Fryzjer Szczecin - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 21:18   #241
fralexandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

pani Teresa ścina bardzo dobrze, spokojnie mogę Ci polecić
fralexandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:45   #242
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez fralexandra Pokaż wiadomość
przeczytałam sobie wczoraj wieczorem cały wątek w poszukiwaniu fryzjera w Szczecinie, gdyż zwykle chodziłam do JLD w Galaxy i chciałam znaleźć coś nowego, bo ostatnim razem ścięli mnie zupełnie nie tak jak chciałam i włosy mi się w ogóle nie układały...
Bylam tam pierwszy raz i ostatni tylko na modelowaniu wlosöw.Robil mi mlody chlopak blondyn,zalezalo mi na objetosci wlosöw,a zostalam ulizana jak mokra wloszka.Za usluge zaplacilam 44 zl.
Przez ten czas widzialam- jak obok pani w czarnych wlosach i w dlugich kolo36 lat
obslugiwala innä klijentke,strzygla jä maszynkä meskä.
Jeszcze sie z tym nie spotkalam.


Napewno juz sie tam nie wybiore.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:06   #243
tina777666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Zdecydowanie ODRADZAM JLD w Galaxy!!!
Totalna olewka tzw. " zwyklych klientow" nastawieni są na stalych i bogatych klientow-moja znajoma zostala pomylona z właścicielką od nieruchomosci i skakali nad nią jak nad złotem!,
oszukują na farbach i kosmetykach, usługa bardzo często jest niepełna!(np, umycie wlosow samym szamponem bez nalozenia odzywki lub maski) halo za co placi sie tyle kasy?
bylam kilkakrotnie i za tą samą usługę krzyczeli sobie zupelnie rozne ceny! non stop zmieniają pracownikow i z tego co wiem skarg na ten salon jest naprawde wiele. Tak wlasnie wyglada " salon z renomą "
tina777666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:51   #244
sarenka5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez AniaRP Pokaż wiadomość
ja byłam u niego raz - fajny dobrał mi kolor
scięcie miało być na sucho, zebym potem w domu tylko umyła głowe i już miała piękną fryzurkę
oczywiście nic z tego nie wyszło...
zresztą cięcie było ciut nie dopracowane - widac było, ze sie spieszy - nie moja wina, ze ktos mu umówił dwie klientki na jedną godz.
zapłaciłam z 250 pln za kolor, ścięcie i modelowanie

teraz chodze do p. Marzeny Baranowskiej ze srudia Cayenne - super dobiera kolor, ścina tez nieźle
idę dziś do niej - juz sie doczekać nie mogę
Nie polecam nikomu salony Cayenne na Tkackiej w Szczecinie. Pseudo fryzjerka zrobiła mi taką kaszane na włosach, że nie wiem czy jakiś inny fryzjer mi pomoże. Poszłam zafarbować tylko odrost na bardzo jasny blond, nakpierw farbę nakładała mi chyba uczennica, potem mi to zmyli i nałożyli farbę w złotym odcieniu, w sumie nie wiem czemu, widocznie pierwsza koloryzacja się nie udała. Efekt - pomaranczowo brązowo rude włosy i to oczywiście nie całe tylko jakieś takie ciapki. Mówię że kolor mi sie nie podoba, "fryzjerka" próbuje rat0wać sytuacje jakims tam swoim gadaniem że to ryzyko itd ale co mnie to obchodzi podjęła się zamawiam usługę i chcę mieć ją dobrze wykonaną. Więc wpada na pomysł że usunie farbe jakimś wytrawiaczem. Po tym zabiegu włosy już troche lepiej wygądają ale nadal przypominają kurczaka masakra nie zapłaciłam ani zotówki i wyszłam!!!!!!!! Jutro ide do innej fryzjerki i mam nadzieje że coś sie da uratować z moich włosów
sarenka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:33   #245
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Fryzjer Szczecin

Przeczytałam cały temat i jak widzę ile wizażanek tyle opinii o fryzjerach Niektóre z was polecają JLD w Glx. Szczerze mówiąc ja byłam strasznie niezadowolona. Nie pamiętam kto mnie ścinał, bo było to dawno, ale za taką cenę jaką zapłaciłam to naprawdę spodziewałam się lepszych efektów.

Tak w ogóle to moje włosy są strasznie gęste i kiedyś jeszcze były dość długie i jedyną opcją było noszenie ich związanych w kitkę. I zawsze kiedy chodziłam do fryzjera żaden nie mógł mi nic doradzić (w JLD poradzili mi, żebym codziennie prostowała, choć mówiłam, że prostowanie nie wchodzi w rachubę). Jakiś rok temu jednak wybrałam się do salonu Ego Factory(ul.Traugutta, tam jest też solarium i chyba kosmetyczka) do pani Karoliny (koleżanka mi poleciła) i chyba pierwszy raz byłam zadowolona z fryzury. Pani Karolina podcięła mi włosy aż do ramion i odpowiednio umodelowała dzięki czemu zaczęły się bardziej kręcić. Doradziła też co i jak mam robić, żeby włosy się kręciły. Pełna rewelka A zapłaciłam 50zł.

Ależ się rozpisałam
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans



Edytowane przez fioletowakasia
Czas edycji: 2009-07-16 o 20:35
fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:02   #246
katja2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Cool SZCZECIN dobry fryzjer

Wybieram się do salonu Evolution na Pocztowej co o nim myślicie?
katja2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:43   #247
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć dziewczyny , odświeżam wątek. Niedługo muszę iść do fryzjera, a strasznie nie lubię tego robić, bo nigdy, albo prawie nigdy nie wychodzę zadowolona. Przeglądając wątek wybrałam 3 fryzjerów ( wole żeby to faceci mnie strzygli ) :
salon na Monte Cassino, pan Jacek Karolczyk
salon Yes
i sławny Sebastian , który gdzieś się przeniósł z salonu koło dawnej Pleciugi.
Proszę was o opinie. To nie są tani fryzjerzy dlatego wole 10 x się upewnić zanim wybiorę jeden konkretny.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 08:20   #248
katja2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam Evolution-pocztowa 27, byłam i wyszłam bardzo zadowolona co mi się rzadko zdarza, opcinał mnie Marcin, cena niewygórowana - 60 zł z prostowaniem,

Edytowane przez katja2009
Czas edycji: 2009-07-29 o 08:22
katja2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:10   #249
PatrycjaPeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , odświeżam wątek. Niedługo muszę iść do fryzjera, a strasznie nie lubię tego robić, bo nigdy, albo prawie nigdy nie wychodzę zadowolona. Przeglądając wątek wybrałam 3 fryzjerów ( wole żeby to faceci mnie strzygli ) :
salon na Monte Cassino, pan Jacek Karolczyk
salon Yes
i sławny Sebastian , który gdzieś się przeniósł z salonu koło dawnej Pleciugi.
Proszę was o opinie. To nie są tani fryzjerzy dlatego wole 10 x się upewnić zanim wybiorę jeden konkretny.
Ja zawsze od lat polecam Modern Design . Zazwyczaj scinal mnie Piotr, ale u niego na miejsce trzeba czekac co najmniej miesiac wiec zdecydowalam sie na wyprobowanie Jacka. Robil mi fryzure na slub przyjaciolki u ktorej bylam swiadkowa. Troche sie na niego zezloscilam bo moje fryzura wygladala lepiej niz mlodej Jedna uwaga- tanio nie jest...
PatrycjaPeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:08   #250
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam w salonie Evolution. Gdy byłam w salonie bardzo mi się podobało masaż głowy, Marcin wysłuchał mojej wizji i bardzo ładnie mnie obciął. Tak myślałam przynajmniej do momentu aż wróciłam do domu. Brat i rodzice zauważyli, że z tyłu jestem krzywo obcięta. To pewnie była jednorazowa wpadka, ale trochę mnie to zraziło.
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:31   #251
agzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ktoś z was wcześniej polecał salon Dla Ciebie na Mazurskiej.Byłam tam u pana, niestety jestem totalnie niezadowolona. Włosy kompletnie się nie układają, słabo wycieniował, przez to cały czas są ciężkie i opadnięte.Stanowczo odradzam
agzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 15:37   #252
taktojest
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam!
Po zapoznaniu się z tematem zdecydowałam się na Imperium Wizażu. Czytałam opinie o p.Dawidzie, p.Magdzie... Ale mam pytanie, mianowicie, kto tam jest specjalistą od długich włosów? Chciałabym nieco skrócić, wycieniować, może grzywka... Myślałam, żeby wybrać się do p.Teresy... (pozytywnie wypowiedziała się fralexandra).
A może ktoś zna innego dobrego fryzjera specjalizującego się właśnie w długich fryzurach?
taktojest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 11:09   #253
kamilka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Mój pierwszy post pojawił się gdzieś na 3 stronie i pozostaję przy nim niezmiennie od 3 lat. Jedyną osobą, która dotyka moich włosów jest David który już nie pracuje w Imperium. Gdzie by nie pracował zawsze mam jego numer komórki i idę tylko do niego. Od krótkich cięć jest super bo z tych włosów co miałam na 3 stronie zrobił mi ślicznego boba. Obecnie zapuszczam włosy i ostatnio wymyśliliśmy rudy kolor z pasemkami blond ,który wygląda świetnie, dobrał mi odpowiedni kolor i oboje byliśmy zachwyceni efektem, do tego fryzjerzy z salonu i klienci no i mój chłopak też Zawsze jestem zadowolona z cięcia i farbowania. Wydaje mi się, że to też zależy od człowieka, niektóre osoby po prostu nigdy nie będą zadowolone i zawsze będą widziały niedociągnięcia, ja po cięciu się za bardzo nie przyglądam fryzurze, nie przesiaduję godzinami przed lustrem w poszukiwaniu złego cięcia. Może jak niektóre z was tak do tego podejdą to w końcu znajdą swojego fryzjera. Dla chętnych mogę podać numer na Priv. Możecie się kontaktować ze mną przez maila bo rzadko tu wchodzę: kamilka18@autograf.pl. Dla chętnych efektów pracy Davida podaję link do swojej strony http://www.maxmodels.pl/kamlan.html. Ja wiem, że zawsze oddam swoje włosy tylko w jego ręce (ostatnio sama się zabrałam za ich farbowanie i niestety je podniszczyłam, ale wracają już do normy ). Uwierzcie, że jesteście piękne a będziecie dobrze wyglądać w każdej fryzurze i kolorze. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

A zapomniałam, miał propozycję współpracy z Czajką więc to o czymś świadczy. Ja się cieszę, że został w Szczecinie i modlę się żeby nie wyjechał bo będę zmuszona jeździć na cięcie w Polskę
__________________
Kamila
kamilka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 23:57   #254
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer Szczecin

A czy któraś z Was była może w Pracowni Fryzjerskiej lub w salonie Loreal'a - oba salony są zaraz przy wejściu do pasażu przy ul. Narutowicza (róg z Krolowej Jadwigi)?
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:43   #255
dashenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja bylam zadowolona jak wrocilam od fryzjera w Starej Cegielni (pan Radek).

Edytowane przez dashenka
Czas edycji: 2009-08-30 o 14:10
dashenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:50   #256
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Fryzjer Szczecin

a co myślicie o fryzjerach w studiu urody? bo chciałam się tam wybrać, ale nie wiem czy tam jacyś dobrzy są
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:13   #257
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kamilka30 Pokaż wiadomość
Jedyną osobą, która dotyka moich włosów jest David który już nie pracuje w Imperium.

PODPISUJE SIE POD TYM!
nikt inny nie ma prawa dotknąć moich włosów xD


kamila, p.Dawid mówił mi ze od 1 czerwca przenosi sie gdzieś koło byłej galerii centrum...mam jego kom. ale pytam z ciekawości bo wybieram sie do niego, wiesz cos o tym?? na stronie Imperium ciagle jest, że tam pracuje
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 10:54   #258
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

hmm...od października zaczynam studia w Szczecinie i mam zamiar upolować jakiegoś fryzjera znającego się na swoich fachu, chciałabym, żeby to był facet i dajecie tyle propozycji, że aż nie wiem gdzie się udać, z tego co zauważyłam to najwięcej razy pada chyba imię pana Dawida ostatnio, ile on ceni sobie ścięcie włosów? piszcie dziewczyny wszystkie najlepsze propozycje ( miło by było jakby była przystępna jakaś cena ) choć jeśli będzie drożej to jakoś skołuje się kash ;P

Edytowane przez Pani Stomatolog
Czas edycji: 2009-09-07 o 11:05
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:18   #259
kamilka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam aniolek,
tez widzialam na stronie Imperium jego zdjecie i mnie to strasznie zdziwilo bo on juz nie pracuje tam jakos od czerwca, widocznie nie za bardzo zajmuja sie aktualizacja strony.
Tak jak Dawid mowil przeniosl sie niedaleko juz bylej Galerii Centrum, oczywiscie juz go tam odwiedzilam wlacznie z moja mama i bratowa. Niestety dzisiaj jednak go zdradzilam z sama soba i zafarbowalam wlosy osobiscie ale tez na rudo, mam zamiar pobawic sie w tym odcieniu a pozniej isc do niego i zrobimy ciemny blond ze zlotymi pasemkami jak masz numer to sie nie zastanawiaj tylko dzwon, jak by cos bylo nie tak z numerem to daj znac na maila to podam aktualny (w sumie to od dawna sie nie zmienia). W nowym salonie calkiem przytulnie i milo, fajni fryzjerzy (mloda krew) do tego kosmetyczka. Ceny bardzo przystepne nizsze niz w Imperium ale z pewnoscia dlatego ze to poczatek dzialalnosci i musza sobie nagonic klientow. Farbowanie wlosow od 110zl do ok 160zł ale to oczywiscie w zaleznosci od tego co sie robi, jakie dlugie sie ma wlosy i ile farby zejdzie. Trzeba pytac osobiscie bo usatlane jest indywidualnie przez kazdego fryzjera. Ciecie ok 40zl (zasada taka jak wyzej). Pozdrawiam i zycze udanej wizyty.
PS: Pewnie znowu dostane od Dawida opierdziel ze nie daje mu zarabiac ale pogodzil sie juz z tym bo i tak wie ze za jakis czas znow przyjde do niego na farbowanie no i oczywiscie zostaje strzyzenie
__________________
Kamila

Edytowane przez kamilka30
Czas edycji: 2009-09-07 o 19:21
kamilka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 22:21   #260
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Fryzjer Szczecin

A czy Dawid jest też dobry do włosów średnich, kręconych? Bo tak czytam te pochlebne opinie i chciałabym pójść do niego na ścięcie. Chciałabym też, żeby fryzjer doradził mi czy grzywka będzie mi pasować i może jakiś odpowiedni kolor. Jak myślicie czy Dawid nada się do tego? Jeśli tak to czy któraś z was mogłaby przesłać mi na priv jego numer tel?
Z góry dziękuje za odpowiedź, kasia
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:31   #261
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kamilko, w takim razie jutro dzwonie i sie umawiam bo moje włosy proszą już o litość wiadomo jak to po lecie..dodatkowo przypalam je codziennie prostownicą....tragedia nie ma na co czekać...heh leń ze mnie i tyle, a Dawid coraz dalej ode mnie
a ja też sama sobie farbuje nie zarobi na mnie dużo ale za to przyprowadze mu moją mame na cięcie i balejaż

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fioletowakasia Pokaż wiadomość
A czy Dawid jest też dobry do włosów średnich, kręconych?
Dawid jest dobry do każdych włosów
nie no tak poważnie to dobrze umie doradzić, ale nie narzuca nic i zawsze wysłucha jaką ty masz wizje fryzurki...i nie tak jak wiekszość fryzjerów, że Ty sie nagadasz, a on i tak zetnie po swojemu
na pewno bedziesz zadowolona
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:29   #262
kamilka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Fryzjer Szczecin

Widzę, że my z aniołkiem będziemy zagorzale promować Dawida
Co do pytania fioletowejkasi to powiem, że moja bratowa ma włosy kręcone ale lekko i jest bardzo zadowolona z cięcia bo jak już wcześniej wspominałam Dawid ma dobrą rękę i umie tak ściąć, że włosy się później dobrze układają i ogólnie łatwo je ułożyć. Tak jak aniołek mówiła on zawsze wysłucha i doradzi. Ja z nim zawsze dochodzę do konsensusu, on coś doradzi, ja powiem o swojej wizji, on powie czy będzie mi dobrze i robimy najczęściej połączenie mojej i jego wizji. Nigdy nie narzekam, no czasem go poniesie i np. za mocno wycieniuje (jedni lubią mocno pocieniowane włosy bo im pasują, inni nie- to właśnie ja ) dlatego na wstępie trzeba powiedzieć o swoich upodobaniach i tyle. W każdym razie można mu zaufać (pamiętam jak dziś kiedy poszłam z włosami do pasa i kazałam sobie boba zrobić i wyszło super, mniej więcej powiedziałam jak a resztą zajął się Dawid i wszyscy byli zachwycieni (ja, Dawid, mój chłopak, fryzjerzy z salonu ). Podobnie było ostatnio z kolorem, poszłam jako jasna blondynka i stwierdziłam, że już mi sie znudziło i chcę ciemy blond z pasemkami jaśniejszymi, wybraliśmy kolor a jak już prawie przyszło do farbowania to stwierdziłam, że jednak najpierw wolę rude bo już długo mi to po głowie chodzi i nie miał wyjścia, jemu oddałam w ręce dobranie odcienia, nie za bardzo byłam przekonana ale na koniec efekt świetny teraz sama w takim odcieniu sobie zafarbowałam więc na pewno nie trzeba się jego bać. Fioletowa kasia jak będziesz chciała telefon to pisz: kamilka18@autograf.pl. Pozdrawiam.
__________________
Kamila
kamilka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:51   #263
agawa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ahoj. Pomocy. Mam długie włosy (tak jakby prawie do pasa) i potrzebuję nieco urozmaicenia - co by fryzura (smutny kucyk albo rozpuszczone włosy) nabrały nieco życia/radości. Może jakieś namiary do speca od długich piór co by na wstępie nie pogorszyć sprawy - z dobrym cięciem. Czas już skończyć z szarą myszą.
pozdrowionka
agawa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:41   #264
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny, napiszcie gdzie dokladnie teraz sie znajduje ten salon gdzie pracuje Dawid.
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 10:09   #265
goniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez agawa23 Pokaż wiadomość
Ahoj. Pomocy. Mam długie włosy (tak jakby prawie do pasa) i potrzebuję nieco urozmaicenia - co by fryzura (smutny kucyk albo rozpuszczone włosy) nabrały nieco życia/radości. Może jakieś namiary do speca od długich piór co by na wstępie nie pogorszyć sprawy - z dobrym cięciem. Czas już skończyć z szarą myszą.
pozdrowionka
Podłączam się do pytania ) Mozecie kogos polecic?
goniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:36   #266
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej dziewczyny!! byłam wczoraj w salonie Evolution u p.Gosi na pasemkach. Z czytym sumieniem mogę polecic ten salon, a byłam juz w naprawde wielu. Pierwszy raz wyszłam w 100% zadowolona, co mi sie żadko zdarza P.Gosia bardzo dobrze mi doradziła, swietnie dobrała farbę, bardzo się starała. Widac, że dbają o klijenta. Moja koleżanka natomiast chodzi do Marcina, który rewelacyjnie ścina, Polecam!!!
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 08:31   #267
agawa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

No właśnie ja się na Marcinie zawiodłam. Ścinał mi grzywkę - po ścięciu i ułożeniu przezeń było ok, ale po umyciu włosów i samodzielnych próbach zrobienia czegokolwiek - dramat w trzech aktach. Skutkiem tego od kwietnia ów dramat spinam na górze wsuwką i czekam aż odrośnie na tyle aby nie straszyć:-(((
agawa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 19:14   #268
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
dziewczyny, napiszcie gdzie dokladnie teraz sie znajduje ten salon gdzie pracuje Dawid.
W salonie O'Key na Stoisława 3/4, naprzeciwko bocznego wejścia byłej Galerii Centrum
Byłam u Dawida 3dni temu na wycieniowaniu włosów i zrobieniu lekkiej grzywki na skos i naprawdę wyszło świetnie, pierwszy raz byłam tak zadowolona z efektów, więc jak najbardziej go polecam
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 01:37   #269
kamilka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Miło widzieć kolejną zadowoloną
Ja powoli się szykuję na jakieś fajne farbowanie ale jeszcze nie znudził mi się mój rudy :/ może macie pomysł na jakąś fajną fryzurkę?
__________________
Kamila
kamilka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:06   #270
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
W salonie O'Key na Stoisława 3/4, naprzeciwko bocznego wejścia byłej Galerii Centrum
Byłam u Dawida 3dni temu na wycieniowaniu włosów i zrobieniu lekkiej grzywki na skos i naprawdę wyszło świetnie, pierwszy raz byłam tak zadowolona z efektów, więc jak najbardziej go polecam
3 dni temu? hmm
masz włosy tak troche za ramiona, ciemny blond?
byłaś u Dawida tak jakoś przed 11:00?
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.