Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 10:47   #3541
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Pół roku? Niemożliwe
Ja już walczę ze swoim zakupoholizmem od 10 lat.
Poprawa pewna jest, ale nie umiem NIC nie kupować.
to mnie pocieszyłaś ja też niestety mam słabą silną wolę

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję



Ja też już nie mówię, że mam bana na coś, bo wtedy zawsze coś kupię, a jak daję sobie wolną rękę to jakoś właśnie nic nie kupuję Ot, taka przekora ze mnie. Teraz bana sobie nie daję, bo wiadomo gold, święta i wyprzedaże, ale potem trzeba pomyśleć o denku
mam tak samo

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak się nie da

A poza tym co to by było za życie, nie życie tylko męka i wegetacja. Trochę przyjemności też nam się należy
oczywiście życie jest tylko jedno

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Też tak mam. Więc odwykowi mówię NIE.

Najlepiej to widać a propo diety. Wystarczy że pomyślę że przydałaby się jakaś dieta a natychmiast chce mi się coś słodkiego. A najśmieszniejsze w tym jest to że ja nie przepadam za słodyczami.


---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Serio serio tak jest. Bo w człowieku narasta ciśnienie, jak w potrząsanej Cocacoli i w końcu wybucha. i kupuje więcej niż ta jedna rzecz przed zakupem której się powstrzymał. Ja stosuję metodę małych kroczków, wewnętrznej perswazji, redukuję kolekcję perfum, a jak już nie mogę wytrzymać bez nowego zapachu to biorę próbki.

Właśnie dlatego od 2 tygodni obiecałam sobie w nagrodę boxa z S. a tu bach...nagrody za odwyk nie ma.
coś w tym jest też spróbuję małymi kroczkami wyleczyć się z tej choroby
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:48   #3542
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Ja zamówiłam pędzle ze strony iHerb i teraz mi powiedzcie, do czego dokładnie będę mogła ich używać
Doczytałam do czego służą, ale moja kosmetyczka jest uboga w pędzle, więc za bardzo się nie znam.
Więc proszę powiedzcie mi, do czego mogę używać tych pędzli, chodzi mi o te maluchy:

http://mintishop.pl/product-pol-1013...-4-pedzli.html

I tutaj ten maluszek po lewej:

http://pl.iherb.com/EcoTools-Mini-Es...-Brushes/65304
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:48   #3543
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Też tak mam. Więc odwykowi mówię NIE.

Najlepiej to widać a propo diety. Wystarczy że pomyślę że przydałaby się jakaś dieta a natychmiast chce mi się coś słodkiego. A najśmieszniejsze w tym jest to że ja nie przepadam za słodyczami.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Serio serio tak jest. Bo w człowieku narasta ciśnienie, jak w potrząsanej Cocacoli i w końcu wybucha. i kupuje więcej niż ta jedna rzecz przed zakupem której się powstrzymał. Ja stosuję metodę małych kroczków, wewnętrznej perswazji, redukuję kolekcję perfum, a jak już nie mogę wytrzymać bez nowego zapachu to biorę próbki.
Ja zaczęłam trochę rozważniej podchodzić do zakupów i w końcu zużywać te wszystkie gratisy, próbki i miniatury. Oczywiście są często jakieś nieprzemyślane zakupy, ale to wiadomo, tego się nie wyeliminuje.

Zazwyczaj jak ktoś wrzuci jakąś super promocję to nie rzucam się od razu tylko wolę to przemyśleć, szczególnie jak mi firma nie pasuje itp, jak się nie uda i przemyślenia są za długie ( zdążą wszystko wykupić ) to nawet lepiej. Staram się zawsze przespać z tematem. Wyjątkiem był tu ostatni box, ale bardzo go chciałam no i, i tak musiałam zrobić zakupy. Jak tylko dobiję do golda to znowu na jakiś czas spasuję z wariacjami
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:52   #3544
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam pędzle ze strony iHerb i teraz mi powiedzcie, do czego dokładnie będę mogła ich używać
Doczytałam do czego służą, ale moja kosmetyczka jest uboga w pędzle, więc za bardzo się nie znam.
Więc proszę powiedzcie mi, do czego mogę używać tych pędzli, chodzi mi o te maluchy:

http://mintishop.pl/product-pol-1013...-4-pedzli.html

I tutaj ten maluszek po lewej:

http://pl.iherb.com/EcoTools-Mini-Es...-Brushes/65304

Duży z zestawu wiadomo do pudru, najmniejszy z zestawu do korektora ew. cieni, ten trochę wiekszy pisze, że eye no do eye czyli oczu też może być ale ja bym go np. do rozświetlacza użyła, a ten skośny większy do rozświetlacza, różu, bronzera.
Ten mini z lewej to do oczu tylko i to do nakladania bazowego cienia na całą powiekę raczej. Chociaż może i rozetrzeć by się dało.
Zerknelam jeszcze raz i ten najmniejszy z dużego zestawu to taka kulka bardziej do rozcierania cienia by by była dobra.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-11-28 o 10:54
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:53   #3545
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam pędzle ze strony iHerb i teraz mi powiedzcie, do czego dokładnie będę mogła ich używać
Doczytałam do czego służą, ale moja kosmetyczka jest uboga w pędzle, więc za bardzo się nie znam.
Więc proszę powiedzcie mi, do czego mogę używać tych pędzli, chodzi mi o te maluchy:

http://mintishop.pl/product-pol-1013...-4-pedzli.html

I tutaj ten maluszek po lewej:

http://pl.iherb.com/EcoTools-Mini-Es...-Brushes/65304
Te najmniejsze to kulkowe do precyzyjnego nakładania cieni i rozświetlacza w kącikach oczu.

Ten z drugiego zdjęcia z lewej to języczkowy do cieni.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:54   #3546
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jak ktoś wrzuci jakąś super promocję to nie rzucam się od razu tylko wolę to przemyśleć, szczególnie jak mi firma nie pasuje itp, jak się nie uda i przemyślenia są za długie ( zdążą wszystko wykupić ) to nawet lepiej. Staram się zawsze przespać z tematem. Wyjątkiem był tu ostatni box, ale bardzo go chciałam no i, i tak musiałam zrobić zakupy. Jak tylko dobiję do golda to znowu na jakiś czas spasuję z wariacjami
Ja przemyśliwałam box i w końcu zniknął. I dobrze.

Ania, Ty jesteś herbaciara. Kupowałaś coś na smacznejherbacie?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:00   #3547
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja przemyśliwałam box i w końcu zniknął. I dobrze.

Ania, Ty jesteś herbaciara. Kupowałaś coś na smacznejherbacie?

No jestem Nie, ze smacznejherbaty nic nie kupowałam, ale na zimę polecam Choinkową Słodycz z Five o'clock, muszę iść zakupić, bo mi się skończyła I ma marcepanowe gwiazdki takie jak w meteorytkach Gerlę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-28 o 11:01
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 11:03   #3548
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No jestem Nie, ze smacznejherbaty nic nie kupowałam, ale na zimę polecam Choinkową Słodycz z Five o'clock, muszę iść zakupić, bo mi się skończyła I ma marcepanowe gwiazdki takie jak w meteorytkach Gerlę
A ona jest słodka? Nie lubię jak herbata ma taki słodki posmak.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:06   #3549
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Szlag by trafił tą Sephore, dalej moja paczka nie wysłana
Moje też nie

Też mam dzisiaj dzień SPA dziewczyny i coś pogoda się popsuła tzn. niebo jest takie nieciekawe, szare, prawdziwie listopadowe
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:07   #3550
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Już sobie zobaczyłam. Zapowiada się ciekawie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:10   #3551
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ona jest słodka? Nie lubię jak herbata ma taki słodki posmak.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Już sobie zobaczyłam. Zapowiada się ciekawie.

No jest super, ale niestety słodkawa

Ogólnie 5 o'clock miało fajne zimowe herbaty

http://www.fiveoclock.eu/upfiles/inne/oferta.pdf
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-11-28 o 11:11
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 11:15   #3552
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No jest super, ale niestety słodkawa
Chodziło mi o taką słodycz jaką daję chyba lukrecja. Niby jak pijesz to herbata nie jest słodka ale potem jest taki dziwny posmak w dole gardła.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No jest super, ale niestety słodkawa

Ogólnie 5 o'clock miało fajne zimowe herbaty

http://www.fiveoclock.eu/upfiles/inne/oferta.pdf
Ja nie miałam nigdy nic od nich ale teraz jak jest sklep w Galerii Katowickiej to się pewnie zmieni. Do tej pory kupowałam w Czas na herbatę albo miałam kilka podejść do netowych herbaciarni np Herbit ale jakieś takie "rozrzedzone" herbaty mieli. Dużo trawy cytrynowej albo innej sieczki żeby dobić do wagi.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:19   #3553
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Z douglasowego mejla:

nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:20   #3554
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Chodziło mi o taką słodycz jaką daję chyba lukrecja. Niby jak pijesz to herbata nie jest słodka ale potem jest taki dziwny posmak w dole gardła.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Ja nie miałam nigdy nic od nich ale teraz jak jest sklep w Galerii Katowickiej to się pewnie zmieni. Do tej pory kupowałam w Czas na herbatę albo miałam kilka podejść do netowych herbaciarni np Herbit ale jakieś takie "rozrzedzone" herbaty mieli. Dużo trawy cytrynowej albo innej sieczki żeby dobić do wagi.
Dokładnie z tego samego powodu przestałam kupować herbaty przez internet. Wolę wejśc do % albo do Czasu i coś sobie tam wybrać, powąchać i zobaczyć na żywo


Ok idę sprzątać łazienkę bo mi syf zasłania moje szanele i inne diory
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:23   #3555
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Co to herbat, takie mam szybkie pytanie zanim się bardziej zagłębię - polecacie herbaty z 5 o'clock lub Czas na herbatę? Jak to wygląda cenowo lub jakościowo? Dobre składy i czy się opłaca?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:32   #3556
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

A ja dość szybko zasnęłam, ale nie obyło się bez stanów około zawałowych. Najpierw śniło mi się Cośmiłego, gdy nagle poczułam zimne ostrze na gardle. Mogłam zginąć.
Czyżby te promocje tak na mnie działały?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
faktycznie, ma nawet bezowe szpilki ryłko haha drogeria a buty sprzedaje
Taaakie buty.

***
Swoją drogą, rozumiem, że TO może wkurzać, zwłaszcza gdy POMAGAJĄCY czuje się oszukany i wykorzystany. Tego nie neguję.
Natomiast z tego co widzę, to " u niej"te ceny są nawet znośne, jakoś wielkich przebitek nie ma.


Na all... to się dzieją cyrki.
Przy takiej konkurencji to człowiek wysiada.
Miałam kilka rzeczy na sprzedaż- nie jako chęć czystego zysku, zarobku, ale raczej w celu odciążenia kosmetyczki i sumienia i odzyskania części kosztów włożonych w intratną inwestycję.
I nie dość, że ceny niziutkie, to jeszcze chętnych nie ma.
Po jeszcze większej obniżce, takiej, że już dawno jest się w plecy, może się jakiś chętny znajdzie.
A allegro nie pyta- płacić trzeba, za wystawienie, za sprzedanie.
Nie mówię już o cenach przesyłek. Człowiek się nie zna, źle oszacuje, i aż wieje po nerach.
Ale suma sumarum potem i tak zadowolony, że więcej miejsca w kosmetyczce.
Dlatego teraz staram się kilka razy podrapać po głowie, zastanowić czy coś mi potrzebne czy to tylko chwila słabości, żeby potem uniknąć tkaich sytuacji, że nie pasuje, zalega, i ...trzeba się pozbyć. Wiecie o co chodzi, żeby już nie budzić się z ręką w nocniku.

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki gumisie są wciąż obecne na ekranach na disney junior mój syn 4 letni ogląda i bardzo lubi. Jeśli chodzi o smerfy to tez się pojawiają na tvp abc. Jak coś pytajcie mam szeroką wiedzę na ten temat hehe
UWAGA! Skróty myślowe.

Ostatnio znalazłam ciekawy kanał na YT.
Z Gumisiami, Muminkami, Reksiem, itp.
Ta głębia, naturalność, radość. Sentymenty.
Wspomnienia dzieciństwa.

Nowe spojrzenie JUŻ oczami dorosłej.

Bajki ÓCZĄ.

Kanały urodowo- lajfstajlowe poszły w odstawkę.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Tym razem głównie rzeczy po domu, piżamy, kapcie, m.in. to:
Faaaajne.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Aluminium jest beee...
Choć zdania są podzielone.
Da się przeżyć, ale trochę szczypie w język.
I ten metaliczny posmak.

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, FB donosi, że dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Zakupów
Dojechali nas!
No to jesteśmy w czarnej D*



Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Znacie się na różnych gadżetach kosmetycznych, może mnie nakierujecie na sklep.
Chcę kupić małą silikonową szpatułkę kosmetyczną, taką do wydobywania resztek np podkładu z butelki, zna ktoś może jakiś polski sklep z takim czymś. Szkoda mi wywalać niektórych niedokończonych podkładów, których nie mogę wydostać, a pompka ich nie zbiera.
Ja to zrobiłam sobie coś takiego ala łopatkę w kształcie litery L z "bierek- bierka- bierki"
Zgiełam końcówkę widełek dokleiłam kartonik, obkleiłam taśmą, usztywniłam konstrukcję, i modliłam się, żeby zadziałało!

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziś kompletujemy tylko koszyki, a jutro zamawiamy
To jest myśl.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:33   #3557
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Co to herbat, takie mam szybkie pytanie zanim się bardziej zagłębię - polecacie herbaty z 5 o'clock lub Czas na herbatę? Jak to wygląda cenowo lub jakościowo? Dobre składy i czy się opłaca?
porównania może nie mam, ale czas na herbatę bardzo lubię, nałogowo już piję od nich zieloną gunpowder Jaśminową i pu erh wiśnie w rumie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:42   #3558
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Co to herbat, takie mam szybkie pytanie zanim się bardziej zagłębię - polecacie herbaty z 5 o'clock lub Czas na herbatę? Jak to wygląda cenowo lub jakościowo? Dobre składy i czy się opłaca?
Kiedyś w Czas na herbatę była przeprzeprzepyszna herbata Relaks, ale dawno jej nie widziałam w moim sklepie

Też bym chciała zobaczyć asortyment pani od Ryłko
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:46   #3559
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Co to herbat, takie mam szybkie pytanie zanim się bardziej zagłębię - polecacie herbaty z 5 o'clock lub Czas na herbatę? Jak to wygląda cenowo lub jakościowo? Dobre składy i czy się opłaca?
Ja kupuję i tu i tu. Ceny mają bardzo podobne, niektóre herbaty się u nich powtarzają tylko np pod inną trochę nazwą. Jakościowo jest bardzo dobrze, ponieważ to nie są "resztki zmiecione z podłogi" czy pył jak w saszetkach. Taką herbatę można zaparzyć kilka razy ( choć ja tego nie robię, bo nie lubię ) . Owszem wychodzi drożej niż zwykła herbata w saszetkach ale smakowo porównania nie ma. Szczególnie różne rodzaje zielonej i białej. Zresztą oprócz zwykłej czarnej i earl greya ja już nie kupuję torebkowych herbat w marketach itp. Ale ja to mam bzika na punkcie dobrych herbat, jakby co polecam jaśminową i cynamonową i wiśnie w rumie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 11:50   #3560
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Żałosna jest ta handlara
Hahahahahahahahaha
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:50   #3561
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja to zrobiłam sobie coś takiego ala łopatkę w kształcie litery L z "bierek- bierka- bierki"
Zgiełam końcówkę widełek dokleiłam kartonik, obkleiłam taśmą, usztywniłam konstrukcję, i modliłam się, żeby zadziałało!


To jest myśl.
Normalnie Pomysłowy Dobromir

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:53   #3562
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[/QUOTE]
Ja to zrobiłam sobie coś takiego ala łopatkę w kształcie litery L z "bierek- bierka- bierki"
Zgiełam końcówkę widełek dokleiłam kartonik, obkleiłam taśmą, usztywniłam konstrukcję, i modliłam się, żeby zadziałało!
[/QUOTE]
Musze wypróbować to DIY.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:53   #3563
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Zresztą jeśli mam być szczera, to dziwi mnie, np. to że ludzie kupują te chińskie podróbki palet cieni.
Owszem, rozumiem świadomą decyzję. Wiem, że jest to podróba- i właśnie taką chcę. Ale irytujące jest to, że oni mają nadzieję, a może i pewność, że to oryginał.
A potem gardzą ORYGINAŁAMI tymi prawdziwymi- bo za drogie i używane. A fe!! I jeszcze od naciągaczy i oszutów wyzywają.

Miałam tak z paletką the Balm Nude Tude
kupiłam za 110 zł z rabatem (szczęście w nieszczęśćiu), podczas gdy normalnie kosztuje coś około 140zł.
Potrzymałam ze 3 m-ce, użyłam z kilka razy, próbowałam się do niej przekonać, ale stwierdziłam, że to jednak nie to.
Ceny niby oryginalnych palet wahały się od 60-70 zł.
(Niektóre też niby oryginalne (od tego samego sprzedawcy) wystawione na aukcji od 1 zł nówki- nieśmigane.)
Nie mogłam więc za używaną zażądać sumy wyższej bądź tej samej niż narzuca konkurencja.
Wsytawiłam za 55-aukcja. Nic, zero, 10 obserwujących- pewnie z konkurencji i dupa.
Suma sumarum wystawiłam na aukcji za 40 zł, licząc na to, że może ktoś kliknie więcej.
Sprzedałam za 42,99- 5zł za wystawienie i prowizję.
Zarobiłąm mniej niż 4 dychy.
Jestem super handlarą!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:02   #3564
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Mam dziś fatalny dzień. Pies mój zachorował i od rana spędziłam juz 3 godziny u weterynarza, a zaraz jadę do kolejnego na rtg i to jeszcze wyblagalam ja żeby mnie przyjęła, bo jutro znów mam wizytę u pierwszego. Bardzo się martwię :-(

Chętnie zobaczę aukcje tej Pani, poproszę o namiary. Ona się tu udzielała?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:02   #3565
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Co to herbat, takie mam szybkie pytanie zanim się bardziej zagłębię - polecacie herbaty z 5 o'clock lub Czas na herbatę? Jak to wygląda cenowo lub jakościowo? Dobre składy i czy się opłaca?
Czas na herbatę cenowo wychodzi drożej niż netowe herbaciarnie ale jak brałam z neta teoretycznie tę samą herbatę to jednak widziałam różnicę w "mocy". No i Czas na herbatę ma różne promocje - warto zapisać się na newsletter. Kiedyś mieli 50% w swoje urodziny to wyniosłam pół sklepu.

Five o'clock ma promocje poza kuponami z TS? Jeszcze się do nich nie zapisałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:05   #3566
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mam dziś fatalny dzień. Pies mój zachorował i od rana spędziłam juz 3 godziny u weterynarza, a zaraz jadę do kolejnego na rtg i to jeszcze wyblagalam ja żeby mnie przyjęła, bo jutro znów mam wizytę u pierwszego. Bardzo się martwię :-(

Chętnie zobaczę aukcje tej Pani, poproszę o namiary. Ona się tu udzielała?

Ojjj Zdrówka dla psinki

Udzielała i w sumie od tamtego czasu wybuchła wojna z handlarami i pojawiła się banicja na wątku
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:08   #3567
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja kupuję i tu i tu. Ceny mają bardzo podobne, niektóre herbaty się u nich powtarzają tylko np pod inną trochę nazwą. Jakościowo jest bardzo dobrze, ponieważ to nie są "resztki zmiecione z podłogi" czy pył jak w saszetkach. Taką herbatę można zaparzyć kilka razy ( choć ja tego nie robię, bo nie lubię ) . Owszem wychodzi drożej niż zwykła herbata w saszetkach ale smakowo porównania nie ma. Szczególnie różne rodzaje zielonej i białej. Zresztą oprócz zwykłej czarnej i earl greya ja już nie kupuję torebkowych herbat w marketach itp. Ale ja to mam bzika na punkcie dobrych herbat, jakby co polecam jaśminową i cynamonową i wiśnie w rumie
Dobrze to ujęłaś. Torebkowe często herbaty właśnie takie są.
Niedawno kupiłam zielone liptony- piramidki (rozum mówił żeby nie brać, ale opakowania i nazwy były takie ładne ) i naprawdę oni to chyba robią z jakiś zmielonych odpadów produkcyjnych dodając tonyyy sztucznych aromatów, żeby klient nie poczuł jak syf najgorszej kategorii dostał do picia. W torebkach już tylko ziółka kupuję , bo nie chce mi się ich cedzić, i niektóre owocowe.

A w smacznejherbacie kupuję od lat, głownie zielone na wagę, i są spoko. Właśnie popijam royal jsmine.Te droższe są smaczniejsze - jak się podniebienie raz przyzwyczai do dobrego, to już potem żadnych gunpowderów nie akceptuje
Mają tam też pyszego grzańca owocowego (gdybym miała zgadywać z zamkniętymi oczami na podstawie zapachu- nabrałabym się, że to grzane wino). I "dzika malina" na wagę jest naprawdę spoko- ma rodzynki i skórkę pomarańczy i jeszcze jakieś bajery, super smakuje z miodem.
Melisa z pomarańczą w torebkach też jest fajna, pachnie jak pomarańczowe tictaki.


Piszcie, piszcie co kupujecie na DDD. Jestem bez kasy, boxa z sephory nie brałam, czarnego piątku nie obchodziłam, ale w poniedziałek pewnie coś małego kupię - herbata, bielizna, coś z apteki, jakieś olejki w ecospa i może jakieś ruskie myjadła.
Od kilku dni smaruję ryjek codziennie retinolem 1% neostraty i czekam aż mi twarz odpadnie naskórek z okolic oczu już sie powoli ewakuuje. Muszę zrobić zapas retimaxów i innych ratowników podrażnionej skóry. Używałyście tego serum z czynnikiem wzrostu dermo pharma?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-naskorka.html
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:09   #3568
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Co do herbat, ja to lubię te z płatkami bławatka!
Wszystko jedno czy zielona, czerwona, czarna.
Wszystkie smaczne.

Ta zimowa z choinką co Ania poleca, też jest wyborna.
Rozgrzewa, wprawia w dobry nastrój. Pięknie pachnie, buduje atmosferę.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:12   #3569
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dajcie linka do handlary.

Ze mnie jest taki "biznesmen" że od pół roku zbieram się do pozbycia miniatur których na pewno używać nie będę.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Ja niestety wiem jak się produkuje herbaty - koleżanka pracowała w Unileverze (to Ci m.in. od liptona) ale i tak zawsze jakaś torebkowa mnie skusi.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:14   #3570
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dajcie linka do handlary.

Ze mnie jest taki "biznesmen" że od pół roku zbieram się do pozbycia miniatur których na pewno używać nie będę.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Ja niestety wiem jak się produkuje herbaty - koleżanka pracowała w Unileverze (to Ci m.in. od liptona) ale i tak zawsze jakaś torebkowa mnie skusi.

Mam kolegę, który pracuje przy herbatach także wiem o czym mówisz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.