Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 08:20   #811
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

maniaczki
coś usłyszą i juz testują
hihi
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:30   #812
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
macie jakiś na zmęczone oczy? zaczerwienione? Używam żelu świetlikowego Herba Studio i jest dobry, ale na zaczerwienie oczu nie pomaga. Na to, chyba tylko krople do oczu? Ale nie można ich chyba ciągle stosować? Pomogał mi Starazolin. Może jakieś inne metody? : > Dodam, że to od komputera/ tv najprawdopodobniej (od siedzenia na wizażu : P )
Mnie też ostatnio dokuczają. Ale jak się siedzi ksiązki - komputer, to nic dziwnego (na szczęście w poniedziałek ostatni egzamin). Szybką, doraźną metodą są właśnie krople. A rozwiązaniem problemu ograniczenie "męczenia" oczu.
Moja mama stosuje okłady ze świetlika, ale nie wiem czy pomagają.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj korund, 2 szt Mam nadzieję, że mi podpasuje
Daj znać jak się spisuje. Też się chyba skuszę, ale za kilka dni. Nie liczę na efekty w niwelowaniu blizn, ale dobrze byłoby jakby "wygładzał" twarz.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:38   #813
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Moja mama stosuje okłady ze świetlika, ale nie wiem czy pomagają.
bardzo pomagają
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:53   #814
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ja mam patent dla osób które szukają mocnego bądz leciutkiego peellingu do twarzy ale tez i ciała. jest to korund kosmetyczny wykorzystywany do mikrodermabrazji w gabinetach kosmetycznych http://allegro.pl/item905407581_gabi...rmabrazja.html zamówiłam sobie jedną taką porcję i nie wiem kiedy ją wykończe bo strasznie dużo tego jest. można według upodobań dozować ilość nabieranego korundu co da mocny szorstki peeling lub leciutki,prawie ze nie wyczuwalny. zamówiłam go z myślą o moich przebarwieniach i jestem strasznie zadowolona. rozjaśnia twarz i powoli powoli rozjaśnia tez przebariwenia. wiadomo,że efektu nie bedzie takiego jak po oryginalenj mikrodermabrazji no ale polecam bo naparwde warto strasznie wygładza twarz i w moim przypadku ściera też suche skórki.
O, super. Jakiś czas temu widziałam ten proszek na all, ale jeszcze nie zamawiałam. Mam nadzieję, że spisze się dobrze też u mnie.
Jeszcze zastanawiam się nad peelingiem bardzo mocnym z Ziai Pro.
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
a aktualnie używa ktoś acne derm? muszę pozbyć się kropek po pryszczach.. mam je na całej twarzy,takie malutkie najwiecej czole i wokol ust. toniki dzialaja zbyt delikatnie niestety. musze chyba zaczac codziennie uzywac toniki z BU, moze cos sie zluszczy.. chociaz na taka pogode to zly pomysl chyba zeby uzywac silnych kwasow.. eh. co z tego ze nie mam pryszczy skoro mam tysiac kropek i plamek ?
Ja używam Acne Dermu.
Miałam jakieś pół tubki, wystarczyło mi to na 3 tygodnie i na początku wiadomo, wysyp ale teraz skóra jest o wieeele bardziej gładka, pory się oczyszczają i są mniejsze. Plamki jeszcze mam, ale powoli schodzą przy dłuższym używaniu. Wiem co mówię, bo to nie jest moja pierwsza kuracja Acne Dermem.

Nie kupiłam jeszcze mydła Biały Jeleń, ale używam mydła w kostce dla dzieci Bambino - na razie używam tylko do mycia ciała i widać różnicę. Do twarzy kończę jeszcze żel oliwkowy Ziai, ale jak tylko go zużyję to będę testowała Białego Jelenia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 12:48   #815
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a ja mam pytanie do dziewczyn kokosujących włosy, jakim szamponem myjecie potem głowę? czy musi być jakiś specjalny z określonymi składnikami, żeby poradził sobie ze zmyciem oleju?
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:55   #816
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kinnia Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do dziewczyn kokosujących włosy, jakim szamponem myjecie potem głowę? czy musi być jakiś specjalny z określonymi składnikami, żeby poradził sobie ze zmyciem oleju?
Każdy szampon zmyje olej kokosowy
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 16:16   #817
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Witajcie .Czytam Was od początku i wiele waszych patentów stosuje.Wypróbowałam chyba wszystkie i jedne przypadły mi bardziej d gustu inne mniej
Oto moje ulubione:
1.peeling do ciala z oliwki i cukru z jakimś olejkiem eterycznym,który mam akurat pod ręką
2.na cellulitis:maska z oliwy kawy cynamonu imbiru i spirytusu cudo!!
3.na twarz maski z drożdzy(zawsze mieszam z oliwką żeby nie zasychała) i glinki różnych kolorów
4. wit.C cevikap-ta ma najmniej gliceryny i najmniej zapycha staram się nią zlikwidowac przebarwienia po trądziku
5. na syfki olejek herbaciany pasta lassari , kawałek husteczki namoczonej w wodzie utlenionej przyklejony na gulę -która nie chce dojrzec czasem też mieszam odrobinkę glinki z wodą utlenioną i też kładę na takiego delikwenta
6.wodą utlenioną zmieszaną z kwaskiem cytrynowym staram się wybielić przebarwienia
7.tonik z octu jabłkowego do tego wit.B5,B3 HA zależy co mam w domu
8.twarz myję babydreamem lub białym jeleniem(ale wolę w płynie bo kostka jest dla mnie niewygodna)
9.krem na noc Babydream z cynkiem albo z nagietkiem albo extrasensitive nie lubie bebydreamów bez cynku mam wrażenie że na twarzy tworzą dziwną powłokę jakby maseczka peel-off) babydream z cynkiem stosuje też na podrażnienia po depilacji
10.na stopy tarka z Rossmana i cerkoderm 30 lub jakis tłusty krem wymieszany z dużą ilością mocznika na to woreczki foliowe skarpetki i do łóżka na noc fajnie jak się wcześniej jeszcze wymoczy nogi w krochmalu lub glutkach z siemienia lnianego
11. na paznokcie olejek rycynowy wymieszany z keratyną i wit.B5 smaruje nim też końcówki włosów przed myciem
12.maska do włosów Kolos Latte
13.mgiełka do włosów z keratyną
14. jedwab z Joanny lub Waxu
15. przez 2-3 miesiące w roku kuracja sokiem z czarnej rzepy na włoski
16. na spierzchnięte usta maść z witaminą A najlepsza ze wszystkiego!!
16. pod oczy w.w. maść lub żel z arniką z flosleku
... pewnie by się coś jeszcze znalazło ale teraz nie pamiętam a no jeszcze napewno dieta herbatki itp. ale to wiecie zreszta sama jakoś do odpowiednie diety nie mam zacięcia poprostu lubię niezdrowe jedzenie

Aha wypróbowałam tak zachwalanego przez Was żelu aloesowego Palomy i jakoś nie podzielam zachwytu :/ Na twarzy sielepi i wydaje mi się ż ezapycha na włosach też sie klei nie wiem jak mogę go wykorzystać jakoś nie przypadł mi do gustu miałąm też wcześniej żel aloesowy z flosleku skład podobny cena mniejsza no ale też mnie nie zachwycił- ja w ogóle jakoś nie lubię kosmetyków w żelu
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 17:54   #818
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a mnie Paloma zachwyca. Kładę ją wszędzie, jak tylko mam okazję Pięknie wyleczyła okropne podrażnienie po depilacji woskiem..w jednym miejscu na skórze czułam taki ból, że musiałam podwijać nogawkę od piżamki...cudownie nawilża mi skórę i przyspiesza gojenie..a na włosach przed myciem tez super Mój KWC.

Mam ogromną ochotę wypróbować tego Białego Jelenia, ale boję się, że wysuszy...właśnie staram się nawilżać skórę po latach przesuszania a tu mydło..wiadomo, ma zasadowy odczyn no i generalnie to jest sód Nie wysuszy zbytnio? I nie "zedrze" warstwy lipidowej naskórka?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 20:54   #819
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Każdy szampon zmyje olej kokosowy
hehe ok, dzięki
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:49   #820
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość


Daj znać jak się spisuje. Też się chyba skuszę, ale za kilka dni. Nie liczę na efekty w niwelowaniu blizn, ale dobrze byłoby jakby "wygładzał" twarz.
Dam napewno
Bardziej nastawiam się na pelling łydek, ale na twarz też wypróbuję

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja używam Acne Dermu.
Miałam jakieś pół tubki, wystarczyło mi to na 3 tygodnie i na początku wiadomo, wysyp ale teraz skóra jest o wieeele bardziej gładka, pory się oczyszczają i są mniejsze. Plamki jeszcze mam, ale powoli schodzą przy dłuższym używaniu. Wiem co mówię, bo to nie jest moja pierwsza kuracja Acne Dermem.
ja jestem z AD zadowolona, nie ma spektakularnych efektów, ale przy systematycznym stosowaniu daje radę. Używam raz na tydzień.



Kusicie tym białym jeleniem,
niedawno kupiłam żel avene to nafrazie się nim zajmę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 22:36   #821
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4
Kusicie tym białym jeleniem,
No własnie, czytam czytam i nie wierzę
Widzialam dzis w realu na zakupach tego jelenia w płynie i zastanawiałam sie czy wziąć czy nie. W koncu zostawiłam jakoś nie mogłam sie przekonać, mimo ze cena śmieszna była. Do twarzy tak???
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 23:52   #822
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Fajny wąteczek zagłębiam sie w lekturze
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 01:48   #823
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziękuję Na doklejane rzęsy nie wpadłam... Muszę przed imprezą wypróbować, bo nigdy nie używałam i nawet nie mam... Muszę kupić, tylko nie wiem gdzie dostać tanie i fajne...
spoko
sorry ze tak w skrocie napisalam ale sie spieszylam

---------- Dopisano o 03:40 ---------- Poprzedni post napisano o 03:38 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może jakiś patent na obłażące wszystkim czarne spodnie..? To też jest w jakimś sensie zapytanie o patent na bycie "naj" dlatego pytam tu Zakupiłam sobie fajne dopasowane czarne spodnie i niestety okropnie obłażą
probowalyscie tasme klejaca ?? taka szeroka, pocztowa... zbiera wszystkie farfocle

---------- Dopisano o 03:43 ---------- Poprzedni post napisano o 03:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość

i jak to jest z tym glinem ? ten proszek dziala w taki sposob,ze po prostu dobrze sciera naskorek, czy to sam glin ma takie wlasciwosci rozjasnaijace ?
glin jest podobno szkodliwy... chyba ze mowisz o czyms innym

---------- Dopisano o 03:48 ---------- Poprzedni post napisano o 03:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Witajcie .Czytam Was od początku i wiele waszych patentów stosuje.Wypróbowałam chyba wszystkie i jedne przypadły mi bardziej d gustu inne mniej
Oto moje ulubione:
1.peeling do ciala z oliwki i cukru z jakimś olejkiem eterycznym,który mam akurat pod ręką
2.na cellulitis:maska z oliwy kawy cynamonu imbiru i spirytusu cudo!!
3.na twarz maski z drożdzy(zawsze mieszam z oliwką żeby nie zasychała) i glinki różnych kolorów
4. wit.C cevikap-ta ma najmniej gliceryny i najmniej zapycha staram się nią zlikwidowac przebarwienia po trądziku
5. na syfki olejek herbaciany pasta lassari , kawałek husteczki namoczonej w wodzie utlenionej przyklejony na gulę -która nie chce dojrzec czasem też mieszam odrobinkę glinki z wodą utlenioną i też kładę na takiego delikwenta
6.wodą utlenioną zmieszaną z kwaskiem cytrynowym staram się wybielić przebarwienia
7.tonik z octu jabłkowego do tego wit.B5,B3 HA zależy co mam w domu
8.twarz myję babydreamem lub białym jeleniem(ale wolę w płynie bo kostka jest dla mnie niewygodna)
9.krem na noc Babydream z cynkiem albo z nagietkiem albo extrasensitive nie lubie bebydreamów bez cynku mam wrażenie że na twarzy tworzą dziwną powłokę jakby maseczka peel-off) babydream z cynkiem stosuje też na podrażnienia po depilacji
10.na stopy tarka z Rossmana i cerkoderm 30 lub jakis tłusty krem wymieszany z dużą ilością mocznika na to woreczki foliowe skarpetki i do łóżka na noc fajnie jak się wcześniej jeszcze wymoczy nogi w krochmalu lub glutkach z siemienia lnianego
11. na paznokcie olejek rycynowy wymieszany z keratyną i wit.B5 smaruje nim też końcówki włosów przed myciem
12.maska do włosów Kolos Latte
13.mgiełka do włosów z keratyną
14. jedwab z Joanny lub Waxu
15. przez 2-3 miesiące w roku kuracja sokiem z czarnej rzepy na włoski
16. na spierzchnięte usta maść z witaminą A najlepsza ze wszystkiego!!
16. pod oczy w.w. maść lub żel z arniką z flosleku
... pewnie by się coś jeszcze znalazło ale teraz nie pamiętam a no jeszcze napewno dieta herbatki itp. ale to wiecie zreszta sama jakoś do odpowiednie diety nie mam zacięcia poprostu lubię niezdrowe jedzenie

Aha wypróbowałam tak zachwalanego przez Was żelu aloesowego Palomy i jakoś nie podzielam zachwytu :/ Na twarzy sielepi i wydaje mi się ż ezapycha na włosach też sie klei nie wiem jak mogę go wykorzystać jakoś nie przypadł mi do gustu miałąm też wcześniej żel aloesowy z flosleku skład podobny cena mniejsza no ale też mnie nie zachwycił- ja w ogóle jakoś nie lubię kosmetyków w żelu
fajnie ze przypomnialas najfajniejsze patenty
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 06:38   #824
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Kusicie tym białym jeleniem,
niedawno kupiłam żel avene to nafrazie się nim zajmę
A ja mam wielbłąda w kostce (jakkolwiek to brzmi) i też polecam

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
probowalyscie tasme klejaca ?? taka szeroka, pocztowa... zbiera wszystkie farfocle
hihi, właśnie wpadłam na ten sam cudowny pomysł, tyle, że nie miałam szerokiej taśmy pocztowej i użyłam zwykłej klejącej Trochę się namęczyłam i zużyłam całą taśmę prawie.. Ale sam patent jest dobry
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2010-02-13 o 06:39
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 07:52   #825
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Witajcie .Czytam Was od początku i wiele waszych patentów stosuje.Wypróbowałam chyba wszystkie i jedne przypadły mi bardziej d gustu inne mniej
Oto moje ulubione:
1.peeling do ciala z oliwki i cukru z jakimś olejkiem eterycznym,który mam akurat pod ręką
2.na cellulitis:maska z oliwy kawy cynamonu imbiru i spirytusu cudo!!
3.na twarz maski z drożdzy(zawsze mieszam z oliwką żeby nie zasychała) i glinki różnych kolorów
4. wit.C cevikap-ta ma najmniej gliceryny i najmniej zapycha staram się nią zlikwidowac przebarwienia po trądziku
5. na syfki olejek herbaciany pasta lassari , kawałek husteczki namoczonej w wodzie utlenionej przyklejony na gulę -która nie chce dojrzec czasem też mieszam odrobinkę glinki z wodą utlenioną i też kładę na takiego delikwenta
6.wodą utlenioną zmieszaną z kwaskiem cytrynowym staram się wybielić przebarwienia
7.tonik z octu jabłkowego do tego wit.B5,B3 HA zależy co mam w domu
8.twarz myję babydreamem lub białym jeleniem(ale wolę w płynie bo kostka jest dla mnie niewygodna)
9.krem na noc Babydream z cynkiem albo z nagietkiem albo extrasensitive nie lubie bebydreamów bez cynku mam wrażenie że na twarzy tworzą dziwną powłokę jakby maseczka peel-off) babydream z cynkiem stosuje też na podrażnienia po depilacji
10.na stopy tarka z Rossmana i cerkoderm 30 lub jakis tłusty krem wymieszany z dużą ilością mocznika na to woreczki foliowe skarpetki i do łóżka na noc fajnie jak się wcześniej jeszcze wymoczy nogi w krochmalu lub glutkach z siemienia lnianego
11. na paznokcie olejek rycynowy wymieszany z keratyną i wit.B5 smaruje nim też końcówki włosów przed myciem
12.maska do włosów Kolos Latte
13.mgiełka do włosów z keratyną
14. jedwab z Joanny lub Waxu
15. przez 2-3 miesiące w roku kuracja sokiem z czarnej rzepy na włoski
16. na spierzchnięte usta maść z witaminą A najlepsza ze wszystkiego!!
16. pod oczy w.w. maść lub żel z arniką z flosleku
... pewnie by się coś jeszcze znalazło ale teraz nie pamiętam a no jeszcze napewno dieta herbatki itp. ale to wiecie zreszta sama jakoś do odpowiednie diety nie mam zacięcia poprostu lubię niezdrowe jedzenie

Aha wypróbowałam tak zachwalanego przez Was żelu aloesowego Palomy i jakoś nie podzielam zachwytu :/ Na twarzy sielepi i wydaje mi się ż ezapycha na włosach też sie klei nie wiem jak mogę go wykorzystać jakoś nie przypadł mi do gustu miałąm też wcześniej żel aloesowy z flosleku skład podobny cena mniejsza no ale też mnie nie zachwycił- ja w ogóle jakoś nie lubię kosmetyków w żelu
Jakiej firmy ta rzepa?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:29   #826
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A na czarne obłażące spodnie może pomoże po praniu jakiś specjalny antystatyk?...Widziałam kiedyś takie w sprayu.
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:50   #827
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:54   #828
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ten antystatyk, który miałam, nie zostawiał żadnych zacieków, ale ja go kupowałam nie w Polsce

A jeśli na czarnych ubraniach po praniu i płukaniu zostają białe zacieki, to można spróbować wypłukać je w wodzie z octem i potem wywietrzyć - u mnie za każdym razem działało
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:12   #829
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 09:18   #830
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taki spray antystatyczny (składu niestety nie pamiętam, a opakowanie niedawno wyrzuciłam), nazywał się Lana, ale nie był kupiony w Polsce. To jest bezbarwne coś o dosyć ostrym zapachu, ale jeśli się tym spsikało ciuchy ze sztucznych tkanin, to się nie elektryzowały (ja zawsze w mróz psikam podszewki spódnic, żeby do rajstop się nie kleiły ). Poszukaj, może w Polskich sklepach też coś takiego można kupić.
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:22   #831
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy ta rzepa?
Made in targowisko
tzn. zwykła rzepa warzywko, stosuje w sezonie letnim najczęsciej tak lipiec -wrzesień,ale można kiedykolwiek(w supermarketach są cały rok),zcieram jedną lub jak bardzo duża to połówkę na tarce o drobnych oczkach i wyciskam z niej sok który mieszam z odrobiną balsamu do włosów CAPITAVIT z Herbapolu (nazywa się balsam ale jest to etanolowy wyciąg ziołowy -alkohol pozwala cennym składnikom przeniknąć do cebulek włosów,na moich tłustych włosach się sprawdza) na to woreczek foliowy pochodzić z godzinę (uwaga szczypie na początek tzn. że działa )potem umyć jak zwykle.
Próbowałam zrobić więcej soku w sokowirówce na zapas ale jak postoi dłużej to nie podszczypuje tak w głowę więc wydaje mi się że już nie działa tak jak świeży.
jest trochę zachodu ale skuteczność rewelka ,włosy silniejsze mniej wypada bez porównania z np. kapsułkami z rzepą Joanny
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:26   #832
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Czym różni się pasta Lassari od zwykłej pasty cynkowej? Czy może to to samo?Czytam o tym i czytam i w końcu zgłupiałam już... Która pasta w końcu lepiej wysusza?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:38   #833
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

O ile się orientuję, to substancją aktywną w maści cynkowej jest tylko tlenek cynku, a w paście lassari tlenek cynku i kwas salicynowy. Czyli chyba ta druga jest lepsza.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:45   #834
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Pasta Lassari jest to pasta cynkowa +kwas salicylowy.Ma lepsze dzialanie na pryszcze-koszt to ok.3 zl:P
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:13   #835
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Made in targowisko
tzn. zwykła rzepa warzywko, stosuje w sezonie letnim najczęsciej tak lipiec -wrzesień,ale można kiedykolwiek(w supermarketach są cały rok),zcieram jedną lub jak bardzo duża to połówkę na tarce o drobnych oczkach i wyciskam z niej sok który mieszam z odrobiną balsamu do włosów CAPITAVIT z Herbapolu (nazywa się balsam ale jest to etanolowy wyciąg ziołowy -alkohol pozwala cennym składnikom przeniknąć do cebulek włosów,na moich tłustych włosach się sprawdza) na to woreczek foliowy pochodzić z godzinę (uwaga szczypie na początek tzn. że działa )potem umyć jak zwykle.
Próbowałam zrobić więcej soku w sokowirówce na zapas ale jak postoi dłużej to nie podszczypuje tak w głowę więc wydaje mi się że już nie działa tak jak świeży.
jest trochę zachodu ale skuteczność rewelka ,włosy silniejsze mniej wypada bez porównania z np. kapsułkami z rzepą Joanny
ciekawy patent Ale ja za leniwa...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 17:20   #836
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:19   #837
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Pasta Lassari jest to pasta cynkowa +kwas salicylowy.Ma lepsze działanie na pryszcze-koszt to ok.3 zl:P
Potwierdzam,że pasta Lassari jest świetna próbowałam i maści cynkowej i zwykłej pasty cynkowej i Lassari jest zdecydowanie najlepsza.Ładnie zasusza drobne krostki.
Na niezagojone strupki,czy sączące się ranki (po wyciskaniu na przykład )-tormentiol
na duże,ale z białym czubkiem tribiotic bo wyciąga wszystko na zewnątrz (więc nie stosuję przed wyjściem) to takie moje maści must have,które mam zawsze w domu niezależnie czym sie leczę tzn. uporczywy nie przemijający trądzik
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:31   #838
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-02-14 o 09:33
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:57   #839
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
i sudocrem i Papka Jadwigi zawierają tlenek cynku, on tak dobrze na Ciebie(tzn. na Twoich nieprzyjaciół ) działa.
Ja lubię te preparaty ale na drobne krostki,niestety na duże hormonalne gule nie ma szans
A gdzie kupujesz papke Jadwigi? szukałam kiedyś po sklepch zielarskich i aptekach ale nie było
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:22   #840
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ciężko dostać papkę Jadwigi... jedynie na allegro.
Wiem gdzie we Wroclawiu można ją kupić-w ich salonie :P pamiętam kiedyś się zalatwilam (powyciskalam:/) i później się ratowalam papkę J. -na calą twarz ,po 3 dniach bylo miliard razy lepiej,jednak stosowana na calą twarz może wysuszać.Jeśli chodzi o cenę to jest to 23 zl za 30 ml albo coś podobnego.
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.