Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 20:58   #4561
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a mnie tam się podoba zapach kocanki.... juz oczar mniej
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:13   #4562
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Niestety nie. Mało która
wydaje mi się, że ostatnio coraz częściej dodają, co prawda mi nie dali nigdy, a za każdym razem prosiłam, ale ostatnie zamówienie robiłam w lutym czy marcu... mam nadzieję, że następnym razem, który będzie niedługo, coś mi tam rzucą
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 00:39   #4563
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ukrecone Tonik BHA, mleczko jedwabne do włosow i flavo Na noc poleci tonik. Akurat mam wysyp na czole, wiec bedzie mial zadanie bojowe
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:46   #4564
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ukrecone Tonik BHA, mleczko jedwabne do włosow i flavo Na noc poleci tonik. Akurat mam wysyp na czole, wiec bedzie mial zadanie bojowe
Powiem Ci, że tonik bardzo dobrze mi służy... Zrobiła zdjecia przed kuracją i teraz widzę różnicę. Na plus oczywiście!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:18   #4565
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że tonik bardzo dobrze mi służy... Zrobiła zdjecia przed kuracją i teraz widzę różnicę. Na plus oczywiście!
Ja widze już róznice po pierwszym uzyciu Mimo, ze zdaje sobie sprawe, ze ładnie bedzie dopiero jak mnie ten tonik troche zluszczy, ale - rano wypryski dużo mniejsze, cera nabrała jakby rownomiernego kolorytu , pory tez mniejsze Wiesz bałam sie troche podraznienia przez cos do czego wlasnorecznie wlałam 15 ml spirytusu i wsypałam kwas salicylowy , ale okazało sie, ze tonik jest baaardzo dellikatny! zapiekł minimalnie moze przez 2 sekundy. To co piszesz o efektach dlugofalowych , tym bardziej motywuje mnie do uzywania Dzis rano była premiera flavo i wchłonelo sie bez problemu A potem filterek.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:50   #4566
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja widze już róznice po pierwszym uzyciu Mimo, ze zdaje sobie sprawe, ze ładnie bedzie dopiero jak mnie ten tonik troche zluszczy, ale - rano wypryski dużo mniejsze, cera nabrała jakby rownomiernego kolorytu , pory tez mniejsze Wiesz bałam sie troche podraznienia przez cos do czego wlasnorecznie wlałam 15 ml spirytusu i wsypałam kwas salicylowy , ale okazało sie, ze tonik jest baaardzo dellikatny! zapiekł minimalnie moze przez 2 sekundy. To co piszesz o efektach dlugofalowych , tym bardziej motywuje mnie do uzywania Dzis rano była premiera flavo i wchłonelo sie bez problemu A potem filterek.
Wiesz ja aż tak długo nie używam tego toniku, jakieś 1,5 tygodnia ale naprawdę nic złego się nie dzieje. Złuszczam się delikatnie, nie jak wąż nie mam zaczerwienionej twarzy, nic nie piecze czyli tak jak Ty piszesz wypryski szybko się zasuszyły. Bałam się bardzo stosowac ten tonik w ogóle i do tego teraz ale widzę ze dobrze się spisuje. Tak samo fajnie leczy plecy
A jaką kolorówkę stosujesz? bo ja przeszłam na czyste minerały wiec myślę że one tez dobrze wpływają na stan cery.

Spiesze donieść, ze póki co żel hialuronowy z alantoiną po 1,5 tygodniu stosowanie mnie nie zapchał. Ufff oby tak dalej.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:18   #4567
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Pewnie Cię nie pocieszę, ale u mnie polepszenie stanu wyglądu skóry nastapiło dopiero po jakimś roku przejścia na kosmetyki z BU i Mazideł. Pogorszenie też było, jednak powoli powoli wszystko się zaczęło normować - mogę już sobie pozwolić na chodzenie bez podkładu, z samym pudrem perłowym, co jest dla mnie ogromnym sukcesem.
Myślę, że tak naprawdę nie ma co liczyć na błyskawiczne działanie - trzeba być systematycznym (nie zmieniać co 5 minut kosmetyków) i cierpliwym.
Wiesz że jednak mnie pocieszyłaś, że w końcu jest poprawa

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
- Ja myślę, że spokojnie po toniku możesz użyć jeszcze serum lemon tamanu - ja mieszam go z hialuronem i lepiej się wchłania.
- Skoro używasz olejku myj acego to po co jeszcze jakiegoś aptecznego?
- ja hudrolatów używam rano zamiast toniku - do odświeżenia buzi.
- spróbuj wprowadzić jeszcze maseczkę aspirynową (4 tabletki apiryny rozkruszyć, wymieszać z 1 łyżeczką jogurtu naturalnego i na buzię. Ja po 20 min. zmywam). Mnie świetnie oczyszcza i matuje skórę.
- i ostatnio na zmianę z serum lemon używam olejek tamanu+macerat z ziel. herbaty+żel hialuonowy. Mieszam to na ręku i na twarz, dekolt i plecy. Bardzo jestem zadowolona z takiej mieszanki.
Troszkę cierpliwości. Na pewno polepszy się skóra. U mnie po kilku miesiącach było widać poprawę. Jeszcze jakiś peeling enzymatyczny sobie wprowadź.
Olejku tak jak pisałam używam do demakijażu oczu, bo do mycia twarzy jednak wolę żel.
Peelingu enzywamtycznego używam z Ziaji (Calma), jak mi się skończy kupię ten z BU.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
marioladabr - z ciekawości zajrzałam, czym jest ten Lubex, bo pierwsze słyszę

Lalaith - a zapycha Cię coś z BU, zauważyłaś nowe zmiany, inne objawy skórne? Cykl odnowy naskórka trwa kilka tygodni, wcześniej nie ma co liczyć na głębszą poprawę...
Lubex dostałam od jednej dziewczyny z wizażu, bardzo mi przypadł do gustu jest niesamowicie wydajny i świetnie zmywa. Wcześniej miałam Avene Cleanance i się nie umywał, więc zostanę póki co przy Lubexie, żeby nie skakać z kwiatka na kwiatek.

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Lalaith a co używasz w takim razie do makijażu? Może przyczyna tkwi w kolorówce, jeśli stale zapychasz skórę jakimś niewłaściwym podkładem, to na nic dobra pielęgnacja. Poza tym przychylam się do ( przepraszam, nie pamiętam czyjej ) opinii, że przyczyna może być gdzie indziej. Czasem trądzik trzeba wyleczyć dermatologicznie i dopiero wtedy właściwa pielęgnacja coś daje. Ja przed kuracją retinoidami mogłam robić wiele rzeczy z buzią i nic to nie dawało. W tej chwili miewam pogorszenia i polepszenia, ale ogólnie widzę działanie kosmetyków, co wcześniej było tylko marzeniem.
Wiem że problem może tkwić w kolorówce, ale tu niestety nie mam żadnego pomysłu na zmiany :/ Chciałabym wypróbować EDM ale nie mam karty kredytowej więc nie mam jak zamawiać z ich strony.
Póki co używam Dermacolu pod oczy bo tylko on jako tako kryje moje wredne cienie i podkładu Custom Creations Revlona (potem chcę kupić jakiś mineralny ale we fluidzie- wiem że drogeryjne to i tak wszystko pseudomineralne, albo któryś z Clinique, a może znacie jakiś fajny składowo dobrze kryjący i posiadający jaśniutki odcień podkład??)

Retinoidami leczyłam się ponad pół roku, nie było żadnej różnicy więc odstawiłam.

April my robimy z dziewczynami zbiorowe zamówienia z BU żeby mniej płacić za przesyłkę więc jakbyś kiedyś chciała to możesz się przyłączyć

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
To ja pisałam o innej przyczynie,ale nie miałam na myśli leczenia dermatologicznego,bo ono w sumie też zajmuje się skórą.Chodziło mi o takie głupie przyczyny o których człowiek nie pomyśli a to mogą być one,np. pasożyty pokarmowe,nużeniec,bakter ia helicobacter pyroli(czy jakoś tak) ,alergie i inne tego typu.Nie twierdzę,że tak jest w tym przypadku,ale w sumie w organizmie wszystko się łączy.
Nie mam pojęcia i żadnym takim schorzeniu
I nie mam pojęcia jakich lekarzy miałabym odwiedzić żeby to wszystko wykluczyć.. Bo nie mam żadnych chorobowych objawów poza brzydką buzią więc nie wiem co bym miała powiedzieć lekarzowi pierwszego kontaktu

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Lalaith, poleciłabym ci peelingi kwasowe, na trądzik, wągry są dobre, ale nie teraz latem. Jak na BHA za mocno reagujesz to jest jeszcze migdał. Przydałoby się kilka żeby gruntownie oczyścić skórę.
Pomyślę o tym jesienią
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 13:21   #4568
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość

April my robimy z dziewczynami zbiorowe zamówienia z BU żeby mniej płacić za przesyłkę więc jakbyś kiedyś chciała to możesz się przyłączyć
szkoda, że mnie to nie dotyczy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:26   #4569
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Wiem że problem może tkwić w kolorówce, ale tu niestety nie mam żadnego pomysłu na zmiany :/ Chciałabym wypróbować EDM ale nie mam karty kredytowej więc nie mam jak zamawiać z ich strony.
Lalaith stłukę Cie Przecież możesz dołączyć do zbiorowego zamówienia z EDM - co chwile ktoś organizuje, taniej wychodzi bo biorą duże kity. Szkoda kasy na pseudominerały (wiem to po sobie)
Zerknij w ten wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343203
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:38   #4570
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Susanna staram sie teraz jak najmniej kolorowki uzywać... W temat minerałow sie wglebie, myslalam tez o pudrze bambusowym z jedwabiem z BU
U mnie tonik BHA jako nie straszacy duzym stezeniem poszedl na pierwszy ogien... xD moze nastepnym razem skusze sie np. na AHA/BHA 10%
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:02   #4571
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lalaith - wątki dla bladolicych nie nastrajają optymistycznie Prześlij mi linki z KWC do produktów, które Cię zapchały, zajrzę też na skład tego podkładu. EDM możesz zamówić zbiorowo na Wizażu, tylko że nie dostaniesz wtedy próbek, ale pełny produkt. A to minus.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 14:10   #4572
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Lalaith stłukę Cie Przecież możesz dołączyć do zbiorowego zamówienia z EDM - co chwile ktoś organizuje, taniej wychodzi bo biorą duże kity. Szkoda kasy na pseudominerały (wiem to po sobie)
Zerknij w ten wątek -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343203
Dzięki za link , nie miałam pojęcia że taki wątek istnieje.. nie znam wszystkich wątków na wizażu.
Kurcze tylko tam wszystko takie strasznie dla mnie skomplikowane, nawet nie wiem jak się kolorową czcionką pisze, muszę się bardziej wgłębić w temat. Więc pewnie to trochę potrwa zanim coś stamtąd zamówię.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lalaith - wątki dla bladolicych nie nastrajają optymistycznie Prześlij mi linki z KWC do produktów, które Cię zapchały, zajrzę też na skład tego podkładu. EDM możesz zamówić zbiorowo na Wizażu, tylko że nie dostaniesz wtedy próbek, ale pełny produkt. A to minus.
Wydaje mi się że zamówienia na próbki dziewczyny wysyłają też. Ale jeśli się mylę to byłoby straszne, bo słyszałam że minerały też mogą paskudnie podrażnić czego najlepszym przykładem jest cloche.
Nie mówiąc już o doborze koloru, tego się po prostu nie da zrobić w ciemno.

Wyślę Ci linki do produktów które mogły mnie zapchać bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to było
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:21   #4573
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dobra dziewczyny, czas na moje podsumowanie, w lodowce i w lazience stoi pelno bialych, plastikowych butelek (znak rozpoznawczy kazdego biochemicznego maniaka) wiec podziele sie doswiadczeniami.
Moja skora: tlusta ale miejscami przesuszona, lubiaca sypac niespodzianki mniejszego i wiekszego kalibru, generalnie trudna, z bliznami po tradziku...
Dobra a teraz o BU:
- krem regenerujacy z kwasem liponowy - dla mnie porazka, starsznie mnie pozapychal niestety, oddalam mamie ,
- serum calma - w sumie nie wiem, niby nie robi krzywdy, ladnie rozjasnia ale czuc go bardzo tym alkoholem co niezbyt mi sie podoba, chyba juz bym sie ponownie nie skusila, czasem podraznia,
- hydrolat rozany - w sumie mozna sprobowac ale na mojej skorze wiele nie zawojowal,
- hytrolat z kwiatu kocanki - boooski, bede go kochac do grobowej deski choc smierdzi , lagodzi i uspokaja skore, ladnie wysusza niespodzianki a pomaga zwalczac przebarwienia, nie wysusza skory,
- olejek tamanu - boooski, podobnie jak kocanka ,
- olejek z rozy rdzawej - nie bylo specjalnych efektow, wiecej juz nie kupie
- zel hialuronowy - uzywam razem w olejkiem tamanu, jest booooski,
- olejek pomaranczowy do mycia - booooski, uwielbiam sie nim myc bo nie wysusza skory,
- peeling z bromelina - moze byc, ladna i glada skora z zamknietymi porami, I like,
- tonik z BHA 2% - boooski, bardzo fajna skora po nim, nie czuc alkoholem, rano budze sie i chce sie patrzec w lutro, domkniete pory,
- serum lemon oraz maseczka z limonka wczoraj ukrecone wiec wkrotce dam znac jak sie sprawuja
- mam jeszcze hydrolacik oczarowy ale tez jeszcze nie probowalam, moze zmieszam go z maseczka tak jak w instrukcji.

No, to tyle bo i tak juz za dlugo wyszlo.

Edytowane przez Nikita...
Czas edycji: 2009-06-18 o 14:30
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:26   #4574
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nikitka a stan skóry widocznie sie polepszył ? Mam podobna cere do Ciebie . Przesuszaną ale robiącą niespodzianki. Teraz zaczełam stosować serum flavo i tonik BHA2%... Do nawilzania humektan wzbogacony olejkiem z czeresni i zelem HA
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:29   #4575
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Nikitka a stan skóry widocznie sie polepszył ? Mam podobna cere do Ciebie . Przesuszaną ale robiącą niespodzianki. Teraz zaczełam stosować serum flavo i tonik BHA2%... Do nawilzania humektan wzbogacony olejkiem z czeresni i zelem HA
Hej,
stan skory widocznie sie polepszyl, bylam teraz w weekend w PL u rodzicow i mama powidziala, ze mam widocznie ladniejsza skore, mniej zaskornikow, jasniejsze blizny. Najlepsze efetky jak dla mnie na niespodzianki + przesuszone miejsca daje zel HA + olejek tamanu.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:34   #4576
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Hej,
stan skory widocznie sie polepszyl, bylam teraz w weekend w PL u rodzicow i mama powidziala, ze mam widocznie ladniejsza skore, mniej zaskornikow, jasniejsze blizny. Najlepsze efetky jak dla mnie na niespodzianki + przesuszone miejsca daje zel HA + olejek tamanu.
Żel HA dodaje teraz do wszytskich nawilżaczy Świetny jest. Tamanu to serum lemon? Słyszałam, ze jest dobre do cery mieszanej. Bedzie w kolejce do wyprobowania, bo teraz testuje flavo i mysle, ze bedzie wporzadku Tonik BHA dał mi jakies efekty juz po wczorajszym uzyciu Co do biochemicznego maniaka to cos w tym jest... Juz mam ochote na nastepne zamowienie.. Kusza mnie kolejne olejki, jakies hydrolaty, peeling z bromelania Tylko czekam az moje połki i lodowka zapelnia sie doszczetnie białymi butelkami

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-06-18 o 14:40
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:38   #4577
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Wiem że problem może tkwić w kolorówce, ale tu niestety nie mam żadnego pomysłu na zmiany :/ Chciałabym wypróbować EDM ale nie mam karty kredytowej więc nie mam jak zamawiać z ich strony.
Póki co używam Dermacolu pod oczy bo tylko on jako tako kryje moje wredne cienie i podkładu Custom Creations Revlona (potem chcę kupić jakiś mineralny ale we fluidzie- wiem że drogeryjne to i tak wszystko pseudomineralne, albo któryś z Clinique, a może znacie jakiś fajny składowo dobrze kryjący i posiadający jaśniutki odcień podkład??)
Revlon Colorstay Softflex - mnie nie zapychał a Ivory lub Buff są bardzo jasne. Jakbyś skombinowała próbkę, byłoby fajnie. Obecnie mam Lasting Performance Max Factor, jest super, ale w sklepach nie ma jasnych odcieni. Na allegro można zamówić odcienie typu 101 - są bardzo jasne. Nie zapychał mnie też City Matt Lirene, ale to na lepsze dni bo krycie jest takie sobie. Ja mogę używać narazie tylko tych trzech. Mam też minerały z TBS, ale nie powaliły mnie. Efekt był fajny przez 3 dni a potem... sucho, suszej najsuszej :P A
Cytat:
Retinoidami leczyłam się ponad pół roku, nie było żadnej różnicy więc odstawiłam.
Zewnętrznie czy wewnętrznie? Jakie stosowałaś?
Cytat:
April my robimy z dziewczynami zbiorowe zamówienia z BU żeby mniej płacić za przesyłkę więc jakbyś kiedyś chciała to możesz się przyłączyć
Z BU zwykle zamawiam na tyle że mi się opłaca. Ale gdybyście zamawiały z mazideł to ja jestem chętna ;-) Potrzebuję ze 2 rzeczy a szkoda mi kasy na przesyłkę

PS. Czy kogoś podszczypywał tonik PHA? Nie wiem czy to dobra reakcja skóry...?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:45   #4578
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Żel HA dodaje teraz do wszytskich nawilżaczy Świetny jest. Tamanu to serum lemon? Słyszałam, ze jest dobre do cery mieszanej. Bedzie w kolejce do wyprobowania, bo teraz testuje flavo i mysle, ze bedzie wporzadku Tonik BHA dał mi jakies efekty juz po wczorajszym uzyciu Co do biochemicznego maniaka to cos w tym jest... Juz mam ochote na nastepne zamowienie.. Kusza mnie kolejne olejki, jakies hydrolaty, peeling z bromelania Tylko czekam az moje połki i lodowka zapelnia sie doszczetnie białymi butelkami
Hej, Tamanu to olejek.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-tamanol.html
Ja mieszam 2 -3 krople w dloni z HA i nakladam na skore, jak sie wchlonie to na przesuszone miejsca nakladam go jeszcze troche juz solo aby troche "dotluscic" skore. Na poczatku balam sie go troche bo w koncu to olejek ale zapewniam, ze swietnie sie spisuje na tlustej skorze.
Serum lemon tez mam, wczoraj ukrecilam wiec dzis sobie naloze dopiero.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:54   #4579
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a mnie tam się podoba zapach kocanki.... juz oczar mniej
Ja lubie zapach kocanki i oczaru, a za tamanu wręcz przepadam
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia i żadnym takim schorzeniu
I nie mam pojęcia jakich lekarzy miałabym odwiedzić żeby to wszystko wykluczyć.. Bo nie mam żadnych chorobowych objawów poza brzydką buzią więc nie wiem co bym miała powiedzieć lekarzowi pierwszego kontaktu
Ja rok temu zaczęłam mieć problemy z cerą, któa zawsze wyglądała jak u lalki - gładka, piękna, równa... na początku tylko buzia, później szyja, teraz? Całe ciało. Niemalże z dnia na dzień okazało się, że mam ostre, do tego pogłębiające się AZS, które jest objawem zatrucia organizmu drożdzakami, a w zestawie do tego dostałam cała masę alergii pokarmowych

Szukaj przyczyny, bo może się okazać, że to coś "większego" i wymagającego leczenia
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 14:55   #4580
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Hej, Tamanu to olejek.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-tamanol.html
Ja mieszam 2 -3 krople w dloni z HA i nakladam na skore, jak sie wchlonie to na przesuszone miejsca nakladam go jeszcze troche juz solo aby troche "dotluscic" skore. Na poczatku balam sie go troche bo w koncu to olejek ale zapewniam, ze swietnie sie spisuje na tlustej skorze.
Serum lemon tez mam, wczoraj ukrecilam wiec dzis sobie naloze dopiero.
Aaa, dziekuje Pomiesząło mi sie coś bo w serum lemon tez chyba jest olejek tamanu. Ja uzywam zelu HA z olejkiem czeresniowym. Tez sie bałam olejkow przy tłustych partiach, ale z żelem HA to nie problem , tak jak piszesz
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:02   #4581
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
PS. Czy kogoś podszczypywał tonik PHA? Nie wiem czy to dobra reakcja skóry...?
Mnie szczypie trochę po nałożeniu, ale to chyba normalne, w końcu to kwas
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:02   #4582
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny tak Was sobie jeszcze czytam i wymyśliłam, że może tą moją tłustą a teraz nie wiem przez co podraznioną buźkę przemyję hydrolatem z kocanki i posmaruję olejkiem tamanu. Co Wy na to? Mam wysyp krostek na czole a to wesele już w sobotę .
Kocanka i taman docelowo były na tą moją bliznę pooperacyjną na plecach - żeby rozjaśnić, ale tak je zachwalacie, że mam ochotę nałożyć na twarz. Tylko boję się żeby nie pogorszyć.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 17:31   #4583
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
dziewczyny tak Was sobie jeszcze czytam i wymyśliłam, że może tą moją tłustą a teraz nie wiem przez co podraznioną buźkę przemyję hydrolatem z kocanki i posmaruję olejkiem tamanu. Co Wy na to? Mam wysyp krostek na czole a to wesele już w sobotę .
Kocanka i taman docelowo były na tą moją bliznę pooperacyjną na plecach - żeby rozjaśnić, ale tak je zachwalacie, że mam ochotę nałożyć na twarz. Tylko boję się żeby nie pogorszyć.
A używałaś wcześniej tego? Ja nowości bym nie ryzykowała przed ważną okazją i to dwóch razem. Szczególnie, że na każdego inaczej działa - np. jak hydrolat kocankowy na 100% mogłabym polecić, tak tamanu mnie podrażnił i wysuszył...

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2009-06-18 o 17:33
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:29   #4584
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tamanu też źle na mnie działa, w ogóle oleje chyba są nie dla mnie, ten z pestek z malin też spowodował mały wysyp mimo tego, że oba stosowałam razem z HA... Co ciekawe, serum Lemon z wersją z olejkiem tamanu ma świetne działanie
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 18:53   #4585
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A kogoś zapchało serum-olejek z wit.C? Też ma malinę w składzie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 19:51   #4586
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay Softflex - mnie nie zapychał a Ivory lub Buff są bardzo jasne. Jakbyś skombinowała próbkę, byłoby fajnie. Obecnie mam Lasting Performance Max Factor, jest super, ale w sklepach nie ma jasnych odcieni. Na allegro można zamówić odcienie typu 101 - są bardzo jasne. Nie zapychał mnie też City Matt Lirene, ale to na lepsze dni bo krycie jest takie sobie. Ja mogę używać narazie tylko tych trzech. Mam też minerały z TBS, ale nie powaliły mnie. Efekt był fajny przez 3 dni a potem... sucho, suszej najsuszej :P
Colorstaya używałam Ivory ale tego zwykłego, Buff jest dużo za ciemny, zmieniłam na Custom bo ma lepszy skład, chętnie wypróbuję też Softlexa. Lasting Performance MF też chętnie wypróbuję bo lubię tą firmę. City Matt najjaśniejszy kolor ma pomarańczowy :-O!

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Zewnętrznie czy wewnętrznie? Jakie stosowałaś?
Isotrexin zewnętrznie.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:38   #4587
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Buuu a moje serum flavo dziś się przeterminowało Dzisiaj mija równe 3 miesiące od daty ukręcenia.
Zastanawiam się czy mogę je zużyć na nogi czy lepiej nie kombinować i od razu wyrzucić?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Czy Wam też ciągle odpadają te nowe nalepki, czy tylko mnie?
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:41   #4588
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Buuu a moje serum flavo dziś się przeterminowało Dzisiaj mija równe 3 miesiące od daty ukręcenia.
Zastanawiam się czy mogę je zużyć na nogi czy lepiej nie kombinować i od razu wyrzucić?
Czy Wam też ciągle odpadają te nowe nalepki, czy tylko mnie?
Jak dzis rowno mija 3 miesiace mozesz spokojnie zuzyc na reszte ciała . Po prostu działanie moze byc słabsze, bo witaminka C juz troche leży. Pojemnosci serum przy uzywaniu tylko na twarz sa za duze... Dlatego ja bede juz pod koniec dokanczała na ciało
Tez mi odpadaja te naklejki, dlatego zabezpieczam je przezroczysta tasma klejaca i nie ma tez obaw, ze zamokna, zapaskudza sie kosmetykami, a data sie zetrze
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:44   #4589
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A kogoś zapchało serum-olejek z wit.C? Też ma malinę w składzie...
Nie używałam go co prawda, ale co do zapychania przez rożne oleje, wydaje mi się że to bardzo indywidualna sprawa, wielu dziewczynom pomagają zarówno olej z malin i tamanu, a ja się z nimi bardzo nie lubię niestety
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:50   #4590
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jak dzis rowno mija 3 miesiace mozesz spokojnie zuzyc na reszte ciała . Po prostu działanie moze byc słabsze, bo witaminka C juz troche leży. Pojemnosci serum przy uzywaniu tylko na twarz sa za duze... Dlatego ja bede juz pod koniec dokanczała na ciało
Ufff dzięki Trochę szkoda mi wyrzucać, bo wygląda i pachnie normalnie, więc mam nadzieję, że wszystko z nim jeszcze ok.

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tez mi odpadaja te naklejki, dlatego zabezpieczam je przezroczysta tasma klejaca i nie ma tez obaw, ze zamokna, zapaskudza sie kosmetykami, a data sie zetrze
A już myślałam, że to ja jestem jakaś sierota, bo nikt się nie skarżył do tej pory
Te nowe są wprawdzie ładniejsze od starych, ale w ogóle się nie trzymają. Chyba wypróbuję Twój patent z taśmą.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.