Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 10:37   #2971
moniaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn/Kluczbork
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny pomozcie bo nie wiem co zrobic. Jak juz pisalam dopiero w piatek przylatuje z londynu do wroclawia. Wiec nie bardzo mam jak cos upiec czy cos. Ale pojawil sie nowy problem mam zapalenie pluc i to powazne o malo nie wyladowalam w spziatalu. Tak wiec nie moge wychodzic z domu I tu pojawia sie problem. Co prawda bede we wroclawiu kolo dworca glownego. Moze jeszcze w koronie, albo innej galerii do ktorej latwo sie dostac z dworca glownego, ale nie wiem czy mozna gdzies tam cos ciekawego dostac gdyz nie ejstem z tego miasta. Chodzi mi o jakis duzy kubek typowo walentynkowy, albo fajne bokserki, moze jakis sklep z rzeczami druzyn piklarskich. albo jakas gra erotyczna, nie wiem juz sama co kupic. prosze doradzcie cos.
moniaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:40   #2972
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
Mia świetny pomysł masz z tymi babeczkami. A może lepiej te karteczki poprzyklejeć lukrem do wykałaczki i powbijać w te babeczki, bo wątpię żeby przetrwały pieczenie. Jeśli chodzi o foremki to w każdym opakowaniu babeczek oetkera jest 12 tych foremek, wiem bo to moje ulubione
A może te karteczki złożyć i ułożyć na dnie foremki??
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:48   #2973
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja juz sama nie wiem co tu robić..

książka- to chyba głupi pomysł na walentynki, co nie?
tym bardziej, ze jestem z tym facetem dopiero 1.5miesiąca i nie znam jego konkretnych książkowych upodobań.

bokserki- eee. trochę banalne.

kubek?- ja bym kubka nie chciała dostać na walentynki

facet, lat 27. to juz nie przelewki

POMOOOOCY
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:11   #2974
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mia obawiam się, że karteczki namiękną ciastem. Myślę, że napis na każdej babeczce wystarczy. A jeśli mocno chcesz zaskoczyć czymś słodkim to fajne przepisy na walentynkowe desery są tu
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/0fbb4086a5e6031...6ac88259f2b1d3
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:19   #2975
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
Mia obawiam się, że karteczki namiękną ciastem. Myślę, że napis na każdej babeczce wystarczy. A jeśli mocno chcesz zaskoczyć czymś słodkim to fajne przepisy na walentynkowe desery są tu
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/0fbb4086a5e6031...6ac88259f2b1d3
To może te karteczki powkładam pod babeczkę jak już będzie upieczona?
Albo pod spód papierka przykleję..Po prostu
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:24   #2976
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

No dobrze to i ja się pochwale co wymysliłam.. Choć może nie ma się czym chwalić..
Po ostatnich walentynkach chciałabym 'pobić' mojego faceta w prezencie..choć chyba nie zdołam (w tamtym roku, kiedy weszłam do pokoju, spadły na mnie płatki róż, i cały pokój był w płatkach , a on stał w kąciku, z jedną małą różyczką a na łóżku piękny pierścionek)
No więc w tym roku, wykorzystam to , że będziemy sami w domu..
ugotuje kolację(jeszcze nie wymyśliłam co ugotuje )dla nastroju w pokoju porozstawiam mnóstwo swieczek. Później pójdziemy na krótki spacer, kiedy z niego wrócimy, zaprowadzę go do swojego pokoju, a sama pójdę do łazienki i przygotuje romantyczną kąpiel we dwoje kupiłam konfetti do kąpieli, olejki , sól do kąpieli i takie tam gadżety i również..nastrojowe świece w całej łazience.No i na końcu ja w bieliźnie. No a z rzeczowych prezentów, to dosatnie szalik bo kiedyś mówił, że by chciał
może nic specjalnego nie wymyśliłam, ale dla nas to nowość(choć jesteśmty ze sobą 2 lata )
A może macie jakiś pomysł żeby jeszcze bardziej urozmacićić ten wieczór?
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus

Edytowane przez k4rotk4
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:26
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:34   #2977
moniaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn/Kluczbork
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

moze ja tez zrobie ta kolacje. Ale nie wiem co moglabym ugotowac i zeby to nie trwalo az tak dlugo, bo w moim stanie trudno mi stac tyle przy garach. Tak sobie mysle jeszcze ze moze by zrobic te kupony bo to jedyne co moge zrbic nie wychodzac w domu, ale nie wiem co moglabym napisac, spacer, masaz, kolacja, kapiel, co jeszcze doradzcie dziewczyny... jestem juz zalaana zawsze wsyztsko mi sie wali w najmniejodpowiednim momencie.
moniaklb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 11:35   #2978
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny a ile kosztuja te babeczki?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:53   #2979
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile kosztuja te babeczki?
ja wczoraj kupowałam. zapłaciłam coś koło 6zł
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:49   #2980
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
No dobrze to i ja się pochwale co wymysliłam.. Choć może nie ma się czym chwalić..
Po ostatnich walentynkach chciałabym 'pobić' mojego faceta w prezencie..choć chyba nie zdołam (w tamtym roku, kiedy weszłam do pokoju, spadły na mnie płatki róż, i cały pokój był w płatkach , a on stał w kąciku, z jedną małą różyczką a na łóżku piękny pierścionek)
No więc w tym roku, wykorzystam to , że będziemy sami w domu..
ugotuje kolację(jeszcze nie wymyśliłam co ugotuje )dla nastroju w pokoju porozstawiam mnóstwo swieczek. Później pójdziemy na krótki spacer, kiedy z niego wrócimy, zaprowadzę go do swojego pokoju, a sama pójdę do łazienki i przygotuje romantyczną kąpiel we dwoje kupiłam konfetti do kąpieli, olejki , sól do kąpieli i takie tam gadżety i również..nastrojowe świece w całej łazience.No i na końcu ja w bieliźnie. No a z rzeczowych prezentów, to dosatnie szalik bo kiedyś mówił, że by chciał
może nic specjalnego nie wymyśliłam, ale dla nas to nowość(choć jesteśmty ze sobą 2 lata )
A może macie jakiś pomysł żeby jeszcze bardziej urozmacićić ten wieczór?
cudnie też tak chcę ale mój nie jest aż tak pomysłowy niestety
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:57   #2981
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny a ja postanowiłam że zrobie notesik a w nim życzenia i tż jak będzie chciał cos żebym spełniła to będzie wyrywał jedna karteczke. Tylko brakuje mi pomysłów. Pomożecie?
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 13:15   #2982
Czczkafka
Przyczajenie
 
Avatar Czczkafka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kraina chichów
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Babeczki Dr. Oetkera są bardzo proste w zrobieniu. Oczywiście te czekoladowe urosną Wam, ale nie bedą tak pokaźne jak np cytrynowe (wina kakao), ale wszystkie są bardzo smaczne. W opakowaniu są juz papierowe foremki. Pomysł z włożeniem do nich karteczek jest ciekawy, proponuje obkleic kazda karteczke przezroczystą tasmą klejącą- wtedy nadruk nie rozmaze sie
Ja babeczki robie sama, albo są to czekoladowo-wiśniowe muffinki albo kruche babeczki z owocami, galaretka, bita smietana albo np z orzechami i toffi. W zalączniku przykladowa babeczka (z urodzin TŻ)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01880.jpg (22,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01882.jpg (20,7 KB, 58 załadowań)
__________________
Motyle w brzuchu!
Czczkafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:20   #2983
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a co można kupić w ramach gadżetu walentynkowego? Kupiłam już płytke, ale chcialam dokupić coś jeszcze Pytam Was, bo ja malo doswiadczona w tych sprawach to nasze 1 walentynki
Dziekuje za pomoc
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:22   #2984
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja postanowiłam że zrobie notesik a w nim życzenia i tż jak będzie chciał cos żebym spełniła to będzie wyrywał jedna karteczke. Tylko brakuje mi pomysłów. Pomożecie?
A może po prostu kup 20 miłosnych kuponów ?http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
Sama bym zamówiła, ale boję się że nie doszłyby do soboty Więc będą na przyszły rok

Cytat:
Napisane przez Czczkafka Pokaż wiadomość
Babeczki Dr. Oetkera są bardzo proste w zrobieniu. Oczywiście te czekoladowe urosną Wam, ale nie bedą tak pokaźne jak np cytrynowe (wina kakao), ale wszystkie są bardzo smaczne. W opakowaniu są juz papierowe foremki. Pomysł z włożeniem do nich karteczek jest ciekawy, proponuje obkleic kazda karteczke przezroczystą tasmą klejącą- wtedy nadruk nie rozmaze sie
Ja babeczki robie sama, albo są to czekoladowo-wiśniowe muffinki albo kruche babeczki z owocami, galaretka, bita smietana albo np z orzechami i toffi. W zalączniku przykladowa babeczka (z urodzin TŻ)
To jest dobry pomysł z tą taśmą klejącą Dziękuję
Teraz to muszę pomyśleć tylko co by na nich napisać

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:23
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:39   #2985
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
To może te karteczki powkładam pod babeczkę jak już będzie upieczona?
Albo pod spód papierka przykleję..Po prostu
Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
To jest dobry pomysł z tą taśmą klejącą Dziękuję
Teraz to muszę pomyśleć tylko co by na nich napisać
Ewentualnie możesz też tak przygotowane karteczki pozwijać w ruloniki (bardzo ciasne) i już po upieczeniu za pomocą wykałaczki umieścić je delikatnie od dołu w środku
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:41   #2986
niedasiewymyslicnazwy
Przyczajenie
 
Avatar niedasiewymyslicnazwy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Jeju! Ale fajnie, też zrobię babeczki!
Też kupię kolorowe lukrowe pisaki i narysuję serduszka.
A do tego misia, bo ostatnio marudził, że ja mam swojego misia od niego, a on nawet nie ma się do czego przytulić jak o mnie myśli wieczorami. :P
I będzie sweet walentynkowo. huraaa. ;D
W końcu po to jest to święto, żeby było sweeeet. :P
niedasiewymyslicnazwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:48   #2987
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Czczkafka Pokaż wiadomość
Babeczki Dr. Oetkera są bardzo proste w zrobieniu. Oczywiście te czekoladowe urosną Wam, ale nie bedą tak pokaźne jak np cytrynowe (wina kakao), ale wszystkie są bardzo smaczne. W opakowaniu są juz papierowe foremki. Pomysł z włożeniem do nich karteczek jest ciekawy, proponuje obkleic kazda karteczke przezroczystą tasmą klejącą- wtedy nadruk nie rozmaze sie
Pierwsze słyszę, żeby babeczki czekoladowe nie wyrosły przez kakao :| Te oetkera mi wszystkie wyrastają tak samo, ale fakt wszystkie są pycha. A czy taśma klejąca pod wpływem ciepła się nie stopi
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:55   #2988
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Na zyczenie redapple wklejam zdjecie tabliczki. Zamazalam nazwisko bo mi nie pozwolil wkleic z imieniem i nazwiskiem ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0378.jpg (10,3 KB, 161 załadowań)
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:57   #2989
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, żeby babeczki czekoladowe nie wyrosły przez kakao :| Te oetkera mi wszystkie wyrastają tak samo, ale fakt wszystkie są pycha. A czy taśma klejąca pod wpływem ciepła się nie stopi
No właśnie...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:15   #2990
Czczkafka
Przyczajenie
 
Avatar Czczkafka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kraina chichów
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, żeby babeczki czekoladowe nie wyrosły przez kakao :| Te oetkera mi wszystkie wyrastają tak samo, ale fakt wszystkie są pycha. A czy taśma klejąca pod wpływem ciepła się nie stopi

"czekoladowe urosną Wam, ale nie bedą tak pokaźne jak np cytrynowe"


Yyy Nie napisałam, ze czekoladowe nie wyrosną;> chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem.. Napisałam, ze są nieco niższe niż te bez kakao,które powoduje, ze są cieższe i nie urosną tak wysoko jak inne.. Wiem, widziałam- jednocześnie piekłam wszystkie rodzaje babeczek i mogłam porównać..
Robiłam kiedys ciasteczka i rogaliki z wierszykami w środku - tasma przeżyła
__________________
Motyle w brzuchu!
Czczkafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:24   #2991
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Interesuje którąś z Was przepis na placuszki warzywno-miesne? Nie jest to romantyczne danie,ale latwe i szybkie w przygotowaniu. Jesli ktos nie posiada zdolnosci kulinarnych to placki sa w sam raz Jak ktos jest zainteresowany to moge napisac,zeby teraz nie zasmiecac miejsca niepotrzebnym przepisem
To teraz ja sie pochwale co podaruje mojemu TZ-towi. Upiekę tort taki czterowarstwowy bo baaardzo lubi slodycze i marudzil mi,ze moglabym Mu kiedys upiec. To akurat jest okazja Zrobie kartke walentynkowa.Juz mam projekt. I kupilam bransoletke z kauczku czarna na reke bo zawsze chcial taka miec. I uszyje woreczek,wloze tam pokrojne w plastry pomarancze naklute gozdzikami i powiesze w pokoju u Niego,zeby zawsze mu ladnie pachnialo bo to jest dobry sposob na zapach w pokoju. To wszystko wloze w duuze pudelko
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:32   #2992
moniaklb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn/Kluczbork
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

juz troche za pozno, jak na prezent na walentynki ale moze na inna okazje? jhttp://gadzeter.pl/3-dzwiekowy-album.html
ja chyba zamowie taki na 3 lata i do tego kupie obraczki tylko jets taki maly problem bo wiem ze on jej nie bedzie nosic, gdyz nie lubi nosic nic na palcach, rekach, szyji. Moze na jakims lancuszku krotkim zeby do kluczy przyczepil, albo gdzies indziej? jak myslicie gdzie by mozna przyczepic i na czym?

No i ponawiam swoje pytanie co mozna napisac na takich kuponach bo kupic juz nie zdarze, a nie mam innego ciekawszego pomyslu gdyz nie moge wychodzic z domu
moniaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:57   #2993
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez moniaklb Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie bo nie wiem co zrobic. Jak juz pisalam dopiero w piatek przylatuje z londynu do wroclawia. Wiec nie bardzo mam jak cos upiec czy cos. Ale pojawil sie nowy problem mam zapalenie pluc i to powazne o malo nie wyladowalam w spziatalu. Tak wiec nie moge wychodzic z domu I tu pojawia sie problem. Co prawda bede we wroclawiu kolo dworca glownego. Moze jeszcze w koronie, albo innej galerii do ktorej latwo sie dostac z dworca glownego, ale nie wiem czy mozna gdzies tam cos ciekawego dostac gdyz nie ejstem z tego miasta. Chodzi mi o jakis duzy kubek typowo walentynkowy, albo fajne bokserki, moze jakis sklep z rzeczami druzyn piklarskich. albo jakas gra erotyczna, nie wiem juz sama co kupic. prosze doradzcie cos.
skoro jestes cgora to ja bym sobie darowała - po co się masz przemęczać...a odbijecie to sobie w następny weekend
gra erotyczna jest na allegro ROZKOSZ ale wątpię że zdążysz zamówić i że na czas ją dostaniesz bo już środa
bokserki - moja mama kupiła tacie take z kamasutą (pozycjami ), kosztowały 23zł, w sklepie z męską odzieżą - na walentynki w wiekszości sklepów można coś znaleźć
fotokubek to u najbliższego fotografa teraz można zrobić, poduszke, koszukle ze zdjęciem też
albo mu kup wielkiego lizaka w kształcie serca, kartke i zrób kolacje
hm pomysłów jest dużo, zależy co chcesz
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:01   #2994
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
No dobrze to i ja się pochwale co wymysliłam.. Choć może nie ma się czym chwalić..
Po ostatnich walentynkach chciałabym 'pobić' mojego faceta w prezencie..choć chyba nie zdołam (w tamtym roku, kiedy weszłam do pokoju, spadły na mnie płatki róż, i cały pokój był w płatkach , a on stał w kąciku, z jedną małą różyczką a na łóżku piękny pierścionek)
No więc w tym roku, wykorzystam to , że będziemy sami w domu..
ugotuje kolację(jeszcze nie wymyśliłam co ugotuje )dla nastroju w pokoju porozstawiam mnóstwo swieczek. Później pójdziemy na krótki spacer, kiedy z niego wrócimy, zaprowadzę go do swojego pokoju, a sama pójdę do łazienki i przygotuje romantyczną kąpiel we dwoje kupiłam konfetti do kąpieli, olejki , sól do kąpieli i takie tam gadżety i również..nastrojowe świece w całej łazience.No i na końcu ja w bieliźnie. No a z rzeczowych prezentów, to dosatnie szalik bo kiedyś mówił, że by chciał
może nic specjalnego nie wymyśliłam, ale dla nas to nowość(choć jesteśmty ze sobą 2 lata )
A może macie jakiś pomysł żeby jeszcze bardziej urozmacićić ten wieczór?
dorzuć do tego jeśli koniecznie chcesz grę erotyczną, to go zwali z nóg - dosłownie
ale ja bym nawet została przy tym co masz szczerze mówiąc, jakbym miała gdzie cos takiego zrobić to na pewno bym zrobiła...ael oboje z rodzicami mieszkamy, którzy wieczorami siedza w domu

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja juz sama nie wiem co tu robić..

książka- to chyba głupi pomysł na walentynki, co nie?
tym bardziej, ze jestem z tym facetem dopiero 1.5miesiąca i nie znam jego konkretnych książkowych upodobań.

bokserki- eee. trochę banalne.

kubek?- ja bym kubka nie chciała dostać na walentynki

facet, lat 27. to juz nie przelewki

POMOOOOCY
jak dla mnie niecałe 2m-ce to mało, więc postawiłabym na cos słodkiego (lizak, babeczki, ciasto) i coś od siebie, zrobionego albo kupionego
Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
Na zyczenie redapple wklejam zdjecie tabliczki. Zamazalam nazwisko bo mi nie pozwolil wkleic z imieniem i nazwiskiem ;p
dziękuję bardzo, ładnie to wygląda chyba zajdę i popytam - u jubilera, pisałaś tak? Mam jeszcze tydzień może zdąże

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:06
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:46   #2995
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez telimenka Pokaż wiadomość
dziewczyny jeśli wasz TŻ jest gorącym kibicem jakiejś drużyny to polecam jakiś gadżet z jej logo ja np namalowałam na dużym formacie brystolu herb jego ukochanej drużyny i dałam do antyramy jego radość była ogromna! mogą też być koszulki, szaliki itp.
moj kolega mial kilka juz takich koszulek i gadzetow wiec jego dziewczyna to od niego wziela(niby dla brata zeby zrobil prezentacje w klasie o sporcie czy cos ) pozakladala to na siebie i porobila zdjecia

dzialaja na wyobraznie np w samej koszulce, ktora jest na tyle dluga ze zaslania wszystko oczywiscieale wiadomo wiekszosc facetow sobie wyobraza i wrzucila w antyrame A3 super
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:34   #2996
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

tak czytam dziewczyny co tu piszecie i az sie nei moge doczekas soboty ja z tz umowilismy sie tak zeby nie kupowac sobie kolejnych miskow czy serduszek albo innych komercyjnych gadzetow tylko on zrobi jakies zakupy na kolacje (ma wolna chate ) i razem cos ugotujemy bedzie smiesznie i romantycznie ... i ja zadbam o deser znaczy robie w domu takie ciasteczka w ksztalcie serduszek z ciasta francuskiego z budyniem i truskawkami w bialej czekoladze az mi slinka cieknie na sama mysl (jak ktos chce to moge podac przepis), no i mam taka mala niespodzianke zamowilam na allegro gre ROZKOSZ -wcale nei jest tandetna, moze troszke przechwalona :P
a w neidziele zeby tak szybko tego nie urwac ze walentynki w sobote i koniec planuje zrobic mu jakies wloskie sniadanie do lozka + jego ulubiony jogurt

A pomysł z fotkami w stroju sportowym jest conajmniej kuszący >mój jest bramarzem to kiedys wezme sobie pare fotek cykne w jego stroju

Udanych walentynek wam zycze
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg

Edytowane przez julitta17
Czas edycji: 2009-02-11 o 18:36
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:37   #2997
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
To może te karteczki powkładam pod babeczkę jak już będzie upieczona?
Albo pod spód papierka przykleję..Po prostu
moze naciac cieniutkim nozykiem babeczke, karteczke zlozona wsunac do srodka (albo zrobic dziurke wykalaczka a karteczke wsunac zwinieta w rulonik) i wtedy po wierzchu polukrowac zeby zakryc dziurke? wtedy by sie natknal na nia przy jedzeniu i by byla niespodzianka
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:44   #2998
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
moze naciac cieniutkim nozykiem babeczke, karteczke zlozona wsunac do srodka (albo zrobic dziurke wykalaczka a karteczke wsunac zwinieta w rulonik) i wtedy po wierzchu polukrowac zeby zakryc dziurke? wtedy by sie natknal na nia przy jedzeniu i by byla niespodzianka
Nadal się zastanawiam (podczas nauki do egzaminu :P ) co by tam superowego napisać na tych karteczkach

Macie jakiś genialny pomysł?
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:47   #2999
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ok,jako ze nie mam jak piec....kupie w cukierni walentynkowe ciastko w ksztalcie serca
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:18   #3000
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny odebrałam dzisiaj koszulkę z tym napisem. Powiem mu żeby odebrał to humorystycznie. Do pudełka włożę babeczki(mufiny albo ciasteczka) no i doczepie karteczki z waszego pomysły. Ale doczepie wykałaczką czy lukrem.. hmmm. coś napewno o jego oczach bo to moja mania
A potem imprezka trance w Pzn i w niedz. 1 lot mnie czeka do niego z nim na tydz chyba oszleję ze szczęścia
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.