Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 21:55   #31
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

nie polecam schodzi nierównomiernie , są plamy i brudzi ubranie. lepiej skoczyć na solarium.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:30   #32
Atka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Cytat:
Napisane przez marmoladka Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odp dobrze zapytałam na forum uffff tak wiec pozostaje solarium wysusza skóre ale cuż bedzie sie trzeba poswięcić Więc z tego opalania natryskowego rezygnuje nie chciuałabym aby ten piekny dzien popsuła mi sciekajaca po mojej cudnej kiecce opalenizna
ja na twoim miejscu opalaliłabym się próbnie kilka tygodnie przed śłubem żeby zobaczyć czy faktycznie tak schodzi i brudzi jak co niektórzy opisują , napewno dużo znaczy jeżeli osoba opalająca cię ma doświadczenie i używa dobrych kosmetyków , a nie jakiegoś badziewia. Kto wie może akurat ci podpasuje takie opalanie i na ślub też się zdecydujesz opalić pamiętaj jest wiele czynników odpowiadających za śliczną opalenizne , czy będziesz ją puźniej nawilżać , twój stan skóry itp. Nie sugeru się opiniami innych ,bo skąd możesz wiedzieć jakich kosmetyków używali napewno sama już sie nie raz przekonałaś że kosmetyk , kosmetykowi nie równy. Nie rób niczego tez na ostatnia chwile . A i jak już się zdecydujesz na opalanie natryskowe umów sie na wieczór i nie zakładaj obcisłych rzeczy . Pierwsze 6 godzin trzeba troszke uważać żeby nie pobródzić ubrania ale po prysznicu nie masz co się obawiać . Obecnie co ja słyszałam na temat kosmetyków to sunfx jest podobno dobry. Może też dodam że kiedyś sama byłam wielką zwolenniczką solarium ale się to zmieniła kiedy zaczeły się moje problemy skórne , teraz już wiem że nie warto przeliczać wszystkiego na pieniądze( chocią solarium wcale nie jest takie tanie ) i że zdrowie jest najważniejsze a z tego co wiem to opalanie natryskowe jest absolutnie bezpieczne mogą używać go nawet kobiety w ciąży . Ale decyzja należy do Was. Pozdrawiam .
Atka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 19:53   #33
minika69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Cytat:
Napisane przez marmoladka Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za odp dobrze zapytałam na forum uffff tak wiec pozostaje solarium wysusza skóre ale cuż bedzie sie trzeba poswięcić Więc z tego opalania natryskowego rezygnuje nie chciuałabym aby ten piekny dzien popsuła mi sciekajaca po mojej cudnej kiecce opalenizna
moja droga,samoopalacze wysuszają skórę jeszcze bardziej i mają w składzie parabeny-składniki rakotwórcze.Także jaj pójdziesz na solarium to nic gorszego na pewno Ci się nie stanie.Nie zawsze to co mówią w telewizji to prawda po prostu produceńci samoopalaczy mają więcej kasy.
minika69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:30   #34
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

raz byłam na takim opalaniu - ale od pasa w górę. Zapłaciłam 40 zł. Głównie była to twarz, dekold, ramiona i ręce, plecy. Zlazło po 3 dniach praktycznie, mimo, ze przed tym zrobiłam sobie porządny peeling i potem jeszcze wsmarowałam balsam samoopalajacy. Śmierdziało jeden dzień. Najszybciej zaczęło się ścierać z wierzchów dłoni i z twarzy. Generalnie nie polecam
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:33   #35
CZARNA1979
Raczkowanie
 
Avatar CZARNA1979
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mzowieckie
Wiadomości: 312
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Cytat:
Napisane przez minika69 Pokaż wiadomość
moja droga,samoopalacze wysuszają skórę jeszcze bardziej i mają w składzie parabeny-składniki rakotwórcze.Także jaj pójdziesz na solarium to nic gorszego na pewno Ci się nie stanie.Nie zawsze to co mówią w telewizji to prawda po prostu produceńci samoopalaczy mają więcej kasy.

co za bzdura .... samoopalacze gorsze niż solarium ? dziewczyno ???? gdzie Ty to usłyszałaś ?
CZARNA1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 08:37   #36
Atka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Opalanie natryskowe zamiast solarium - zachęcamy do obejrzenia krótkiego spotu o opalaniu natryskowym w programie Dzień Dobry TVN. Pokazują tam jak wygląda zabieg opalania, omawiają zalety i koszty zabiegu
Atka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:39   #37
minika69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Cytat:
Napisane przez CZARNA1979 Pokaż wiadomość
co za bzdura .... samoopalacze gorsze niż solarium ? dziewczyno ???? gdzie Ty to usłyszałaś ?
samoopalacze opalają DHA-żeby skóra nabrała brązowej skóry dha potrzebuje bardzo dużo wody więc pobiera sobie ją ze skóry.To powoduje wysuszanie skóry,o zatykaniu por już nie wspomnę.Do tego dochodzi użycie środków konserwujących takich jak rakotwórzy paraben-sprawdz sobie jest prawie w każdym kosmetyku,a w samoopalaczach zawsze.I wychodzi nam super zdrowe brązowienie skóry
Plamy,nierównomierne zmywanie się samoopalaczy i ten super zapach to już dodatki
Oczywiście w tvn nie zobaczycie nic innego jak to ,że samoopalacz jest super,ponieważ co druga reklama w telewizji to reklama producentów kosmetycznych ,którzy miedzy innymi produkują samoopalacze
Kto by się narażał,zarabiając miliony na tych firmach.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Atka25 Pokaż wiadomość
Opalanie natryskowe zamiast solarium - zachęcamy do obejrzenia krótkiego spotu o opalaniu natryskowym w programie Dzień Dobry TVN. Pokazują tam jak wygląda zabieg opalania, omawiają zalety i koszty zabiegu
na pewno nie masz nic wspólnego ze sprzedażą samoopalaczy ?
może się trochę wyedukujesz i wejdziesz na strony gdzie podane są informacje ile dobrego daje opalanie naturalne (słońce solarium) a nie sztuczne.
W samoopalaczach raczej w zimie witaminy d nie uzupełnie,a słyszałam ,że jest nam potrzebna do życia i w 90% dostaje się ją przez skóre ,ale nie przez kosmetyk tylko promieniowanie uv.
minika69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 22:37   #38
Atka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

Cytat:
Napisane przez minika69 Pokaż wiadomość
samoopalacze opalają DHA-żeby skóra nabrała brązowej skóry dha potrzebuje bardzo dużo wody więc pobiera sobie ją ze skóry.To powoduje wysuszanie skóry,o zatykaniu por już nie wspomnę.Do tego dochodzi użycie środków konserwujących takich jak rakotwórzy paraben-sprawdz sobie jest prawie w każdym kosmetyku,a w samoopalaczach zawsze.I wychodzi nam super zdrowe brązowienie skóry
Plamy,nierównomierne zmywanie się samoopalaczy i ten super zapach to już dodatki
Oczywiście w tvn nie zobaczycie nic innego jak to ,że samoopalacz jest super,ponieważ co druga reklama w telewizji to reklama producentów kosmetycznych ,którzy miedzy innymi produkują samoopalacze
Kto by się narażał,zarabiając miliony na tych firmach.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------


na pewno nie masz nic wspólnego ze sprzedażą samoopalaczy ?
może się trochę wyedukujesz i wejdziesz na strony gdzie podane są informacje ile dobrego daje opalanie naturalne (słońce solarium) a nie sztuczne.
W samoopalaczach raczej w zimie witaminy d nie uzupełnie,a słyszałam ,że jest nam potrzebna do życia i w 90% dostaje się ją przez skóre ,ale nie przez kosmetyk tylko promieniowanie uv.



Krótkotrwałe przebywanie na słońcu , owszem jest zdrowe , chyba każdy to wie( tu ameryki nie odkryłaś ). Lecz kiedy ktoś chcę się opalić naturalnie i mieć przy tym ładną opaleniznę, niestety musi wystawić swoje ciało na dłużej i narazić na szkodliwe działanie promieni UV to już nie jest takie zdrowe. Witamine D otrzymujemy w sposób naturalny wychodząc na dwór w słoneczny dzień bez potrzeby prażenia się w solarium czy leżenia plackiem na plaży . A skoro jesteś taka "wyedukowana" i piszesz że solarium jest zdrowe to powiedz mi dlaczego, w co niektórych krajach solarium i opalanie się w nim jest ZAKAZANE ? co ten zakaz wprowadziły firmy kosmetyczne? A i skąd masz takie informacje że samoopalaczy można dostać raka pierwszy raz słyszę . Masz tu kilka artykułów i poczytaj sobie na temat solarium i następnym razem zastanów się dwa razy zanim komuś coś będziesz miała zamiar doradzać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Solarium
http://www.sfora.pl/Tu-z-solarium-ju...akazane-a13871

Odpowiem na Twoje pytanie . Nie , nie mam nic wspólnego za sprzedażą samoopalaczy, ale zdecydowanie jestem za opalanie natryskowym często korzystam i jestem zadowolona i napewno nie zauważyłam skutków ubocznych takich jak po solarium.
A tak swoją drogą ciekawe ,co ty masz wspólnego z solarium , że tak bezpodstawnie krytykujesz opalacze ??
Atka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:40   #39
mmoniczka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie natryskowe przed pójściem do ołtarza?

zgadzam się, opalanie natryskowe super sprawa, ale dobrze zrobić z 2 tygodnie wczesniej próbe generalna, aby zobaczyć czy efekt nas zadowala, coraz wiecej osob oferuje opalanie, a jednak liczy się duże doświadczenie osoby opalającej, dlatego polecam duże salony, gdzie taki zabieg przeprowadza sie kilkarazy dziennie<reklama>

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-09-11 o 10:36 Powód: reklama
mmoniczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 16:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.