Serwis komputerowy - Kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 18:31   #31
ksiena
Przyczajenie
 
Avatar ksiena
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Może któraś z Was się orientuje gdzie w Krakowie można znaleźć tani i dobry serwis komputerowy?

Ostatnio mój przegrzewający się komputer potrafi wyłączyć się nawet kilka razy dziennie (sprężone powietrze już tu nic nie pomoże - rozkręcić Toshibe podobno też nie jest łatwo ponieważ trzeba ściągnąć klawiaturę).

Poza tym przydałaby mu się wymiana systemu, itp. czyli dosyć podstawowe rzeczy.

Jest ktoś w stanie mi pomóc?
RediCreo na Szlaku może? Ja tam zawsze oddaję (co niestety kończy się tak, że ide oddac a potem do Galerii sie pocieszyć zakupami, ale no cóż, coś za coś :P) i szczwane lisy zawsze wykryją co jest nie tak z nim
ksiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:58   #32
groszkowapanna89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

Zawsze w razie awarii sprzętu korzystam z pomocy xxx i zawsze wszystko jest profesjonalnie zrobione

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-05 o 16:59 Powód: Reklama.
groszkowapanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 13:28   #33
KoKaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

Moja toshiba miała humory z wiatraczkiem raz się włączał i było wszystko ok, a raz nie i dół wręcz parzył. Jak się okazało w serwisie wiatraczek był uszkodzony.

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2016-03-09 o 11:07
KoKaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 17:13   #34
Zakopek9
PRO
 
Avatar Zakopek9
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 127
GG do Zakopek9
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

[link]polecam dobrze wyposażony serwis, czasem zlecam im trudniejsze rzeczy których samemu nie zrobię bez lepszej klasy sprzętu na który i tak nie mam już u siebie miejsca w domu..

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-01-12 o 17:09 Powód: Link.
Zakopek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:33   #35
sashablack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 27
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

Jako serwisant z kilkuletnim doświadczeniem ODRADZAM korzystanie z usług pierwszego lepszego serwisu komputerowego. Na rynku działa wielu partaczy, sam się o tym niestety przekonałem, po czym sam zająłem się serwisem. Ileż to razy przynoszono mi komputer, który już był w jakimś serwisie a tam - pozrywane taśmy, płyta główna uwalona pastą termoprzewodzącą, grafika "ratowana" opalarką... W przypadku wielu laptopów wystarczy w internecie poszukać instrukcji serwisowej albo filmików na YT z rozbiórki, przygotować śrubokręty i na spokojnie zrobić to samemu. Czyszczenie chłodzenia i nałożenie pasty + termopadów, wymiana dysku, matrycy czy instalacja systemu nie należą do rzeczy skomplikowanych - w internecie jest pełno porad na ten temat. "Fachowcy" bardzo często biorą sporo i niewiele robią także lepiej moim zdaniem zrobić to samemu. Sam jako serwisant raczej praktykuję naprawę u klienta - niech widzi jak to było robione, jakie usterki wykryłem, żeby nie było niedomówień. Polecam jeszcze zapoznać się z tym artykułem. Dodam jeszcze, że naprawa komputerów samemu jednak zwiększa nasze umiejętności a dzięki temu więcej będziemy potrafili zrobili i zaoszczędzimy niejednokrotnie dużo pieniędzy.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-01 o 15:51 Powód: Link.
sashablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 09:56   #36
dalimibanana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Serwis komputerowy - Kraków

Sam dorabiam jako serwisant i powiem szczerze, że w większości przypadków wystarczy filmik instruktażowy na YT i trochę chęci i chociażby czyszczenie nie stanowi już problemu. Poczytaj sobie tutaj o wyborze serwisu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-22 o 19:09 Powód: Link.
dalimibanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-22 10:56:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.