tapeta=niszczenie skóry (wiek) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 19:11   #1
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118

tapeta=niszczenie skóry (wiek)


no wiec mam takie pytanie.... zaczełam sie malowac w wieku ok 14-15 lat (tzn wtedy tylko rzesy.. noi potem zaczełam stosowac fluidy,poniewaz mam problemy z tradzikiem) od ok 16 roku zycia (teraz mam niecale 18) uzywam nadal fliudu antybakteryjnego,maskara kredka do oczu i czaaasami jakis roz albo cienie.Moje pytanie zwiazane jest z tym czy przez to ze zaczelam wczesnie to moja skora szybciej zacznie sie starzec,niszczyc ?

moze to głupie pytanie ale czasami jak tak rozmawiamyz kolezankami to wlasnie mowimy z enasze pokolenie to pewnie w wieku 25 lat bedzie wygladac jak 40 latki ... czy naprawde cos w tym jest czy niepotrezbnie sie martwimy?

a co z rzesami maskary tez je niszcza ?(rzesy staja sie krotsze, jasniejsze?)
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:26   #2
Flixy
Raczkowanie
 
Avatar Flixy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 37
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Czytałam w jakiejś gazecie, że tusz nie niszczy rzęs dopiero ich nieodpowiedni demakijaż. A co do szybszego starzenia się skóry, bo malujemy się to jakoś specjalnie wierzyć mi się nie chce, bo jeśli robimy dokładny demakijaż i odpowiednio dbamy o swoją cerę (dokładne oczyszczanie i demakijaż, peeling, maseczki itp.) to jest OK, ale jeśli ktoś ma codziennie bardzo ciężki make-up to może ma to jakieś skutki uboczne, trudno mi powiedzieć, bo za bardzo się nie maluję
Flixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:48   #3
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Wg mnie to tez zalezy jakich kosmetykow uzywasz. Najgorsze sa takie b. tanie z bazarku lub tanich firm. Ale i z tymi drozszymi tez trzeba uwazac, jak poczytasz watki na wizazu to zobaczysz jakich skladnikow trzeba sie wstrzegac. Najlepsze sa firmy tzw. naturalne, jak np. uzyjesz cos z Dr. Hauschki lub innej firmy ktora nie uzywa szkodliwej chemii tylko naturalnych skladnikow, to na pewno nie zaszkoszi.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:08   #4
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Moglby sie tu jakis specjalista wypowiedziec. Sama sie nad tym od dawna zastanawiam. Chcialabym uzywac czasami podkladu. Szczegolnie zima, ale zawsez balam sie o moją cere.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:54   #5
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Ja tez uzywam podkładu mascary i cieni od jakis 2 lat ale jakos nigdy nie pomyslałam żeby to sie jakoś szczególnie źle wpłyało na cere... wręcz przeciwnie bo używam fluidu antybakteryjnego do cery trądzikowatej więc nie martwie sie.
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 23:20   #6
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez Flixy Pokaż wiadomość
Czytałam w jakiejś gazecie, że tusz nie niszczy rzęs dopiero ich nieodpowiedni demakijaż. A co do szybszego starzenia się skóry, bo malujemy się to jakoś specjalnie wierzyć mi się nie chce, bo jeśli robimy dokładny demakijaż i odpowiednio dbamy o swoją cerę (dokładne oczyszczanie i demakijaż, peeling, maseczki itp.) to jest OK, ale jeśli ktoś ma codziennie bardzo ciężki make-up to może ma to jakieś skutki uboczne, trudno mi powiedzieć, bo za bardzo się nie maluję
tapete(fluid) zmywam tonikiem przepisanym przez dermatologa .. powiedziala mi zebym nieuzywala wogole wody na twarz .. tylko oczy zmywam zelem antybakteryjnym (undertwanty)... kurcze nieiwme czy dobrze robie :/
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 08:36   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Hmmm to ja musze wygladac jak 50-tka amam dopiero 32 lata.
Zaczelam jak ty. W wieku 15 lat malowalam rzesy i uzywalam rozu, potem doszedl podklad, puder.
Ludzie sie dziwia jak mowie ze jestem po 30-tce. Daja mi gora 27 lat.
Jak bylam mw t woim wieku to tez czesto slyszalam takie teksty, teraz juz wiem, ze kolezanki byla zazdrosne, bo uzywac nie mogly kolorowki. Sama jak mnie cos gryzlo, bo ktos cos mial, a ja nie moglam to rzucalam jak inni takie glupowate zdania.
Makijaz chroni nasza cere. Mam cere naczynkowa , a taka trzeba chronic. Kazda dodatkowa warstwa maijazu, zwalszcza w zimie to ochorna dla naczenek, cos na wzor kolderki.
Mowozesne kosmetyki nie tylko upiekszaja, ale wlasnie chronia i pielegnuja. Wiele z nich zawiera witaminy, podklady co cery suchej, zawieraja tluszcze ktore ta cera natuszczaja, a do cery tradzikowej substancje antybakteryjne.
jak dobierzesz odpowiednie kosmetyki, takie ktore nie beda zapychac, ktore beda zawierac odpowiedni skladniki pielegnacyjne to mozesz polepszyc wyglad swojej skory. Oczywiscie kosmetyki typowo pielegnacjyneje, czyli kremy zele do demakijazu itp tez sa potrzebne.
"Tapete" trzeba na wieczor zmyc, zeby skora w nocy mogla swobodnie oddychac. bakterie znajbujace sie an naszej skorzy rozkladaja te kolorowe kosmetyki, zywia sie nimi, dlatego na wieczor trzeba je dokladnie zmyc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 09:20   #8
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Hm tez bym sie chetnie dowiedzila jak to jest naprawde...bo raz czytam ze podklad niszczy cere a raz ze powinno sie go uzywac szczegolnie zima bo to dodatkowa ochrona skory
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:13   #9
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Dziewczyny, przeciez to zalezy jaki podklad...
Podklad pelny chemii na pewno zaszkodzi. Taki z skladnikami przyjaznymi dla skory nie.

A jesli chodzi o dodatkowa ochrone, to mozna uzywac zwyklego kermu
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 12:09   #10
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Zgadzam sie z tym, co napisaly poprzedniczki: cere niszczy nie makijaz ale brak demakijazu. Wiadomo, ze czasem zdrzaja sie dni czy wieczory kiedy zasypiamy w pelnym makijazu, ale zdecydowanie nie jest to korzystne dla naszej cery. Cera w nocy musi oddychac, zregenerowac sie i wchlonac te wszystkie cudowne skladniki z kosmetykow, ktorymi pielegnujemy twarz wieczorem.
Nowoczesne podklady, fluidy i inne kolorowe kosmetyki zawieraja substancje ochronne, filtry, tworza wartswe ktora dodatkowo chroni skore przed zanieczyszczeniami, kurzem czy mrozem.
Jezeli dziewczyna, ktora ma 14-15 lat i ma problemy z cera a wie ze delikatny makijaz zatuszuje pewne niedoskonalosci a ona przez to bedzie czula sie lepiej sama ze soba - nie widze problemu, aby zaczela malowac sie juz w tak mlodym wieku. Oczywiscie z umiarem, delikatnie.. a co najwazniejsze, mloda dziewczyna nie powinna stosowac ciezkich fluidow maskujacych czy podkladow, zdecydowanie lepszy jest zestaw korektor+puder, albo np.krem tonujący.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 12:11   #11
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

X)

kolorowka zacznie niszczyc skore tylko wtedy kiedy bedzie z domieszka betonu, a demakijaz bedzie sie robic przy uzyciu mlota pneumatycznego.

co za bzdury.... gdyby kosmetyki niszczyly skore to rzesze niezadowolonych konsumentek podawalyby koncerny do sadow (tak jak palacze podaja koncerny tytoniowe).

to sa takie babcine zabobony.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 12:21   #12
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
X)

to sa takie babcine zabobony.
Dobrze ujete
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:04   #13
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Mi tak zawsez mowiono... dlatego boje sie uzywac podkladu. No, ale może nie warto wierzyć ale cere niszczy chyba najbardziej solarium i nadmiar slonca. No chybaze ktos stosuje wysokie filtry.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:33   #14
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Podklad nie zniszczy cery, no chyba ze naprawde beznadziejny, ktory w dodatku zawiera alkohol i ogolnie wiecej szkodzi niz pomaga.

Najwazniejsze to jest moim zdaniem uzycie odpowiedniego kremu pod podklad - a wieczorem dokladny demakijaz i pielegnacja cery. A dobry podklad moze nam pomoc nie zaszkodzic. Mysle ze warto zainwestowac w podklad, puder.

To juz nie sa te kosmetyki co kiedys, niektorych uzywa sie tak przyjemnie, luksus
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:26   #15
Akretnirps
Raczkowanie
 
Avatar Akretnirps
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Przemyśl :)
Wiadomości: 32
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Ja mam 13 lat. Wygladam na jakies 17 wiec maluje sie dosc czesto bo po prostu lubie. Moja mama mowi ze to o wiele za wczesnie, i nawet zabrała mi kosmetyki. dlatego musialam kupic nowe :/
uzywam fluidu, tuszu do rzęs,różu i czasem czarnej kredki.Ale mój chłopak mowi mi zebym sie nie malowala, bo on lubi jak ja taka bladziutka jestem:P a ja po prostu bez fluidu (nawet nie takiej ilosci duzej, ale takiej małej) sie nie obejde.
__________________
Jesteśmy razem 73 dni. Kocham Cię Paweł

http://www.suwaczek.pl/cache/4e9754a889.png

do obozu sportowego bez słodyczy !
Akretnirps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:29   #16
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

a podklad i fluid to samo czy nie ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 23:50   #17
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Wg mnie fluid to tez podkład - tylko o żadszej konsystencji.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:16   #18
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

W takim razie czym sie to rozni ? Podklad pod makijaz...? a Fluid?

A rozbrajają mnie laski, które kładą sobie tonę tapety na twarz, fluidu czy podkładu , który kompletnie nie pasuje do ich karnacji i jest dość mocno widoczny. W takim czymś gorzej niż bez sie wygląda ;0
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:43   #19
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
W takim razie czym sie to rozni ? Podklad pod makijaz...? a Fluid?

A rozbrajają mnie laski, które kładą sobie tonę tapety na twarz, fluidu czy podkładu , który kompletnie nie pasuje do ich karnacji i jest dość mocno widoczny. W takim czymś gorzej niż bez sie wygląda ;0
Masz racje. A najgorszy jest "efekt maski" - jak widac gdzie konczy sie poklad.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 18:27   #20
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Wiec tak:

Nie, to nieprawda, ze jesli ktos zaczal sie malowac w mlodym wieku to szybciej sie zestarzeje nie nie nie. Mozna sobie zniszczyc cere nakladajac ogromne ilosci podkladow i pudru, tym bardziej, jesli ktos ma cere tradzikowa, bo zostaja wtedy zaczopowane ujscia gruczolow lojowych. Dlatego dla cer tradzikowych nie poleca sie stosowania ciezkich podkladow, jesli juz, to jakies lekkie (beztluszczowe) lub krem tonujacy+korektor.
Cera zestarzeje sie szybciej natmoast jesli bedziemy czesto sie opalac i nie uzywac kremow z filtrami.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 18:48   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Zalezy w jaki sposob i czym sie malujesz.
Teraz na rynku sa takie podklady ktore lecza i pielegnuja skore.
Wiadomo ze jak np bedziesz naciagac skore przy malowaniu oka lub demakijazu to nie bedzie to dobre dla cery.Trzeba tez pamietac o codziennym demakijazu.
Ale od uzywania podkladu(oczywiscie z dobrymi skladnikami dobranymi do rozaju cery)cera sie nie zestarzeje.
Zestarzeje sie od chodzenia na solarium i nie uzywania kremow z filtrami.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 20:25   #22
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

a moim zdaniem może zniszczyć skórę, ale bardziej w tą stronę, że przy codziennym używaniu fludu (zwłaszcza mocnego kryjącego) skóra "nie oddycha" tworza się zaskórniki, rozszerzony pory i te sprawy. Do zmarszczek i szybszego starzenia raczej się nie przyczyniają.

Zresztą tu na forum czesto spotykam się z taką opinią, że po odstawieniu podkładu cera się poprawiła. Sama jestem tego dowodem, odkąd nie używam podkładu cerę mam śliczną.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 20:30   #23
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Czyym najlepiej sie kierowac przy wyborze podkladu jesli nie mam tradziku tylko chcialabym jakis lekki i jasny podkladzik?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 21:43   #24
parva
Rozeznanie
 
Avatar parva
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk?!
Wiadomości: 774
GG do parva
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Najlepiej iść po prostu z kimś żeby Ci pomógł dobrać kolor, który będzie idealnie harmonizował z Twoją skórą. I nie kupować raczej fluidów za kilka złotych, bo niestety z własnego doświadczenia wiem, że nie rozprowadzają się najlepiej, lepiej trochę dołożyć i wyglądać perfekcyjnie żeby nie było widać, że masz fluid na sobie
__________________
"Szczęśliwy, czyje myśli zdolne są do lotów,
Kto z chyżością skowronka wznosi się nad chmury,
Na życie spoglądając z wysoka i który
Rozumie mowę kwiatów i niemych przedmiotów!"

Charles Baudelaire
LC
parva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:27   #25
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Zgadzam sie, jezeli chodzi o puder czy fluid warto miec cos dobrej marki.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:34   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a moim zdaniem może zniszczyć skórę, ale bardziej w tą stronę, że przy codziennym używaniu fludu (zwłaszcza mocnego kryjącego) skóra "nie oddycha" tworza się zaskórniki, rozszerzony pory i te sprawy. Do zmarszczek i szybszego starzenia raczej się nie przyczyniają.

Zresztą tu na forum czesto spotykam się z taką opinią, że po odstawieniu podkładu cera się poprawiła. Sama jestem tego dowodem, odkąd nie używam podkładu cerę mam śliczną.
Zgadzam sie jezeli chodzi o ciezkie podklady naszpikowane chemikaliami-takie moga szkodzic.
Ja odkad uzywam podkladu mineralnego(uzywam go codziennie)lepszej cery nie mialam-ten podklad leczy skore tradzikowa,nie podraznia wrazliwej skory,kryje intensywnie a jednoczesnie jest lekki i nie tworzy maski.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:35   #27
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Tylko, ze z tego co sie orientuje to podklad mineralny jest bardzo drogi, cos ok 100 zloty. Czy moze sie myle?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 23:35   #28
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez Joooanna Pokaż wiadomość
tapete(fluid) zmywam tonikiem przepisanym przez dermatologa .. powiedziala mi zebym nieuzywala wogole wody na twarz .. tylko oczy zmywam zelem antybakteryjnym (undertwanty)... kurcze nieiwme czy dobrze robie :/
Zmywasz oczy żelem antybakteryjnym? Takim do mycia twarzy?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 02:29   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Tylko, ze z tego co sie orientuje to podklad mineralny jest bardzo drogi, cos ok 100 zloty. Czy moze sie myle?
Nie sa b drogie-Ja obecnie uzywam podkladu za $10 -mozna tez kupic mini opakowanie za $5-albo probke za $2.50.Z tej strony wysylaja do Polski i mozna zamowic tez darmowe probki:

https://www.everydayminerals.com/ind...d=26&Itemid=40
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:51   #30
Joooanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 118
Dot.: tapeta=niszczenie skóry (wiek)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zmywasz oczy żelem antybakteryjnym? Takim do mycia twarzy?


tak taki ... dobrze wszytsko schodzi .. a jak czasami biore mleczko do demakijazu to niedosc ze nic po nim niewidze to jescze baardzo duzo wacikow musze uzyc a i tak niewszytskio schodzi ( to mleczko z avonu jest ... wiec nie jakies z targu za 5 zl)
__________________
''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."


Joooanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.