Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 18:13   #4051
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
mi też kazali mieć pełny pęcherz i myślałam, że się już wysiusiam w gabinecie u lekarza ale przynajmniej wszystko było ładnie widać przez brzuch i dzięki temu TŻ mógł być ze mną

a czemu zjeść lekkie śniadanie? Wtedy maluszek idzie spać?
no tak mi powiedzieli zarówno mój lekarz jak i w szpitalu ,gdzie będę mieć te badania

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

a powiedzcie jak krok po kroku wyglądają takie badania,żebym co nie co wiedziała
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:17   #4052
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

ja mam na 14 prenatalne i muszę dojechać do Poznania^^ ok 80 km

mi się zawsze przed wizytą siku chcee^^
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:23   #4053
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

U mnie to było usg przez brzuch które trwało ok 25 min
Lekarz pokazywał mi i omawiał dokładnie poszczególne części dziecka
Tu są rączki a tu nóżki, tu widać palce a tu uszy
Słuchał też serca i przepływ czegoś tam. . Już nie pamiętam
Pokazał ta kropkę... to było to NT?
Ogólnie niesamowite przeżycie. Ja się poplakalam...nie wiem czemu, ze szczęścia ot tak
Potem pobral mi krew na test pappa
I tyle
Niczego się nie bój i nie stresuj. To super uczucie
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:27   #4054
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

mi też pomierzył najpierw maluszka - była cisza - chyba zauważył, że z TŻ liczymy na coś więcej i powiedział "już już, już wszystko tłumacze" no i wtedy zaczął wszystko nam dokładnie pokazywać, opowiadać, mówił jakie są wielkości.. Ty tylko leżysz, patrzysz i słuchasz i się zachwycasz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:42   #4055
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
ja bym chciała SN
Ja właśnie też, ale jeśli nic się nie zmieni to cc. Trudno, już jak wyjdzie, oby z maluszkiem było wszystko ok

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
cd witamin- mi mój lekarz kazał mi do końca ciąży jeść mama dha, nienawidzę ich,są duże utykają mi w gardle,już nie raz po nich leciałam
Ja mam te same i to po nich mam wrażenie jakby moje mdłości przybierały na sile. Mam je brać 2 x dziennie, ale mam ostatnio straszną fazę na zapominanie.


Darunia, wspaniale Alicja bardzo ładnie
A na co te zastrzyki O Matko! To konieczne?
Odpoczywajcie w tym Egipcie Należy ci się.


Mewkaa, wybacz, nie przywitałam się z tobą
Ostatnio moja skleroza oraz brak logicznego myślenia naprawdę mnie zadziwia.
Przyznam, że zazdroszczę ci tego mleka. Czasem mam na nie taaką ochotę, ale po ostatnich rewolucjach nieco się boję.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:48   #4056
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja właśnie też, ale jeśli nic się nie zmieni to cc. Trudno, już jak wyjdzie, oby z maluszkiem było wszystko ok


Ja mam te same i to po nich mam wrażenie jakby moje mdłości przybierały na sile. Mam je brać 2 x dziennie, ale mam ostatnio straszną fazę na zapominanie.


Darunia, wspaniale Alicja bardzo ładnie
A na co te zastrzyki O Matko! To konieczne?
Odpoczywajcie w tym Egipcie Należy ci się.


Mewkaa, wybacz, nie przywitałam się z tobą
Ostatnio moja skleroza oraz brak logicznego myślenia naprawdę mnie zadziwia.
Przyznam, że zazdroszczę ci tego mleka. Czasem mam na nie taaką ochotę, ale po ostatnich rewolucjach nieco się boję.

ja jak nawet na nie patrzę to mam odruch wymiotny i też 2 x dzinnie kazał mi brać,do końca ciazy nie ma mocnych żebym je brała

dzięki dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście cd prenatalnych, i jeszcze nie wiem czy mogłabym męża wziąć do środka,chciałabym ,żeby ze mną był i żeby maleństwo zobaczył tak dokładnie
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:51   #4057
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Tak jak dziewczyny pisały. Mierzy sobie różne parametry i gada. Jeżeli chodzi o przeziernosc karkowa to jest grubość faldu skornego. Jeżeli jest powyżej 2.5 mm skóry na karku to można mówić że Coś nie tak i trzeba badać glebiej. Moja kruszynka miala 0.6 mm.
Sprawdza czy jest kość nosowa. A w sumie to dwie części nosa- twarda i miękka.
Potem sprawdza przeziernosc żyły. Jeśli pulsuje prawidłowo to oznacza że serduszko prawdopodobnie jest prawidlowe i nie ma żadnych zatorów zylnych które wskazują na coś zlego. Sprawdza tez czy nie ma rozszczepu kregoslupa. Czy jest żołądek i jelita prawidlowe. Czy są rączki i nóżki i z głową wszystko ok. Czy serduszko miarowo bije tez badał.
No i wymiary od czubka głowy do dupki.

Ja nie miałam wypełnionego pęcherza i byłam po szybkim śniadaniu. I było wszystko widac. Potem wstawię wam fotkę mojego ufoludka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 19:00   #4058
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja właśnie też, ale jeśli nic się nie zmieni to cc. Trudno, już jak wyjdzie, oby z maluszkiem było wszystko ok
oo to też. Chciałabym SN, ale nie za wszelką cenę. Jak będzie trzeba to zgodzę się na cc, nie wiem jak mój organizm zareaguje na poród i czy malueszek sobie poradzi, nic na siłe

właśnie zjadłam dwa talerze żurku i czuje sie błogo
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:05   #4059
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja właśnie też, ale jeśli nic się nie zmieni to cc. Trudno, już jak wyjdzie, oby z maluszkiem było wszystko ok


Ja mam te same i to po nich mam wrażenie jakby moje mdłości przybierały na sile. Mam je brać 2 x dziennie, ale mam ostatnio straszną fazę na zapominanie.


Darunia, wspaniale Alicja bardzo ładnie
A na co te zastrzyki O Matko! To konieczne?
Odpoczywajcie w tym Egipcie Należy ci się.


Mewkaa, wybacz, nie przywitałam się z tobą
Ostatnio moja skleroza oraz brak logicznego myślenia naprawdę mnie zadziwia.
Przyznam, że zazdroszczę ci tego mleka. Czasem mam na nie taaką ochotę, ale po ostatnich rewolucjach nieco się boję.
Luz kociulek Ja nie z tych co się fochaja
Moze powoli to mleko wprowadzaj, np w postaci koktajli truskawkowych - więcej truskawek a mniej mleka i stopniowo je zwiekszaj

Ja mam problem z piciem
Niby pije dużo ale ciągle za mało
Mam podobno krew gęsta jak galaretka tuż przed stezeniem

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
ja jak nawet na nie patrzę to mam odruch wymiotny i też 2 x dzinnie kazał mi brać,do końca ciazy nie ma mocnych żebym je brała

dzięki dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście cd prenatalnych, i jeszcze nie wiem czy mogłabym męża wziąć do środka,chciałabym ,żeby ze mną był i żeby maleństwo zobaczył tak dokładnie
Bierz meza
To już będzie przez brzuch więc zero krempacji
A przeżycie niesamowite bo to już nie fasola a dzieciaszek
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:08   #4060
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

kociulek - a jogurt próbowałaś zjeść?

ja się nimi staram ratować przed odwapnieniem
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:21   #4061
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Justynia, Papaya, spóźnione spełnienia marzeń i lekkich porodów


Nadrobiłam wszystkie zaległości z 4 dni, ale nie dam rady odpisać na wszystkie planowane cytaty. Mdłości mnie wykańczają. Weszłam już w II trymestr i miałam cichą nadzieję, że wkrótce mi ulży, ale póki co lipa. Wczoraj już było fajnie, ale dziś znów z potrójną siłą. Pomocy Najgorzej, że żadne smaki mi nie podchodzą i nie pomagają choćby na chwilę. W dalszym ciągu na samą myślą o czymkolwiek co miałabym włożyć do ust robi mi się niedobrze. Dziś próbowałam zrelaksować się na tarasie z książką. Niestety, sąsiad rozpalił grilla przez co musiałam uciec do domu i pozamykać okna. Nie mogę znieść tego zapachu. O pizzach i innych fast foodach już nawet nie mówię Tak bym chciała żeby do czasu wyjazdu przeszły mi te okropny mdłości

Łączę się w bólu


U nas najprawdopodobniej będzie albo Gabrysia albo Filip
I oczywiście cała rodzina wie, że mamy takie typy, bo rodzice wszystkim się pochwalili W ogóle to spodziewałam się innej reakcji ze strony moich rodziców (bo teściowie to już dawno marudzili o wnuku), ale jest mega pozytywna Non stop mówią o maluszku


Ja mam prenatalne i genetyczne 24 czerwca, stresuję się, ale i nie mogę się doczekać

Edytowane przez snufey
Czas edycji: 2016-06-13 o 19:24
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 19:28   #4062
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

ja zjadlam arbuza

mam nadzieje ze tż bedzie ze mna na prenatalnych

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:45   #4063
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Tez chce cc
Boje się porodu
Na bank zemdleje od widoku krwi!
ja w sumie sama nie wiem czy chce cc - to w końcu poważna operacja, poród lżejszy ale za to potem cierpisz. Tylko, że raczej nie mam wyboru bo lekarka powiedziała mi że ona sugeruje cc, zwlaszcza ze moga mi od razu wywalić guzka z jajnika za jednym zamachem.


Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem po dzisiejszych prenatalnych
Z dzidzią wszystko w porządku. Rośnie, rusza się tak, że nie szło zrobić pomiarów (to akurat ma po "starym" ;-) )

Byłam strasznie zestresowana, tz również, bo wiadomo, że na tych badaniach wychodzi czy z dzidzia wszystko ok. Na szczęście wszystko jest na plus!

Nooo i najważniejsze! 90% Alicja !!!

Dostałam jakieś tabletki na podwyższone tsh. Jakaś Mikro dawka no ale jest. Dostałam tez jeszcze receptę na duphka oraz te okropne zastrzyki w brzuch z prośbą żebym je robiła regularnie :-( a ja się tak boje siebie kłuć ;-(

Tak się ucieszyłam ze wszystko jest super ze od razu pobiegłam zarezerwować tydzień w Egipcie. Lecimy w czwartek rano na lata (boooziu ja nie wiem jak was nadrobię przez tyle dni). Mam zamiar leżeć i byczyć się pod parasolem
Szkoda trochę ze ten Egipt bo chciałam Turcję ale była fajna cena a w sumie tz jeszcze nie był w tym kraju więc czemu nie. Niech sobie pooglądać rafe koralowa póki jeszcze ona istnieje ��

Motylek85 mi dziś ginekolog powiedział ze nie mam się spieszyć z witaminami bo wtedy dziecko szybciej przybiera na wadze a co za tym idzie my też i ze mam się suplementować owocami i warzywami które są teraz obecne bo to wystarczy.
Od poprzedniej ciąży leży u mnie paczka Femibion 2. Zaplacilam za niego 26zł w takiej tańszej aptece. A łyka się tylko 1 tab dziennie. W paczce jest 60 tabletek także myślę że opłacalna inwestycja.

Kociulek nie martw się złym samopoczuciem. Przejdzie!!

Justyna ale super z tym TV. W sam raz. Teraz wszędzie euro w tv wiec możesz sobie załączyć coś innego na twoim nowym ekranie

Dodoo jutro idę zapolować do hm na jakieś fajne skarpetki właśnie. Zobaczę co jest i może coś sprawie mojej księżniczce.

Mewka witaj ;-) sama jesteś chochlik bo nas podczytujesz he he A się nie wychylasz żeby napisać ;-)
Też się cholerka boje porodu ale no coz... teraz juz za późno i będzie musiała wylezc ta maluda.

Fajnie, czyli dziewczyny ile jest nas teraz tutaj w sumie? Ktoś policzy?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Dziewczyny a co z naszą mamą trojaczkow? Co słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje córci Ala super imię - też je rozważam jakby się okazało, że jednak nie mamy nic między nóżkami

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
a właśnie jak walczycie z bólem łowy ?
ja biorę Apap, choć kiepsko na mnie działa - niestety jak wstaje rano i już mnie głowa boli to inaczej niż na tabsie nie jestem w stanie funkcjonować


A ja dziś poszłam poszperać w lumpeksie i kupiłam 3 kg dziecięcych ciuszków a dla siebie 1 sukienkę
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:51   #4064
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Mewkaa te zastrzyki są na to żeby krew lepiej zasilila łożysko substancjami odżywczymi.

No mi też się ta moja Alicja podoba. Miała być Kalina ale niezbyt pasuje do nazwiska wiec będzie Ala.

Bierzcie partnerów na prenatalne. Mi sam ginekolog powiedział ze tata jest mile widziany.
Ja zrobiłam tak, że weszłam do gabinetu, pogadalam z lekarzem chwile, powiedziałam ze tata czeka na jego zaproszenie jak będzie juz docelowo usg.
Najpierw sprawdził rozpulchnienie macicy a potem kazał sie polozyc na kozetce. Jak juz leżałam, nakryl mi cipke papierem i zawołał tz.

Nie chciałabym żeby tz oglądał mnie od samego początku wizyty tzn jak leżałam na fotelu ginekologicznym rozciagnieta jak żaba wiec powiedziałam tztowi ze ma czekać na korytarzu i zaraz go pan ginekolog poprosi.
Byłoby to dla mnie, żaby na fotelu niekomfortowe ze tz ogląda mnie w takiej pozycji.
A powiem wam szczerze ze sam tż powiedział ze mi czuł się bardzo nieswojo gdy na koniec ginekolog włożył mi ta kamerkę do usg przez pochwe. I ja też czulam się glupio.

Ogólnie to uważam że fotel ginekologiczny to takie miejsce gdzie facet nie powinien nas widziec. Są takie sprawy o których faceci nie mają pojęcia i w sumie do niczego im to niepotrzebne żeby wiedzieli wiec dla dobra dwojga stron, lepiej sobie odpuścić widoku żaby rozciągniętej w pozycji śmiesznej, z gołą cipuchą na wierzchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Mademoiselle dzięki

W sumie fajnie ze mi przypomniałas o istnieniu lumpkow. Powiem szczerze że znam fajne miejsca i na bank znajdę sporo dla Alicji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:57   #4065
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Ogólnie to uważam że fotel ginekologiczny to takie miejsce gdzie facet nie powinien nas widziec. Są takie sprawy o których faceci nie mają pojęcia i w sumie do niczego im to niepotrzebne żeby wiedzieli wiec dla dobra dwojga stron, lepiej sobie odpuścić widoku żaby rozciągniętej w pozycji śmiesznej, z gołą cipuchą na wierzchu

Mademoiselle dzięki

W sumie fajnie ze mi przypomniałas o istnieniu lumpkow. Powiem szczerze że znam fajne miejsca i na bank znajdę sporo dla Alicji
to nie możesz brać TŻ do porodu bo tam chyba tez raczej na fotelu będziesz jak żaba

jak znasz jakieś fajne lumpki to może się podzielisz gdzie?
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:17   #4066
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Ja już też po prenatalnych Wszystko idealnie Ogólnie jest tak dobrze, że nie muszę już nawet brać luteiny Termin lekko się obsunął po badaniu, na 22 (moje urodziny ) A dzidzia jest cudowna, skakała tak, że lekarz nie mógł jej zmierzyć I przez całe USG ssało kciuka, widok niemożliwy Badanie cudowne, TŻ był ze mną. U mnie podobnie to przebiega, najpierw lekarz bada mnie na fotelu, później kładę się na leżankę i woła z korytarza TŻ-ta. A w gabinecie są na szczęście takie jednorazowe "spódniczki", więc bardzo komfortowo Wstawiam zdjęcia mojego Alien'ka, słaba jakość, ale widać jak trzyma łapkę w buzi Następna wizyta 04.07, liczę na płeć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160613_191300.jpg (86,7 KB, 28 załadowań)
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-06-13 o 20:20
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:28   #4067
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Super,.że wizyty sa takie pozytywne my się dzisiwj dowiedzielismy ze moja siostra rodzona tez jest w ciąŻy i termin ma na koniec stycznia. A jeszcze dwie siostry rodzone tz tez sa w ciąŻy i tez takie terminy po nowym roku worek sie rozsypal hehe niezły przyklad daliśmy)
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 20:50   #4068
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
ja w sumie sama nie wiem czy chce cc - to w końcu poważna operacja, poród lżejszy ale za to potem cierpisz. Tylko, że raczej nie mam wyboru bo lekarka powiedziała mi że ona sugeruje cc, zwlaszcza ze moga mi od razu wywalić guzka z jajnika za jednym zamachem.



Gratuluje córci Ala super imię - też je rozważam jakby się okazało, że jednak nie mamy nic między nóżkami



ja biorę Apap, choć kiepsko na mnie działa - niestety jak wstaje rano i już mnie głowa boli to inaczej niż na tabsie nie jestem w stanie funkcjonować


A ja dziś poszłam poszperać w lumpeksie i kupiłam 3 kg dziecięcych ciuszków a dla siebie 1 sukienkę
ja musze sie udac w lipcu do okulisty bo nie wiem jak moje cisnienie w oczach.. i czasem cc trzeba bedzie.

oo najwyzej apap wezme strasznie nie.lubie ale coz

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Mewkaa te zastrzyki są na to żeby krew lepiej zasilila łożysko substancjami odżywczymi.

No mi też się ta moja Alicja podoba. Miała być Kalina ale niezbyt pasuje do nazwiska wiec będzie Ala.

Bierzcie partnerów na prenatalne. Mi sam ginekolog powiedział ze tata jest mile widziany.
Ja zrobiłam tak, że weszłam do gabinetu, pogadalam z lekarzem chwile, powiedziałam ze tata czeka na jego zaproszenie jak będzie juz docelowo usg.
Najpierw sprawdził rozpulchnienie macicy a potem kazał sie polozyc na kozetce. Jak juz leżałam, nakryl mi cipke papierem i zawołał tz.

Nie chciałabym żeby tz oglądał mnie od samego początku wizyty tzn jak leżałam na fotelu ginekologicznym rozciagnieta jak żaba wiec powiedziałam tztowi ze ma czekać na korytarzu i zaraz go pan ginekolog poprosi.
Byłoby to dla mnie, żaby na fotelu niekomfortowe ze tz ogląda mnie w takiej pozycji.
A powiem wam szczerze ze sam tż powiedział ze mi czuł się bardzo nieswojo gdy na koniec ginekolog włożył mi ta kamerkę do usg przez pochwe. I ja też czulam się glupio.

Ogólnie to uważam że fotel ginekologiczny to takie miejsce gdzie facet nie powinien nas widziec. Są takie sprawy o których faceci nie mają pojęcia i w sumie do niczego im to niepotrzebne żeby wiedzieli wiec dla dobra dwojga stron, lepiej sobie odpuścić widoku żaby rozciągniętej w pozycji śmiesznej, z gołą cipuchą na wierzchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Mademoiselle dzięki

W sumie fajnie ze mi przypomniałas o istnieniu lumpkow. Powiem szczerze że znam fajne miejsca i na bank znajdę sporo dla Alicji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o widzis
super moj tż bylby zadowolony jakby dzidzie widzial ;-)
Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja już też po prenatalnych Wszystko idealnie Ogólnie jest tak dobrze, że nie muszę już nawet brać luteiny Termin lekko się obsunął po badaniu, na 22 (moje urodziny ) A dzidzia jest cudowna, skakała tak, że lekarz nie mógł jej zmierzyć : I przez całe USG ssało kciuka, widok niemożliwy Badanie cudowne, TŻ był ze mną. U mnie podobnie to przebiega, najpierw lekarz bada mnie na fotelu, później kładę się na leżankę i woła z korytarza TŻ-ta. A w gabinecie są na szczęście takie jednorazowe "spódniczki", więc bardzo komfortowo Wstawiam zdjęcia mojego Alien'ka, słaba jakość, ale widać jak trzyma łapkę w buzi Następna wizyta 04.07, liczę na płeć
ooo super ciesze sie bardzo
Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Super,.że wizyty sa takie pozytywne my się dzisiwj dowiedzielismy ze moja siostra rodzona tez jest w ciąŻy i termin ma na koniec stycznia. A jeszcze dwie siostry rodzone tz tez sa w ciąŻy i tez takie terminy po nowym roku worek sie rozsypal hehe niezły przyklad daliśmy)
ale ekstra!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 21:53   #4069
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
to nie możesz brać TŻ do porodu bo tam chyba tez raczej na fotelu będziesz jak żaba

jak znasz jakieś fajne lumpki to może się podzielisz gdzie?
chyba, że urodze na kozetce jak moja siostra. bo nie zdążyła
Nie wiem jak to będzie. tż bardzo chce być przy porodzie, a ja sama nie wiem. z jednej str chce mieć jego wsparcie, a z drugiej nie chce żeby mnie widział taką rozciągniętą, z pozszywaną cipką i w ogóle.
Moja przyjaciółka tak parła, że aż się pos****, więc trochę był niesmaczny ten poród. ja wolałabym, żeby tż nie oglądał mnie w krwi czy kupie
ps. moja przyjaciółka nie jest z mężem, odkąd jej powiedział, że jej ciąża była obleśna. nie wiem czy powiedział tak właśnie przez poród i to co widział czy co, ale no niestety nie ułożyło się... do momentu kiedy byli tylko we dwoje było wszystko super, a pojawiło się dziecko i coś takiego... kumpela nie mogła pogodzić się z tym co usłyszała...
w ogóle nie wiem jak facet może powiedzieć swojej lubej takie coś, ale to już inna historia.


Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Super,.że wizyty sa takie pozytywne my się dzisiwj dowiedzielismy ze moja siostra rodzona tez jest w ciąŻy i termin ma na koniec stycznia. A jeszcze dwie siostry rodzone tz tez sa w ciąŻy i tez takie terminy po nowym roku worek sie rozsypal hehe niezły przyklad daliśmy)
ha ha wszystkie zaciążyły Teraz ale będziecie jeździć z wózkami!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja już też po prenatalnych Wszystko idealnie Ogólnie jest tak dobrze, że nie muszę już nawet brać luteiny Termin lekko się obsunął po badaniu, na 22 (moje urodziny ) A dzidzia jest cudowna, skakała tak, że lekarz nie mógł jej zmierzyć I przez całe USG ssało kciuka, widok niemożliwy Badanie cudowne, TŻ był ze mną. U mnie podobnie to przebiega, najpierw lekarz bada mnie na fotelu, później kładę się na leżankę i woła z korytarza TŻ-ta. A w gabinecie są na szczęście takie jednorazowe "spódniczki", więc bardzo komfortowo Wstawiam zdjęcia mojego Alien'ka, słaba jakość, ale widać jak trzyma łapkę w buzi Następna wizyta 04.07, liczę na płeć
ale masz maluszka Super !!

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
super moj tż bylby zadowolony jakby dzidzie widzial ;-)
będzie przeszczęśliwy!!

Ok dziewczyny. ja już po pracy. idę już spać. czekam tylko aż się pranie wypierze, powieszę i zamykam oczka.
Kumpela z pracy właśnie dzwoniła, że była na wizycie u gina i zadomowił się u niej chłopczyk
Fajnie!
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 22:00   #4070
jjb
Raczkowanie
 
Avatar jjb
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowy Sacz
Wiadomości: 385
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem po dzisiejszych prenatalnych
Z dzidzią wszystko w porządku. Rośnie, rusza się tak, że nie szło zrobić pomiarów (to akurat ma po "starym" ;-) )

Byłam strasznie zestresowana, tz również, bo wiadomo, że na tych badaniach wychodzi czy z dzidzia wszystko ok. Na szczęście wszystko jest na plus!

Nooo i najważniejsze! 90% Alicja !!!

Dostałam jakieś tabletki na podwyższone tsh. Jakaś Mikro dawka no ale jest. Dostałam tez jeszcze receptę na duphka oraz te okropne zastrzyki w brzuch z prośbą żebym je robiła regularnie :-( a ja się tak boje siebie kłuć ;-(

Tak się ucieszyłam ze wszystko jest super ze od razu pobiegłam zarezerwować tydzień w Egipcie. Lecimy w czwartek rano na lata (boooziu ja nie wiem jak was nadrobię przez tyle dni). Mam zamiar leżeć i byczyć się pod parasolem
Szkoda trochę ze ten Egipt bo chciałam Turcję ale była fajna cena a w sumie tz jeszcze nie był w tym kraju więc czemu nie. Niech sobie pooglądać rafe koralowa póki jeszcze ona istnieje ��

Motylek85 mi dziś ginekolog powiedział ze nie mam się spieszyć z witaminami bo wtedy dziecko szybciej przybiera na wadze a co za tym idzie my też i ze mam się suplementować owocami i warzywami które są teraz obecne bo to wystarczy.
Od poprzedniej ciąży leży u mnie paczka Femibion 2. Zaplacilam za niego 26zł w takiej tańszej aptece. A łyka się tylko 1 tab dziennie. W paczce jest 60 tabletek także myślę że opłacalna inwestycja.

Kociulek nie martw się złym samopoczuciem. Przejdzie!!

Justyna ale super z tym TV. W sam raz. Teraz wszędzie euro w tv wiec możesz sobie załączyć coś innego na twoim nowym ekranie

Dodoo jutro idę zapolować do hm na jakieś fajne skarpetki właśnie. Zobaczę co jest i może coś sprawie mojej księżniczce.

Mewka witaj ;-) sama jesteś chochlik bo nas podczytujesz he he A się nie wychylasz żeby napisać ;-)
Też się cholerka boje porodu ale no coz... teraz juz za późno i będzie musiała wylezc ta maluda.

Fajnie, czyli dziewczyny ile jest nas teraz tutaj w sumie? Ktoś policzy?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Dziewczyny a co z naszą mamą trojaczkow? Co słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje córeczki

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
a właśnie jak walczycie z bólem łowy ?

mój gin też wyliczał termin ciąży na kółeczku
Mnie często boli, jak mam niskie ciśnienie pije kawę i zazwyczaj pomaga ale podobno boli jeśli za mało wody pijemy więc o to warto zadbać.

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
bo ja przed każdym usg jadłam normalny obiad i się pytam, bo może dlatego moje maleństwo takie spokojne zawsze było?
Na następny raz pójdę na głodniaka, żeby od początku mi fikało

Aby pobudzić dziecko najlepiej zjeść coś słodkiego

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

tak w ogóle to to mój ostatni tydzień zajęć, później już tylko egzaminy
w końcu zacznę się wysypiać!

Aby pobudzić dziecko najlepiej zjeść coś słodkiego przed badaniem

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Ja już też po prenatalnych Wszystko idealnie Ogólnie jest tak dobrze, że nie muszę już nawet brać luteiny Termin lekko się obsunął po badaniu, na 22 (moje urodziny ) A dzidzia jest cudowna, skakała tak, że lekarz nie mógł jej zmierzyć I przez całe USG ssało kciuka, widok niemożliwy Badanie cudowne, TŻ był ze mną. U mnie podobnie to przebiega, najpierw lekarz bada mnie na fotelu, później kładę się na leżankę i woła z korytarza TŻ-ta. A w gabinecie są na szczęście takie jednorazowe "spódniczki", więc bardzo komfortowo Wstawiam zdjęcia mojego Alien'ka, słaba jakość, ale widać jak trzyma łapkę w buzi Następna wizyta 04.07, liczę na płeć
Super
jjb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:23   #4071
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
a właśnie jak walczycie z bólem łowy ?

mój gin też wyliczał termin ciąży na kółeczku
Nie radze sobie... dzis chyba mialam najgorszy bol glowy w zyciu. Bardziej migrena. Przeszlo dopiero po tym jak tz zrobil mi z 15 razy oklady lodowate na skronie. Probowalam mineraly tak jak mi polozna polecala, paracetamol i sen... i dopiero tz pomysl zadzialal z okladami. Niby jeszcze wyczytal sposob na moczenie nozek w lodowatej wodzie.. ale kednak.za taki sposob podziękowałam.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:35   #4072
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Lucky na samą myśl o nogach w zimnej wodzie chce mi się siku 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 05:33   #4073
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Ja nie wyobrazam sobie zeby TZ mialo nie byc przy porodzie, on sam tez bedzie chcial byc. Bardziej niz porodu, moj TZ boi sie ostatnich miesiecy, gdzie mu zapowiedzialam juz ze bedzie musial mi golic nogi i puchaczke przed porodem bo mi bedzie ciezko

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Lucky - wiem ze to glupie, smialam sie z TZ ze tak robi, ale jak samej mnie dopadl bol glowy to zadzialalo - masowanie palcem tej czesci miedzy brwiami, nie wiem jak to sie nazywa, ale nad nosem na srodku, miedzy brwiami. Glupio to wyglada ale mi naprawde pomoglo kiedys

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Aaa i witam sie w 16 tygodniu
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:56   #4074
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Hejo dziewczyny

Cytat:
Napisane przez jjb Pokaż wiadomość


Aby pobudzić dziecko najlepiej zjeść coś słodkiego przed badaniem

a to dlatego dali mi gorąca czekoladę jak byłam na genetycznych




Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrazam sobie zeby TZ mialo nie byc przy porodzie, on sam tez bedzie chcial byc. Bardziej niz porodu, moj TZ boi sie ostatnich miesiecy, gdzie mu zapowiedzialam juz ze bedzie musial mi golic nogi i puchaczke przed porodem bo mi bedzie ciezko

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Lucky - wiem ze to glupie, smialam sie z TZ ze tak robi, ale jak samej mnie dopadl bol glowy to zadzialalo - masowanie palcem tej czesci miedzy brwiami, nie wiem jak to sie nazywa, ale nad nosem na srodku, miedzy brwiami. Glupio to wyglada ale mi naprawde pomoglo kiedys

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Aaa i witam sie w 16 tygodniu
Haha też TŻ straszyłam tym goleniem nóg i w ogóle ale na szczęście uważa to za banał (jak na razie :P). Co do porodu też bardzo bym chciała by był obok mnie, nie musi nic robić i nic widzieć byle mnie wspierał
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:57   #4075
mmgi
Zadomowienie
 
Avatar mmgi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

HEj, długo się nie odzywałam, ale czytam Was na bieżąco. Też jestem już po prenatalnych i wszystko ok. Niestety drugi raz złapało mnie ZUM i musiałam zażywać drugi antybiotyk.
Brzuch już trochę widać i zaczynam się coraz lepiej czuć. Od piątku jestem na zwolnieniu.

Papaya, ja normalnie się goliłam jeszcze dzień przed porodem, obcinałam i malowałam paznokcie u stop, moje koleżanki też. Da się

Aha, lekarz widzi chłopca.
Mam nadzieje, że teraz będę się więcej udzielać.
mmgi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:59   #4076
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Haha też TŻ straszyłam tym goleniem nóg i w ogóle ale na szczęście uważa to za banał (jak na razie :P). Co do porodu też bardzo bym chciała by był obok mnie, nie musi nic robić i nic widzieć byle mnie wspierał
Hejo!
No jak dla mnie TZ lepiej nawet zeby byl przy mnie i widzial wszystko z mojej perspektywy niz na wprost wychodzacego dziecka






Cytat:
Napisane przez mmgi Pokaż wiadomość
HEj, długo się nie odzywałam, ale czytam Was na bieżąco. Też jestem już po prenatalnych i wszystko ok. Niestety drugi raz złapało mnie ZUM i musiałam zażywać drugi antybiotyk.
Brzuch już trochę widać i zaczynam się coraz lepiej czuć. Od piątku jestem na zwolnieniu.

Papaya, ja normalnie się goliłam jeszcze dzień przed porodem, obcinałam i malowałam paznokcie u stop, moje koleżanki też. Da się

Aha, lekarz widzi chłopca.
Mam nadzieje, że teraz będę się więcej udzielać.
Biedna
Ale dobrze ze juz czujesz sie coraz lepiej i gratuluje chlopca!
Czyli moze sie ogole sama przed, zobacze jak to wyjdzie w praniu
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:01   #4077
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrazam sobie zeby TZ mialo nie byc przy porodzie, on sam tez bedzie chcial byc. Bardziej niz porodu, moj TZ boi sie ostatnich miesiecy, gdzie mu zapowiedzialam juz ze bedzie musial mi golic nogi i puchaczke przed porodem bo mi bedzie ciezko

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Lucky - wiem ze to glupie, smialam sie z TZ ze tak robi, ale jak samej mnie dopadl bol glowy to zadzialalo - masowanie palcem tej czesci miedzy brwiami, nie wiem jak to sie nazywa, ale nad nosem na srodku, miedzy brwiami. Glupio to wyglada ale mi naprawde pomoglo kiedys

---------- Dopisano o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Aaa i witam sie w 16 tygodniu
Lapie sie wszystkiego na bol glowy to i pewnie tego spróbuję.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:57   #4078
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

malaDarunia - tez nie rozumiem jak mozna tak kobiete zostawic po porodzie.. rozne sa widoki... niczego nie mozna przewidziec...

noo ostatnio tylko ja widzialam dzidzie to tż by bardzo chcial bo pierwsze usg to taki kropek ze on nic tam nie widzial

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

jjb - moze faktycznie za malo wody poje kurcze... :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Nie radze sobie... dzis chyba mialam najgorszy bol glowy w zyciu. Bardziej migrena. Przeszlo dopiero po tym jak tz zrobil mi z 15 razy oklady lodowate na skronie. Probowalam mineraly tak jak mi polozna polecala, paracetamol i sen... i dopiero tz pomysl zadzialal z okladami. Niby jeszcze wyczytal sposob na moczenie nozek w lodowatej wodzie.. ale kednak.za taki sposob podziękowałam.
o widzisz kurcze.. :/
nie dobrze..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:58   #4079
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe, na II trymestr prawie gotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
malaDarunia - tez nie rozumiem jak mozna tak kobiete zostawic po porodzie.. rozne sa widoki... niczego nie mozna przewidziec...

noo ostatnio tylko ja widzialam dzidzie to tż by bardzo chcial bo pierwsze usg to taki kropek ze on nic tam nie widzial

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

jjb - moze faktycznie za malo wody poje kurcze... :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja np. pije ponad 3 litry wody dziennie. Przyjmuje mineraly i witaminy i nadal mam silne bole glowy. Czytalam, ze takie bole w cizy sa normalne.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:59   #4080
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Mamusie grudniowe to babki odlotowe! 2016

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ja nie wyobrazam sobie zeby TZ mialo nie byc przy porodzie, on sam tez bedzie chcial byc. Bardziej niz porodu, moj TZ boi sie ostatnich miesiecy, gdzie mu zapowiedzialam juz ze bedzie musial mi golic nogi i puchaczke przed porodem bo mi bedzie ciezko

[/COLOR]Aaa i witam sie w 16 tygodniu
Ja bym nie dala sie nikomu ogolić bałabym sie ze mnie pozacina !!

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Lapie sie wszystkiego na bol glowy to i pewnie tego spróbuję.
Koleżanka polecała Apap plastry chłodzące na glowe

A tak w ogole to zaczęłam 16 tydzien od przytulania kibelka o 4 rano
Cały 1 trymestr spokój a w 2 to juz 2 raz , dzidzia dostanie na dupę jak tylko sie pojawi

Edytowane przez mademoiselle_m
Czas edycji: 2016-06-14 o 08:00
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-27 12:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.