Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 22:19   #151
Seniorrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dzięki za ifnormacje fajnie, że jesteś zadowolona ja już sie umowilam do Pracowni Urody jednak i dam znać pozniej
Seniorrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:45   #152
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
zaplacilam 70zl za strzyzenie z modelowaniem
to znosna cena


a tymczasem rozpaczliwie poszukuje od bodajze dwoch lat, Sylwii! pracowala na Pilsudskiego w dawnej billi,elei ! gdzies sie przeniesli a ja nie wiem gdzie! nie znam nazwiska i trudna mi ja odnalezc! moze Wy wiecie? studio nazywalo sie Image,ale w lodzi to niejedyne o takiej nazwie;/ a Sylwia przepadla! gdyby ktoras z Was wiedziala, poprosze info na PW <błagam>!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017



Edytowane przez martha330
Czas edycji: 2011-04-06 o 12:07
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 13:49   #153
Seniorrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A ja byłam w Pracowni Urody u Matyldy i jestem bardzo zadowolona dziewczyna młoda chodziła z Wojewodą do szkoły fryzjerskiej salonik w stylu nowoczesnym, fotel na którym się siedzi do mycia jest masujący ;D a sama fryzurka bardzo trafiona do tego czego oczekiwałąm. ( mam z jednej strony dłużej z drugiej krócej a z tyłu króko podcięte maszynką = taka asymetria z długą grzywką na jeden bok) efekt moim zdaniem fajny cena 80zl pozdrawiam

Edytowane przez Seniorrita
Czas edycji: 2010-10-02 o 13:50
Seniorrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:39   #154
dami1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Pare stron wczesniej wychwalalam salon stanislaw na ul.narutowicza, jednakze niestety musze swoja wypowiedz z zalem zweryfikowac. Podczas nieobecnosci mojej fryzjerki postanowilam zapisac sie do p.rafala. Niestety pomimo tego moimi wlosami zajela sie sympatyczna p.angelika. Oddalam sie w jej rece naiwnie sadzac, iz w tak renomowanym salonie nie moze stac mi sie krzywda. Jakze sie mylilam... balejaz nalozony na odrost nierowno, wlosy popalone, gumowate, toner w kolorze zdecydowanie nie dla mnie. Mam potworny zal do wlasciciela, ktory pozwolil tej mlodej dziewcznie zajac sie moimi wlosami, podejrzewam, iz wynika to z faktu sezonu urlopowego oraz z odejscia z salonu b.dobrych fryzjerek. Jestem bardzo zawiedziona takim zachowaniem, szkoda mi moich wlosow, ktore znacznie sie przerzedzily, wydanych pieniedzy oraz straconego zaufania.
Ja chciałabym nawiązać do odejścia kilku b. dobrych fryzjerek. Ja strzygłam się u pani Asi, która już tam nie pracuje. Może ktoś wie gdzie można ją teraz znaleźć? Była świetna w tym co robi. JEŚLI KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA JĄ ZNALEŹĆ TO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ!

A ostatnim razem zapisałam się do innej pani a raczej dziewczyny, która była wcześniej stażystką i muszę powiedzieć, że byłam bardzo nie zadowolona... Dziewczyna bląd farbowana piękność kompletnie nie wiedziała co robi np. nie do strzygła mi włosów przy uszach, nie mówiąc już o tym jak chaotycznie i powolnie pracowała. Nie polecam.
dami1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:47   #155
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

dziewczyny, potrzebuję na szybko fryzjera do ścięcia włosów długości za łopatki.
Chodzi mi przede wszystkim o cenę.
Maciej z Ricci odpada bo nie byłam nigdy zadowolona z efektu jego pracy, a Krystian niestety za drogi w tym momencie dla mnie Pomóżcie.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 06:38   #156
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Olecha nadal polecam salon beaty kubiak
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:18   #157
galideolodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź Jarek Budny?

Czesc Wszystim!!!
BŁAGAM O POMOC-poszukuje Jarka Budnego z salonu Budny Hair Design z legionów.Tam juz nie ma salonuChce sie umowic na farbe bo on jednak robil ja rewelacyjnie i nie niszczyl mi wlosow.Czy ktos wie gdzie on teraz pracuje-przyjmue???Bede WDZIECZNA:jup i:
galideolodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 23:17   #158
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Przez zupełny przypadek trafiłam do salonu Jacka Olejniczaka, z początku byłam sceptycznie nastawiona, bo nie lubię fryzjerów z artystycznym zacięciem. Moją wizytę mogę podzielić na dwie części: kiepską i świetną, która zaważyła na tym, że tam wrócę. Kiepska polegała na długim czasie oczekiwania i czynnościach wykonywanych przez pazia czyli uczennicę szkoły fryzjerskiej. najpierw zmasakrowała mi skórę głowy podczas mycia, a później poparzyła podczas suszenia i wyrwała połowę włosów podczas bardzo nieumiejętnego nawijania włosów na szczotkę. Na szczęście, w odpowiednim momencie przejął mnie fryzjer. Trafiłam w ręce p. Kamila, który po moim przedstawieniu wizji fryzury, od razu ją obalił I przedstawił swoją wizję, na którą przystałam, choć się lekko obawiałam efektu. Niepotrzebnie, bo efekt jest świetny. Dużo lepszy niż moja poprzednia fryzura, z której naprawdę byłam zadowolona. Nie chcę pisać, że znalazłam w końcu swojego fryzjera, bo jedna wizyta to za mało, ale na pewno tam wrócę.

Lekki edit: To co mi się jeszcze nie podobało, to wnętrze; w zamiarze miało być mocno minimalistyczne, a wyszło zimno i ponuro. Ale to tylko moje zdanie i to akurat nie jest najważniejsze. No i kolejna sprawa, miałam voucher z Groupon City Deal, przy umawianiu się od razu o tym poinformowałam i nie było żadnego problemu z jego wykorzystaniem, w dniu wizyty też nie. Ale było widać, że jestem klientem drugiej kategorii. Nikt mi nie zaproponował kawy czy też wody, choć laska z recepcji latała po klientkach i się wypytywała, nie poinformowano mnie, że mam czekać pół godziny pomimo, że byłam umówiona na konkretną godzinę. Po prostu siedziałam i czekałam, aż łaskawie ktoś się mną zainteresuje. Z racji, że najbardziej interesuje mnie wykonana usługa przez fryzjera, to takie rzeczy idą na bok, gdy jestem zadowolona z efektu. Ale dla innej osoby, może być to znaczące, więc dopisuje moje spostrzeżenia.

Edytowane przez martady
Czas edycji: 2010-10-21 o 00:54 Powód: rozwinięcie wypowiedzi
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 06:48   #159
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

wstawisz fotke?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:53   #160
wisasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czesc Wszystim!!!
BŁAGAM O POMOC-poszukuje Jarka Budnego z salonu Budny Hair Design z legionów.Tam juz nie ma salonuChce sie umowic na farbe bo on jednak robil ja rewelacyjnie i nie niszczyl mi wlosow.Czy ktos wie gdzie on teraz pracuje-przyjmue???Bede WDZIECZNA:jup i:

Kiedyś chodziłam do Jarka i ostatnio będąc u fryzjerki w STUDIO STAR dowiedziałam się że Jarek Budny zbankrutował i teraz podobno sprzedaje Kebab. Chyba na ul: Kilinskiego.
Szkoda fraka
wisasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:05   #161
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez wisasz Pokaż wiadomość
Czesc Wszystim!!!
BŁAGAM O POMOC-poszukuje Jarka Budnego z salonu Budny Hair Design z legionów.Tam juz nie ma salonuChce sie umowic na farbe bo on jednak robil ja rewelacyjnie i nie niszczyl mi wlosow.Czy ktos wie gdzie on teraz pracuje-przyjmue???Bede WDZIECZNA:jup i:

Kiedyś chodziłam do Jarka i ostatnio będąc u fryzjerki w STUDIO STAR dowiedziałam się że Jarek Budny zbankrutował i teraz podobno sprzedaje Kebab. Chyba na ul: Kilinskiego.
Szkoda fraka
podobno tam pracuje:

Studio Fryzur "OBSESSION"
Teren "Manufaktury"
Ul.Drewnowska 62 I piętro

myślę, że pogłoski o kebabie są dziełem złośliwej konkurencji. Nawet jeśli zbankrutował ze swoim interesem, to jak jest dobrym fryzjerem to zawsze znajdzie pracę.
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:31   #162
wwizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

a zna ktoś salon Prestige w Ksawerowie?
wwizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:05   #163
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny marzę o pieknym blondzie (już mam blond, ale odrobinę za ciemny). Kto jest specem od farbowania w Lodzi?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:46   #164
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez dami1988 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym nawiązać do odejścia kilku b. dobrych fryzjerek. Ja strzygłam się u pani Asi, która już tam nie pracuje. Może ktoś wie gdzie można ją teraz znaleźć? Była świetna w tym co robi. JEŚLI KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA JĄ ZNALEŹĆ TO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ!

A ostatnim razem zapisałam się do innej pani a raczej dziewczyny, która była wcześniej stażystką i muszę powiedzieć, że byłam bardzo nie zadowolona... Dziewczyna bląd farbowana piękność kompletnie nie wiedziała co robi np. nie do strzygła mi włosów przy uszach, nie mówiąc już o tym jak chaotycznie i powolnie pracowała. Nie polecam.
Podaje numer telefonu znaleziony w necie 426620980, pozdrawiam
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 12:11   #165
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny marzę o pieknym blondzie (już mam blond, ale odrobinę za ciemny). Kto jest specem od farbowania w Lodzi?
o, tez poszukuje dobrego fryzjera od pieknego blondu zwykle sama farbuje, ale kolor jest juz lekko rudawy, chcialabym go delikatnie ochlodzic ale zeby wlosy nie byly za bardzo zniszczone...
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:27   #166
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
o, tez poszukuje dobrego fryzjera od pieknego blondu zwykle sama farbuje, ale kolor jest juz lekko rudawy, chcialabym go delikatnie ochlodzic ale zeby wlosy nie byly za bardzo zniszczone...
Mam dokładnie tę sama potrzebę, niby włosy są jasne, ale coś zaczynają w rudosc wpadać, a jej szczerze nie lubię.

Ale rozjasnianie to nie taka prosta sprawa, nie chcę żółtych pasemek...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 23:07   #167
Mores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

cześć jestem tu nowa, jeszcze nie bardzo wiem jak się poruszać po tej "waszej skarbnicy wiedzy", ale będę się starała

jeśli chodzi o koloryzację to mogę z czystym sumieniem polecić mojego mistrza od kolorów Pana Dominika chodze do niego od 6 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a na głowie miałam juz chyba wszystkie możliwe kolory.
Mores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 08:41   #168
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Mores Pokaż wiadomość
cześć jestem tu nowa, jeszcze nie bardzo wiem jak się poruszać po tej "waszej skarbnicy wiedzy", ale będę się starała

jeśli chodzi o koloryzację to mogę z czystym sumieniem polecić mojego mistrza od kolorów Pana Dominika chodze do niego od 6 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a na głowie miałam juz chyba wszystkie możliwe kolory.
A gdzie można tego pana znaleźć, jaki salon? ;>
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 09:22   #169
Reja13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 853
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Mores Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o koloryzację to mogę z czystym sumieniem polecić mojego mistrza od kolorów Pana Dominika chodze do niego od 6 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a na głowie miałam juz chyba wszystkie możliwe kolory.
I jakie ceny proponuje pan Dominik?
Reja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:13   #170
Mores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
A gdzie można tego pana znaleźć, jaki salon? ;>
Pan Dominik przyjmuje od niedawna w Basantispa na ul.Piotrkowskiej 220.
A ceny jak na Goldewella, bo tylko tymi kosmetykami pracuje sa chyba standardowe, więcej niż 200 zł to chyba nie zostawiłam nigdy - ale ja nie mam porównania do innych salonów.

Edytowane przez Mores
Czas edycji: 2010-11-05 o 22:32
Mores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:19   #171
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
(...) Chodzi mi o ścięcie, bez radykalizmu, ot tak, proste cieniowanie, niestety niby proste a nikomu nie wychodzi.
Właśnie wróciłam od fryzjera i pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że jestem na prawdę zadowolona! Zależało mi, żeby nie ścinać włosów za bardzo. Odkąd pamiętam miałam długie, dobrze się w takich czuję, a fryzjerzy zawsze ścinali mi o wiele za dużo. Chciałam je ładnie wycieniować. I fryzjerce się udało. W dodatku wyjaśniła mi dlaczego w moim przypadku (choć mam wysokie czoło) grzywka, którą jakiś czas temu miałam się nie trzymała.
Strzygła mnie p. Gabrysia, którą mogę z czystym sumieniem polecić!
Salon Envy HairClub na Piotrkowskiej 116
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 00:10   #172
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Może któraś z Pań poleci mi fryzjera, który dobrze strzyże średniej długości włosy?

Słyszałam o Panu Tomku Stańczaku, nadal przyjmuje na Piotrkowskiej? Co o nim sądzicie?

Załączam zdjęcie mojej wymarzonej fryzury. Proszę o rady.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:55   #173
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera i pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że jestem na prawdę zadowolona! Zależało mi, żeby nie ścinać włosów za bardzo. Odkąd pamiętam miałam długie, dobrze się w takich czuję, a fryzjerzy zawsze ścinali mi o wiele za dużo. Chciałam je ładnie wycieniować. I fryzjerce się udało. W dodatku wyjaśniła mi dlaczego w moim przypadku (choć mam wysokie czoło) grzywka, którą jakiś czas temu miałam się nie trzymała.
Strzygła mnie p. Gabrysia, którą mogę z czystym sumieniem polecić!
Salon Envy HairClub na Piotrkowskiej 116
ile dalas? i moglabys wkleic zdjecie fryzury? cieniowane wlosy to moja bajka i szukam idealu.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:49   #174
Wyimagin0wana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 425
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czesc Dziewczyny Chce zrobic sobie warkoczyki afrykanskie, mozecie polecic mi jakis salon w Lodzi?
Czy ktoras z Was korzystala z uslug salonu Atelier?
__________________
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Gratuluję, dostajesz ode mnie koronę małej księżniczki wizaż 2012 w dziedzinie mózgi matematyczne.
Wyimagin0wana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:18   #175
Luntek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Który salon wg Was (może ktoś korzystał z ich usług) jest lepszy? Envy- Hair Club na Piotrkowskiej (kosmetyki włoskiej firmy Capillum) czy może Centrum Urody Spa & Cristal przy ul. Aleksandrowskiej (amerykańska marka kosmetyków Z.ONE)? Prosze o opinie )

Pozdrawiam
Luntek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:04   #176
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej!
Szukam dobrego fryzjera w Łodzi,który wykonuje dekoloryzacje. Farbuję włosy na ciemne brązy,ale chciałabym wrócić do swojego naturalnego ciemnego blondu,ponieważ mam dość odrostów ;/. Proszę o adresy i nr telefonów
Dziękuję za pomoc
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:08   #177
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
o, tez poszukuje dobrego fryzjera od pieknego blondu zwykle sama farbuje, ale kolor jest juz lekko rudawy, chcialabym go delikatnie ochlodzic ale zeby wlosy nie byly za bardzo zniszczone...
W temacie fryzjera nadal nic nie wiem, ale poczytaj opinie w KWC o Srebrzyku (płukanka) firmy Kulpol.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:33   #178
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polećcie mi dobrego fryzjera na farbowanie bo obecnie mam 3 kolory na głowie w tym rudawy od nasady. Plissssssssssssssssss i jeszcze zeby nie był aż taki drogi.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:09   #179
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W temacie fryzjera nadal nic nie wiem, ale poczytaj opinie w KWC o Srebrzyku (płukanka) firmy Kulpol.
stosuje plukanki i szampon joanny ale jednak chcialabym cos trwalszego, po plukankach i tym szamponie wlosy sa jednak troche wysuszone i efekt jest do nastepnego mycia. Juz mam lekkie odrosty wiec przydaloby sie pofarbowac, chyba znowu bede musiala to zrobic sama a efekt będzie na 2 tygodnie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:44   #180
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja niezmiennie polecam Anetę z salonu Mega Solar z Dąbrowskiego (róg Dąbrowskiego i Tatrzańskiej, pawilon Dąbrówka)
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.