Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 11:27   #2881
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Niestety załączniki nie działają, więc wrzucam linkownie

Pudełeczko - a w środku kubek z jego ulubionym zespołem ( moim z resztą też )

Cudaki, które schowałam do miłościowego albumiku zrobionego z kopert , wszystko robione własnoręcznie - kupony, książeczka z pierwszymi wiadomościami naszymi z przed roku , kilka obrazków w tym jego podobizna Zdjęcie niestety nie oddaje uroku rzeczywistego

I wszystko na raz - czyli zapakowany już kubek, album i kartka, którą dostanie na walentynki Muszę jeszcze tylko kupić szary papier coby zapakować kartkę i album (osobno oczywiście )
ladne w tle nawet wizaz widac
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:27   #2882
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Niestety załączniki nie działają, więc wrzucam linkownie

Pudełeczko - a w środku kubek z jego ulubionym zespołem ( moim z resztą też )

Cudaki, które schowałam do miłościowego albumiku zrobionego z kopert , wszystko robione własnoręcznie - kupony, książeczka z pierwszymi wiadomościami naszymi z przed roku , kilka obrazków w tym jego podobizna Zdjęcie niestety nie oddaje uroku rzeczywistego

I wszystko na raz - czyli zapakowany już kubek, album i kartka, którą dostanie na walentynki Muszę jeszcze tylko kupić szary papier coby zapakować kartkę i album (osobno oczywiście )
świetny prezent napewno się ucieszy
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:29   #2883
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

silikonowe formy do pieczenia w ksztalcie serca i innych sa w lidlu za 11,99 zl
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:35   #2884
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
ja mojemu kiedyś tez dałam poduszke z moim zdjeciem... bardzo sie cieszył... pisał smsy ze sie do mnie wlasnie tuli itd Leżała zawsze u niego na łóżku
Ale ostatnio jej jakoś nie widze, hmmm
może się pierze
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:39   #2885
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
może się pierze

oby...innego wytłumaczenie nie przyjmuje

Ja napisze jakie prezenty sprawilam tż dopiero po walentynkach
pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:27   #2886
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja gdzieś na forum znalazłam pomysł na zestaw rozgrzewający dla niego i dla nas. Kupię więc 2 ładne pudełeczka (w kształcie serc byłyby idealne). W zestawie dla niego znajdą się bokserki, kubeczek, gorąca czekolada, może jakieś skarpetki bądz kapcie, a w zestawie dla nas żel do masażu, czekotubki, świeczki.

I pomyślałam o takim prezencie walentynkowym dla mojego Tż-ta.
Moje poprzednie prezenty to jakiś koszmar (nie jestem w tym dobra, niestety..), więc ten musi (!) być super. Co myślicie?

Może macie jakieś pomysły co by tu dorzucić? byłabym bardzo wdzięczna.
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:40   #2887
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
ja mojemu kiedyś tez dałam poduszke z moim zdjeciem... bardzo sie cieszył... pisał smsy ze sie do mnie wlasnie tuli itd Leżała zawsze u niego na łóżku
Ale ostatnio jej jakoś nie widze, hmmm
Ja tej poduszki, ktora Mu dalam ze zdjeciem tez ostatnio nie widze...Dobrze,ze nie zostala zastapiona przez inna poduszke z innym zdjeciem
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 15:10   #2888
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

To teraz ja potrzebuję porady

Na walentynki wymyśliłam miłą kolację we dwoje w domku. Jako danie główne zrobię makaron z tuńczykiem i ziołami, do tego białe winko, a na deser będzie szarlotka na ciepło z sosem waniliowym i lodami (mam nadzieję, że mi wyjdzie :P)

Oczywiście miła atmosfera, muzyczka, świeczki itp.

Co myślicie ? może być taka kolacja ?

Chciałabym mu kupić jeszcze jakiś drobny, symboliczny prezent. Jesteśmy ze sobą już 6 lat, mieszkamy razem prawie 3 i mam problem poradzicie ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:34   #2889
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja kupilam kartke formatu A4
do tego kupie kubek walentynkowy wsype do niego cukierki i upieke babeczki
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:23   #2890
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja w zeszlym roku kupilam wielka karte walentynkowa. gotowac i piec nie umiem a do tego moj TZ jest nietypowy- udany prezent dla niego to plyty rapowe- pod tym wzgledem jest wybredy i juz w sklepach nie ma tego co chce bo najlepsze ma... a plytke juz mu kupilam ze 4 razy. poza tym to malo romantyczne ;/ jesli chodzi o bielizne to on ma gdzies w jakich majtkach chodzi. w ogole uwaza ze w fajnych(takich jakie mi sie podobaja) ciuchacvh to chodza (sory za takie okreslenie ale on takiego uzywa) pedały wiec jakas koszulka fajna czy majtki fajne odpadaja :/ juz niie mam pojecia co kupic :/ ew perfumy- ale te juz mu wiele razy kupilam :/ hmmm
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:09   #2891
moniaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn/Kluczbork
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Witajcie jestem tu nowa. Natrafiłam na to forum szukając prezentu walentynkowego. Przejrzalam juz 14 stron jednak dalej nie jestem pewna co dac chlopakowi. jestesmy ze soba 3 lata i pomysly mi sie juz wyczerpaly. Dostal ode mnie:
*zdjecie w ramce
*poduszke ze zdjecie
*koszulke pilkarska
*inne koszulki
*sweterek
*perfumy
*gry komputerowe
*bilety na mecz
*pilke
*telefon
*aparat
*akcesoria do aparatu
*ksiazke


Dodam, ze nie mam czasu nic upiec gdyz mieszkam w Anglii i dopiero w piatek wieczorem przylece do Polski. Moj chlopak interesuje sie pilka nozna, grami komputerowymi, i roznymi gazdzetami. Nie lubie rzeczy typu lancuszki, czy pluszaki. Myslalam nad kalendarzem ale nie wiem w jakim programie takie cos zrobic. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
moniaklb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:23   #2892
Miranda89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można kupić generator tęczy lub brelok do kluczy z wbudowanym wyświetlaczem i pamięcią?? Wiem że są na allegro i innym sklepach internetowych, ale nie mam czasu na zamawianie przez neta i chciałabym to dostać w zwyczajnym sklepie. Byłabym wdzięczna za radę. Pozdro
Miranda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:40   #2893
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja wymyslilam takie cos
zakupilam wlasnie przez all preparat do szyb w aucie "niewidzialna wycieraczka" zeby woda ladnie splywala w czasie deszczu i brudy/paprochy sie latwo usuwało. Sama uzywam i wiem ze kazdemu kierowcy sie takie cos przyda
Jesli Wasi TZ sa kierowcami i kochaja swoje autka to powinni byc zadowoleni z prezentu

Co wy na to?
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:47   #2894
kaska0804
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
a ja wymyslilam takie cos
zakupilam wlasnie przez all preparat do szyb w aucie "niewidzialna wycieraczka" zeby woda ladnie splywala w czasie deszczu i brudy/paprochy sie latwo usuwało. Sama uzywam i wiem ze kazdemu kierowcy sie takie cos przyda
Jesli Wasi TZ sa kierowcami i kochaja swoje autka to powinni byc zadowoleni z prezentu

Co wy na to?

mi sie to podoba ;D dobry to bedzie prezent na urodzinki bo juz na walentynki mam prezent a właśnie kupił sobie nowe autko;D
__________________

Tylko miłość potrafi zatrzymać czas

.
kaska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:50   #2895
kaska0804
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 89
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez moniaklb Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tu nowa. Natrafiłam na to forum szukając prezentu walentynkowego. Przejrzalam juz 14 stron jednak dalej nie jestem pewna co dac chlopakowi. jestesmy ze soba 3 lata i pomysly mi sie juz wyczerpaly. Dostal ode mnie:
*zdjecie w ramce
*poduszke ze zdjecie
*koszulke pilkarska
*inne koszulki
*sweterek
*perfumy
*gry komputerowe
*bilety na mecz
*pilke
*telefon
*aparat
*akcesoria do aparatu
*ksiazke


Dodam, ze nie mam czasu nic upiec gdyz mieszkam w Anglii i dopiero w piatek wieczorem przylece do Polski. Moj chlopak interesuje sie pilka nozna, grami komputerowymi, i roznymi gazdzetami. Nie lubie rzeczy typu lancuszki, czy pluszaki. Myslalam nad kalendarzem ale nie wiem w jakim programie takie cos zrobic. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Mozna było na allegro zamówić, hmmm bo jaki program to nie wiem;P nie bardzo się znam...
ja to robie takie skromne prezenty np. kiedys na brystolu wycielam serce napisalam wierszyk i ozdobiłam ladnie a potem wycielam i jako puzzle dalam do zlozenia
__________________

Tylko miłość potrafi zatrzymać czas

.
kaska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:17   #2896
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

myślicie ze maskotka to dobry pomysl?czy zbyt dziecinny. mamy po 19 lat;p
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:32   #2897
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
To teraz ja potrzebuję porady

Na walentynki wymyśliłam miłą kolację we dwoje w domku. Jako danie główne zrobię makaron z tuńczykiem i ziołami, do tego białe winko, a na deser będzie szarlotka na ciepło z sosem waniliowym i lodami (mam nadzieję, że mi wyjdzie :P)

Oczywiście miła atmosfera, muzyczka, świeczki itp.

Co myślicie ? może być taka kolacja ?

Chciałabym mu kupić jeszcze jakiś drobny, symboliczny prezent. Jesteśmy ze sobą już 6 lat, mieszkamy razem prawie 3 i mam problem poradzicie ?
Według mnie kolacja super a poza tym myślę, że wystarczy jakiś drobiazg albo coś zrobionego własnoręcznie - przeglądnij wątek napewno coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Ja kupilam kartke formatu A4
do tego kupie kubek walentynkowy wsype do niego cukierki i upieke babeczki
Super pomysł też muszę jakąś wielgachną kartkę kupić

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja w zeszlym roku kupilam wielka karte walentynkowa. gotowac i piec nie umiem a do tego moj TZ jest nietypowy- udany prezent dla niego to plyty rapowe- pod tym wzgledem jest wybredy i juz w sklepach nie ma tego co chce bo najlepsze ma... a plytke juz mu kupilam ze 4 razy. poza tym to malo romantyczne ;/ jesli chodzi o bielizne to on ma gdzies w jakich majtkach chodzi. w ogole uwaza ze w fajnych(takich jakie mi sie podobaja) ciuchacvh to chodza (sory za takie okreslenie ale on takiego uzywa) pedały wiec jakas koszulka fajna czy majtki fajne odpadaja :/ juz niie mam pojecia co kupic :/ ew perfumy- ale te juz mu wiele razy kupilam :/ hmmm
hmm chyba z jakiegoś prezentu, który kojarzy mu się z Tobą np będzie zadowolony? Jakiś kalendarz z waszymi zdjęciami, kubek. Albo coś związanego z jego ulubionym zespołem.

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
a ja wymyslilam takie cos
zakupilam wlasnie przez all preparat do szyb w aucie "niewidzialna wycieraczka" zeby woda ladnie splywala w czasie deszczu i brudy/paprochy sie latwo usuwało. Sama uzywam i wiem ze kazdemu kierowcy sie takie cos przyda
Jesli Wasi TZ sa kierowcami i kochaja swoje autka to powinni byc zadowoleni z prezentu

Co wy na to?
fajny prezent dla faceta, który uwielbia samochody i ma takowy ale mało romantyczny jak na walentynki chociaż z drugiej strony faceci lubią praktyczne prezenty

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
myślicie ze maskotka to dobry pomysl?czy zbyt dziecinny. mamy po 19 lat;p
ja bym facetowi maskotki nie dała
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:39   #2898
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez moniaklb Pokaż wiadomość
Witajcie jestem tu nowa. Natrafiłam na to forum szukając prezentu walentynkowego. Przejrzalam juz 14 stron jednak dalej nie jestem pewna co dac chlopakowi. jestesmy ze soba 3 lata i pomysly mi sie juz wyczerpaly. Dostal ode mnie:
*zdjecie w ramce
*poduszke ze zdjecie
*koszulke pilkarska
*inne koszulki
*sweterek
*perfumy
*gry komputerowe
*bilety na mecz
*pilke
*telefon
*aparat
*akcesoria do aparatu
*ksiazke


Dodam, ze nie mam czasu nic upiec gdyz mieszkam w Anglii i dopiero w piatek wieczorem przylece do Polski. Moj chlopak interesuje sie pilka nozna, grami komputerowymi, i roznymi gazdzetami. Nie lubie rzeczy typu lancuszki, czy pluszaki. Myslalam nad kalendarzem ale nie wiem w jakim programie takie cos zrobic. Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
na allegro można takie kalendarze zamówić, zalezy jaki - jedne drogie jedne tańsze, poszukaj


Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
To teraz ja potrzebuję porady

Na walentynki wymyśliłam miłą kolację we dwoje w domku. Jako danie główne zrobię makaron z tuńczykiem i ziołami, do tego białe winko, a na deser będzie szarlotka na ciepło z sosem waniliowym i lodami (mam nadzieję, że mi wyjdzie :P)

Oczywiście miła atmosfera, muzyczka, świeczki itp.

Co myślicie ? może być taka kolacja ?

Chciałabym mu kupić jeszcze jakiś drobny, symboliczny prezent. Jesteśmy ze sobą już 6 lat, mieszkamy razem prawie 3 i mam problem poradzicie ?
ja myśle że ok kolacja mniam
a co kupić...nie wiem, zależy co lubi, ile ma lat, co juz mu dałaś w ciągu tych 6ciu lat...
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:49   #2899
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
w tle nawet wizaz widac
No ba Bo zaraz jak tylko przeczytałam, że ktoś tu chce wiedzieć co mu dam to od razu złapałam w rękę aparat i heja banana
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 22:18   #2900
moniaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn/Kluczbork
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Znalazlam jakis program zobaczymy moze mi cos wyjdzie jak nie to bede musiala cos innego wybrac Macie moze jeszcze jakis pomysl co mozna dokupic do kalendarza?
moniaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:23   #2901
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny juz kupilam jedna z wizazanek na innym watku mnie zainspirowala :P kupilam gre erotyczna "rozkosz"
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:24   #2902
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

też ją chciałam kupić ale juz mam inny prezent :P zostawiam to na inna okazję w maju rocznica więc...
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:34   #2903
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
dziewczyny juz kupilam jedna z wizazanek na innym watku mnie zainspirowala :P kupilam gre erotyczna "rozkosz"
Też myślę nad tą grą A zamówiłaś ją na allegro czy kupiłaś w jakimś sklepie? Ja właśnie widziałam w jednym sklepie z takimi pierdołkami podobną grę i właśnie myślałam, żeby jechać i zobaczyć co to za gra dokładnie ale trochę mi głupio hehe no co tam pojade i zobaczymy a no i powiedz czy ciekawe są zadania tam
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:37   #2904
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja wymyśliłam sushi własnej roboty.W sumie będziemy robić je razem na wspólną kolację.
I dokupię chyba bilety na Koncert Lennego Krawitza w czerwcu .........chyba mu się spodoba ja bym chciała dostać taki prezent
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:49   #2905
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
też ją chciałam kupić ale juz mam inny prezent :P zostawiam to na inna okazję w maju rocznica więc...
tez mam rocznice w maju
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:52   #2906
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Bilety na Krawitza? Nooo...tez by mi sie spodobalo Chyba nie masz sie co obawiac,ze mu sie nie spodoba
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:27   #2907
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja chyba już wiem co kupie Może nie jest to zbyt "walentynkowe" ...ale chyba będzie dobre .
Mój TŻ baardzo lubi słuchać muzyki w samochodzie , ma odtwarzacz CD .. i tutaj zawsze musi mieć płytke czy coś, która się rysuje itd. Więc znalazłam coś o nazwie "FM TRANSMITER MP3 " -to coś w stylu przenośnego dysku i mp3 , a karte pamięci, podłącza się do gniazda zapalniczki samochodowej ,coś tam ustawia i słucha swoich utworów . Muzyke można zgrać na karte pamięci która jest w zestawie -2 GB , lub podłączyć do tego transmitera np. pendriva czy mp3 . Dla mojego "muzykalnego" TŻ prezent idealny . Tylko czy to wypada, niby walentynki,święto zakochanych , a ja co? Zero romantyzmu


meggara- na ten pomysł wpadłam dzięki Tobie, nie pomyslałam o tym że moge kupić dla mojego TŻ coś do samochodu... Dzięki
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:29   #2908
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Też myślę nad tą grą A zamówiłaś ją na allegro czy kupiłaś w jakimś sklepie? Ja właśnie widziałam w jednym sklepie z takimi pierdołkami podobną grę i właśnie myślałam, żeby jechać i zobaczyć co to za gra dokładnie ale trochę mi głupio hehe no co tam pojade i zobaczymy a no i powiedz czy ciekawe są zadania tam
zamowilam ja na allegro, wlasnie dzis zamierzam zrobic przelew, jeszcze jej nie mam :P
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:56   #2909
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
zamowilam ja na allegro, wlasnie dzis zamierzam zrobic przelew, jeszcze jej nie mam :P

Nie czytałam pozytywnych opinii o tej grze - kumpela kupiła znajomej na wieczór panieński i była zawiedziona, że gra jest tandetna

ja też postawiłam na grę - ale kupiłam grę Soho.

Tu o grach łóżkowych : http://www.lazyhours.pl/articles,82,1.html
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:05   #2910
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

słuchajcie macie pomysł na jakas ciekawa dedykacje do kamasutry
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.