Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 10:43   #2281
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
BuryKocie, gdzie się plażujesz?

Uwielbiam leżeć na słońcu. Czuję się wtedy taka naładowana endorfinami.
Miasto obok mamy jezioro z plaza wstep platny ale uwielbiam sie grzac
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:06   #2282
mrslilly
Rozeznanie
 
Avatar mrslilly
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 802
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zerkniecie do klubu?
Spojrzę wieczorkiem
mrslilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:08   #2283
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez mrslilly
Spojrzę wieczorkiem
To już będzie za późno w tej sprawie
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:08   #2284
mrslilly
Rozeznanie
 
Avatar mrslilly
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 802
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Za mna omlet biszkoptowy.
U mnie dzisiaj dzien plazowania

Mrslilly- klotnia az tak powazna ?
Kłócimy się o auto, jakie wybrać i na jakie nas stać. Ciężki temat :/ Jest już lepiej. Chociaż teraz ma lekkiego focha bo zdradzilam, że moim marzeniem jest wspinanie się po górach. On twierdzi, że to skrajnie niebezpieczne.
mrslilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:15   #2285
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Miasto obok mamy jezioro z plaza wstep platny ale uwielbiam sie grzac
Płatny nad jezioro? O kurde pewnie opłata klimatyczna xD
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:17   #2286
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Też mam niedaleko plażę i nie trzeba płacić
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:28   #2287
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Też bym chciała poleżeć na słoneczku! Teraz wciąż przeglądam ceny lotów, marzy mi się w lutym Rio, ale jedyny lot, na jaki mnie stać to taki z dwiema przesiadkami - w sumie 45 godzin! Bezpośrednie baardzo drogie
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 11:33   #2288
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Płatny nad jezioro? O kurde pewnie opłata klimatyczna xD
No bo jest ogrodzone i dbaja o czystosc mimo wszystko nie marudze. Niestety poki co sie troche zachmurzylo
Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Kłócimy się o auto, jakie wybrać i na jakie nas stać. Ciężki temat :/ Jest już lepiej. Chociaż teraz ma lekkiego focha bo zdradzilam, że moim marzeniem jest wspinanie się po górach. On twierdzi, że to skrajnie niebezpieczne.
Hmm. No nic nie doradze.
My z mezem uwazamy ze szkoda zycia na klotnie i fochy. Jest takie krotkie i moze skonczyc sie byle kiedy. A sprzeczki o rzeczy materialne sa juz w ogole bez sensu.

Odnosnie wspinaczki to napewno Twoj TZ mowi to z troski. Po prostu udowodnij mu ze sie myli, pokaz lepiej, moze sam by sie wciagnal ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:40   #2289
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
No bo jest ogrodzone i dbaja o czystosc mimo wszystko nie marudze. Niestety poki co sie troche zachmurzylo
Chociaż tyle, nie ma nic gorszego niż porozrzucane butelki po plaży, a już zbite to wgl...
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:59   #2290
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej pięknoty

ale pospałam, do 12

wczoraj jak wróciłam z pracy to padłam i zasnełam, spałam do 22 wstałam i zaczęłam sprzątać aż mam zakwasy z łydkach i udach, wypucowałam wszystko na błysk wykąpałam się i około 1 się położyłam.

rano dzwoniła koleżanka żeby jechać nad jezioro, ale niestety mój aktualny stan jest tak zły że odmówiłam, a jeszcze 5kg wcześniej bym pojechała mam teraz takie sadło na brzuchu że to woła o pomstę do nieba.... Dlatego od dzisiaj już bez gadania zaczynam. Chyba potrzebowałam takie bodzca

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Powiedzcie mi dziewczyny czy macie jakieś konkretne systemy żywieniowe typu :weganizm, wgetarianizm, paleo, dieta samruja, dieta z wyłączeniem glutenu, wyłączenie nabiału laktozy... tyle tego jest i co o tym w ogóle myślicie?

Widzę że Ewka w swoich jadłospisach raczej preferuje wszystko, nie idzie w stronę eliminacji jakiś konkretnych produktów.
I chyba to najlepsza droga, jak uważacie?
I porównując ją np do Lewandowskiej która nie je glutenu, nabiału i mięsa przynajmniej jeszcze do niedawna, bo chyba zaczeła jeść wygląda o wiele gorzej, moim zdaniem. Tez to tak widzicie ?

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2016-07-24 o 12:01
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 12:38   #2291
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Bialaczekoladka- ja uwazam ze eliminacja czegokolwiek z diety jest dla zaburzen odzywiania i zdrowotnych schorzen.
Oczywiscie poza chemia w pozywieniu etc.
Ja zawsze staram sie jest jak najmniej przetworzone produkty. To w zasadzie wszystko.

Zrezygnowalas z wypoczynku nad jeziorem przez 5 kg nadwagi :/?
Zauwazylam ze polki sa kategorycznie zbyt surowe dla siebie
Ja od kiedy zyje w DE czuje sie super laska w porownaniu z otoczeniem
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 12:46   #2292
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hej pięknoty

ale pospałam, do 12

wczoraj jak wróciłam z pracy to padłam i zasnełam, spałam do 22 wstałam i zaczęłam sprzątać aż mam zakwasy z łydkach i udach, wypucowałam wszystko na błysk wykąpałam się i około 1 się położyłam.

rano dzwoniła koleżanka żeby jechać nad jezioro, ale niestety mój aktualny stan jest tak zły że odmówiłam, a jeszcze 5kg wcześniej bym pojechała mam teraz takie sadło na brzuchu że to woła o pomstę do nieba.... Dlatego od dzisiaj już bez gadania zaczynam. Chyba potrzebowałam takie bodzca

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Powiedzcie mi dziewczyny czy macie jakieś konkretne systemy żywieniowe typu :weganizm, wgetarianizm, paleo, dieta samruja, dieta z wyłączeniem glutenu, wyłączenie nabiału laktozy... tyle tego jest i co o tym w ogóle myślicie?

Widzę że Ewka w swoich jadłospisach raczej preferuje wszystko, nie idzie w stronę eliminacji jakiś konkretnych produktów.
I chyba to najlepsza droga, jak uważacie?
I porównując ją np do Lewandowskiej która nie je glutenu, nabiału i mięsa przynajmniej jeszcze do niedawna, bo chyba zaczeła jeść wygląda o wiele gorzej, moim zdaniem. Tez to tak widzicie ?
Ja jestem na diecie wegetariańskiej, ale to raczej w związku z przekonaniami, a nie redukcją. Chcę przejść na weganizm, ale na razie staram się zapanować nad brakiem mięsa i szukaniem białka Poza tym mam wrażliwy układ pokarmowy i w zależności od jego kaprysów wyrzucam niektóre pokarmy

BuryKocie bo Ty jesteś super laska :P
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:15   #2293
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Zrezygnowalas z wypoczynku nad jeziorem przez 5 kg nadwagi :/?
Zauwazylam ze polki sa kategorycznie zbyt surowe dla siebie
Ja od kiedy zyje w DE czuje sie super laska w porownaniu z otoczeniem
Nadwagi to ja mam z 15-20kg tylko te kolejne kilogramy już mnie całkowicie pogrążyły i dobiły pod względem psychicznym. To miałam na myśli...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Ja jestem na diecie wegetariańskiej, ale to raczej w związku z przekonaniami, a nie redukcją. Chcę przejść na weganizm, ale na razie staram się zapanować nad brakiem mięsa i szukaniem białka Poza tym mam wrażliwy układ pokarmowy i w zależności od jego kaprysów wyrzucam niektóre pokarmy

BuryKocie bo Ty jesteś super laska :P
ooo no własnie ja też jestem że tak powiem, mocno zainteresowana tematem wegetarianizmu tylko chciałabym zmienić system żywienia dopiero po schudnięciu, bo obawiam się że teraz przy moim rozepchanym żołądku ciężko będzie mi się najeść. A z mięsa lubię tylko kurczaka i indyka cała reszta to dla mnie

długo już jesteś wege ?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:28   #2294
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

białaczekoladka nie mam za długiego stażu od 1 czerwca ale bardzo mi na niej dobrze i nawet nie odczuwam tak braku mięsa, chociaż jadłam tylko okazyjnie wieprzowinę wcześniej, a tak to tylko indyka mam trochę problemów z obiadami, ale szukam czegoś aktywnie na blogach i można znaleźć naprawdę fajne posiłki możesz spróbować np. raz w tygodniu nie jeść mięsa i zrobić sobie jakiś wege obiad
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:32   #2295
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
białaczekoladka nie mam za długiego stażu od 1 czerwca ale bardzo mi na niej dobrze i nawet nie odczuwam tak braku mięsa, chociaż jadłam tylko okazyjnie wieprzowinę wcześniej, a tak to tylko indyka mam trochę problemów z obiadami, ale szukam czegoś aktywnie na blogach i można znaleźć naprawdę fajne posiłki możesz spróbować np. raz w tygodniu nie jeść mięsa i zrobić sobie jakiś wege obiad
a jak tam waga? drgnęło coś ?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 13:55   #2296
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
a jak tam waga? drgnęło coś ?
Może i by ruszyło, gdyby nie czipsy i słodycze przed obroną i przez to raczej przybyło niż ubyło, od tamtego czasu się jeszcze nie ważyłam, ale moja mama je to co ja i ćwiczy tak dla rozruchu i po niej widać zwłaszcza zmniejszyły się fałdy tj pod stanikiem na plecach
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:47   #2297
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej dziewczyny wracam z Kołobrzegu. Opalona i zadowolona ;D
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:54   #2298
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Burykot, mam podobne zdanie. Nie eliminuje z diety niczego, chyba ze wyraznie mi nie sluzy. Ale planuje w przyszlosci zrobic sobie taki np. miesiac bez glutenu, zeby zobaczyc czy jest jakas roznica.
Jesli chodzi o mieso, to ja praktycznie jem wylacznie drob, a wlasciwie kurczak/indyk. Ale chyba nie moglabym z tego zrezygnowac

Bialaczekoladka, ile wazysz, skoro mowisz, ze masz 15-20 kg nadwagi?
Ja wczoraj na silowni wyszlam spod prysznica i przebieralam sie, a w szatni wszedzie dookola wieeelkie lustra... Wiec mialam mozliwosc baaardzo dokladnego przyjrzenia sie sobie Wiec troche rozumiem, ze nie wybralas sie nad jezioro - ja tez bym zrezygnowala...
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:11   #2299
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Może i by ruszyło, gdyby nie czipsy i słodycze przed obroną i przez to raczej przybyło niż ubyło, od tamtego czasu się jeszcze nie ważyłam, ale moja mama je to co ja i ćwiczy tak dla rozruchu i po niej widać zwłaszcza zmniejszyły się fałdy tj pod stanikiem na plecach
moja mama całe życie ma lepszą figurę ode mnie
i ona właśnie je strasznie mało mięsa, prawie w ogóle. Porcja obiadowa dla niej to jakieś ziemniaki czy węgle w innej postaci plus warzywa i je strasznie mało, żołądeczek to ma mikroskopijny

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wracam z Kołobrzegu. Opalona i zadowolona ;D
opowiadaj jak było

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Marlena113 Pokaż wiadomość
Burykot, mam podobne zdanie. Nie eliminuje z diety niczego, chyba ze wyraznie mi nie sluzy. Ale planuje w przyszlosci zrobic sobie taki np. miesiac bez glutenu, zeby zobaczyc czy jest jakas roznica.
Jesli chodzi o mieso, to ja praktycznie jem wylacznie drob, a wlasciwie kurczak/indyk. Ale chyba nie moglabym z tego zrezygnowac
ja na razie przez najbliższy miesiąc albo dwa planuję dietę bez jakichkolwiek eliminacji, tylko o zwiększonym bilansie energetycznym 1500kcal. Będę się obserwować i ewentualnie będę coś zmieniać. Eliminacja glutenu wydaje się być dosyć korzystna ze względów zdrowotnych, jak się naczytam i nasłucham mentora Mauricza to jego zdaniem do ładnej zdrowej sylwetki nie ma innej drogi, tylko że to łatwo popaść w skrajność i paranoje.
Na pewno jak schudnę będę już o wiele zdrowsza.

Cytat:
Napisane przez Marlena113 Pokaż wiadomość
Bialaczekoladka, ile wazysz, skoro mowisz, ze masz 15-20 kg nadwagi?
Ja wczoraj na silowni wyszlam spod prysznica i przebieralam sie, a w szatni wszedzie dookola wieeelkie lustra... Wiec mialam mozliwosc baaardzo dokladnego przyjrzenia sie sobie Wiec troche rozumiem, ze nie wybralas sie nad jezioro - ja tez bym zrezygnowala...
w granicach 80 kg ale nie ważyłam się juz kilka dni.. z pewnością to największa waga w moim całym życiu

no te lustra to tragedia
ja się podłamałam ostatnio po prostu stanem rzeczy i tym do czego się doprowadziłam. Wolę na serio zostać w domu i nie robić ludziom krzywdy żeby musieli się na mnie patrzeć. Zresztą to i dla mnie mega wstyd i dyskomfort, tragedia po całości...
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 15:19   #2300
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
w granicach 80 kg ale nie ważyłam się juz kilka dni.. z pewnością to największa waga w moim całym życiu

no te lustra to tragedia
ja się podłamałam ostatnio po prostu stanem rzeczy i tym do czego się doprowadziłam. Wolę na serio zostać w domu i nie robić ludziom krzywdy żeby musieli się na mnie patrzeć. Zresztą to i dla mnie mega wstyd i dyskomfort, tragedia po całości...
Bialaczekoladka, to zaczynamy prawie z tej samej wagi! Ja najwiecej wazylam rok temu, 86 kg. I absolutnie rozumiem Twoje podejscie! Wiem, ze moze niektorym to sie wydawac chore, ze przez nadwage rezygnujemy z przyjemnosci, ale wlasnie to nadwaga sprawia, ze rzeczy przyjemne juz nie sa takie przyjemne... Ja na basen moge pojsc, nie wstydze sie, ale czuje dyskomfort i przez to cala aktywnosc wcale mnie nie cieszy. To samo z plaza, opalaniem, praktycznie wszystkim... Wiec wyjscie jest jedno - ruszyc tylek i schudnac
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:22   #2301
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Trzymam kciuki za Wasze postanowienia dziewczyny !
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:38   #2302
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

bialaczekoladka bez zaparć się nie obyło musialam ratować się lekami :/ ale to już chyba część mojego życia odkąd pamiętam mam z tym problem. Lekarze myśleli że to przez wyrostek boli mnie brzuch od kilku lat go nie mam i poprawy nadal nie ma więc blizny na brzuchu mogłam nie mieć..
__________________
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:57   #2303
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wracam z Kołobrzegu. Opalona i zadowolona ;D
A kto grał?

białaczekoladka moja mama też, kurde żebym i ja miała takie zachcianki na słodycze jak ona tzn żadne... Ważę podobnie jak Ty i chciałam zabrać się ostro do roboty, na razie trzymam dietę, bo z ćwiczeniami trudno, słabeuszowska kondycja, nigdy nie byłam na siebie tak zła, że tyle ważę i że nie potrafię cwiczyć z taką intensywnością jak kiedyś....
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:32   #2304
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Ważę podobnie jak Ty i chciałam zabrać się ostro do roboty, na razie trzymam dietę, bo z ćwiczeniami trudno, słabeuszowska kondycja, nigdy nie byłam na siebie tak zła, że tyle ważę i że nie potrafię cwiczyć z taką intensywnością jak kiedyś....
Haa ja wczoraj bylam z siebie dumna, ze przetruchtalam bez przerwy piec minut na biezni! Jakos na biezni latwiej mi sie biega niz w terenie, nawet jak jak ja ustawie nieco "pod gorke"

ja staram sie zaraz wyrzucac z glowy takie mysli, jak mnie nachodzi jakas zlosc na siebie, bo to nastraja bardzo negatywnie...
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 17:54   #2305
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Kocik123 Pokaż wiadomość
bialaczekoladka bez zaparć się nie obyło musialam ratować się lekami :/ ale to już chyba część mojego życia odkąd pamiętam mam z tym problem. Lekarze myśleli że to przez wyrostek boli mnie brzuch od kilku lat go nie mam i poprawy nadal nie ma więc blizny na brzuchu mogłam nie mieć..
A probowalas pic siemie lniane na zaparcia ?


Maz mi obcial i zafarbowal wlosy
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:07   #2306
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Hej, można się dołączyć?
Przede mną do zrzucenia 7 kg, daję sobie realny czas do grudnia, mam Hashimoto i to utrudnia spadek wagi.
Zaczęłam na początku czerwca i widzę już spadki w cm, staram się racjonalnie jeść i siłownia 2 razy w tygodniu, głównie cardio. W domu czasem zrobię jakieś ćwiczenia modelujące.
Ja też nie mogę na siebie patrzeć, zwłaszcza na brzuch. Zawsze go zakrywam torebką, rękami. Brr
Sprawę pogarsza fakt, że rano jest w miarę płaski, a w ciągu dnia puchnę. Nie wiem już co eliminować....
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:14   #2307
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Ja to po prostu nie jem przetworzonego i trzymam się ustalonego rozkładu makro

Dzisiaj się rozćwiczyłam na siłowni, potem u babci wzięłam cieplutką kąpiel, a potem z kolegą pojechałam na przejażdżkę - akumulator mu padł, to jeszcze poćwiczyłam przy popychaniu auta
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:47   #2308
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Hej, można się dołączyć?
Przede mną do zrzucenia 7 kg, daję sobie realny czas do grudnia, mam Hashimoto i to utrudnia spadek wagi.
Zaczęłam na początku czerwca i widzę już spadki w cm, staram się racjonalnie jeść i siłownia 2 razy w tygodniu, głównie cardio. W domu czasem zrobię jakieś ćwiczenia modelujące.
Ja też nie mogę na siebie patrzeć, zwłaszcza na brzuch. Zawsze go zakrywam torebką, rękami. Brr
Sprawę pogarsza fakt, że rano jest w miarę płaski, a w ciągu dnia puchnę. Nie wiem już co eliminować....
Hej
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 18:51   #2309
Marlena113
Raczkowanie
 
Avatar Marlena113
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Antii89, hej!

may9313, ja glownie staram sie trzymac makro, z przetworzonym roznie bywa... jestem wygodnicka, wiec czesto zamiast kupowac czysta piers z kurczaka, kupuje juz ugotowana i zamrozona, gotowa do odgrzania w mikrofali... wiem ze to nie idealnie ale chyba musialabym z pracy zrezygnowac, zeby jeszcze kroic i panierowac kurczka...

BuryKotZPiwnicy, zdolnego masz meza! Jak efekt?

Dziewczyny, na powaznie poklocilam sie z TZ-em, jeszcze tak miedzy nami nie bylo. Chyba nie uda nam sie wyjsc z tego obronna reka ;(

Edytowane przez Marlena113
Czas edycji: 2016-07-24 o 19:17
Marlena113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 19:38   #2310
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Dieta i ćwiczenia, bo w 2016 spełnimy nasze fit marzenia. cz.3

Cytat:
Napisane przez Marlena113 Pokaż wiadomość
Antii89, hej!

may9313, ja glownie staram sie trzymac makro, z przetworzonym roznie bywa... jestem wygodnicka, wiec czesto zamiast kupowac czysta piers z kurczaka, kupuje juz ugotowana i zamrozona, gotowa do odgrzania w mikrofali... wiem ze to nie idealnie ale chyba musialabym z pracy zrezygnowac, zeby jeszcze kroic i panierowac kurczka...

BuryKotZPiwnicy, zdolnego masz meza! Jak efekt?

Dziewczyny, na powaznie poklocilam sie z TZ-em, jeszcze tak miedzy nami nie bylo. Chyba nie uda nam sie wyjsc z tego obronna reka ;(
wspolczuje.
Ale utrzymywanie czegos co nie ma szans tez nie jest dobrym rozwiazaniem.


A maz sluchal sie wskazowek i wyszlo nu super
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 10:49:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.