Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 15:09   #2581
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Iziu!!! Trzymam kciuki i witaj wsród nas- ciagle się którejś z nas udaje, więc uważam ten wątek za szczęśliwy
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:58   #2582
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jak to dobrze wiedzieć,że jest nas aż tyle starjących się o małe fasolki i gratuluję tym,którym się już udało i trzymam kciuki za te oczekujące!!! - sama wiem jak to jest...
My próbujemy od końca sierpnia i jak dotąd to nic nie było - okres prawidłowo co 28 dni...nigdy nie robiłam jeszcze testu ciążowego,bo nie chciałam się rozczarować i zawsze czekałam na ten @ czy przyjdzie i zawsze był na czas...aż do teraz! Miałam dostać 16.12 - wczoraj rano zrobiłam test elektorniczny,ale czaiłam się,żeby mąż nie widział (bo to miałaby być niespodzianka) i nie z pierwszego moczu było,tylko z takich resztek wymuszonych jak mąż zszedł na dół i test był negatywny....
Ale @ jeszcze nie ma - sutki mnie bolą,piersi są jakby trochę nabrzmiałe i mam taki ucisk w dole brzuszka. Jeszcze nigdy tak wcześniej nie miałam i jestem pełna nadziei,że taki prezent na rocznicę i na święta będziemy mieć Mam nadzieję,że się nie rozczarujemy....w poniedziałek rano zrobię kolejny test - tym razem już na świeżo i zobaczymy....
Trzymajcie kciuki!!
Izia trzymamy wszystkie za piekny prezent na swieta
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:01   #2583
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No więc test wyszedł prawdopodobnie negatywny.
złudzenie optyczne? Raczej tak...
Szybciutko zrobiłaś ten test, ja bym jednak dłużej poczekała, choć wiem, ze strasznie ciężkie jest takie czekacie...
A może z kolejnym dniem pojawi sie druga krecha Tego życzę

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Przyszła @ dziś rano
Aj, to niedobrze



Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jak to dobrze wiedzieć,że jest nas aż tyle starjących się o małe fasolki i gratuluję tym,którym się już udało i trzymam kciuki za te oczekujące!!! - sama wiem jak to jest...
My próbujemy od końca sierpnia i jak dotąd to nic nie było - okres prawidłowo co 28 dni...nigdy nie robiłam jeszcze testu ciążowego,bo nie chciałam się rozczarować i zawsze czekałam na ten @ czy przyjdzie i zawsze był na czas...aż do teraz! Miałam dostać 16.12 - wczoraj rano zrobiłam test elektorniczny,ale czaiłam się,żeby mąż nie widział (bo to miałaby być niespodzianka) i nie z pierwszego moczu było,tylko z takich resztek wymuszonych jak mąż zszedł na dół i test był negatywny....
Ale @ jeszcze nie ma - sutki mnie bolą,piersi są jakby trochę nabrzmiałe i mam taki ucisk w dole brzuszka. Jeszcze nigdy tak wcześniej nie miałam i jestem pełna nadziei,że taki prezent na rocznicę i na święta będziemy mieć Mam nadzieję,że się nie rozczarujemy....w poniedziałek rano zrobię kolejny test - tym razem już na świeżo i zobaczymy....
Trzymajcie kciuki!!
Witaj Izia Oczywiście życze Ci powodzenia, kiedyś w końcu mósi sie udać Trzymam kciuki


Dzisiaj przy podcieraniu zauważyłam śladowe ilości krwi, takie jednorazowe minimalne plamienie Lekarz mówił, ze nie zanosi sie u mnie na @ wiec nie wiem o co chodzi Mam nadzieje, że nic złego
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:05   #2584
karola840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Iziu!!! Trzymam kciuki i witaj wsród nas- ciagle się którejś z nas udaje, więc uważam ten wątek za szczęśliwy
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale sledze wasze historie od jakiegos czasu..nawet uronilam pare lez po tym jak kolejnym kobitka sie udaje..wiem sama jak wyczekiwane sa te dwie kreseczki tak sobie pomyslalam ze ten watek przynosi szczescie a ja wlasnie go potrzebuje no i jestem
karola840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:10   #2585
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karola840 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale sledze wasze historie od jakiegos czasu..nawet uronilam pare lez po tym jak kolejnym kobitka sie udaje..wiem sama jak wyczekiwane sa te dwie kreseczki tak sobie pomyslalam ze ten watek przynosi szczescie a ja wlasnie go potrzebuje no i jestem
Witaj Karolaja tez jestem tu nowa i bardzo sie ciesze, ze tu jestem
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:14   #2586
karola840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Witaj Karolaja tez jestem tu nowa i bardzo sie ciesze, ze tu jestem
czesc ritaja tez bardzo sie ciesze ze tu jestem mam nadzieje ze obie niedlugo bedziemy sie cieszyc
karola840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:20   #2587
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karola840 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale sledze wasze historie od jakiegos czasu..nawet uronilam pare lez po tym jak kolejnym kobitka sie udaje..wiem sama jak wyczekiwane sa te dwie kreseczki tak sobie pomyslalam ze ten watek przynosi szczescie a ja wlasnie go potrzebuje no i jestem
Witaj na wątku!

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Witaj Karolaja tez jestem tu nowa i bardzo sie ciesze, ze tu jestem
Rita, co Ty opowiadasz? Już nie jesteś nowa

Ja wiem, że szaleję z tymi testami, czasem uważam, że to głupie, myślę jednak, że mi przejdzie, kiedy rzeczywiście przeżyję megarozczarowanie. Na razie to taki hazard- jak w ruletce, wygrana zdarza się rzadziej, niż się gra, ale ekscytacja ciągle jest.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 17:29   #2588
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witaj na wątku!


Rita, co Ty opowiadasz? Już nie jesteś nowa

Ja wiem, że szaleję z tymi testami, czasem uważam, że to głupie, myślę jednak, że mi przejdzie, kiedy rzeczywiście przeżyję megarozczarowanie. Na razie to taki hazard- jak w ruletce, wygrana zdarza się rzadziej, niż się gra, ale ekscytacja ciągle jest.
Justynka dzieki ci Kobieto! Toz Ty prawdziwa hazardzistka jestes!
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 17:53   #2589
karola840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witaj na wątku!


Ja wiem, że szaleję z tymi testami, czasem uważam, że to głupie, myślę jednak, że mi przejdzie, kiedy rzeczywiście przeżyję megarozczarowanie. Na razie to taki hazard- jak w ruletce, wygrana zdarza się rzadziej, niż się gra, ale ekscytacja ciągle jest.
Mnie tez korci ale to dopiero 9 dzien po stosunku...wiec mysle sobie ze za wczenie chyba..hmm moze poczekam do @ ..chociaz u mnie to ciezko powiedziec kiedy to bedzie bo moje cykle sa bardzo nieregularne...moze zrobie sobie prezent na swieta w postaci stu testow.. bede miala zapas
karola840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 20:17   #2590
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Justynka dzieki ci Kobieto! Toz Ty prawdziwa hazardzistka jestes!
Ołłł, jessss

Cytat:
Napisane przez karola840 Pokaż wiadomość
Mnie tez korci ale to dopiero 9 dzien po stosunku...wiec mysle sobie ze za wczenie chyba..hmm moze poczekam do @ ...moze zrobie sobie prezent na swieta w postaci stu testow.. bede miala zapas
Oczywiście, że za wcześnie- u mnie 8smy dzień po stosunku
A prezent w postaci testów- już zrobiłam.

Teraz mi się wydaje, że ten cień cienia na teście rano to jednak było złudzenie. Jakby się człowiek wpatrywał w białą kartkę i chciał na niej z całego serca coś zobaczyć...to by zobaczył
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:13   #2591
karola840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ołłł, jessss


Oczywiście, że za wcześnie- u mnie 8smy dzień po stosunku
A prezent w postaci testów- już zrobiłam.

Teraz mi się wydaje, że ten cień cienia na teście rano to jednak było złudzenie. Jakby się człowiek wpatrywał w białą kartkę i chciał na niej z całego serca coś zobaczyć...to by zobaczył
troche jakos dziwnie mnie pobolewaja jajniki..albo cokolwiek to jest w dole brzucha..raz z jednej raz z drugiej...@mam dostac za ok 10 dni...ale na punktualnosci tej mojej@ to za bardzo mi ma co polegac B) ..pozatym jestem senna ciagle...mam bole glowy.. Czy ja juz calkiem zwariowalam..?
karola840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 21:20   #2592
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Justyna przez Ciebie będę jutro robić test Bo się nakręciłam i może mnie to ostudzi trochę. Ogólnie od 1 stosunku będzie 2 tygodnie a od ostatniego 8 dni Ciekawe co tam wyjdzie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 00:02   #2593
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Justyna przez Ciebie będę jutro robić test Bo się nakręciłam i może mnie to ostudzi trochę
Ojej, to ja może przestanę się wygłupiać (tzn. wygłupiać się nie przestanę, ale będę siedzieć cicho)

Atilo- trzymam kciuki!

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karola840 Pokaż wiadomość
troche jakos dziwnie mnie pobolewaja jajniki..albo cokolwiek to jest w dole brzucha..raz z jednej raz z drugiej...@mam dostac za ok 10 dni...ale na punktualnosci tej mojej@ to za bardzo mi ma co polegac B) ..pozatym jestem senna ciagle...mam bole glowy.. Czy ja juz calkiem zwariowalam..?
a może za bardzo się do Świąt przykładasz i zmęczenie wychodzi?
Spox, nie zwariowałaś, to mogą być objawy czegoś innego. całuję
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 09:03   #2594
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dziś na 100% test z jedną kreseczką
Już się nie ekscytuję, jak wczoraj
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 10:32   #2595
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Justyna wiesz, że żartowałam
U mnie ten sam wynik co u Ciebie i w sumie dobrze bo jak @ jednak przyjdzie to się tak bardzo nie rozczaruję. Z następnym testem czekam jednak do świąt.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:05   #2596
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

No właśnie- mnie napięcie zeszło. i bardzo dobrze!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:02   #2597
Tosiaczek_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

witajcie Dziewczynki
Trochę zabiegana ostatnio jestem i nie bardzo mogę wpadać tu tak często jak bym chciała,ale przynajmniej w śledzeniu wątku staram się być na bieżąco (nawet jeśli czasem nie piszę przez kilka dni )
u mnie w tym m-cu na pewno nic nie będzie (z przyczyn od nas niezależnych brak starań w odpowiednim czasie ), a wczoraj sniło mi się, że zobacyzłam dwie mocne kreski na teście - nie macie pojęcia jaka skołowana się obudziłam - i tak sobie to interpretuję, że (skoro ja już na pewno nie, przynajmniej jeszcze nie teraz ), to przynajmniej kilka z Was - OBY TE WSZYSTKIE KTÓRE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ROBIĄ KOLEJNE TESTY I WYPATRUJĄ NA NICH UPRAGNIONEJ DRUGIEJ KRESECZKI - a niechciana @ a przyjść w okolicy Świąt - to tak sobie myślę że Wy będziecie mogły podzielić się takimi radosnymi nowinami na Święta OBY TAK BYŁO!!! 3mam mooocno ksiuki! i wypatruję kolejnych dobrych wieści na forum
__________________
Tosiaczek_1
Tosiaczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 08:22   #2598
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

A jaki wedlug was jest najlepszy test ciażowy mozecie mi jakis polecic
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 09:18   #2599
Izia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Iziu!!! Trzymam kciuki i witaj wsród nas- ciagle się którejś z nas udaje, więc uważam ten wątek za szczęśliwy
Dzięki dziewczyny za ciepłe powitanie Jeszcze nie zrobiłam testu,bo przez weekend pracowałam i nie miałam jak kupić No ale dziś mam dzień wolny,to lecę do apteki i zrobię jutro z rana - mamy rocznicę ślubu,to może akurat Sutki dalej bolą,czasami jakby ucisk w dole brzuszka,ale @ ani żadnych jej śladów nie ma....i proszę,żeby nie było
W sumie to nie wiem,kiedy dokładnie mogło dojść do zapłodnienia,bo w tym miesiącu nic nie obliczałam - postanowiłam wejść na luzik i nie wywierać presji na sobie,a zwłaszcza na mężusiu,żeby on się nie stresował.Więc nawet nie rozmawialismy o dniach płodnych,nie mówiłam dosłownie o niczym co miałoby z dzidziusiem styczność Od sierpnia ograniczałam siłownię,basen,w ogóle nie piłam alkoholu itp.,bo bałam się,że jak coś wyjdzie,to coś się stanie a w tym miesiącu robiłam to,co dawniej i jakieś nadzieje są normalnie ćwiczyłam,na basen i nawet do łaźni chodziliśmy,w zeszły piątek mieliśmy Christmas party to nawet i Guinessa się napiłam
A jakie testy kupujecie dziewczyny? Bo u nas są w większości elektroniczne,a jak są zwykłe,to i tak sporo kosztują,bo przynajmniej kilka euro...no ale jak chce się wiedzieć
Ależ się niecierpliwię....
Pozdrowionka
Izia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:48   #2600
Toska28
Raczkowanie
 
Avatar Toska28
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 300
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
A jakie testy kupujecie dziewczyny? Bo u nas są w większości elektroniczne,a jak są zwykłe,to i tak sporo kosztują,bo przynajmniej kilka euro...no ale jak chce się wiedzieć
Ależ się niecierpliwię....
Pozdrowionka
Czesc Izia Ja kupilam niby ze czuly,ale nie potwierdzil mi ciazy(choc byla),wiec go nie polecam,a dalam za niego niecale 17euro.U mnie najtanszy kosztuje 15e,ale na ebayu mozna za krocie kupic.
Podam linka do tego testu,ktory ja mialam.Odradzam,ale moze bylo cos z nim nie tak,hm...

http://www.clearblue.com/es/nueva-pr...concepcion.php

Edytowane przez Toska28
Czas edycji: 2010-12-20 o 09:50
Toska28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:32   #2601
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witajcie kochane!

Trzymam kciuki za Was wszystkie.

My rowniez staramy sie z mezem o druga ciaze. Pierwsza przyszla jak na zawolanie ale niestety nie skonczyla sie szczesliwie. Odczekalismy przepisowy czas i w grudniu juz poszlismy na calego! 23.12. powinnam miec okres. Czy bedzie? Zobaczymy.

Jezeli chodzi o testy to polecam jednak te paskowe, ktore sie zanuza w pojemniku z moczem - w drugi dzien spoznionego okresu wyskoczyla mi tam gruba czerwona krecha nie budzaca zadnych watpliwosci. Dla porownania - na tym, ktory sie obsikuje (hehe) pojawila sie kreska ale bardzo blada - taka widziana bardziej oczami wyobrazni
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 11:48   #2602
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tosiaczek_1 Pokaż wiadomość
OBY TE WSZYSTKIE KTÓRE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ROBIĄ KOLEJNE TESTY I WYPATRUJĄ NA NICH UPRAGNIONEJ DRUGIEJ KRESECZKI - a niechciana @ a przyjść w okolicy Świąt - to tak sobie myślę że Wy będziecie mogły podzielić się takimi radosnymi nowinami na Święta OBY TAK BYŁO!!! 3mam mooocno ksiuki! i wypatruję kolejnych dobrych wieści na forum
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za ciepłe powitanie Jeszcze nie zrobiłam testu,bo przez weekend pracowałam i nie miałam jak kupić No ale dziś mam dzień wolny,to lecę do apteki i zrobię jutro z rana - mamy rocznicę ślubu,to może akurat Sutki dalej bolą,czasami jakby ucisk w dole brzuszka,ale @ ani żadnych jej śladów nie ma....i proszę,żeby nie było
Oczywiście! Oby nie było!

Cytat:
Napisane przez marina7 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!

Trzymam kciuki za Was wszystkie.

My rowniez staramy sie z mezem o druga ciaze. Pierwsza przyszla jak na zawolanie ale niestety nie skonczyla sie szczesliwie. Odczekalismy przepisowy czas i w grudniu juz poszlismy na calego! 23.12. powinnam miec okres. Czy bedzie? Zobaczymy
Dziękuję- u mnie @ w Wigilię
Tymczasem przed terminem znów robiłam test i jak pisze Marina- kreseczka widziana oczami wyobraźni
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:24   #2603
Izia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Toska28 Pokaż wiadomość
Czesc Izia Ja kupilam niby ze czuly,ale nie potwierdzil mi ciazy(choc byla),wiec go nie polecam,a dalam za niego niecale 17euro.U mnie najtanszy kosztuje 15e,ale na ebayu mozna za krocie kupic.
Podam linka do tego testu,ktory ja mialam.Odradzam,ale moze bylo cos z nim nie tak,hm...

http://www.clearblue.com/es/nueva-pr...concepcion.php
No ja właśnie pierwszy robiłam z clearblue i wyszło,że nie....dziś kupiłam First Response (było buy one get one free) i zrobiłam,ale wyszła jedna kreska i teraz zaczął mnie tak jak przy okresie pobolewać brzuszek i zauważyłam rdzawe na razie plamy na bieliźnie,czyli chyba @ przyszedł ale tym razem nie płaczę...szkoda tylko,że organizm mi wywinął taki numer,bo wcześniej nie miałam takiej dużej nadziei echhh no cóż - pewnie to okres przedświąteczny tak podziałał i mój mózg wysłał sygnały i wszystko się opóźniło...
Będziemy próbować dalej
Pozdrowionka i mam nadzieję,że tym,którzy czekają tak jak ja czekałam pojawi się wymarzona extra kreseczka jeszcze przed świętami albo w święta
Izia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:22   #2604
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izia2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jak to dobrze wiedzieć,że jest nas aż tyle starjących się o małe fasolki i gratuluję tym,którym się już udało i trzymam kciuki za te oczekujące!!! - sama wiem jak to jest...
Trzymajcie kciuki!!
Mnie też jest raźniej, wiedząc, że nie jestem sama

Kciuki trzymam zawsze, za wszystkei i za każdą z osobna

Cytat:
Napisane przez karola840 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale sledze wasze historie od jakiegos czasu..nawet uronilam pare lez po tym jak kolejnym kobitka sie udaje..wiem sama jak wyczekiwane sa te dwie kreseczki tak sobie pomyslalam ze ten watek przynosi szczescie a ja wlasnie go potrzebuje no i jestem
witaj oby tobie też sie poszczęściło

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ołłł, jessss

Teraz mi się wydaje, że ten cień cienia na teście rano to jednak było złudzenie. Jakby się człowiek wpatrywał w białą kartkę i chciał na niej z całego serca coś zobaczyć...to by zobaczył
wiem o czym mówisz

ja tak kiedyś zobaczyłam 2 krechy Krecha była ale jedna, druga to fatamorgana

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Justyna przez Ciebie będę jutro robić test Bo się nakręciłam i może mnie to ostudzi trochę. Ogólnie od 1 stosunku będzie 2 tygodnie a od ostatniego 8 dni Ciekawe co tam wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Tosiaczek_1 Pokaż wiadomość
OBY TE WSZYSTKIE KTÓRE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ROBIĄ KOLEJNE TESTY I WYPATRUJĄ NA NICH UPRAGNIONEJ DRUGIEJ KRESECZKI - a niechciana @ a przyjść w okolicy Świąt - to tak sobie myślę że Wy będziecie mogły podzielić się takimi radosnymi nowinami na Święta OBY TAK BYŁO!!! 3mam mooocno ksiuki! i wypatruję kolejnych dobrych wieści na forum
witaj Tosiaczku ja życzę Ci wiecej sytuacji sprzyjających starankom
Cytat:
Napisane przez marina7 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!

Trzymam kciuki za Was wszystkie.

My rowniez staramy sie z mezem o druga ciaze. Pierwsza przyszla jak na zawolanie ale niestety nie skonczyla sie szczesliwie. Odczekalismy przepisowy czas i w grudniu juz poszlismy na calego! 23.12. powinnam miec okres. Czy bedzie? Zobaczymy.

Jezeli chodzi o testy to polecam jednak te paskowe, ktore sie zanuza w pojemniku z moczem - w drugi dzien spoznionego okresu wyskoczyla mi tam gruba czerwona krecha nie budzaca zadnych watpliwosci. Dla porownania - na tym, ktory sie obsikuje (hehe) pojawila sie kreska ale bardzo blada - taka widziana bardziej oczami wyobrazni
witaj, życze powodzenia trzymam kciuki


Ja ponownie w przeciagu 3 tygodni mam minimaln śladowe, plamienia @ ciągle nie ma i oby nie było, choć bałam się że plamienia mogą zwiastować @
Zaniepokoiły mnie te plamienia, bo to już kolejny raz (1,2,3 grudnia i 17,18,20 grudnia) i byłam dziś u gin, który stwierdził, że to albo bardzo wczesna ciąża,albo problemy z cyklem miesiączkowym. Bardziej obstawił ze to ciąża, bo tydzien temu było widać malutki pęcherzyk, Mam przyjść po Świętach na USG
Ja juz w końcu sama nie wiem czy to ciąża, czy nie
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010


Edytowane przez Atila
Czas edycji: 2010-12-20 o 14:29
Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:51   #2605
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Zaniepokoiły mnie te plamienia, bo to już kolejny raz (1,2,3 grudnia i 17,18,20 grudnia) i byłam dziś u gin, który stwierdził, że to albo bardzo wczesna ciąża,albo problemy z cyklem miesiączkowym. Bardziej obstawił ze to ciąża, bo tydzien temu było widać malutki pęcherzyk, Mam przyjść po Świętach na USG
Ja juz w końcu sama nie wiem czy to ciąża, czy nie
kochana, oby @ nie przyszedł, a kropeczka okazała się ciążą!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:18   #2606
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

nie dziękuje
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 06:41   #2607
Tosiaczek_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Atila Pokaż wiadomość
Mnie też jest raźniej, wiedząc, że nie jestem sama

Kciuki trzymam zawsze, za wszystkei i za każdą z osobna


witaj oby tobie też sie poszczęściło


wiem o czym mówisz

ja tak kiedyś zobaczyłam 2 krechy Krecha była ale jedna, druga to fatamorgana




witaj Tosiaczku ja życzę Ci wiecej sytuacji sprzyjających starankom

witaj, życze powodzenia trzymam kciuki


Ja ponownie w przeciagu 3 tygodni mam minimaln śladowe, plamienia @ ciągle nie ma i oby nie było, choć bałam się że plamienia mogą zwiastować @
Zaniepokoiły mnie te plamienia, bo to już kolejny raz (1,2,3 grudnia i 17,18,20 grudnia) i byłam dziś u gin, który stwierdził, że to albo bardzo wczesna ciąża,albo problemy z cyklem miesiączkowym. Bardziej obstawił ze to ciąża, bo tydzien temu było widać malutki pęcherzyk, Mam przyjść po Świętach na USG
Ja juz w końcu sama nie wiem czy to ciąża, czy nie
dzięki wielkie
ja wierzę, że ten pęcherzyk to jest już TO, na co tak czekasz 3mam moooocno kciuki:kc iuki: musi być dobrze (i musi się w końcu przynajmniej niektórym z nas UDAĆ )

PS - witam też nowe Osóbki na forum za Was, jak i za wszystkie pozostałe Dziewczyny marzące o tej drugiej kreseczce na teście 3mam caaały czas baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaardzo moooooooooooocno kciuki!!!
pozdrawiam i życzę udanego dnia wszystkim
__________________
Tosiaczek_1
Tosiaczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 07:25   #2608
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam Was Kochane!

Wczoraj, chwilke po napisaniu posta, dostalam niespodziewanie wczesnie okres. Nie jestem ani smutna ani rozczarowana. Dzieci przychodza wtedy, kiedy chca a nie wtedy, gdy tego chcemy my...

Trzymam za Was kciuki!!!

Starajmy sie przede wszystkim pielegnowac milosc, a wczesniej czy pozniej pojawia sie jej owoce (wiem wiem, mowie jak ksiadz :/ )
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:13   #2609
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Kochana
Mnie już brzuch pobolewa, więc też na pewno nie tym razem. Dobrze, że wiem wcześniej
tak więc przechodzę w wątku do następnego roku!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:29   #2610
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kochana
Mnie już brzuch pobolewa, więc też na pewno nie tym razem. Dobrze, że wiem wcześniej
tak więc przechodzę w wątku do następnego roku!
Oh nie trac nadziei nie trac. Na poczatku ciazy tez pobolewa brzuch jak na @. Bedzie co ma byc
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.