Wanna...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 20:45   #1
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290

Wanna...?


Kobitki Kochane poradźcie Macie może jakiś pomysł na "pieszczoty i coś więcej" w wannie żeby się nie pozabijać?Bo jak tylko zabieramy się z Moim Kochaniem do roboty to pojawiają się komplikacje :P Nie wspominając już o nie zaplanowanych nurkowaniach Dodam że musze szczególnie uważać na kolanko....A nie chciałabym żeby Moje Ciacho skończyło jak partnerzy opisywani w wątku "łóżkowe wpadki" czyli ze zdartą skórą...

P.S Korzystałam z wyszukiwarki ale nie znalazłam czego szukałam...Proszę nie bić
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 09:01   #2
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Wanna...?

Cytat:
Napisane przez ossirisa
Kobitki Kochane poradźcie Macie może jakiś pomysł na "pieszczoty i coś więcej" w wannie żeby się nie pozabijać?Bo jak tylko zabieramy się z Moim Kochaniem do roboty to pojawiają się komplikacje :P Nie wspominając już o nie zaplanowanych nurkowaniach Dodam że musze szczególnie uważać na kolanko....A nie chciałabym żeby Moje Ciacho skończyło jak partnerzy opisywani w wątku "łóżkowe wpadki" czyli ze zdartą skórą...

P.S Korzystałam z wyszukiwarki ale nie znalazłam czego szukałam...Proszę nie bić
Wg mnie jedynym dobrym rozwiązaniem jest duuuuuża wanna, bo w takiej małej to naprawde nie ciężko o "wypadek". Musicie poprostu popróbować to co bedzie dla Was nejlepsze i najwygoniejsze, tego sie nie da wg mnie poprostu poradzić.

Życzę powodzenia
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:48   #3
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290
Dot.: Wanna...?

Kiedy właśnie problem polega na tym że wanna jest mała...:P
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:35   #4
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wanna...?

W wannie polecam pozycję" od tyłu". Zarówno jeśli chodzi o pieszczoty jak i coś więcej
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 01:49   #5
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Wanna...?

Ja z TZ-em tez probowalismy w wannie , nie mamy tej okazji na codzien gdyz mamy prysznic Mimo ,ze wanna byla wielka my w takim zamaszystym zachowaniu i tak sie troche porozbijalismy ( np lokcie )
Mysle ,ze bardzo wygodna pozycja jest pozycja na siedzaco ( tak jakby sie siedzialo poprostu na TZ )
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:50   #6
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Wanna...?

Małe wanny sa o wiele przyjemniejsze od dużych,tak mi sie wydaje:P
Można sie w nich wtulić w partnera....Jeśli chodzi jednak o sex w takiej scenerii to chyba bym odradzała bo można poobijać całe ciało.Nigdy czegos takiego nie próbowałam ...narobiłyście mi smaczku:P
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:16   #7
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290
Dot.: Wanna...?

Cytat:
schizuko:Małe wanny sa o wiele przyjemniejsze od dużych,tak mi sie wydaje:P
Można sie w nich wtulić w partnera....
Wtulić się można...ale jak ma się ochotę na coś więcej to właśnie nie bardzo...Wanna to taka fajna sceneria zwłaszcza jak się doda to tego jeszcze świeczki i np lampkę wina.Ale cóż z tego kiedy sie można poobijać W dodatku muszę strasznie uważać na kolano bo nawet niewielkie stłuczenie może mieć u mnie poważne skutki...Ehh...ratunku... .
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 10:17   #8
babylove
Przyczajenie
 
Avatar babylove
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wanna...?

Proponuje wyłożyć wannę jakąś mata, są w sklepach takie do kupienia.
Jak juz się zaopatrzymy to proponuje od tyłu.. Woda fajnie chlupie….
Oczywiście świeczki i winko jak najbardziej pożądane, proponuje jeszcze muzyczkę cicho włączyć i kadzidełko zapalić..
babylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:23   #9
Anhedonia
Przyczajenie
 
Avatar Anhedonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Wanna...?

w necie tylko tyle:
Wesołe igraszki w pianie czy wzajemne namydlanie mogą dostarczyć wielu interesujących wrażeń. Kąpiel posiada wiele zalet. Po pierwsze pozwala się rozluźnić, zrzucić z siebie wszystkie troski i stworzyć idealną atmosferę do pieszczot. Po drugie dużo milej bawi się ze świeżo wykąpaną osobą niż z „wymiętym” i zmęczonym całym dniem partnerem. Jednak wspólna kąpiel w polskich warunkach jest niezmiernie trudna. Wanny są dramatycznie małe i dwie osoby o średnim wzroście już mają trudność ze zmieszczeniem się, a co dopiero z jakim kolwiek ruchami. Nikt też w naszym pięknym kraju nie wpadł na genialny pomysł (stosowany od lat na Zachodzie) montowania kranu z boku wanny, by nie wbijał się w plecy osoby siedzącej na jednym, końcu. Za to coraz częściej stare wysłużone wanny wymienia się na nowe, o ciekawym kształcie, z hydromasażem. Alternatywą dla wanien są kabiny prysznicowe ale tutaj ciężko mówić o pełnej relaksacji, odpoczynku, czy też miejscu na wspólne pieszczoty. Seks na stojąco na pewno nie jest czymś super przez dłuższy czas, a i partnerzy z dużą różnicą wzrostu mogą mieć spore problemy. Z uwagi na te trudności kabina jest godna polecenia tylko na tzw. szybki numerek.

Jeżeli jednak już pokonacie te trudności i w jakiś sposób zmieścicie się razem do wanny, to przekonacie się, że było warto. Oprócz wspólnego mycia i masażu w wannie można robić wiele ciekawych rzeczy. Dobrym pomysłem jest próba popieszczenia takich miejsc (zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny), które w normalnych warunkach są bardzo czułe i łatwo je urazić. W wannie natomiast wszystkie pieszczoty stają się bardziej delikatne i można poszukać nowych stref erogennych. Kąpiel wspaniale umilą nam różne płyny i sole do kąpieli. Ale uwaga, nie należy przesadzić. Pewne płyny, zwłaszcza leśne, mogą podrażniać np. delikatną śluzówkę czy oczy. Warto więc zainwestować parę złotych więcej w lepszy płyn i sprawdzić go wcześniej.

Seks w wannie to świetna zabawa, jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Część kobiet czuje się zbyt mało nawilżona, gdyż woda wypłukuje ich naturalną wilgoć. Niestety wtedy seks nie sprawia tyle przyjemności, ile by mógł.

Ale wanna to nie tylko świetny pomysł na wstęp do zabawy, ale i na zakończenie. Przecież również po seksie przyda nam się chwila oddechu i rozluźnienia w ciepłej wodzie. Czy nie lepiej wskoczyć razem do wody, niż pozwolić partnerowi odwrócić się i zasnąć? Jednak biorąc kąpiel w takim momencie, należy bardzo uważać, aby nie zasnąć. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn, którzy wtedy są na ogół bardzo senni.
Anhedonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 11:21   #10
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Dot.: Wanna...?

W wannie można też się pobawić w erotyczne masaże do których można używać różnych żeli i maseczek. Można też popieścić sie oralnie gdzie woda i atmosfera dodają dodatkowego rozluźnienia i pobudzają
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:45   #11
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Wanna...?

Parę razy kochałam się z mym Tżtem w wannie. Było niewygodnie .
Stwierdziliśmy, że gdy zamieszkamy razem, kupujemy od razu ogromną wannę.
A tak to, przyjemnie tak się pieścić w wodzie z olejkami ;] .
Polecam ;P .
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.