SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 21:57   #2461
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja mam z Philipsa SalonDry Control z jonizacją
uważam, że nie zaburza, staram się suszyć zimnym powietrzem, ewentualnie ciepłym, ale nigdy gorącym, fotki w albumie, możesz zobaczyć jak wyglądały po prostownicy kiedyś, a jak teraz po rocznej pielęgnacji i suszeniu
jonizacja faktycznie robi różnicę? warto zainwestować?
ja mam taką zwykłą szuszarkę za 20 zł z rossmana z tylko ciepłym nawiewem :P nie kupowałam lepszej, bo tak sobie wymyśliłam, że jak będę miała kiepską, to przynajmniej będę rzadko suszyć, ale chyba źle kombinowałam :P

a albumu nie widzę..?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A masz pocieniowane włosy? Bo cieniowany są trochę lżejsze i mogą się podwijać.
Ja mam włosy naturalnie proste, nie muszę z nimi nic robić. Nie suszę ich w ogóle, ale moja koleżanka (włosy falowane) suszyła kiedyś moją suszarką i miała idealnie proste, choć na co dzień używa prostownicy.
a też masz jakąś wypaśną suszarkę?
włosów właśnie nie mam cieniowanych, mam prawie równe, minimalna różnica warstw w długości. i wywijanie na końcach mi nie przeszkadza, po prostu gdzieniegdzie robi się coś w stylu fal na dlugości,, i nie potrafię tego okiełznać. zrobię zdjęcia następnym razem, może to coś więcej da.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A olejujesz włoski?
Ostatnio coś dziewczyny na olejowym wątku pisały, że zauważyły wygładzenie i to, że włoski zaczęły się bardziej prostować po oliwie z oliwek
olejuję regularnie tak od ok. miesiąca, wcześniej to było "raz na jakiś czas". tylko nie bardzo mam czym, w sumie ostatnio tylko oliwką BD i rycynowym.
i właśnie myślałam o zakupie oliwy z oliwek, teraz jestem przekonana by spróbować, dzięki
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:22   #2462
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
olejuję regularnie tak od ok. miesiąca, wcześniej to było "raz na jakiś czas". tylko nie bardzo mam czym, w sumie ostatnio tylko oliwką BD i rycynowym.
i właśnie myślałam o zakupie oliwy z oliwek, teraz jestem przekonana by spróbować, dzięki
Ja bardzo lubiłam oliwę z oliwek (skończyła mi się), ale na temat tego jaki ma wpływ na to, aby włoski były bardzie proste, to nie potrafię się wypowiedzieć, bo moje naturalnie sa proste jak drut
Wiem, to tylko z wypowiedzi dziewczyn na olejowym wątku, ostatnio właśnie ktoś na ten temat pisał
Myślę, że warto spróbować, bo jest tania, a zawsze możną ją zużyć w kuchni, do kąpieli, OCM itp.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
No i znów się zgadzam w 100%
Ostatnio coś bardzo często mamy podobne zdanie i doświadczenia
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-03-07 o 22:37
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:28   #2463
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Izuś, pomyliłaś cytat
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:36   #2464
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Izuś, pomyliłaś cytat
Oj faktycznie, zaraz edytuję, coś musiało mi się zmienić, bo nic takiego nie wpisywałam, że to Twój
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 22:41   #2465
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość

a też masz jakąś wypaśną suszarkę?
włosów właśnie nie mam cieniowanych, mam prawie równe, minimalna różnica warstw w długości. i wywijanie na końcach mi nie przeszkadza, po prostu gdzieniegdzie robi się coś w stylu fal na dlugości,, i nie potrafię tego okiełznać. zrobię zdjęcia następnym razem, może to coś więcej da.
Jest dosyć dobra, jak ją kupowałam włosy suszyłam codziennie, więc chciałam kupić dobrą z jonizacją, chłodnym nawiewem itd. by je mniej niszczyła.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 10:28   #2466
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
jonizacja faktycznie robi różnicę? warto zainwestować?
ja mam taką zwykłą szuszarkę za 20 zł z rossmana z tylko ciepłym nawiewem :P nie kupowałam lepszej, bo tak sobie wymyśliłam, że jak będę miała kiepską, to przynajmniej będę rzadko suszyć, ale chyba źle kombinowałam :P

a albumu nie widzę..?


:
już cię przyjęłam do znajomych myślę, że robi różnię, jak w domu byłam to mama ma zwykłą suszarkę, miałam po niej beznadziejne włosy, nie chciały się ułożyć, elektryzowały się, a dzięki tej z jonizacją, są gładsze i nie elektryzują się
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:00   #2467
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Jak myślcie, lepiej dłużej (powiedzmy 30min) potrzymać odżywkę i wysuszyć włosy czy odżywkę potrzymać 3-5 min i dać im samodzielnie wyschnąć?

A i jeszcze jedno lepiej uczesać na mokro (mam TT) i wyjść z mokrymi - jak będzie oczywiście ciepło już czy wysuszyć bez czesania?

I przyznam szczerze, że bardzo denerwuje mnie długie trzymanie odżywki na włosach. 2 razy muszę się cała wycierać
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2012-03-08 o 11:01
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 11:07   #2468
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Jak myślcie, lepiej dłużej (powiedzmy 30min) potrzymać odżywkę i wysuszyć włosy czy odżywkę potrzymać 3-5 min i dać im samodzielnie wyschnąć?

A i jeszcze jedno lepiej uczesać na mokro (mam TT) i wyjść z mokrymi - jak będzie oczywiście ciepło już czy wysuszyć bez czesania?

I przyznam szczerze, że bardzo denerwuje mnie długie trzymanie odżywki na włosach. 2 razy muszę się cała wycierać
Ja bym trzymała krócej odżywkę i dała im wyschnąć samodzielnie, bo dla moich włosów nie ma nic gorszego niz suszarka Poza tym wychodzę z założenia, że jeśli na odzywce jest napisane 3 min to tyle trzymam, inaczej jest z maską

Zależy, wystawianie zupełnie mokrych włosów na pełne słońce latem też nie jest dobre.


Btw jestem po oleju z orzechów włoskich i bardzo fajne włosy po nim są, mięciutkie Choć zauważyłam, że u mnie oleje już nie przynoszą takich spektakularnych efektów jak wtedy kiedy miałam zniszczone włosy
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-03-08 o 11:08
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:37   #2469
mtc55
Raczkowanie
 
Avatar mtc55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Hej Dziewczyny! Chciałam się przywitać Miałam zamiar sie "ujawnic" dopiero po przeczytaniu całego wątku, ale niestety jestem dopiero na 35 stronie :/ Dlatego apeluję: proszę zamknąc wątek na tydzień bo nigdy nie nadrobię zaległosci!!! :P

A tak serio - fajnie jest poczytać jakie macie doswiadczenia z pielęgnacją prostych włosów. CG mają cały dział - czytam go namiętnie i zastanawiam się czy ich rady sprawdzą sie przy prostych, a tu surprise: jest wątek z instrukcją dla mnie

Ja dośc szybko "nudziłam" się moimi włosami w życiu, więc długie do łopatek w podstawówce ściełam do brody, szybko odrosły (czemu teraz nie chcą?!) Potem zaczęłam eksperymentować z kolorem (na szczęście szamponami a potem Venitą henną). Eksperymenty nie niszczyły mi jakoś bardzo włosów, ale z powodu długości i słabej pielegnacji końce rozdwajały się (odżywka była mi potrzebna do rozczesania: miała ładnie pachnieć i tyle). Nie przeszkodziło mi to w zrobieniu trwałej metodą domową, gdyż zawsze chciałam mieć kręcone włosy. Potem trwała odrastała, ściełam znowu do brody i sobie znowu odrastały. Kolejne zaćmienie dopadło mnie na początku studiów: kolejna trwała. Super włosy wygladały: kręcone, prawie do łopatek i kasztanowate od henny. Do tego już się nie przetłuszczały Gdyby tak na zawsze pozostało... Niestety bardzo szybko zaczęły odrastać, przetłuszczać się u nasady i bardzo strzępić na końcach. Znowu ścięlam do brody. Ścinałam kilka razy, żeby całej trwałej sie pozbyć. Poszłam po rozum do głowy (nareszcie!) i wykluczyłam jakąkolwiek ewentualną trwałą, chcę miec zdrowe i długie, ale też pełne objętości włosy Moim problemem było zawsze to, że jak miałam dłuższe (max o łapatek) to były przyklapnięte, cienkie i potegowały pyzatosć mojej buzi :P Stąd kombinacje z trwała. Teraz pomaga mi właśnie wizaż - wiele sie dowiedziałam, olejuje włosy, analizuję kosmetyki i zaczynam działac z pewną świadomością Mam pocieniowane włosy - zewnętrzna warstwa do brody, włosy pod spodem dłuższe - poniżej ramion. Chciałabym je zapuścić, ale nie chce zeby były równej długości bo znowu przyklapną :/ Czytam wątek i każde zapuszczanie zaczyna się od zejscia z cieniowania: nie można mieć długich, zdrowych i jakoś chociaż trochę pocieniowanych? Pazurki?
Z jednej strony chciałabym, zeby były zdrowe, ale z drugiej mega lśniące przyklapy to nie dla mnie Poradźcie: jaką strategię obrać. Stosuję kuację Rzepy - unosi trochę u nasady, łosy są dłuzej świeże, ale na razie są dość krótkie i lekkie. Co pomoże jak będą długie? Może nie mam co martwić się na zapas: Rzepa spowodowała wysyp baby hair więc może nabiorą gęstości?
__________________
Zapuszczam włosy
Start 16.01.2012 36 cm
36-40-44-48-49-50-51-52-53-54-55...

Mój blog włosowy

[ross_i]943706[/ross_i]
mtc55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:34   #2470
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Dziękuję Moje włosy są zbyt cienkie aby były dłuższe niż do zapięcia stanika. Wyglądałabym jak topielica Dlatego 5 cm to będzie w sam raz
jesl;i ty masz cienkie to jakie ja mam, przeciez moje przy twoich to cienizny ;P

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja mam z Philipsa SalonDry Control z jonizacją
uważam, że nie zaburza, staram się suszyć zimnym powietrzem, ewentualnie ciepłym, ale nigdy gorącym, fotki w albumie, możesz zobaczyć jak wyglądały po prostownicy kiedyś, a jak teraz po rocznej pielęgnacji i suszeniu
tez mam ta suszarkę ;]

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Jak myślcie, lepiej dłużej (powiedzmy 30min) potrzymać odżywkę i wysuszyć włosy czy odżywkę potrzymać 3-5 min i dać im samodzielnie wyschnąć?

A i jeszcze jedno lepiej uczesać na mokro (mam TT) i wyjść z mokrymi - jak będzie oczywiście ciepło już czy wysuszyć bez czesania?

I przyznam szczerze, że bardzo denerwuje mnie długie trzymanie odżywki na włosach. 2 razy muszę się cała wycierać
ale cała sie wycierasz? spłukuj tlko głowe a nie wchodź może cała pod prysznic?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:47   #2471
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ale cała sie wycierasz? spłukuj tlko głowe a nie wchodź może cała pod prysznic?
próbowałam, ale wtedy wycieram całą łazienkę
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 14:56   #2472
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
próbowałam, ale wtedy wycieram całą łazienkę
Ja zawsze spuszczam głowę w dół i tak spłukuję
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:03   #2473
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja zawsze spuszczam głowę w dół i tak spłukuję
U mnie doszło już do tego, że nie potrafię normalnie umyć włosów pod prysznicem, tylko przed i po z pochyloną głową W ten sposób przy stosowaniu szamponu BD rozjaśniłam sobie ogromne pasma przy karku
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:24   #2474
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja zawsze spuszczam głowę w dół i tak spłukuję
Ja tak samo, nie cierpie myc wlosow siedzac w wannie.
Najpierw prysznic, a potem wylaze i myje glowe
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:25   #2475
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jesl;i ty masz cienkie to jakie ja mam, przeciez moje przy twoich to cienizny ;P
Wcześniej chyba nie pisałam tego, że bardzo mi się podobają twoje włosy Widziałam w wątku pochwalmy się swoimi włosami
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:39   #2476
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

u nas brak wanny - stąd ten mój problem
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:40   #2477
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Jak myślcie, lepiej dłużej (powiedzmy 30min) potrzymać odżywkę i wysuszyć włosy czy odżywkę potrzymać 3-5 min i dać im samodzielnie wyschnąć?

A i jeszcze jedno lepiej uczesać na mokro (mam TT) i wyjść z mokrymi - jak będzie oczywiście ciepło już czy wysuszyć bez czesania?

I przyznam szczerze, że bardzo denerwuje mnie długie trzymanie odżywki na włosach. 2 razy muszę się cała wycierać
Moim zdaniem lepiej potrzymać odżywkę krócej i dać włosom wyschnąć samodzielnie.

I też jestem za wyjściem z mokrymi.
Ja to nawet zimą wychodziłam z mokrymi tylko do samochodu, ale jednak nie chciałam ich suszyć

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja zawsze spuszczam głowę w dół i tak spłukuję
Ja w nowym mieszkaniu będę miała prysznic, już się zastanawiam jak ja będę używać masek na dłużej.
Ciekawe, czy uda mi się je spłukiwać bez konieczności wchodzenia ponownie pod prysznic, tylko z głową w dół.
No i ciekawe, jak po takim "zabiegu" będzie wyglądała łazienka
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:12   #2478
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
próbowałam, ale wtedy wycieram całą łazienkę
a ja mam wanne to jakos tak mi sie udaje że spłukuje bez problemu i łazienka sucha

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wcześniej chyba nie pisałam tego, że bardzo mi się podobają twoje włosy Widziałam w wątku pochwalmy się swoimi włosami
bardzo mi miło
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:25   #2479
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
U mnie doszło już do tego, że nie potrafię normalnie umyć włosów pod prysznicem, tylko przed i po z pochyloną głową W ten sposób przy stosowaniu szamponu BD rozjaśniłam sobie ogromne pasma przy karku
Mi tak brakuje tego szamponu BD, że rozważam powrót do niego Słońce i tak mi rozjaśni włoski, więc najwyżej będą troszkę bardziej
Chociaż tak lubię moje ciemne włoski

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nie cierpie myc wlosow siedzac w wannie.
Najpierw prysznic, a potem wylaze i myje glowe
Ja tak samo, nawet jak biorę kąpiel, to włoski myję później Jakoś wydaję mi się, że lepiej tak dotrzeć wszędzie do skóry głowy

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
u nas brak wanny - stąd ten mój problem
Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja w nowym mieszkaniu będę miała prysznic, już się zastanawiam jak ja będę używać masek na dłużej.
Ciekawe, czy uda mi się je spłukiwać bez konieczności wchodzenia ponownie pod prysznic, tylko z głową w dół.
No i ciekawe, jak po takim "zabiegu" będzie wyglądała łazienka
kuleczkka i Ula_87 ja jak mieszkałam z rodzicami tez miałam tylko prysznic i jakoś dawałam radę tak myć włoski
Nachylałam się mocno nad brodzikiem i myłam prysznicem, czasami coś tam nachlapałam, ale tragedii nie było
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 18:02   #2480
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nie cierpie myc wlosow siedzac w wannie.
Najpierw prysznic, a potem wylaze i myje glowe
haha ja tak samo mam dawniej myłam głowę siedząc w wannie, a teraz za chiny! muszę wyjść i myję nachylona nad wanną


łojezu, nie mam czasu na nic nie mogę się udzielać w rozmowie, bo ciągle "spóźniona"

to napiszę tylko, że po miesiącu z Rzepą kłaczki mi urosły o 2 cm czyli jestem zadowolona (standard z przyśpieszaczami, normalnie 1 cm) po niczym nie miałam więcej niż 2...

no i jestem po 6 razach trzymania olejku BD i 5 razach miodu na włosach. Szczerze mówiąc chyba nie widzę rozjaśnienia, ale zrobię zdjęcie...
Teraz na razie przerzucam się na olejek Altery, bo jeszcze nietestowany, ale miód będę jeszcze praktykować do końca słoiczka a potem może zapoluję na taki porządny.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:10   #2481
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nie cierpie myc wlosow siedzac w wannie.
Najpierw prysznic, a potem wylaze i myje glowe
Haha dokładnie!

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
u nas brak wanny - stąd ten mój problem
Ja robię tak jak nafiyqa tyle, że pod prysznicem, trzeba się po prostu porządnie nachylić

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ja w nowym mieszkaniu będę miała prysznic, już się zastanawiam jak ja będę używać masek na dłużej.
Ciekawe, czy uda mi się je spłukiwać bez konieczności wchodzenia ponownie pod prysznic, tylko z głową w dół.
No i ciekawe, jak po takim "zabiegu" będzie wyglądała łazienka
Ja zawsze najpierw myję głowę pochylona nad prysznicem, nakładam maski/odżywki, dopiero potem wchodzę cała pod prysznic. I jest super

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Mi tak brakuje tego szamponu BD, że rozważam powrót do niego Słońce i tak mi rozjaśni włoski, więc najwyżej będą troszkę bardziej
Chociaż tak lubię moje ciemne włoski
No właśnie, mi też, nawet pisałam do Ciebie właśnie o tym w innym wątku Mi też szkoda moich ciemnych, bo jednak jasne pasma tylko na wierzchu nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, przynajmniej u mnie.. Co robić, co robić...?
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:47   #2482
00anulka00
Zadomowienie
 
Avatar 00anulka00
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 011
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

I też jestem za wyjściem z mokrymi.
Ja to nawet zimą wychodziłam z mokrymi tylko do samochodu, ale jednak nie chciałam ich suszyć
podziwiam zaciętość, ja tak nie umiem
00anulka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:37   #2483
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Magdalene29 Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też, nawet pisałam do Ciebie właśnie o tym w innym wątku Mi też szkoda moich ciemnych, bo jednak jasne pasma tylko na wierzchu nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, przynajmniej u mnie.. Co robić, co robić...?
No właśnie ja mam tak latem, że tylko te z wierzchu są jaśniejsze od słońca, a jakbym tam myła BD, to może wszystkie byłyby jednakowe
Po co oni tam ten rumianek władowali, to ja nie wiem
Najgorsze jest to, że jak bym myła teraz BD i latem, to miałabym dużo jaśniejsze włoski i wtedy byłabym związana z tym szamponem na stałe, bo tak to pewnie bym miała pseudo odrosty
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:48   #2484
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
tez mam ta suszarkę ;]


mamy super sprzęt, niczym prawdziwe włosomaniaczki
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:57   #2485
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Po co oni tam ten rumianek władowali, to ja nie wiem
dla mnie
żebym sobie mogła włoski rozjasnić

nie no żartuję oczywiscie, swoją droga mogły by byc dwie wersje druga z szałwią czy pokrzywa(chyba ze w dziecięcch szamponach nie może byc tych extraktów?)

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
mamy super sprzęt, niczym prawdziwe włosomaniaczki
oczywiście
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:10   #2486
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dla mnie
żebym sobie mogła włoski rozjasnić

nie no żartuję oczywiscie, swoją droga mogły by byc dwie wersje druga z szałwią czy pokrzywa(chyba ze w dziecięcch szamponach nie może byc tych extraktów?)
Dla blondynek, to świetny alternatywa, zazdroszczę
Już kiedyś wspominałam, że chyba w większości szamponów dla dzieci jest rumianek, a mojej córeczce teraz ciemnieją włoski i pewnie będzie mieć takie jak ja i jej tatuś, dlatego unikam rumianku w szamponach dla niej, bo nie chcę wpływać na jej kolor włosków, ale naprawdę jest mały wybór szamponów bez rumianku i z miarę fajnym składem
Póki co do niej używam Hippa i Nivea Baby, ale też tylko jeden jest bez tego ziółka
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:14   #2487
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

A gdzie Wy kupujecie szampon Hipp? Jest w Rossmannie?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:16   #2488
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dla blondynek, to świetny alternatywa, zazdroszczę
Już kiedyś wspominałam, że chyba w większości szamponów dla dzieci jest rumianek, a mojej córeczce teraz ciemnieją włoski i pewnie będzie mieć takie jak ja i jej tatuś, dlatego unikam rumianku w szamponach dla niej, bo nie chcę wpływać na jej kolor włosków, ale naprawdę jest mały wybór szamponów bez rumianku i z miarę fajnym składem
Póki co do niej używam Hippa i Nivea Baby, ale też tylko jeden jest bez tego ziółka
ja by, chciała miec taki kolor włosów jak ty

ale jak juz sie na ten blond o lepiej roznaśniać takim rumiankiem, niż przyciemniac chemicznie bo odrost w takim wypadku nie jest za ciekawy

na szampny dla dzieci możesz jeszcze popatrzeć w sklepach ekologicznych, nie wiem jak ze składem i czy zawierają rumianek ale zawsze można sprawdzić

jak będe w takim sklepie to sprawdze i napisze

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
A gdzie Wy kupujecie szampon Hipp? Jest w Rossmannie?
z tego co mi wiadomo to tak
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:31   #2489
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Nivea Baby, ale też tylko jeden jest bez tego ziółka
który?
a sprawdzałaś płyn z Lidla? albo napiszcie mi jak po łacinie ten rumianek to sama sobie sprawdzę na zapach nie ma

co gorsze rumianek jest często mocno uczulający i ja już jakiś czas zastanawiam się nad tym czemu każdy dziecięcy kosmetyk go ma.
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:31   #2490
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
A gdzie Wy kupujecie szampon Hipp? Jest w Rossmannie?
Tak, jest w Rossmannie Chyba niecałe 11 zł za 200 ml

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja by, chciała miec taki kolor włosów jak ty

ale jak juz sie na ten blond o lepiej roznaśniać takim rumiankiem, niż przyciemniac chemicznie bo odrost w takim wypadku nie jest za ciekawy

na szampny dla dzieci możesz jeszcze popatrzeć w sklepach ekologicznych, nie wiem jak ze składem i czy zawierają rumianek ale zawsze można sprawdzić

jak będe w takim sklepie to sprawdze i napisze
Dziękuję

Ostatnio pisałam na wątku o kosmetykach naturalnych o szamponach i jest sporo różnych, ale ceny mnie trochę odstraszają Ja myję włoski prawie codziennie i u mnie szampon szybko się kończy, nawet jak używam metody kubeczkowej.
Z tym szamponem BD, to chodzi głównie o to, że to najlpeszy jaki dotąd miałam, tylko to rozjaśnianie

Pod niektórymi względami lepiej jest być blondynką Nie trzeba się martwić rozjaśnianiem przez niektóre składniki, bo jednak te rozjaśniające są częściej spotykane, no i słoneczko dodaję im pięknych refleksów
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.