tusz dający efekt teatralnych rzęs - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 19:03   #931
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Az dziwne bo slyszalam same najgorsze opinie o tym tuszu. Ale super ze akurat Tobie on podpasował
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:09   #932
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Az dziwne bo slyszalam same najgorsze opinie o tym tuszu. Ale super ze akurat Tobie on podpasował
czy ja wiem czy takie dziwne? pamietam, ze dosc duzo osob chwalilo ten tusz z tym, ze mi sie juz nawet nie chce testowac zadnych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:11   #933
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

No to nie wiem. W kazdym razie slyszalam 90% zlych opinii
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:11   #934
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

tak ? ;p hmm czasem nie warto kierowac sie opinia innych w tej sprawie poniewaz jak wiadomo kazde rzesy sa inne i kazda dziewczyna oczekuje od niego czegos innego dla mnie to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek mialam ale do tej pory uzywalam raczej tych troszke tanszych, sporo z rimmela no i ostatnio rowniez nienajgorszy collosal volume, ale ten jest z nimi nieporownywalny
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:14   #935
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
tak ? ;p hmm czasem nie warto kierowac sie opinia innych w tej sprawie poniewaz jak wiadomo kazde rzesy sa inne i kazda dziewczyna oczekuje od niego czegos innego dla mnie to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek mialam ale do tej pory uzywalam raczej tych troszke tanszych, sporo z rimmela no i ostatnio rowniez nienajgorszy collosal volume, ale ten jest z nimi nieporownywalny
no wlasnie jednemu pasuje a drugiemy nie-innym pasuje masterpice, a dla mnie to zwykly tusz ja kocham ysl a inni nie bo uwazaja, ze jest beznadziejny i tak to jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:43   #936
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

A jaka konsystncję ma ten Collagene z L'Oreal?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:21   #937
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A jaka konsystncję ma ten Collagene z L'Oreal?

Kremowa tzn. nie jest ani zbyt gesty ani lejacy,w sumie od pierwszego uzycia zachowuje sie bardzo dobrze,na szczoteczke naklada sie odpowiednia ilosc tuszu ktora sama w sobie swietnie maluje rzesy.Mozna nia dotrzec bez problemu w kazdy zakamarek
Mnie osobiscie czesto szczoteczki stwarzaja problem z tego powodu,ze ciezko jest bezproblemowo pomalowac dolne rzesy -zazwyczaj sie sklejaja

Warto zwrocic uwage nie tylko na kondycje rzes ale i przeznaczenie tuszu
Miarodajna jest taka opinia,ktora skupia sie na podaniu konkretow a nie tylko ogolnym zachwycie w moim przypadku rzesy sa slabo widoczne i choc geste to cienkie i dlugie /dlatego skupiam sie wylacznie na pogrubieniu.Naturalnie unosza sie u nasady wiec pokrecenie jest zbyteczne.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 16:27   #938
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
ja polecam najwyklejszego rimmela extra super lash , nie skleja rzes przez co mozna spokojnie pomalowac 3 razy i efekt jest piorunujacy a kosz ok 15 zl
Daje całkiem przyzwoity efekt ale na pewno nie taki prawdziwie teatralny - w sam raz dla nastolatek (w moim przypadku w gratisie paskudne uczulenie). Na pewno na plus jest to,że jest takiej jakości jak tusze za 20 czy 20 parę złotych. Dla mnie np. miłym zaskoczeniem cenowym jest max factor 2000 calorie bo nie widzę większej różnicy między nim a l'orealami czy resztą max factorów. Może to kwestia tego,że moje naturalne rzęsy są gęste, ciemne i długie i wystarczy by tusz był w miarę porządny, nie sklejał(nie raz zdarzył mi się tusz,który swobodnie mógłby być sprzedawany jako klej) i nie uczulał.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:39   #939
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Daje całkiem przyzwoity efekt ale na pewno nie taki prawdziwie teatralny - w sam raz dla nastolatek (w moim przypadku w gratisie paskudne uczulenie). Na pewno na plus jest to,że jest takiej jakości jak tusze za 20 czy 20 parę złotych. Dla mnie np. miłym zaskoczeniem cenowym jest max factor 2000 calorie bo nie widzę większej różnicy między nim a l'orealami czy resztą max factorów. Może to kwestia tego,że moje naturalne rzęsy są gęste, ciemne i długie i wystarczy by tusz był w miarę porządny, nie sklejał(nie raz zdarzył mi się tusz,który swobodnie mógłby być sprzedawany jako klej) i nie uczulał.
u mnie kilka warstw daje wlasnie taki teatralny efekt - fakt wymaga kilku warstw ale dzieki temu ze nie skleja rzes moge sobie pomalowac i 3 razy troche zabawy ale pieneidzy zostaje wiecej w portfelu niz z gornopolkowcow
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 19:33   #940
krzysia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez MADZIUNIA85 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki proszę o pomoc przy zakupie nowego tuszu do rzęs...potrzebuję takiego który uczyni moje rzęsy iście teatralnymi
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych:
  • Lancome - Hipnose
  • Dior - Diorshow
  • YSL - Efect faux ciles
  • Clinique - High impact mascara
Czekam na dobre rady ,bo wiem ,że na Was zawsze mogę liczyć
Pozdrawiam!!!
hypnose bardzo dobry tusz ale to raczej tusz do codziennego naturalnego delikatnego makijażu, ysl bardzo fajny- nie czyni z rzęs super długich grubych ale w porównaniu do hypnose jest widoczna różnica bo rzęsy są dużo bardziej wyraziste. jeśli chodzi o szybkie wysychanie ysl to nie moge się z tym zgodzić mam juz trzeci tusz i moje szybko nie wysychały były do samego końca idealne takie jak zaraz po otwarciu.
krzysia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 23:32   #941
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez krzysia12 Pokaż wiadomość
hypnose bardzo dobry tusz ale to raczej tusz do codziennego naturalnego delikatnego makijażu, ysl bardzo fajny- nie czyni z rzęs super długich grubych ale w porównaniu do hypnose jest widoczna różnica bo rzęsy są dużo bardziej wyraziste. jeśli chodzi o szybkie wysychanie ysl to nie moge się z tym zgodzić mam juz trzeci tusz i moje szybko nie wysychały były do samego końca idealne takie jak zaraz po otwarciu.
u mnie to samo dodam, ze ysl ma piekny odcien czerni-nie taki mat jakis wyplowialy, ale piekny, gleboki i prawdziwy czarny odcien
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 11:00   #942
majka2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 12
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Zgodzę co do Lancome Hypnose żadnego spektularnego efektu zwykły tusz, co YSL nawet byłam z niego na początku zadowolona, piękna czerń, bardzo ładnie pachnie ale niestety nie był trwały odbijał mi się na powiekach wyglądało to okropnie, no i po 2 miesiącach tak zgęstniał, że juz nic nie można zrobić co drugi dzień musiałabym myć szczoteczkę żeby się nim pomalować. Diora nie miałam także się nie wypowiadam, ale za to kupiłam sobie teraz w Sephorze za 89 zł wspomniany Clinique i powiem, że jak na razie jestem zachwycona. Pięknie wydłuża, podkręca pogrubia też ale nie mocno tak że nie skleja rzęs. Po podwójnym pomalowaniu pięknie otwiera oko i jak na razie nie zauważyłam żeby się odbijał na powiekach. Naprawdę warto wypróbować zwłaszcza, że cena nie jest jeszcze aż tak wygórowana.
majka2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:29   #943
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
u mnie kilka warstw daje wlasnie taki teatralny efekt - fakt wymaga kilku warstw ale dzieki temu ze nie skleja rzes moge sobie pomalowac i 3 razy troche zabawy ale pieneidzy zostaje wiecej w portfelu niz z gornopolkowcow
Widocznie zależy od rzęs i typu urody Ja mając prawie czarne włosy i ciemną oprawę oczu mogę sobie zrobić "sztuczne rzęsy" jak np. kim kardashian tzn. pudruję i kilka razy maluję rzęsy ale kiedy miałam włosy rozjaśnione to musiałam uważać z takim makijażem żeby nie był za mocny. A propos ceny to czasem jak się poszuka to okazuje się,że nawet max factory można kupić taniutko - ostatnio przez zupełny przypadek kupiłam tusz i kredkę w komplecie za 29 zł i tusz jest taki sam jak ten,który miałam za 40 zł. Dodaję,że zużywam tusz w ciągu 3 miesięcy (tyle max. powinno się używać po otwarciu) i nie wiem jak się którykolwiek z tuszy zachowuje po tym czasie.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:44   #944
izolda173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 26
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

polecam multi action essence i 2000 calorie
izolda173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:00   #945
MADZIUNIA85
Raczkowanie
 
Avatar MADZIUNIA85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Hmm a co myślicie dziewczyny o Lash Queen Feline Blacks HR?Daje efekt wyrazistych rzęs?A może jednak Hypnose Lancome?podba mi się jego szczoteczka.Nadal niewiem co wybrać (taki mały prezent na Mikołajki sobie zrobię).
A chciałam jeszcze Was zapytać o to pudrowanie rzęs-kiedy co i jak?ponoć można uzysać przez to super "efekt sztucznych rzęs"
MADZIUNIA85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:10   #946
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez MADZIUNIA85 Pokaż wiadomość
Hmm a co myślicie dziewczyny o Lash Queen Feline Blacks HR?Daje efekt wyrazistych rzęs?A może jednak Hypnose Lancome?podba mi się jego szczoteczka.Nadal niewiem co wybrać (taki mały prezent na Mikołajki sobie zrobię).
A chciałam jeszcze Was zapytać o to pudrowanie rzęs-kiedy co i jak?ponoć można uzysać przez to super "efekt sztucznych rzęs"
a czytalas KWC lub watek ten ? bo to dosc znany i czesto kupowany tusz wiec na pewno cos bys znalazla
efekt zalezy od rzes, trzeba przyznac, ze jest bardzo dobrym tuszem ladnie wydluza, ladna czern, nie skleja i lekko pogrubia, ale jezeli szukasz czegos co sprawi, ze bedziesz wygladala jakbys miala sztuczne rzesy to to taki tusz raczej nie jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:11   #947
aga_028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 24
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Polecam nowy tusz Artdeco lash designer mineralny- mam swoje krótkie rzęsy a odkąd go używam ciągle mi mówią że mam długie ładne rzęsy i właściwie nie potrzebuję tuszu
aga_028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:04   #948
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a czytalas KWC lub watek ten ? bo to dosc znany i czesto kupowany tusz wiec na pewno cos bys znalazla
efekt zalezy od rzes, trzeba przyznac, ze jest bardzo dobrym tuszem ladnie wydluza, ladna czern, nie skleja i lekko pogrubia, ale jezeli szukasz czegos co sprawi, ze bedziesz wygladala jakbys miala sztuczne rzesy to to taki tusz raczej nie jest

dodam tylko, że u mnie daje dziwny efekt - kompletnie go nie widac gdy mam kreske na oku, kiedy mam tylko cień jest ok, z innymi tuszami tak nie mialam
ogolnie - teatralnego efektu brak
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:43   #949
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dodam tylko, że u mnie daje dziwny efekt - kompletnie go nie widac gdy mam kreske na oku, kiedy mam tylko cień jest ok, z innymi tuszami tak nie mialam
ogolnie - teatralnego efektu brak
ja gdy mam kreske na oku to tez nie widac tuszu chocbym nie wiem jak wytuszowala bo w koncu mam gruba kreske ale bokiem widac, ze rzesy sa dlugasne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 14:01   #950
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

jak miałam fatale to bylo widac czy z kreska czy bez
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:08   #951
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
jak miałam fatale to bylo widac czy z kreska czy bez
fatale to inna bajka on juz mial dawac typowo teatralny efekt, a reszta tuszy to taki pic ostatnio widzialam w jakims sklepie internetowym fatala czarnego ale niestety on nie dla mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 07:58   #952
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

hmm, pojawily sie fatale ostatnio na allegro, zastanawiam sie nad ich swiezoscią bo w produkcji nie ma ich juz ładnych pare miesięcy

ja tymczasem sama nie wierze w to co napisze, ale zamówilam sobie z avonu (!!!) tusz supershock skusila mnie niska cena no i opakowanie ala helena rubinstein, ma kwc ma nawet dobre opinie, zobaczymy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 09:43   #953
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
hmm, pojawily sie fatale ostatnio na allegro, zastanawiam sie nad ich swiezoscią bo w produkcji nie ma ich juz ładnych pare miesięcy

ja tymczasem sama nie wierze w to co napisze, ale zamówilam sobie z avonu (!!!) tusz supershock skusila mnie niska cena no i opakowanie ala helena rubinstein, ma kwc ma nawet dobre opinie, zobaczymy
ja mialam fatala z 2006roku a byl idealny one za swieze raczej nie beda z daty produkcji, ale tak normalnie konsystencje maja ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:35   #954
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie ma to jak reklama

Oto skład tego Revitalash:
Water, Sodium Chloride, Panthenol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phosphate, Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide, Cellulose Gum.

Czyli NIC NADZWYCZAJNEGO. Cena natomiast mnie rozbawiła, naprawdę padłam ze śmiechu.
Rzęsy nie wyrosną ot tak sobie bo posmarujemy je czymś tam. Na to ma wpływ wiele czynników, odżywka do rzęs oczywiście na pewno jakoś polepszy ich stan, np. czesząc szczoteczką (od odżywki) brwi poprawiamy ukrwienie skóry w tym miejscu, dzięki czemu pozytywnie wpływa to na włoski.

Jednak nie ma co wierzyć, że wyrosną nam mega rzęsiory


Bo jej za to zapłacili...

a czy to przypadkiem nie jest ta odżywka,która ma w składzie jakieś lekarstwo na zaćmę -chyba, gdzie przez przypadek zauważono,że pacjentom,którym podawano krople na w/w zaćmę czy jaskrę bardzo mocno urosły rzęsy
ja czytałam na początku roku,że ma powstać odżywka do rzęs z tym składnikiem
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 07:01   #955
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

no ale na KWC Revitalash ma same świetne opinie, wlasnie sie zastanawiam...
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 07:34   #956
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

a miał ktoś maskarę Shiseido Perfect z tej nowej kolekcji
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:05   #957
mangoo25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Który z tuszy bedzie lepszy dla moich średnio dlugich, niezbyt gestych rzęs: masterpiece MAX czy 2000 calorie dramatic look? - ktory z nich da mi wieksze mozliwosci do tworzenia, pieknych, grubych rzes bez sklejania ?
mangoo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:09   #958
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez mangoo25 Pokaż wiadomość
Który z tuszy bedzie lepszy dla moich średnio dlugich, niezbyt gestych rzęs: masterpiece MAX czy 2000 calorie dramatic look? - ktory z nich da mi wieksze mozliwosci do tworzenia, pieknych, grubych rzes bez sklejania ?
ja wybrałabym 2000
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:38   #959
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

ja mam cienkie i długie.
Masterpiece Max jest wspaniały jeśli chodzi o rozczesanie ich i kolor. Ale wogóle nie pogrubia coprawda i tak go uzywam
a 2000 jest lepszy ?
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:53   #960
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Dziewczyny ostatnio kupiłam sobie Lash Queen Feline Blacks HR i ma jakąś dziwną konsystencję,taką nie płynną i nie wiem może jest stary ten tusz albo tak ma.Pierwszy raz mam tą maskare. Z tuszu robią się takie jakby żelowe farfocle na szczoteczce.Też tak macie?
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.