Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-05, 11:10   #4081
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Zainteresowana, no ciężki orzech do zgryzienia... a nie myślałaś o TD?

Poczytałam opinie o dr J G.-Ł. Ma same bardzo dobre opinie

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...ie,153896.html
Wiem... dlatego do niego poszłam ale nie chce kolejnych 2 operacji, chodzenia z pustymi workami i płacenia mu 35 tys zł
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 11:13   #4082
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Nie kojarzę... Skąd jest?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Nie wiem nie rozmawiałam wtedy z nią o takich szczegółach. Jestem do niej umówiona na konsultację na 18 stycznia ale J.G.-Ł. mi ją odradził powiedział żebym ani do niej ani do J.J. nie szła... Twierdzi, że to lekarze starej daty, mają inne, stare metody operowania oraz są bardzo niedelikatni. Podobno grzebią strasznie łapą i pacjentki bardzo cierpią i długo dochodzą do siebie...
Sama nie wiem co robić kogo słuchać mam mętlik w głowie...

Doradził mi doktora L.L. z Warszawy ale termin konsultacji ma dopiero na koniec czerwca
Z Krakowa. Moj plastyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 11:57   #4083
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Z Krakowa. Moj plastyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daleko jestem z Warszawy i wolałabym nie jeździć po całej Polsce...
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 12:21   #4084
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Daleko jestem z Warszawy i wolałabym nie jeździć po całej Polsce...
No tak zrozumiale..
Kurcze bardzo ci współczuję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 15:58   #4085
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31


Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:09
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 17:15   #4086
marni555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny.
Jestem 35 dni po operacji, ale dopiero teraz was odnalazłam.
Zabieg wykonywałam na podkarpaciu, więc pewnie nikt mojego lekarza nie zna :p Mam 310ml wysoki profil, jestem bardzo zadowolona bo moja wyjściówka była naprawdę marna. Długo się zastanawiałam, bo jeszcze nie rodziłam itp. ale uważam, ze to najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu, choć dziś wybrałabym większy implant.
Wczoraj byłam na kontroli, wszystko goi się bardzo ładnie, miesiąc chodziłam w tym nieszczęsnym pasie i staniku pooperacyjnym.
Od dziś mogę spać na boku i nosić inną bieliznę.
Operację przeszłam rewelacyjnie, a ból był znikomy.
Jeśli mogłabym pomóc komuś moim doświadczeniem chętnie odpowiem
marni555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 18:33   #4087
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana,
byłam przekonana, że ta wizyta wniesie nieco optymizmu w Twoje życie ale jak czytam jest na odwrót. Nie wiem skąd lekarz wziął taka kwotę ale jest zaporowa i jak dla mnie lekko przesadzona. Rozumiem, że policzył koszt dwóch operacji ale mimo wszystko to jakiś kosmos.
Myślę, że powinnaś powiedzieć A.B. że zgadzasz się aby zrobił poprawkę ale nie metodą pod powięź. Jeżeli się nie zgodzi poproś o całą dokumentacje, zwrot pieniędzy i szukaj lekarza, który się podejmie i zrobi poprawkę w rozsądnej cenie.
Smutno mi kiedy w całej tej przykrej sytuacji szukasz winy w sobie. To mogło spotkać równie dobrze mnie, też mam pod powięź. Powikłania to zwyczajna loteria. Padło na Ciebie i nie z Twojej winy a z powodu braku pokory A.B.
Teraz walcz o swoje. O swoje marzenie.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 18:53   #4088
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej podczytuję Was regularnie, Zainteresowana nie zastanawia Cię dlaczego Twoj lekarz brnie, że kolejny zabieg ma być wykonany tą samą metodą? Wtedy przyznałby się do swojego błędu - złej oceny Twojej budowy i niekorzystnego rezultatu operacji. Z punktu widzenia prawa

"Jeżeli nie uda się ustalonego efektu osiągnąć z winy lekarz odpowiada on za nienależyte wykonanie umowy. Trzeba w takiej sprawie przede wszystkim udowodnić, że zamiarem stron było osiągniecie efektu w postaci poprawy wyglądu oraz, że efekt ten obiektywnie nie został osiągnięty."

Jeśli tylu specjalistów lekarzy mówi, że to nie była od początku metoda dla Ciebie, to sory ale on to wiedzieć powinien również i to on popełnił błąd proponując Tobie tę formę operacji.

Ja bym na Twoim miejscu, wzięła od niego pieniądze, w życiu nie dała się już mu dotknąć skoro taki cwaniak jest i stawia ego i honor nad zdrowie pacjenta i nie przyzna się do błędu. Następnie skonsultuj się z prawnikiem, bo na moje jest to temat na długi czas ale doprowadziłabym do odszkodowania na drodze prawnej. A w międzyczasie umówić zabieg z wybranym innym lekarzem.

Pewnie już masz dość wszystkiego ale może nawet wśród znajomych masz jakiegoś prawnika, który ogarnia takie tematy. To za poważna sprawa i to podejście lekarza niewyobrażalna ignorancja. Ja za X czasu też będę robić piersi i nie wyobrażam sobie trafić na lekarza z takiej półki nieomylny Mister prestiż - nie prestiż. Pomyłki się zdarzają nawet najlepszym ale to nie telemarketing, tylko żywe tkanki i ludzie.
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:33   #4089
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez marni555 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem 35 dni po operacji, ale dopiero teraz was odnalazłam.
Zabieg wykonywałam na podkarpaciu, więc pewnie nikt mojego lekarza nie zna Mam 310ml wysoki profil, jestem bardzo zadowolona bo moja wyjściówka była naprawdę marna. Długo się zastanawiałam, bo jeszcze nie rodziłam itp. ale uważam, ze to najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu, choć dziś wybrałabym większy implant.
Wczoraj byłam na kontroli, wszystko goi się bardzo ładnie, miesiąc chodziłam w tym nieszczęsnym pasie i staniku pooperacyjnym.
Od dziś mogę spać na boku i nosić inną bieliznę.
Operację przeszłam rewelacyjnie, a ból był znikomy.
Jeśli mogłabym pomóc komuś moim doświadczeniem chętnie odpowiem
Witaj.A gdzie na podkarpaciu konkretnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:53   #4090
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Hej doczekasz się i Ty wszystko w swoim czasie

tak to już jest ,że każda przyzwyczaja się do tych nowych nabytków, zapomina o bólu , o różnych dolegliwościach ,które nurtują przez jakiś czas i po prostu znika ja już trochę jestem na tym forum ,nie udzielam się za specjalnie ,ale staram się podczytywać na bieżąco, jakoś mnie to wciągnęło
bardzo chciałabym ,żeby Bsara, Trida , Lili odezwały się , bo myślę o nich i o tym jak potoczyły się ich sprawy odnośnie poprawek
Mnie też forum wciągnęło. Ciągle tu jestem.
Też jestem bardzo ciekawa, co u dziewczyn.

Zainteresowana, bardzo, bardzo Ci współczuję. Ona33 miała mieć poprawkę i też ponad 20 tys. za operację z tego, co pamiętam, a u Ciebie dwie, więc cena koszmarna.
Powinno się poprosić innych lekarzy o porządny opis i stwierdzenie na piśmie, że ewidentny błąd lekarza, a potem do sądu, ale wiem, rozumiem, pewnie też nie miałabym na to siły.
A odczuwasz jakiś dyskomfort (mam na myśli fizyczny oczywiście)?
Czy jak założysz biustonosz powiedzmy na leżąco, to jak wstaniesz on Ci utrzymuje piersi rozdzielone czy Ci się łączą, tak jakby wychodzą spod fiszbin? Nie wiem, czy rozumiesz, o co mi chodzi.

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Co to ta augmentacja??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justynka, kocham Cię!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:56   #4091
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Mnie też forum wciągnęło. Ciągle tu jestem.
Też jestem bardzo ciekawa, co u dziewczyn.

Zainteresowana, bardzo, bardzo Ci współczuję. Ona33 miała mieć poprawkę i też ponad 20 tys. za operację z tego, co pamiętam, a u Ciebie dwie, więc cena koszmarna.
Powinno się poprosić innych lekarzy o porządny opis i stwierdzenie na piśmie, że ewidentny błąd lekarza, a potem do sądu, ale wiem, rozumiem, pewnie też nie miałabym na to siły.
A odczuwasz jakiś dyskomfort (mam na myśli fizyczny oczywiście)?
Czy jak założysz biustonosz powiedzmy na leżąco, to jak wstaniesz on Ci utrzymuje piersi rozdzielone czy Ci się łączą, tak jakby wychodzą spod fiszbin? Nie wiem, czy rozumiesz, o co mi chodzi.


Justynka, kocham Cię!
Hehehe ja wam dam heheszki zemnie

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 20:17   #4092
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Mnie też forum wciągnęło. Ciągle tu jestem.
Też jestem bardzo ciekawa, co u dziewczyn.

Zainteresowana, bardzo, bardzo Ci współczuję. Ona33 miała mieć poprawkę i też ponad 20 tys. za operację z tego, co pamiętam, a u Ciebie dwie, więc cena koszmarna.
Powinno się poprosić innych lekarzy o porządny opis i stwierdzenie na piśmie, że ewidentny błąd lekarza, a potem do sądu, ale wiem, rozumiem, pewnie też nie miałabym na to siły.
A odczuwasz jakiś dyskomfort (mam na myśli fizyczny oczywiście)?
Czy jak założysz biustonosz powiedzmy na leżąco, to jak wstaniesz on Ci utrzymuje piersi rozdzielone czy Ci się łączą, tak jakby wychodzą spod fiszbin? Nie wiem, czy rozumiesz, o co mi chodzi.


Justynka, kocham Cię!
Żaden lekarz nie da mi opinii na piśmie, nie może tego zrobić... Tylko biegły sądowy na wniosek sądu może taką opinie wydać. Ale ja nie chce występować na drogę sądową. Nigdy nie udowodni się winy lekarza, sprawa może trwać latami a ja przez ten czas nie mogę ruszyć piersi. Takie sprawy są długie i męczące, a pokazywanie i opowiadanie o tym sprawia mi ból i rozpacz poza tym jak złożę pozew przeciwko jakiemuś lekarzowi pójdzie fama do innych chirurgów, stanę się pacjentką roszczeniową i żaden lekarz nie będzie chciał mnie tknąć, nie będzie chciał mi pomóc i zostanę z taką rozpaczą na klacie
Sytuacja naprawdę jest bardzo trudna i nie wiem jak się zakończy... Jak któraś z was wie jak cofnąć czas to poproszę o receptę nie zdecydowałabym się na tą operację

A odpowiadając Komtesa na Twoje pytanie - nie, nic mnie już nie boli. Nie mam takiego biustonosza z fiszbinami bo nic na mnie nie pasuje jak taki przymierzam to wszystko na mostku się podnosi i wygląda jakby miałam deske między piersiami robiłam taki test bez biustonosza - jak się kładę piersi rozjeżdżają się na boki, jak położę rękę między piersi i wstanę to one zostają na bokach i mam przerwę między piersiami na szerokość dłoni, jak zabiorę rękę one się zjeżdżają do mostka i łączą mogę nimi ruszać w każdą stronę
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:29   #4093
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
mi dr. pozwolił spać na boku dopiero po 6yg.,ale chodzić w staniku pooperacyjnym musiałam 2 msc. , a spać 3 msc. dlatego najlepiej pytać dr. , bo każdy ma inne zalecenia

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------



posłuchaj dr. i weź większe , z 300 cc przy zerowej wyjściówce nie wyjdą duże piersi
na tym forum nie przesyła się fotek tylko zakłada swój album i zaprasza do przyjaciół , jak ktoś zaakceptuje zaproszenie to masz wgląd do albumu

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

kinia a jak Twoje piersi
A moje piersi mają się bardzo dobrze odstająca skóra na mostku się zmniejszyła i już się przyzwyczaiłam. Generalnie jak klatkę prostuje to skóra nie odstaje więc to jednak ta wypukłość podnosi ja do góry, ale nie przeszkadza mi już to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 14:04   #4094
Malamii09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hej ile tyg musisz nosic pas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od 19 grudnia do 15 stycznia takze niecały miesiąc dziś dopiero ściągnęłam plastry i zaczęłam smarować alantanem blizny bardzo ładnie się goją natomiast lewa pierś nadal jest trochę większa (spuchnięta). Troszkę żałuję, ze lekarz nie zgodził sie na większe implanty w moim przypadku
Malamii09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 16:07   #4095
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Malamii09 Pokaż wiadomość
od 19 grudnia do 15 stycznia takze niecały miesiąc dziś dopiero ściągnęłam plastry i zaczęłam smarować alantanem blizny bardzo ładnie się goją natomiast lewa pierś nadal jest trochę większa (spuchnięta). Troszkę żałuję, ze lekarz nie zgodził sie na większe implanty w moim przypadku
Aha to tak jak ja tez nosilam 3 tyg moja prawa tez wieksza :/ od poczatku byla i przed tez.
Liczę ze sie wyrownaja w miarę.
A jakie masz implanty??

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 18:28   #4096
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny a czy któraś miała mocno opuchnięty mostek, właściwie cały rowek wciąż 3 tygodnie po zabiegu? Opuchlizna nie schodzi z tego miejsca i martwię się ze tak już zostanie, byłam na zdjęciu szwów tydzień temu i operator mówił ze mam być spokojna na razie ale nic się w tym kierunku nie dzieje a trochę długo już... chciałabym bardzo żeby ta skóra „przylgnęła” do klatki, a pewnie już tak zostanie, w ogóle piersi mam baardzo blisko siebie, chyba za bardzo
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 18:42   #4097
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś miała mocno opuchnięty mostek, właściwie cały rowek wciąż 3 tygodnie po zabiegu? Opuchlizna nie schodzi z tego miejsca i martwię się ze tak już zostanie, byłam na zdjęciu szwów tydzień temu i operator mówił ze mam być spokojna na razie ale nic się w tym kierunku nie dzieje a trochę długo już... chciałabym bardzo żeby ta skóra „przylgnęła” do klatki, a pewnie już tak zostanie, w ogóle piersi mam baardzo blisko siebie, chyba za bardzo
Opuchlizna może schodzić bardzo długo, nawet do 8 tyg. Jeżeli chcesz możesz robić okłady z liści kapusty, to pomaga.
Moje piersi tez były i są blisko siebie a skóra na mostku odstaje bo przed operacja była luźna. Wejdź w moja galerie i się przekonaj.
Zrób zdjęcie aktualne i wrzuć do albumu. Nie stresuj się napewno wszystko będzie dobrze. Piersi masz piękne
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 19:50   #4098
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Opuchlizna może schodzić bardzo długo, nawet do 8 tyg. Jeżeli chcesz możesz robić okłady z liści kapusty, to pomaga.
Moje piersi tez były i są blisko siebie a skóra na mostku odstaje bo przed operacja była luźna. Wejdź w moja galerie i się przekonaj.
Zrób zdjęcie aktualne i wrzuć do albumu. Nie stresuj się napewno wszystko będzie dobrze. Piersi masz piękne
Zupełnie nie widzę tej odstającej skory u Ciebie jutro postaram się coś wrzucić akurat Twoje piersi to ideały, cała jesteś jak bogini, jeśli efekt końcowy będzie chociaż zbliżony do Twojego to będę grzecznie czekać
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 20:47   #4099
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś miała mocno opuchnięty mostek, właściwie cały rowek wciąż 3 tygodnie po zabiegu? Opuchlizna nie schodzi z tego miejsca i martwię się ze tak już zostanie, byłam na zdjęciu szwów tydzień temu i operator mówił ze mam być spokojna na razie ale nic się w tym kierunku nie dzieje a trochę długo już... chciałabym bardzo żeby ta skóra „przylgnęła” do klatki, a pewnie już tak zostanie, w ogóle piersi mam baardzo blisko siebie, chyba za bardzo
Niestety ja tak miałam i skończyło się źle ale Ty jesteś zdecydowanie za krótko po operacji żeby oceniać efekt... Opuchlizna może się utrzymywać do 2 miesięcy. Więc cierpliwie czekaj i nie zamartwiaj się na zapas Polecam okłady z kapusty.
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 23:41   #4100
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Laski czy któraś z Was mogłaby mi przesłać fotkę implantów w rozmiarze 225-300, wyjściówka A. Liczę na Was kochane!!! Będę bardzo wdzięczna Mam problem z dodaniem Was bo założyłam już album i nie wiem co dalej... dlatego muszę Was prosić o fotki na maila. honorisss@wp.pl
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 08:24   #4101
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31


Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:11
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 12:33   #4102
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Niestety ja tak miałam i skończyło się źle ale Ty jesteś zdecydowanie za krótko po operacji żeby oceniać efekt... Opuchlizna może się utrzymywać do 2 miesięcy. Więc cierpliwie czekaj i nie zamartwiaj się na zapas Polecam okłady z kapusty.
Kochana u mnie po 3 miesiącach opuchlizna siedziała na prawej piersi.. Dopiero po 15 tyg prawa pierś dorównała lewej a mostek miałam przez ponad 10 tyg opuchnięty. Ja przeszłam bólowo lekko ale z kolei bardzo dużo i bardzo długo opuchliznę mialam. Na sutkach również do tych 3 miesięcy się utrzymywała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Opuchlizna może schodzić bardzo długo, nawet do 8 tyg. Jeżeli chcesz możesz robić okłady z liści kapusty, to pomaga.
Moje piersi tez były i są blisko siebie a skóra na mostku odstaje bo przed operacja była luźna. Wejdź w moja galerie i się przekonaj.
Zrób zdjęcie aktualne i wrzuć do albumu. Nie stresuj się napewno wszystko będzie dobrze. Piersi masz piękne
No i u mnie ta skóra odstaje niestety. Ale to się znacznie zmniejszyło i już mi nie przeszkadza. Choć dalej czuje dyskomfort w prawej piersi ale ona jest generalnej 1,5 mca za lewa. Dużo wolniej się goi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 15:02   #4103
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Wszystkiego najlepszego najlepszego w nowym roku 😊
Cytat:
Napisane przez Brukam Pokaż wiadomość
Opuchlizna długo schodzi, ja byłam bardzo opuchnięta. U mnie też mijają 3 tygodnie i większość zeszła, ale mostek i brzuch dalej mam trochę opuchnięty. Pozostaje nam brać probiotyki, pić dużo wody i cierpliwie czekać No i u mnie w drugą stronę, mam za duży odstęp mam nadzieję, że się zejdą bardziej, bo nie mam pojęcia jak będę biegać i ćwiczyć z biustem pod pachą.
Obawiam się ze nie zejdą się. mój lekarz tez zapewniał ze się zbliżą. Jestem 6msc po operacji i piersi nie są nic bliżej. Można je jedynie modelować balsamem samoopalajacym. W staniku wyglądają bardzo dobrze. Niestety na leżąco jeszcze bardziej wpadają pod pachy
Rzuć okiem na moją galerię.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 16:09   #4104
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny, a ja mam pytanie - jak Wasze blizny?

Po operacji smarowałam bio-oil, następnie plastrami sutricon. Operację miałam 28 września, a do dnia dzisiejszego mam ciemne ślady. wygląda to fatalnie...
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 16:53   #4105
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie - jak Wasze blizny?

Po operacji smarowałam bio-oil, następnie plastrami sutricon. Operację miałam 28 września, a do dnia dzisiejszego mam ciemne ślady. wygląda to fatalnie...
Spokojnie, one do roku będą dość ciemne. Proces gojenia blizn trwa nawet do 2 lat. Stosuj dalej Sutricon. On mi bardzo pomaga ale dalej są ciemne. Co więcej blizny zmieniają się od pory dnia i od naszego zmęczenia
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 17:26   #4106
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:15
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:36   #4107
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć wszystkim
Patrysienka my z podobnego terminu operacji, moje blizny też jeszcze bardzo ciemne. Dziś wstawię nowe zdjęcia to sobie zobaczysz
Dziś mija 15 tyg. Od operacji. Lewa pierś (ta większa) już opadła i poszła w bok, tak jak lekarz mówił, a prawa minimalnie jeszcze trzyma. Oczywiście widać różnicę w wielkości ale mi nie przeszkadza.
Dziś napewno wrzucę zdjęcia!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 13:02   #4108
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Podobno im ciemniejsza karnacja tym blizny też ciemniejsze. Ja jestem jak córka mlynarza i blizny 3 tyg po operacji biale

Czy to normalne że piersi twardnieją jakby chwytał je skurcz? Mam do tego dreszcze
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2018-01-08 o 13:10
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 21:26   #4109
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Podobno im ciemniejsza karnacja tym blizny też ciemniejsze. Ja jestem jak córka mlynarza i blizny 3 tyg po operacji biale

Czy to normalne że piersi twardnieją jakby chwytał je skurcz? Mam do tego dreszcze
To że robią się twarde to normalne ale co do dreszczy to nie wiem, nie miałam.

Dodałam zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 22:30   #4110
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Dziewczynki w Nowym Roku
Odkąd zawitał 2018 nie było mnie tutaj ...przepraszam, to nie był łatwy czas, duzo sie dzieje, niekoniecznie dobrze...ale ponieważ nie miałam jeszcze okazji to chciałabym wlasnie teraz życzyć Wam
wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości na każdy dzień tego 2018 roku i czerpania szczęścia, również z rzeczy drobnych. Zadowolenia z marzeń juz spełnionych, a także duzo siły i wytrwałości w dążeniu do realizacji tych pragnień, ktore jeszcze przed Wami

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Podobno im ciemniejsza karnacja tym blizny też ciemniejsze. Ja jestem jak córka mlynarza i blizny 3 tyg po operacji biale

Czy to normalne że piersi twardnieją jakby chwytał je skurcz? Mam do tego dreszcze
Tak, to normalne, nie stresuj sie tym, ze odczuwasz jakby skurcze mięśni. Mnie po zabiegu nie bolało zupełnie nic, ale tydzień po prawa pierś zaczęła mi sie bardzo mocno spinać. To było uczucie ewidentnie jak skurcz mięśnia, tyle ze nie tan bolesne jak skurcz w łydce na przykład, ale było nieprzyjemne...no oczywiście było to bardziej bolesne psychicznie, bo nasuwało mi rożne głupie myśli
AK polecił mi wtedy kupić jakis złożony specyfik na skurcze, który szybko przyniósł mi ulgę, wiec gorąco polecam
Co do dreszczy...myśle, ze jeśli nie masz gorączki to nie powinno to być nic poważnego. Moze po prostu Twój organizm reaguje w ten sposób na nowa sytuacje, na jakby nie było przecież ciało obce?! Ja pamietam, ze odczuwałam cos w rodzaju ciarek/dreszczy, gdy po kąpieli bez stanika ubierałam na chwile sam szlafrok i materiał dotykał moich nadwrażliwych wtedy brodawek...to było mega nieprzyjemne
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.