Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 21:27   #3871
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie Maleństwo rośnie jak na drożdżach, ma już ok 9,5 cm Według ginekolog na 80% będzie dziewczynka! Zatem będziemy się przyzwyczajać do myśli, że w brzuchu jest Łucja lekarka mówiła, że potwierdzi to jeszcze za miesiąc (7 lipca wizyta) Tż zapatrzony w ekran usg nic nie mówił aż go gin pytała czy dobrze wszystko widzi Wg usg mamy 14t6d a om 14t4d poniżej zdjęcia mojej kruszynki
Wspaniale! zdjęć niestety nie widzę na telefonie
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 21:30   #3872
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Ewelinka gratuluje dobrych wiadomosci i prawdopodobnie synusia!!!

Migdałku to akurat rozumiem bo mi sie nie podobaja fotki gdzie dziecko jest przebrane za królika itp albo w garnek włożone mi sie podobaja takie gdzie widac poprostu jaki dziecko to skarb
__________________
Marcelinka

Edytowane przez xjustyniaaax
Czas edycji: 2016-06-09 o 21:31
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 21:40   #3873
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny po wizycir wszystko ok wymiary ok wszystji ok a nasz urwisek jest tak skrecony ze dlugo potrwalo zanim dal sie pomierzyc az mowie do lekarza czy cos nie tak ale on sobie akurat poskakax chciał no super widok dawke luteiny mi zmniejszyl na dwie tabletki wiec coraz lepiej no i na 70% chlopczyk
Ooooo super!

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
[/COLOR]monika wczoraj nie pogratulowałam Ci cudnej istotki
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Gatita91 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, gratuluje pozytywnych wyników usg
Ja od wczoraj martwię się szalenie, jestem po usg prenatalnym i sen z powiek spędza mi NT 2,4 mm . Reszta markerów określających zespół Downa jest prawidłowa, bo i serduszko jest zdrowe, kość udowa odpowiedniej długości, kość nosowa występuje, etc. ale to nie zmienia faktu że byłam nastawiona raczej na same pozytywne doznania z tego badania.

A teraz czekam tydzień na wyniki z krwi, które mogą w jakimś stopniu mam nadzieję uspokoić mnie trochę.

Znacie kogoś kto miał NT wysokie a całą resztę w porządku i było ok?
A lekarz Ci powiedział, że jest wysokie? Może wszystko jest ok i niepotrzebnie się martwisz? Ja tego nawet nie analizowałam, ryzyko ogolnie wyszło niskie.
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 23:14   #3874
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Ja po badaniach, wszystko dobrze! 😊 Pomiary wyszły eleganckie, ryzyko niskie. Maluch ma 6,17 cm i to wychodzi 12t4d. Główka wskazuje na 13t3d 😆

Jejciu jakie słodkie stópki, rączki, nosek, buzia! No cudo 😍

Co do płci to cieżko jeszcze stwierdzić ale lekarz jakby miał obstawiać to na dziewczynkę (bo była pozioma kreska). Mówił to na ponad 50% więc czekamy dalej i nie kupujemy jeszcze kokardek 😆

Ależ fajnie się odbijał nóżkami 😆
Mamy płyte z nagraniem i już 3 razy oglądaliśmy.

ale piękne

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość


Także nasza historia przedstawia się tak:

Od września mieszkam z mężem w Niemczech. On ma pracę, ja mam pracę, na mieszkanie i tak się nie zanosi w najbliższym czasie, więc doszliśmy do wniosku, że czas rozpocząć starania o dzidziusia
I tak nam się udało za pierwszym razem
Byłam na początku maja w Polsce, wróciłam i się zaczęło... mdłości, wymioty, bóle głowy, czyli to, co w ciąży najpiękniejsze Na początku zwaliłam to na stres po całej tej podróży, emocje itd., ale wiedziałam (i miałam nadzieję), że to dzidziuś. Zrobiłam test w domu i na pogotowiu i dostałam jednoznaczną diagnozę - ciąża
Szczęście jednak szybko musiało ustąpić odmiennym emocjom, gdyż recepcjonistka w gabinecie ginekologicznym oznajmiła mi, że wolny termin do polskiej lekarki jest możliwy... w sierpiniu Gdy dowiedziała się, że jestem w ciąży, najpierw oburzyła się, dlaczego tak późno (połowa maja), a później zapisała mnie na wizytę do Niemki na 7 czerwca, ale zapewniła mnie, że ona będzie tłumaczyć.
Strasznie się męczyłam przez ten miesiąc - codzienne wymioty, a tu trzeba naginać w pracy (kuchnia McDonalds, można sobie wyobrazić), szef idiota, a i kurs językowy się zaczął. Mało jadłam, mało spałam i byłam ogólnie wykończona. Lekarz rodzinny pojechał sobie na urlop, na pogotowiu zwolnień nie wydają... Tragedia.
Doczekałam w końcu do dnia wizyty. Strasznie się denerwowałam, czy wszystko ok, jak to będzie i w ogóle. I jakie było moje zdziwienie, gdy powitał mnie całkowicie niemiecki personel w gabinecie... Dużo rozumiem, jednak dyskomfort był ogromny.
Ogólnie było bardzo miło. Zobaczyłam maleństwo, zapewniono mnie, że wszystko jest w porządku, pobrano krew i wypisano receptę na lek na wymioty. I uwaga - dostałam zwolnienie na całe 3 dni... Lekarka nie potrafiła zrozumieć, co ciężkiego jest w mojej pracy.
Pojechałam wczoraj do lekarza ogólnego. Ten mi wypisał zwolnienie na dwa tygodnie, ale pomylił się z datą, więc mam nadzieję, że przy okazji jutrzejszego pobrania krwi wypiszą mi normalne, bo jak nie, to nie wiem co zrobię... Do pracy iść nie mogę, bo nie wystoję, a wymioty nadal nie ustąpiły

Następną wizytę u ginekologa mam 5 lipca już u polskiej lekarki. Oczywiście już się nie mogę doczekać i denerwuję się

I tak pomyślałam, że poszukam tu jakiegoś wątku, bo to chyba jedyne źródło na tę chwilę, gdzie mogę znaleźć odpowiedź na pytania, które mnie dręczą
Witaj! sama pracuje w restauracji, więc wiem jak pot potrafi cieknąc po tyłku. To bardzo ciężka praca, a do tego gorąco od różnych urządzeń do przyrządzania jedzenia. Nie martw się, jakoś będziesz musiała uskrobać to l4. te Niemcy to jakieś dziwne są w tym temacie. Murzyna w ciąży myślą, że sobie znaleźli
A szefowie tacy są prawie wszyscy, także się nie martw (mój też taki jest. ma w nosie to że napierdzielam po 10 godzin. jeszcze przyjdzie i siedzi w restauracji i musisz usługiwać...)

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie Maleństwo rośnie jak na drożdżach, ma już ok 9,5 cm Według ginekolog na 80% będzie dziewczynka! Zatem będziemy się przyzwyczajać do myśli, że w brzuchu jest Łucja lekarka mówiła, że potwierdzi to jeszcze za miesiąc (7 lipca wizyta) Tż zapatrzony w ekran usg nic nie mówił aż go gin pytała czy dobrze wszystko widzi :P Wg usg mamy 14t6d a om 14t4d poniżej zdjęcia mojej kruszynki

Zauważyłyście, że prawie wszystkie mamy mniej więcej w tym samym czasie wizyty? Robi się koło 10każdego miesiąca, każda pędzi na wizyty, a potem długo nic, aż do kolejnego miesiąca

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Tu nasz szkrabek
kurde ale zazdrooo!!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny, jakie są cudowne te wszystkie zdjęcia Waszych bobasków Gratuluję Wam wszystkim
U mnie wizyta w poniedziałek, już się doczekać nie mogę Akurat będzie pierwszy dzień II trymestru Nie mogę uwierzyć, że tak to zleciało Dziwnie mi jak słyszę gdzieś pokątnie rozmowy ludzi, że "teraz to wakacje, szybko miną i zanim się nie obejrzymy będą święta", aż sobie nie mogę wyobrazić, że mam w nie urodzić
ja też mam w poniedziałek. na 12:15.

Też nie potrafię sobie wyobrazić, że niedługo będę mamą. Mam już 27 lat i po prostu czuje się gówniarą na maksa. Nie mogę wyobrazić sobie, jak 16 letnia dziewczyna może zajść w ciążę. co w takim momencie można czuć, skoro ja mam tyle lat i nadal czuje strach czy dam radę/będzie bolało/jak to będzie po porodzie/czy zdołam utrzymać dziecko/co z niego wyrośnie itp

Cytat:
Napisane przez Gatita91 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, gratuluje pozytywnych wyników usg
Ja od wczoraj martwię się szalenie, jestem po usg prenatalnym i sen z powiek spędza mi NT 2,4 mm . Reszta markerów określających zespół Downa jest prawidłowa, bo i serduszko jest zdrowe, kość udowa odpowiedniej długości, kość nosowa występuje, etc. ale to nie zmienia faktu że byłam nastawiona raczej na same pozytywne doznania z tego badania.

A teraz czekam tydzień na wyniki z krwi, które mogą w jakimś stopniu mam nadzieję uspokoić mnie trochę.

Znacie kogoś kto miał NT wysokie a całą resztę w porządku i było ok?
O Boziu, jestem tak niedoinformowana że nawet nie wiem co to NT . wydaje mi się że przezierność karkowa? bo podane w mm...


A ja dziś byłam w pracy, a potem w kinie z kumpelą i na soczku świeżo wyciskanym. Byłyśmy na zakładniku z Wall Street. Taki nawet. Aczkolwiek bardziej smakowały mi dzisiejsze lody w mac donaldzie z lionem. kurka blada, były takie pyszne z bounty, to wycofali świnie! jak żyć ?

Stwierdzam, że lepiej pracuje mi się 9 godzin w barze, niż 6 godz w restauracji (mój szef ma kilka lokali). W bardzie jest większy luzik, można się pobyczyć i się tyle nie nabiegam. a z restauracji wychodzę śmierdząca i zmęczona jak po jakimś maratonie. Chyba będę się wpisywać w grafik do baru. Wolę popracować dłużej, a nie biegać jak oparzona, bo zupa stygnie w kuchni.

Idę spać, bo czuję, że już zjadają mnie te programy na TLC
Buziaki
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 23:16   #3875
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

aaaa.. Papaya taaak, moje pomidorki są jadalne. To takie balkonowe koktailowe, odmiana bardzo soczysta i słodka W zeszłym roku miałam na ogródku u babci, a teraz założyłam hodowle na balkonie. Chociaż moja mama jest jeszcze lepsza- ja mam 2 krzaki, a ona 20 też na balkonie
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 06:59   #3876
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
aaaa.. Papaya taaak, moje pomidorki są jadalne. To takie balkonowe koktailowe, odmiana bardzo soczysta i słodka W zeszłym roku miałam na ogródku u babci, a teraz założyłam hodowle na balkonie. Chociaż moja mama jest jeszcze lepsza- ja mam 2 krzaki, a ona 20 też na balkonie
Fajny pomysł z tą uprawą balkonowa, ale pewnie u mnie by nie wypalilo, bo mam mega nasloneczniony balkon. Latem mam tam ponad 35 stopni i nie da się usiedziec!!!
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 07:16   #3877
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość

Też nie potrafię sobie wyobrazić, że niedługo będę mamą. Mam już 27 lat i po prostu czuje się gówniarą na maksa. Nie mogę wyobrazić sobie, jak 16 letnia dziewczyna może zajść w ciaze
Ja też tak myślę Wydaje mi się, że jestem jeszcze szczeniakiem a tu przeciez zaraz 30
Co do skrótów to na pierwszej stronie jest ściąga




DZIEWCZYNY powysyłajcie mi daty wizyt na PW bo pisze kilka dni z tel i nie zapamiętam co wpisać.

PRZYPOMINAM również nowym mamusiom, że można dopisać się do pierwszej strony.

Miłego dnia życzę
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 07:30   #3878
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Ja napisze tobie cos wiecej za tydzien po wizycie, bo mam juz kolejna ustalona i wtedy mi powiedza cos dokladnej co do daty porodu.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:06   #3879
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że lepiej pracuje mi się 9 godzin w barze, niż 6 godz w restauracji (mój szef ma kilka lokali). W bardzie jest większy luzik, można się pobyczyć i się tyle nie nabiegam. a z restauracji wychodzę śmierdząca i zmęczona jak po jakimś maratonie. Chyba będę się wpisywać w grafik do baru. Wolę popracować dłużej, a nie biegać jak oparzona, bo zupa stygnie w kuchni.

Idę spać, bo czuję, że już zjadają mnie te programy na TLC
Buziaki
I tak Cię podziwiam, że nawet w barze chce Ci się pracować życzę dużo luzu, mało roboty i wielkich napiwków 😉

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
aaaa.. Papaya taaak, moje pomidorki są jadalne. To takie balkonowe koktailowe, odmiana bardzo soczysta i słodka W zeszłym roku miałam na ogródku u babci, a teraz założyłam hodowle na balkonie. Chociaż moja mama jest jeszcze lepsza- ja mam 2 krzaki, a ona 20 też na balkonie
20 krzaków to duży balkon hehe Ja mam też dwa na balkonie. Ale dostałam od Dziadzia, który je zasadził i wypielęgnował na swojej działce
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:09   #3880
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

dzień dobry

Po wczorajszej wizycie - wszystko ok serduszko bije,nóżki rączki widziałam,to 12 tc. wczoraj powiedzieliśmy córce-wspaniale przyjęła,kochana jest strasznie,bez przerwy gada teraz o wózkach,ubrankach kiedy będziemy kupować
jestem, uspokojona tak na 80 % bo w środę jeszcze prenatalne,dopiero po nich odetchnę daj Boże z ulgą...


dziewczyny,rzadko zaglądam,ale właściwie komputer odpalam raz na dzień a z telefonu to nie lubię
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:17   #3881
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

A ja dzisiaj mam ostatni dzień I trymestru wg ostatniego usg, albo już się zaczał II trymestr

Dwa dni nie wymiotowałam i czuje się całkiem dobrze. Mdłości wczoraj takie minimalne aż mogłabym uznać, że ich nie było. I niech to jest początek coraz lepszego samopoczucia

Dzisiaj o 17 mam wizytę u mojego gina. Będzie anlizował wyniki z prenatalnych. No i zobaczę znowu Bobaska
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 08:27   #3882
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Po wczorajszej wizycie - wszystko ok serduszko bije,nóżki rączki widziałam,to 12 tc. wczoraj powiedzieliśmy córce-wspaniale przyjęła,kochana jest strasznie,bez przerwy gada teraz o wózkach,ubrankach kiedy będziemy kupować
jestem, uspokojona tak na 80 % bo w środę jeszcze prenatalne,dopiero po nich odetchnę daj Boże z ulgą...


dziewczyny,rzadko zaglądam,ale właściwie komputer odpalam raz na dzień a z telefonu to nie lubię
:brawo: super wieści i reakcja córci super się nie martw tymi prenatalnymi, będzie dobrze

Wy tu na balkonach ogródki zakładacie a ja mam działkę i (aż!) jedną doniczkę z sadzonką truskawek wiszących (którą, swoją drogą dostałam od teścia) jakoś nie czuję w sobie powołania do ogrodnictwa;D na razie bronię się tym, że nie mamy ogrodzonej działki i przychodzą obce psy i zające ale wymówki mi się skończą jak się ogrodzimy

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam ostatni dzień I trymestru wg ostatniego usg, albo już się zaczał II trymestr

Dwa dni nie wymiotowałam i czuje się całkiem dobrze. Mdłości wczoraj takie minimalne aż mogłabym uznać, że ich nie było. I niech to jest początek coraz lepszego samopoczucia

Dzisiaj o 17 mam wizytę u mojego gina. Będzie anlizował wyniki z prenatalnych. No i zobaczę znowu Bobaska
super gratki II trymestru ech, jak ja bym chciała powiedzieć to samo o swoich mdłościach zazdroszczę poprawy ja mam wrażenie, że mój związek z gumami do żucia zostanie na dłuuugo (tylko to mnie ratuje w ciężkich chwilach) na chwilę obecną pochłaniam opakowanie 25 sztuk gum w około 4-5dni
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:30   #3883
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
super gratki II trymestru ech, jak ja bym chciała powiedzieć to samo o swoich mdłościach zazdroszczę poprawy ja mam wrażenie, że mój związek z gumami do żucia zostanie na dłuuugo (tylko to mnie ratuje w ciężkich chwilach) na chwilę obecną pochłaniam opakowanie 25 sztuk gum w około 4-5dni
Też się gumą ratowałam, choć jej nie lubię. Oby Ci też już przeszło! To może być z dnia na dzień
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:32   #3884
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Mi guma pogarszala sprawe, na sama mysl mam cofke
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:42   #3885
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Też się gumą ratowałam, choć jej nie lubię. Oby Ci też już przeszło! To może być z dnia na dzień
i to mnie jeszcze jakoś podtrzymuje na duchu musi się to w końcu skończyć (prawda?)
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mi guma pogarszala sprawe, na sama mysl mam cofke
ja nie przepadam za miętową ale teraz to mój przyjaciel nr 1 ja mam chyba po prostu tak, że muszę ciągle coś przeżuwać a przecież nie będę się objadała bo chyba musiałabym zamieszkać w lodówce a tak to takie trochę oszukanie samej siebie;D próbowałam owocowe gumy ale szybko tracą smak więc musiałabym opakowanie dziennie "zjadać" a tak to lekka mięta i daję radę... jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta", jak byś nie miała wyjścia też byś się ratowała czym tylko się da hihi
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 10:41   #3886
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 10:48   #3887
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
Spelnienia marzen!!!
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:02   #3888
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;61558326]Fajny pomysł z tą uprawą balkonowa, ale pewnie u mnie by nie wypalilo, bo mam mega nasloneczniony balkon. Latem mam tam ponad 35 stopni i nie da się usiedziec!!![/QUOTE]
u nas też jest pełne słonce po południu bo mamy od 14 pełne słońce. i tak do 20. ale codziennie podlewam moje roślinki i jest spoko. nawet kwiatki pięknie zakwitły!

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Ja też tak myślę Wydaje mi się, że jestem jeszcze szczeniakiem a tu przeciez zaraz 30
Co do skrótów to na pierwszej stronie jest ściąga

Miłego dnia życzę
dziękuję. czytałam pierwszą stronę, ale zupełnie o tym zapomniałam!! hormoooony he he

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
I tak Cię podziwiam, że nawet w barze chce Ci się pracować życzę dużo luzu, mało roboty i wielkich napiwków 😉
no wiesz... niby chce, drugiego dnia nie chce, ale siedzenie ciągłe w domu jest dla mnie męczące. a tak to przynajmniej pogadam sobie z ludźmi z pracy, jest przyjemnie (zazwyczaj), a i jeszcze kasa wpada. ile można siedzieć z tż wiadomo, lubię z nim przebywać, ale czasem trzeba odezwać papę do kogoś innego (btw dzięki, że jesteście, bo Wam też można wszystko napisać- nawet łatwiej niż komuś znajomemu!)

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
Wy tu na balkonach ogródki zakładacie a ja mam działkę i (aż!) jedną doniczkę z sadzonką truskawek wiszących (którą, swoją drogą dostałam od teścia) jakoś nie czuję w sobie powołania do ogrodnictwa;D na razie bronię się tym, że nie mamy ogrodzonej działki i przychodzą obce psy i zające ale wymówki mi się skończą jak się ogrodzimy
to kiedy mam wpaść z konewką i grabkami ?
dużo bym dała, żeby mieć chociaż z 20m2 ziemi do sadzenia. siedziałabym sobie w ogródku i pieliła w ciszy

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
Yeeaaaah!! Wszystkiego najlepszego!
Masz dziś urodzinki jak mój tż!

Od samego rana zajęłam się przyjemnościami dla niego
Zaraz jedziemy na śniadanie do Castoramy bo mają przepyszne

Dziewczyny pokazuje Wam mój brzuch. w sumie jeszcze niewiele widać, a od wczoraj 13t. Dziś 13t1d
Będę wstawiać co tydzień. zobaczymy kiedy będzie różnica.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-06-10_11.54.32.jpg (154,3 KB, 23 załadowań)
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:15   #3889
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Koleżanka
miała jedno czy dwa zdjęcia rodzice z maluszkiem a reszta samej kruszynki i taka ilość chyba wystarczy
też o czymś takim myślałajm

Cytat:
Napisane przez jjb Pokaż wiadomość
Hej wszystkim !

Kurcze przykro, że tak Wam bank komplikuje sytuacje ale chyba lepiej zabudować i później się martwić co z tym zrobić niż teraz kombinować bo z bezsensownymi przepisami ciężka walka :-/
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A gdybyście postarali się o kredyt gotówkowy? Duża byłaby różnica w spłacie?

Ja też byłam z rana na wizycie - z dzieckiem wszystko ok, narządy wszystkie na miejscu, maluch ruchliwy i kontaktowy Kamień spadł mi z serca
Powiedziałam też szefowi w pracy, reakcja bardzo miła
o super ze wszystko dobrze z dzidzią





Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość


Także nasza historia przedstawia się tak:

Od września mieszkam z mężem w Niemczech. On ma pracę, ja mam pracę, na mieszkanie i tak się nie zanosi w najbliższym czasie, więc doszliśmy do wniosku, że czas rozpocząć starania o dzidziusia
I tak nam się udało za pierwszym razem
Byłam na początku maja w Polsce, wróciłam i się zaczęło... mdłości, wymioty, bóle głowy, czyli to, co w ciąży najpiękniejsze Na początku zwaliłam to na stres po całej tej podróży, emocje itd., ale wiedziałam (i miałam nadzieję), że to dzidziuś. Zrobiłam test w domu i na pogotowiu i dostałam jednoznaczną diagnozę - ciąża
Szczęście jednak szybko musiało ustąpić odmiennym emocjom, gdyż recepcjonistka w gabinecie ginekologicznym oznajmiła mi, że wolny termin do polskiej lekarki jest możliwy... w sierpiniu Gdy dowiedziała się, że jestem w ciąży, najpierw oburzyła się, dlaczego tak późno (połowa maja), a później zapisała mnie na wizytę do Niemki na 7 czerwca, ale zapewniła mnie, że ona będzie tłumaczyć.
Strasznie się męczyłam przez ten miesiąc - codzienne wymioty, a tu trzeba naginać w pracy (kuchnia McDonalds, można sobie wyobrazić), szef idiota, a i kurs językowy się zaczął. Mało jadłam, mało spałam i byłam ogólnie wykończona. Lekarz rodzinny pojechał sobie na urlop, na pogotowiu zwolnień nie wydają... Tragedia.
Doczekałam w końcu do dnia wizyty. Strasznie się denerwowałam, czy wszystko ok, jak to będzie i w ogóle. I jakie było moje zdziwienie, gdy powitał mnie całkowicie niemiecki personel w gabinecie... Dużo rozumiem, jednak dyskomfort był ogromny.
Ogólnie było bardzo miło. Zobaczyłam maleństwo, zapewniono mnie, że wszystko jest w porządku, pobrano krew i wypisano receptę na lek na wymioty. I uwaga - dostałam zwolnienie na całe 3 dni... Lekarka nie potrafiła zrozumieć, co ciężkiego jest w mojej pracy.
Pojechałam wczoraj do lekarza ogólnego. Ten mi wypisał zwolnienie na dwa tygodnie, ale pomylił się z datą, więc mam nadzieję, że przy okazji jutrzejszego pobrania krwi wypiszą mi normalne, bo jak nie, to nie wiem co zrobię... Do pracy iść nie mogę, bo nie wystoję, a wymioty nadal nie ustąpiły

Następną wizytę u ginekologa mam 5 lipca już u polskiej lekarki. Oczywiście już się nie mogę doczekać i denerwuję się

I tak pomyślałam, że poszukam tu jakiegoś wątku, bo to chyba jedyne źródło na tę chwilę, gdzie mogę znaleźć odpowiedź na pytania, które mnie dręczą
super że się uożyło, ja mam wizyte dzień przed tobą




Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
hejka


kamisha dobrze, że jakieś rozwiązanie jednak jest, chociaż na pewno wymagające większej pracy i czasu (przez te zamurowanie remont się przedłuży niestety). Róbcie tak jak wam kierownik budowy radzi i powinno jakoś się udać będzie dobrze

Pisałyście o sesjach zdjęciowych a ja narobiłam sesji znajomym a mi nie ma kto jak to mówią "szewc bez butów chodzi" piszecie, że studyjne nie są fajne a jak dla mnie mają też swój urok zależy też co kto lubi heh ja miałam odważne modelki i mają na prawdę fajną pamiątkę gdzie widać, że i w ciąży można być sexy;D ale wiadomo, co kto lubi te plenerowe są bardziej eleganckie delikatne mi trafiały się jesienno zimowe mamusie więc też plener odpadał pokaże wam kilka zrobionych przeze mnie fotek ciążowych ale w klubiku bo nie mogę upubliczniać wizerunku bez zgody a mam nadzieję, że tam będą bezpieczne a maleństwu na pewno zrobię moim chłopakom ostatnio robiłam na święta Bożego Narodzenia i piękne wyszły
kie zaległe posty ale nie cytowałam dlatego tak ogólnie piszę
plenerowe z brzuszkiem a studyjne samego dzidziusia



a z domem wyszło tak:
nasze zaświadczenia straciły ważność, i teraz już na moim jest to że jestem na l4 czyli nie biorą mnie pod uwagę i zamiast 150 tys, dostaniemy 100 tys. jesli bank nam da...
no i murujemy wejście jutro, na szczęście mam wujka budowlańca i nam to zrobi.


myśleliśmy żeby pożyczyc kase od kogoś bo mamy kredyt na auto i wtedy wziąść więcej ale... jeśli nam nie dadzą a nóż kredytu to będziemy zadłużeni...
cóż robimy po prostu taniej.. jak się da..

jestem powiem wam zniesmaczona i zmęczona tym wszystkim...

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie Maleństwo rośnie jak na drożdżach, ma już ok 9,5 cm Według ginekolog na 80% będzie dziewczynka! Zatem będziemy się przyzwyczajać do myśli, że w brzuchu jest Łucja lekarka mówiła, że potwierdzi to jeszcze za miesiąc (7 lipca wizyta) Tż zapatrzony w ekran usg nic nie mówił aż go gin pytała czy dobrze wszystko widzi :P Wg usg mamy 14t6d a om 14t4d poniżej zdjęcia mojej kruszynki

ale super, piękne imię!
cudna foteczka

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Jesli nie bede wyglądać jak wieloryb to tak, chciałbym taka sesje

GRATULACJE

Byłam dzisiaj w reserved ale nie było absolutnie nic dla takich maluszków
Potem poszłam do H&M no i tam podobało mi sie juz dużo ale wszystko albo typowo dziewczęce albo chłopięce. A jak juz było cos względnie uniwersalne to w rozmiarze 50 a ja trochę mam opory z takimi maluszkami bo jak dziecko urodzi sie większe to ciuszki sie zmarnują.
Wyszło na to ze kupiłam w auchan 7-pak bodziakow za 36 zł żadne nadzwyczajne ale za tą cenę aż żal było nie wziac
super!
nie bedziesz jak wieloryb wyglądać

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny po wizycir wszystko ok wymiary ok wszystji ok a nasz urwisek jest tak skrecony ze dlugo potrwalo zanim dal sie pomierzyc az mowie do lekarza czy cos nie tak ale on sobie akurat poskakax chciał no super widok dawke luteiny mi zmniejszyl na dwie tabletki wiec coraz lepiej no i na 70% chlopczyk
Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Tu nasz szkrabek
super kochana, piekna foteczka


Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość

Dziewczyny pokazuje Wam mój brzuch. w sumie jeszcze niewiele widać, a od wczoraj 13t. Dziś 13t1d
Będę wstawiać co tydzień. zobaczymy kiedy będzie różnica.
super fotka!
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 11:16   #3890
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
I tak pomyślałam, że poszukam tu jakiegoś wątku, bo to chyba jedyne źródło na tę chwilę, gdzie mogę znaleźć odpowiedź na pytania, które mnie dręczą
życze ci, żebyśdostała l4, bo ja w domu nie mogłam wysiedziec, jak mama obiad gotowała :/ teraz juz jest na szczescie lepiej
Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
Pisałyście o sesjach zdjęciowych a ja narobiłam sesji znajomym a mi nie ma kto
zaraz zajrze do klubu
tobie zostaną albo samo*ebki albo może masz jakieś znajomego fotografa po fachu?
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie Maleństwo rośnie jak na drożdżach, ma już ok 9,5 cm Według ginekolog na 80% będzie dziewczynka! Zatem będziemy się przyzwyczajać do myśli, że w brzuchu jest Łucja lekarka mówiła, że potwierdzi to jeszcze za miesiąc (7 lipca wizyta) Tż zapatrzony w ekran usg nic nie mówił aż go gin pytała czy dobrze wszystko widzi :P Wg usg mamy 14t6d a om 14t4d poniżej zdjęcia mojej kruszynki
pieknie widać nosek

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Tu nasz szkrabek
piekny!
Cytat:
Napisane przez Gatita91 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, gratuluje pozytywnych wyników usg
Ja od wczoraj martwię się szalenie, jestem po usg prenatalnym i sen z powiek spędza mi NT 2,4 mm . Reszta markerów określających zespół Downa jest prawidłowa, bo i serduszko jest zdrowe, kość udowa odpowiedniej długości, kość nosowa występuje, etc. ale to nie zmienia faktu że byłam nastawiona raczej na same pozytywne doznania z tego badania.

A teraz czekam tydzień na wyniki z krwi, które mogą w jakimś stopniu mam nadzieję uspokoić mnie trochę.

Znacie kogoś kto miał NT wysokie a całą resztę w porządku i było ok?
a lekarz co na to wszystko?
Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
aaaa.. Papaya taaak, moje pomidorki są jadalne. To takie balkonowe koktailowe, odmiana bardzo soczysta i słodka W zeszłym roku miałam na ogródku u babci, a teraz założyłam hodowle na balkonie. Chociaż moja mama jest jeszcze lepsza- ja mam 2 krzaki, a ona 20 też na balkonie
oo zazdroszcze może kiedyś też się wezmę za uprawę
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Po wczorajszej wizycie - wszystko ok serduszko bije,nóżki rączki widziałam,to 12 tc. wczoraj powiedzieliśmy córce-wspaniale przyjęła,kochana jest strasznie,bez przerwy gada teraz o wózkach,ubrankach kiedy będziemy kupować
jestem, uspokojona tak na 80 % bo w środę jeszcze prenatalne,dopiero po nich odetchnę daj Boże z ulgą...


dziewczyny,rzadko zaglądam,ale właściwie komputer odpalam raz na dzień a z telefonu to nie lubię
ekstra, że tak zareagowała
jak dla mnie nie masz sie czym przejmować skoro teraz juz jest wszystko ok
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
wszystkiego najlepszego!
Ja jutro postawie picolo
Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pokazuje Wam mój brzuch. w sumie jeszcze niewiele widać, a od wczoraj 13t. Dziś 13t1d
Będę wstawiać co tydzień. zobaczymy kiedy będzie różnica.
pieknie zarysowany brzuszek



ja jestem zła, bo babka która sprzedaje mieszkanie zaczyna coś kręcić. Boimi się z TŻ, że znalazła kupca który da więcej i chce nas spłąwić wczoraj miało być podpisywanie umowy, a przełożyła na wtorek eh, za wcześnie się ucieszyłam
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:33   #3891
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość


ja jestem zła, bo babka która sprzedaje mieszkanie zaczyna coś kręcić. Boimi się z TŻ, że znalazła kupca który da więcej i chce nas spłąwić wczoraj miało być podpisywanie umowy, a przełożyła na wtorek eh, za wcześnie się ucieszyłam
moja kolezanka miała podobną stuacje niby już prawie podpisana umowa i znalazl się ktoś kto da łwięcej i sprzedała..

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką arty:
wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:36   #3892
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
wszystkiego dobrego !!!


Ja dzisiaj mam jakiś zły dzień Rano beczałam bo masło miałam w lodówce i się nie chciało rozsmarować na kanapce, a później rzuciłam żelazkiem bo za długo się nagrzewało i chyba padło na zawsze
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:47   #3893
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego !!!


Ja dzisiaj mam jakiś zły dzień Rano beczałam bo masło miałam w lodówce i się nie chciało rozsmarować na kanapce, a później rzuciłam żelazkiem bo za długo się nagrzewało i chyba padło na zawsze
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:58   #3894
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
Splnienia marzen!
Jesli pod galaretka nie ma truskawek to biore dwa kawalki
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 12:04   #3895
jjb
Raczkowanie
 
Avatar jjb
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowy Sacz
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Po wczorajszej wizycie - wszystko ok serduszko bije,nóżki rączki widziałam,to 12 tc. wczoraj powiedzieliśmy córce-wspaniale przyjęła,kochana jest strasznie,bez przerwy gada teraz o wózkach,ubrankach kiedy będziemy kupować
jestem, uspokojona tak na 80 % bo w środę jeszcze prenatalne,dopiero po nich odetchnę daj Boże z ulgą...


dziewczyny,rzadko zaglądam,ale właściwie komputer odpalam raz na dzień a z telefonu to nie lubię
Super... na pewno prenatalne wyjdą idealnie !!

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
To Twoje zdrówko

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego !!!


Ja dzisiaj mam jakiś zły dzień Rano beczałam bo masło miałam w lodówce i się nie chciało rozsmarować na kanapce, a później rzuciłam żelazkiem bo za długo się nagrzewało i chyba padło na zawsze
jesteś szalona !!


kamisha kurcze, że też zawsze musi być pod górkę jak człowiekowi na czymś zależy .

Mam totalnegooo leeeeniaaa a tutaj sprzątanie mnie czeka
jjb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 12:20   #3896
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

jjb - no tak biednemu zawsze wiatr w oczy..
myslalam ze moze sie uda ze firma na zaswiadczeniu nie zaznaczy ze jestem na l4 ale sie kadrowa nie zgodzila..



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 12:41   #3897
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
Sto lat!!!

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

A ja sobie pojadłam czereśni :-D Szwagierka przywiozła takie piękne, słodziutkie mniam!
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 13:03   #3898
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam ostatni dzień I trymestru wg ostatniego usg, albo już się zaczał II trymestr

Dwa dni nie wymiotowałam i czuje się całkiem dobrze. Mdłości wczoraj takie minimalne aż mogłabym uznać, że ich nie było. I niech to jest początek coraz lepszego samopoczucia

Dzisiaj o 17 mam wizytę u mojego gina. Będzie anlizował wyniki z prenatalnych. No i zobaczę znowu Bobaska
Oby Ci te mdłości przeszły już całkowicie. ..





Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny stawiam wszystkim urodzinowe picolo i pyszne ciasto z galaretką
Wszystkiego najlepszego



Itstoolate, oj bidulko, rozumiem Cię... Też się denerwuję przez byle co, ale to nam przejdzie To tylko hormony
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 14:16   #3899
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Dziękuję za kciuki!
Przydały się, dostałam od ogólnego 2 tygodnie zwolnienia (i pewnie jeszcze sobie je przedłużymy)

Dodatkowo wczoraj pojechałam do polskiej pielęgniarki i już wszytko wiem. Badanie krwi wyszło super, nie ma powodów do niepokoju. O zwolnieniu muszę porozmawiać z polską lekarką, do której mnie zapisała
Dowiedziałam się również więcej o nierefundowanych badaniach i zdecydowałam na, chyba a'la polskie, prenatalne - tu nazywa się to Doppel Test i robi się go z krwi. 200 euro przyjemność, ale ogromny plus, bo wizytę mi przełożono z 5 lipca na 24 czerwca
Także szybciej zobaczę maluszka

Wczoraj miałam też najgorszy dzień... wymiotowałam wszędzie i wszystkim i tak mnie ciągało, jakbym nie wiadomo czego się najadła. Wykupiłam więc przepisane czopki i już dzisiaj jest lepiej, choć dzień i tak rozpoczęłam od klęczenia przed sedesem.

Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze


Piękne te Wasze kruszynki!

U mnie brzuszek już dawno widać, aż obawiałam się przed wizytą, czy przypadkiem mi bliźniaki nie wyskoczą

A sesji brzuszkowej nie planuję. Sama sobie jakieś pamiątkowe fotki pstryknę, ale jednak wolę w albumie mieć zdjęcia dzidziusia
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:15   #3900
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Oby Ci te mdłości przeszły już całkowicie. ..
Dziękuję Kochana

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki!
Przydały się, dostałam od ogólnego 2 tygodnie zwolnienia (i pewnie jeszcze sobie je przedłużymy)

Dodatkowo wczoraj pojechałam do polskiej pielęgniarki i już wszytko wiem. Badanie krwi wyszło super, nie ma powodów do niepokoju. O zwolnieniu muszę porozmawiać z polską lekarką, do której mnie zapisała
Dowiedziałam się również więcej o nierefundowanych badaniach i zdecydowałam na, chyba a'la polskie, prenatalne - tu nazywa się to Doppel Test i robi się go z krwi. 200 euro przyjemność, ale ogromny plus, bo wizytę mi przełożono z 5 lipca na 24 czerwca
Także szybciej zobaczę maluszka

Wczoraj miałam też najgorszy dzień... wymiotowałam wszędzie i wszystkim i tak mnie ciągało, jakbym nie wiadomo czego się najadła. Wykupiłam więc przepisane czopki i już dzisiaj jest lepiej, choć dzień i tak rozpoczęłam od klęczenia przed sedesem.

Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze


Piękne te Wasze kruszynki!

U mnie brzuszek już dawno widać, aż obawiałam się przed wizytą, czy przypadkiem mi bliźniaki nie wyskoczą

A sesji brzuszkowej nie planuję. Sama sobie jakieś pamiątkowe fotki pstryknę, ale jednak wolę w albumie mieć zdjęcia dzidziusia
Super, że masz l4 Wymioty mocno Cię męczą. Mi gin mówił, że jakbym wymiotowała więcej niż 5 razy dziennie to wtedy do szpitala.
Oby Ci przeszło szybko!

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
wszystkiego dobrego !!!


Ja dzisiaj mam jakiś zły dzień Rano beczałam bo masło miałam w lodówce i się nie chciało rozsmarować na kanapce, a później rzuciłam żelazkiem bo za długo się nagrzewało i chyba padło na zawsze
Ja twarde masło ścieram na mini tarce bezposrednio nad kanapką i wtedy spokojnie można rozsmarować. Są nawet specjalne młynki do masła

http://www.mniammniam.com/sklep/1334...ialy_Moha.html
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-27 12:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.