Wysoka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 20:51   #1
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32

Wysoka


Witam wszystkich! Mam taką malutką prośbę do wszystkich, którzy będą czytać ten mój nowy wątek Chciałabym się dowiedzieć jak mam się ubierać, malować i jaką fryzurkę powinnam sobie zrobić? Zaznaczę, że jestem wysoką, szczupłą, no i młodą-jeszcze-dziewczyną. Mam 182cm wzrostu, ok.67kg(dawno się nie ważyłam). Budowę mam proporcjonalną, ale nieco szersze ramiona. Włosy mam średniej długości-za ramiona, proste, gęste, raczej trudne do ułożenia.Byłabym bardzo wdzięczna za porady. Pozdrawiam:cm ok:
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:08   #2
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Wysoka

Wklej fotke wtedy bedziemy mogły Ci pomóc
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:09   #3
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

Przepraszam, że tak długo musiałyście czekać, ale mam ograniczony dostęp do komputera-bracholek za często siedzi a oto zdjęcia-starałam się wybrać takie najbardziej aktualne,ale takie mam tylko na telefonie, więc może być gorsza jakość
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:17   #4
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

I jeszcze kilka, w miarę całej sylwetki. tylko,że te fotki są już nieco starsze(inny kolor włosów itp.) no i te mniej mi się podobają, bo nie wiem jak odpowiednio się ubieraćwięc bardzo proszę o jakieś komentarze kogoś kto się na tym zna i nie tylko, bo przecież każda z nas ma jakiś tam gust,nie? z góry dzięki
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:21   #5
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

Wszystkie zdjęcia są takie bardziej pozowane niż zwykłe-szczególnie te drugie, bo z psiapsiółką robiłam sobie małą sesję zdjęciową,ale mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w miarę obiektywnej ocenie
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:26   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wysoka

Bardzo łądnie wyglądasz w tych spiętych z przodu i luźno puszczonych włoskach;-)
Myśle, że byłoby Ci też ładnie w lekko falowanych włosach bo złagodzą ostre rysy twarzy.

Co do kolorów cieżko mi doradzić bo fotki były robione w sztucznym świetle i są żółte;-)

Masz ładne rysy i plastyczną twarz. Ładne kości policzkowe. Myśle że warto by było w makijażu mocniej podkreślać oczy, a na usta nałożyć jasny błyszczyk.

3 zdjecia- makijaż
3 kolejne- fryzurki

Podsyłam kilka propozycji

Pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko-cz.jpg (73,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy1.jpg (18,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nieb.jpg (56,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KGruszka.jpg (18,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale4.jpg (94,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aniston23.jpg (105,6 KB, 11 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:52   #7
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wysoka

hey! ja rowniez jestem wysoka 181 wiem jaki jest problem z doborem ubrania kupieniem go np fajna bluzeczka czy kurteczka i rekaw za krotki grrr spodnie dobre w pasie a za krotkie:P ale cierpliwosc poplaca mialam kiedys dluugie wlosy nawet chyba do pasa wow ale scielam je baaardzo daaawno (zle sie w nich czulam) obecnie mam do ramion troche krotsze niz Twoje nie bawie sie w jakies super ukladanie bowiem mam geste i ciezkie wlosy co mnie cieszy i najczesciej obecnie nosze rozpuszczone (pazurki)
jestes ładna z buzki naprawde i wlasnie proponowalabym Ci te pazurki widac ze wlosy masz dobrej kondycji a jak sama pisalas sa geste a dzieki temu beda same sie ladnie ukladac co Ty na to? w ubraniach widze ze nie masz problemu eksponujesz to co w wysokich dziewczynach piekne czyli NOGI ! oraz szczupla sylwetka-prawidlowo ramiona masz rowniez ladne i w koszulkach odslaniajace je idzie na +
hmm moglabys np dodac sobie tzw "pazura" bardziej seksi i kobieca
nie wiem jaki masz stosunek do butow na obcasie (nie mowie o duzym tylko malym i rowniez nie chodzi mi o noszeniu ich na codzien ) bo wiem ze to nie fajne uczucie jak sie jest wysokim i doda sie sobie jeszcze te dodatkowe centymetry(mialam nawet fobie ze nosilam jedynie buty na maaaksymlanie plaskiej podeszwie ale jakos mi to przeslo z1,5roku temu i odwazylam sie na zalozenie obcasu jak gdzies wychodze z chlopakiem hmm praktycznie tylko wtedy hehehe) ale jezeli masz boya wyzszego od siebie to nie widze problemu, ja jak zaloze to nie przerastam mojego co mnie cieszy a i oboje jestesmy zadowoleni
w makijazu mozesz spokojnie poeksperymentowac podkreslilabym oczeta (na nich najbardziej skupila)
no a w ubraniach to idz w kierunku kobiecosci (chociaz na zdjeciach nie widze abys źle sie ubierala) pamietajac ze mozesz sobie pozwolic na wiele bo jestes mloda w krojach jak i barwach ale nie nos czegos w czym sie źle czujesz
pozdrawiam cieplutko!
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 17:47   #8
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

Wielki dzięki za opinie i podpowiedzi-napewno skorzystam Sam-dzięki za fotki, podoba mi się szczególnie ta 1 z fryzurek-jest taka drapieżnaAlice in Wonderland-dzięki za słowa otuchy. a co do butów na wysokim obcasie to nawet nieraz mam ochotę spróbować pochodzić w takich butkach(bo nigdy nie chodziłam)a to z tego względu, że mam trochę duży rozmiar buta i po prostu niemogę znaleść na siebie odpowiednich. chodzi mi o buty w normalnych cenach a nie jakieś takie po 200 czy 300 zł. no a wszystkie na wysokim obcasie są od razu mniejsze, takiech kajaków jak na moją stopę nie robią za częstododam,że noszę rozmiar 42,5-43, więc mam po prostu koszmar ze znalezieniem damskich butów, bo z adidasami to nie ma problemu-zawsze się jakieś męskie znajdzie-choć to też nie jest miłe kiedy masz świadomość, że chodzisz w butach dla facetównajbardziej nie mogę zrozumieć tego, że np. w Niemczech mogą robić takie duże rozmiary-tam to jest normalne, że są ludzie o większych stopach niż przeciętna. a w Polsce to taka lekka dyskryminacja. no, ale cóż zrobićjeszcze raz dzięki za komentarze. buziaki a może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

Edytowane przez NastkaRR
Czas edycji: 2006-08-24 o 12:40
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:58   #9
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Wysoka

hej. zgadzam się z przedmówcami. niemam rzadnych odkrywczych pomysłów, prócz jedej małej podpowiedzi... na twoim miejscu popracowała bym nad wcięciem w talii bo brakuje mi tego w twojej sylwetce (może to przez niezbyt uwidocznienie jej na zdjęciach). Taliia doda ci więcej...kobiecości bo faktycznie ramionka masz trochę szersze. Ogólnie fajnie wyglądasz. Pozdrawiam.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:36   #10
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wysoka

aa noo i zapomnialam ze jeszcze jest problem z butkami wiem wiem.. dobry bucik to kurde znalesc sukces! ale np adidasy robia dla kobiet w takim rozmiarze jak piszesz 42-43 tylko trzeba dobrze poszukac zalezy jakie rozmiarowki bo powiem Ci rozmiar rozmiarowi nie rowny i numeracje nie sa takie same np w nike adidas reebok puma itd szukaj a znajdziesz naprawde
a co do np klapeczek sandalkow takich pelniejszych to kurde wiem o co Ci chodzi.. :/
ja nosze40-41 i mam problem bo kurde odrazu producenci mysla ze jak noga duzo to i tęga! a wlasnie ze nie bzzdura bo moze byc i szczupla! albo takie na zime do lydek to tez mysla ze odrazu musi byc niewiadomo jaka big a sa przeciesz rozne kobiety (moja przyjacoilka tez ma ten problem tyle ze na nia pasuje 39 szczesciara ale jak sa sandalki to juz paski sa za szerokie itd grrrr )
raz znalazlam na takim malym obcasiku wiązane na kostke sandalki i nie dowierzalam :P odrazu chwycilam za rozsadna cene w deichmmanie i to z 69 na 39zl moze wlasnie w tym skelpie znalazlabys jakies butki bo oni maja rozne rozmiary i fasony nie jestem zwolenniczka wydawania tyle kasy na butki jeszcze nie zarabiam wielkim sum tylko ucze sie
jak cos wymysle to dam znac pozdrawiam
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:38   #11
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

Dzięki Alice in Wonderlandbardzo mi pomagasz. a co do butków to niedawno otworzyli w moim mieście Deichmanna-i po prostu jestem w niebowziętatam,jak trafisz na początek promocji, albo dostawę to można zaopatzyć się wkilka par butów. ja ostatnio tak zrobiłam, tylko wswzystkie na płaskiejpodeszwie. ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze trafię na jakieś ładneszpileczki, nauczę się w nich chodzić... i wtedy będzie napewno boosko dzięki Alice za wszystko
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 15:25   #12
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Wysoka

będzie dobrze wspaniale ze masz deichmanna pod ręką !! i pewnie trafisz na te ladne szpileczki bez obawy i nauczysz sie w nich pomykac, ale czasem są takie momenty ze praktycznie nic ciekawego nie maja.. ale jak juz cos rzuca nowego i do tego promocje to jest suuuuper
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:39   #13
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Wysoka

O jeżu kolczasty! Czemu siedzisz bosa na ulicy? I gdzie masz butki? Na każdej focie bosa
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:08   #14
NastkaRR
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar NastkaRR
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 32
Dot.: Wysoka

To tak, żeby było bardziej artystycznie a jak już pisałam to tylko sesje zdjęciowe były i butki -szczególnie w pokoju w domq - nie były potrzebne
NastkaRR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:30   #15
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: Wysoka

Duże rozmiary butów oprócz Deichmanna ma także Ryłko
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:29   #16
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Wysoka

Ah no tak sesje zdjeciowe...znam ten ból miałam 4 sesje, które trwały 3 dni.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.