Pomoc w stylizacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 22:16   #1
nektaryna022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łęczyca/Łódź
Wiadomości: 4
Smile

Pomoc w stylizacji


Witam Was
Chciałabym się zwrócić do Was z prośbą. Natomiast mam problem z dobraniem ubrań do mojej figury. Rzecz w tym też może polegać, że mimo jestem kobietą nie znam się na tym
Mam 178 wzrostu, ważę 63 kg oraz posiadam bardzo szerokie, wystające biodra, które mają 93.

Nie wiem jakie kroje strojów nosić, aby wyglądać sexownie, bądź elegancko lub też po prostu jak dobrze wyglądać wychodząc z przyjaciółmi na miasto.

Pilnie proszę o pomoc
nektaryna022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:59   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomoc w stylizacji

Cytat:
Napisane przez nektaryna022 Pokaż wiadomość
Witam Was
Chciałabym się zwrócić do Was z prośbą. Natomiast mam problem z dobraniem ubrań do mojej figury. Rzecz w tym też może polegać, że mimo jestem kobietą nie znam się na tym
Mam 178 wzrostu, ważę 63 kg oraz posiadam bardzo szerokie, wystające biodra, które mają 93.

Nie wiem jakie kroje strojów nosić, aby wyglądać sexownie, bądź elegancko lub też po prostu jak dobrze wyglądać wychodząc z przyjaciółmi na miasto.

Pilnie proszę o pomoc
pomoc to ci by się chyba przydała w postrzeganiu samej siebie
kochana - masz 178 wzrostu i 93cm w biodrach i Ty twierdzisz, że są bardzo szerokie ?!
Wystające to może i są bo ważysz nie za wiele jak na Twój wzrost.


Napisz lepiej cos o biuscie i talli bo na podstawie bioder (które są wąziutkie a ty twierdzisz, że nie) i wzrostu ciezko ocenić sylwetke i coś dobrać.
Imho z twoim wzrostem i wagą to Ty pewnie we wszystkim dobrze wyglądasz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:17   #3
nektaryna022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łęczyca/Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Pomoc w stylizacji

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
pomoc to ci by się chyba przydała w postrzeganiu samej siebie
kochana - masz 178 wzrostu i 93cm w biodrach i Ty twierdzisz, że są bardzo szerokie ?!
Wystające to może i są bo ważysz nie za wiele jak na Twój wzrost.


Napisz lepiej cos o biuscie i talli bo na podstawie bioder (które są wąziutkie a ty twierdzisz, że nie) i wzrostu ciezko ocenić sylwetke i coś dobrać.
Imho z twoim wzrostem i wagą to Ty pewnie we wszystkim dobrze wyglądasz
Tu nie chodzi o to, że mam złą figurę i narzekam tylko,że naprawdę jest mi trudno dobrać stroje. Biodra może i nie są faktycznie bardzo szerokie natomiast wystające.

No to tak talia 73 natomiast biust 91

Właśnie niestety nie we wszystkim dobrze.
nektaryna022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:44   #4
pacika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 69
Dot.: Pomoc w stylizacji

i nie rozumiem w czym masz problem, bo wg tych wymiarow masz calkiem calkiem figure. znam wiele osob, ktore maja ponad metr w biodrach i wygladaja szczuplo, wiec o co chodzi? talia tez jest, biust - figura marzenie, moze problem tkwi w doborze kolorow?

Edytowane przez pacika
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:45
pacika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:15   #5
nie sama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
GG do nie sama
Dot.: Pomoc w stylizacji

Hej dziewczyny nie wiem w jakim sklepowi powinnam się ubierać możecie coś doradzić i oczywiście ładny ubiór to nie wszystko w moim przypadku mam jeszcze jedną prośbę doradźcie mi proszę jak powinnam się czesać malować i chodzić na obcasach mam potworne odciski których nie wiem jak usunąć nie potrafię chyba nawet blogu pisać no ,ale pragnę spróbować wracając to tematu nigdy nie byłam atrakcyjną kobietąpffffffff co ja gadam nigdy nie byłam kobietą ,nigdy nie miałam koleżanek nie wiem jak się stać kobietą jak o siebie dbać proszę doradźcie mi coś o ile się da z góry dzieki
nie sama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 18:25   #6
middlee
Raczkowanie
 
Avatar middlee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 302
Dot.: Pomoc w stylizacji

Cytat:
Napisane przez nie sama Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie wiem w jakim sklepowi powinnam się ubierać możecie coś doradzić i oczywiście ładny ubiór to nie wszystko w moim przypadku mam jeszcze jedną prośbę doradźcie mi proszę jak powinnam się czesać malować i chodzić na obcasach mam potworne odciski których nie wiem jak usunąć nie potrafię chyba nawet blogu pisać no ,ale pragnę spróbować wracając to tematu nigdy nie byłam atrakcyjną kobietąpffffffff co ja gadam nigdy nie byłam kobietą ,nigdy nie miałam koleżanek nie wiem jak się stać kobietą jak o siebie dbać pros
zę doradźcie mi coś o ile się da z góry dzieki
Proponuję założyć własny temat w kategorii Metamorfozy, tam dziewczyny naprawdę mają cudowne pomysły, ciężko jest coś dobrać nie widząc kształtu twarzy ani figury
__________________
1.08.13- Insanity Start NOW!
middlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.