Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 09:06   #1
amelie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3

Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!


no więc tak...mam dość długie włoski, zdrowe, proste i wogole fajniutkie...całe życie obracałam się w blondach, ograniczając się ewentualnie do nieco jaśniejszych balejaży itp. Zawsze marzyłam o rudościach...więc postanowiłam polecieć w balejaż z rudym...wyszło tak fatalnie, że szkoda gadać. Mocno czerwone pasemka na jasnych włosach-efekt jakby łysiejących plam-koszmar. Następnego dnia miałam wesele przyjaciółki i postanowiłam coś zrobić z tym czymś...walnęłam włoski na jednolity kolor "miedziany brąz" w nadziei że pokryje te czerwone coś. (farbowałam u fryzjerki) nie wiem z jakiej okazji, ale włosy wyszły bordowo burgundowe.Oczywiście lepsze od tego balejażu, ale....nie wyglądam za dobrze, bo mam jasną cere, jasną oprawę oczu....i bez intensywnego makijażu to....kiepsko...

Dziewczyny!! ratujcie!! czy jest możliwość, żeby tak intensywny kolor zafarbować czymś jasnym...chciałabym wrócić do miodowych blondów, ewentualnie delikatnych rudości...

a tak na marginesie...aż drże co to będzie jak pojawiją się odrosty....ciemne włosy i jasne odrosty....FANTASTYCZNIE.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (43,8 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8324.JPG (53,6 KB, 147 załadowań)
amelie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:23   #2
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

Szczerze mówiąc to nie wiem co ci poradzic, ale musze powiedziec ze jestes bardzo ładna Rzeczywiscie w blondzie z pierwszej fotki (mam taki sam ) wygladasz lepiej. Może daj narazie odpocząc włoskom i poczekaj aż farba się wypłucze... bo zeby wrocic do swojego kolorku chyba musialabys zrobic dekoloryzajce
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:32   #3
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

Bez dekoloryzacji sie nie obejdzie, moglabys schodzic z tego rudego pasemkami, ale jak to bedzie wygladac to nie mam pojecia
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:25   #4
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

na razie idz na henne na brwi(czekolada) i rzesy(czarne) do kosmetyczki- bedziesz lepiej wygladac bez makijazu. potem kup szampon preciwłupieżowy- to bedzie wypłukiwało kolor. po tygodnu, dwoch zobaczysz co zostanie z tej fryzjerskiej farby i bedziesz decydowac. nosek do góry
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 11:20   #5
amelie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

zrobie tak jak mówicie...póki co szampon przeciwłupieżowy pójdzie w ruch...jestem taka zła, że mam ochotę walnąć się na jakiś wściekły blond, ale chyba jednak poczekam co zostanie z tego czegoś...w sumie nie jest tak źle. Kolor jednolity, więc mogło być gorzej:P

jak zaczną odrosty być widoczne coś będę chciała z tym robić...
tylko teraz mi powiedzcie co ja mam kurde później robić??????

będę chciała chyba jakiś balejaż walnąć, bo teraz z jednolitym kolorem to się czuję jak w chełmie...tylko JAKI BALEJAŻ??
amelie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 11:22   #6
amelie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

Kissable dzięki za komplement co do urody, ale...powiem Ci, że czuję się teraz w tym kolorze jak jakiś vamp, zimna suka...a było się taką eteryczną blondi....yh...
amelie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 21:55   #7
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Z blondu na burgund-RATUNKU!!!!!

a możesz zamieścić jakieś swoje zdjęcie w nowym kolorze tyle że umalowana, bo jestem ciekawa jak wyglądasz w tych włosach w wersji wyjściowej.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.