Preparat na porost włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 16:10   #1
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104

Preparat na porost włosów


Witam,

Kilka lat temu sama ufarbowałam sobie włosy farbą z firmy Kallos. Efekt tego był taki, że włosy wypadały mi całymi kępkami. Na głowie pojawiły mi się łyse placki. Od tego momentu zaczęły bardzo mi wypadać włosy. Próbowałam różnych preparatów do smarowania skóry głowy. Nie były to jakieś drogie rzeczy. Nie pomagało mi to wcale, a czasami nawet powodowało łupież. Dosyć długo jem tabletki na wzmocnienie włosów i paznokci z firmy Wellness (by Oriflame). Nie powiem, że te tabletki są tanie, bo nie są. Nawet one mi nie pomagają. Zażywałam jeszcze inne tabletki z apteki, wzmacniające włosy. Nic mi nie pomaga. Były u mnie także stosowane szampony i odżywki na wypadanie włosów (gdzieś w granicach 40 zł). Codziennie w moim pokoju jest dosłownie cała szufelka włosów. Są one w całym domu. A mycie ich to jest istna masakra. Sitko jest zawsze zatkane i nie ogarniam już wiecznego ich sprzątania. Jestem przed trzydziestką, ale jestem już dosłownie w pół łysa. Mój chłopak mówi mi: "Zrób coś w końcu z tymi włosami!". Gdy je spinam, strasznie widać te łyse dziury, a wiadomo - nie zawsze mam ochotę chodzić w rozpuszczonych włosach. Do tego jeszcze siwieję, ale to już temat z innej bajki. Dodam, że farbuję włosy, ale staram się robić to delikatniejszymi farbami i przede wszystkim bez amoniaku. Jestem już zrezygnowana. Jeszcze minie niewiele czasu i prawie całkowicie złysieję. Czy w takiej sytuacji konieczny jest przeszczep włosów? Można tego jeszcze uniknąć? Wysokość ceny na środki, które miałyby mi pomóc nie gra roli. Jestem dziewczyną, a wiem, że jednak psuje to moją prezencję. Słyszałam o czymś takim, jak rekonstrukcja włosów. W jednym z salonów fryzjerskich w mieście, w którym mieszkam wiem, że taki zabieg wykonują. Ale nie wiem, na czym to polega, no i jaka będzie jakość tej usługi. Bardzo proszę o pomoc, bo jestem po prostu załamana. Na prawdę bardzo proszę...
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:53   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Preparat na porost włosów

Czemu nie poszłaś do lekarza? :conf used:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:51   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Preparat na porost włosów

Na takie coś to cały Wizaż nie poradzi. To jest coś, co powinien obejrzeć lekarz.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 08:25   #4
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Preparat na porost włosów

Daruj sobie farbowanie takich słabych włosów i jak najszybciej wybierz się do lekarza żeby wykonać badania.
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:49   #5
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Preparat na porost włosów

Mam iść do dermatologa ? Ciężko znaleźć kogoś kompetentnego, gdyż dermatolodzy raczej zajmują się leczeniem trądzika i innych chorób skóry.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:46   #6
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Preparat na porost włosów

Proponuje do trichologa.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:22   #7
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Preparat na porost włosów

Nie rozumiem jakim cudem w takiej sytuacji jeszcze nie poszlaś do lekarza. Tu nie ma co pisać na wizażu i szukać pomocy wśród internautek tylko lecieć do dermatologa jak na skrzydlach.

Wypytaj się wśród znajomych, czy żadna nie ma sprawdzonego dermatologa (w końcu oni lecza nie tylko trądzik). W internecie jest mnóstwo stron z opiniami gdzie można poczytać o konkretnych lekarzach, choćby "znany lekarz". Nie myśl o żadnych przeszczepach tylko znajdź przyczynę wypadania.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 14:06   #8
marza12341
Hair is ma life
 
Avatar marza12341
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Marl
Wiadomości: 58
Dot.: Preparat na porost włosów

W tym przypadku mogłabym ci poradzic wode brozowa w formie wcierania w skore głowy!!rewelacja.To moja odpowiedz a ja teraz zapytam Ciebie??prowadze fanpage od jakiegos czasu(nie długo) i szukam nowych pomysłow,szukam kilka dziewczyn,ktore chciałyby sie podjac połrocznego zapuszczania włosów ja oczywiscie tez dolaczam do tego,bedzie to polegalo na pol rocznym zapuszczaniu i pielegnacj wlosow oraz opisywanie co miesiac jkai kosmetyki stosowalysmy,ile włosów nam przybylo ile podciełysmy itp moze bylabys chetna?szukam dziewczyn bo samej jest mi tak smutno sie zmobilizowac do zapuszczania.pozdrawiam
marza12341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:13   #9
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Preparat na porost włosów

Dobrze mówisz "rutki" - trycholog jest mi potrzebny. Zainteresowałam się tym tematem bardziej w internecie.
"marza12341" - bardzo chętnie. Moje włosy są bardzo długie, więc moge zapuszczać dalej.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 13:13:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.