Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 10:55   #1
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10

Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?


aa

Edytowane przez poszlaoladoprzedszkola
Czas edycji: 2012-08-02 o 07:03
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:58   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
kiedyś brałam już tabletki antykoncepcyjne i strasznie przytyłam dopiero po roku udało mi sie schudnąć. Teraz lekarz mi znowu przepisał je na pół roku czytałam że one zatrzymują wodę, to jak będę piła dużo wody, to przytyję ? Teraz już nic nie jem, oprócz owoców, ale też staram się je ograniczyć, by nie przytyć i żeby zabić głód piłam wodę, ale przypomniało mi się, że one właśnie ją zatrzymują. I mimo mojej "diety" przytyłam trochę ;(
wiesz, ja słyszałam że można schudnąć 10 kg w 5 minut. wystarczy sobie uciąć nogę.

jak masz takie efekty uboczne to po co bierzesz te tabletki? zamierzasz przez pół roku nic nie jeść?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 12:11   #3
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Bo to są jedyne leki, które mi pomogą, bo się wykrwawiam. Wcale nie chciałam ich brać, ale żadne inne mi nie pomagały.
A ja sie nie pytałam co mam zrobić żeby schudnąć, bo znam wiele sposobów, tylko czy od picia wody przytyję, bo one zatrzymują wodę.
Przecież jem owoce i warzywa, to nie jest "nic"
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 12:17   #4
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
Bo to są jedyne leki, które mi pomogą, bo się wykrwawiam. Wcale nie chciałam ich brać, ale żadne inne mi nie pomagały.
A ja sie nie pytałam co mam zrobić żeby schudnąć, bo znam wiele sposobów, tylko czy od picia wody przytyję, bo one zatrzymują wodę.
Przecież jem owoce i warzywa, to nie jest "nic"
może np. skonsultuj się w innym lekarzem? chodzi o to że masz zbyt obfite okresy tak? w ogóle raczył cię ktoś zdiagnozować czy ot tak tabletki będą kul i cacy? jakie to tabletki?

co za różnica czy się wykrwawisz czy umrzesz z głodu?

i odpowiadając na twoje pytanie - nie, od wody się nie tyje. woda nie ma cukru, tłuszczu, kalorii. mniej więcej jak powietrze.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 13:19   #5
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Byłam u wielu lekrzy i robili mi wiele badań. Brałam hormony, których mi brakowało i dalej nic. I tak każdy lekarz, u którego byłam, mówił że antykoncepcyjne pomogą..

Nie, miałam okres przez 2 miesiące, dzień w dzień. Dopiero po 2-3 tabletkach mi sie skonczył.

Yaz- tak sie nazywają.

Ja nie umrę z głodu, ogólnie mało jem zawsze i dla mnie to jest normalne.

To dobrze, że nie przytyję od wody, myślałam że jak zatrzymuje ją, to przytyję.
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 14:23   #6
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
Byłam u wielu lekrzy i robili mi wiele badań. Brałam hormony, których mi brakowało i dalej nic. I tak każdy lekarz, u którego byłam, mówił że antykoncepcyjne pomogą..

Nie, miałam okres przez 2 miesiące, dzień w dzień. Dopiero po 2-3 tabletkach mi sie skonczył.

Yaz- tak sie nazywają.

Ja nie umrę z głodu, ogólnie mało jem zawsze i dla mnie to jest normalne.

To dobrze, że nie przytyję od wody, myślałam że jak zatrzymuje ją, to przytyję.
spuchniesz jeżeli puchłaś wcześniej to zapewne teraz też będziesz.
są inne tabletki, inne metody, hormonalne i nie. jeżeli mówisz lekarzowi że czujesz się tragicznie a on i tak ci przepisuje to samo to idź do innego. choćby i 50tego z kolei.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 14:49   #7
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Ale to już nie jest pierwszy raz jak tak mam i nic mi nigdy nie pomagało. A chodziłam do różnego rodzaju lekarzy, nie tylko ginekologów. I bralam różne tabletki, które mi nie pomagały. Te jedynie mi pomagały. Więc jak nie bede jadła to nie spuchnę i nie przytyję.
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:03   #8
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

spoko. twoje zdrowie, twoja anemia.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:27   #9
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Woda Ci się zatrzymuje razem z toksynami w organizmie. Tak więc jeśli będziesz jej piła duuużo to wypłucze Ci toksyny i nie będzie się z nimi gromadziła w organizmie. Tabletki Yaz mają małą dawkę hormonów, na dodatek są nowej generacji. |Troche dziwne że tak na Ciebie działają. Próbowałaś tabletek Novynette albo Regulon? Dawka ta sama, a ja po nich nie tyłam. Możesz spróbować też jakiś tabletek albo ziółek moczopędnych, powinny pomóc na zastój wody
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:15   #10
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Kilka lat temu brałam Regulon i 10 kg przytyłam po półtora miesiąca i też się źle czułam po nich.. A dużo czytałam o tabletkach Yaz i ludzie źle sie wypowiadają na ich temat, nawet celulit im sie robi.. więc chyba skoncze to opakowanie i wcale nie bede już żadnych antykoncepcyjnych brać.. Ale ja sobie nie wybierałam tabletek, lekarka mi je przepisała, bo uważa że jak są nowej generacji, to nie przytyje. Ale i tak przytyłam i źle sie po nich czuję.. Nie polecam ich nikomu, są beznadziejne.
A zioła to często piję, bo lubię, wtedy też piłam i przytyłam.. ;|
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:51   #11
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Wiele moich koleżanek je brało i jedna nawet schudła po Yaz, a piersi jej urosły jednocześnie. Szczerze to wydaje mi się, że zbyt dużą moc przypisujesz wszyyystkim możliwym tabletkom. Nie wierzę, że po każdych tyłaś i to tak dużo nie jedząc dużo więcej. A opinie w necie na temat tabletek.... no cóż, chyba nie ma takich z których 100% byłoby zadowolonych :p W sumie nie rozumiem po co ten wątek, skoro jesteś na nie ze wszystkim, a tabletki które twierdzisz, że Ci szkodzą łykasz.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 18:07   #12
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Mi chodziło czy tylko od wody przytyję. A nie ogólnie. Poza tym ja ich nie łykam dla przyjemności tylko dlatego bo muszę. A biorę je od 2 tyg.
To zależy od organizmu, niektórzy w ogóle nie tyją, niektórzy chudną, a inni przybierają na wadze.
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:43   #13
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

10 kg w miesiąc? nie, to nie woda. wody się może zatrzymać kilka kg, ale nie tyle, byłabyś mocno napuchnięta. Receptą jest nie opychać się i nie zwalać tego na tabsy. Za dużą moc im przypisujesz , szczególnie że twierdzisz, że wszystkie tak na Ciebie działają, a twój lekarz to ignoruje.
Ty serio pytałaś, czy możesz nabrać tłuszczu od wody!? Nie chodziło Ci o jej zatrzymanie w organizmie i napuchnięcie?!
Idź lepiej pogadać z lekarzem, zanim sobie zaszkodzisz i nabawisz się anemii przez głupotę. Powodzenia
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:29   #14
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Ale ja mam anemię i to od małego i nigdy jej nie wyleczyli, bo nigdy sie nie zgadzałam na szpital itp. biore tylko rożnego typu tabletki, ktore i tak nic nie dają.
Może to było napuchnięcie, ale okropnie wylgądałam.. I ciężko było to zrzucić.. ;/
Powiedziałam lekarzowi, on powiedział że mam tak wyniszczony organizm, że muszę brać te tabletki i muszę poczekać przynajmniej 3 miesiące, wtedy może przestanę źle się czuć. A po 3 miesiacach mowi ze zostaly tylko 3 i zebym wytrzymala, bo po innych pewnie też będę się źle czuć i nie od razu mi przejdzie ;| z tymi pewnie będzie tak samo, choć inny lekarz. żal mi ich..
Szczerze to nawet nie odróżniam napuchnięcia od przytycia. Nie interesowałam się nigdy tym, po prostu dla mnie jest jedno okreslenie: być grubym. I nie bawię się w to czy jest to napuchnięcie czy tłuszcz.
Poza tym ja się nigdy nie opychałam i nie opycham. Zawsze jadłam jeden posilek dziennie (teraz w ogóle), zero słodyczy, owoce i warzywa dla zabicia głodu. Więc to nie moja wina

Edytowane przez poszlaoladoprzedszkola
Czas edycji: 2011-06-13 o 21:31
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:40   #15
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
Ale ja mam anemię i to od małego i nigdy jej nie wyleczyli, bo nigdy sie nie zgadzałam na szpital itp. biore tylko rożnego typu tabletki, ktore i tak nic nie dają.
(.......)Zawsze jadłam jeden posilek dziennie (teraz w ogóle), zero słodyczy, owoce i warzywa dla zabicia głodu. Więc to nie moja wina
Zaczynam myśleć, że jesteś trollem, ewentualnie głupia, ale chyba jednak głupi troll, któremu się nudzi w wakacje
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:16   #16
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Troll kojarzy mi się z kimś nieatrakcyjnym, więc jeżeli o to Ci chodzi, to się mylisz. Wiele razy proponowali mi sesje lub żebym została modelką, ale modelka=głupia, więc zrezygnowałam, bo irytujące są te stereotypy. I mam wyższe ambicje w życiu. Poza tym ukończyłam szkołę z wyróżnieniem (mam na myśli liceum, wolę wyjaśnić, bo zaraz byś pewnie chciała zabłysnąć intelektem i byś wyjechała z podstawówką lub gimnazjum), więc jestem mądra. Ale nie będę Ci się tłumaczyć, widocznie jesteś zakompleksiona i otyła, że dla Ciebie 10 kg (a nawet te 5) jakbyś przytyła nie robi żadnej różnicy. Mogę Ci tylko i wyłącznie współczuć. To że ktoś dba o siebie i swoje ciało, nie oznacza, że jest głupi, twierdzą tak tylko tzw. "pasztety". Na pewno do nich należysz Dowodem może na to być strona wiocha.pl, zdjęcia atrakcyjnych kobiet, o ładnych kształtach, pięknych buziach, dodają tylko i wyłącznie dziewczyny i je obrażają, bo im zazdroszczą. To jest takie żałosne, tak samo jak Ty
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:20   #17
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
Troll kojarzy mi się z kimś nieatrakcyjnym, więc jeżeli o to Ci chodzi, to się mylisz. Wiele razy proponowali mi sesje lub żebym została modelką, ale modelka=głupia, więc zrezygnowałam, bo irytujące są te stereotypy. I mam wyższe ambicje w życiu. Poza tym ukończyłam szkołę z wyróżnieniem (mam na myśli liceum, wolę wyjaśnić, bo zaraz byś pewnie chciała zabłysnąć intelektem i byś wyjechała z podstawówką lub gimnazjum), więc jestem mądra. Ale nie będę Ci się tłumaczyć, widocznie jesteś zakompleksiona i otyła, że dla Ciebie 10 kg (a nawet te 5) jakbyś przytyła nie robi żadnej różnicy. Mogę Ci tylko i wyłącznie współczuć. To że ktoś dba o siebie i swoje ciało, nie oznacza, że jest głupi, twierdzą tak tylko tzw. "pasztety". Na pewno do nich należysz Dowodem może na to być strona wiocha.pl, zdjęcia atrakcyjnych kobiet, o ładnych kształtach, pięknych buziach, dodają tylko i wyłącznie dziewczyny i je obrażają, bo im zazdroszczą. To jest takie żałosne, tak samo jak Ty
pierwsze zdanie warto zapamiętać

szkoda że bo nawet śmiesznie było ;p
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:46   #18
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

niby śmieszne, chociaż przerażała mnie wizja, że ktoś tak głupi może chodzić po ziemi
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:01   #19
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Chyba coś się tutaj rozpętało...
Nie zbyt tu miło się zrobiło. Dziewczyno od wody nie przytyjesz, tylko Ty musisz więcej jeść a nie tylko 1 posiłek bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Ja brałam tabletki yaz i jakiś efrktów ubocznych nie odczułam.Brałam je na wywołanie miesiączki po porodzie.
One nie zatrzymują wody w organizmie, więc może i nawet mogłabyś schudnąć po nich, ale każdy jest inny wiadomo. A o której godz je bierzesz? Kiedyś ktoś mi mówił, aby tabletki brać wieczorem, bo wtedy mniej się je i tak potem od nich nie puchnie. Nie wiem co w tym prawdy, ale może trochę jest. A jakieś osłonowe bierzesz, też przydało by się (lacibios np) ?
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 11:07   #20
poszlaoladoprzedszkola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Ja biorę je rano. Ale nie czuję głodu. Poza tym kiedyś też brałam tabletki, ale brałam wieczorem i przytyłam 10 kg, to chyba nie ma regóły.
Ja właśnie przytyłam od nich, a miesiąc je brałam, a dużo ćwiczyłam, nie jadłam... w dodatku strasznie boli mnie od nich brzuch.
Ja postanowiłam że wcale nie będę brała już antykoncepcyjnych, więc nie chce mi się bawić w to, czy osłona coś pomoże.
Ale dzięki za miłą odpowiedź
poszlaoladoprzedszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 21:26   #21
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Cytat:
Napisane przez poszlaoladoprzedszkola Pokaż wiadomość
kiedyś brałam już tabletki antykoncepcyjne i strasznie przytyłam dopiero po roku udało mi sie schudnąć. Teraz lekarz mi znowu przepisał je na pół roku czytałam że one zatrzymują wodę, to jak będę piła dużo wody, to przytyję ? Teraz już nic nie jem, oprócz owoców, ale też staram się je ograniczyć, by nie przytyć i żeby zabić głód piłam wodę, ale przypomniało mi się, że one właśnie ją zatrzymują. I mimo mojej "diety" przytyłam trochę ;(
no błagam
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:37   #22
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne-od picia wody przytyję ?

Poszla Ola do przedszkola , ty masz zaburzenia odzywiania i to jest Twoj glowny problem, a od picia wody jeszcze nikt nie przytyl.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.