Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 15:38   #2161
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

u mnie prezenty sie troche zmienily a mianowicie. mam do wyboru:
- helikopter zdalnie sterowany
- termos w gory metalowy
- filizanka jakas ladna + porzadna kawa
- album: Tatry lub Salvador Dali
- ksiazka non-fiction

__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:13   #2162
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

cześć dziewczyny;p ja myśle nad własnoręcznie [komputerowo hehe] zrobionym kalendarzem coś typu. {w załącznikach} tylko nie wiem w jakim programie.. kilka ściagnełam ale jakoś nie porzypadły mi do gustu.. któraś z Was robiła może ? pomocy oczywiście kalendarz bedzie takim 'dodatkiem' do prezentu


ponawiam ;pp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kalendarz-1.jpg (23,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kalendarz2.jpg (29,5 KB, 31 załadowań)
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:24   #2163
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez cameleon91 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny;p ja myśle nad własnoręcznie [komputerowo hehe] zrobionym kalendarzem coś typu. {w załącznikach} tylko nie wiem w jakim programie.. kilka ściagnełam ale jakoś nie porzypadły mi do gustu.. któraś z Was robiła może ? pomocy oczywiście kalendarz bedzie takim 'dodatkiem' do prezentu
ja robilam sama kalendarz dla TŻta, a mianowicie - wywolalam 12 naszych zdjec [na kazdy miesiac inne], kupilam kolorowy bristol - 14 kartek, kazda w innym kolorze.
pierwsza kartka to okladka z napisem ''kalendarz na rok ...", wkleilam tam wydrukowany obrazek z painta, ktory kiedys dla mnie narysowal + dopisalam sentencje na caly rok [cos w stylu 'przezyj kazdy dzien pieknie', nie mam teraz tego kalendarza przed soba wiec nie pamietam dokladnie ]
pozniej, na kartkach z miesiacami, wklejalam po naszym [lub czasem moim] zdjeciu, wlasnorecznie wpisalam wszystkie daty w miesiacu, zaznaczajac wazne dla TŻta lub dla Nas [przy tych Naszych dorysowywalam serduszko ] a obok zdjecia wpisywalam na kazdej stronie po jednym tekscie z Naszych piosenek lub jakis ladny wiersz [polecam Poświatowska].
A na ostatniej stronie napisalam zyczenia swiateczne i doczepilam dwie malutkie, czerwone bombki na wstazeczce
calosc przedziurkowalam dziurkaczem na gorze i zrobilam wstazke wytrzymala, tak, zeby mogl wisiec.

pracy troche jest, ale wychodzi to super.
TŻ mial swieczki w oczach jak go dostal i teraz znowu sobie zyczy
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:39   #2164
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny,

czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?
Wklejam kilka aukcji, żeby było więcej zdjęć.

dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.

http://allegro.pl/item503563892_pier...ylka_free.html
http://allegro.pl/item499713085_port...rdin_nowy.html
http://allegro.pl/item498939326_pier...i_portfel.html
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:42   #2165
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mi sie zaden nie podoba. Nie wiem czy by w ogole pasowal do mlodego chlopaka. Chyba ze jest strasznie sztywny i powazny . tak mi sie wydaje.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:50   #2166
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?
Wklejam kilka aukcji, żeby było więcej zdjęć.

dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.

http://allegro.pl/item503563892_pier...ylka_free.html
http://allegro.pl/item499713085_port...rdin_nowy.html
http://allegro.pl/item498939326_pier...i_portfel.html
dla mnie portfel za taką cene to głupota, tym bardziej ze nie ma w nim nic powalającego :P
No chyba że ktoś przywiązuje wage do marki

ja za 100zł kupiłabym coś praktyczniejszego, albo coś przyjemnego z czego wiem że będzie się cieszył.
A portfel za stówe jakoś by mnie nie uszczęśliwił...
No chyba że to jest upragiony dla niego portfel
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:58   #2167
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?
Wklejam kilka aukcji, żeby było więcej zdjęć.

dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.

http://allegro.pl/item503563892_pier...ylka_free.html
http://allegro.pl/item499713085_port...rdin_nowy.html
http://allegro.pl/item498939326_pier...i_portfel.html
ja na twoim miejscu wybralabymz tych podanych ten za 95- bo sa bardzo podobne , on jest ladny i wyglada na solidnie zrobiony, a te pare zl roznicy to sie zaoszczedzi i pojdzie na koszty przesylki.choc sadze ze w swoim miescie w jakims wikeszym markecie w bocznych sklepach znajdziesz cos tanszego za nie wiem 60 zl np i tez bedzie ladny i solidny. nie dokupowalabym nic do tego ew jakas slodycz jak piszesz np ulubionego batona, jedno ulubione piwo, czy male serduszko z linda(ok 10zl) tak zeby byl jeden, pojedynczy dorbiazg, swiadczacy o tym ze wiesz co mu sie podoba, znasz jego gust w piwnie/batonach/czekoladzie a nie chodzi o to zeby mu tych przykladowych batonow worek kupic.
uwazam ze portfel to dobry pomysl, moj choc ma 18 lat ma taki prosty portfel i go lubi(od rodzicow chyba dostal). ni euwazam zeby byl za powazny dla mlodego chlopaka, zadko ktory sie ucieszy z takich materialowych ze sklepow odziezowych(trned ten konczy sie z reguly w gimnazjum, potem panowie poza skate'mi chca byc starsi i dojrzalsi niz wiek wskazuje)
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:59   #2168
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Tak tez myślałam... sama nie byłam do końca przekonana. Będę myślała nad czyms innym
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:02   #2169
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
ja na twoim miejscu wybralabymz tych podanych ten za 95- bo sa bardzo podobne , on jest ladny i wyglada na solidnie zrobiony, a te pare zl roznicy to sie zaoszczedzi i pojdzie na koszty przesylki.choc sadze ze w swoim miescie w jakims wikeszym markecie w bocznych sklepach znajdziesz cos tanszego za nie wiem 60 zl np i tez bedzie ladny i solidny. nie dokupowalabym nic do tego ew jakas slodycz jak piszesz np ulubionego batona, jedno ulubione piwo, czy male serduszko z linda(ok 10zl) tak zeby byl jeden, pojedynczy dorbiazg, swiadczacy o tym ze wiesz co mu sie podoba, znasz jego gust w piwnie/batonach/czekoladzie a nie chodzi o to zeby mu tych przykladowych batonow worek kupic.
uwazam ze portfel to dobry pomysl, moj choc ma 18 lat ma taki prosty portfel i go lubi(od rodzicow chyba dostal). ni euwazam zeby byl za powazny dla mlodego chlopaka, zadko ktory sie ucieszy z takich materialowych ze sklepow odziezowych(trned ten konczy sie z reguly w gimnazjum, potem panowie poza skate'mi chca byc starsi i dojrzalsi niz wiek wskazuje)
zgadzam się... nie uważam, że ten portfel byłby zbyt powazny. Patrząc nawet po jego znajomych, którzy nosza pdobne. Mojemu akurat popsuł się zamek i generalnie troche już 'zdziadał' portfelik...
Po za tym pracuje w dośc poważnej firmie (mimo wieku) wiec niewypadałoby mu latać ze szmacianym.

mimo wszytsko jednak będę myślała nad czymś innym...

znów pod górkę, wracamy do punktu wyjścia
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:22   #2170
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dokladnie za taka cene nie taki portfel.jestem na nie.
a kalendarz no fajny pomysł
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:32   #2171
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja mojemu kupilam aparat.
Mam tylko dylemat - ustalilismy limit kasowy.
Zastanawiam sie czy do aparatu dokupic karte pamieci (wtedy wlasnie limit sie zamknie) czy raczej perfumy jakie mu sie podobaja (a raczej zestaw)?

W sumie wolalabym dac mu ten aparat i perfumy ale to tak dac ten apart bez karty to uciechy zbyt duzej mial nie bedzie...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 22:34   #2172
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?
Wklejam kilka aukcji, żeby było więcej zdjęć.

dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.

http://allegro.pl/item503563892_pier...ylka_free.html
http://allegro.pl/item499713085_port...rdin_nowy.html
http://allegro.pl/item498939326_pier...i_portfel.html
moj TŻ tez ma 21 lat i na pewno by sie ucieszyl z takiego portfela, ale zalezy co kto lubi. do mojego juz nie pasuja szmaciane czy sportowe portfele. zalezy, kto jaki ma styl. a sam portfel jest ok, tylko ze w sklepie za 100zł tez kupisz skorzany, a przynajmniej obejrzysz czy jest dobrze wykonany.
moim zdaniem fajny prezent, ja dodalabym fotke, grosik na szczescie i slodkosc, wystarczy

hecate - lepiej karte. perfumy kupisz na inna okazje
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2008-12-09 o 22:35 Powód: dopisek
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:59   #2173
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
zgadzam się... nie uważam, że ten portfel byłby zbyt powazny. Patrząc nawet po jego znajomych, którzy nosza pdobne. Mojemu akurat popsuł się zamek i generalnie troche już 'zdziadał' portfelik...
Po za tym pracuje w dośc poważnej firmie (mimo wieku) wiec niewypadałoby mu latać ze szmacianym.

mimo wszytsko jednak będę myślała nad czymś innym...

znów pod górkę, wracamy do punktu wyjścia
Moim zdaniem to dobre rozwiązanie przy tym co piszesz - że pracuje w porządnej firmie. Portfel często, tak jak dłonie , jest odwzorowaniem człowieka. I nie chodzi mi bynajmniej o jego zawartość. Porządny, skórzany portfel dla faceta to podstawa. W następnej kolejności będzie wizytownik, porządny długopis/ pióro itd.. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz, żeby Twój facet wyglądał na eleganckiego . Ja bym kupiła, tylko może nie przez all, a poprostu w sklepie Cardin gdzieś w Kraku, Wawie itp. Będziesz go mogła dotknąć, pomacać, posprawdzać wszystko
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 05:58   #2174
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Moja koleżanka znalazła stronkę www.wonderbox.pl i są tam takie pakiety w prezencie, np. skok ze spadochronem (właśnie taką atrakcję zafundowała swojemu TŻ), kolacja w restauracji czy też zabiegi w SPA Pakiety prezentowe są podzielone na kategorie - z tego co pamiętam: Adrenalina, Kolacja we dwoje itp. Bardzo oryginalnie. Bony są ważne do końca następnego roku Polecam
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 06:51   #2175
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?
Wklejam kilka aukcji, żeby było więcej zdjęć.

dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.

http://allegro.pl/item503563892_pier...ylka_free.html
http://allegro.pl/item499713085_port...rdin_nowy.html
http://allegro.pl/item498939326_pier...i_portfel.html
Jestem na tak
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 08:38   #2176
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Sophie_22 Pokaż wiadomość
mam tydzień na zakup prezentu dla kolegi z roku, który jest dość wybredny. Wspominał mi coś ostatnio na temat whisky
Dla mnie kupienie dla kogoś, kogo się dobrze nie zna whisky to bardzo duże wyzwanie. Postaram Ci się pokrótce podpowiedzieć, bo mój TŻ jest - że tak powiem : smakoszem tego trunku. Każda whisky ma swój specyficzny, niepowtarzalny charakter. Nie ma whisky uniwersalnej. Musisz się zastanowić : jaki masz budżet. Wielu koneserów whisky preferuje amerykańskie Bourbon'y. A jeszcze więcej - typowe szkockie trunki. Najlepsze - moim zdaniem : są whisky tzw. MALT; jest ich wiele rodzajów. Na średnio-dobrą whisky trzeba wydać przynajmniej około 400,-zł. Śmiertelnie zgrzeszę, jak to napiszę - ale wpadła mi na myśl whisky, którą toleruje większość przeciętnych {tu w żadnej mierze nie chcę obrazić Twojego kolegi} smakoszy tego trunku. To whisky BLACK LABEL; cena 'ca 100,- zł.
Czy nie lepszym prezentem, byłby bon do księgarni ?!

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
po prostu kupuję to, co w danym momencie jest mu potrzebne - przynajmniej jestem pewna, że się przyda.
Też tak robię. Najczęściej są to cygara lub jego ulubiony zapach.

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to dobre rozwiązanie przy tym co piszesz - że pracuje w porządnej firmie. Portfel często, tak jak dłonie , jest odwzorowaniem człowieka. I nie chodzi mi bynajmniej o jego zawartość. Porządny, skórzany portfel dla faceta to podstawa. W następnej kolejności będzie wizytownik, porządny długopis/ pióro itd.. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz, żeby Twój facet wyglądał na eleganckiego . Ja bym kupiła, tylko może nie przez all, a poprostu w sklepie Cardin gdzieś w Kraku, Wawie itp. Będziesz go mogła dotknąć, pomacać, posprawdzać wszystko
Bardzo mądra rada

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
czy taki oto portfel byłby dobrym prezentem dla TŻ'ta (21 lat) pod choinkę?dorzuciłabym do tego swoje foto i jeden grosik na szczęście... ale nie wiem czy coś jeszcze... czy na tym zakończyć. Może jakąś wodę toaletową (na perfumy raczej już nie uzbieram, i tak duzo wydatków mnie czeka), albo jakąś słodkość .... prosiłabym o radę.
Portfel + grosik + foto = bardzo fajny prezent. Co do akcji - nie pomogę, bo z zasady i przezorności nigdy nie kupuję na ALLEGRO. Wypowiedź mesarki {przytoczyłam wyżej} jest - moim zdaniem bardzo trafna. Zasosój się, a wierzę, że Twój TŻ będzie zadowolony. I do tego np. czekoladowy Mikołaj, którego razem zjecie.

hecate - moim zdaniem : perfumy. Kartę dokupi sobie sam, taką jaką będzie chciał. Perfumy w/g mnie to taki bardziej elegancki prezent.Tylko, że ja nie jestem obiektywna, bo nawet nie wiedziałabym gdzie taką kartę kupić ...

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2008-12-10 o 08:43
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 09:27   #2177
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Igoolek Pokaż wiadomość
Bielizna erotyczna będzie najlepszym prezentem zarówno dla niego jak i dla mnie
SPAM SPAM tak jak i avatar
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 09:28   #2178
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Moim zdaniem faceci nie cieszą się z takich prezentów jak : poduszki ze zdjęciami, ramki ze zdjęciami, kubki ze zdjęciami, połówki serduszek, kartki ze zdjęciami oczywiście skarbonki, skarpetki i zabawne kapcie po domu... dziewczynom wydaje się to słodkie i są przekonane ze w ten sposób wyrażą swoje uczucie... ale jeszcze nie spotkałam sie ze szczerą radością ze strony faceta z takiego prezentu :P wystarczy wejść na jakiekolwiek męskie forum dlatego ja stawiam na prezenty praktyczne orientuje się co jest mu potrzebne, lub co chcialby mieć i kupuję wtedy mam pewność że sprawiłam mu przyjemność

Edit: Zreszta wystarczy looknać na forum "A co Wy chciałybyście znaleźć pod choinką?" wszystkie wymieniacie prezenty praktyczne ... żadna nie napisała że marzy o plakacie ukochanego 2*2 metry ani o kalendarzu ani o tuzinie kubków z jego podobizną...

Edytowane przez pogodynka20
Czas edycji: 2008-12-10 o 09:39
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 12:11   #2179
Malutka1412
Raczkowanie
 
Avatar Malutka1412
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z lapka <333
Wiadomości: 132
GG do Malutka1412
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Ja w tym roku kupiłam mojemu TŻ zegarek, mówił mi kiedyś, że musi sobie kupić Więc ja też stawiam na coś praktycznego
Malutka1412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 13:33   #2180
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dzięki dziewczyny za tyle odpowiedzi.
Teraz będę musiała pogłówkowac co w końcu byloby najlepszym prezentem.


wpadłam jeszcze na pomysł: czapka na snowboard (wiem jaka mu się podoba) + pożądne perfumy + woda po goleniu.

lub kosmetyki + 2 bilety na jakąs fajną impreze (ale póki co nie znalażłam nic co by m u podpasowało... )

ewentualnie jakąś fajną, ciepłą bluzę/sweterek na zimę/koszulę + tez jakąś pierdołę dorzucę.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 13:52   #2181
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja pod choinke dam TZtowi kalendarz z nasza focia i cos jeszcze tylko nie wiem co
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:15   #2182
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Czyli najlepiej postępować wg zasady 'nie kupuj drugiemu czego Ty byś tez nie chciał' ;D:P
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:17   #2183
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za tyle odpowiedzi.
Teraz będę musiała pogłówkowac co w końcu byloby najlepszym prezentem.


wpadłam jeszcze na pomysł: czapka na snowboard (wiem jaka mu się podoba) + pożądne perfumy + woda po goleniu.

lub kosmetyki + 2 bilety na jakąs fajną impreze (ale póki co nie znalażłam nic co by m u podpasowało... )

ewentualnie jakąś fajną, ciepłą bluzę/sweterek na zimę/koszulę + tez jakąś pierdołę dorzucę.
Jeśli wiesz jaka czapka mu się podoba to postawiłabym na Twoim miejscu na ten pomysł napewno się ucieszy
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:40   #2184
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: prezent dla brata

Skoro jest wątek o prezentach dla brata to nie będe zakładać nowego.
Mam problem, oczywiście z prezentem dla 25 letniego brata,
lubi on hip hop, raczej nie taki "skejt" ale lubi nosic luze spodnie wiecie napewno o co mi chodzi
Nie chce kupowac mu poraz którys kosmetykow, myslalam o czym innym, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Moze wy mi pomozecie?
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 14:44   #2185
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Jeśli wiesz jaka czapka mu się podoba to postawiłabym na Twoim miejscu na ten pomysł napewno się ucieszy
Ja mojemu w tamtym roku kupiłam szalik, byl zadowolony, w tym roku moze do pary kupie mu rekawiczki
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:13   #2186
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

W tym roku zdecydowałam sie na nową płytę Kazika (Mój TŻ jest fanem) i moze piżamke http://www.intymna.pl/katalog/comple...fab5aff436a3a2

tylko ktory facet w wieku 25 lat uzywa pizamy hehe
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:23   #2187
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

...Powiesz mu najwyżej, że może w niej spac tylko i wyłącznie gdy będzie spał sam. Przy Twoim boku piżamka musi leżeć obok

A tak poważnie, sama zastanawiałam sie nad tym... ale żadnej konkretnej nie znalazłam.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:37   #2188
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: prezent dla brata

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
Skoro jest wątek o prezentach dla brata to nie będe zakładać nowego.
Mam problem, oczywiście z prezentem dla 25 letniego brata,
lubi on hip hop, raczej nie taki "skejt" ale lubi nosic luze spodnie wiecie napewno o co mi chodzi
Nie chce kupowac mu poraz którys kosmetykow, myslalam o czym innym, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Moze wy mi pomozecie?
może jakiś fajny pasek do spodni/ portfel/ czapke z daszkiem/ koszulke??
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:56   #2189
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
W tym roku zdecydowałam sie na nową płytę Kazika (Mój TŻ jest fanem) i moze piżamke http://www.intymna.pl/katalog/comple...fab5aff436a3a2

tylko ktory facet w wieku 25 lat uzywa pizamy hehe
no przeeestaaań sliczna piżama i te kolory
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 16:22   #2190
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
...Powiesz mu najwyżej, że może w niej spac tylko i wyłącznie gdy będzie spał sam. Przy Twoim boku piżamka musi leżeć obok

A tak poważnie, sama zastanawiałam sie nad tym... ale żadnej konkretnej nie znalazłam.

Dobry pomysł
W sklepach rzeczywiście nie ma ładnych piżam ;/ Jak już coś znalazłam to oddzielnie slipki i koszulkę ...a ja chce komplet

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
no przeeestaaań sliczna piżama i te kolory
Też tak uważam i cena tak przystępna wiec postanowione
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.