Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 16:42   #4621
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Semilac to nie lakier z allegro za 3 zł więc jednak jakości się od niego oczekuje
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 17:01   #4622
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez iScharlotte Pokaż wiadomość
Semilac to nie lakier z allegro za 3 zł więc jednak jakości się od niego oczekuje
Co racja, to racja. Tylko czy nie przeginamy z tą bylejakością? Siła złego na jednego.
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 17:19   #4623
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też kupuję stacjonarnie. Przed zakupem nie pozwalają na otwarcie buteleczki i całkiem słusznie. Jak już pisałam kilka razy reklamowałam i nie miałam z tym żadnych problemów. Mimo tego jak już pisały dziewczyny to powinno być tylko incydentalnie.
co do incydentalności z paprochami i bąblami w lakierach (akurat z moimi 8 semilacami nie mam z tym problemu) - mam ok 20 kolorów z CZ, które kosztują 18zł za 7 ml (11zł mniej niż semilac) i jeszcze w żadnym nie miałam ani bąblów ani paprochów, a są teoretycznie gorszej jakości od semi, ponadto jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś skarżył się na tego typu "incydenty" w lakierach tej marki
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 17:19   #4624
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Gdzie wy dziewczyny kupujecie te Semilaci? Ja w sklepie stacjonarnym kupuję od dłuższego czasu i sprawdzam buteleczki przy zakupie. Nie ma w żadnym ani bąbli, ani paprochów, ani bądź czego. Wszystko ok. Co jest zgrane, że tak raptem niektórym tak bardzo nie pasuje Semilac? Ja mam szczęście do nich, czy co? W 083 są małe drobinki niebieskie. Na wzorniku też są, dzwoniłam do firmy i dowiedziałam się, że te drobinki (bardzo lekki brokat) są od zawsze, tylko nikt nie zwracał na nie uwagi, bo były niewidoczne po nałożeniu dwóch warstw. Teraz, jak się dokładnie przyglądam to faktycznie są. Paprochów żadnych nigdy nie znalazłam. Może szukamy dziury w całym?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------


Dopiero przy 50 zauważyłaś, że nie spełniają oczekiwań? Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz?
Jakość semilacków malała z czasem, sama ich kiedyś używałam, a teraz zaczynam przechodzić na inne firmy...
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 17:23   #4625
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Nie udzielam się tu często ale stałe bywalczynie na pewno wiedzą że nie jestem świeżynką zarejestrowaną na potrzeby tego tematu Dla przykładu ja dzisiaj kupię 2 kolory "jesienne", z Semilaca Przetestowałam sporo kolorówek polecanych firm i mimo wszystko muszę stwierdzić, że Semilac sprawuje się u mnie najlepiej. Ostatnio spróbowałam NeoNail (nowa formuła, kolory Purple Decade i Beauty Rose) i niestety nie kupię od nich więcej kolorów.
Ale Semilac nie jest bez wad po tym co czytam i nie zamierzam go bronić bo to że firma wypuściła paprochy na rynek (w końcu partię (partie?) najwidoczniej opłacało się bardziej sprzedać i stracić klientki niż puścić to w kanał i popracować nad partią z odpowiednią jakością). Sama wrzucałam foto jak zaczęły się problemy - szaraczek (nie pamiętam numeru) który nałożony na płytkę wyglądał jak ser z dziurami bo się dziwnie rozpływał. Na szczęście miałam tylko jedną taką przygodę.
Top mam z NeoNail, top hard dokładnie i nie zamienię go na żaden inny (próbowałam oczywiście Semilac, Eco Star Nail, SPN). Baza też NeoNail (Extra Base). Ale co do kolorówki to zostanę przy Semilacu póki co
A co sądzisz na temat SPN? Napisz do mnie na pw, nie chcę zaśmiecać forum. Ogólnie mało informacji znalazłam na forum o SPN.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 18:29   #4626
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

DreamQueen,
W NeoNail pędzelek jest dla mnie za gruby, hybryda nie poziomuje się tak dobrze na mojej płytce, ale największy minus jest taki, że przy dłuższym rozsmarowywaniu na pazurku (taaak, nie umiem pomalować każdego w 3 ruchach ), jakby gęstnieje i w efekcie się ciągnie, bardzo łatwo o nierówności. Miałam podobnie z CZ, nawet wydają się mieć podobne zapachy

paul_ina033,
tak jak było pisane wyżej - albo to wina braku blokera w topie (u mnie się to nigdy nie zdarzyło, choć mani intensywnie się nasłoneczniało, aaalbo po prostu top się upaprał - i to już mi się zdarzało, Semilac to najbardziej brudzący się top jaki mam
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 19:13   #4627
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
W NeoNail pędzelek jest dla mnie za gruby, hybryda nie poziomuje się tak dobrze na mojej płytce, ale największy jest taki, że przy dłuższym rozsmarowywaniu na pazurku (taaak, nie umiem pomalować każdego w 3 ruchach ), jakby gęstnieje i w efekcie się ciągnie, bardzo łatwo o nierówności. Miałam podobnie z CZ, nawet wydają się mieć podobne zapachy
Dziękuję za konkretną odpowiedź, to ciekawe. Dziewczyny, macie podobne problemy z lakierami NeoNail?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 08:09   #4628
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Specjalistka nie jestem, mam kilka kolorków Semilaca- i faktycznie, niektore są ok, bez problemu

ale inne - np. w zeszlym roku kupilam 032 biscuit i miętowy - strasznie mi bąblują i nieźle musze sie namęczyć zeby ladnie pomalować.......


czaję się na nowe kolorki z NeoNail i CZ

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2015-10-27 o 08:11
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 08:19   #4629
Wilczaa
Rozeznanie
 
Avatar Wilczaa
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 600
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Specjalistka nie jestem, mam kilka kolorków Semilaca- i faktycznie, niektore są ok, bez problemu

ale inne - np. w zeszlym roku kupilam 032 biscuit i miętowy - strasznie mi bąblują i nieźle musze sie namęczyć zeby ladnie pomalować.......


czaję się na nowe kolorki z NeoNail i CZ
Ja też mam ten 032 i pierwszy raz gdy go nakładałam to też mi się bąbelki zrobiły, ale kilka dni temu robiłam go znowu i nic. Sama nie wiem od czego to zależy....
__________________
Jestem tu nowa.

14.07.2012r - dobrze że Cie mam.

14.07.2014 r - powiedziałam TAK
Wilczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 08:30   #4630
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Co do neonail - używam tych lakierów znacznie dłużej niż semilac w tym czasie nie trafiłam na żaden wadliwy lakier to chyba mówi samo za siebie prawda?


u mnie z neonail nie ma takich problemów poziomują się dobrze, nie zauważyłam żeby gęstniały w trakcie nakładania. Ten problem mam akurat z białym modeny
Jaką maja konsystencję lakiery NeoNail? Podobną do hybryd Semilac?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 08:35   #4631
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Jaką maja konsystencję lakiery NeoNail? Podobną do hybryd Semilac?
Są nieco rzadsze wg mnie. Do tej pory jak dla mnie byly najlepsze, ale nie mialam jeszcze nic z CZ.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 10:05   #4632
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

c.z. polecam na milion procent bedziesz zadowolona!
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 10:30   #4633
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

dokładnie - neonail są rzadsze niż semilac ale nie do tego stopnia, że rozpływają się po paznokciu, szczególnie jeśli się używa extra base, które jest bardzo lepka
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 11:17   #4634
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Oj, teraz ty jesteś złośliwa. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko zrozumieć o co chodzi. Tyle moich koleżanek używa Semilaci, wymieniamy się kolorami i na tyle sztuk, które zakupiłyśmy, tylko top był glutowaty (oczywiście wymieniony od ręki z informacją, że firma o tym wie i robi z tym porządek), a reszta w porządku. Tak, przez myśl mi przechodzi, że dostępność semilaców w przystępnej cenie nie idzie w parze z oczekiwaniami profesjonalistek. Po prostu hybrydki robimy same w zaciszu domowym. Naprawdę wolę kupić dwa kolory, niż jeden droższy. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam.
W którym zdaniu jestem złośliwa dla mnie "Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz? " jest pytaniem złośliwym albo nie ciągnijmy już tego tematu bo nie ma sensu. Nie jestem profesjonalistką i robię hybrydy tylko sobie ale to nie znaczy że mam się z nimi męczyć nawet za niską cenę

W temacie Semilac, właśnie kupiłam nowy 026 My Love. Nie mogę trafić na ładną czerwień i ta też nie jest tym co szukam. Niestety krycie nie jest 100% przy dwóch warstwach, trzech nie dałam bo już przy dwóch męczyłam się zeby był równo położony. Nie bąbluje i nie ma paprochów za to ma malutkie drobinki które widać tylko w sztucznym świetle Teraz czaję się na szary

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
co do incydentalności z paprochami i bąblami w lakierach (akurat z moimi 8 semilacami nie mam z tym problemu) - mam ok 20 kolorów z CZ, które kosztują 18zł za 7 ml (11zł mniej niż semilac) i jeszcze w żadnym nie miałam ani bąblów ani paprochów, a są teoretycznie gorszej jakości od semi, ponadto jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś skarżył się na tego typu "incydenty" w lakierach tej marki
Moja koleżanka robiła na CZ i była bardzo zadowolona, jednak z czasem przeszła na Semilac bo miał wg niej ładniejsze kolory i też narzekała na paprochy, w CZ faktycznie tego problemu nie miała
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:17   #4635
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

czasami mam wrażenie, że bardziej opinie konkurencji są tutaj opłacane, skoro to gruppa dotycząca semilaca, a nie neonail czy innej Moim zdaniem produkty się nie pogorszyły i nawet nie mówie tutaj o moich doświadczeniach, ale zdjęciach opiniach na fb, niekoniecznie na wizażu, na którym zazwyczaj własnie królują opinie negatywne, chęc wyżalenia się.
Są kolory problematyczne wiadomo, ale z nimi można sobie poradzic i nie ma idealnej firmy, u której wszystko chodzi jak w zegaerku.
Najwazniejsze, że kazdy znajduje coś dla siebie

Kolor my love mam własnie na paznokciach, 2 warstwy bardzo dobrze się kolor rozprowadza, ładnie kryje i pięknie się mieni
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:23   #4636
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Dlaczego pozytywną opinię uznajesz za opłaconą?Ja naprawdę jestem zadowolona z Semilaca , tak jak wiele innych dziewczyn,które wypowiadają się nie tylko tutaj na wizażu. Używałam "stare" i "nowe" lakiery, nawet 2 tygodnie temu kupiłam nowe i nie spotkałam się z opisywanymi przez Was problemami. Tym bardziej jestem zdziwiona tą nagonką i szczerze mówiąc niektóre negatywne opinie wydają mi się opłacone...

Sama zgłupiałam i zaczęłam przeglądać lakiery moje,czy czegoś nie przeoczyam,ale wszystko jest w najlepszym porzadku.
Jaka nagonkanie wszystkie lakiery są wadliwe ja też mam kilka dobrych lakierów

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dominadudziak Pokaż wiadomość
czasami mam wrażenie, że bardziej opinie konkurencji są tutaj opłacane, skoro to gruppa dotycząca semilaca, a nie neonail czy innej Moim zdaniem produkty się nie pogorszyły i nawet nie mówie tutaj o moich doświadczeniach, ale zdjęciach opiniach na fb, niekoniecznie na wizażu, na którym zazwyczaj własnie królują opinie negatywne, chęc wyżalenia się.
Są kolory problematyczne wiadomo, ale z nimi można sobie poradzic i nie ma idealnej firmy, u której wszystko chodzi jak w zegaerku.
Najwazniejsze, że kazdy znajduje coś dla siebie

Kolor my love mam własnie na paznokciach, 2 warstwy bardzo dobrze się kolor rozprowadza, ładnie kryje i pięknie się mieni
:conf used:
Acha, czyli jak coś nam nie pasuje mamy się uśmiechać i uważać ze wszystko jest ok nie ogarniam
Pokaż mi inne hybrydy które w takiej ilości jak Semilac ma paprochy, bąbluje i ma krzywy pędzelek
Wcześniej pisałam o My Love. Dla Ciebie jest piękne krycie a dla mnie nie
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2015-10-27 o 13:26
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:30   #4637
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
W którym zdaniu jestem złośliwa dla mnie "Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz? " jest pytaniem złośliwym albo nie ciągnijmy już tego tematu bo nie ma sensu. Nie jestem profesjonalistką i robię hybrydy tylko sobie ale to nie znaczy że mam się z nimi męczyć nawet za niską cenę

W temacie Semilac, właśnie kupiłam nowy 026 My Love. Nie mogę trafić na ładną czerwień i ta też nie jest tym co szukam. Niestety krycie nie jest 100% przy dwóch warstwach, trzech nie dałam bo już przy dwóch męczyłam się zeby był równo położony. Nie bąbluje i nie ma paprochów za to ma malutkie drobinki które widać tylko w sztucznym świetle Teraz czaję się na szary

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------


Moja koleżanka robiła na CZ i była bardzo zadowolona, jednak z czasem przeszła na Semilac bo miał wg niej ładniejsze kolory i też narzekała na paprochy, w CZ faktycznie tego problemu nie miała
Wg mnie to zdanie było złośliwe

Mam 026 i kryje mi ładnie przy dwóch warstwach. Jeżeli szukasz ładnej czerwieni z Semi to polecam Sexy Red albo Intense Red
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:31   #4638
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 13:39   #4639
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jaka nagonkanie wszystkie lakiery są wadliwe ja też mam kilka dobrych lakierów

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



:conf used:
Acha, czyli jak coś nam nie pasuje mamy się uśmiechać i uważać ze wszystko jest ok nie ogarniam
Pokaż mi inne hybrydy które w takiej ilości jak Semilac ma paprochy, bąbluje i ma krzywy pędzelek
Wcześniej pisałam o My Love. Dla Ciebie jest piękne krycie a dla mnie nie
jak coś jest nie tak, pierwsze co robie piszę do producenta, kiedy reklamacja nie zostanie uwzględniona bezpodstawnie wtedy można działac. Pisze tutaj o większości wizażowych wątków

Nie bede krytykwoala innych firm, ponieważ uzywam semilac i jestem z nich zadowolona. Kiedyś używalam spn, testowałam neonail ale mi nie odpowiadaly. Nie pisalam o tym na grupie i również reklamowałam.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
Obserwuje wiele firm z lakierami hybrydowymi zauwazcie, ze w każdej jest to samo, chociazby w indigo, które też pewnie z racji swojej popularności prowadzi inną politkę. Ale mi osobiście to nie przeszkadza, bo gdy coś nie tak jest z produktem dzwonie do działu reklamacji, zdarzyło się to 2 razy w mojej półtorarocznej "karierze" i nowy kolor już jest ok.
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 14:00   #4640
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez lavonne Pokaż wiadomość
Gdzie wy dziewczyny kupujecie te Semilaci? Ja w sklepie stacjonarnym kupuję od dłuższego czasu i sprawdzam buteleczki przy zakupie. Nie ma w żadnym ani bąbli, ani paprochów, ani bądź czego. Wszystko ok. Co jest zgrane, że tak raptem niektórym tak bardzo nie pasuje Semilac? Ja mam szczęście do nich, czy co? W 083 są małe drobinki niebieskie. Na wzorniku też są, dzwoniłam do firmy i dowiedziałam się, że te drobinki (bardzo lekki brokat) są od zawsze, tylko nikt nie zwracał na nie uwagi, bo były niewidoczne po nałożeniu dwóch warstw. Teraz, jak się dokładnie przyglądam to faktycznie są. Paprochów żadnych nigdy nie znalazłam. Może szukamy dziury w całym?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------


Dopiero przy 50 zauważyłaś, że nie spełniają oczekiwań? Ciekawe, przy którym Neonail się ockniesz?
Teraz to mnie przeraziło!!! Sprzedawczyni pozwala Ci otwierać nie kupione buteleczki??? Przecież to najszybsza droga do zepsucia produktu,a potem ktoś się dziwi ,że ma paprochy w lakierze.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:05   #4641
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
Moim zdaniem tutaj od jakiegoś czasu tez króluje nieco przekłamany obraz semilaca,bo jest grupka dziewczyn które bardzo dużo krytykują. Rozumiem,że można być rozżalonym, ale taka duża liczba negatywnych komentarzy onieśmiela dziewczyny,kóre są zadowolone. Wcześniej wymieniały się tutaj komentarzami na temat kolorów,poradami itp., a od jakiegoś czasu każda taka próba spychana jest na margines i znowu zaczyna się pojazd po semilacu.

Oczywiście można też wyrazić niezadowolenie,ale nie co drugi post. Nie zrozumcie mnie źle ale nie sądzę że jesteście internetowymi trollami więc chyba lepiej czasem dać się też wypowiedzieć innym?
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:09   #4642
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tutaj od jakiegoś czasu tez króluje nieco przekłamany obraz semilaca,bo jest grupka dziewczyn które bardzo dużo krytykują. Rozumiem,że można być rozżalonym, ale taka duża liczba negatywnych komentarzy onieśmiela dziewczyny,kóre są zadowolone. Wcześniej wymieniały się tutaj komentarzami na temat kolorów,poradami itp., a od jakiegoś czasu każda taka próba spychana jest na margines i znowu zaczyna się pojazd po semilacu.

Oczywiście można też wyrazić niezadowolenie,ale nie co drugi post. Nie zrozumcie mnie źle ale nie sądzę że jesteście internetowymi trollami więc chyba lepiej czasem dać się też wypowiedzieć innym?
otóż to, też to zauważyłam. Zamiast korzystac z innej firmy i wymieniac sie nowinkami itp. odnośnie jej to mam wrażenie, że lepiej jest hejtowac firmę, z której już dawno sie nie korzysta
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:20   #4643
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Wg mnie to zdanie było złośliwe

Mam 026 i kryje mi ładnie przy dwóch warstwach. Jeżeli szukasz ładnej czerwieni z Semi to polecam Sexy Red albo Intense Red
Czyli ja byłam złośliwa?

Kobieta też mnie namawiała na Sexy Red i po szarym który kupię pierwszy pewnie kupię SRalbo spróbuję tańszych na ali
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
Żadna nie lubi ale różnie się firmy zachowują wobec takich klientek
Cytat:
Napisane przez dominadudziak Pokaż wiadomość
jak coś jest nie tak, pierwsze co robie piszę do producenta, kiedy reklamacja nie zostanie uwzględniona bezpodstawnie wtedy można działac. Pisze tutaj o większości wizażowych wątków

Nie bede krytykwoala innych firm, ponieważ uzywam semilac i jestem z nich zadowolona. Kiedyś używalam spn, testowałam neonail ale mi nie odpowiadaly. Nie pisalam o tym na grupie i również reklamowałam.
A niektóre piszą ostrzegając w ten sposób innych co być może ich czeka
Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Teraz to mnie przeraziło!!! Sprzedawczyni pozwala Ci otwierać nie kupione buteleczki??? Przecież to najszybsza droga do zepsucia produktu,a potem ktoś się dziwi ,że ma paprochy w lakierze.
Prawda? dlatego w mojej hurtowni pilnują przed otwarciem. Ja po zapłaceniu dopiero otwieram i sprawdzam pędzelek i ew.reklamuję od razu.
Ale paprochy prawdopodobnie nie są od otwierania.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tutaj od jakiegoś czasu tez króluje nieco przekłamany obraz semilaca,bo jest grupka dziewczyn które bardzo dużo krytykują. Rozumiem,że można być rozżalonym, ale taka duża liczba negatywnych komentarzy onieśmiela dziewczyny,kóre są zadowolone. Wcześniej wymieniały się tutaj komentarzami na temat kolorów,poradami itp., a od jakiegoś czasu każda taka próba spychana jest na margines i znowu zaczyna się pojazd po semilacu.

Oczywiście można też wyrazić niezadowolenie,ale nie co drugi post. Nie zrozumcie mnie źle ale nie sądzę że jesteście internetowymi trollami więc chyba lepiej czasem dać się też wypowiedzieć innym?
Serio? niby dlaczego? ja napisałam że Semilac się bardzo pogorszył a jednocześnie mam kilka kolorów z których jestem bardzo zadowolona
Nikt nikomu nie zabrania wypowiedzenia się!a że ktoś nie pisze......no cóz.......

Proponuję przeczytać dlaczego od jakiegoś czasu(pisze o tym Roses wyżej) zaczęła się "jazda" po Semilacu a raczej po firmie głównie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:27   #4644
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Serio? niby dlaczego? ja napisałam że Semilac się bardzo pogorszył a jednocześnie mam kilka kolorów z których jestem bardzo zadowolona
Nikt nikomu nie zabrania wypowiedzenia się!a że ktoś nie pisze......no cóz.......

Proponuję przeczytać dlaczego od jakiegoś czasu(pisze o tym Roses wyżej) zaczęła się "jazda" po Semilacu a raczej po firmie głównie
Rozumiem i wiem,że polityka firmy jest powodem, tylko zaznaczyłam,że bardzo często ostatnio ten temat poruszacie nie pozostawiając miejsca na dyskusję na temat produktu. Wiem też że nie zabraniacie nikomu wypowiedzieć się,ale ten wątek zmienił ostatnio zupełnie swój charakter i żeby przeczytać o nowych kolorach itp. trzeba się przekopać przez duuuużo wpisów jadących po firmie. Mam nadzieję że wkrótce się trcohę uspokoi
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:30   #4645
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Lilianna Koc Pokaż wiadomość
Rozumiem i wiem,że polityka firmy jest powodem, tylko zaznaczyłam,że bardzo często ostatnio ten temat poruszacie nie pozostawiając miejsca na dyskusję na temat produktu. Wiem też że nie zabraniacie nikomu wypowiedzieć się,ale ten wątek zmienił ostatnio zupełnie swój charakter i żeby przeczytać o nowych kolorach itp. trzeba się przekopać przez duuuużo wpisów jadących po firmie. Mam nadzieję że wkrótce się trcohę uspokoi
Masz oczywiście dużo racji ale nie opłaca się zakładać nowego wątku skoro to dotyczy Semilac
Niestety ja się do tego też przyczyniłam ale poruszyły mnie niektóre wpisy, dlatego już kończę tą dyskusję
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2015-10-27 o 14:32
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:42   #4646
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
No nie gadaj mój komentarz o wysłaniu stylizacji na kurs nadal wisi ^^

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 14:57   #4647
Lilianna Koc
Raczkowanie
 
Avatar Lilianna Koc
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 41
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Masz oczywiście dużo racji ale nie opłaca się zakładać nowego wątku skoro to dotyczy Semilac
Niestety ja się do tego też przyczyniłam ale poruszyły mnie niektóre wpisy, dlatego już kończę tą dyskusję
Spoko
Lilianna Koc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:03   #4648
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

żeby nikt mi nie zarzucał, że jadę po firmie co do dyskusji o My Love 026 - dla mnie to najpiękniejszy kolor świata krycie idealne po dwóch warstwach. Bardzo często go miewam na paznokciach dziś zajrzałam do butelki a tam ledwo jedna kropla została, czego bardzo żałuje

z czerwieni sexy red też miałam - najlepsze krycie ze wszystkich lakierów które zakupiłam z różnych firm, niestety na dłoniach u mnie źle się komponował z odcieniem skóry więc odsprzedałam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:06   #4649
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
żeby nikt mi nie zarzucał, że jadę po firmie co do dyskusji o My Love 026 - dla mnie to najpiękniejszy kolor świata krycie idealne po dwóch warstwach. Bardzo często go miewam na paznokciach dziś zajrzałam do butelki a tam ledwo jedna kropla została, czego bardzo żałuje

z czerwieni sexy red też miałam - najlepsze krycie ze wszystkich lakierów które zakupiłam z różnych firm, niestety na dłoniach u mnie źle się komponował z odcieniem skóry więc odsprzedałam
Ja nie twierdzę ze ML jest nieładny tylko mam lakiery które lepiej kryją a ten dla mnie ma krycie w 90% a wolę 100%może następnym razem dam trzy warstwy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-27, 17:08   #4650
lavonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
W temacie Semilac, właśnie kupiłam nowy 026 My Love. Nie mogę trafić na ładną czerwień i ta też nie jest tym co szukam. Niestety krycie nie jest 100% przy dwóch warstwach, trzech nie dałam bo już przy dwóch męczyłam się zeby był równo położony. Nie bąbluje i nie ma paprochów za to ma malutkie drobinki które widać tylko w sztucznym świetle Teraz czaję się na szary
026 ma drobinki brokatu, dlatego je widzisz. Byłam na pokazie (warsztatach) Semilaca i rozmawiałam z ich stylistką. Mówiła, żeby przy lakierach bardzo mocno napigmentowanych nakładać bardzo cienkie warstwy. Niezależnie od tego czy jest równo położony, czy nie należy go utwardzić, a następna, również cienka warstwa ładnie wyrówna poprzednią. Przyznam, że u mnie taka technika się sprawdza. W lakierze 083 są niebieskie drobinki, okazuje się, że były od zawsze. To nie paprochy. Faktycznie widać je pod światło. Sprawdzałam na wzorniku firmowym i oczywiście są. Wzornik ma ponad rok.
A co sądzicie o Nails Company?
lavonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.