Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 08:56   #271
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak przetestujesz Rubialine to daj znać, bo i mnie on kusi. I BB Biodermy też, ale trochę mniej, bo właśnie te opinie o kolorze mnie zniechęcają.

Czy u was też jest taki dramat za oknem? Jak otworzyłam oczy i zobaczyłam to wszystko to mi sie dłuższą chwilę wydawało, że to sen! Masakra. Jeszcze tylko białych niedźwiedzi brakuje łażących po ulicach.
Ok Szkoda właśnie, że te BB Creamy nie mają kilku odcieni do wyboru.

Tak, jak wstałam o 7.00 i zobaczyłam ten biały dramat za oknem to aż mi się nogi ugięły To już nie jest śmieszne z tą pogodą. Ja rozumiem, że nie będzie +20 stopni o tej porze roku, ale chociaż niech jest +5 i nawet niech pada deszcz, byle nie było już tych śnieżyc!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 09:13   #272
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja nie chcę może deszczu, ale przecież bez przesady.
O tej porze roku właśnie powinno być już w miarę ciepło - przynajmniej na lekką kurtkę i baletki. A tu końca tego białego paskudztwa nie widać, zupełna masakra!
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 06:35   #273
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Właśnie wykańczam z YR żel z granatem i ylang-ylang. Oba pachną bosko, ale te zamknięcia doprowadzają mnie do szału, zwłaszcza teraz jak trzymam butelki do góry nogami
Mnie tak denerwowało zamknięcie z żelu dyniowego tbs - pod koniec też stawiałam do góry nogami, ale potem nie byłam w stanie tego otworzyć
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
cudne zakupy poczyniłaś aż zazdroszczę
[...]
wklejam to, co mi przybyło ostatnio nie wiem, czemu do tej pory opierałam się pomadkom Celii
dziękuję... i widzę, że Ty też poddałaś się szaleństwu Lakier chanel aż taki piękny na żywo, czy była okazja?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

- BB Cream Garnier w wersji dla cery mieszanej/tłustej. O dziwo jego jasny kolor mi idealnie podszedł i mam nadzieję, że dobrze mi się będzie ten krem spisywał Zdziwiła mnie trochę jego wodnista konsystencja, ale może dzięki temu łatwiej się go nakłada i nie można przesadzić.
Fajne zakupy Daj znać jak się spisuje ten krem - jak skończę ten krem w zwykłej wersji to chciałam właśnie kupić matujący
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rzeczywiście cisza tu ostatnio. Ja w poniedziałek cały dzień byłam na spotkaniu, a potem na kolacją firmowej z lekcją gotowania, strasznie fajnie było, nauczyłam się robić sajgonki i muszę w najbliższym czasie je zrobić w domu. A wczoraj trochę męczyło mnie wypite dzień wcześniej wino, więc tylko wiżaż jednym okiem podczytywałam.
Ale super ta kolacja!



A ja na Święta piękę głównie chleb No i dodatkowo chcę zrobić te babeczki i babkę pandoro di verona - z nią się muszę pospieszyć i zaraz zaczynam, bo zajmie mi ok. 10 godzin...

Nie wiem czy się jeszcze pojawię przed świętami, bo pewnie nie będzie czasu... a ostatnio co chciałam odpisać to mi się coś działo z komputerem

Więc życzę Wam wszystkim spokojnych i wesołych Świąt
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 09:40   #274
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dziewczyny ode mnie też wesołych, rodzinnych, spokojnych Świąt i jak najwięcej słońca
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:07   #275
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja dopiero dzisiaj zmusiłam się to zrobienia czegokolwiek :/ TŻ poleciał rano do Biedronki po koszyczek, babeczki itp bo nic nie mieliśmy ... Od 3 dni mam totalnego doła, smutek, płacz ... Nie tak miały wyglądać te święta ....
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-30 o 10:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:17   #276
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię, widzę że w okolicy domu dostanę ją, więc jak znowu będę mobilna (czyli będzie pogoda na rower), to chyba sie wybiorę zobaczyć te cuda.
za 12,50 naprawdę warto spróbować
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
SVR Rubialine SPF 50 (do cery naczynkowej, podobno redukuje trochę różowość cery, więc może to coś dla mnie) i Bioderma Photoderm Mineral SPF 50. Żaden nie ma parsolu, więc dlatego mnie kuszą.
Przyglądałam się jeszcze na BB Cream Bioderma Sensibio AR SPF 30, ale po zdjęciach na necie wygląda, że ten kolor chyba ciemny jest. Musiałabym może dorwać próbkę gdzieś.
ciekawe jaki jest Rubialine, widziałam Photoderm na swatchach i nawet roztarty jest mega biały
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czy u was też jest taki dramat za oknem? Jak otworzyłam oczy i zobaczyłam to wszystko to mi sie dłuższą chwilę wydawało, że to sen! Masakra. Jeszcze tylko białych niedźwiedzi brakuje łażących po ulicach.
jest fatalnie, szczerze mam dosyć tej zimy, śniegu wczoraj trochę przemarzłam i teraz jestem przeziębiona..
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mnie tak denerwowało zamknięcie z żelu dyniowego tbs - pod koniec też stawiałam do góry nogami, ale potem nie byłam w stanie tego otworzyć

dziękuję... i widzę, że Ty też poddałaś się szaleństwu Lakier chanel aż taki piękny na żywo, czy była okazja?
ja też strasznie żałuję dyni mogliby zrobić tak jak OS z zimowym żelem - dobrze się sprzedaje, więc zostaje, choć z założenia to limitka..

i piękny i okazja

ale fajne te mini-babeczki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja dopiero dzisiaj zmusiłam się to zrobienia czegokolwiek :/ Od 3 dni mam totalnego doła, smutek, płacz ... Nie tak miały wyglądać te święta ....
trzymaj się mocno

i ja życzę Wesołych, Zdrowych i Spokojnych Świąt
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:45   #277
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
trzymaj się mocno

(na święceniu było dużo osób z wózkami z niemowlakami .... My też powinniśmy z nim przyjechać....)




Nie pamiętam czy pisałam, ale w środę W KOŃCU dostaliśmy naszą szafę zamówioną w styczniu W środku po drugiej stronie jest lustrzane odbicie układu półek i wieszaków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6101.jpg (26,5 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szafa 2.jpg (38,8 KB, 135 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 11:11   #278
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Bardzo podoba mi się układ w środku, sama chciałabym mieć kiedyś taką szafę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 11:53   #279
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Układ jest mojego pomysłu Siostra rozrysowała w odpowiednim programie z wszystkimi wymiarami i facet miał gotowca. Drzwi są samodomykające się, a szuflady otwierają się na dotyk.

Początkowo chcieliśmy kupić, ale wnętrze nam zawsze nie pasowało - nie widzieliśmy szafy, która miałaby i wieszaki i półki i szuflady
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-03-30 o 11:55
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:03   #280
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja dopiero dzisiaj zmusiłam się to zrobienia czegokolwiek :/ TŻ poleciał rano do Biedronki po koszyczek, babeczki itp bo nic nie mieliśmy ... Od 3 dni mam totalnego doła, smutek, płacz ... Nie tak miały wyglądać te święta ....
Hosenko ściskam i trzymajcie się mocno.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:24   #281
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ciekawe jaki jest Rubialine, widziałam Photoderm na swatchach i nawet roztarty jest mega biały
Oj, to nie za dobra wiadomość Ja i tak jestem póki co bardziej skłonna ku Rubialine właśnie i liczę, że on nie bieli za bardzo

Hosenko ściskam mocno
A szafa bardzo fajna, układ masz nieco podobny do mojego, bo też dużo półek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 08:42   #282
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć dziewczyny

Spóźnione życzenia radosnych i ciepłych, choć śnieżnych Świąt!

Nie mam ostatnio czasu do Was zaglądać zbyt często W pracy jest to już właściwie niewykonalne, a w domu staram się jednak nie spędzać zbyt wiele czasu przed komputerem...

W piątek wyskrobałam długiego posta i oczywiście całego mi zjadło, teraz znów zjadło mi cytaty - nie wiem, co się dzieje , więc poprzestanę na wypowiedzi bez cytowania

Nina, super nabytki, ja też bardzo lubię szminki Celii, mam dwie z serii Nude, a w piątek dotarła do mnie nagroda z ich konkursu, m.in. błyszczyk z serii Woman i też jest bardzo fajny!
Co do lakieru Chanel Fracas, testowałam go dwa razy, kolor jest piękny, ale trwałość moim zdaniem katastrofalna.. Tego samego dnia miałam starte końcówki - mam nadzieję, że u Ciebie sprawdzi się lepiej.

isa, ja się skusiłam ostatnio na czerwonego Lip Tinta (chyba 2) i ogólnie mi się podoba, ale dzieje się z nim coś dziwnego czasami - więcej pigmentu zbiera się w kącikach i na zewnętrznej linii ust, przez co wyglądam, jakbym zjadła coś mocno barwiącego i nic z tym nie zrobiła Muszę próbować z nim dalej.

ice, jak się udał torcik advocatowy? Ja za tortami i ciastami z kremem co prawda nie przepadam, ale zdarza mi się piec dla innych Sama upiekłam w tym roku sernik oraz babkę i mazurka różanego (dwa ostatnie z KS).

Co do filtrowania, ja jeżeli jakiś kupię, to pewnie znowu Uriage. Byłam z niego bardzo zadowolona. Swoją drogą muszę kupić wodę termalną, bo zużywam ostatnie zapasy - miniaturę z Vichy. Zastanawiam się, gdzie złożyć zamówienie apteczne.. Zobaczymy, co zaoferuje "nowa" Gemini, chociaż ostatni czas oczekiwania i niepełnie zaadresowana przesyłka niezbyt mnie zachęcają.

Przed Świętami dostałam ofertę z YR, tym razem na pewno skorzystam - do dowolnego zakupu żel pod prysznic 400 ml z linii Plaisirs Nature gratis - według mnie świetna sprawa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:54   #283
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa, ja się skusiłam ostatnio na czerwonego Lip Tinta (chyba 2) i ogólnie mi się podoba, ale dzieje się z nim coś dziwnego czasami - więcej pigmentu zbiera się w kącikach i na zewnętrznej linii ust, przez co wyglądam, jakbym zjadła coś mocno barwiącego i nic z tym nie zrobiła Muszę próbować z nim dalej.
U mnie jedynie po kilku godzinach jak już się zetrze (np. jak często jem i piję) to zostaje taki lekki kontur dookoła jakbym miała usta obrysowane konturówką Poza tym dziś np. zrobiłam tak, że nie malowałam ust tym aplikatorem tylko wklepałam delikatnie kolor (różowy) palcem żeby mieć delikatny efekt i też fajnie tak wygląda, dość naturalnie
Zauważyłam też, że mój różowy chyba ciut lepiej się trzyma niż czerwony i dłużej zachowuje intensywność koloru.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:34   #284
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina, super nabytki, ja też bardzo lubię szminki Celii, mam dwie z serii Nude, a w piątek dotarła do mnie nagroda z ich konkursu, m.in. błyszczyk z serii Woman i też jest bardzo fajny!

Przed Świętami dostałam ofertę z YR, tym razem na pewno skorzystam - do dowolnego zakupu żel pod prysznic 400 ml z linii Plaisirs Nature gratis - według mnie świetna sprawa
Uwielbiam ten błyszczyk, akurat dziś mam go na ustach. Dostałam odcień 04 i już od dawna mam ochotę dokupić jakiś mocniejszy kolor, jaki Ty masz?

Świetna oferta, ciekawe czy też dostanę. W zeszłym tygodniu kupowałam coś przyjaciółce i dostałam w prezencie etui na dokumenty, akurat bardzo mi się przyda. Przy okazji uświadomiłam sobie, jak dawno nie kupiłam niczego w YR.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:41   #285
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dzięki dziewczyny Wczoraj po śniadaniu u rodziców znowu się popłakałam, dzisiaj byliśmy na cmentarzu - dobrze, ze święta już w zasadzie się skończyły .... Następny kryzysowy dzień to będzie z pewnością Dzień Matki, który pierwszy raz miał mnie dotyczyć ....



Rzyrafko: chyba pisałaś jakiś czas temu o szminkach a Avonu Idealny Pocałunek. Widziałaś je na żywo? :?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 08:53   #286
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie mam ostatnio czasu do Was zaglądać zbyt często W pracy jest to już właściwie niewykonalne, a w domu staram się jednak nie spędzać zbyt wiele czasu przed komputerem...
Szkoda że masz tyle pracy i nie masz czasu do nas zaglądać, ale mam nadzieję, że znajdziesz czasem chwilkę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, jak się udał torcik advocatowy? Ja za tortami i ciastami z kremem co prawda nie przepadam, ale zdarza mi się piec dla innych Sama upiekłam w tym roku sernik oraz babkę i mazurka różanego (dwa ostatnie z KS).
Udał się, był przepyszny. Ale strasznie mocny i po jednym kawałku ja się czułam podmęczona.
Teraz muszę pomyśleć nad motywacją do ćwiczeń i zabrać się ponownie za siebie, może się doczekamy kiedyś tej wiosny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przed Świętami dostałam ofertę z YR, tym razem na pewno skorzystam - do dowolnego zakupu żel pod prysznic 400 ml z linii Plaisirs Nature gratis - według mnie świetna sprawa
Fajna oferta, ja od dawna nie dostaję nic z YR i nie pamiętam kiedy ostatnio tam coś kupiłam, nawet nie pamietam kiedy mi się skończyła ta karta z pieczątkami ostatnia, wtedy przestałam tam chodzić.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Wczoraj po śniadaniu u rodziców znowu się popłakałam, dzisiaj byliśmy na cmentarzu - dobrze, ze święta już w zasadzie się skończyły .... Następny kryzysowy dzień to będzie z pewnością Dzień Matki, który pierwszy raz miał mnie dotyczyć ....
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:43   #287
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szkoda że masz tyle pracy i nie masz czasu do nas zaglądać, ale mam nadzieję, że znajdziesz czasem chwilkę.
Postaram się, bo mi Was brakuje

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Udał się, był przepyszny. Ale strasznie mocny i po jednym kawałku ja się czułam podmęczona.
Teraz muszę pomyśleć nad motywacją do ćwiczeń i zabrać się ponownie za siebie, może się doczekamy kiedyś tej wiosny.
To gratulacje

Ja też muszę się zmotywować, w kwietniu ostro biorę się za siebie!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajna oferta, ja od dawna nie dostaję nic z YR i nie pamiętam kiedy ostatnio tam coś kupiłam, nawet nie pamietam kiedy mi się skończyła ta karta z pieczątkami ostatnia, wtedy przestałam tam chodzić.
Ja dostaję, chociaż bardzo rzadko tam kupuję - tylko żele pod prysznic przy okazji jakiś ciekawych ofert.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:35   #288
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja dostaję, chociaż bardzo rzadko tam kupuję - tylko żele pod prysznic przy okazji jakiś ciekawych ofert.
Też zawsze kupowałam żele jak przychodził mi mailing, bardzo lubię ich żele. Ale potem mi się przeterminowała karta, ulotki przestały przychodzić i od tego czasu obiecuje sobie, że pójdę coś kupić i odnowić kartę na pieczątki, ale jeszcze to nie nastąpiło.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 15:38   #289
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczyny, ja dziś jestem po pierwszym dniu stażu i chyba jakoś dałam radę Będę mieć calkiem sporo obowiązków, ale to dobrze, bo lubię gdy czas w pracy szybko biegnie, gdy ma się co robić. Papierkologia może nie jest zbyt rozwijająca i moje zajęcia będą dość żmudne, ale ja takie coś lubię
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 15:55   #290
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

snow, chyba przegapiłaś mój post, a bardzo mnie interesuje, jaki masz odcień błyszczyka Celia.

isa, super. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i po zakończeniu stażu stwierdzą, że już nie mogę się bez Ciebie obyć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-04-02 o 16:09
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:14   #291
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, super. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i po zakończeniu stażu stwierdzą, że już nie mogę się bez Ciebie obyć.
Byłoby fajnie W ogóle podziwiam kobitkę, z którą pracuję, że ona sama tyle czasu to ogarniała, bo jest tej roboty na prawdę sporo i wymaga świetnej organizacji czasu własnego żeby się wyrobić. A jeszcze teraz będzie zamieszanie, bo biuro się będzie przenosić do nowej części budynku, więc to będzie druga firma, w której będę uczestniczyć w przeprowadzce. Ale mam chyba już w tym doświadczenie ze starej pracy


Przeglądam właśnie nową gazetkę urodową Biedronki, która wchodzi we czwartek. Kusi mnie parę rzeczy (peelingi, jakieś nowe żele pod prysznic i lakiery oczywiście ) i pewnie coś kupię Może upoluję też ten słynny micel, bo do tej pory w mojej B. go nie widziałam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:01   #292
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie nową gazetkę urodową Biedronki, która wchodzi we czwartek. Kusi mnie parę rzeczy (peelingi, jakieś nowe żele pod prysznic i lakiery oczywiście ) i pewnie coś kupię Może upoluję też ten słynny micel, bo do tej pory w mojej B. go nie widziałam.
Dla mnie nieciekawa ta gazetka, po nic się nie wybieram specjalnie.

Czekam za to na gazetkę SP, ale bardziej żeby pooglądać, bo w taka pogodę to mi się nie chce nigdzie jeździć. Bez sensu zupełnie, liczyłam na to że po Świętach będę już mobilna na rowerze, a tu kolejne śnieżyce.

Moi rodzice byli na Święta u mojej siostry, dzisiaj wracają (i podobno mają dla mnie drobne prezenty z DM ), będę się stresować ich drogą w taką pogodę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:08   #293
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też zawsze kupowałam żele jak przychodził mi mailing, bardzo lubię ich żele. Ale potem mi się przeterminowała karta, ulotki przestały przychodzić i od tego czasu obiecuje sobie, że pójdę coś kupić i odnowić kartę na pieczątki, ale jeszcze to nie nastąpiło.
Dla takich promocji warto mieć kartę. Żele faktycznie mają udane, poza tym niewiele mnie kusi, chociaż kiedyś miałam od nich sporo kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
snow, chyba przegapiłaś mój post, a bardzo mnie interesuje, jaki masz odcień błyszczyka Celia.
Przepraszam Mam odcień 03, delikatnie mleczny róż. Na ustach daje bardzo delikatny kolor, jest śliczny. Ja na pewno skuszę się na więcej!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Przeglądam właśnie nową gazetkę urodową Biedronki, która wchodzi we czwartek. Kusi mnie parę rzeczy (peelingi, jakieś nowe żele pod prysznic i lakiery oczywiście ) i pewnie coś kupię Może upoluję też ten słynny micel, bo do tej pory w mojej B. go nie widziałam.
Gdzieś mi uciekł drugi cytat, ale cieszę się, że póki co wszystko ok w nowej pracy, trzymam za Ciebie kciuki.

Mnie w gazetce kusi żel do twarzy z Be Beauty, chyba Hosenka go kiedyś polecała? Akurat niedługo skończę Cleanance, to mogłabym wypróbować. Micel miałam już dwa razy i jeden stoi w zapasach, lubię go, jest prawie identyczny składowo jak ten z Tołpy, równie dobry, a o kilkakrotnie tańszy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czekam za to na gazetkę SP, ale bardziej żeby pooglądać, bo w taka pogodę to mi się nie chce nigdzie jeździć. Bez sensu zupełnie, liczyłam na to że po Świętach będę już mobilna na rowerze, a tu kolejne śnieżyce.

Moi rodzice byli na Święta u mojej siostry, dzisiaj wracają (i podobno mają dla mnie drobne prezenty z DM ), będę się stresować ich drogą w taką pogodę.
W gazetce SP nic mi się nie podoba, zresztą pewnie i tak bym się nie wybrała. U nas ciągle sypie śnieg, mam już tego serdecznie dosyć, mój organizm ledwo już daje radę z wszechobecną szarością i zimnem

Zazdroszczę DM-owych prezentów! Na pewno same cudowności! Pochwal się koniecznie

Zrobiłam dziś zakupy apteczne, jednak w Eskulapie, mimo, że przepłaciłam przez to jakieś 10 czy 12 zł Jakoś najbardziej lubię u nich kupować.
Tym razem wzięłam termalkę z Uriage na próbę, do kompletu 6x50 ml termalki Vichy w dobrej cenie. Takie małe wersje przydają się na wyjazdy, a jak ich potrzebuję nigdzie nie mogę dostać. Skusiłam się jeszcze na maseczkę peelingującą Hyseac.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:55   #294
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przepraszam Mam odcień 03, delikatnie mleczny róż. Na ustach daje bardzo delikatny kolor, jest śliczny. Ja na pewno skuszę się na więcej!

Mnie w gazetce kusi żel do twarzy z Be Beauty, chyba Hosenka go kiedyś polecała? Akurat niedługo skończę Cleanance, to mogłabym wypróbować. Micel miałam już dwa razy i jeden stoi w zapasach, lubię go, jest prawie identyczny składowo jak ten z Tołpy, równie dobry, a o kilkakrotnie tańszy.
Ja mam ochotę na coś ciemniejszego, może 05 albo 07.

Mam żel z Biedronki u TŻ i według mnie jest całkiem dobry (nie używam codziennie, więc ciężko mi go dobrze ocenić), za to jego koszmarnie uczulił, skóra czerwona i wysuszona na wiór (a dodać trzeba, że moja jest o wiele bardziej wrażliwa), więc nie u każdego się sprawdza.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 06:15   #295
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę na coś ciemniejszego, może 05 albo 07.

Mam żel z Biedronki u TŻ i według mnie jest całkiem dobry (nie używam codziennie, więc ciężko mi go dobrze ocenić), za to jego koszmarnie uczulił, skóra czerwona i wysuszona na wiór (a dodać trzeba, że moja jest o wiele bardziej wrażliwa), więc nie u każdego się sprawdza.
Ja kolejny też chciałabym ciemniejszy

Hmm to przemyślę sprawę, chociaż w razie czego zużyję do codziennego mycia pędzelka od eyelinera A którą masz wersję? W gazetce są trzy różne.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 06:41   #296
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja zużyłam 2 opakowania tego żelu micelarnego i kolejne czeka w kolejce. Byłam b.zadowolona.Żel jest delikatny i całkiem nieźle radzi sobie z makijażem.
Mam też wersję nawilżającą czy jakoś tak,ale jeszcze nie używałam.

Micel Be Beauty zużywam obecnie też drugi,ale jestem coraz mniej zadowolona,bo zdarza mi się obudzić z pandą:/ Wczoraj kupiłam ten Eveline,który był w Biedronce,ale w pełnowymiarowej wersji.Chyba już jestem trochę zmęczona testowaniem i czekam z utęsknieniem na promocję na Sensibio...

Poza tym u mnie kosmetyczny zastój, zużywam dzielnie i ewentualnie uzupełniam braki
Wczoraj oprócz micela dokupiłam spray do włosów green pharmacy,żel isana z makiem (nie umiem oprzeć się tym limitowankom, mimo,że zdarzyło im się mnie wysuszyć :/Ale pachnie pięknie ), szampon green pharmacy z rumiankiem i alterre migdałową (miałam tylko morelę Ultra Doux).

Kusił mnie też błyszczyk Maybelline z tych nowych 4 kolorów CS, ale może jak się zrobi cieplej,bo na razie pamiętam regularnie tylko o bebe
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 07:14   #297
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mnie z Biedronkowej gazetki kusza tylko żele pod prysznic Fruit Kiss - ewidentnie kojarzą się z Niveą (te same zapachy i kształt butelki) - moze producent ten sam?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:43   #298
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla takich promocji warto mieć kartę. Żele faktycznie mają udane, poza tym niewiele mnie kusi, chociaż kiedyś miałam od nich sporo kosmetyków.
No właśnie muszę się wybrać po kartę, chociaż nie posiadanie jej nie jest wcale złe jak sobie pomyślę ile mniej przez ten czas wydałam na kosmetyki. Ja poza żelami lubiłam ich maseczkę winogronową, nie mam pojęcia czy jeszcze ją produkują i lawendową serię do stóp.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W gazetce SP nic mi się nie podoba, zresztą pewnie i tak bym się nie wybrała. U nas ciągle sypie śnieg, mam już tego serdecznie dosyć, mój organizm ledwo już daje radę z wszechobecną szarością i zimnem
Mi sie podobają 2 L'Orealki w cenie jednego ale specjalnie po nie jechać nie będę. Też się fatalnie czuję z tą pogodą, w dodatku nie ćwiczę ostatnio, bo nie mogę znaleźc motywacji i jestem przytłoczona tym zimnem okropnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zazdroszczę DM-owych prezentów! Na pewno same cudowności! Pochwal się koniecznie
Pochwalę się jak odbiorę. Składałam zamówienie na żele Balea, ale ciekawe co dostanę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś zakupy apteczne, jednak w Eskulapie, mimo, że przepłaciłam przez to jakieś 10 czy 12 zł Jakoś najbardziej lubię u nich kupować.
Tym razem wzięłam termalkę z Uriage na próbę, do kompletu 6x50 ml termalki Vichy w dobrej cenie. Takie małe wersje przydają się na wyjazdy, a jak ich potrzebuję nigdzie nie mogę dostać. Skusiłam się jeszcze na maseczkę peelingującą Hyseac.
Fajne zakupy, zwłaszcza małe termalki, też bardzo takie lubię. Daj znać jak termalka Uriage, bo też mnie kusi ale mam jeszcze zapas Avene. Ja się też przymierzam do zakupów aptecznych ale mniejszych - tylko serum Flavo C i filtr, ale to jeszcze jak zużyje resztę specyfików nadających się jako serum z próbek i resztek co męczę już od ponad miesiąca.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Micel Be Beauty zużywam obecnie też drugi,ale jestem coraz mniej zadowolona,bo zdarza mi się obudzić z pandą:/ Wczoraj kupiłam ten Eveline,który był w Biedronce,ale w pełnowymiarowej wersji.Chyba już jestem trochę zmęczona testowaniem i czekam z utęsknieniem na promocję na Sensibio...
Myślałam o tym micelu biedronkowym jak skończę zapasy, ale Twoja opinia mnie zniechęca. Jestem raczej wybredna jeżeli chodzi o micele, to chyba nie dla mnie taki produkt.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym u mnie kosmetyczny zastój, zużywam dzielnie i ewentualnie uzupełniam braki
To tak jak u mnie kupiłam ostatnio żel pod prysznic Dove Purely Pampering na zapas i tyle, oparłam się nawet kuszącym miniaturkom OPI z kolekcji niemieckiej w TK Maxx i resztę zużywam. Ale tonik mi jest potrzebny więc ten czas bez zakupów długo już nie potrwa.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie z Biedronkowej gazetki kusza tylko żele pod prysznic Fruit Kiss - ewidentnie kojarzą się z Niveą (te same zapachy i kształt butelki) - moze producent ten sam?
O tym samym pomyślałam jak je zobaczyłam, że wyglądają jak Nivea.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 09:37   #299
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice, ten micel jest zdecydowanie przeciętny,choć przyjemny w samym używaniu,bo ładnie pachnie Można spróbować za te pieniądze,ale jeśli do demakijażu oczu używa się czegoś innego.

Ja też kończę 2 toniki, Celię i Dermikę z kwasami i do tego drugiego chyba od razu wrócę, bo przyjemnie mi się go używało a na miejsce Celii wskoczą Zioła Polskie.

Z aptecznych zakupów wskoczyły mi Uriage z kwasami i Xemose.Nie wiem jak zdołam zużyć taką pojemność...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-04-04 o 09:40
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 09:39   #300
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A którą masz wersję? W gazetce są trzy różne.
Mam ten pierwszy z lewej, micelarny.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj oprócz micela dokupiłam spray do włosów green pharmacy
Bardzo dobry produkt, powinnaś być zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie z Biedronkowej gazetki kusza tylko żele pod prysznic Fruit Kiss - ewidentnie kojarzą się z Niveą (te same zapachy i kształt butelki) - moze producent ten sam?
Rzeczywiście wyglądają ciekawie. Chętnie bym wypróbowała, ale mam szlaban na żele.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.