Wszystko o EMU - cz.2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 08:11   #91
izabelcia81
Raczkowanie
 
Avatar izabelcia81
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez paula987 Pokaż wiadomość
zamawialam ztejh strony nie jestem DALTONISTKA I WIDAC EWIDENTNIE NA ZDJ ZE SA JASNIEJSZE I TAKIE MAJA BYC JAK NA ZDJECIU ANIE JAKIES BURE!!!!! no bez przesady mam porownanie ehhhhh w sklepie sa jasniejsze inny docien miodowy i tym samym paseczek jest ciemniejszy....
ps. 1 ZDJ ZE STRONY EMU AUSTRALIA ...
2 ZDJ MOJE;/
3. Z ICH SZAFFA SHOES...
NO PROSZĘ WAS ...ehhh:ma d::ma d:
hej
zamawialam z tego sklepu ale nie przez allegro tylko za posrednictwem ich sklepu w Warszawie
w pon odeslalam butki bo za małe sie okazały jak u Ciebie a w pt juz mialam 500 na swoim koncie
szybko zwrocili i nie bylo zadnych problemow
podalam im nr konta
piszesz ze nie masz czasu na zwrot
wystarczy udac sie na poczte i ubezpieczyc paczke
zaplacilam za nia 21 zl zwykla nie polecona ale ubezpieczona!!!!!
moje stingery byly jak najbardziej orginalne ale posluchalam rad dziewczyn i kupilam rozmiar mniejsze i tu był mó błąd
pozrawiam
__________________
Kiedy jestem szczęśliwa MOJA DUSZA MRUCZY !!!
izabelcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:35   #92
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez izabelcia81 Pokaż wiadomość
hej
zamawialam z tego sklepu ale nie przez allegro tylko za posrednictwem ich sklepu w Warszawie
w pon odeslalam butki bo za małe sie okazały jak u Ciebie a w pt juz mialam 500 na swoim koncie
szybko zwrocili i nie bylo zadnych problemow
podalam im nr konta
piszesz ze nie masz czasu na zwrot
wystarczy udac sie na poczte i ubezpieczyc paczke
zaplacilam za nia 21 zl zwykla nie polecona ale ubezpieczona!!!!!
moje stingery byly jak najbardziej orginalne ale posluchalam rad dziewczyn i kupilam rozmiar mniejsze i tu był mó błąd
pozrawiam
Pewnie kupowałaś buty stinger wiem że je jednak powinno się kupować w swoim rozmiarze, jednak te tańsze czyli wool można śmiało kupować o numer mniejsze. Ja wychodzę z założenia jak już mierzyłam różne emu że te co mają skórzane znaczki emu na zapiętce trze brać w sowim rozmiarze (czyli te wszystkie droższe) te tańsze rozmiar koniecznie jeden rozmiar mniejszy.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:41   #93
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

A ja czekam od 5. stycznia na moje stingery, i jakoś ani widu, ani słychu. Niby mają czas 10-12 dni do dostarczenia mi paczki pod drzwi, ciekawe jak to wyjdzie.
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:52   #94
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Pewnie kupowałaś buty stinger wiem że je jednak powinno się kupować w swoim rozmiarze, jednak te tańsze czyli wool można śmiało kupować o numer mniejsze. Ja wychodzę z założenia jak już mierzyłam różne emu że te co mają skórzane znaczki emu na zapiętce trze brać w sowim rozmiarze (czyli te wszystkie droższe) te tańsze rozmiar koniecznie jeden rozmiar mniejszy.
Ja mam stingery rozmiar mniejsze i "za małe" były może przez pierwszy tydzień, teraz są mocno luźne (w rajstopach pięta mi nieco lata...). Gdybym wzięła swój normalny rozmiar, pewnie by były teraz za duże.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 15:12   #95
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Pewnie kupowałaś buty stinger wiem że je jednak powinno się kupować w swoim rozmiarze, jednak te tańsze czyli wool można śmiało kupować o numer mniejsze. Ja wychodzę z założenia jak już mierzyłam różne emu że te co mają skórzane znaczki emu na zapiętce trze brać w sowim rozmiarze (czyli te wszystkie droższe) te tańsze rozmiar koniecznie jeden rozmiar mniejszy.
a z tym sie nie zgodze kompeletnie mierzyc, a jednak pochodzic kilka dni to roznica jest

stingery rozmiar mniejsze - koniecznie , futerko sie tez ubija i noga lata po czasie jak sa w swoim rozmiarze . Starsza kolekcje bronte - nawet dwa rozmiary mniejsze ( rozmiar w dol byl za duzy na mnie juz po tygodniu i oddalam swoje emu hip i bronte siostrze )wiec dwa rozmiary w dol .Nie wiem jak z ta kolekcja wool nowa bo to futerka tyle maja co kot naplakal ,corka miala numer mniejsze w kazdym razie to po dwoch dniach rozklekotaly sie i lataly jej , plus futerko sie na piecie wytarlo
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-01-12 o 15:14
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:11   #96
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

witam wszystkie miłośniczki Emu i proszę o pomoc. W zeszłym roku kupiłam sobie podróbki emu na allegro i pewnie uwielbiałabym te buty, gdyby nie fakt, że przemakały, pięta się odkształciła i nie mogłam domyć plam z soli. Dlatego zastanawiam się nad oryginalnymi emu.
1. Powiedzcie proszę ile przy częstym zimowym użytkowaniu te buty wytrzymają? Chodzi mi też o to jak przyjmują plamy, czy przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą dłużej niż 1-2 sezony? (widzialam, ze niektóe z Was piorą je w pralce, przyznam, ze trochę bałabym sie tego rozwiązania)
2. Co z nieprzemakalnością?
3. Kolejny problem to odkształcenia? Jak to wygląda przy oryginalnych Emu? Chodzi mi głownie o piętę.
4. Gdzie najlepiej kupić? allegro? amazon? sklep internetowy? czy można dostać oryginalne Emu w tzw normalnym sklepie? (wydaje mi się, że wtedy łatwiej egzekwować gwarancję, a przy butach za 500-600zł chcę mieć taką możliwość)
5. Jakie? Chciałabym standardowe orzechowe/camel, długość mniej więcej do połowy łydki. Możecie polecić jakiś konkretny model?

wiem, ze to taka prośba o wiedzę o emu w pigułce, ale po przeczytaniu poprzedniej części wątku jestem trochę zagubiona

pozdrawiam):
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:28   #97
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez cocabella Pokaż wiadomość
witam wszystkie miłośniczki Emu i proszę o pomoc. W zeszłym roku kupiłam sobie podróbki emu na allegro i pewnie uwielbiałabym te buty, gdyby nie fakt, że przemakały, pięta się odkształciła i nie mogłam domyć plam z soli. Dlatego zastanawiam się nad oryginalnymi emu.
1. Powiedzcie proszę ile przy częstym zimowym użytkowaniu te buty wytrzymają? Chodzi mi też o to jak przyjmują plamy, czy przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą dłużej niż 1-2 sezony? (widzialam, ze niektóe z Was piorą je w pralce, przyznam, ze trochę bałabym sie tego rozwiązania)
2. Co z nieprzemakalnością?
3. Kolejny problem to odkształcenia? Jak to wygląda przy oryginalnych Emu? Chodzi mi głownie o piętę.
4. Gdzie najlepiej kupić? allegro? amazon? sklep internetowy? czy można dostać oryginalne Emu w tzw normalnym sklepie? (wydaje mi się, że wtedy łatwiej egzekwować gwarancję, a przy butach za 500-600zł chcę mieć taką możliwość)
5. Jakie? Chciałabym standardowe orzechowe/camel, długość mniej więcej do połowy łydki. Możecie polecić jakiś konkretny model?

wiem, ze to taka prośba o wiedzę o emu w pigułce, ale po przeczytaniu poprzedniej części wątku jestem trochę zagubiona

pozdrawiam):
Jezeli chcesz meic gwarancje kup w sklepie w jakiejs galerii bedziesz miec 100% gwarancje na 2 lata jak na kazde inne buty. Jezeli buty impregnujesz to nie przemakaja. A co do wytrzymalosci to moje przetrwaly 4 sezony i sprzedalam je i pewnie teraz 5 sezon jest z nich zadowolony.Wiec to jest inwestycja na pare lat jesli bedziesz o nie dbac.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 19:39   #98
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Jezeli chcesz meic gwarancje kup w sklepie w jakiejs galerii bedziesz miec 100% gwarancje na 2 lata jak na kazde inne buty. Jezeli buty impregnujesz to nie przemakaja. A co do wytrzymalosci to moje przetrwaly 4 sezony i sprzedalam je i pewnie teraz 5 sezon jest z nich zadowolony.Wiec to jest inwestycja na pare lat jesli bedziesz o nie dbac.
dziękuję za odpowiedz
przetrwały czyli wyglądały dobrze, bez przebarwień solnych itd? a czym je czyściłaś?
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:45   #99
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ja kupiłam podróbki emu w Venezii, i chodzę w nich drugi sezon, myślę że oryginalne emu które zamówiłam kilka dni temu na allegro posłużą znacznie dłużej W końcu za taką cenę należy tego wymagać. Dziewczyny wcześniej pisały że za pomocą odpowiednich preparatów można świetnie zaimpregnować buciki, trzeba to tylko robić uważnie żeby nie zostały żadne plamy, bo to już gorsza sprawa Niestety nie wiem jak z odkształceniami, ale dużo moich znajomych ma emu, u jednych jest lepiej, u innych gorzej, myślę że to kwestia szanowania butów i też sposobu w jaki układa ci się stopa Mi nawet w podróbkach nie powstały odkształcenia. Gdzie kupić.. hmm.. no najlepiej "na żywo" czyli w sklepie, ale możesz liczyć się od razu z tym, że będzie drożej. Myślę że gwarancja jest przyznawana nieważne od tego, gdzie dokonasz zakupu Polecam model stinger hi, ponoć najodpowiedniejsze na polskie zimy :P Sama stanę się niedługo ich posiadaczka, tylko że w kolorku szarym. Musiałabyś posiedzieć troszkę na allegro, amazon itd, porozglądać się i wybrać najlepszy dla ciebie model
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:21   #100
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez cocabella Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz
przetrwały czyli wyglądały dobrze, bez przebarwień solnych itd? a czym je czyściłaś?
w sumie jakos szczegolnie o nie nie dbalam zaimpregnowalam i jak byly zacieki z soli to normalnie szmatka z woda lub szczoteczka, takze wypralam je raz w pralce i nic im nie zaszkodzilo. mialam bronte

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam podróbki emu w Venezii, i chodzę w nich drugi sezon, myślę że oryginalne emu które zamówiłam kilka dni temu na allegro posłużą znacznie dłużej W końcu za taką cenę należy tego wymagać. Dziewczyny wcześniej pisały że za pomocą odpowiednich preparatów można świetnie zaimpregnować buciki, trzeba to tylko robić uważnie żeby nie zostały żadne plamy, bo to już gorsza sprawa Niestety nie wiem jak z odkształceniami, ale dużo moich znajomych ma emu, u jednych jest lepiej, u innych gorzej, myślę że to kwestia szanowania butów i też sposobu w jaki układa ci się stopa Mi nawet w podróbkach nie powstały odkształcenia. Gdzie kupić.. hmm.. no najlepiej "na żywo" czyli w sklepie, ale możesz liczyć się od razu z tym, że będzie drożej. Myślę że gwarancja jest przyznawana nieważne od tego, gdzie dokonasz zakupu Polecam model stinger hi, ponoć najodpowiedniejsze na polskie zimy :P Sama stanę się niedługo ich posiadaczka, tylko że w kolorku szarym. Musiałabyś posiedzieć troszkę na allegro, amazon itd, porozglądać się i wybrać najlepszy dla ciebie model
Kupujac na allegro nie masz zawsze gwarancji ze mozesz je zareklamowac ja kupilam od sprzedawcy ktory wysylal zza granicy z tego co pamietam to ty tez i oni zazwyczaj nie wystawiaja zadnych faktor paragoow bo kupuja pewnei buty na przecenach okazjach czy tam czyms innym oni daja ci tylko gwarancje ze sa oryginalne
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:30   #101
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Drogie Miłośniczki Emu,
mam do Was 2 pytania:
Otóż sama posiadam już od 3 lat 2 pary butów Emu: Mermaid i Bronte High.
W Bronte High strasznie odkształciła mi się pieta...do tego stopnia, że są nie do chodzenia.
Teraz planuję zakup modelu Avoca. Czy któraś z Was miała z nim styczność?
Czy w nich też się pięta tak strasznie odkształca?
No i może wiecie jak wygląda sprawa z rozmiarówką w tym modelu?
Będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 07:00   #102
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny, moje butki sa juz w drodze ( ruszyly z San Diego, teraz sa w Indianapolis) i tak sie zastanawiam nad srodkami czyszczacymi.
Czy posiada ktos ten oryginalny Emu zestaw?
http://cgi.ebay.com/EMU-Shoe-Care-Ki...item230ae6aa6b

Czy jest on dobry?
Ktos tu wspominal,ze cos z tego zestawu zniszczylo mu buty
prosze o jakas opinie
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:04   #103
izabelcia81
Raczkowanie
 
Avatar izabelcia81
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moje butki sa juz w drodze ( ruszyly z San Diego, teraz sa w Indianapolis) i tak sie zastanawiam nad srodkami czyszczacymi.
Czy posiada ktos ten oryginalny Emu zestaw?
http://cgi.ebay.com/EMU-Shoe-Care-Ki...item230ae6aa6b

Czy jest on dobry?
Ktos tu wspominal,ze cos z tego zestawu zniszczylo mu buty
prosze o jakas opinie
hej
dziewczyny nie polecaja zestawu do czyszczenia i impregnacji emu
ponoc zostaja slady w postaci plam
mam stingery impregnowane przez producenta, na razie nie przemokły ale w chlape nie odważyłam sie w nich wyjsc nie chce kusic niepotrzebnie losu
na metce z parasoleczką jest napisane zeby impregnować je raz na sezon!!!
__________________
Kiedy jestem szczęśliwa MOJA DUSZA MRUCZY !!!
izabelcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:00   #104
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

dziewczyny na fb shaffashoes jest teraz głosowanie, na buty konkretnych marek, i ta która wygra będzie miała dodatkową przecenę 20%.Niestety na razie Emu nie wygrywają...wiec kliknijcie gdzie trzeba i będziemy sobie mogły zakupić korzystnie butki

http://www.facebook.com/schaffashoes?v=app_6009294086
__________________
_PaTiS_

Edytowane przez patii89
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:01
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:56   #105
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Właśnie doszły moje emu stinger hi! (2 dni przed czasem ) Są prześliczne, megamięciutkie I nie wiem, czy je teraz zaimpregnować, bo są z serii premium.. czyli niby już impregnowane zostały przy garbowaniu skóry. I co by tu zrobić dziewczyny?
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:38   #106
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Właśnie doszły moje emu stinger hi! (2 dni przed czasem ) Są prześliczne, megamięciutkie I nie wiem, czy je teraz zaimpregnować, bo są z serii premium.. czyli niby już impregnowane zostały przy garbowaniu skóry. I co by tu zrobić dziewczyny?
Ooo, to moje muszą być już blisko mnie
Bo z tego co kojarzę zamawiałyśmy od tego samego sprzedawcy, w tym samym dniu (tylko że ja zrobiłam przelew 2 dni później)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:42   #107
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziekuje za odpowiedz!

Moje Illoura tez sa zaimpregnowane na etapie produkcji, kolezanka pisala,ze byla w gorach,chodzila po sniegu caly urlop i nic a nic jej nie przemokly
(wyczytalam dzis na Fedexie,ze beda u mnie w poniedzialek o 18ej)

A ta gumka do czyszczenia sie przydaje?
Przepraszam,ze tak pytam ale to moje pierwsze emuski, predzej mialam Primarkowe i o nie nie trzeba bylo dbac- rozlecialy sie po pierwszej kaluzy
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:49   #108
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ooo, to moje muszą być już blisko mnie
Bo z tego co kojarzę zamawiałyśmy od tego samego sprzedawcy, w tym samym dniu (tylko że ja zrobiłam przelew 2 dni później)
Osobiście byłam w szoku, że dostałam je dzisiaj Są nieco ciemniejsze niż były na zdjęciach, ale w ogólnym wrażeniu- cudeńka Później wrzuce fotki
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:59   #109
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Osobiście byłam w szoku, że dostałam je dzisiaj Są nieco ciemniejsze niż były na zdjęciach, ale w ogólnym wrażeniu- cudeńka Później wrzuce fotki
czekamy na zdjecia
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 18:34   #110
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Właśnie doszły moje emu stinger hi! (2 dni przed czasem ) Są prześliczne, megamięciutkie I nie wiem, czy je teraz zaimpregnować, bo są z serii premium.. czyli niby już impregnowane zostały przy garbowaniu skóry. I co by tu zrobić dziewczyny?
ja mam hippery premium i impregnowalam nie ma zadnych plam
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:11   #111
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Oto one sorry za jakość, ale robiłam je na szybko telefonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (74,6 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (81,5 KB, 159 załadowań)

Edytowane przez nikka1220
Czas edycji: 2011-01-13 o 20:12 Powód: .
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:16   #112
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Oto one sorry za jakość, ale robiłam je na szybko telefonem
Jaki to kolor?
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:28   #113
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

szary charcoal. Jutro wstawię porządniejsze fotki jakby co ;P dziś nie miałam niestety możliwości.
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:29   #114
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Czy posiada ktos ten oryginalny Emu zestaw?
http://cgi.ebay.com/EMU-Shoe-Care-Ki...item230ae6aa6b

Czy jest on dobry?
Ktos tu wspominal,ze cos z tego zestawu zniszczylo mu buty
prosze o jakas opinie
Ja mam ten zestaw i używam go do czerwonych emu mojej małej i swoich czarnych.
Absolutnie nic się z butami nie dzieje.
Chyba ktoś nie potrafił korzystać z tego wynalazku że miał na butach zacieki... czy tez plamy.
U mnie z butami nic się nie dzieje.
Świetnie czyści buty ja jestem zadowolona.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:02   #115
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
szary charcoal. Jutro wstawię porządniejsze fotki jakby co ;P dziś nie miałam niestety możliwości.
Ja mam czekoladowe No, i jasne, ale trochę wcześniej kupowane
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 07:12   #116
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestaw i używam go do czerwonych emu mojej małej i swoich czarnych.
Absolutnie nic się z butami nie dzieje.
Chyba ktoś nie potrafił korzystać z tego wynalazku że miał na butach zacieki... czy tez plamy.
U mnie z butami nic się nie dzieje.
Świetnie czyści buty ja jestem zadowolona.

Kochana, a moglabys mi napisac co tam do czego sluzy i jak sie tego uzywa? Zdziwilo mnie bardzo,ze ich firmowy produkt robi plamy
Bardzo prosze, napisz czym i jak sie czysci/impregnuje, to moje pierwsze emuski wiec jestem ciemna
Z gory dziekuje

( sa juz u mnie w miescie ale mam je dostac w poniedzialek o 18ej buuuuu )
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:57   #117
izabelcia81
Raczkowanie
 
Avatar izabelcia81
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Właśnie doszły moje emu stinger hi! (2 dni przed czasem ) Są prześliczne, megamięciutkie I nie wiem, czy je teraz zaimpregnować, bo są z serii premium.. czyli niby już impregnowane zostały przy garbowaniu skóry. I co by tu zrobić dziewczyny?
masz metke z parasolką
przeczytaj co na niej jest napisane!!!!!
__________________
Kiedy jestem szczęśliwa MOJA DUSZA MRUCZY !!!
izabelcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:26   #118
jolcin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Witam,
Od dłuższego czasu czytam temat emu i ugg i w końcu zdecydowałam się na zakup tych butów. Kupiłam razem z siostrą od jednej pani z allegro (ktoś tu pisał że ma ogryginały - fakt wyglądają na oryginały) - i właśnie dojechały

Ja mam stringery hi 37 ( rozmiar mojej stopy 23,5 )- boskie - kolor orzechowy - założyłam i zakochałam się. Co do rozmiaru niedługo sie okaże czy jest ok czy za duże wziełam. Narazie są takie na styk - no ale to nówki.


Siostra wzięła bronte wool ( średnie) rozmiar 39 (jej stopa to 25,5 - bliżej 40) - jeszcze ich nei mierzyła - bo są u mnie


Teraz widzę również ogromną rożnicę pomiędzy stringerami i bronte, a co za tym idzie różnicą ceny.
Stringery są zrobione ze skóry i futerka w całości - tzn. jest to jedna całość futro i skóra - opisowo zdjęto to z owcy i zrobiono z niej but - futerko bardzo gęste i trzeba się mocno przebić przez nie ( jak u husky ) by w ogóle zobaczyć skórę pomiędzy futrem. Widać w nich jakość i solidność wykonania.

Bronte natomiast są wykonane ze skóry i dodatkowo położonego na to futra, które jest umocowane na jakimś materiale ( nie znam się na technologi ale tak to wygląda), futerko jest znacznie "chudsze", ma inny typ włosa - żadszy ( szczerze trochę wygląda jak sztuczne), ale to pewnie że jest to raczej model letnio jesienny - tak mi się wydaje. Skóra również jest inna - jakby cieńsza i delikatniejsza. Określiłabym to jakby były chłodniejsze od Stringerów - który wygląda jako but solidny mróz.

Cieszę się, że przypadkowo zdecydowałam się na stringery, bo bronte raczej by mnie zawiodły - choć wyglądają również super.

Zdjęcie podeśle jutro do porównania - szczegolnie wnętrze obu butów

Pozdrawiam
Jola

Edytowane przez jolcin
Czas edycji: 2011-01-14 o 12:28
jolcin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:31   #119
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Przesylka z US, 3 dni i juz mam butki
Kocham je moooocno
(sorki za materac w tle, mialam gosci).
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2011-04-17 o 19:50
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:39   #120
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Zaimpregnowałam je raz, tak jak kazali na metce, i starczy na cały sezon Nigdy nie miałam tak ciepłych i mięciutkich butów, są po prostu genialne ;D
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.