przebarwienia, plamy, tradzik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 11:37   #31
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Ja polecam na przebarwienia maść Acne-derm, do kupienia w aptece bez recepty, kosztuje ok. 20 zł. Ja przez kilka lat chodziłam z przebarwieniami po trądziku, aż w końcu któraś z kolei pani dermatolog się nade mną zlitowała i doradziła mi tą maść. Po miesiącu stosowania przebarwienia wyraźnie zjaśniały, a po 2 miesiącach całkiem znikły. Najlepiej używać maści na noc, gdyż nie można wychodzić na słoneczko mając ją na twarzy, no chyba, że jest pochmurny dzień.
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez Felaa
Czas edycji: 2011-05-15 o 11:43
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:52   #32
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
A czy ja gdzies napisalam,ze jest rowniez na blizny ?
Wybacz, chodziło mi o przebarwienia. Autorce chodzi o pozbycie się przebarwień, a nie sińców czy obrzmień, a żel z arniki właśnie na takie sprawy jest.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:23   #33
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Wybacz, chodziło mi o przebarwienia. Autorce chodzi o pozbycie się przebarwień, a nie sińców czy obrzmień, a żel z arniki właśnie na takie sprawy jest.


ale jest rowniez,na zaczerwienienia i rozszerzone naczynka
dobry do stosowanie na buzie ,polecam
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 15:10   #34
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

zaczerwienienia i rozszerzone naczynka nie mają nic wspólnego z przebarwieniami a że arnika dobra to wiem z autopsji
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:35   #35
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Też walczę z przebarwieniami ;/ moje są bardzo ciemne i jest ich dużo, pojawiają się po każdej większej kroście.. Stosowałam 2 miesiące Acne Derm ale nic a nic nie pomógł teraz od marca stosuję krem Pharmaceris wybielajacy ale dalej nic już nawet myślałam o wybielaniu laserowym bo coraz więcej ich mam a żadno nie zniknęło a stosowałyście może kurację wybielającą z Ziai?
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:00   #36
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
zaczerwienienia i rozszerzone naczynka nie mają nic wspólnego z przebarwieniami a że arnika dobra to wiem z autopsji
ponownie powtarzam,ze nigdzie nie mowilam,ze ma cos wspolnego ,ale biorac pod uwage fakt,ze autorka na cere z problemami,moze zawsze sprobowac ,nie sadzisz ?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Też walczę z przebarwieniami ;/ moje są bardzo ciemne i jest ich dużo, pojawiają się po każdej większej kroście.. Stosowałam 2 miesiące Acne Derm ale nic a nic nie pomógł teraz od marca stosuję krem Pharmaceris wybielajacy ale dalej nic już nawet myślałam o wybielaniu laserowym bo coraz więcej ich mam a żadno nie zniknęło a stosowałyście może kurację wybielającą z Ziai?
Jak juz wspomnialam wyjez,na takie ciemne plamki polecam krem wybielejacy Drula,jest naprawde bardzo dobry,moze pomoze,Auriderm rowniez,poniewaz przyspiesza odnawianie sie naskorka,wiec szybciej dostaje sie do "problemu" (przebarwienia,zaczerwien ienia,blizny) ,rozjasnia i goi ,lagodzi podraznienia.


__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:23   #37
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Też walczę z przebarwieniami ;/ moje są bardzo ciemne i jest ich dużo, pojawiają się po każdej większej kroście.. Stosowałam 2 miesiące Acne Derm ale nic a nic nie pomógł teraz od marca stosuję krem Pharmaceris wybielajacy ale dalej nic już nawet myślałam o wybielaniu laserowym bo coraz więcej ich mam a żadno nie zniknęło stosowałyście może kurację wybielającą z Ziaia?
Ja używam kremu No Scar i na prawdę bardzo mi pomaga. Kuracji wybielającej z Ziaji co prawda nie stosowałam, ale słyszałam, że kremy z tej serii są bardzo tłuste i ciężkie, a z wybielaniem niewiele mają wspólnego
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 19:29   #38
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja używam kremu No Scar i na prawdę bardzo mi pomaga. Kuracji wybielającej z Ziaji co prawda nie stosowałam, ale słyszałam, że kremy z tej serii są bardzo tłuste i ciężkie, a z wybielaniem niewiele mają wspólnego
No Scar jest rewelacyjny,uzywam go od lat !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.