Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 11:41   #4561
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dokładnie tez właśnie tak mam. Miałam tylko po jednym szwie podtrzymującym skórę ktore przy zdjęciu opatrunku je wyciągnęli. Dziwne uczucie jak zdejme opaske i uszy się prostują takie uczucie jak by rosły 😂 nie zapytałam na jaki czas mogę zdjąć opaskę maksymalnie na dzień. A powiedz mi po jakim czasie po zdjęciu opaski uszy cie się ułożyły? Bo ja jak zdjelam to ciągle są przyklejone do glowy. ..jedynie to prawe bardziej się odgina przy zdjeciu opaski po 10 minutach a lewe praktycznie stoi w miejscu. Może poprostu potrzebuje ucho więcej czasu żeby się rozprostowac od opaski co sadzisz?
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 13:31   #4562
szeligapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Nurtuje mnie jedno pytanie, po jakim czasie mogę iść do fryzjera po korekcji?, Wiadomo, że męski fryzjer musi odgiac ucho itd, co myślicie?
szeligapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:05   #4563
Ann_ka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

justkids- tez mialam takie uczucie jak zdejmowalam opaske, ze jakby ucho sie prostuje, troche sie uklada, ale jak opuchlizna zeszla moze po tyg jakos czy dwoch juz nie pamietam wtedy opaska byla juz duzo luzniejsza i zdejmujac ja uszy juz nie zmienialy pozycji. A bez opaski mogłam byc jakies 10 min tak mi powiedziala asystentka chirurga, bo to ona mi zdejmowala szwy.

szeligapl- bylam po miesiacu u chirurga na wizycie i odginal mi uszy calkiem mocno i sie nic nie dzialo
Ann_ka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:49   #4564
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Annka dzięki za rady 😀
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 11:09   #4565
lolek2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Byłem na wizycie i jakoś mnie chirurg nie przekonał do siebie. Raz że to w bloku jest niedaleko biedronki 😂 a dwa to że sam nie rozwinął wszystkiego tylko musiałem się wypytywać i odczułem takie podejście jak grażyna sprzedająca na mięsnym a trzy ze telefonicznie cena inna niz na konsultacji. Dowiedziałem się tyle co wyczytałem w inetrnecie, więcej tylko wiem tyle że mam złamaną chrząstkę w tym prawym uchu i teoretycznie nie powinno przeszkadzać. Mowił ze by lepiej 2 zrobić ale jak chcę jedno to by się postarał zrobić to dobrze. Więc narazie poszukam kogos innego bo mnie zniechęcił. A tak z innej beczki, musieliście skontaktować się z psychologiem przed zabiegiem?
lolek2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:07   #4566
szeligapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

20 minut temu wyszedłem z kliniki, może jestem nienormalny, ale zabieg był dla mnie wręcz przyjemny, dostałem coś na uspokojenie i w takim półśnie relaksowałem się przy cicho puszczonej muzyczce
szeligapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:49   #4567
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Żadnej konsultacji z psychologiem. A niby po co ona?
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 16:22   #4568
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dla tych co się wahają. ... jestem dwa tygodnie po zabiegu może za wczesnie na opinie czy jestem Zadowolona z efektu... ale na ta chwile jestem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180315_171759.jpg (316,6 KB, 165 załadowań)
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 16:59   #4569
mamaOliwki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja poprawkę mam w najbliższy poniedziałek 19.03 . Nie ukrywam że sie cieszę ale i martwię , aby tym razem było dobrze.

Ja już nie wypowiadam sie na temat operacji uszu, poprawek itp. Trzy tygodnie po zabiegu miałam uszy przyklejone do głowy, byłam najszczęśliwszą osoba na świecie. Opaskę 24h nosiłam 3 tygodnie a jak zdjęłam to tylko było z dnia na dzień gorzej, mimo ze po powrocie z pracy zakładałam i nadal nosiłam co najmniej 12-14 h ( w tym cała noc).
mamaOliwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:43   #4570
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Możesz podesłać zdjęcia jak wyglądają twoje uszy? Płacisz za poprawkę?
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 19:47   #4571
szeligapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

10h po zabiegu--wypadałoby pójść spać... Za cholerne nie mogę się ułożyć na łóżku, uszka bolą, ale jest to ból na, który byłem przygotowany, przetrzymac parę dni później już z górki
szeligapl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 20:10   #4572
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dasz rade . Ale dzisiaj się nie wyspisz bo będziesz ciągle uważał na uszka. Jutro też średnio. Ale z dnia na dzień będzie lepiej i lepiej 😊 Ja po pierwszej dobie myślałam że nie wytrzymam z tym opatrunkiem i to był pierwszy kryzys ale szybko zażegnany. Trzymaj się
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:41   #4573
Ann_ka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

O matko ile sie tu dzis dzialo!

lolek2020- no juz nie przesadzaj z ta Biedronka a pozostale argumenty rzeczywiscie sa przekonujace no to przejdz sie do kogos innego, wybor chirurga tu jest kluczowa sprawa

szeligapl- o to ciekawe co Ci dali takiego, ja to cala spieta bylam podczas zabiegu. W pt mam ta swoja drobna korekte i juz sie zaczynam po malu stresowac. Powodzenia- pierwsze 2 noce sa slabe ale potem z gorki. Bierz ketonal on baaardzo pomaga.

justkids- uszka wygladaja po prostu idealnie!!!! Super!

mamaOliwki- ja mam swoja poprawke za tydz w przyszly pt i tez i sie ciesze i sie boje, ale wole juz miec to z glowy jak najszybciej ;-) i co tym razem Ci jakos inaczej zrobi? Jakos gwarantuje ze tym razem sie uda?
Ann_ka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:28   #4574
lolek2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Zastanawiam się nad Dr. Olender bo kilka opinii dobrych czytałem, tylko chyba najpierw do niej napiszę bo nie zamierzam jechać kolo 200 km, wydać na wizytę i być w tym samym punkcie co po pierwszej wizycie

No to mnie właśnie zdziwiło z tym psychologiem że niby musi wystawić opinię czy naprawdę tego chcę :P kurcze już tak bym chciał być po albo chociaż znaleźć konkretnego chirurga, połowa sukcesu by była :P
lolek2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:41   #4575
Ann_ka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ale to ten chirurg u ktorego byles wymaga takiego zaswiadczenia od psychologa? To jest tylko korekta uszu a nie zmiana plci, bez przesady
Ann_ka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:58   #4576
lolek2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

No dostałem zalecone badania i tam jest konsultacja psychologiczna też się zdziwiłem, aż tak źle ze mną nie jest żeby wymagał takich konsultacji 😂
lolek2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 06:07   #4577
ana2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć dziewczyny, chce zrobić plastykę uszu. podjęłam już decyzje i mam umówioną konsultacje z lekarzem. Nie jestem pewna czy wybrałam dobrego chirurga, może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć z własnych doświadczeń.
Jestem z Lublina i nie mogę znaleźć opinii na temat dr. Wojciech Chromiński (Medical Esthetic Lublin). Może któraś z Was robiła u tego dr zabieg. Proszę o opinie
ana2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:06   #4578
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Co sądzicie o takich nausznikach? Nie mowie ze cały dzień w tym bym chodziła ale np z 2 godziny żeby włosy odpoczely nad czołem. Dostałam od opaski łupież 😦 i mega wychodzą mi włosy w miejscu opaski. ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5174214e48e3a96039f9a4cefe2e.jpg (30,7 KB, 15 załadowań)
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:14   #4579
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lolek2020 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad Dr. Olender bo kilka opinii dobrych czytałem, tylko chyba najpierw do niej napiszę bo nie zamierzam jechać kolo 200 km, wydać na wizytę i być w tym samym punkcie co po pierwszej wizycie
Gdzie czytałeś te opinie? z tego co wiem, to ta Pani nie ma za dobrych opinii, więc lepiej poszukaj dobrze

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ana2018 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chce zrobić plastykę uszu. podjęłam już decyzje i mam umówioną konsultacje z lekarzem. Nie jestem pewna czy wybrałam dobrego chirurga, może któraś z Was mogłaby mi coś podpowiedzieć z własnych doświadczeń.
Jestem z Lublina i nie mogę znaleźć opinii na temat dr. Wojciech Chromiński (Medical Esthetic Lublin). Może któraś z Was robiła u tego dr zabieg. Proszę o opinie
Ja Ci tylko mogę odradzić Ryszarda Nawrockiego, który również robi operację w Lublinie.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 17:14   #4580
Ann_ka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

monkaleon - Ooo i ja robilam u Dr. Murawskiego tez jestem zadowolona co prawda gore mi troszke bedzie poprawial ale to nie z jego winy
Ann_ka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:29   #4581
Ann_ka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 88
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

justkids- wydaje mi sie ze mozesz w tym wgl caly czas chodzic jesli to przykrywa uszy i je chroni to czemu nie? No moze w nocy lepiej opaske by na pewno nie spadla
Ann_ka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:32   #4582
angel141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Mam pytanie do osób po operacji. Jestem prawie 3 lata po operacji, za uszami dosyć często wyskakują mi bolące krosty, wystaje mi szew i mam zgrubienia (blizny) po cięciu, które przy dotyku są bolesne.
Czy ktoś ma podobny problem?
angel141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:39   #4583
lolek2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 31
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Na forum było kilka opinii i w inetrnecie, ale zastanawiam się też nad Dr Węgrzynem. Kilka opinii było w tym wątku i na inetrnecie też trochę opinii jest i jedna forumowiczka polecała więc się mocno zastanawiam, bo nie chcę zaś kasy w błoto wydać :P ktoś miał może jeszcze u niego zabieg albo słyszał co nieco? :P
lolek2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 07:33   #4584
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Czy na zabieg mozna przyjsc z hybrydami na paznokciach ? Zapomnialam jak to było juz,a teraz poprawke robie
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:53   #4585
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Annka tak tak do spania raczej zwykła opaska bawełniana 😊 musze wypróbować 😉

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

malamiii19

Myślę że hybrydy nie stanowią problemu. Ja nie miałam żadnych uwag odnosnie paznokci wiec możesz mieć 😊
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:34   #4586
szeligapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Jestem prawie 3 dni po zabiegu, czuję, że ból powoli ustaje--jutro już ściągnę turban z głowy i czas na opaskę Nadal mam trudności z pozycją spania, ale taki problem to nie problem
szeligapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 12:57   #4587
Aga22071975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

[QUOTE=Mar_cin3;81785311]Hej
Robił ktoś z was zabieg u dr. Pawła Szychty?[/QUOTE

Podbijam pytanie, czy ktoś z Was był operowany przez dr.Szychtę?
Aga22071975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 20:04   #4588
szeligapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 17
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

7 dzien po zbiegu, uszy strasznie swedza
szeligapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 21:13   #4589
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witajcie! Nie było mnie tutaj kilka ładnych miesięcy, weszłam, bo jestem dzień po korekcie jeszcze nie do końca wierzę, że to zrobiłam, ale ból i opatrunek przekonują mnie, że to jednak nie był sen długo się wahałam, ale uznałam że albo teraz albo nigdy. Ból jest znośny, ale wczoraj było o wiele gorzej. Ciężko jest leżeć, zazwyczaj nie sypiam na placach, wczorajszą noc jakoś przespałam, ale budziłam się multum razy. Gryźć mogę, mówić też, praktycznie w ogóle nie spuchłam na twarzy. W piątek mogę zdjąć opatrunek i później już opaska do spania. Już czuję, że będę miała schizę w związku z odchodzeniem uszu Mam wielką nadzieję, że efekt będzie zadowalający i trwały. Trzymajcie kciuki.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-22, 06:40   #4590
justkids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 49
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Gratuluję! !!! Ja spuchlam po 3 dniach po zabiegu. Ale ja miałam mega mocny opatrunek na 10 dni i nie mogłam go zdjac aż mi się rana na czubku głowy zrobiła 😯ale już się zagoilo bo jutro minie 3 tyg od zabiegu. Tez się boje opaski ściągać i mam obawy ze odejdą uszy😬 ale jak narazie jest ok. Ale dopiero jak przestanę nosić opaskę to będę mogła coś powiedzieć na ten temat. Ale nie ma co się martwić na zapas. Mi powoli czucie powraca ale nadal są drętwe i obolałe przy dotyku. Nawet jeszcze trochę sine i opuchnięte tak mi się wydaje . Będzie dobrze 😄
justkids jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.