Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 00:13   #601
mevablond
Przyczajenie
 
Avatar mevablond
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
GG do mevablond
Dot.: Czy ktoś miał operacje nosa u Dr.Jarlińskiego z Wrocławia?

Witam I co zdecydowałaś się na operację nosa u dr Jarlińskiego? Ja miałam u niego operację w 2003 no i szykuję się po mału na poprawkę.
mevablond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:24   #602
asiulam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez adus90pl Pokaż wiadomość
codo Operacji plastycznej Nosa... Mnie Operował "Dr Kazimierz Cieślik i astystował lek. Rafał Pabiańczyk oboje ze Specjalicystycznego Szpitala Wojewódzkiego Im Ludwika Redygiera w Krakowie"... CI panowie zabieg wykonali fantastycznie... miałem riobioną Poczwórną Osteotomie z repozycją przegrody nosowej czyli mowiac po polsku Prostowanie nosa, Likwidacja Garbka i ureożnianie przegody dróg oddechowych w postaci prostowania przegody . codo Blizn po opracji to zeszły mi odziwo bardzo szybko po 3 dniach nie bylo obrzekow. A Teraz najwazniejsze Cena.... hmm.... Zapłacilem 1500 Zł ale płacil bym 5000 tys tylko ze prostowanie przegrody jest Refundowane natomiast wplacalem te 1500 zł w Formie Cegiełki Na Osoby Poparzone i Teraz Mam śliczny nosek za 1500 zł Dzieki Dr Kazimierzowi Cieślikowi. A to niejest byle kto. bardzo doświadczony Chirurg Plastyczny zajumjacy sie rowniez oparzeniami. Wykładowca na kosmetologii w krakowie. Bardzo dobry lekarz.... hehe a pomyślec ze ludze płacą po 6000 tys... a ja Tylko 1500 i jest super nos Śliczny pzdrawiam)
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem nowa na forum ale już zdążyłam zauważyć że to jedna z kilku skarbnic wiedzy dotyczącej możliwości wykonania operacji plastycznej.
Również chciałam potwierdzić że dr Rafał Pabiańczyk i dr Kazimierz Cieślik to dobrzy fachowcy. Mój pokrzywiony nosek operował właśnie ten zespół z Krakowa. Moja historia zaczęła się około 2 lat temu kiedy to miałam wypadek samochodowy i doznałam złamania nosa uderzając o kierownicę własnego „bolidu”. (na szczęście nie stało mi się wiele więcej poza złamanym nosem i kilkoma zadrapaniami – polecam wszystkim pasy… ). Pierwszy raz nos zaopatrzono mi na laryngologii lecz niestety ostateczny efekt był tragiczny… Straszny garb, skrzywiony na prawo, ostre krawędzie kości i do tego gorzej się oddychało niż przed wypadkiem jednym słowem DRAMAT.
Nie za bardzo mogłam zaakceptować taki stan i postanowiłam coś z tym zrobić. Zgłosiłam się do Poradni Chirurgii Plastycznej Szpitala Rydygiera w Krakowie. (tam właśnie przyjmuje dr Rafał Pabiańczyk). Na pierwszej wizycie założono mi kartotekę poczekałam chwile w kolejce i weszłam do gabinetu. Doktor mnie zbadał wyjaśnił wszystko szczegółowo, jakie są możliwości zabiegu, na czym operacja polega, czego się mogę spodziewać, ewentualne powikłania itd. itp. Naprawdę facet podszedł do mnie ze szczególnym zainteresowaniem i cierpliwie odpowiadał na moje natrętne pytania. Ostatecznie stanęło na tym że mam wykonać zdjęcie rtg przegrody i zgłosić się ponownie na wizytę wtedy mi ustali termin zabiegu. Więc przyszłam na następny tydzień, zostałam zakwalifikowana do zabiegu. Termin miałam za 1,5 miesiąca wcześniej jeszcze badania diagnostyczne i tyle. Zgłosiłam się na zabieg, w pierwszy dzień zakwalifikowano mnie do operacji na następny dzień odbył się zabieg, wszystko przebiegło super, troche mi się chciało wymiotować po wybudzeniu, troche źle się oddychało (niestety tylko ustami) bo w nosie miałam tampony prze 5 dni i jeszcze troche sińców pod oczami było ale pozatym to rewelacja. Prowadził mnie dr Pabiańczyk (on najprawdopodobniej asystował a operował Ordynator Cieślik) ale w sumie to główny kontakt miałam właśnie z dr Pabiańczykiem codziennie starannie się mną zajmował, pytał o samopoczucie, kontrolował gojenie i naprawdę jestem zadowolona z tego zabiegu. Dr Cieślik wykazuje mniejsze zainteresowanie pacjentem ale ostatecznie mi to nie przeszkadzało. Do domu wyszłam w 5 dniu. Po 3 tyg. od zabiegu ściągnięto mi płytkę zewnętrzną, opuchlizna się utrzymywała jeszcze przez 2 miesiące, potem nosiłam plasterki. Aktualnie nos jest super, prosty bez garbka wąski i dobrze się oddycha. Ostatecznie jestem naprawdę zadowolona. Wszystkim mogę polecić ten Oddział.
asiulam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 16:50   #603
Pelka3133
Raczkowanie
 
Avatar Pelka3133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam Niejednokrotnie zastanawiałam się nad operacją nosa. Mój problem wygląda następująco: Mój nos jest spory, nie jest bardzo szeroki, ale najbardziej mnie denerwuje jego wygląd z boku. Najgorsze jest to że mam garbka, ale wyżej jakby taką kość na bokach kanciastą, nie wiem jak to opisac i mój nos dosłownie wisi nie wyobrazam sobie jak będzie wyglądał za parę lat, zrobi mi się taka gaśnica, albo ta kośc przebije mi tą skórę bo jest w tym miejscu bardzo cienka .... Jest sens? Ile mogłoby to kosztować? Dodam że mam 16 lat, ale nos jest okropny, szpeci mi cała twarz, zwłaszcza że jest drobna, nienawidze go, wiele bym dała żeby choć tego garba nie było, paskudnie to wygląda
__________________
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Pelka3133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 16:38   #604
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja mam mianowicie zadarty nos i chciałabym, żeby był prosty. sama już nie wiem, czy on ma zamiar zmienić swój kształt [a mógłby] czy lepiej zacząć zbierać na operację.
ktoś się orientuje ile taki zabieg może kosztować? bo tutaj raczej były ceny dot. operacji całego nosa, albo przegród, albo prostowana garbka.
z góry dziękuję.
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:21   #605
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez ciasteczko36 Pokaż wiadomość
[B]do ALEXANDRAAA ŁÓdź i jak decydujesz się na operacyjke noska ????[/B]
To do mnie? Nie, póki co się nie decyduje. Są inne priorytety póki co a do noska się przyzwyczajam... Nie mam innego wyjścia na razie
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 20:44   #606
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja wątpliwości mam nie do samego zabiegu, ale do tego, ci będzie po nim... po jakim czasie bede mogła pokazac sie ludziom?
chciałabym zaplanowac operacje na 1 czerwcza...ale 22 czerwca mam egzaminy zawodowe i nie wiem, czy zdola mi sie to wszystko zagoic...
a potem sa wakacje? bede mogła pracowac? bede mogła pojechac do zakopca jak co roku i połazic po górach? czy to bedzie zbyt duży wysiłek? i wreszcie- czy w październiku bede już wyglądac na tyle dobrze, zeby bez obaw isc na studia?

błagam o odpowiedź...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:54   #607
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

lauracrow, na pewno w ciągu dwóch tygodni po zdjęciu gipsu nosek się nie zagoi. Będzie obolały (zwłaszcza przy dotyku) i opuchnięty. To jednak op, więc organizm również będzie musiał się zregenerować. Ja po dwóch tyg. pojechałam do szkoły i bardzo tego żałowałam, bo pomimo świetnego samopoczucia okazało się, że jestem jeszcze baaardzo osłabiona. Nie mogłam też wykonać makijażu, cera jest zanieczyszczona, wysuszona, naruszona - musi dojść do siebie. W wakacje będziesz mogła pracować, ale nie może to być praca wysiłkowa. Przynajmniej przez 3 miesiące od op powinnać unikać wysiłku. Powinnaś też unikać opalania, a na nos nakładać grubą warstwę filtru. W październiku będzie już o wiele lepiej, nos będzie powoli dochodził do siebie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 20:20   #608
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Czy przed planowana operacja trzeba zaszczepic sie przeciw WZW?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:52   #609
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

patbar, niektórzy lekarze wymagają szczepienia przeciw WZW, a niektórzy tylko zalecają... Ja wolałam się zaszczepić
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:14   #610
czarownica87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Czy może ktoś mi ktoś polecić taniego ale zarazem dobrego chirurga plastycznego? Cena ma dla mnie bardzo duże znaczenie gdyż dopiero uzbierałam zaledwie 500zł... A może ktoś z Was robił operację za granicą? Zastanawia mnie dlaczego np. na Ukrainie ceny operacji plastycznych są sporo niższe niż w Polsce? Czy taniej w tym przypadku oznacza gorzej? Zastanawiałam się nad kliniką MedicTrip we Lwowie bo ceny wydają się przystępne ( http://www.medictrip.com/chirurgia-p...na/cennik.html) ale trochę się boję bo nie znam opinii innych na jej temat...
czarownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:37   #611
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
patbar, niektórzy lekarze wymagają szczepienia przeciw WZW, a niektórzy tylko zalecają... Ja wolałam się zaszczepić
Dzieki za odp
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 21:26   #612
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

no tak jak z tym nosem?
da się tak, czy nie?
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:51   #613
czarownica87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Mettie_ Pokaż wiadomość
ja mam mianowicie zadarty nos i chciałabym, żeby był prosty. sama już nie wiem, czy on ma zamiar zmienić swój kształt [a mógłby] czy lepiej zacząć zbierać na operację.
ktoś się orientuje ile taki zabieg może kosztować? bo tutaj raczej były ceny dot. operacji całego nosa, albo przegród, albo prostowana garbka.
z góry dziękuję.
Jeśli chcesz zmienić tylko czubek nosa (czyli część chrzęstną) to operacja jest oczywiście tańsza. Przykładowo w Warszawie przy ul.Marszałkowskiej taka operacja kosztuje od 3000 do 3600zł.
czarownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 08:15   #614
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez katya Pokaż wiadomość
czesc!
Mam zamiar zrobic sobie operacje w czesci chrzestnej nosa. Coprawda mam garbek po jednej stronie noska, ale nie chce za bardzo ingerowac. W moim przypadku wyciecie noska w skorze symetrycznie do tej lepszej czesci da bardzo duzo.

Czy ktoras z was robila sobie taka operacje: Zwezenie szerokosci, skrzydelek bez ingerencji w czesc kostna [mloteczek: / ] ??
Ja jak tylko zaczne pracowac, zaczynam zbierac pieniadze na taka operacje.

Tymczasem wybieram sie do laryngologa, poniewaz mam krzywa przegrode i cos zrosnietego w srodku - prawdopodobnie. U mnie ta przypadlosc jest rodzinna. Mam nadzieje, ze to mi sie uda zrobic za darmo.

Jestem z lodzi i bardzo mnie zastanawia gdzie taka operacje na mnie przeprowadza.

Edytowane przez ciasteczko36
Czas edycji: 2009-01-29 o 22:00
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 22:03   #615
trawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 101
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Mam problem z krzywa przegrodą nosową, szpeci mi to twarz, wstydzę się nawet stac twarzą w twarz z ludżmi... Moja największa zmora Z kością jest w porządku, natomiast częśc chrzęstna jest krzywa, przez jedną dziurkę w ogóle nie mogę oddychac. Czy mogę liczyc na bezpłatną korekte? Czy taki zabieg jest w stanie wykonac larygnolog, czy tylko chirurg? Chciałam też zapytac, jak wyglądałby taki zabieg, ile trzeba by nosic gips
trawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 20:14   #616
karmel24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

do Yoa87 bardzo jestem ciekawa rezultatu twojej operacji, moj mail sniezka24@vp.pl. mialam tez robiona i jestem bardzo nie zadowolona, chem powtorzyc i szukam nowego lekarza.
karmel24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:42   #617
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

karmel24 a można wiedzieć, gdzie robiłaś ??
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 10:59   #618
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem forum
czytam wsze wszystie wypowiedzi
tez zdecydowalam sie na operacje plastyczna nosa chce zlikwidowac garb pierwsza wizyte mam 3.02.09 roku w klinice Dr. Sankowskiego chirurgiem, ktory bedzie mnie operowal bedzie Dr. Lubomir Lembas
mam takie pytanie czy ktos operowal sie u tego chirurga ?? Bardzo prosze o odpoweiedz z gory dziekuje bede czesto odwiedzac forum i udzielac sie w tym temacie napewno napisze relacje z kolsutacji z Dr. Lembasem ale tez chcialabym sie czegos wiecej o nim dowiedziec jesli bede miala jakies informace tez napewno cos napisze
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:33   #619
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez marta 28 Pokaż wiadomość
Proszę o opinię i o polecenie dobrego chirurga plastyka w Łodzi
przecież mam napisane wyżej!
dziewczyny, jest może jakaś strona internetowa placówki, gdzie przyjmuje dr Pisera?
a jeśli nie, to może jakiś telefon kontaktowy?

i takie pytanie ogólne: lepiej stolica czy Łódź?

pozdrawiam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:12   #620
stephanka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam!Moja koleżanka robiła sobie powiększanie piersi we Lwowie za pośrednictwem www.medictrip.com i była całkiem zadowolona. W Klinice wytłumaczono jej, że ceny są niższe niż w Polsce dlatego, że Klinika musi być nastawiona na lokalnych klientów, a oni do zamożnych nie należą. Generalnie na początku też się bała wyjechać, bo Ukraina, bo stereotypy, ale po powrocie stwierdziła, że to wszystko są bzdury - są tam bardzo życzliwi ludzie i wysokiej klasy specjaliści. Teraz sama się zastanawiam, czy nie zrobić u nich nosek, bo rzeczywuiście, jak w Czechach wszsytko zdrożeje po wejściu Euro, to najtaniej będzie tylko we Lwowie.
stephanka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 22:25   #621
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Wybaczcie moje niedyskretne pytania, ale zawsze mnie to ciekawiło. Czy nie boicie się, że po operacji zamiast &quot;kompleksu nosa&quot; będziecie miały &quot;kompleks sztuczności&quot;? Czy nie będzie Wam to przeszkadzało, że część Waszego ciała została przez kogoś zmieniona? Nie będziecie mieć uczucia, że to nie Wasz nos? Poza tym nie boicie się, że &quot;nowy&quot; nos będzie wyglądał sztucznie lub że będzie wyglądał jeszcze gorzej niż przed? Jak Wy to postrzegacie? Może wkleicie zdjęcia swoich nosów a wtedy inne wizażanki obiektywnie ocenią czy są naprawdę takie brzydkie.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 14:36   #622
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

MalaArielka, nie rozumiem Twojego pytania... Przecież op nie polega na tym, że przyszywa się nos z obcego materiału. To jest tylko zmiana kształtu, wycięcie tego co niepotrzebne, za duże. To nadal nasze kości, nasze tkanki - po prostu nasze ciało.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 17:12   #623
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny, da się jakoakoś to usunąc? Wyciąć czy coś?
Pytam tu, bo narazie jestem niepełnoletnia, wiec nie ma po co isc do lekarza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1a.jpg (7,4 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1aa.jpg (8,1 KB, 448 załadowań)
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 11:42   #624
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

pdnosze bo tez interesuje mnie Pisera natomiast Zukowska nie ma dobrej opini
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 08:46   #625
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, da się jakoakoś to usunąc? Wyciąć czy coś?
Pytam tu, bo narazie jestem niepełnoletnia, wiec nie ma po co isc do lekarza.
wg mnie dobry chirurg będzie potrafił skrócić taki nos.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:26   #626
comeyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej,
tez mialam probelm z nosem. Fatalnie sie z nim czulam. Jak bylam mala mialam zlamany, wtedy o tym nie wiedzialam i tak juz zostalo. Efektem tego byl garb i skrzywiona przegroda nosa. W koncu zdecydowalam sie na zabieg prostowania przegrody nosa. Czekalam na nia pol roku, ale daltego, ze robilam go w szpitalu o dobrej renomie. Lekarz, na moja prosbe, powiedzial ze tak extra zlikwiduje mi tez garb( a to podlega juz w sumie operacji plastycznej). Caly zabieg byl nieprzyjemny, bolesny, ale wszystko do przezycia. Po zabiegu nie odczuwalam bolu. Teraz jestem juz dwa tygodnie po zabiegu i jestem zachwycona. Zadnego garba, nosek prosty, chociaz jeszcze opuchniety. Moge oddychac swobodnie przez nos. A juz nie pamietam kiedy ostatnio moglam to robic. Juz nie boje sie zdjec z bliskiej odleglosci lub profilu, na ktorych widac byloby, ze moj nos jest garbaty. No i przede wszystkim- caly zabieg byl za darmo, gdyz jest refundowany )
Pozdrawiam
comeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:04   #627
peperomia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam jestem nową uzytkowniczką i dokładnie za 37 dni bede miała operację plastyczną nosa - korekta całkowita - w moim przypadku zcięcie garba , potem skrócenie i wreszczcie zwężenie przegród - oczywiście wszystko w jednej operacji p , koszt to 6 tys - operację będzie wykonywał dr Skupin . Mam nadzieję ,że wszysko się powiedzie napisze ja już będe po operacji bo czytanie takich komentarzy wiele daje takim ludzią którzy jeszcze sie nie zdecydowali na podobny zabieg pozdrawiam
peperomia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:10   #628
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

comeyah, dlaczego odczuwałaś ból podczas zabiegu?

peperomia111, jestem 4 miesiące po op nosa u dra Skupina i jak do tej pory jestem mega zadowolona. Jeśli chciałabyś uzyskać jakieś informacje odnośnie op, to pisz na priv
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:02   #629
comeyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
comeyah, dlaczego odczuwałaś ból podczas zabiegu?

peperomia111, jestem 4 miesiące po op nosa u dra Skupina i jak do tej pory jestem mega zadowolona. Jeśli chciałabyś uzyskać jakieś informacje odnośnie op, to pisz na priv
NIe mam pojecia czemu mnie bolalo podczas zabiegu, gdyz dostalam w sumie przed zabiegiem trzy znieczulenia. Po "glupim jasiu" podobno mialo mi byc wszystko jedno- a nie bylo. Lekarz wykonujacy zabieg dziwil sie, ze mnie az tak bardzo boli i postanowil dac dodatkowe znieczulenie. Jednak "dojscie" do odpowiedniego miejsca, gdzie mozna wbic igle rowniez bylo bardzooooo bolesne. Potem, gdy dostalam juz kolejny zabieg, prawie nic nie bolalo, a uderzenia mlotkiem w nos byly jakby oddalone i nie tak bolesne, jak mozna to sobie wyobrazic. Podczas zabiegu myslalam: "I na co mi to bylo...". Ale teraz, gdy widze efekt, moge smialo polecic ten zabieg.
comeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:07   #630
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez comeyah Pokaż wiadomość
NIe mam pojecia czemu mnie bolalo podczas zabiegu, gdyz dostalam w sumie przed zabiegiem trzy znieczulenia. Po "glupim jasiu" podobno mialo mi byc wszystko jedno- a nie bylo. Lekarz wykonujacy zabieg dziwil sie, ze mnie az tak bardzo boli i postanowil dac dodatkowe znieczulenie. Jednak "dojscie" do odpowiedniego miejsca, gdzie mozna wbic igle rowniez bylo bardzooooo bolesne. Potem, gdy dostalam juz kolejny zabieg, prawie nic nie bolalo, a uderzenia mlotkiem w nos byly jakby oddalone i nie tak bolesne, jak mozna to sobie wyobrazic. Podczas zabiegu myslalam: "I na co mi to bylo...". Ale teraz, gdy widze efekt, moge smialo polecic ten zabieg.
uułłła! Nie mialas zabiegu pod narkoza? Czemu?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.