W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-16, 11:57   #511
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ok, ko³o 15 idziemy z t¿ do sklepu i co¶ wybierzemy Mam nadziejê ¿e przyniesie mi mój aparat i w koñcu Wam poka¿ê w³osy, bo z tel nie da siê zgraæ bo tu jaki¶ sterowników nie mam na tym lapku i nie chce siê po³±czyæ z kompem
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:01   #512
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Mnie tez zawsze skora swedziala, ale w koncu kupilam szampon bez sls i jestem bardzo zadowolona. Nie swedzi nic. Na nic byly przeciwlupiezowe, bo problem tkwil w przesuszeniu, a nie infekcji skory. No i staram sie nie klasc niczego na skore glowy innego, niz wcierki na porost (zapuszczam). Czasem sobie nawet robie oliwna maske na skalp - wlosy potem tluste po umyciu, ale skora szczesliwa Od czasu do czasu jakis piling do skory glowy i jest cacy

A do skory ciala.... najlepszy jest dobry niechemiczny piling (te wszelkie kolorowe tubeczki z drogerii . beee), bezzapachowe mleczko z mocznikiem najlepeij z apteki i kilka kropel olejku arganowego np. czy kwasu hialuronowego wcisnietego w porcje mazidla. Ze swedzeniem chodzilam do lekarza i kazdy dawal mi sterydy albo kazal kapac sie w oilatum. A skore wpierw trzeba oczyscic, bez tradycyjnego mydla bo pozostawia uczulajacy osad, nawilzyc i natluscic. No i darowalam sobie codzienny prysznic zima, myje sie strategicznie , latem co innego.

Jak kto che, oddam ten patent w dobre rece, mi sluzy super, a z zapachowa pielegnacja sie juz pozegnalam, bo mnie podraznia i wysusza.



Uproscily mi sie zakupy (lupuje te same bazy i tylko jakies olejki lub serum), bo wiele produktow moge uzywac do wielu zastosowan Kwas hialuronowy - na wlosy, cialo, twarz. Podobnie olejek arganowy. Mydlo laurowe syryjskie osadu nie zostawia, mozna uzywac nawet do higieny intymnej i od biedy - do mycia wlosow (potem tylko plukanka octowa).

Spadam, trzeba dzien wziac za rogi!
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:16   #513
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie tez zawsze skora swedziala, ale w koncu kupilam szampon bez sls i jestem bardzo zadowolona. Nie swedzi nic. Na nic byly przeciwlupiezowe, bo problem tkwil w przesuszeniu, a nie infekcji skory. No i staram sie nie klasc niczego na skore glowy innego, niz wcierki na porost (zapuszczam). Czasem sobie nawet robie oliwna maske na skalp - wlosy potem tluste po umyciu, ale skora szczesliwa Od czasu do czasu jakis piling do skory glowy i jest cacy

A do skory ciala.... najlepszy jest dobry niechemiczny piling (te wszelkie kolorowe tubeczki z drogerii . beee), bezzapachowe mleczko z mocznikiem najlepeij z apteki i kilka kropel olejku arganowego np. czy kwasu hialuronowego wcisnietego w porcje mazidla. Ze swedzeniem chodzilam do lekarza i kazdy dawal mi sterydy albo kazal kapac sie w oilatum. A skore wpierw trzeba oczyscic, bez tradycyjnego mydla bo pozostawia uczulajacy osad, nawilzyc i natluscic. No i darowalam sobie codzienny prysznic zima, myje sie strategicznie , latem co innego.

Jak kto che, oddam ten patent w dobre rece, mi sluzy super, a z zapachowa pielegnacja sie juz pozegnalam, bo mnie podraznia i wysusza.



Uproscily mi sie zakupy (lupuje te same bazy i tylko jakies olejki lub serum), bo wiele produktow moge uzywac do wielu zastosowan Kwas hialuronowy - na wlosy, cialo, twarz. Podobnie olejek arganowy. Mydlo laurowe syryjskie osadu nie zostawia, mozna uzywac nawet do higieny intymnej i od biedy - do mycia wlosow (potem tylko plukanka octowa).

Spadam, trzeba dzien wziac za rogi!
ja nigdy nie mia³am problemu ze swêdz±c± skór± cia³a czy g³owy .czasem mia³am jakby przesuszon± ,ale wystarczy³a porcja balsamu i by³o ok. myd³a nie uzywam wcale chyba ,¿e do golenia nóg tylko ¿eli i p³ynów hipoalergicznych .
zazwyczaj takie problemy mam w³a¶nie zim± pewnie to normalne przez t± zmiane temperatury i ogrzewanie
zobaczê jak bêdzie po tym szamponie bo przyznam siê szczerze ,¿e a¿ mam obawy odno¶nie farbowania czy nieprzesuszy mi bardziej g³owy ,ale odrost mam juz ogromny i w nastêpn± sobotê(minie miesi±c od farbowania ) planuje go zg³adziæ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:21   #514
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nigdy nie mia³am problemu ze swêdz±c± skór± cia³a czy g³owy .czasem mia³am jakby przesuszon± ,ale wystarczy³a porcja balsamu i by³o ok. myd³a nie uzywam wcale chyba ,¿e do golenia nóg tylko ¿eli i p³ynów hipoalergicznych .
zazwyczaj takie problemy mam w³a¶nie zim± pewnie to normalne przez t± zmiane temperatury i ogrzewanie
zobaczê jak bêdzie po tym szamponie bo przyznam siê szczerze ,¿e a¿ mam obawy odno¶nie farbowania czy nieprzesuszy mi bardziej g³owy ,ale odrost mam juz ogromny i w nastêpn± sobotê(minie miesi±c od farbowania ) planuje go zg³adziæ
To zimowe swedzenie jest straszne, nawet i u osoby ogolnie niealergicznej.
A czapki nosisz synetetyczne albo welniane? Ja kupilam sobie ostatnia fajna czapke z mieszanka jedwabiu, bawelny, wiskozy - jest grubsza, ale nie przegrzewa mi glowy. Nie wieje mi tez wiatr w uszy, jak to bywa w przypadku welnianych - co tez przegrzewaja. Wlosy i skora glowy nie lubia zmian, a zima jest dla nich brutalna. Mi pod czapka zawsze kidys swedzialo lub sie elektryzowalo. Pozegnalam welne i akryl i jest lepiej.
A farbowac... nie ma zmiluj, jak odrost wielki . Kciuki trzymam, moze znajdz sobie jakas maseczke do skory glowy, co lagodzi dyskomfort?
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:30   #515
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dziewczyny ... normalnie chyba siê zastrzelê Rozmawia³am z facetem z tego sklepu, co zamawia³am farby: jak grochem o ¶cianê Mieli wys³aæ na pocz±tku tego tygodnia. 3 stycznia mi napisali, ¿e wys³ali paczkê - po czym siê okaza³o, ¿e nie Kilka maili i przeprosili za utrudnienia. Dzisiaj nawet mnie nie przeprosi³ tylko zwala winê na firmê kuriersk± Na co ja, ¿e mo¿e wys³aæ inn± firm±, których nie brakuje, a ten, ¿e bêd± znowu t± sam± wysy³aæ
Powiedzia³am, ¿e jak nie dostanê jej do poniedzia³ku to rezygnujê z zamówienia
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:37   #516
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
heheh to jak ja w makijazu
Bez makijazu- zombie
z makijazem-zombie z rumieñcem
no wlasnie nie moge sobie przypomniec, ale jak tylko skojarze to napisze

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Ej dziewczyny powiedzcie mi czy za¿ywanie hormonów mo¿ne wp³ywaæ na skrêt w³osów
Np. moje sa teraz bardziej proste niz kiedys i nie wiem czy to zas³uga nawil¿enia i wygladzenia czy odstawienia tabsów
I jak teraz chce wrocic do tabletek to znowu moga zaczac sie falowac?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Agatko juz wiem kogo mi przypominasz
http://www.stud-center.com/wallpaper...ter/15483.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...htonchanel.jpg
mam takie g³upie pytanie, mogê Was dziewczyny zaprosiæ tu na wiza¿u do znajomych??
Chcia³abym czasami zobaczyæ jakie piêkne zdjêcia dodajecie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
No i ns k³opot
zrobilam pranie i po jakims czasie smierdzi mi spalenizna w lazience.
Przedwczoraj tez tak mialam ale myslalam ze to z wentylacji, dzisiaj to samo i skojarzylam,¿e to pralka
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja swoja uzywam od wrze¶nia 2012
oddaj ja do reklamacji, jaka to marka pralki?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:41   #517
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
To zimowe swedzenie jest straszne, nawet i u osoby ogolnie niealergicznej.
A czapki nosisz synetetyczne albo welniane? Ja kupilam sobie ostatnia fajna czapke z mieszanka jedwabiu, bawelny, wiskozy - jest grubsza, ale nie przegrzewa mi glowy. Nie wieje mi tez wiatr w uszy, jak to bywa w przypadku welnianych - co tez przegrzewaja. Wlosy i skora glowy nie lubia zmian, a zima jest dla nich brutalna. Mi pod czapka zawsze kidys swedzialo lub sie elektryzowalo. Pozegnalam welne i akryl i jest lepiej.
A farbowac... nie ma zmiluj, jak odrost wielki . Kciuki trzymam, moze znajdz sobie jakas maseczke do skory glowy, co lagodzi dyskomfort?
nosze czapke ale nie wiem dok³±dnie jaki ma sk³ad i fakt pod ni± te¿ mnie swêdzi g³owa ale jest przewiewna i lu¼na nie przywiera tak mocno go g³owy
sprawdze ten szampon pierw jak go dostanê ,a jak nie to poszukam jakiej¶ maseczki lub czego¶ innego
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 13:06   #518
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
widzê,¿e nie tylko ja mam problemy ze sprzêtami... chyba jaka¶ namagnesowana chodzê czy co... bo w ostatnim czasie popsu³am toster, suszarkê, lokówkê i czajnik

suszarka siê przegrza³a, bo wiecie, uczy³am siê suszyæ na szczotkê i TROCHÊ za d³ugo to trwa³o lokówka siê zjara³a, czajnik sam siê wy³±cza podczas gotowania wody, a toster nie "wyrzuca" chleba
ja wczoraj wszystko mi z r±k lecia³o, nawet cukier na kolegê w pray wysypa³am
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
trzymam kciuki za dziadka!! wa¿ne ¿e pod opiek± jest. Ja mam babcie po udarze i wiem jak to jest martwiæ siê o bliskich starszych...
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, zobaczcie, jak mi siê ociepli³ odrost po tygodniu Wszystko pewnie przez to wcze¶niejsze malowanie be¿owym blondem. Zachcia³o mi siê Mam nadziejê, ¿e przy nastêpnym malowaniu w³osy za³api± ju¿ lepiej popiel.

Pierwsze zdjêcie zaraz po malowaniu, a reszta tydzieñ po.
kilka razy na³ozysz popiel i siê wyrówna
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

zalezy jak ciemne te pasma, ale chyba bym je wybrala i rozjasniaczem zrobila i w folie, zeby juz calych wlosow znow nie pojasniac bo to bez sens- bedzie coraz wiecej rudego
pokaz co wyszlo.
ja mowilam ze alfa to alfa, bardzo rzadko zawodzi na tyle osob ktorym radzilam alfe, albo sama robilam to moze gora 5 bylo nie zadowolone
jak tak zachwalasz alfe to mo¿e ja zamowiê bo siê waham miêdzy majirel a alf±
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ

no i musia³am umyæ w³osy ja wsta³am rano to masakra jaka¶ ,jeden smalec na g³owie nie wiem czy to wina schaumy czy z mask± przesadzi³am no poprostu tak t³ustych w³osów jeszcze nie mia³am nigdy na drugi dzieñ umy³am jeszcze raz teraz t± schauma i na³o¿y³am glisskura na koñce na pare minut ,ale muszê wysuszyæ suszark± bo idê z ma³ym do lekarza i mi niewyschn± cobacze jak teraz z nimi bêdzie i wiecie co¶ nie tak jest z moj± skór± na g³owie nie mam ³upie¿u ,nie jest czerwona ,ale swêdzi mnie po myciu i w nocu gdy le¿e na poduszce zamówi³am sobie w aptece taki szampon z ziaji med na swêdz±c± skórê g³owy i zobacze po nim czy mi siê co¶ polepszy czy to mozliwe ,¿e odstawi³am magnez z wit.b6 i to od tego ? mam tak gdzie¶ od pó³tora miesi±ca ,zreszt± twarz i cia³o te¿ jakby suchawe i napiête muszê balsamowaæ i kremowaæ
skóra g³owy to na pewno od tego suszu z grzejników, mo¿e wietrz czêsto mieszkanie?
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ... normalnie chyba siê zastrzelê Rozmawia³am z facetem z tego sklepu, co zamawia³am farby: jak grochem o ¶cianê Mieli wys³aæ na pocz±tku tego tygodnia. 3 stycznia mi napisali, ¿e wys³ali paczkê - po czym siê okaza³o, ¿e nie Kilka maili i przeprosili za utrudnienia. Dzisiaj nawet mnie nie przeprosi³ tylko zwala winê na firmê kuriersk± Na co ja, ¿e mo¿e wys³aæ inn± firm±, których nie brakuje, a ten, ¿e bêd± znowu t± sam± wysy³aæ
Powiedzia³am, ¿e jak nie dostanê jej do poniedzia³ku to rezygnujê z zamówienia
ja bym juz chyba zrezygnowa³a
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:24   #519
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja w³a¶nie wracam po konsultacji z drug± fryzjerk±, wg niej rozja¶nianie a dekoloryzacja (tudzie¿ ¶ci±ganie koloru) to jedno i to samo... brak mi s³ów... oczywi¶cie jak zwykle, szkoda niszczyæ w³osów, ona odradza, ewentalnie pasemka, tak ¿e jak kto¶ ju¿ chce rozja¶niæ FARBOWAÑCE to tylko pasemka na wodzie 12% a najlepiej niech siê najpierw cz³owiek dohoduje solidnego odrostu...
do tego pracuje na farbach lecher, a one to mi i na ciemnym kolorze wychodz± ciep³o a nie popielato
poprzednia fryzjerka wiedzia³a chocia¿ ¿e rozja¶nianie a dekoloryzacja to jednak co innego

Ninedin - sk±d zamawia³a¶, jaka¶ hurtownia, sklep internetowy?

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-01-16 o 13:26
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:34   #520
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzcie do albumu
ale piêknie!!! piêkna sukienka i ¶licznie umalowana jeste¶! bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kotko a jakby¶ nie chcia³a kupowaæ tylko by¶ znalaz³a jakiego¶ "kundelka" albo mieszañca w typie rasy to czêsto zdarza siê ¿e organizowany transport, ¿eby Ci bli¿ej pieska dostarczyæ, wiem bo siedzê w adopcjach bezdomnych piesków
no na tablicy nie ma raczej czego¶ takiego nie wiem co robiæ, mój T¯ nie chce kundla

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ

Rozumiem Ciê doskonale. I ¿yczê ¿eby¶ znalaz³a swojego wymarzonego psiaka, i ¿eby by³ z Tob± wiele d³ugich lat
ja ju¿ nic nie mówie bo nic nie wiem, jak rot temu by³am przekonana ze wszystko bedzie dobrze i cieszy³am sie kazd± chwil± to teraz mam ci±gle problem ze sam± sob± dó³ i jakie¶ czarne my¶li

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co.... moj dziadek poszedl dzis do lekarza wypisac sobie leki, tzn tz go przed praca zawiozl do osrodka... i sie podobno przewrocil gdzies tam, dostal jakiegos ataku i karetka go zabrali do szpitala... i teraz jest na izbie przyjec a ja czekam na telefon co za masakra, znow cos sie dzieje, ale jaki on mogl miec atak? zawal???
moj biedny dziadzius... pojade do niego po poludniu jak bedzie decyzja na jaki oddzial trafi, zawioze mu graty i zobacze co tam sie wydarzylo....
znow czarna seria mialam tydzien luzu raptem
o matko... tak to jest z nasz± s³uzba zdrowia nic nie potrafi± pomóc... ja ostatnio wzywa³am karetkê do matki bo sie ¼le czu³a i masakra sie wystraszy³a ona i ja a lekarz z pogotowia stwierdzi³ ze to atak nerwicy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:45   #521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ... normalnie chyba siê zastrzelê Rozmawia³am z facetem z tego sklepu, co zamawia³am farby: jak grochem o ¶cianê Mieli wys³aæ na pocz±tku tego tygodnia. 3 stycznia mi napisali, ¿e wys³ali paczkê - po czym siê okaza³o, ¿e nie Kilka maili i przeprosili za utrudnienia. Dzisiaj nawet mnie nie przeprosi³ tylko zwala winê na firmê kuriersk± Na co ja, ¿e mo¿e wys³aæ inn± firm±, których nie brakuje, a ten, ¿e bêd± znowu t± sam± wysy³aæ
Powiedzia³am, ¿e jak nie dostanê jej do poniedzia³ku to rezygnujê z zamówienia
ja bym sie nie piescila- jesli przekroczyli termin realizacji jaki podali na aukcji ja bym serwowala negatyw co cie obchodzi jakie oni maja problemy z twoja paczka moga ja nadac hugokopterem nawet, a ma dojsc w terminie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
mam takie g³upie pytanie, mogê Was dziewczyny zaprosiæ tu na wiza¿u do znajomych??
Chcia³abym czasami zobaczyæ jakie piêkne zdjêcia dodajecie



oddaj ja do reklamacji, jaka to marka pralki?
zapraszaj smialo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ale piêknie!!! piêkna sukienka i ¶licznie umalowana jeste¶! bardzo mi sie podoba



no na tablicy nie ma raczej czego¶ takiego nie wiem co robiæ, mój T¯ nie chce kundla



ja ju¿ nic nie mówie bo nic nie wiem, jak rot temu by³am przekonana ze wszystko bedzie dobrze i cieszy³am sie kazd± chwil± to teraz mam ci±gle problem ze sam± sob± dó³ i jakie¶ czarne my¶li



o matko... tak to jest z nasz± s³uzba zdrowia nic nie potrafi± pomóc... ja ostatnio wzywa³am karetkê do matki bo sie ¼le czu³a i masakra sie wystraszy³a ona i ja a lekarz z pogotowia stwierdzi³ ze to atak nerwicy
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 13:47   #522
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczynki dziekuje za mi³e komentarze bardzo mi milo na codzieñ tak nie wygladam, ale mi³o s³yszeæ ¿e przynajmniej od swieta sukienka szyta, z boku mam wszyta koronke, zaraz pokaze tylko utnê g³owê


co do pytañ waxa uzywam henna wax.

a dzis dokupilam maske lady spa arganowa.


exclusivee to jak dorwiesz aparat wstaw fotke

ja musze aparat na³adowaæ przed piatkowym fryzjerem zeby cykn±c zdjecia
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:48   #523
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny a londa 18 te¿ by siê nada³a? Bo z tego co pamiêtam to siê czyta odwrotnie wiêc te¿ bêdzie 8.1, tylko nie wiem czy sobie poradzi Waham siê miêdzy ni± a wellatonem.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:49   #524
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny nie denerwuj siê tylko, jak miejsxe sie zwolni dadz± dziadka na sale. dokladnie wypytaj co sie stalo i jak wyniki.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Widzialam zdjecia tej aktorki rzeczywiscie jakos wyraz twarzy pododny na tych zdjeciach
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:50   #525
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki dziekuje za mi³e komentarze bardzo mi milo na codzieñ tak nie wygladam, ale mi³o s³yszeæ ¿e przynajmniej od swieta sukienka szyta, z boku mam wszyta koronke, zaraz pokaze tylko utnê g³owê


co do pytañ waxa uzywam henna wax.

a dzis dokupilam maske lady spa arganowa.


exclusivee to jak dorwiesz aparat wstaw fotke

ja musze aparat na³adowaæ przed piatkowym fryzjerem zeby cykn±c zdjecia
Jasne ¿e wstawiê Mam nadziejê ¿e dzisiaj t¿ o nim nie zapomni.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:51   #526
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

o taka mialam wstawke z boku sukienki:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0084.jpg (103,1 KB, 69 za³adowañ)
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:52   #527
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
Coooo??? Masakra jaka¶
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:52   #528
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny a londa 18 te¿ by siê nada³a? Bo z tego co pamiêtam to siê czyta odwrotnie wiêc te¿ bêdzie 8.1, tylko nie wiem czy sobie poradzi Waham siê miêdzy ni± a wellatonem.
watpie ze ona ci to ochlodzi to sie nie czyta odwrotnie, ta teoria sie nie sprawdzila...czytania do tylu.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny nie denerwuj siê tylko, jak miejsxe sie zwolni dadz± dziadka na sale. dokladnie wypytaj co sie stalo i jak wyniki.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Widzialam zdjecia tej aktorki rzeczywiscie jakos wyraz twarzy pododny na tych zdjeciach
znow trafil do tego mordowni-szpitala znow nic mi nie powiedza bo lekarza juz nie ma a dyzurny nic nie wie zawsze tak, za kazdym razem i jeszcze ten korytarz...

dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:53   #529
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
o taka mialam wstawke z boku sukienki:
Fajnie to wygl±da³o
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 13:53   #530
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
o taka mialam wstawke z boku sukienki:
swietna wstaweczka, bardzo sexi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:55   #531
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

http://www.itvl.pl/news/w-lublinie-z...-swinska-grype

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie to wygl±da³o
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
swietna wstaweczka, bardzo sexi

taka sobie wymyslilam sukienke, prosta a jednoczesnie z pazurem. ale musialam majtki kupic, wypruc paski i wstawiæ ramiaczka silikonowe, bo przez te koronke przeswitywa³y zwykle.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:59   #532
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.itvl.pl/news/w-lublinie-z...-swinska-grype

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------






taka sobie wymyslilam sukienke, prosta a jednoczesnie z pazurem. ale musialam majtki kupic, wypruc paski i wstawiæ ramiaczka silikonowe, bo przez te koronke przeswitywa³y zwykle.
osz fuck... to teraz bede sie bala w ogole tam wejsc albo nie daj boze jakby on sie zarazil, szanse przezycia zerowe bo jest bardzo slaby juz... a ja nic nie wiedzialam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:01   #533
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
osz fuck... to teraz bede sie bala w ogole tam wejsc albo nie daj boze jakby on sie zarazil, szanse przezycia zerowe bo jest bardzo slaby juz... a ja nic nie wiedzialam
po prostu musisz miec maseczkê ochronna. kupisz w kiosku kolo szpitala albo w szpitalu, nie pamietam czy tam maja automat ma maseczki. ochroniarz tak stoi to powie

dopytaj o co mozesz co z dziadkiem.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:09   #534
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

shizaxa bunny

rozumiem, ¿e kto¶ mo¿e mieæ problemy- ale za d³ugo to trwa- dlatego zrezygnujê je¿eli nie bêdzie paczki w poniedzia³ek
Bunny kupi³am nie na allegro tylko na stronie ich sklepu, wiêc mogê im nagwizdaæ
Na szczê¶cie nie zap³aci³am za towar ani grosza- kupi³am za 120 i za takie sumy to biorê tylko "pobraniowe"- chocia¿ i w takim przypadku mogê dostaæ ceg³ê

A dziadkiem siê nie martw, teraz taki sezon w szpitalach, ¿e miejsc brakuje A jak nie jest podpiêty do ¿adnej aparatury to tylko siê cieszyæ

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Zmar³y dwie osoby na AH1N1- ale chyba nie wszystkie szpitale w Lublinie s± zamkniête? W tym jednym jest zakaz odwiedzin
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:27   #535
ChocolateCake
Raczkowanie
 
Avatar ChocolateCake
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Heeej blondyny

Mo¿e która¶ siê orientuje czym uzyskaæ taki lekko ró¿owy/liliowy blond? W³osy mam takie jak na zdjêciu, trochê przypadkowe ombre. Chcia³am mieæ bardzo jasny blond ale w³a¶nie nie ze z³otym, czy popielatym odcieniem tylko ró¿owym lub fioletowym. Jakie¶ do¶wiadczenia?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130116_151346.jpg (142,9 KB, 48 za³adowañ)
ChocolateCake jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:09   #536
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym sie nie piescila- jesli przekroczyli termin realizacji jaki podali na aukcji ja bym serwowala negatyw co cie obchodzi jakie oni maja problemy z twoja paczka moga ja nadac hugokopterem nawet, a ma dojsc w terminie


zapraszaj smialo


nie jest dobrze... lezy na korytarzu bo nie ma miejsc na salach zrobie tam sajgon z tz...
ale beznadzieja!! tyle pieniêdzy na s³u¿bê zdrowia bior±!! a bym chcia³a ¿eby by³o jak USA, p³acisz sk³adkê albo nie, jak nie to p³acisz jak idziesz siê leczyæ!! a tak to bezdomni, bezrobotni co nie odprowadzaj± sk³adek korzystaj± z moich a jak ja chce raz do roku do specjalisty i¶æ to miejsc nie ma
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:11   #537
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
dziwne ze rzucili go na gastologie podobno maja epidemie grypy i ludzi przerzucaja gdzie tylko sie da
slyszalas cos moze agatko o epidemii? ja pierwsze slysze zeby byla???
ja jestem z innej czê¶ci Polski ,ale wróci³am w³a¶nie z ma³ym z przychodni i tam tez sajgon lekarze w maseczkach przyjmuj± bo jest du¿a zachorowalno¶æ na grype lekarka mówi³a mi, ¿eby przetrzymaæ ma³ego w domu jak najd³u¿ej bo ten okres teraz jest najgorszy niecierpie zimy w³a¶ne z tego powodu, ¿e ci±gle te choróbska ³api±

mam szampon ten z ziaji ,wiêc nastêpne mycie bêdzie nim chocia¿ dzi¶ tak jakby mniej swêdzia³o
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:14   #538
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
osz fuck... to teraz bede sie bala w ogole tam wejsc albo nie daj boze jakby on sie zarazil, szanse przezycia zerowe bo jest bardzo slaby juz... a ja nic nie wiedzialam
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
po prostu musisz miec maseczkê ochronna. kupisz w kiosku kolo szpitala albo w szpitalu, nie pamietam czy tam maja automat ma maseczki. ochroniarz tak stoi to powie

dopytaj o co mozesz co z dziadkiem.
w szpitalu u mnie jest z maseczkami i bucikami automat
epidemia panuje ale jak masz odporny organizm to nic Ci nie bedzie, jeszcze ta maseczka!! g³owa do gory, bêdzie dobrze z dziadkiem
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 15:46   #539
andziula61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jesli chodzi o wlosy blond...ostatnio naszla mnie chec na zmiane kolorui jestem podekscytowania bardzo bo nigdy wczesniej nie bylam blondynka.Moi znajomi smieja sie ze mnie bo znaja mnie jako szatynke i brunetke.Przyzwyczajenie robi swoje dlatego chce prosic Was o pomoc byscie obiektywnie ocenili czy faktycznie to taki glupi pomysl.Dodam ze mazy mi sie zloty blond bo raczej nie zafundowalabym sobie platyny czy innych bialych odcieni.pozdrawiam i prosze o komentarze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg na blonggggggggg.jpg (92,9 KB, 12 za³adowañ)
andziula61 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-16, 16:13   #540
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ Wam!

Bunny
mam nadziejê, ¿e z dziadkiem bêdzie wszystko dobrze
Z tym lokowaniem ludzi na korytarzach to ju¿ przesada, p³acimy sk³adki i co z tego mamy, ja dzisiaj by³am w przychodni przyszpitalnej jako osoba towarzysz±ca i to jaka¶ masakra co siê dzia³o. Byli¶my tam rano o 7 a wyszli¶my o 13 i prawie nic nie za³atwili¶my. A ludzi tyle, ¿e siê przej¶æ nie da³o, jeden na drugiego krzyczy, wpychaj± siê w kolejkê jeden przed drugiego, ka¿dy kaszle. Nie cierpiê szpitali.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.