Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-01, 08:13   #1441
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê strzeli³am z jelitami, bo to do¶æ czêsty problem bior±c pod uwagê to co jemy i jak ¿yjemy - zbo¿a, cukier, nadmiar omega6, wêglowodanów tak¿e tych przetworzonych, do tego stres, kuracje antybiotykiem, tabletki anty i brak snu - ju¿ to wystarczy aby wystawiæ siê na problemy na tym gruncie, zachwiaæ równowagê flory bakteryjnej itd.
Najczê¶ciej objawia siê to zgag±, zaparciami, wzdêciami, bólami brzucha czy dyskomfortem po posi³ku, s± równie¿ problemy z samopoczuciem, skór±, nie dochodzi do wch³aniania sk³adników od¿ywczych, pojawia siê problem z toksynami i przerostem bakterii.

Jeste¶ jedyn± osob± tutaj, któr± doskonale rozumiem, gdy piszesz o AGA, ale mo¿e jednak nie wszystko stracone jeszcze? zastanów siê czy mo¿e czego¶ nie przeoczy³a¶, lub wydaje Ci siê tak ma³o istotne, ¿e nie bierzesz tego pod uwagê w ogóle.

Suplementujesz siê dobrze ponad rok (pewnie i d³u¿ej) a tu problem z paznokciami? taki bana³? po takim czasie powinny byæ twarde jak ska³a, po pierwszym lepszym zestawie witaminowym.
Sailorku ja te¿ mam problemy z paznokciami takie same jak Gaya . Ci±gle mi siê rozdwajaj±, s± miêciutkie, ³ami± siê, ale ja NIGDY nie mia³am mocnych paznokci. Kurde, mo¿e wspomnieæ i o tym endokrynologowi? Do wizyty u niego w czwartek bêdê mia³a chyba wszystkie hormony, dojezie jeszcze ACTH, SGHB, prolaktynê, progesteron, testosteron zwyk³y, TSH, potas, sód... W sumie wyda³am na nie ponad 500 z³ . Ale trudno, chocia¿ wszystko powinno byæ jasne
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:51   #1442
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

A ja my¶la³am, ¿e przy AGA to tylko w³osy bierze siê pod uwagê.
Ja paznokcie mam d³ugie i mocne (remont mieszkania robi³am i tylko zdziera³am lakier). Skórê mam normaln± (cia³o), twarz mieszana (ale bez niespodzianek, które mia³am jeszcze w wieku 29 lat, zesz³y mi po ci±¿ach i nie wróci³y).
Mam problem tylko z w³osami (ha, ha, ale ¿art), bardzo mi siê przet³uszczaj± (muszê myæ codziennie), i nie wypadaj± w du¿ych ilo¶ciach, ale mam ³ysinkê na szczycie g³owy.

Moje obserwacje s± takie, ¿e jest problem z w³osami, szczególnie u kobiet. By³am ostatni w komisji wyborczej (u nas frekwencja wy¿sza, bo mieli¶my referendum olimpijskie) i maniacko obserwowa³am w³osy wyborców (tak, wiem, ¿e to zboczenie ). Stan w³osów naprawdê niefajny i dotyczy to nie tylko starszych kobiet, czy oko³omenopauzalnych, ale równie¿ bardzo m³odych dziewczyn. Nie wiem dlaczego w³osy kobiet s± w tak nêdznym stanie , ale nikt mi nie wmówi, ¿e to wszystko AGA. Musi byæ jeszcze jaki¶ inny czynnik .
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 09:56   #1443
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 5 176
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

dziewczyny rycze , umy³am g³owê , rozczeslam w³osy i na rekach zosta³a gar¶æ wlosów. mysla³am ze jest ciut lepiej po wcieraniu kozieradki, ³ykaniu CP, vitapilu, ale to by³o tylko z³udzenie. Ile razy w ci±gu dnia bym nie przejecha³a rêk± po w³osach wyci±gam w³osy. jestem zrozpaczona, nigdy nie mia³am marnych w³osów, zelazo, tsh, w normie. ja nei wiem co robic. za chwilê bêdê ³ysa. Kupilam ampu³ki Vichy neogenic-300 z³ i nic. tak bardzo siê boje
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:28   #1444
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Mastiff, ja badanie witaminy D robi³am w Diagnostyce - wykonano je metod± CMIA - nie wiem czy to dobrze czy ¼le, ale laboratorium uznawane jest za ca³kiem dobre.
No w³a¶nie tam sprawdza³am, tylko, ¿e cennik na stronie. Bêdê jutro rano to sprawdzê, czy siê zgadza, ale wychodzi 160z³ (czyli nawet wiêcej ni¿ wcze¶neij napisa³am). To jest to badanie:
http://www.diag.pl/Badanie-Witamina-...2d0fa15.0.html
Te¿ s³ysza³am, ¿e najlepiej robiæ tam i to nawet nie w punktach pobrañ tylko w miejscu gdzie maj± ju¿ laboratorium.
Jutro idê sprawdziæ poziom ¿elastwa.Nie wiem tylko czy ten nieszczêsny TIBC badaæ. Zastanawiam siê te¿ nad cholesterolem.

Ciekaw± rzecz wczoraj wygrzeba³am: ¿e mia³am rok temu 17oh progesteron w górnej granicy. W sumie mo¿e to nic nie znaczy: norma od 0.1 do 1.1, u mnie 1.0
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:00   #1445
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosia odpisa³am od razu, ale mi posta wj...o

Wiem, ¿e po odstawieniu mia³abym armagedon, ale my¶lê, ¿e jednak do koñca ¿ycia tabsów je¶æ nie bêdê. Muszê poszukaæ jakiego¶ innego sposobu ¿eby sobie pomóc, bo tabsy jak widaæ nie s± rozwi±zaniem, ju¿ nie.

Planujê jeszcze byæ mam±, wiêc to bêdzie dobry moment, ¿eby sprawdziæ, czy ci±¿a mi co¶ ustawi czy nie - po pierwszym porodzie,zaraz po 4 miesi±cach zaczê³am braæ antyki. mam jeszcze 2 opakowania Bonadei i chyba zakoñczê na tym.

A tak w ogóle, to zobaczy³am swoje zapiski z zesz³ego roku i w niemal identycznym czasie, po oko³o miesiêcznej poprawie, równie¿ na prze³oemie maja i czerwca zaczê³y mocniej lecieæ. jak to wyt³umaczyæ?

Ja to sobie tak my¶lê, ¿e mo¿e to i kwestia przyzwyczajenia oraganizmu do tabsów inneov. Biorê ju¿ 6 miesiêcy - teraz przymierzam siê do oneobiolu.

No i wracam do paradermu z dziegciem, bo mnie co¶ ³eb swêdzi i mo¿e znowu jakie¶ podra¿nienie mam.

U mnie to taka cienka garnica teraz, balansowanie nad przepa¶ci± - wystarczy ma³e gówno a ju¿ tracê w³osowa równowagê.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 13:23   #1446
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie to taka cienka garnica teraz, balansowanie nad przepa¶ci± - wystarczy ma³e gówno a ju¿ tracê w³osowa równowagê.
To DOKLADNIE tak jak u mnie. Oenobiol mi mega pomogl, ale wystraczylo, ze kilka nocy zle spalam i juz bylo duzo gorzej. Teraz niestety mialam kolejny rzut prawie bialych nocy ( cholery dostaje, chyba przewlekla zapalenie zatok , ale juz nie bede sie o tym tutaj rozpisywac) no i odpukac, na razie ani jeden wlos z glowy nie spada, a Belare biore od trzech dni Jestem bardzo dobrej mysli To co widze juz, to ze wlosy mam nagle mega gladkie, a jeszcze tydzien temu mialam takie siano i zdeformowanie koncowek, ze chcialam robic zdjecia i tu wrzucac, ale len mnie ogarnal z tego niedospania.
Wiem kolamara, ze to nie jest rozwiazanie na cale zycie, ale jesli dzieki temu moge zyskac chociaz kilka lat normalnosci, to nic mnie nie powstrzyma. Dobre tabsy, moj kompleksik z ziol z naturalisu, oenobiol i gore mam gesta jak trzeba.


Mastiff odp na Twoje pytanie : no tak, moga leciec po kazdych antykach u kobiet, ktore mialy sporo tescia , bo z czasem go podniosa. Dlatego dla nas tylko antyandrogenne, wiec wybor bardzo waski. Diane i ogolnie Bayera lepiej omijac szerokim lukiem, wiec jedyna alterantywa sa wlasnie Madinette i jej odpowiedniki, Belara, Belina itp.

Sailor dziekuje za wsparcie

Anna Pewnie, ze nie AGA. To sobie ludzkosc sama wyrzadzila, wszedobylska chemia. U Francuzek sytuacja wyglada lepiej, moze co piata ma troche przerzedzone wlosy, regularnie widuje tez ewidentne AGA, ktore od razu przykuwa moja uwage, wiadomo , obsesja..ale to sa sporadyczne przypadki. U Polek rzeczywiscie nedza i to mnie troche zastanawia, bo to niby na zachodzie wszystko sie w plastik pakuje i przeladowuje pestycydami ( jablka piekne, wszystkie tego samego rozmiaru, krwiscie czerwone itd ) W mojej poprzedniej pracy tutaj byly oprocz mnie cztery Polki - wszystkie mialy nedzne wlosy, 3/ 5 niedoczynnosc tarczycy, PCOS, jedna przez to otyla, jedna z duzym tradzikiem. To juz nie jest przypadek ani blad statystyczny. :/

asiulek awybacz, nie pamietam szczegolow Twojej sytuacji, ale czytalas troche forum, wiesz ze zbadac TSH nie wystarczy ? nie inwestuj setek w zadne kosmetyki dopoki sie gruntownie nie przebadzasz.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-06-01 o 13:33
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:05   #1447
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol ja w³a¶nie zdecydowa³am siê na oenobiol (bo my¶la³am te¿ o solgarze) czytaj±, ¿e tobie tak pomaga. No nic, w³a¶nie bêdê zamawiaæ, bo inneov mam jeszcze tylko na 2 dni. Do tego mam jeszcze betasitosterol, ale nie wiem czy jedno z drugim ³±czyæ, bo jak co¶ pomo¿e o nie bêdê wiedzia³a co Pobo¿ne ¿yczenia hehe

Zrobi³am sobie fotki g³owy z góry i muszê przyznaæ, mimo wszystko, ¿e choæ ta poprawa trwa³a tylko 3 miesi±ce, to mam górê deko gêstsz± ni¿ rok temu. Tylko co z tego jak zaraz to wszystko mo¿e wypa¶æ

Na razie nie my¶lê co z antykami - skoñcze te co mam i muszê z m. pogadaæ czy powiêkszamy ju¿ rodzinkê. Od tego zale¿y dalsze moje szukanie z³otego ¶rodka. Nie ukrywam, ¿e z zainteresowaniem bêdê ¶ledziæ Twój ruch w tym zakresie, bo mo¿e i dla mnie to by³oby jakie¶ rozwi±zanie lepsze ni¿ te dotychczasowe.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 14:21   #1448
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziekujê Gosiaku za odpowied¼
Margo, którego oenobila masz? Kole¿anka polecia³a za gramamanice i poprosi³am j±, ¿e je¶li spotka to ¿eby mi kupi³a
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:16   #1449
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mastiffek, jak Ty sie jeszcze raz o oenobiol zapytasz REVITALISANT ma byc, koniec kropka!! Trust me on this ! Ja nawet jestem zapisana do klubu oenobiol czy jak to sie tam zwie, wysylaja mi newslettery etc.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:23   #1450
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiaku, ja wiem, ¿e to ten Tylko by³am ciekawa co Margo dorwa³a, bo np. widzia³am, ¿e w Hiszpanii jest dostêpny Anti Chute (przynajmniej na e-bayu).
Wiêc pytanie ju¿ do Margo: gdzie kupowa³a¶ Allegro?
Mnie takie rzeczy ogólnei bardzo zawsze intryguj±, jak co¶ jest wycofywane z Polski. Ostatnio szuka³am szamponu z GP z dziegciem i te¿ ju¿ go nie widzê. Dlaczego? Bo by³ dobry, to trzeba by³o zdj±æ z pó³ek?
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:28   #1451
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiakol ja w³a¶nie zdecydowa³am siê na oenobiol (bo my¶la³am te¿ o solgarze) czytaj±, ¿e tobie tak pomaga. No nic, w³a¶nie bêdê zamawiaæ, bo inneov mam jeszcze tylko na 2 dni. Do tego mam jeszcze betasitosterol, ale nie wiem czy jedno z drugim ³±czyæ, bo jak co¶ pomo¿e o nie bêdê wiedzia³a co Pobo¿ne ¿yczenia hehe

Zrobi³am sobie fotki g³owy z góry i muszê przyznaæ, mimo wszystko, ¿e choæ ta poprawa trwa³a tylko 3 miesi±ce, to mam górê deko gêstsz± ni¿ rok temu. Tylko co z tego jak zaraz to wszystko mo¿e wypa¶æ

Na razie nie my¶lê co z antykami - skoñcze te co mam i muszê z m. pogadaæ czy powiêkszamy ju¿ rodzinkê. Od tego zale¿y dalsze moje szukanie z³otego ¶rodka. Nie ukrywam, ¿e z zainteresowaniem bêdê ¶ledziæ Twój ruch w tym zakresie, bo mo¿e i dla mnie to by³oby jakie¶ rozwi±zanie lepsze ni¿ te dotychczasowe.
Kolamara, pochwal siê "gór±" i wrzuæ zdjêcia. To buduj±ce, kiedy widaæ, ¿e nasza walka ma sens .
Ja doprowadzi³am skórê do równowagi, ale od czasu do czasu dodajê olejek z drzewa herbacianego do mieszanki wodnej szamponu (u mnie metoda butelkowa). Pomaga na równowagê skóry, a jest mniejszy smród ni¿ ten dziegciowy

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiaku, ja wiem, ¿e to ten Tylko by³am ciekawa co Margo dorwa³a, bo np. widzia³am, ¿e w Hiszpanii jest dostêpny Anti Chute (przynajmniej na e-bayu).
Wiêc pytanie ju¿ do Margo: gdzie kupowa³a¶ Allegro?
Mnie takie rzeczy ogólnei bardzo zawsze intryguj±, jak co¶ jest wycofywane z Polski. Ostatnio szuka³am szamponu z GP z dziegciem i te¿ ju¿ go nie widzê. Dlaczego? Bo by³ dobry, to trzeba by³o zdj±æ z pó³ek?

Mastiff
, chyba jeszcze jest. I z tego co widzia³am jest aktualnie w promocji w rossie - 5,39
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 15:31   #1452
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ

Mastiff
, chyba jeszcze jest. I z tego co widzia³am jest aktualnie w promocji w rossie - 5,39
W Wro przesz³am ju¿ kilka Rossów i nigdzie go nie ma. Nawet nie to, ¿e jest wykupiony. Po prostu, ju¿ nie ma swojego miejsca na pó³ce. Dzisiaj z ciekawo¶ci przejdê do innych drogerii, ale je¶li i tam nie bêdzie to sprawa jest oczywista.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:34   #1453
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiaku, ja wiem, ¿e to ten Tylko by³am ciekawa co Margo dorwa³a, bo np. widzia³am, ¿e w Hiszpanii jest dostêpny Anti Chute (przynajmniej na e-bayu).
Wiêc pytanie ju¿ do Margo: gdzie kupowa³a¶ Allegro?
Mnie takie rzeczy ogólnei bardzo zawsze intryguj±, jak co¶ jest wycofywane z Polski. Ostatnio szuka³am szamponu z GP z dziegciem i te¿ ju¿ go nie widzê. Dlaczego? Bo by³ dobry, to trzeba by³o zdj±æ z pó³ek?
Faktycznie sprzedaja na ebayu jeszcze ten w starym opakowaniu, ale to musi byc jakis bardzo krotki termin przydatnosci, bo przeciez nowe opakowanie jest juz na rynku od dluzszego czasu. Na tej aukcji , ktora sprawdzalam wcale nie podaja daty spryciarze. Jak bedziesz miala okazje kupic revitalisant, bierz w ciemno. Tu np wychodzi nie najdrozej :
http://www.ebay.fr/itm/Revitalisant-...item2339cb68aa

ja kupuje w aptece po tej samej cenie, ale tylko dlatego, ze znam jedna gdzie pracuja studenci i wszystko jest duzo tansze niz gdzie indziej. W kazdej innej aptece cena 3paka nie schodzi ponizej 32 euro.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:40   #1454
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
W Wro przesz³am ju¿ kilka Rossów i nigdzie go nie ma. Nawet nie to, ¿e jest wykupiony. Po prostu, ju¿ nie ma swojego miejsca na pó³ce. Dzisiaj z ciekawo¶ci przejdê do innych drogerii, ale je¶li i tam nie bêdzie to sprawa jest oczywista.
Jestem ciekawa czy masz racjê. Pamiêtaj, ¿e nie ka¿dy ross ma pe³n± ofertê, nie dotyczy to tylko GP, ale wszystkich produktów. Przy czym ich polityka jest dla mnie niezrozumia³a, bo czêsto te du¿e sklepy w galeriach handlowych maj± mniejsz± ofertê ni¿ te mniejsze sklepy.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:29   #1455
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mastiffku mam dok³adnie ten o którym pisze Gosia- Revitalisant, ³ykam go dwa razy dziennie. A gdzie ja go kupi³am? Przez internet, ale gdzie? Chyba na allegro, ale nie pamiêtam... Najgorsze, ¿e spectral jeszcze nie doszed³ , muszê znowu do nich napisaæ, bo przeginaj±. Nie wiem ile dok³adnie czekam, ale chyba z 2 tyg. mo¿e d³u¿ej. T³umaczyli siê, ¿e jest takie zapotrzebowanie na ten specyfik, ze zabrak³o na magazynach
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 17:35   #1456
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mastiffek na allegro oenobiol jest mo¼e¶¼ we Wro osobi¶cie odebraæ. Ja w³±¶ne tak odebra³am.
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:12   #1457
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ale na ebayu macie 3pak za 124 zeta z przesylka do samego domku, wiec na alle wychodzi duzo drozej.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-01, 20:45   #1458
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tam sprawdza³am, tylko, ¿e cennik na stronie. Bêdê jutro rano to sprawdzê, czy siê zgadza, ale wychodzi 160z³ (czyli nawet wiêcej ni¿ wcze¶neij napisa³am). To jest to badanie:
http://www.diag.pl/Badanie-Witamina-...2d0fa15.0.html
Te¿ s³ysza³am, ¿e najlepiej robiæ tam i to nawet nie w punktach pobrañ tylko w miejscu gdzie maj± ju¿ laboratorium.
Jutro idê sprawdziæ poziom ¿elastwa.Nie wiem tylko czy ten nieszczêsny TIBC badaæ. Zastanawiam siê te¿ nad cholesterolem.

Ciekaw± rzecz wczoraj wygrzeba³am: ¿e mia³am rok temu 17oh progesteron w górnej granicy. W sumie mo¿e to nic nie znaczy: norma od 0.1 do 1.1, u mnie 1.0
to dok³adnie to badanie, specjalnie szuka³am po rachunkach tej jego ceny i jestem pewna tego co pisa³am wcze¶niej. S³ysza³am, ¿e w ró¿nych miejscowo¶ciach ceny mog± siê ró¿niæ, ale ¿eby a¿ tak? upewnij siê

O TIBC pierwsze s³yszê, ale poczytam co to za badanie w ogóle jest.

U mnie w laboratorium na miejscu nie wykonuj± wszystkich badañ ;/ androgeny wysy³aj± do Krakowa, ale i tak nigdy nie czeka³am na nie d³u¿ej ni¿ 2 dni - wiêc za to wielki plus.
Maj±c za³o¿on± kartê sta³ego klienta masz a¿ -5% rabatu na badania i dostêp do wyników przez internet - id± z duchem czasu

17ohp nie jest chyba specjalnie sta³ym hormonem, tak jak androstendion. Najgorzej ruszyæ wolnego te¶cia z miejsca.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:18   #1459
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczynki mam nastêpne badania (19 dc) :
Sód 140 (136-146)
Potas 4,69 (3,5-5,1)
TSH 2,21 (0,27-4,2) w kwietniu mia³am 1,5
LH 16,97 faza lutealna (1,0-11,4)
progesteron 7,46 faza lutealna (5,2-21,3)
prolaktyna 15,01 (2,7 - 26)
testosteron 0,47 (0,06 - 0,82)
Sailorku, spróbuj co¶ m±drego wymy¶liæ
To LH w fazie folikularnej by³o 5,95 (1,8-11,78)
czy to normalne, ¿e hormon tak sobie skacze w ró¿nym dniu cyklu? Tzn, wiem, ¿e mo¿e siê zmieniaæ, ale czy raz mo¿e byæ w normach, a za dwa tygodnie tak bardzo siê od tych norm wychyliæ? W ci±gu 2 tygodni LH wzros³o mi prawie 3-krotnie
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-06-02 o 12:54
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 13:02   #1460
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki mam nastêpne badania (19 dc) :
Sód 140 (136-146)
Potas 4,69 (3,5-5,1)
TSH 2,21 (0,27-4,2) w kwietniu mia³am 1,5
LH 16,97 faza lutealna (1,0-11,4)
progesteron 7,46 faza lutealna (5,2-21,3)
prolaktyna 15,01 (2,7 - 26)
testosteron 0,47 (0,06 - 0,82)
Sailorku, spróbuj co¶ m±drego wymy¶liæ
To LH w fazie folikularnej by³o 5,95 (1,8-11,78)
czy to normalne, ¿e hormon tak sobie skacze w ró¿nym dniu cyklu? Tzn, wiem, ¿e mo¿e siê zmieniaæ, ale czy raz mo¿e byæ w normach, a za dwa tygodnie jak bardzo siê od tych norm wychyliæ?

Lekarze nie lubi± badaæ bez potrzeby Progesteronu - jest hormonem pulsacyjnym i na podstawie tylko jednego jego pomiaru ciê¿ko co¶ wiêcej powiedzieæ, bo godzinê pó¼niej mo¿e byæ znacznie wy¿szy.
Natomiast jego niskie stê¿enie sugerowaæ mo¿e niedomogê cia³ka ¿ó³tego i pewnie brak owulacji w tym miesi±cu. Miewasz plamienia przed miesi±czk±, PMSy, albo krótkie cykle?
LH w tej fazie cyklu powinno ju¿ raczej opadaæ ni¿ wzrastaæ, to ju¿ musi lekarz oceniæ, jak du¿e jest to odchylenie od normy.
Generalnie jakby to by³y du¿e problemy z przysadk±, to mia³aby¶ wariacje znacznie wiêkszego kalibru, a wyniki Twoich badañ na bardzo z³e raczej nie wygl±daj±. Lekarz bêdzie musia³ siê wykazaæ
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:40   #1461
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Lekarze nie lubi± badaæ bez potrzeby Progesteronu - jest hormonem pulsacyjnym i na podstawie tylko jednego jego pomiaru ciê¿ko co¶ wiêcej powiedzieæ, bo godzinê pó¼niej mo¿e byæ znacznie wy¿szy.
Natomiast jego niskie stê¿enie sugerowaæ mo¿e niedomogê cia³ka ¿ó³tego i pewnie brak owulacji w tym miesi±cu. Miewasz plamienia przed miesi±czk±, PMSy, albo krótkie cykle?
LH w tej fazie cyklu powinno ju¿ raczej opadaæ ni¿ wzrastaæ, to ju¿ musi lekarz oceniæ, jak du¿e jest to odchylenie od normy.
Generalnie jakby to by³y du¿e problemy z przysadk±, to mia³aby¶ wariacje znacznie wiêkszego kalibru, a wyniki Twoich badañ na bardzo z³e raczej nie wygl±daj±. Lekarz bêdzie musia³ siê wykazaæ
nie mam plamieñ miêdzy miesi±czkami, ale sama miesi±czka nie odbiega wiele od plamienia, okres mam nie d³u¿szy od 2 dni.
W czwartek jadê do endo, jak nie bêdzie chcia³ mi pomóc to po³o¿ê siê mu na biurku i zacznê umieraæ! I wezmê ze sob± wypadniête w³osy po umyciu, powiem fryzjerce, ¿e ma mi to zapakowaæ w worek i rzucê mu do ³apy! A i jeszcze peruke zabiorê z sob± i te¿ w niego rzucê
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:04   #1462
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

hahaha juz widze jego mine
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:38   #1463
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
I zamówi³am sobie te¿ co¶ takiego: http://www._hairfor2.pl/?gclid=CKPki...FfQQtAodww0A9Q zamiast nanogenu. Zobaczê jak siê sprawdzi w praktyce
Linki proszê sobie poprawiæ
Masz ju¿ to cudeñko? Jak tylko dostaniesz, napisz jak wra¿enie je¶li chodzi o tuszowanie oraz kolor i czy w³osy po u¿yciu nie trac± po³ysku i jakie s± w dotyku, jestem niezmiernie ciekawa.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 06:51   #1464
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny kocham ¶mierdziucha Paraderm z dziegciem - dzi¶ normalnie powinnam myæ g³owê, bo w niedzielê my³am, ale w³osy mam ca³kiem ok. Lepsze nawet ni¿ po myciu innymi szamponami na drugi dzieñ.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 10:19   #1465
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

A ja proszê o jakie¶ rady.
Otó¿ po olejkach znik³ mi ³upie¿, ale mieszki chyba nadal mam zapchane, bo na koñcach niektórych wypadaj±cych w³osów jest taki ¿ó³tawy czop. Strasznie mnie to wkurza, bo g³owa wygl±da ju¿ niemal na czyst±, a cebulka podwójna. £upie¿ zosta³ mi tylko w miejscu gdzie wcieram loxon 5%, i chyba muszê go zamieniæ na spectral z minokidilem (tak jak Mastiff), bo strasznie mnie to denerwuje. Gdyby nie te czopy na w³osach, pomy¶la³abym, ¿e nie mam problemu, a tak, wiem, ze g³owa nie do koñca czysta. Jak to cholerstwo usun±æ? Jak siê tego pozbyæ? No i czy wiecie sk±d to siê bierze, czy to zrogowacia³e sebum, ³ój? Nigdy czego¶ takiego nie mia³am, nawet jak mia³am mnóstwo ³upie¿u
Mastiff daj znaæ gdzie zamówi³a¶ spectral, bo nie chcê znów wys³aæ kasy, która przepadnie, bo to cholera nie tanie rzeczy, (na ten spectral na stres jeszcze czekam)

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

no mam w koñcu ACTH
podam ³±cznie z kortyzolem, bo to nieroz³±cznie ze sob± powi±zane

ACTH 20,58 (7,20-63,30)
kortyzol 12,38 (6,2-19,4)
Poczyta³am ju¿ i wszystko wygl±da ok, no jedynie zastanawiam siê dlaczego to ACTH takie niskie, jak kortyzol te¿ nie "szczytuje" . Bo ponoæ jak jedno z nich wysokie, to drugie powinno byæ niskie, ale nie sadzê by endo zwróci³ na to uwagê
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-06-03 o 08:43
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 10:37   #1466
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

margo, nie dziel wlosa na czworo, ze sie tak wyraze ACTH i kortyzol masz w porzadku, nie ma sie do czego przyczepic, oprocz tego, ze to z krwi a nie z moczu. Tak naprawde i kortyzol powinien byc dobowy, ale to tylko w przypadku watpliwosci, a skoro u Ciebie juz rano jest w normie, to rzeczywiscie nie ma po co. Ja np rano mialam zawsze za wysoki ( co oznacza,ze budze sie juz zestresowana, fajno ) , ale dobowy juz w srodku normy i to najwazniejsze. A tescia to jakiego badalas ? Wolnego, mam nadzieje? na temat zaczopowania mieszkow nic Ci nie powiem; bo nie wiem. Jeszcze tylko tej przypadlosci chyba nie mialam na lbie.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:15   #1467
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

U mnie na zaczopowanie mieszków pomog³y kosmetyki od trychologa i zaprzestanie stosowania od¿ywek na skórê g³owy - to ostatnie trochê oszuka³am. Nak³adam przed myciem NaturVital przeciw wypadaniu, potem robiê bur¿ujski peeling i dopiero potem szampon. Twierdzê, ¿e najlepsz± rzecz± z wszystkich kosmetyków od trychologa jest zdecydowanie peeling.

Ostatnio po dwóch dniach od poprzedniego mycia wypad³o mi tylko 60 w³osów i tylko ko³o 10 przy czesaniu Nie wiem czy to jaki¶ chwilowy szok mojego ³ba, ale mi³y.

Poza tym przysz³a mi rolka i bêdê je¼dziæ
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:27   #1468
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

mój kortyzol z kolei Gosiakol gdyby go tak u¶redniæ z ca³ego dnia pewnie wyszed³by baaardzo nisko, bo te 12,38 by³o z samego rana (gdy jest najwy¿szy) i w ogromnym stresie, bo 7 lub 8 ¿y³ mi pêk³o i podchodzi³y do mnie a¿ 4 pielêgniarki. Wiec nerwy by³y mimo woli. Spodziewa³am siê sporo ponad normê.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie na zaczopowanie mieszków pomog³y kosmetyki od trychologa i zaprzestanie stosowania od¿ywek na skórê g³owy - to ostatnie trochê oszuka³am. Nak³adam przed myciem NaturVital przeciw wypadaniu, potem robiê bur¿ujski peeling i dopiero potem szampon. Twierdzê, ¿e najlepsz± rzecz± z wszystkich kosmetyków od trychologa jest zdecydowanie peeling.

Ostatnio po dwóch dniach od poprzedniego mycia wypad³o mi tylko 60 w³osów i tylko ko³o 10 przy czesaniu Nie wiem czy to jaki¶ chwilowy szok mojego ³ba, ale mi³y.

Poza tym przysz³a mi rolka i bêdê je¼dziæ
a mo¿e mi siê to zrobi³o od emulsji Zoxi derm??? Odstawiê j± na jaki¶ czas, tym bardziej, ¿e teraz tego ³upie¿u naprawdê niewiele.
Aziddee super, ¿e ci wystopowa³ wypad Mo¿e i ja siê kiedy¶ doczekam takiego cudownego stanu? A co do pillingu, to sobie co¶ musze sprawiæ, bo nie ma nic gorszego ni¿ jakie¶ twory na g³owie
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:37   #1469
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e mi siê to zrobi³o od emulsji Zoxi derm??? Odstawiê j± na jaki¶ czas, tym bardziej, ¿e teraz tego ³upie¿u naprawdê niewiele.
Aziddee super, ¿e ci wystopowa³ wypad Mo¿e i ja siê kiedy¶ doczekam takiego cudownego stanu? A co do pillingu, to sobie co¶ musze sprawiæ, bo nie ma nic gorszego ni¿ jakie¶ twory na g³owie
Wiesz, ja na ten w±tek wchodzi³am z optymizmem, wiêc nadal mimo wszystko wierzê, ¿e damy radê Z peelingów mia³am tylko obecny i Natura Siberica bodaj¿e. Ale obecny bije na g³owê wszystko o czym mog³abym pomy¶leæ Tylko drogie skubañstwo (prawie 130 z³ ).
Jeszcze dodam, ¿e biotebal 5 chyba zacz±³ u mnie dzia³aæ, bo widzê po paznokciach Po w³osach jeszcze nie
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:44   #1470
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja na ten w±tek wchodzi³am z optymizmem, wiêc nadal mimo wszystko wierzê, ¿e damy radê Z peelingów mia³am tylko obecny i Natura Siberica bodaj¿e. Ale obecny bije na g³owê wszystko o czym mog³abym pomy¶leæ Tylko drogie skubañstwo (prawie 130 z³ ).
Jeszcze dodam, ¿e biotebal 5 chyba zacz±³ u mnie dzia³aæ, bo widzê po paznokciach Po w³osach jeszcze nie
Aziddee a czy po tym peelingu nie lecia³y Ci bardziej w³osy, bo moje tak w³a¶nie reaguj±. Kiedy¶ mia³am z Gestila i po u¿yciu zawsze co najmniej dwukrotny wypad ni¿ zwykle i to samo po sodzie. Ju¿ a¿ siê bojê tego u¿ywaæ, bo u mnie i tak grube setki lec±
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.