Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-04, 22:52   #1501
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
To moje dziecię odwrotnie, jak tylko poczuje rękę tz na brzuchu to zasadza takiego kopa, że niekiedy aż podskakuje
A najlepsze jest to jak ostatnio trzymałam sobie szklankę z sokiem na brzuchu, a mały kopnął tak mocno, że moja ulubiona bluzka ma plamę po soku porzeczkowym
Wow... to jednak Marcel jest silniejszy od Lili!!! Takich rzeczy jeszcze moja ksiezniczkaa nie robi!

Uciekam spac bo rano ide do pracy. Kolorowych snow
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 23:13   #1502
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
O tym samym dziś pomyślałam z tą skórą...
Moj brzuch jest już duży
Tak przynajmniej usłyszałam w pt w pracy
Gdy dziewczyny mnie zobaczyly pierwszy raz po 1,5 mcu przerwy
Podobno inna dziewczyna od nas ma termin na październik
i ma taki brzuch jak mój
Ja nie wiem czy ja mam duży czy ona może mały 🤔
Ja mam 99 cm na wysokości pępka
Dziś do swojego tz mówię
Misiek, mam 99 cm w tali
Ale to brzmi

Swoją drogą dziś po raz pierwszy
Golilam się z lustrem
Rozlozylam się na reczniku i jazda
W tej perspektywie...od dołu
Ten brzuch, te ciezkie cycki leżące na nim ...
Omg! Mam tzw. urode dla konesera
Chociaz uwazam ze to i tak delikatnie powiedziane
Że też mojemu sie chce kochac jak mnie widzi w takiej kondycji
To musi być miłość bo wzrok u niego jeszcze ok
Jak sie go zapytałam po seksie
Dlaczego zamykasz oczy jak się kochamy ?
A on: bo już nie mogę na Ciebie patrzeć
Gdyby nie to że wybuchlam smiechem dostał by z liścia
To tyle co u mnie się dzieje
Poza tym mademoiselle_m mnie też pępek pobolewa czasem
Myśle wtedy zawsze o Daruni
w pt mam lekarza to się zapytam go o ten ból
Dobranoc Wam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio w tali miałam 100 cm ale dzisiaj z radością w new yorkerze wcisnęłam sie w obcisła kiecke rozmiar 38 bo 40 była mi za duza
Lusterko poszło w ruch juz jakiś czas temu ,
Żałuje ze odpuściłam woskowanie bikini przed ciaza bo teraz miałbym spokój na dłużej a tak gimnastyka pod prysznicem co 2 dni

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Mnie pępek nie boli, dalej mam studnię z widocznym dnem
Co do cm w pępku to nie ma co się sugerować bo to od figury i wzrostu zależy
Moj pępek jeszcze do konca nie wylazł ale studni juz za nic nie przypomina
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 23:40   #1503
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradzcie plis.
Mieszkamy w domu piętrowym. Na górze mamy swoją sypialnię oraz przyszły pokój malutkiej. Na początku planujemy wstawić łóżeczko do naszej sypialni, ale nie wiem gdzie będziemy kłaść małą w trakcie dnia, bo większość czasu spędzamy na dole (salon i kuchnia). Myślałam nad koszem mojżesza albo łóżeczkiem turystycznym na dół. Może wykorzystać gondole od wózka? A może po prostu na kanapie?
Macie jakieś doświadczenia jak rozwiązać problem piętra?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ale gdzie ją kłaść spać w dzień czy gdzie ją kłaść tak po prostu w czasie czuwania?
Ja teraz pierwsze dziecię będę chować mieszkając w domu, więc takie kwestie rozwiązuję niejako na nowo.
Ciekawe, że tak dużo z Was wybiera łóżeczka turystyczne. Mi to w ogóle nie przyszło na myśl Nawet nie bardzo bym miało na to miejsce w salonie, w każdym kącie by zawadzało. Do spania raczej będę kłaść w łóżeczku u góry, natomiast na czas czuwania czy jeśli uśnie znienacka sama (oby! ) chcę mieć jako leżaczek Tiny Love 3w1 właśnie żeby ten problem rozwiązać, a przy okazji mogę sobie to po domu przestawiać gdzie mi pasuje czy nawet do ogrodu. Ale to tylko na początek, później to już po prostu na podłogę z dzieciem, najlepsze miejsce do rozwoju Póki malutkie to na kocyku czy na macie, a jak zacznie raczkować no to... To już wiadomo, że pójdzie gdzie będzie chciało
Kurczę, no sama nie wiem jak to będzie. Jak coś to łóżeczko turystyczne mam jeszcze po Kaju
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 05:53   #1504
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dziękuję za wszystkie sugestie.
Tak mnie kusi ten kosz mojżesza z opcją kołyski, ale szkoda mi tyle pieniędzy na coś na tak krótki czas. Chyba rozważę jednak to turystyczne. Tak sobie myślę, że potem może się przydać na przykład do postawienia na tarasie w ciepłe dni, albo u babci 🤔

Folinko, i do czuwania i do spania jak zaśnie znienacka Mam już leżaczek maclarena z funkcją kołysania, więc może to zda egzamin? Tylko muszę sprawdzić czy się rozkłada na płasko 🤔

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:02   #1505
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Jejkus, jaka pyszna ta glukoza z cytrynka, czysta lemoniadka przejrze facebooka i biore sie za forum!
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:05   #1506
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Papaya przyjemności na badaniu i oby wynik dobry był. Ja dopiero z łóżka wstaje. Dobrego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:30   #1507
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Chyba jestem zbyt leniwa, żeby w nocy wstawać na jedzonko.
Ja jak juz sie obudze z glodu to nie ma szans zebym zasnela, takze to schodzenie do kuchni jest warunkiem przespanej nocy ale na razie tylko dwa razy od poczatku ciazy obudzilam sie z glodu. I przyznaje ze wtedy w ciagu dnia zjadlam malo i zasypialam juz delikatnie glodna

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dzień Dobry !

Ja dziś od rana na nogach. Wstałam przed 8 zrobić mężowi sphagetti zeby mógł sobie wziąć do pracy, później ogarnełam mieszkanie, 2 prania, odkurzanie. Przyszła teściowa bo poprosiłam czy by mi okien nie umyła bo jak słońce zaświeciło to aż wstyd.. no i z chęcia przyszła Ona myła a ja prasowałam zasłony przez godzine... masakra pachwiny mnie tak ciągną jak dłużej pochodzę że masakra.
Potem powiesiłam zasłony a teściowa mnie asekurowała bo ona za niziutka a po ostatnich przebojach z krzesłem wolałam żeby ktoś byl obok. Na mycie podłóg mi nie pozwoliło zmęczenie bo jak skończyłyśmy to była 15 ! Znów zrobiłam spaghetti tym razem dla mnie i padłam. Zjadłam odpoczęłam a teraz idę nadrobić
Ty to jestes teraz wulkanem energii
Wierze ze wyczuwasz co mogloby byc dla ciebie zagrozeniem a co nie. Ale odpocznij chwile!






Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Czy Wy też się cieszycie że już jest wrzesień i w końcu można coś pooglądać w telewizji ?
Taaaaaak 😍😍😍😍😍

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
bede ogladac rozenkowa w tym jej nowym programie a o Tylko z Toba.. ale na razie nie ma nowych odcinkow..
Nie sluszalam o tym programie o czym to?
Ja to sie najbardziej ciesze na Singielke




Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Ale katalog imion mamy nadal otwarty. Macie jakieś propozycje?
Ma być prosto, klasycznie, bez udziwnień i bez mody na Jasie, Stasie, Franki i Antki...
A w ogóle orientujecie się czy Filip to teraz popularne imię? Osobiście nie znam nkogo kto by w ostatnich latach tak syna nazwał, ale ja moge być mało zorientowana (a Filip to nasz druga jak narazie opcja)

A w ogóle to skończyły ssię wakacje i powróciłam na kurs. dramat normalnie. O 6 pobudka (wcześniej niż do pracy), potem godz.w pociągu, od 9 do 15.30 na kursie, godz czekania na pociąg i w domu byłam po 18... Nadal nie umiem dojść do siebie, a gdzie tam listopad Powoli przekonuję się, że to L4 to coraz lepszy pomysł
Wspolczuje ci bardzo tego kursu... Dla pocieszenia moge napisac ze ja pod koniec wrzesnia mam egzamin poprawkowy wiwc musze w koncu zaczac sie uczyc chyba uskutecznie czytanie notatek na glos - Julek tez przy okazji sie pouczy

Mi sie Filip bardzo podoba
Mam delikatny sentyment do tego imienia, pierwszy chlopak ktory mi sie w zyciu podobal mial na imie filip 😍
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 07:40   #1508
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dzienbry. Wracam po 2 tygodniowej przerwie do cwiczen, maz mial urlop, a ja nie lubie cwiczyc jak jest w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:48   #1509
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że jak siędzę na twardym to mnie te kości w pośladkach potem bolą. Czy ja tak miałam wcześniej czy teraz mam wrażliwszą doopę? no proszę jaka ze mnie księżniczka na ziarnku grochu
Mnie tez boli dupsko jak siedze na twardym chyba tez zaczelam ksiezniczkowac





Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Sytuacja rozwinela sie tak:
Po pierwsze - wiem ze ciezko ale trzeba bylo nie dzwonic tylko zgrywac zimna suke i sie nie martwic
A po drugie to fajnie ze zaczal sie starac, ale nie wybaczaj mu za szybko, zeby sobie nie myslal ze bedzie mogl ci roboc takie akcje bo wystarczy ze na nastepny dzien zacznie byc mily i juz mu wybaczysz

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Iwonka masz dziwnie ustawioną stopkę "w oczekiwaniu" cały czas myślę że to dotyczy posta

Mam to samo!


Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Wiem, że to trudna decyzja. Już dwa razy ją podejmowałam. Najgorsze, że ten sprzęt jest drogi... Ja już nic nie piszę na ten temat, i tak każdy musi podjąć decyzję sam.
I wlasnie ta cena jest najgorsza... Ale juz przegadalam sprawe z TZ, on tez sobie to przemyslal wszystko i...
Nie bedziemy kupowac materaca lateksowego zeby trzymac do nastepnego dziecka tylko zwykly w zestawie z lozeczkiem pianka gryka kokos i po julku go wyrzucimy zeby nawet nie myslec o zadnych robalach a po prostu pieniadze ktore mialy isc na ten lepszy materac przeznaczymy na monitor oddechu wydaje mi sie ze to dobre rozwiazanie




Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Mualam na oku inny ale byl 2x drozszy. Ten tez moze byc.
Zobacze jak bede w domu. Na pewno jest sliczny
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:49   #1510
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

1473058137340.jpg1473058160326.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam taki koszyk dla małej. Stary bo stary ale jest odmalowany i bedę w nim mieć małą w salonie, a łóżeczko w jej pokoiku.

Edytowane przez marlen1366
Czas edycji: 2016-09-05 o 08:06
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:51   #1511
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dzień dobry Ale u nas leje!
Roksanka boksuje od rana, leże z z ręką na brzuchu i czuje jak się przesuwa i coś majstruje chyba nigdy mi sie to nie znudzi
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 07:54   #1512
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Witam się w 25 tc czy Wam też tak szybko leci ta ciąża?

Dziewczyny wytłumaczcie mi jak wygląda sprawa z tą glukozą (idę w piątek na badania ) Tłumaczył mi gin,ale wywiało mi z głowy. Wiem,że mają być dwa pobrania?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:16   #1513
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Udalo sie wkleic fotki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez zobacze jak bede w domu

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Jaki tz dzis milutki...
Bez gadania z psem poszedl, z usmiechem i w ogole
O prosze, jak chce to potrafi


Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Witam sie w pochmurna i deszcowa niedziele. Z moich wrzosowisk nici;( jeszcze leje, temp. Spadla do 15 stopni wiec zdecydowalismy, ze nie bede wyskakiwac w przewiewnych kieckach na łące z wrzosami bo sie przeziebie. Zkienilismy plany i po południu zabieramy przyjaciol do polskiej restauracji na obiadek, bo chcemy im sie w koncu jakos odwdzieczyc na podarunki dla Lili i za przysługę, ktora nam zrobili.
Dzis moja kolej robienia sniadanka do lozka takze ide zrobic dla tz smaczna jajeczniczke.
Kurcze, szkoda
Macie kolejke robienia sniadan? ja chyba musze cos takiego wprowadzic bo u nas TZ robo sam sobie i ja tez sobie, bo oboje jemy co innego na sniadanie. A poza tym chyba bym umarla z glodu jakbym miala czekac az TZ sie obudzi



Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Adamex Aspena. Duzo jest wlasnie podobnych wozkow. Maz sie smial, ze miejsce na kubek to jest miejsce dla niego na...butelke z piwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj juz tez zapowiedzial ze bedzie chodzil na spacerki z kumplem ktoremu za miesiac sie rodzi dziecko i z piwkiem


Cytat:
Napisane przez _music_girl Pokaż wiadomość
Rety Rety, ile nadrabiania!

Przez parę dni miałam problemy z netem tu w szpitalu. I nie mogłam was czytać. Dobrze że na mojej sali są wesołe dziewczyny bo bym się chyba załamała.
Najpierw pobyt mój wydłużył się o 6 dni leczenia, a potem okazało się ze zaginął mój wymaz, który mi zrobili do poniedzalkowego zabiegu, i zabieg może przesunąć się o kolejne parę dni... Mąż znowu wyjechał więc nikt do mnie nie przyjedzie...
A tu pada, i samopoczucie siadło...

Mam już wózek, kupiłam z OXL Bebetto Fabio na dużych pompowanych kołach. Nie wiem jak się sprawdzi . Wygląda fajnie, niestety uziemiona w szpitalu go nie widziałam. Czy któraś miała styczność z tym wózkiem?

Co do szycia szyjki powiedziano mi że po zabiegu leży się plackiem dwie doby pod pompą- bardzo niekomfortowo dla mnie, jak pomyślę o basenie... Ale potem położna pocieszyła mnie że po kolejnych dwóch dniach wychodzi się do domu i nawet będę mogła trochę chodzić. Po tych 3 mies.leżenia uff

Pozdrawiam
O kurcze, a to kiedy bedziesz wiedziala kiedy masz to szycie? Co za burdel te dwa dni lezenia szyblo zleca a pozniej w koncu staniesz na nogi - dobra perspektywa


Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli tp wg OM będzie na 6.12 a wg usg 16-17.12 to jak się urodzi ok 6.12 to będzie dzidziuś donoszony (wg usg 38t4 a OM ok 40t0d) No to trochę czuje się spokojniej
No i dobrze! ale wspolczuje wam wszystkim ktore macie duza roznice miedzy om a usg


Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Ja jestem kochany kociaczek ale jak mnie w☠☠☠☠i
To nie ma przebacz 😈
Na początku naszego bycia razem byłam ze swoim i jego kolega w knajpie
Oni pili ja byłam kierowca
Po imprezie padło hasło że mam iść po auto
i po nich podjechać
Zapytałam się czy jest pewien że mam iść sama w nocy przez parking
Potwierdził...
Poszłam ale już po nich nie wróciłam
Przyjechał taxi, postal pod drzwiami...
Po jakims czasie zrezygnował na rzecz hotelu
Bo do kolegi wstyd było mu jechać
Wiecej mnie nigdzie samej nie wysyłał już 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Konkret! I tak wlasnie trzeba postepowac
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:19   #1514
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Hej dziewczyny!!!

Witamy sie z Lili w 25 tygodniu

Od samego rana boli mnie glowa. Wypilam kawe ale nic to nie pomoglo. Jak mi nie przejdzie przez najbliższą godzine to jade do domu. Lili znowu musi odczuwac moje samopoczucie bo od kiedy otworzylam iczy nie czulam hej wogole. Nie lubie tego uczucia spokoju w brzuchu, zech juz lepiej zasadza te swoje mocne kopniaki, wtedy chociaż wiem, ze z moja ksiezniczka jest wszystko ok. Jak to w poniedziałek nie ma zbytnio pracy i bede miala chociaz chwile na odplyniecie myslami gdzieś daleko.

Jeszcze poltora tygodnia i wizyta z polozna. Oby byla lepsza niz ta ostatnia.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:29   #1515
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Dobre 😋

Ja z racji tego, ze mieszkam w UK to tz jest zwariowany na moim punkcie jesli wychodzę bez niego. I tu nie chodzi ilo zazdrosc a wlasnie o bezpieczeństwo. Nawet taxi sam mi zamawia przez apke bo tedy ma mozliwosc sledzenia taxi gdzie jest w tej chwili. Zbyt czesto tu sie zdarzaja jakies gwalty czy morderstwa zebym wieczorami chodziła sama.

Znam kilka osob ktore mieszkaja w uk i to bardzo madre rozwiazanie. Dobrze ze TZ tak sie o ciebie martwi


Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
dzis jedziemy do naszej ulubionej restauracji z okazji 1 rocznicy slubu to jutro ale nie wiemy jak z czasem..
Mam nadzieje ze bylo smacznie! Wszystkiego dobrego




Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Muszę się zabrać za tą wyprawkę w końcu, bo już podświadomość mi przypomina żeby ruszyć tyłek
Ja wczoraj przed snem zrobilam liste wyprawki i wpakowalam rzeczy do koszyka na ko24 i w aptece gemini. Nic jeszzcze nie zamowilam, ale wiem co gdzie dostane w jakiej cenie i na ko24 chyba kupie w przyszlym tygodniu a w aptece gemini chyba w polowie pazdziernika i juz bede miala wszystko ogarniete






Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja nadal w szpitalu. Jutro czeka mnie badanie i usg. Moj gin chce mnie tu zostawic na kolejne 2 tyg. Zobaczymy co jutro powie ordynator. Po cichu licze na wypis. Póki co cisza i spokój i że skurczami i z plamieniem. Moj gin dzis stwierdził ze jeśli wytrzymałam tyle czasu to jest szansa ze "donusze" do bezpiecznego terminu. A jak jestem niemal przekonana ze w najlepszym przypadku bede październikowa. Szczescie w nieszczesciu moje niskie cisnienie jest bezpieczne dla dziecka. Leżenie czeka mnie natomiast do końca ciąży.
Ufff! Lez lez i jeszcze raz lez! Dobrze ze u was sytuacka sie normuje

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Folinka, mam tam ukochana ciocie, a terax tez i juz jedyna babcie. Nawet po drodze z Chorwacji, choć mój stan był jaki był, ale no musiałam tam wstąpić. Miałam nadzieję że pod koniec wakacji uda mi się jeszcze raz tam zajrzeć ale wyszło wiadomo jak. Poczekam jak Kubuś się urodzi ☺

A i rzeczywiście mnie troszkę nosiło. Nadal nosi. A jak córa dzwoni do mnie ze jej tato głowy nawet nie umył, to mam ochote od razu pobiec do domu i zrobic co trzeba. Dzieci zaczely szkole, a ja nawet nie mam wglądu jak ich ojciec ubiera. Wrrr.... Denerwuje się przez to bardziej bo nie wiem co się dzieje w domu. A w środę maz znowu w trasę. Choć z drugiej strony wiem, że w razie czego tu mam cały czas opiekę. Tak źle i tak nie dobrze.

Wart... nawet nie mam możliwości sprawdzić czy jakiś sens jest tego co piszę.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Nie, nie mam żadnej apki. Wchodze i szukam konkretnego watku bo inaczej die u mnie nie da. Pokazuje tez mi tylko co którąś strone przez co nie mogę być na bieżąco. No i to pisanie 😕
Najwazniejsze ze dzieci nie chodza glodne. A ze kilka dni pochodza brudne albo w wygniecionych ciuszkach to naprawde nic im sie od tego nie stanie
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:33   #1516
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Hej w 23 tygodniu! Jak ten czas leci!


Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
To moje dziecię odwrotnie, jak tylko poczuje rękę tz na brzuchu to zasadza takiego kopa, że niekiedy aż podskakuje
A najlepsze jest to jak ostatnio trzymałam sobie szklankę z sokiem na brzuchu, a mały kopnął tak mocno, że moja ulubiona bluzka ma plamę po soku porzeczkowym
Filip trenuje od pierwszego kopniaka - jak tylko się położę, albo wygodnie usiądę kopie bardzo intensywnie i z jaką siłą! Nawet gin się zdziwiła, a mąż to któregoś dnia powiedział, że zaczyna się obawiać, że dostanie niezły łomot od syna
Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że syn będzie bardzo aktywnym dzieckiem, bo tak się wierci i przelewa w tym swoim mieszkanku, że aż dziwi mnie, jak to jest możliwe.


Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Mnie pępek nie boli, dalej mam studnię z widocznym dnem
Co do cm w pępku to nie ma co się sugerować bo to od figury i wzrostu zależy


Ja jestem ciekawa, czy mój brzuch nagle zacznie rosnąć i nim się obejrzę zostanę jedynie z piżamą i dołem od dresu jako ubraniem wyjściowym, czy będzie nadal tak wolno rósł
Noszę ubrania w rozmiarze M, spodnie wymieniłam na rozmiar 30 i na razie mi w nich wygodnie


Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Wspolczuje ci bardzo tego kursu... Dla pocieszenia moge napisac ze ja pod koniec wrzesnia mam egzamin poprawkowy wiwc musze w koncu zaczac sie uczyc chyba uskutecznie czytanie notatek na glos - Julek tez przy okazji sie pouczy

Ja teraz mam przerwę od kursu, ale 26 września wracam i czeka mnie 2,5 miesiąca (czyli skończę w połowie grudnia ) codziennego siedzenia po 4 godziny w szkole. Do tego egzamin państwowy B1 ze znajomości języka Wcześniej wydawało mi się, że dam radę, ale teraz zaczynam w to szczerze wątpić
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:45   #1517
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dzwoniła ciocia męża że ma dla mnie 5 reklamówek ciuszków... już 4 mi przywiozła ! jakaś koleżanka jej daje bo nie ma co z tym zrobić, zapytałam czy nie ma też jakiejś komody na zbyciu bo nie wiem gdzie to pochowam no ale podobno kurteczki są też itp jutro pojade odebrać
Jejkus! Ja sie cieszylam jak dziecko jak dostalam trzy kartony ciuszkow
To pozwala bardzo duzo zaoszczedzic





Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
ja myślę że nawet tego nie ubiorę wszystkiego
Dobrze że to co już mam w domu to ładnie poprane i pachnące i można pochować bo mąż tylko przestawiał te torby jak mu powiem że jutro jedziemy po kolejne to mnie udusi
E tam, ciuszkow nigdy za malo




Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Dzis bylam na obiedzie u tesciowej i jeszcze dostal zjoby
Przyzekal mi ze w trakcie ciazy juz nigdy mnie nie zostawi samej zeby z kolegami sie napic. Jedyny alkohol ktory tknie to ten wieczorny w domu od czasu do czasu (w domu pija piwo bardzo zadko, raz na miesiac moze albo do meczu).
Widac ze zaluje...
Ale koniec tematu

Kupilam kremowe zaslony do nowego mieszkania
Po kroczku do przodu. Mam nadzieje w ciagu 1,5 tygodnia sie przeprowadzic...
A jutro wizyta!! Trasznie ciekawa jestem jaka jest duza i czy nadal jest kobitką

I bardzo dobrze ze mamusia go tez z.ebala
Powodzenia na wizycie!!!
Oby nic jej nie wyroslo koniecznie daj znac jak bedziesz po




Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
No bedziesz miala 2 godziny minimum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze tylko 20 min i prawie doszlam do konca, idealnie sie wyrabiam

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Czy macie juz tak czasami ze nie mozecie brac nogi na noge albo usiasc pochylajac sie do przodu bo macica i dzidzia cisna zoladek?
Nie i sama sie sobie dziwie. Nawet ostatnio sobie sama obcielam panzokcie u stop a myslalam ze juz nie dosiegam





Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradzcie plis.
Mieszkamy w domu piętrowym. Na górze mamy swoją sypialnię oraz przyszły pokój malutkiej. Na początku planujemy wstawić łóżeczko do naszej sypialni, ale nie wiem gdzie będziemy kłaść małą w trakcie dnia, bo większość czasu spędzamy na dole (salon i kuchnia). Myślałam nad koszem mojżesza albo łóżeczkiem turystycznym na dół. Może wykorzystać gondole od wózka? A może po prostu na kanapie?
Macie jakieś doświadczenia jak rozwiązać problem piętra?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja bym po prostu zainwestowala w nianie i dziecko kladla caly czas na gorze

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość

Jaka pasta myjecie zeby?
Ja mylam sensodyne ze wzgledu na wrazliwe zeby ale dziasla krwawily. Teraz kupilam lakalut i krwawia o wiele mniej ale zeby sa znow wrazliwzsze...
Ja myje elmex zielona i jestem bardzo zadowolona


Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
O tym samym dziś pomyślałam z tą skórą...
Moj brzuch jest już duży
Tak przynajmniej usłyszałam w pt w pracy
Gdy dziewczyny mnie zobaczyly pierwszy raz po 1,5 mcu przerwy
Podobno inna dziewczyna od nas ma termin na październik
i ma taki brzuch jak mój
Ja nie wiem czy ja mam duży czy ona może mały 🤔
Ja mam 99 cm na wysokości pępka
Dziś do swojego tz mówię
Misiek, mam 99 cm w tali
Ale to brzmi 😆😆😆

Swoją drogą dziś po raz pierwszy
Golilam się z lustrem
Rozlozylam się na reczniku i jazda
W tej perspektywie...od dołu
Ten brzuch, te ciezkie cycki leżące na nim ...
Omg! Mam tzw. urode dla konesera
Chociaz uwazam ze to i tak delikatnie powiedziane 😨
Że też mojemu sie chce kochac jak mnie widzi w takiej kondycji
To musi być miłość bo wzrok u niego jeszcze ok 😆
Jak sie go zapytałam po seksie
Dlaczego zamykasz oczy jak się kochamy ?
A on: bo już nie mogę na Ciebie patrzeć
Gdyby nie to że wybuchlam smiechem dostał by z liścia 😉
To tyle co u mnie się dzieje 😊
Poza tym mademoiselle_m mnie też pępek pobolewa czasem
Myśle wtedy zawsze o Daruni
w pt mam lekarza to się zapytam go o ten ból ☺
Dobranoc Wam😗



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha ja sie golilam ostatnio bez lusterka ilna slepo. Na nastepny dzien spojrzalam w lusterko i musze wam powiedziec - nowoczesna fryzurke sobie zrobilam
No ale TZowi sie podobalo wiec chyba nie bylo zle
Mnie pepek nie boli, ale juz zaczyna mi sie robic wypukly. A ja sie brzydze pepkow ;(


Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Dzienbry. Wracam po 2 tygodniowej przerwie do cwiczen, maz mial urlop, a ja nie lubie cwiczyc jak jest w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja za to uwielbiam cwiczyc z TZ. Mamy u tesciow w piwnicy zrobiona silownie - kilka sprzetow i mata i jak TZ robil sobie treningi silowe to ja wtedy lecialam z chodakowska albo mel b mialam motywacje. Bo samej to mi sie nie chce nigdy
Ale w ciazy tylko od czasu do czasu zagladam do TZ podczas treningu i mu mowie ze sie ciesze ze jestem w ciazy i nie musze sie tak pocic




Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
ja mam taki koszyk dla małej. Stary bo stary ale jest odmalowany i bedę w nim mieć małą w salonie, a łóżeczko w jej pokoiku.
Tez zobacze w domu
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:47   #1518
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

hejo mi jeszcze pepek nie wylazl no ale pewnie kiedys wylezie ..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:51   #1519
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ale u nas leje!
Roksanka boksuje od rana, leże z z ręką na brzuchu i czuje jak się przesuwa i coś majstruje chyba nigdy mi sie to nie znudzi
Czyli jednak Roksanka?
Mi tez te kopniaki i uderzenia sie nigdy nie znudza





Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witam się w 25 tc czy Wam też tak szybko leci ta ciąża?

Dziewczyny wytłumaczcie mi jak wygląda sprawa z tą glukozą (idę w piątek na badania ) Tłumaczył mi gin,ale wywiało mi z głowy. Wiem,że mają być dwa pobrania?
Ja przyszlam do laboratorium i mialam najpierw pobrana krew z palca zeby sprawdzic czy w ogole moge miec to badanie robione wynik byl od razu. I potem pierwsze pobranie z zyly - picie glukozy - od wypicia czekalam godzine i deugie pobranie a potem kolejna godzine i trzecie pobranie

I zaraz juz bede miala trzecie pobranie i w koncu cos zjem, bo zaczynam sie robic baaardzo glodna




Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!

Witamy sie z Lili w 25 tygodniu

Od samego rana boli mnie glowa. Wypilam kawe ale nic to nie pomoglo. Jak mi nie przejdzie przez najbliższą godzine to jade do domu. Lili znowu musi odczuwac moje samopoczucie bo od kiedy otworzylam iczy nie czulam hej wogole. Nie lubie tego uczucia spokoju w brzuchu, zech juz lepiej zasadza te swoje mocne kopniaki, wtedy chociaż wiem, ze z moja ksiezniczka jest wszystko ok. Jak to w poniedziałek nie ma zbytnio pracy i bede miala chociaz chwile na odplyniecie myslami gdzieś daleko.

Jeszcze poltora tygodnia i wizyta z polozna. Oby byla lepsza niz ta ostatnia.

Moja kolezanka mi ostatnio powiedziala ze jej synek prawie w ogole sie nie ruszal w brzuchu. Potrafil sobie byc tydzien i ani razu nie kopnac
Ja bym na zawal zeszla jakby mi dziecko tak rzadko dawalo znac ze zyje. Ale dzieci wyczuwaja nasz humor, same juz maja jakis temperament wiec jak czujesz ze musisz odpoczac to jedz do domu i sie nie przemeczaj


Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Ja teraz mam przerwę od kursu, ale 26 września wracam i czeka mnie 2,5 miesiąca (czyli skończę w połowie grudnia ) codziennego siedzenia po 4 godziny w szkole. Do tego egzamin państwowy B1 ze znajomości języka Wcześniej wydawało mi się, że dam radę, ale teraz zaczynam w to szczerze wątpić
To tak samo jak ja z praktykami. mialam miec do konca wrzesnia bo myslalam ze dam rade ale jednak wymieklam. I wcale nie zaluje w koncu odpoczywam

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Ale mnie plecy bola, takie niewygodne lawki sa tutaj w przychodni ;( ale jeszcze tylko 7 min i narka
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 08:52   #1520
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Jejkus, jaka pyszna ta glukoza z cytrynka, czysta lemoniadka przejrze facebooka i biore sie za forum!
ooo

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ja jak juz sie obudze z glodu to nie ma szans zebym zasnela, takze to schodzenie do kuchni jest warunkiem przespanej nocy ale na razie tylko dwa razy od poczatku ciazy obudzilam sie z glodu. I przyznaje ze wtedy w ciagu dnia zjadlam malo i zasypialam juz delikatnie glodna

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------


Ty to jestes teraz wulkanem energii
Wierze ze wyczuwasz co mogloby byc dla ciebie zagrozeniem a co nie. Ale odpocznij chwile!







Taaaaaak 😍😍😍😍😍

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------


Nie sluszalam o tym programie o czym to?
Ja to sie najbardziej ciesze na Singielke





Wspolczuje ci bardzo tego kursu... Dla pocieszenia moge napisac ze ja pod koniec wrzesnia mam egzamin poprawkowy wiwc musze w koncu zaczac sie uczyc chyba uskutecznie czytanie notatek na glos - Julek tez przy okazji sie pouczy

Mi sie Filip bardzo podoba
Mam delikatny sentyment do tego imienia, pierwszy chlopak ktory mi sie w zyciu podobal mial na imie filip 😍
na tvn style cos typu perfekcyjna ale na luzie i ona prowadzu sa jacys goscie

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Załącznik 6625456Załącznik 6625461

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam taki koszyk dla małej. Stary bo stary ale jest odmalowany i bedę w nim mieć małą w salonie, a łóżeczko w jej pokoiku.
oo i super
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witam się w 25 tc czy Wam też tak szybko leci ta ciąża?

Dziewczyny wytłumaczcie mi jak wygląda sprawa z tą glukozą (idę w piątek na badania ) Tłumaczył mi gin,ale wywiało mi z głowy. Wiem,że mają być dwa pobrania?
mi tez bo ja inteligent sie gina nie zapytalam ale moze zadzwonie do przychodni .
Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Znam kilka osob ktore mieszkaja w uk i to bardzo madre rozwiazanie. Dobrze ze TZ tak sie o ciebie martwi



Mam nadzieje ze bylo smacznie! Wszystkiego dobrego





Ja wczoraj przed snem zrobilam liste wyprawki i wpakowalam rzeczy do koszyka na ko24 i w aptece gemini. Nic jeszzcze nie zamowilam, ale wiem co gdzie dostane w jakiej cenie i na ko24 chyba kupie w przyszlym tygodniu a w aptece gemini chyba w polowie pazdziernika i juz bede miala wszystko ogarniete








Ufff! Lez lez i jeszcze raz lez! Dobrze ze u was sytuacka sie normuje

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------



Najwazniejsze ze dzieci nie chodza glodne. A ze kilka dni pochodza brudne albo w wygniecionych ciuszkach to naprawde nic im sie od tego nie stanie
a dobre dobre
objadlam sie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 08:57   #1521
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
na tvn style cos typu perfekcyjna ale na luzie i ona prowadzu sa jacys goscie
Tz mnie znienawidzi za nawal nowych seriali
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:04   #1522
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Soulie kup sobie do salonu leżaczek tiny love ( ten rozkładany na płasko ) ja tak robię chociaż sypialnie mam zaraz kolo salonu. Leżaczek będę brała tez ze sobą jak będę jechała do rodziców czy coś. Po co mam kupować łóżeczko turystyczne które jest wielkie (siostra miała u rdzicow ale bo ja wiem...?zbyt dużo miejsca zajmowało ).

Papaya fajnie ze korzystasz z ko24.pl
Ciesze się że kogoś zarazilam!
Powiedz mi co tam zamawiasz bo ja nie wiem czy czegoś nie pominelam w koszyku ;-)

Co do ciuszków to ja już 2 dni temu cześć wypralam. Tyle, ze wczoraj pasowalam 1.5godziny. Masakra. Tak będzie wyglądać me życie przez najbliższy czas..
Nienawidzę prasować!
Poukładam wszystko do siatek. Dziś jade kupić jakieś pojemniki ładne i tyle ;-)

Melduje się ze żyję. Zbieram 4literki i uciekam do pracy ;-) ahoj!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:07   #1523
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Tz mnie znienawidzi za nawal nowych seriali
hahaha
no cos trzeba robic

ale kupilam ekstra pojemnik ma zabawki w pepco w kolorze mietowym i kilka innych rzeczy hehe

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:11   #1524
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Migdalku ja myje himalaya zeby. Jest super. Wersja white

Mewka Ciesze się ze o mnie myślisz przy okazji bólu pępka he he
Mi cały czas nie przeszło :-(
A co do golenia to gole się na oko he he A potem sprawdzam lusterkiem. Ostatnio tak się pozacinalam ze szok. Będę się teraz golila z lusterkiem na wannie. Boziuuu nigdy nie myślałam że brzuch może przeszkadzać przy tak prostej czynności!
Nie wiem co robią laski które ważą 100 kilo na co dzien..masakra. chyba do kosmetyczki chodzą na pipkowy wosk :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Wczoraj się kochałam z tz ma misjonarza he he i sam powiedział ze musimy zakończyć stosowanie tej pozycji bo mnie uginata he he

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:13   #1525
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

my jeszcze mozemy sie kochac na misjonarza wiec zle nie jest potem sie zmieni



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:30   #1526
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

My niby jeszcze tez ale 85kilo mięśni mojego tż juz powoli mnie gniecie. Jak leżę bez poduszki to jest ok ale z poduszka pod głową to już nie heh. Dziś spałam bez tzta i jakoś mi tak smutno :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:42   #1527
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dzień dobry!
U mnie też pada. Ktoś pisał zdaje się o deszczu... A Maks dziś pojechał na wycieczkę szkolną do Legolandu Mam nadzieję, że mu się tam wypogodzi, bo nie zapowiadali deszczu Prawie zawsze do jasnej ciasnej jak któryś jedzie na wycieczkę to musi padać. Przynajmniej od jutra jeszcze mi tu zapowiadają tydzień ciepełka, więc się cieszę.

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ale u nas leje!
Roksanka boksuje od rana, leże z z ręką na brzuchu i czuje jak się przesuwa i coś majstruje chyba nigdy mi sie to nie znudzi
Czyli już nie ma Jagody definitywnie? Myślałam, że tak tylko luźno wspominasz, że Wam się inne imię jeszcze podoba, a tu proszę - dziś Roksanka zamiast Jagody kopie


Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Witam się w 25 tc czy Wam też tak szybko leci ta ciąża?

Dziewczyny wytłumaczcie mi jak wygląda sprawa z tą glukozą (idę w piątek na badania ) Tłumaczył mi gin,ale wywiało mi z głowy. Wiem,że mają być dwa pobrania?
Nie martw się, pielęgniarki będą wiedzieć co i jak Kup glukozę w aptece (tak jak masz napisane na skierowaniu, pewnie 75g) i idź na czczo uzbrojona najlepiej w cytrynę, nóż na wszelki wypadek, kanapki na po badaniu - z ogórasem królują , i zapas postów na wizażu do czytania


Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Jejkus! Ja sie cieszylam jak dziecko jak dostalam trzy kartony ciuszkow
To pozwala bardzo duzo zaoszczedzic

Ja bym po prostu zainwestowala w nianie i dziecko kladla caly czas na gorze
Co racja, to racja! Dlatego ja po Maksie wszystko chomikowałam... Jakoś mi się tak złożyło, że choć to już trzecie dziecko, to nikt nigdy mi żadnych ubranek nie dawał Mam tylko jednego bratanka młodszego o rok od Kaja, więc to on wszystko teraz dostaje od nas, a u nas znowu dziewczynka, więc i tak by się nie przydało. Rodzeństwo tż jeszcze dzieci nie ma, a w kuzynów też jakoś nasze rodziny ubogie, więc doceniajcie dziewczyny jak coś dostajecie.

Ojjjj, mama po raz pierwszy, a Ty byś chciała tak często sama leżeć? Jak Julek będzie taki spokojny i samowystarczalny, to pewnie będziemy Ci tu wszystkie zazdrościć Ale mogę się założyć, że większość z nas będzie nawet do łazienki z dzieckiem chodzić, chcąc wziąć spokojną kąpiel

Super, że glukoza Ci tak łatwo przeszła!



Migdałku, kciuki za wizytę!


Ja dziś muszę pokonać lenia i zabrać się za coś pożytecznego. Ale może przy okazji miłego Chyba zacznę od policzenia wreszcie ubranek Lidusi

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-09-05 o 09:52
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:47   #1528
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Piszecoe o goleniu... u mnie tz byl w szoku, ze tak sie potrafie dokladnie ogolic na czuja... zreszta ja sama bylam zdziwiona moimi wczesnieh nieodkrytymi zdolnosciami.

Ja juz jesten w domku, tz mnie odwiozl i leze na sofie w idealnej ciszy. Chyba tego mi bylo trzeba... wszystko co slysze to lądujace samoloty.

Nalozylam sobie na czolo platerki apap i czekam na rezultat.

Dariunia ja tez zamawialam z ko24. Mega szybko wysylka. Zamowilam w piątek a w sobote bylo juz u tesciowej ale to pewnie dlatego, ze magazyn maja w Rzeszowie. Zamowilam tan tez bambusowy otulacz i pieluchę-ciekawa jestem jak z jakością, przekonam sie po 24 września jak moje zakupy dojada do UK.
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:28   #1529
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
My niby jeszcze tez ale 85kilo mięśni mojego tż juz powoli mnie gniecie. Jak leżę bez poduszki to jest ok ale z poduszka pod głową to już nie heh. Dziś spałam bez tzta i jakoś mi tak smutno :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo no to tak
damy rade na inny sposob

kupilismy farby i bede miec w sypialni dynamiczna czerwien za lozkiem mrrrr ^^

moj szaro zolty salon odszedl w niepamiec bo moj tz nie znosi zoltego kojarzy mu sie z praca ..

takze poszlismy w brazy
tylko jakie dodatki moge dac?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

a ja mam do zrobienia glukoze na czczo, gct, test ogtt...

ktos cos wie ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:36   #1530
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ooo no to tak
damy rade na inny sposob

kupilismy farby i bede miec w sypialni dynamiczna czerwien za lozkiem mrrrr ^^

moj szaro zolty salon odszedl w niepamiec bo moj tz nie znosi zoltego kojarzy mu sie z praca ..

takze poszlismy w brazy
tylko jakie dodatki moge dac?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

a ja mam do zrobienia glukoze na czczo, gct, test ogtt...

ktos cos wie ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Mi do brązowej "bazy" bardzo podobają się turkusowe dodatki I szare też Kiedyś myślałam, że to nie będzie pasowało, ale odpowiedni kolor szarości do danego brązu wygląda super


Widziałyście, że się pojawiły już mamy majowe? To forum jeszcze bardziej przypomina jak ten czas ładnie mówiąc szybko leci A ja z wyprawką jak zwykle najdalej
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-09-05 o 10:41
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.