biale grudki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 01:03   #1
ula_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4

biale grudki


moim wielkim problemem sa takie biale grudki pod skora w okolicach ust(po obu dolnych stronach)i w dolnych partiach policzkow,czasami znajdujace sie dokladnie pod czarnym wagrem.cere mam chyba tlusta(jak robilam badania to tak mi wyszlo ale tak naprawde to juz nie wiem)lub mieszana.mam rozszerzone pory na policzkach i duuuuzo wagow.pryszce mi sie robia tylko jak wyciskam biale grudki i wagry albo jak mam miesiaczke(albo dotykam twarzy rekami).wlasnie w tych miejscach gdzie cera mi sie az tak bardzo nie przetluszcza mam te podskorne grudki.jak sie napnie skore widac je bardziej,latwo sie je wyciska(wychodzi taki jakby makaron) ale pozniej w tym miejscu po wycisnieciu zwykle robi mi sie pryszcz,a juz nastepnego dnia w tym samym miejscu mam tego 2 razy wiecej.odwiedzilam juz 4 rozne kosmetyczki(kazda po kilka razy),3 prywatnych dermatologow( ktorzy kazali mi stosowac miejscowo rozne masci zluszcajace i mikrodermabrazje oraz kwasy aha).nic oczywiscie nie pomoglo,a wrecz jest jeszcze wiecej tych uporczywych grudek(nie wykluczam ze to nie przez wyciskanie).ostatnio pani lekarz polecila mi stosowac diane 35(tabletki antykoncepcyjne) przez 3 miesiace ale nie dostalam zadnego skierowania na wczesniejsze zbadanie poziomu hormonow mimo ze ja o to prosilam wiec wcale nie stosuje tych tabletek,tzn boje sie.prosze kogokolwiek kto moze mi pomoc lub mial podobne doswiadczenia o pomoc.z gory dziekuje.
ula_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:00   #2
okej10
Przyczajenie
 
Avatar okej10
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: biale grudki

Tez mam te białe grudki ;/ Własnie wybieram się do apteki po Brevoxyl. Poczytaj, na tej stronie duzo o tym pisze. Np tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195644
okej10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:47   #3
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: biale grudki

A używałaś Diacneal? Polecam go prawie w każdym wątku na wszystkie problemy cery trądzikowej i pochodnych z niedoskonałościami, ale tylko dlatego, że jestem nim zachwycona. Miałam podobny problem, nawet w tym samym miejscu i po Diacnealu się go pozbyłam.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:16   #4
okej10
Przyczajenie
 
Avatar okej10
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: biale grudki

Kurde aż jestem zdziwiona że po dwóch razach używania tego brevoxolu nie mam już prawie żadnej tej grudki ;o
okej10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:30   #5
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: biale grudki

na kwc poleca się masc do punktowego stosowania acnefan : jest dużo opini pozytywnych ja zaplacila za nia a w aptece 8.30 i spokojnie mozna samrowac calosciowo, a nie punktowo. Miałąm brevoksyl i wydaje mi się, że to jest lepsze gdyż jak ktoś ma tłustą cerę to troche wysysza jestem w trakcie pierwszego opakowania i narazie jestem zadowolona, takze polecam
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:13   #6
ula_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: biale grudki

dzieki dziewczyny.stosowalam juz kiedys benzacne i brevoxyl.nic nie pomagaly na te grudki, jednak pomagaly na tradzik(czasami mi wyskakuja takie trodzikowe krostki).sprobuje tego diacnealu.jeszcze raz dzieki.
ula_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.