O co mu chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-19, 20:17   #1
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6

O co mu chodzi?


Cześć
Mój znajomy zachowuje się dość oryginalnie. Ja jestem studentką, a on jest 10-15 lat starszy. Czasami podchodzi do mnie i przytula albo dotyka moich policzków/ włosów i patrzy w oczy i mówi że wyglądam jak anioł albo że mam ładne włosy. Albo że wygrał mecz bo ja byłam na widowni. W kółko chce mi pomagać i mówi że znajdzie mi chłopaka. Albo że by się ze mną ożenił jakbym była starsza. Czasem ze mną (ze mnie) żartuje, ale jak według niego ktoś przekracza granice to mnie broni, chociaż w cale nie jest to potrzebne.
Dodam, że nie wyglądam w większości z tych sytuacji zbyt kusząco bo np. nie mam makijażu, więc moja uroda naprawdę nie powala.
Okazało się w dodatku, że jest rozwiedziony, o czym poinformował wszystkich poza mną. Czasami mnie zupełnie olewa albo gada z innymi dziewczynami, nawet raz trzymał się z jedną za ręce.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi, może traktuje mnie jak młodszą siostrę/ swoją córkę? Tylko trochę dziwnie by to przejawiał.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-20 o 19:30
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 20:32   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Klaraklara01 Pokaż wiadomość
Cześć
Mój znajomy zachowuje się dość oryginalnie. Ja jestem studentką, a on jest 10-15 lat starszy. Czasami podchodzi do mnie i przytula albo dotyka moich policzków/ włosów i patrzy w oczy i mówi że wyglądam jak anioł albo że mam ładne włosy. Albo że wygrał mecz bo ja byłam na widowni. W kółko chce mi pomagać i mówi że znajdzie mi chłopaka. Albo że by się ze mną ożenił jakbym była starsza. Czasem ze mną (ze mnie) żartuje, ale jak według niego ktoś przekracza granice to mnie broni, chociaż w cale nie jest to potrzebne.
Okazało się w dodatku, że jest rozwiedziony, o czym poinformował wszystkich poza mną. Czasami mnie zupełnie olewa albo gada z innymi dziewczynami, nawet raz trzymał się z jedną za ręce.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi, może traktuje mnie jak młodszą siostrę/ swoją córkę? Tylko trochę dziwnie by to przejawiał.
10-15 lat? To sama nie wiesz, ile, czy jakoś dziwnie nie chcesz ujawniać? podkreśla, ze nie masz co liczyć na nic poważnego, ale przygodę jakąś może i by z tobą miał.

A czego ty od niego chcesz? Mam nadzieje, ze nic romantycznego. Od faceta, który cię olewa dla innych dziewczyn?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 20:39   #3
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: O co mu chodzi?

Nie chcę bo jest za stary. Nie pamiętam ile ma lat(wiem że to dziwnie zabrzmi ale nie mamy swoich fcb i tak dalej). Chciałabym tylko żeby traktował mnie normalnie, bez dziwnych podtekstów.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-20 o 19:31
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 20:49   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Klaraklara01 Pokaż wiadomość
Nie chcę bo jest za stary. Nie pamiętam ile ma lat(wiem że to dziwnie zabrzmi ale nie mamy swoich fcb i tak dalej). Chciałabym tylko żeby traktował mnie normalnie, bez dziwnych podtekstów.
To nie pozwalaj się dotykać i ignoruj podteksty albo mow, ze sobie nie życzysz
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 20:56   #5
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: O co mu chodzi?

Trochę☠się☠boję, że to ja wyolbrzymiam i wyjdę na idiotkę. Poza tym pomijając to wszystko naprawdę go lubię.
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 21:10   #6
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: O co mu chodzi?

Dziwny gość. 10-15 lat starszy (Nie wiesz dokładnie, ile ma lat. Wydaje mnie się, że może się pilnować, by go nie ujawniać. Byłam w podobnej sytuacji. Facet przyznał się do wieku, dopiero gdy zaczęłam z niego żartować, że pamięta II wojnę światową) Jest rozwiedziony. Właściwie nie wiesz, jak przedstawia się jego sytuacja rodzinna. (Nic o tym nie piszesz, a bazuję tylko na Twojej wypowiedzi.) Jest wolny, ale może ma inne wynikające z wcześniejszego związku zobowiązania (alimenty)?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 06:54   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: O co mu chodzi?

Ja bym to olala, po prostu. Z innymi tez sie za raczki trzyma, moze taki typ podrywacza.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 08:15   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: O co mu chodzi?

Jeśli jest to dla Ciebie niekomfortowe to po co na to pozwalasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 11:01   #9
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: O co mu chodzi?

Cześć, wiem że to dziwne, ale czy mogłabyś usunąć swojąâ˜☠wiadomość w której cytujesz moją wypowiedź? Wczoraj byłam w jakimś dziwnym nastroju i dzisiaj mi tego wstyd i bojęâ˜☠sięâ˜☠że ktoś może to przeczytac. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-20 o 19:34
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 11:19   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: O co mu chodzi?

Nie ma cie jak rozpoznac wiec nie panikuj.


Po drugie nie kasujemy tresci postow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 11:22   #11
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: O co mu chodzi?

Wedlug regulaminu nie mozna usuwac postow, po drugie moderator i tak przywroci twoj post

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 13:57   #12
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: O co mu chodzi?

Szczerze mówiąc to nie czytałam regulaminu. Jakbym wiedziała, że nie usunę posta to bym tego nigdy nie pisała. To jest bardzo łatwe do identyfikacji, bo chyba mało jest takich sytuacji.
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 17:17   #13
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Klaraklara01 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie czytałam regulaminu. Jakbym wiedziała, że nie usunę posta to bym tego nigdy nie pisała. To jest bardzo łatwe do identyfikacji, bo chyba mało jest takich sytuacji.
Zdziwilabys sie ile jest takich sytuacji. Ciekawe skad ktos mialby wiedziec, o ktora uczelnie chodzi? Zadnych szczegolow nie podalas, wiec i tak nikt cie nie wytropi. Nie ma takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 01:59   #14
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Klaraklara01 Pokaż wiadomość
Cześć
Mój znajomy zachowuje się dość oryginalnie. Ja jestem studentką, a on jest 10-15 lat starszy. Czasami podchodzi do mnie i przytula albo dotyka moich policzków/ włosów i patrzy w oczy i mówi że wyglądam jak anioł albo że mam ładne włosy. Albo że wygrał mecz bo ja byłam na widowni. W kółko chce mi pomagać i mówi że znajdzie mi chłopaka. Albo że by się ze mną ożenił jakbym była starsza. Czasem ze mną (ze mnie) żartuje, ale jak według niego ktoś przekracza granice to mnie broni, chociaż w cale nie jest to potrzebne.
Dodam, że nie wyglądam w większości z tych sytuacji zbyt kusząco bo np. nie mam makijażu, więc moja uroda naprawdę nie powala.
Okazało się w dodatku, że jest rozwiedziony, o czym poinformował wszystkich poza mną. Czasami mnie zupełnie olewa albo gada z innymi dziewczynami, nawet raz trzymał się z jedną za ręce.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi, może traktuje mnie jak młodszą siostrę/ swoją córkę? Tylko trochę dziwnie by to przejawiał.
faceci wbrew pozorom , nie patrzą specjalnie na makijaż
jest za młody by traktowac dorosła kobietę jak córkę

moim zdaniem facet Tobą manipuluje , niedopowiedzenia zawsze budzą przecież emocje i pewnie o to chodzi , na jakiej zasadzie pozwalasz się przytulać facetowi i dotykac facetowi , z ktorym cię nic nie łączy ?
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 13:22   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: O co mu chodzi?

Brzmi jak klasyczny napalony starszy pan.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 17:31   #16
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez Klaraklara01 Pokaż wiadomość
Trochę☠się☠boję, że to ja wyolbrzymiam i wyjdę na idiotkę. Poza tym pomijając to wszystko naprawdę go lubię.
Wiesz co...tyle się o tym mówi, a kobiety mają z tym problem - jak sobie nie życzysz czyjegoś dotyku, podrywania, sugestii, itp., to mu to powiedz! Na pewno nie wyjdziesz na nadwrażliwą idiotkę, bo do jasnej cholery, to jest Twoje ciało i Ty decydujesz, kto je dotyka. I na niechciane podteksty też masz prawo zareagować ostro, czy nawet mniej ostro, ale zdecydowanie - spytaj następnym razem, gdy będzie jakiś dwuznaczny: "ale co konkretnie masz na myśli?", powiedz, że nie bawią Cię takie teksty..no cokolwiek. Masz takie prawo, a wręcz obowiązek, żeby sygnalizować, że jakieś zachowanie Ci nie leży.

Bo potem dojdzie, do jakiejś jeszcze głupszej sytuacji, jeszcze śmielszego (niechcianego!) dotyku, i pyk!, zostaniesz kolejną ofiarą molestowania, tak zwyczajnie, przez zaniedbanie, przez to, że społeczeństwo Ci wtłoczyło do głowy, że kobieta to ma być potulna i cieszyć się, jak ją facet adoruje...w d*pe z tym! Nie podoba Ci się, to co koleś robi, to pokaż mu to i tyle w temacie.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 15:04   #17
Klaraklara01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Dot.: O co mu chodzi?

Dziękuję Wam wszystkim! Dzięki Wam wiem, że nic sobie nie uroiłam.
Ostatnio była jakby taka impreza i chciał☠ze mną☠tańczyć, ale powiedziałam, że nie zapytałam go czy on własciwie wie o co mu chodzi, na co on się zmieszał i od tej pory odzywa się☠do mnie tylko grzecznościowymi formułkami. Chyba tak jest lepiej.
Klaraklara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-28 16:04:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.