GANG spod topiku dla starajacych sie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 12:26   #61
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Mischoko nie gadaj głupot, ale prosze 3 zdjecia i podanie na 5 stron
zdjecia zobaczylam w galerii, sliczna dziewczyna z Ciebie!!

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Moj syn ma znow goraczke laski ja nie wiem musze zrobic zdjecie sobie i wam pokaze po chorobie malego jak wyglada matka hehehe

Biedny Niunio Usciskaj go od wirtualnych ciotek!!


Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Miałam nie pisać już tutaj...przepraszam ale chciałam jeszcze tylko coś...obiecuję, że ostatni raz Nie chcę Wam tutaj psuć wątku znowu jakimś konfliktem ale chciałam tylko cosik jeszcze powiedzieć.Pomyślcie jak można się poczuć czytając takie rzeczy z myślą, że to może byc właśnie o mnie(blondynka powiedziała, że chodzi o zaciążoną) ja nie mam nic na sumieniu ale być może po prostu inaczej coś zinterpretowałam niż Wy. Trochę mi się przykro zrobiło, że znikłyście bo pomimo iż wątek nie jest już może moim mottem to tak bardzo się przywiązałam, że ciężko mi jest po prostu z niego zrezygnować.A kiedy teraz tak nagle założyłyście ten wątek, nie oszukujmy się w tajemnicy poczułam, że chyba jednak nie chcecie aby ktoś kto już spełnił to co chciał przebywał u Was.Jeżeli kiedyś pisząc o fasolce, o tym że mam obawy itd uraziłam którąś z Was to przepraszam, nie chciałam ale tak czułam i chciałam się z Wami tym podzielić bo pomimo iż to tylko forum związałam się z Wami.Nie sądzilam, że możecie to źle odebraćA co do lasek które wpadały tylko pochwalić się, że są w ciąży.To ok rozumiem, że mogło to zaboleć ale nie było ich jakoś przerażająco dużo.Więcej o "nowej sytuacji" pisałam ja czy zanka dlatego to zabolało Tak jak pisałam wcześniej życzę Wam wszystkim z całego serca aby się Wam udało.Naprawdę trzymam za Was kciuki.I pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia.PA
Cytat:
Napisane przez Jane2008 Pokaż wiadomość
Oo - i Ty piszesz pracę! Fajnie, że nie sama się męczę
A co do wątków - to ja też chcę zaglądać i tu i tam - już tyle osób poznałam, fajnie, szkoda tego tracić!
No dobra - to piszę i liczę dalej (w pracy) dalej
Wlasciwie to juz napisalam moje magiczne 100stron i jutro ich bronie - jak lwica tylko ze jeszcze nic nie umiem

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Obcielam boooooo.... sie rozwiodlam.... wiem wiem nie ten watek ale chcialam zmienic swoje zycie i zmienic siebie- nie potrzebnie ja po prostu kocham dlugie wlosy mam jakie mam teraz prawie do pasa. Jak tylko bede miec kompa w domu to wysle zdjecia bo mam ale niestety swojego kompa zawiozlam rodzicom do Polski a czekam na dostawe nowego mam nadzieje ze niedlug oale poczta w anglii jest koszmarnie slamazarna
dawaj duuuuuzo zdjec, za to ze musimy czekac to conajmniej z 10

[quote=Kathi75;8075157]
Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Ja jak rozstalam sie z partnerem po pieciu latach wyszlam z czarnymi wlosami hihi kiedys jak zeskanuje zdjecie to wym wkleje a po dwoch tygodniach juz krotkie rude byly a potem blad

JAK SIE WAM MOJ NOWY AVATAREK PODOBA??
ja tez "zaliczylam" juz chyba wszytskie kolory wlosow :P w przyszlym tygodniu ide na balejaz i znow bedzie blondzik

[quote=Mischoko;8075365]
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Wiec tak.... to long story naprawde. Ale skoro lubicie ploteczki... MOjego eks poznalam jak mialam niecale 16 lat dluuugo bylismy razem i co niektorzy mowili ze to mocno przechodzony zwiazek. Wiec w 2003 w kwietniu wyszlam za maz jako 26 latka za rok starszego Pana X. Niedlugo to trwalo nie wazne juz co i jak w kazdym razie od 2006 roku oficjalnie jestem za granica i nie mam kontaktu z moim eks za to mam kontakt i to bardzo mily z moim obecnym partnerem. Moj drugi maz to jeszcze wlasciwie nie maz ale za kilka tygodni bedzie. Wiec juz sobie pozwolilam tak go nazywac poza tym to tylko formalnosc bo jestesmy juz trzy lata jako para. Od zeszlego roku jestem oficjalnie znow do wziecia wiec na co czekac. Teraz jade do PL zalatwic formalnosci i juz bede miec papierek ze znow jestem mezatka)) Na poczatku moj obecny nie chcial dzieci ale sila perswazji, seksi bielizna i placzem hahahaha przekonalam go ze w moim wieku 31 lat (on ma 27hahaha) wypadaloby juz postarac sie o dzieciatko. Wiec sie staramy. Ot i cala historia. teraz mozecie plotkowac ))
plotki

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Zpierwszym mialam konkordatowy wiec teraz tylko cywilny. Notabene moj eks sie hajtnal jakis czas temu z mlodsza)) heheh ciekawa czy to ta sama z ktora mnie zdradzal hahahahah Teraz jest mlodszy ale za to jaki fajny ja dzis gotuje tez wloska kuchnie. Cannelloni i choc nie wplywa to dobrze na moja figure to co tam
chcemy zobaczyc kreacje Kiedy ten wielki dzien??

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Człowiekowi sie czytac nie chciało a jak sie juz cos zaskoczyło po kilku stronach o co chodzi to sie zapominało o innym postach.

ALE HUMOR OD RAZU MI SIE POPRAWIŁ JAK WAS ZOBACZYŁAM!!! Z NAD MORZA DLA WAS KOCHANE!!
a juz myslalam,ze ze mna jest cos nie tak, bo zapominam co mialam pisac UUU, nie chwal sie tym morzem, bo sie wprosimy na wakacje Ja to juz nie bylam z 10 lat nad morzem


Kathi!! Sliczny awatarek, grunt to kobieta z temperamentem! (to mialam napisac jako pierwsze i mi umknelo, moze to juz starosc tak na mnie dziala?? )
__________________


Edytowane przez fruzienka
Czas edycji: 2008-07-02 o 12:28 Powód: skleroza ;)
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:28   #62
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

A ja bylam dwa lata na studiach rachunkowosci hihi ale to nie dla mnie rzucilam to
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:29   #63
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

zapomniałam nowinki napisać dzwoniłam do gina co prawda nic nie mówiłam że temp spadła bo też na podstawie dwóch pomiarów to tak głupio. Powiedział żebym czekała na @ jak nie przyjdzie za tydzień test, jeśli dalej nie będzie to nieważne co wyjdzie znów odczekać tydzień i teścik zrobić i stawić się na USG tak czy siak. Czyli w pewnym sensie monitorować będziemy
WIecie już w ogóle się nie czuje jakby @ miała przyjść
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:30   #64
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Fruzienka w jakiej galerii?Ja nie umieszczałam w żadnej galerii zdjęc

edit:a to o Mischoko chodzi:P


A ja jestem zła, mój głupi brat zepsuł mi pendrajwa mojego
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:32   #65
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
zapomniałam nowinki napisać dzwoniłam do gina co prawda nic nie mówiłam że temp spadła bo też na podstawie dwóch pomiarów to tak głupio. Powiedział żebym czekała na @ jak nie przyjdzie za tydzień test, jeśli dalej nie będzie to nieważne co wyjdzie znów odczekać tydzień i teścik zrobić i stawić się na USG tak czy siak. Czyli w pewnym sensie monitorować będziemy
WIecie już w ogóle się nie czuje jakby @ miała przyjść
Wow czyli facet przemyslal sprawe i dal jeszcze szanse no poczekamy razem z Toba poczekamy i bedziemy sciskac kciukasy bedziemy i to mocniutko

blondynka to wpadaj na papu cioci kasi hihi ( w dobrej restauracji bys zjadla jak bys bilet musala kupic hihi) ale co tam dawaj cieple o 16 bedzie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:35   #66
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Olivka


Ja mam jakiegoś pecha ostatnio, wszytskie moje sprzęty sie psują, które sama sobie pokupowałam. Najpierw zalałam telefon, leżał 3 mies w naprawie. Teraz cos z monitorem w laptopie mi się dzieje. Dodatkowo karta jakaś feralna a wparacie jest i błąd mi wyskakuje. A teraz ten gówniarz mały mi zepsuł pendrajwa (pisze tak, jak się czyta)
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:35   #67
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

a myślicie że mimo że temp spadła może jeszcze się udać? kurcze ale ja głupia że mu nie powiedziałam
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 12:36   #68
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Olivka


Ja mam jakiegoś pecha ostatnio, wszytskie moje sprzęty sie psują, które sama sobie pokupowałam. Najpierw zalałam telefon, leżał 3 mies w naprawie. Teraz cos z monitorem w laptopie mi się dzieje. Dodatkowo karta jakaś feralna a wparacie jest i błąd mi wyskakuje. A teraz ten gówniarz mały mi zepsuł pendrajwa (pisze tak, jak się czyta)
w moim aparacie też karta siadła bo zdjęcia zrobione nie wychodzą tylko pisze błąd pliku, tak że witaj w klubie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:38   #69
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

[quote=fruzienka;8076758]zdjecia zobaczylam w galerii, sliczna dziewczyna z Ciebie!!


chcemy zobaczyc kreacje Kiedy ten wielki dzien??


Dzieki wielkie no moze najbrzydsza nie jestem bo na ten usmiech zlapalam juz nie jednego ))))))))))))))))))))) ale za to maszyneria ze mnie ze hohohoh przy Was laseczki to wprawdzie w kompleksy niewpadne ale sie mobilizuje zeby schudnac

Co do magicznego dnia... ok nikt jeszcze nie wie tylko swiadkowie wiec jestescie pierwsze )) 1 sierpnia
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:40   #70
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Fruzienka w jakiej galerii?Ja nie umieszczałam w żadnej galerii zdjęc


A ja jestem zła, mój głupi brat zepsuł mi pendrajwa mojego
łaa.. pomylilam cytaty!! chodzilo mi o Mischoko! A Ty dawaj swoja fote zebym mogla poogladac
niedobry brat!


Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
blondynka to wpadaj na papu cioci kasi hihi ( w dobrej restauracji bys zjadla jak bys bilet musala kupic hihi) ale co tam dawaj cieple o 16 bedzie
czuje sie pominieta i smutna przez brak zaproszenia na obiad
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:47   #71
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Olivka


Ja mam jakiegoś pecha ostatnio, wszytskie moje sprzęty sie psują, które sama sobie pokupowałam. Najpierw zalałam telefon, leżał 3 mies w naprawie. Teraz cos z monitorem w laptopie mi się dzieje. Dodatkowo karta jakaś feralna a wparacie jest i błąd mi wyskakuje. A teraz ten gówniarz mały mi zepsuł pendrajwa (pisze tak, jak się czyta)
No super bratu baty sie naleza a ja mialam rok temu taka lawine nieszczesc teraz talko gary przypalalam dwa dni i zamiast sola dopatrzylam sie ze czosnkiem granulowanym zasypywalam hehe

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
a myślicie że mimo że temp spadła może jeszcze się udać? kurcze ale ja głupia że mu nie powiedziałam
Znasz piosenke WSZYSTKO SIE MOZE ZDARZYC?? no to ja sobie spiewamy od dzis

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
łaa.. pomylilam cytaty!! chodzilo mi o Mischoko! A Ty dawaj swoja fote zebym mogla poogladac
niedobry brat!




czuje sie pominieta i smutna przez brak zaproszenia na obiad
Kurcze a wszystkie do mnie przyjedzcie ni ema sprawy jedzenia mam dosyc hihi nie smutaj sie blondynke zaprosilam bo bardzo potrzebujaca jest nie ma kuchni ale u mnie to jak w kazdym polskim domu Gosc w dom Bog w dom nawet bez zaproszenia ugoszcze jak lubie hihihi


Tola przepis jest gdzie fliudki??

Dziewczyny to plan jest taki 1 sierpnia fajne kiecki fryzurki i bedziemy pic za mloda pare w zaleznosci od pmozliwosci szampana lub soczek
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 12:49   #72
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
a myślicie że mimo że temp spadła może jeszcze się udać? kurcze ale ja głupia że mu nie powiedziałam
Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
w moim aparacie też karta siadła bo zdjęcia zrobione nie wychodzą tylko pisze błąd pliku, tak że witaj w klubie

Oivka nie przejmuj sie, że mu nie powiedziałaś, przecież nie będziesz sobie włosów z głowy wyrywac Jak @ ma nie przyjsc to i tak nie przyjdzie

Gówniarz mi oddał kase za pendrajwa. Ma o tyle szczescie, ze nic na nim nie miałam. Ale osttanio był zapełniony, miałam zdjęcie i jakby mi zepsuł wtedy, kiedy wszytskie cenne rzeczy miała to bym go chyba
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:51   #73
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

no co ty nie wiedziałam że ty taka agresywna
nie no kudełków sobie rwać nie będę, jak się @ zjawi to trudno, życie poleci dalej i kolejny cykl też
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:54   #74
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Karenina jak zajzysz do nas to gratuluje zdanych egzaminow szacuneczek kochana podczytalam na innym watku a co Z niemiec to do Austrii rzut beretam jest zreszta z Polski tez hahah
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:54   #75
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
no co ty nie wiedziałam że ty taka agresywna
nie no kudełków sobie rwać nie będę, jak się @ zjawi to trudno, życie poleci dalej i kolejny cykl też

Trzeba byc agresywnym, zwłaszcza dla młodszgo gówniażerstwa Poza tym, ja już se nie nadaje, żeby mieszakc z rodzina. Chce w końcu wyfrunac z domu i zamieszkac z Tż. Za stara jestem, zeby mieszkac z rodzicami po jednym dachem
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:55   #76
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Na specjalne życzenie, proszę bardzo:
:mag ia:: magia::magi a::m agia::magia :
cała masa fluidków specjalnie dla Was! Łapcie szybko!

Dzięki Kathi75 za przepis. Odkąd jestem żonką, to zaczęłam trochę kucharzyć i staram się wymyślać jakieś inne potrawy niż moja mama czy teściowa, żeby je zaskoczyć, a nie ściągać pomysły. I jak słyszę, że ktoś robi coś dobrego, to od razu proszę o przepis.

Dziewczyny! Weźcie mnie do księgowości!! Też jestem po ekonomii i zawsze marzyłam o takiej pracy. Niestety tak się ułożyło, że ulokowałam się w marketingu i... trochę się chyba zasiedziałam. Chciałabym zmienić pracę i pójść do księgowości, ale nie mam żadnego doświadczenia, w związku z czym musiałabym się totalnie cofnąć do samego początku mojej "kariery zawodowej", a co za tym idzie do duuuużo niższych zarobków. No i taki właśnie ból... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:57   #77
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Na specjalne życzenie, proszę bardzo:
:mag ia:: magia::magi a::m agia::magia :
cała masa fluidków specjalnie dla Was! Łapcie szybko!

Dzięki Kathi75 za przepis. Odkąd jestem żonką, to zaczęłam trochę kucharzyć i staram się wymyślać jakieś inne potrawy niż moja mama czy teściowa, żeby je zaskoczyć, a nie ściągać pomysły. I jak słyszę, że ktoś robi coś dobrego, to od razu proszę o przepis.

Dziewczyny! Weźcie mnie do księgowości!! Też jestem po ekonomii i zawsze marzyłam o takiej pracy. Niestety tak się ułożyło, że ulokowałam się w marketingu i... trochę się chyba zasiedziałam. Chciałabym zmienić pracę i pójść do księgowości, ale nie mam żadnego doświadczenia, w związku z czym musiałabym się totalnie cofnąć do samego początku mojej "kariery zawodowej", a co za tym idzie do duuuużo niższych zarobków. No i taki właśnie ból... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.
Olivce daje pierszenstwo lap kochana lap ja poczekam
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:59   #78
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

dziękuję, złapałam nałykałam się że hohoho myślę że teraz to już musi się udać
na innym wątku naoglądałam się brzuszka - 40tydz ciąży i myślę że też się zarażę
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:03   #79
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

To ja ci dorzuce Maxia malenkiego patrz i chlon to co cie czeka

tola jak chcesz zaskoczyc tesciowa to wejdz na wielkie zarcie.pl tam pelno fajnych przepisow ja sie nimi tez posluguje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Maximilian1.jpg (65,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bilder 030.jpg (33,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maximilian11.jpg (41,6 KB, 20 załadowań)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 13:06   #80
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
To ja ci dorzuce Maxia malenkiego patrz i chlon to co cie czeka

tola jak chcesz zaskoczyc tesciowa to wejdz na wielkie zarcie.pl tam pelno fajnych przepisow ja sie nimi tez posluguje

wow, nie do poznania jest teraz
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:06   #81
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
To ja ci dorzuce Maxia malenkiego patrz i chlon to co cie czeka

tola jak chcesz zaskoczyc tesciowa to wejdz na wielkie zarcie.pl tam pelno fajnych przepisow ja sie nimi tez posluguje
Jaki słodziak! No cudo! A to odbicie nóżki, to jak było zrobione? Fajne!

Dzięki za stronkę, na pewno skorzystam, bo lubię zaskakiwać nowościami, nie tylko teściówkę!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:06   #82
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Jaki słodki Aż się rozmarzyłam . Śliczniutki, ja też takiego chcę i myślę że się uda może nawet w najbliższym cyklu
gdzie ta @ już się niecierpliwię
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:08   #83
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Jaki słodki Aż się rozmarzyłam . Śliczniutki, ja też takiego chcę i myślę że się uda może nawet w najbliższym cyklu
gdzie ta @ już się niecierpliwię

czekaj czekaj, mam nadzieje, że małpa nie przylizie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:11   #84
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Jaki słodziak! No cudo! A to odbicie nóżki, to jak było zrobione? Fajne!

Dzięki za stronkę, na pewno skorzystam, bo lubię zaskakiwać nowościami, nie tylko teściówkę!
A u nas w szpitalu robia taka nozke kazdy dostaje
Zmienil sie naprawde Boze jak dzieci rosna i dziewczyny naprawde najpiekniejszy jest czas jak jeszcze nie chodza i nie wierzyie komus kto mowi inaczej
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:11   #85
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

dziewczyny na wątku próbować do skutku IV powiedziały że raczej przyjdzie, więc chciałabym żeby to było to jak najszybciej żebym mogła jak najszybciej się znów starać
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:11   #86
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
No super bratu baty sie naleza a ja mialam rok temu taka lawine nieszczesc teraz talko gary przypalalam dwa dni i zamiast sola dopatrzylam sie ze czosnkiem granulowanym zasypywalam hehe


Znasz piosenke WSZYSTKO SIE MOZE ZDARZYC?? no to ja sobie spiewamy od dzis


Kurcze a wszystkie do mnie przyjedzcie ni ema sprawy jedzenia mam dosyc hihi nie smutaj sie blondynke zaprosilam bo bardzo potrzebujaca jest nie ma kuchni ale u mnie to jak w kazdym polskim domu Gosc w dom Bog w dom nawet bez zaproszenia ugoszcze jak lubie hihihi


Tola przepis jest gdzie fliudki??

Dziewczyny to plan jest taki 1 sierpnia fajne kiecki fryzurki i bedziemy pic za mloda pare w zaleznosci od pmozliwosci szampana lub soczek
Dzieki serdeczne najgorze jest to ze raczej przez te dwa tygodnie nie bede miala zbyt czestego dostepu do kompa a potem Was nadrobic to bedzie szok, ale obiecuje wkleic zdjatka chocby nie wiem co i moze dla porownania strae z koscielnego same powiecie ktory fajniejszy ))
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:18   #87
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Zwsze nowszy model jest fajniejszy od starego hihi
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:27   #88
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Weźcie mnie do księgowości!! Też jestem po ekonomii i zawsze marzyłam o takiej pracy. Niestety tak się ułożyło, że ulokowałam się w marketingu i... trochę się chyba zasiedziałam. Chciałabym zmienić pracę i pójść do księgowości, ale nie mam żadnego doświadczenia, w związku z czym musiałabym się totalnie cofnąć do samego początku mojej "kariery zawodowej", a co za tym idzie do duuuużo niższych zarobków. No i taki właśnie ból... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma.
Moj Darek uwaza ze jak sie nie ma co sie lubi to sie nic nie ma)))) a ja tak jak Ty czaem trzeba miec co innego w zamian. A co pracy. Przyjezdzaj tu do mnie do Anglii cos Ci znajde )
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:33   #89
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Laseczki ja bede po poludniu kluska mi wstal wiec obowiazki wzywaja idziemy zamki budowac
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:36   #90
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: GANG spod topiku dla starajacych sie

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie no moze najbrzydsza nie jestem bo na ten usmiech zlapalam juz nie jednego ))))))))))))))))))))) ale za to maszyneria ze mnie ze hohohoh przy Was laseczki to wprawdzie w kompleksy niewpadne ale sie mobilizuje zeby schudnac

Co do magicznego dnia... ok nikt jeszcze nie wie tylko swiadkowie wiec jestescie pierwsze )) 1 sierpnia
Czujemy sie zaszczycone, a przynajmniej ja Ze mnie taka laseczka jak z kozie d*** traba Nie dosc ze PCO mi dalo 20kg to jeszcze kupe klakow tam, gdzienie trzeba

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Znasz piosenke WSZYSTKO SIE MOZE ZDARZYC?? no to ja sobie spiewamy od dzis


Kurcze a wszystkie do mnie przyjedzcie ni ema sprawy jedzenia mam dosyc hihi nie smutaj sie blondynke zaprosilam bo bardzo potrzebujaca jest nie ma kuchni ale u mnie to jak w kazdym polskim domu Gosc w dom Bog w dom nawet bez zaproszenia ugoszcze jak lubie hihihi


Dziewczyny to plan jest taki 1 sierpnia fajne kiecki fryzurki i bedziemy pic za mloda pare w zaleznosci od pmozliwosci szampana lub soczek
Plan pierwsza klasa
Ja dzisiaj z TZtem rozmawialam o slubie, ale nie ustalilismy nic bo moze ise uda zrobic Nune to wtdy bedzie zalatwianie na wariata
Prawdziwy polski dom w Wieniu


Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
To ja ci dorzuce Maxia malenkiego patrz i chlon to co cie czeka
Niezly kluseczek jak na noworodka!! Dawaj jeszcze jakies brzuszkowe zdjecie i takie z wozeczkiem. Pozazdroscimy i sie wezmiemy do roboty
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.