Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 13:15   #3301
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
a na jaką długość włosów wystarcza jedno opakowanie? bo moje są tak ze 3-4 cm dłuższe niż do ramion i zastanawiam się czy wystarczy jedno czy potrzebuje dwa. W drogerii dziewczyna mówiła żebym wzięła dwa ale tu piszecie że jest bardzo wydajny wiec już nie wiem...
ja tam bym robiła jednym, raz, że to na mokre włosy się nakłada, a dwa, że jest większa pojemność farby niż inne farby.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:35   #3302
elize07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzięki, jadę w takim razie po jedno opakowanie, mam nadzieję że wyjdzie ładnie
elize07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:54   #3303
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elize07 Pokaż wiadomość
dzięki, jadę w takim razie po jedno opakowanie, mam nadzieję że wyjdzie ładnie
wklej nam potem zdjęcia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:10   #3304
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a farbowala ktoras z was moze jasnym brązem?? bo kupilam ten kolor ale troche sie boje pofarbowac
aa i jeszcze mam jedno pyt. do osob uzywajacych castinga. czy nie wypadaja wam po nim wlosy?? gdzies wyczytalam, ze po kilku uzyciach tej farby wlosy zacznaja mocniej wypadac..
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:12   #3305
Deborah23
Zadomowienie
 
Avatar Deborah23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 027
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Co to za kolorek?
Słoneczny Miód 8304
Deborah23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:22   #3306
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
a farbowala ktoras z was moze jasnym brązem?? bo kupilam ten kolor ale troche sie boje pofarbowac
aa i jeszcze mam jedno pyt. do osob uzywajacych castinga. czy nie wypadaja wam po nim wlosy?? gdzies wyczytalam, ze po kilku uzyciach tej farby wlosy zacznaja mocniej wypadac..
ja używam od roku i nie zauważyłam by mi jakoś bardziej wypadały
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:28   #3307
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mój MROŹNY BEŻ po raz nie wiem który farbowałam w czwartek, czyli... 6 dni temu zdjęcia z fleszem i bez robione przy oknie w pochmurny dzień
a jaki byl Twoj wyjsciowy kolor? bardziej blond czy braz?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 17:36   #3308
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
a jaki byl Twoj wyjsciowy kolor? bardziej blond czy braz?
naturalnie mam średni czy ciemny blond, zbliżony do beżu -u mnie prawie odrostów nie widać ale kolor nakładany na sprany, dwumiesięczny mroźny beż
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:56   #3309
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
naturalnie mam średni czy ciemny blond, zbliżony do beżu -u mnie prawie odrostów nie widać ale kolor nakładany na sprany, dwumiesięczny mroźny beż
dzieki a kolor naprawde piekny
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:43   #3310
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
dzieki a kolor naprawde piekny
a dziękuję kurcze, tu tyle komplementów a ja tak na ten kolor narzekam i chcę go zmienić chyba mnie przekonujecie do pozostania na razie przy nim
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:13   #3311
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam teraz wyjsciowy czarny ale troche "sprany" bo to szamponetka, a pod nim naturalny kolor. czy zalapalaby mi ta czekolada czy czarne by wyszly? bo marze o wlasnie takim kolorze jak jest na opakowaniu czekolady? czy moze powinnam wziac ton jasniejsze?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 14:23   #3312
ulka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

witam! właśniu ufarbowałam włosy kolorem 810 perłowy - mam włosy farbowane tzn. delikatnie miodowy blond z szarymi odrostami. Kolor włosów po farbowaniu wyszedł mi szaro - popielaty. Zupełnie odbiego od koloru sugerowanego. Jestem troche zawiedziona. Farba w zupełności pokrył odrosty - jedyny plus.
pozdrawim
ulka_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:57   #3313
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a ja mam teraz wyjsciowy czarny ale troche "sprany" bo to szamponetka, a pod nim naturalny kolor. czy zalapalaby mi ta czekolada czy czarne by wyszly? bo marze o wlasnie takim kolorze jak jest na opakowaniu czekolady? czy moze powinnam wziac ton jasniejsze?
mialam podobna sytuache i niestety kazde nastepne farbowanie brazami,czekoladami, itp. dawalo efekt coraz ciemniejszej czetni na wlosach
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:40   #3314
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
mialam podobna sytuache i niestety kazde nastepne farbowanie brazami,czekoladami, itp. dawalo efekt coraz ciemniejszej czetni na wlosach
a jak udalo ci sie wyjsc? albo jaki powinnam wziac zeby uzyskac czekolade, bo widzialam ze na opakowaniach jest tez ze z ciemnego mozna pofarbowac (wiec niby rozjasnia) ?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 11:58   #3315
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a jak udalo ci sie wyjsc? albo jaki powinnam wziac zeby uzyskac czekolade, bo widzialam ze na opakowaniach jest tez ze z ciemnego mozna pofarbowac (wiec niby rozjasnia) ?
zrobilam sobie kilkakrotnie blond balejaz i wtedy czekolada wychodzila piekna,ale tej motody nie polceam bo byla kosztowna i zniczcvzyla mi wlosy i troche to trwalo nim uzyskalam czekolade,za drugim razem jak wychodzilam z czerni do czekolady ,odczekalam troche uzylam farby rozjjasniajacej uzyskalam taki rudy braz i na to polozylam czekolade i bylo super,wiec polecam ta druga metode ,wlosy troche przesuszylam ,ale minimalnie

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-12-20 o 12:01
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:32   #3316
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
mialam podobna sytuache i niestety kazde nastepne farbowanie brazami,czekoladami, itp. dawalo efekt coraz ciemniejszej czetni na wlosach
Bo za każdym razem kolor się "pogłębiał" -włosy otrzymywały coraz większą ilość koloru. Ja tak nawet używając ciemnych blondów mam zaraz po farbowaniu, tzn. końcówki wychodzą niemal czarne... Żeby rozjaśnić trzeba ściągać kolor -to jest chyba najszybsza metoda.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:05   #3317
lusi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 26
Talking Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Farbwałam dziś castingiem "miodowy karmel" z serii ślniące miody.
Jestem mega zadowolona z efektu, miałam naturalne brązowe włosy, farba dokładnie wydobyła mój kolorek a dodadkowo mam ślicze karmelowe(NIE rude) refleksy gdy się patrzy pod światło. Zawsze marzyłam o takim kolorze, fryzjerki rozkładały bezradnie ręce a ja wyczarowałam go sama za pomocą CASTINGU
lusi2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:58   #3318
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lusi2009 Pokaż wiadomość
Farbwałam dziś castingiem "miodowy karmel" z serii ślniące miody.
Jestem mega zadowolona z efektu, miałam naturalne brązowe włosy, farba dokładnie wydobyła mój kolorek a dodadkowo mam ślicze karmelowe(NIE rude) refleksy gdy się patrzy pod światło. Zawsze marzyłam o takim kolorze, fryzjerki rozkładały bezradnie ręce a ja wyczarowałam go sama za pomocą CASTINGU
a jaki kolorek miałas wcześniej
jin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 23:38   #3319
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was skusiła się na odcień nr 323 Dark Chocolate? To odcień zimny czy ciepły? Do tej pory nakładałam Casting nr 300 Darkest Brown i chciałabym pokombinować trochę z jaśniejszym o ton kolorkiem

http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...-espresso.aspx

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-12-20 o 23:42
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 23:46   #3320
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lusi2009 Pokaż wiadomość
Farbwałam dziś castingiem "miodowy karmel" z serii ślniące miody.
Jestem mega zadowolona z efektu, miałam naturalne brązowe włosy, farba dokładnie wydobyła mój kolorek a dodadkowo mam ślicze karmelowe(NIE rude) refleksy gdy się patrzy pod światło. Zawsze marzyłam o takim kolorze, fryzjerki rozkładały bezradnie ręce a ja wyczarowałam go sama za pomocą CASTINGU
wstaw nam zdjęcie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:27   #3321
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bo za każdym razem kolor się "pogłębiał" -włosy otrzymywały coraz większą ilość koloru. Ja tak nawet używając ciemnych blondów mam zaraz po farbowaniu, tzn. końcówki wychodzą niemal czarne... Żeby rozjaśnić trzeba ściągać kolor -to jest chyba najszybsza metoda.
pewnie tak,ale ja sie balam,ze wyjde lysa po tym zabiegu,wiec zastosowalam metody ,ktore wydaly mi sie mniej radylalne
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:46   #3322
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
pewnie tak,ale ja sie balam,ze wyjde lysa po tym zabiegu,wiec zastosowalam metody ,ktore wydaly mi sie mniej radylalne
ja też tak długo myślałam ale nawet użycie jaśniutkiego brązu powodowało ściemnienie aż w końcu zdecydowałam się na dekoloryzację -najpierw zrobilam ją sobie sama (co nie było najlepszym pomysłem ) a potem poszłam poprawiać do fryzjera i stałam się blondynką to myślę, że rozjaśnianie do brązu od kilka tonów krzywdy wielkiej Ci nie zrobi i nie będzie wcale takim radykalnym krokiem a teraz mam ładny ciemny blond i nie zamierzam eksperymentować znowu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2009-12-21 o 15:47
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:50   #3323
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lusi2009 Pokaż wiadomość
Farbwałam dziś castingiem "miodowy karmel" z serii ślniące miody.
Jestem mega zadowolona z efektu, miałam naturalne brązowe włosy, farba dokładnie wydobyła mój kolorek a dodadkowo mam ślicze karmelowe(NIE rude) refleksy gdy się patrzy pod światło. Zawsze marzyłam o takim kolorze, fryzjerki rozkładały bezradnie ręce a ja wyczarowałam go sama za pomocą CASTINGU
wstaaaw wstaw koniecznie zdjęcie bo ja chcę po świętach go użyć
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 01:57   #3324
Leyla__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam
Czytam właśnie z zapałem forum, ale przyznam że trochę tego dużo...
A próbuję znaleźć informację nt. Słonecznego miodu 8304, ewentualnie Złocistego Miodu 730.
Na forum dużo informacji o tych odcieniach- zwłaszcza o Słonecznym Miodzie, ale większośc dziewczyn pisze, że kładła ten kolorek na naturalnie ciemniejsze włose- np. jasny brąz albo swój naturalny ciemny blond. I większości wyszło ładnie.
Tak sie składa, że ja mam na głowie baaardzo jasny blond platynowy (wcześniej farbowany Vicingiem z Loreal Preference) i co tu dużo mówić...mam już dośc tego srebrzystego blondu, bo moja głowa jest prawie biała i mam wrażenie, że może świecić w ciemnościach...
Chcę przejść na bardziej naturalne odcienie miodu, słonecznego blondu zmieszanego z mleczną kawą- właśnie coś takiego jak ma Lindsay Lohan. Dzięki temu znów będę mogła się opalać, bo mam naturalnie ciemną karnację a od jakiegoś czasu chodzę biała jak ściana- z tego względu, że do srebrnego blondu opalenizna wygląda masakrycznie, więc wolę się nie opalać niż wyglądać tandetnie. Kompletnie ten srebrny blond do mnie nie pasuje.
Chcę to zrobić nakładając stopniowo pasemka na moje bardzo jasne włosy. Nie wiem tylko jak te odcienie wyjdą. Czy ktoś kiedyś nakładał Słoneczny miód, złocisty miód albo bursztyn na srebrny blond??? Boję sie, że włosy wyjdą żółte, albo jeszcze gorzej- pomarańczowe. Może ktoś wie jakich kolorów powinnam użyć?

p.s. do fryzjerów mam raczej awersję bo robili mi na głowie większą masakrę niż ja sama sobie domowymi sposobami! I to jeszcze w dobrych salonach, ech...przykre ale prawdziwe
Leyla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 09:56   #3325
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leyla__ Pokaż wiadomość
Witam
Czytam właśnie z zapałem forum, ale przyznam że trochę tego dużo...
A próbuję znaleźć informację nt. Słonecznego miodu 8304, ewentualnie Złocistego Miodu 730.
Na forum dużo informacji o tych odcieniach- zwłaszcza o Słonecznym Miodzie, ale większośc dziewczyn pisze, że kładła ten kolorek na naturalnie ciemniejsze włose- np. jasny brąz albo swój naturalny ciemny blond. I większości wyszło ładnie.
Tak sie składa, że ja mam na głowie baaardzo jasny blond platynowy (wcześniej farbowany Vicingiem z Loreal Preference) i co tu dużo mówić...mam już dośc tego srebrzystego blondu, bo moja głowa jest prawie biała i mam wrażenie, że może świecić w ciemnościach...
Chcę przejść na bardziej naturalne odcienie miodu, słonecznego blondu zmieszanego z mleczną kawą- właśnie coś takiego jak ma Lindsay Lohan. Dzięki temu znów będę mogła się opalać, bo mam naturalnie ciemną karnację a od jakiegoś czasu chodzę biała jak ściana- z tego względu, że do srebrnego blondu opalenizna wygląda masakrycznie, więc wolę się nie opalać niż wyglądać tandetnie. Kompletnie ten srebrny blond do mnie nie pasuje.
Chcę to zrobić nakładając stopniowo pasemka na moje bardzo jasne włosy. Nie wiem tylko jak te odcienie wyjdą. Czy ktoś kiedyś nakładał Słoneczny miód, złocisty miód albo bursztyn na srebrny blond??? Boję sie, że włosy wyjdą żółte, albo jeszcze gorzej- pomarańczowe. Może ktoś wie jakich kolorów powinnam użyć?

p.s. do fryzjerów mam raczej awersję bo robili mi na głowie większą masakrę niż ja sama sobie domowymi sposobami! I to jeszcze w dobrych salonach, ech...przykre ale prawdziwe
Ja Ci proponuję w takiej sytuacji nie używać Castingów masz włos pozbawiony barwnika, a castingi to szampony koloryzujące, więc po dwóch tygodniach od farbowania nic z koloru zapewne nie zostanie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 11:20   #3326
ooOODzulkaOOoo
Raczkowanie
 
Avatar ooOODzulkaOOoo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jaką macie ogólnie opinię o Castingu Pralina 530? bo z tego co tu wyczytuję chyba średnio ją zachwalacie, a ja już mam praktycznie zamówiony ten odcień ;(
ooOODzulkaOOoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 00:50   #3327
Leyla__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej
Dzięki Kat za odpowiedź niestety było już za późno-bo około godziny 11 byłam w sklepie i kupowałam farbę
Kupiłam dwa odcienie: słoneczny miód i perłowy blond z castinga. Zrobiłam u kumpeli pasemka jednym i drugim (oczywiście na pasemka nie zużyłam całych farb- chyba nawet połowa nie zeszła...). Wygodnie się to nakłada, bo farba nie ma amoniaku i można formować pasemka palcami co daje fajny efekt. Ogólnie jestem zadowolona- pozbyłam się tego srebrnego zimnego blondu, a włosy nie sa żółte, tylko mienią się miodowymi i perłowymi refleksami. Fajnie to wygląda- no na pewno lepiej niż przed. Koleżance też sie podobało
Tylko niestety- te kolory nie przyciemniły moich j włosów. Nadały fajne refleksy, ale to wszystko
Trochę się zdziwiłam bo złocisty miód wydawał się naprawdę ciemny...no ale cóż..
Chyba rzeczywiście będę musiała użyć czegoś mocniejszego. Myślę o zrobieniu pasemek trwałą farbą, np. ferią. Nie wiem tylko jakiego odcienia użyć?
Średni blond, ciemny blond?
Doradzicie mi coś? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Leyla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 11:17   #3328
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leyla__ Pokaż wiadomość
Hej
Dzięki Kat za odpowiedź niestety było już za późno-bo około godziny 11 byłam w sklepie i kupowałam farbę
Kupiłam dwa odcienie: słoneczny miód i perłowy blond z castinga. Zrobiłam u kumpeli pasemka jednym i drugim (oczywiście na pasemka nie zużyłam całych farb- chyba nawet połowa nie zeszła...). Wygodnie się to nakłada, bo farba nie ma amoniaku i można formować pasemka palcami co daje fajny efekt. Ogólnie jestem zadowolona- pozbyłam się tego srebrnego zimnego blondu, a włosy nie sa żółte, tylko mienią się miodowymi i perłowymi refleksami. Fajnie to wygląda- no na pewno lepiej niż przed. Koleżance też sie podobało
Tylko niestety- te kolory nie przyciemniły moich j włosów. Nadały fajne refleksy, ale to wszystko
Trochę się zdziwiłam bo złocisty miód wydawał się naprawdę ciemny...no ale cóż..
Chyba rzeczywiście będę musiała użyć czegoś mocniejszego. Myślę o zrobieniu pasemek trwałą farbą, np. ferią. Nie wiem tylko jakiego odcienia użyć?
Średni blond, ciemny blond?
Doradzicie mi coś? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Fajne kolorki zrobiłaś. Na pewno super wyglądają. Też się czaję z zamiarem położenia któregoś z nich, ale obecnie mam ciemne , malowane włoski i obawiam się,że złapie mi na rudo. Który wyszedł jasniejszy? Ten perłowy?
Jesli chodzi o ciemne blondy to nie polecam kładzenia odcieni popielatych, a raczej naturalne ze względu na odcień zieleni który może niechcący wyskoczyć. Może spróbuj farouka lub matrix. Wersji bez amoniaku , poziom 7 lub 8. Wychodzą dość ciemno. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 18:37   #3329
wizaz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Moje włosy są bardzo jasne. Farbuje farbą z Garniera Color Naturals 111. Teraz chciałabym przyciemnić kolor na średni blond Myślę nad pofarbowaniem włosów właśnie Castingiem - perłowy blond ale boje się,że kolor wyjdzie za ciemny. Jak myślicie, ile minut powinnam go trzymać na włosach podczas farbowania? Może 10 minut? Bo chodzi o to żeby wyszedł ładny średni blond, dlatego boje się trzymać farbę (szampon ) dłużej....ale z drugiej strony może po 10 minutach nie będzie w ogóle efektu Kurcze, nie wiem co robić. Co o tym myślicie?
wizaz20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 18:39   #3330
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Fotki- Casting Jasny brąz zaraz po ufarbowaniu i wysuszeniu.

Teraz po 3 myciach są jaśniejsze.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.