Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 18:00   #3181
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Czesc! Doradzcie mi prosze! Gdy robilam cycki to bylam sama, a teraz zaczelam sie z kims spotykac i jest duze prawdopodobienstwo, ze on je zobaczy wkrotce. Jak do tego podejsc? Pogadac o tym przed, ze mam sztuczne, czy nic nie mowic? Co byscie zrobily? Jestem ciekawa Waszego zdania.
Bym tego nie ukrywała, ale też nie robiłabym żadnych teatralnych scen z wyjawianiem "ukrytej prawdy". Po prostu gdyby temat zszedł na cycki, to jako ciekawostkę bym powiedziała, że mam sylikony.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:22   #3182
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Obecnie nie mam nikogo, ale też się zastanawiałam jak w razie czego to rozegrać xD ale wydaje mi się, że nie mówiłabym nic, dopiero jakby je zobaczył i zaczął zadawać pytania to chyba wtedy. A że mam duże blizny to będzie to nieuniknione
W ogóle ciekawa jestem jak faceci reagują właśnie na blizny na piersiach np po lifcie? Przeszkadza im to jakoś czy "cycki to cycki" i nie zwracają na to uwagi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:33   #3183
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Myślę, że to mniej kwestia blizn, a bardziej tego jak ktoś podchodzi do implantów, ale pewnie im większe implanty, tym większe kontrowersje, bo wyglądają bardziej sztucznie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:36   #3184
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Obecnie nie mam nikogo, ale też się zastanawiałam jak w razie czego to rozegrać xD ale wydaje mi się, że nie mówiłabym nic, dopiero jakby je zobaczył i zaczął zadawać pytania to chyba wtedy. A że mam duże blizny to będzie to nieuniknione
W ogóle ciekawa jestem jak faceci reagują właśnie na blizny na piersiach np po lifcie? Przeszkadza im to jakoś czy "cycki to cycki" i nie zwracają na to uwagi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Bym tego nie ukrywała, ale też nie robiłabym żadnych teatralnych scen z wyjawianiem "ukrytej prawdy". Po prostu gdyby temat zszedł na cycki, to jako ciekawostkę bym powiedziała, że mam sylikony.
Nie mam zamiaru tego ukrywac, bo widac, ze nie sa to moje naturalne piersi i mam blizny. Tylko sie zastanawiam kiedy powiedziec, czy zanim je zobaczy, czy juz w trakcie “ogledzin”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:35   #3185
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej, jestem tydzień po powiekszeniu piersi, mam problem dzieczynki, bo boje sie zdjac ten biustonosz, a chcialabym go szybko uprac, myślę że z wysuszeniem zajęło by to około 1h. Myślicie że nic się nie stanie, jak położę się na ten czas do łóżka i nie będę się ruszać??
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:54   #3186
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Hej, jestem tydzień po powiekszeniu piersi, mam problem dzieczynki, bo boje sie zdjac ten biustonosz, a chcialabym go szybko uprac, myślę że z wysuszeniem zajęło by to około 1h. Myślicie że nic się nie stanie, jak położę się na ten czas do łóżka i nie będę się ruszać??

Załóż sobie na ten czas jakiś zwykły stanik sportowy. Ale nawet jak jak nic nie założysz, to myślę, że przez godzinkę jak nie będziesz za dużo się ruszać, to nic się nie stanie.

Mindless - ja bym zachowywała się normalnie, po prostu czekała aż zapyta, a jak to zrobi to wtedy bez żadnego problemu i wesoło powiedziała, że mam sylikony

A co do tego, co facetom przeszkadza, to myślę, że raczej nic, ale jednak mój najbardziej zwraca uwagę na to jakie są w dotyku. Są bardzo miękkie itp, ale jednak są jędrniejsze od zwykłych piersi, inaczej się je maca Raz coś wspomniał, że wolał miętosić tamte moje mikrusy, bo tych się boi, że je uszkodzi A na blizny w ogóle nie zwraca uwagi.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:57   #3187
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzięki za szybką odpowiedź, stanika nie założę, bo jeszcze nie podniosą tak wysoko rąk. I byłam ciekawa jak wy sobie radzicie.
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 17:06   #3188
Wirtual
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dobra udało mi się, jutro idę na zdjęcie szwów .

Mam jeszcze do was jedno pytanie, jutro pewnie się wszystkiego dowiem ale może mi odpowiecie z doświadczenia, czy to normalne że piersi się różnią wielkością? Wiem że jest jeszcze wcześnie ale lewa strona jest dużo większą. Z innych niedogodnosci to lewa ręka mi jeszcze trochę drętwieje.

Mam nadzieję że efekt końcowy mi to wszystko wynagrodzi.

Poza tym czuje sie juz w miarę dobrze, myslalam ze będzie dużo gorzej.
Wirtual jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:04   #3189
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru tego ukrywac, bo widac, ze nie sa to moje naturalne piersi i mam blizny. Tylko sie zastanawiam kiedy powiedziec, czy zanim je zobaczy, czy juz w trakcie “ogledzin”.
Jeśli będzie okazja, to bym powiedziała przed, a jeśli nie będzie, to poczekała do oględzin.


Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Hej, jestem tydzień po powiekszeniu piersi, mam problem dzieczynki, bo boje sie zdjac ten biustonosz, a chcialabym go szybko uprac, myślę że z wysuszeniem zajęło by to około 1h. Myślicie że nic się nie stanie, jak położę się na ten czas do łóżka i nie będę się ruszać??
Mnie pani rehabilitantka nawet zaleciła codziennie położyć się na pół godzinki z cycami na wierzchu, wiec spokojnie można prać, zresztą ja uprałam swój dwa dni po operacji, czyli wtedy gdy stanik dostałam, bo nie znoszę nosić niewypranych rzeczy.


Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Mam jeszcze do was jedno pytanie, jutro pewnie się wszystkiego dowiem ale może mi odpowiecie z doświadczenia, czy to normalne że piersi się różnią wielkością?
U mnie zaraz po operacji, gdy były mocno nabrzmiałe, nierówność piersi była widoczna, choć na co dzień nie zwracam na nią uwagi, więc myślę, że to normalne, może też tak być, że jedna pierś bardziej obrzmiała.

Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź, stanika nie założę, bo jeszcze nie podniosą tak wysoko rąk. I byłam ciekawa jak wy sobie radzicie.
W sumie jestem zaskoczona, ja rano po operacji sama zakładałam koszulkę i wszystkie ubrania, w zasadzie mam pełną ruchomość rąk, od drugiego dnia po operacji- czyli zamianie bandaża na stanik biorę prysznic z myciem włosów, choć pani rehabilitant poruszała moimi rękoma, sprawdziła jak się wszystko naciąga i zaleciła, że łokieć podnosić nie wyżej niż nos. Ale pewnie to kwestia rozmiaru implantu, bo ja mam marne 285ml- ale wygląda idealnie


Co do mojego problemu z zakupem strojów, to wybrałam się dzisiaj na zakupy i udało mi się trafić na wyprzedaż w calzedoni, staniki za 45, majtki 20, ale że są to resztówki, to zazwyczaj nie uda się trafić kompletu kolorystycznego, ale dałam radę, zrobiłam sobie komplet błękitnego stanika z kanarkowymi żółtymi majtkami
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2019-09-16 o 18:07
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:33   #3190
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzieki dziewczyny i zrobie tak jak mowicie. Jezeli sie nawinie temat to powiem, a jak nie to juz gdy je zobaczy. Nie mam zamiaru z tego robic wielkiej sprawy. No mam worki z sylikonem na klatce piersiowej i tyle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 20:06   #3191
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale pewnie to kwestia rozmiaru implantu, bo ja mam marne 285ml- ale wygląda idealnie
Nie, to nie kwestia wielkości, ja mam jeszcze marniejsze 265ml a ruszać rękoma nie mogłam 2 tygodnie. Miałaś pod mięsień czy pod gruczoł?

Wirtual - tak, to normalne, ja miałam prawą tak bardzo większą od lewej, że przez bandaż było widać. Po 3-4 tygodniach się zaczęło wyrównywać.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 11:14   #3192
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Wirtual Pokaż wiadomość
Hej, jestem tydzień po powiekszeniu piersi, mam problem dzieczynki, bo boje sie zdjac ten biustonosz, a chcialabym go szybko uprac, myślę że z wysuszeniem zajęło by to około 1h. Myślicie że nic się nie stanie, jak położę się na ten czas do łóżka i nie będę się ruszać??
Widzę, że się spóźniłam z odpowiedzią, ale moje pierwsze pranie właśnie tak wyglądało. Stanik do prania a ja do łóżka. Tylkoo, że ja dodatkowo trzymałam jeszcze piersi w dłoniach bo mnie bez stanika dość mocno ciagnely

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Czesc! Doradzcie mi prosze! Gdy robilam cycki to bylam sama, a teraz zaczelam sie z kims spotykac i jest duze prawdopodobienstwo, ze on je zobaczy wkrotce. Jak do tego podejsc? Pogadac o tym przed, ze mam sztuczne, czy nic nie mowic? Co byscie zrobily? Jestem ciekawa Waszego zdania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bym powiedziała jeśli byłby taki temat, a jeśli nie to po prostu zobaczyłby w trakcie.
Wielka mi rzecz zrobione cycki.

Ukryta prawda, padłam!

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 16:49   #3193
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Nie, to nie kwestia wielkości, ja mam jeszcze marniejsze 265ml a ruszać rękoma nie mogłam 2 tygodnie. Miałaś pod mięsień czy pod gruczoł?
Pod mięsień.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 09:57   #3194
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny mam głupie pytanie
Jutro chyba jadę do Energylandii, trochę się boję tych niektórych kolejek z piersiami, które mają już 9 miesięcy
Wiem, że jak byłam jeszcze rok czy dwa temu to nieraz były takie przeciążenia, człowiek latał na boki, jest możliwość że coś mi się z nimi stanie?
Doktor pozwolił, ale czy któraś z Was może była na tych największych karuzelach ?
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 15:38   #3195
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie
Jutro chyba jadę do Energylandii, trochę się boję tych niektórych kolejek z piersiami, które mają już 9 miesięcy
Wiem, że jak byłam jeszcze rok czy dwa temu to nieraz były takie przeciążenia, człowiek latał na boki, jest możliwość że coś mi się z nimi stanie?
Doktor pozwolił, ale czy któraś z Was może była na tych największych karuzelach ?
Byłam jeszcze "przed cyckami" i myślę, że nic się nie stanie. Co innego bungee - tam jest mega szarpnięcie, że aż wszystko boli następnego dnia, ale zwykłe przeciążenia nic nie powinny zrobić złego. Załóż jakiś mocno trzymający stanik i będzie dobrze
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:02   #3196
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam głupie pytanie
Jutro chyba jadę do Energylandii, trochę się boję tych niektórych kolejek z piersiami, które mają już 9 miesięcy
Wiem, że jak byłam jeszcze rok czy dwa temu to nieraz były takie przeciążenia, człowiek latał na boki, jest możliwość że coś mi się z nimi stanie?
Doktor pozwolił, ale czy któraś z Was może była na tych największych karuzelach ?
Nic się nie przejmuj i dobrze się baw , mój pan doktor pozwolił mi nurkować po dwóch miesiącach, tylko niech ktoś mi pomoże butlę założyć, wiec po 9 miesiącach to już na pewno można szaleć na całego , a że czasem będzie czuć przeciążenia? No taki to już urok większych cycków , a jak się boisz nieprzyjemnego uczucia to tak jak pisze Nemi, załóż dobrze trzymający stanik.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:06   #3197
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

W środę u Profesora Szychty w Bydgoszczy zrobiłam poprawkę. Jestem przeszczesliwa i zakochana w nowych piersiach 😍
Motiva round corse 125mm 590ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190920_180341.jpg (51,2 KB, 74 załadowań)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 12:19   #3198
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W środę u Profesora Szychty w Bydgoszczy zrobiłam poprawkę. Jestem przeszczesliwa i zakochana w nowych piersiach
Motiva round corse 125mm 590ml
No i pięknie

Gratuluję!

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 23:02   #3199
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, jestem przed operacją powiększenia piersi i potrzebuję wsparcia

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cześć, czy jesteś zadowolona po operacji? Jaką metodą miałaś powiększane? Ja jestem tu nowa i jestem przed operacją
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 14:40   #3200
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc dziewczyny, mam zaplanowana operacje powiekszenia piersi. Potrzebuje wsparcia. Lekarz wybral mi metode pod gruczol i bede miala 250ml i jeszcze nie wiem ale chyba wybiore okragle. Jak jest u Was? Jest ktoras w podobnej sytuacji?
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 02:54   #3201
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam zaplanowana operacje powiekszenia piersi. Potrzebuje wsparcia. Lekarz wybral mi metode pod gruczol i bede miala 250ml i jeszcze nie wiem ale chyba wybiore okragle. Jak jest u Was? Jest ktoras w podobnej sytuacji?
Hej, ja mam 265ml i cieszę się, że wzięłam okrągłe Ale ja mam pod mięsień. Kiedy masz termin operacji?
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 11:53   #3202
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

w polowie pazdziernika i z dnia na dzien gorzej sie boje. A mozesz powiedziec jakie mialas piersi przed? ja mam b ale problemem u mnie jest to ze po dwoch karmieniach stracily jedrnosc i w zasadzie chodzi mi o wypelnienie tej luki hehe. Boje sie, bo nie wiem na co sie nastawic i ile czasu bede dochodzic do siebie. W wiekszosci czytam ze dziewczyny maja robione metoda pod miesien ja mam te druga metode. Moze kto ras miala podobnie i opowie co i jak
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 18:46   #3203
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No właśnie, właściwie pierwszy raz się spotykam żeby ktoś miał pod gruczoł. Lekarz jakoś Ci to wyjaśnił? Gdzie robisz?
Ja się nastawiałam że będzie bardzo boleć, a ból w sumie był minimalny. Ale też byłam ogólnie pozytywnie nastawiona chyba każdy inaczej to przechodzi, nie ma reguły 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-09-24 o 18:50
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 20:05   #3204
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
w polowie pazdziernika i z dnia na dzien gorzej sie boje. A mozesz powiedziec jakie mialas piersi przed? ja mam b ale problemem u mnie jest to ze po dwoch karmieniach stracily jedrnosc i w zasadzie chodzi mi o wypelnienie tej luki hehe. Boje sie, bo nie wiem na co sie nastawic i ile czasu bede dochodzic do siebie. W wiekszosci czytam ze dziewczyny maja robione metoda pod miesien ja mam te druga metode. Moze kto ras miala podobnie i opowie co i jak
Hrj
Zastanów się czy jest to dla Ciebie satysfakcjonująca metoda. Niestety piersi z implantem pod gruczolowym szybko opadają no i ich wypełnienie będzie tylko od dołu. Miesien zawsze przytrzymuje implant na miejscu. Nie wiemy jaka masz wyjsciówkę, czy skóra mocno jest rozciagnieta i jaki kształt maja piersi.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 21:20   #3205
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

W Niemczech, bo tu mieszkam. Lekarz ma dobre opinie i robi to od 2000 roku. Tlumaczyl, ze robi pod gruczol, bo jesli kiedys po x latach trzeba bedzie poprawic to istnieje jeszcze metoda pod miesien. Ale ja sie nie znam. Nie mam o tym pojecia. No i ja chce maly implant bo 250ml. I dzieci tez juz wykarmilam wiec moze to dobra metoda.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Nie wiem czy znacie katekijo, ona fajnie wyglada tzn mam na mysli jej biust i tez ma pod gruczol
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 21:47   #3206
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
W Niemczech, bo tu mieszkam. Lekarz ma dobre opinie i robi to od 2000 roku. Tlumaczyl, ze robi pod gruczol, bo jesli kiedys po x latach trzeba bedzie poprawic to istnieje jeszcze metoda pod miesien. Ale ja sie nie znam. Nie mam o tym pojecia. No i ja chce maly implant bo 250ml. I dzieci tez juz wykarmilam wiec moze to dobra metoda.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Nie wiem czy znacie katekijo, ona fajnie wyglada tzn mam na mysli jej biust i tez ma pod gruczol
Co Wybacz, ale aż się zaśmiałam.. chyba nie po to robi się operację, żeby od razu myśleć o tym, że kiedyś znowu trzeba będzie poprawiać. Wynika z tego, że doktorek ma wszystko przemyślane i przekalkulowane ;p i bardziej mu się opłaca zrobić teraz pod gruczoł, żeby za parę lat pacjentka wróciła na poprawkę... Zysk razy 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdziłam jak wygląda ta katekijo i wydaje mi się, że jej biust wygląda ładnie tylko w staniku. Tam gdzie nic go nie podtrzymuje, wygląda trochę jakby piersi się rozjeżdżały na boki. Ale nie wiem czy to kwestia tego, że ma pod gruczoł czy jakaś inna

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-09-24 o 21:52
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 22:08   #3207
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Co Wybacz, ale aż się zaśmiałam.. chyba nie po to robi się operację, żeby od razu myśleć o tym, że kiedyś znowu trzeba będzie poprawiać. Wynika z tego, że doktorek ma wszystko przemyślane i przekalkulowane ;p i bardziej mu się opłaca zrobić teraz pod gruczoł, żeby za parę lat pacjentka wróciła na poprawkę... Zysk razy 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdziłam jak wygląda ta katekijo i wydaje mi się, że jej biust wygląda ładnie tylko w staniku. Tam gdzie nic go nie podtrzymuje, wygląda trochę jakby piersi się rozjeżdżały na boki. Ale nie wiem czy to kwestia tego, że ma pod gruczoł czy jakaś inna
Ona ma anatomiczne. Moze kwestia tego. No i mowila, ze poprawiala w Austrii, bo kiedys ktos jej zle zrobil.
Do tego mojego lekarza wyslala mnie moja ginekolog (ja sama pytalam)
Wiesz nie ma co sie smiac my jestesmy laikami w tej kwestii a nie lekarzami. Duzo jest przypadkow, ze dziewczyny poprawiaja bo cos tam i wtedy musza wybierac coraz wieksze implanty, bo skora juz rozciagnieta. Wszystko trzeba przemyslec. Ale jestem ciekawa Waszych opinii, dlatego tu jestem.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 06:09   #3208
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
w polowie pazdziernika i z dnia na dzien gorzej sie boje. A mozesz powiedziec jakie mialas piersi przed?
Jak to określił lekarz "a/b więcej pani nie ma", choć ja bym powiedziała, że to było a, bo byłam dosłownie płaska jak decha.

Co do poprawek.. podobno statystyki mówią, że u 20% kobiet dochodzi do wymiany implantów po 5 latach i to obojętnie czy jest pod gruczoł czy pod mięsień bez względu na to u jakiego lekarza były robione. Reszta wymienia później, inne w ogóle. Zależy to m.in. od tego jak zmienia się nasze ciało. Wiadomo, że jak ktoś na przykład przytyje 20kg to te piersi już nie będą pasować do figury i potrzebna będzie wymiana itp. A co do samej metody - pod mięsień jest bezpieczniej. Bardziej bolesna rekonwalescencja niż pod gruczoł, ale myślę, że warto. Co do bólu, to to bardzo indywidualne. Ja się nastawiałam na ogromy ból, a okazało się, że było jeszcze gorzej. Ale każdy ma inaczej.

Nie rozumiem dlaczego lekarz ci powiedział, że będzie pod gruczoł, a potem można pod mięsień... przecież lepiej od razu pod mięsień i w przyszłości, w razie ewentualnej konieczności wymiany, znowu pod mięsień. Wtedy o wiele lżej się przechodzi to wszystko, bo jest już torebka utworzona i w ogóle. No także trochę dziwna decyzja lekarza.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 07:39   #3209
Mamadwojki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

W piatek ide na konsultacje to zapytam jeszcze raz. Ale mowil mi, ze metode pod miesien stosuje u kobiet u ktorych pokrycie jest bardzo male. Mnie obejrzal i zdecydowal w ten spodob. Mam nadzieje, ze lekarz wie co robi. Ja tez duzo czytam o tych metodach implantach itd. Az glowa boli.
Mamadwojki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:16   #3210
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Szczerze mówiąc nie podoba mi się stwierdzenie, że teraz pod gruczoł, a potem można pod mięsień. Czyli masz się operować dwa razy i mieć zrobione dwie jamy w ciele? Nie mam wiedzy, ale tak na chłopski rozum, jeżeli włoży się implant w jedno miejsce- pod gruczoł, przestrzeń wokół implantu się zabliźni. Po latach wyciągamy implant, to ta przestrzeń się nie zrośnie i pierś będzie bardziej podatna żeby "latać".


Też myślę, że robienie teraz pod gruczoł, żeby już planować kolejny zabieg pod mięsień, jest bez sensu. Zresztą pod mięsień powinno być wygodniej, bo mięsień trzyma część wagi cycka.


Co do bólu, to bym się nie przejmowała, tylko zabezpiecz się w odpowiedni zapas leków i zwłaszcza na początku nie żałuj sobie. Ja taką metodę przyjęłam i w sumie 4 dni brałam.


No i polecam masaże jeśli macie taką opcję, ja miałam trzy w pakiecie, i będę dzwoniła czy można kolejne dokupić, bo mi rewelacyjnie pomagały, jak mi pani wymasowała, to mięśnie się rozluźniły i znacznie mniej boli, a ręce mają większą ruchomość.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.