Wiosenny Deichmann - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 10:05   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Wiosenny Deichmann


Wiosna w sklepach Deichmann zapowiada się niezwykle intrygująco. Królować będzie styl casual, o różnych obliczach: militarnym, marynarskim, czy safari. Widoczne szwy, wyblakłe barwy oraz połączenia wielu warstw materiałów nadadzą strojom charakteru, nie ujmując przy tym nic z ich kobiecości i oryginalności. Niezależnie od stylu królować będą spodnie. Krótsze nogawki sprawią, że nowe modele butów będą szczególnie rzucać się w oczy. Jak zawsze, do każdego stroju nadal obowiązują dobrze dobrane dodatki: łańcuszki, chustki, paski, torebki, i przede wszystkim buty! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:19   #2
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Wiosenny Deichmann

Balerinki i te koturny na zdjęciu prezentują się całkiem całkiem
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 15:30   #3
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wiosenny Deichmann

tej wiosny mają wyjątkowo fajne buty
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:20   #4
Nikita300
Przyczajenie
 
Avatar Nikita300
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Wiosenny Deichmann

Dziewczyny !
Litości ! Jak można chodzić w takich butach ? Fatalnie zrobione z ecoskóry ! śmierdzące made in china ! Zainwestujcie w skórzane buty najlepiej naszych polskich producentów! Np.KAZAR<LAURA GIUSTI itp.
Nikita300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:22   #5
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Wiosenny Deichmann

Świetnie wyglądają balerinki (oby nie tylko na zdjęciu), interesujące są również japonki i ta torba jeansowa
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:29   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wiosenny Deichmann

Cytat:
Napisane przez Nikita300 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Litości ! Jak można chodzić w takich butach ? Fatalnie zrobione z ecoskóry ! śmierdzące made in china ! Zainwestujcie w skórzane buty najlepiej naszych polskich producentów! Np.KAZAR<LAURA GIUSTI itp.
Spoko, chętnie bym kupiła, zapłacisz?
Nie każdego stać na buty za 900zł [Kazar ].
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 06:53   #7
Nikita300
Przyczajenie
 
Avatar Nikita300
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenny Deichmann

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Spoko, chętnie bym kupiła, zapłacisz?
Nie każdego stać na buty za 900zł [Kazar ].
Jasne dawaj numer konta bankowego i robię przelewSzkoda,ze tak podchodzicie do tematu bo np.RYłko tez ma fajne modele i nie drogie.
Nikita300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 07:54   #8
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Wiosenny Deichmann

Nie szkoda, że tak podchodzimy tylko nie każdego stać na buty nawet od Ryłko za 200-300 zł. Nie możesz tego pojąć?
Skoro nas nie stać na markowe buty to może mamy chodzić boso?

Poza tym sama osobiście mam koleżankę, którą stać na markowe rzeczy a woli kupić co sezon nowe tańsze i mieć ciągle coś modnego niż markowe jedną czy dwie sztuki i nie zmieniać przez np. kilka lat

Uszanuj innych i nie krytykuj bo niektórzy na prawdę nie mają tyle kasy by wydać na jedne buty 400 zł a na sukienkę min.500zł, dla mnie buty za 270zł są za drogie a też chętnie bym sobie kupiła. Czasem są ważniejsze i pilniejsze wydatki, które nie poczekają jak buty!
Wie się o tym jak zarabia się do 2 000zł i mieszka się na własną rękę i trzeba sobie jakoś to życie ułożyć. Widocznie siedzisz na garnuszku rodziców i cała zarobiona kasa idzie dla Ciebie i Twoje wydatki. Bo widać, że nie masz pojęcia o kosztach życia.. no chyba, że zarabiasz ponad 10 000 zł

A zmieniając temat, kiedy ta nowa kolekcja pojawi się w sklepach ? Wiecie może?
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 14:32   #9
aivii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 63
Dot.: Wiosenny Deichmann

powoli znikająca -

balerinki wyglądają naprawde ciekawie!
aivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 07:41   #10
Nikita300
Przyczajenie
 
Avatar Nikita300
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenny Deichmann

Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Nie szkoda, że tak podchodzimy tylko nie każdego stać na buty nawet od Ryłko za 200-300 zł. Nie możesz tego pojąć?
Skoro nas nie stać na markowe buty to może mamy chodzić boso?

Poza tym sama osobiście mam koleżankę, którą stać na markowe rzeczy a woli kupić co sezon nowe tańsze i mieć ciągle coś modnego niż markowe jedną czy dwie sztuki i nie zmieniać przez np. kilka lat

Uszanuj innych i nie krytykuj bo niektórzy na prawdę nie mają tyle kasy by wydać na jedne buty 400 zł a na sukienkę min.500zł, dla mnie buty za 270zł są za drogie a też chętnie bym sobie kupiła. Czasem są ważniejsze i pilniejsze wydatki, które nie poczekają jak buty!
Wie się o tym jak zarabia się do 2 000zł i mieszka się na własną rękę i trzeba sobie jakoś to życie ułożyć. Widocznie siedzisz na garnuszku rodziców i cała zarobiona kasa idzie dla Ciebie i Twoje wydatki. Bo widać, że nie masz pojęcia o kosztach życia.. no chyba, że zarabiasz ponad 10 000 zł

A zmieniając temat, kiedy ta nowa kolekcja pojawi się w sklepach ? Wiecie może?
Ok .To proszę powiedz mi ile jestes w stanie kupic tego chłamu za marne! grosze!!! ile par ? Czy pod koniec sezonu nie wyjdzie ,ze wydałas 200-300zł na buty z ecoskory w których stopa sie "dusi " ??Nie gdybamy kto ile zarabia i jak zyje ..ja osobiscie wole miec jedne a konkrente i perfekcyjnie wykonane bo uwazam ,ze torba i buty to podstawa jaki zdrowie......widzę ,ze jak to jest gdybanie i zaraz wytykanie ile ktos zarabia.Chciałam abyscie zrozumiały jak własnie nalezy gospodarowac kasą a nie wydawac bezsensu na kilka par !
Nikita300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 09:08   #11
granola
Raczkowanie
 
Avatar granola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wiosenny Deichmann

nie jestem fanka butow z deichmanna, poniewaz ich jakos jest kiepska i nie uwazam ze buty za 100zl sa az takie tanie,
ale czasem warto pochodzic po wyprzedazach, np. Bata ma fajne przeceny i buty tez nie sa tam az takie drogie
rok temu kupilam tam sobie skorzane sandaly za 250zl niby nie tanio ale skora i strasznie wygodne i to dla mnie sie liczy, i po 3 miesiach chodzenia prawie codziennego, wygladaja tak jakbym je dopiero kupila,
ja wole wydac raz a porzadnie i nie musze miec co sezon nowych butow i wiem z doswiadczenia ze jak sie kupi raz a porzadnie to sie ma i nie tylko chodzi mi tu o buty,
mozna kupic 3 bluzki za 100zl i ponosic je pare miesiecy i wygladaja jak szmaty a mozna za ta sama kase kupic jedna i miec ja np.2 lata
tutaj raczej chodzi i myslenie ale wiem ze niekazdego stac na drozsze rzeczy

Edytowane przez granola
Czas edycji: 2011-02-21 o 09:16
granola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 10:23   #12
Nikita300
Przyczajenie
 
Avatar Nikita300
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenny Deichmann

Popieram. Tu dziewczyny stac na wydawanie kasy na badziew.
Nikita300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:06   #13
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Thumbs down Dot.: Wiosenny Deichmann

Nie chodzi o myślenie, ale o to że nawet kupując tę jedną bluzkę za np. 100zł będę non stop chodzić w jednej przez 2 lata bo nie stać mnie na więcej? Nie... bo jak kupię kilka i to badziewnych jak to nazwałaś to choć mogę zmieniać na inną, a nie mieć jedną czy dwie markowe rzeczy i porządne jak uważacie i wciąż chodzić w tym samym.. a takie buty super drogie na kilka lat... ok wygodne to się zgodzę bo dla mnie to też najważniejsze, ale te jedne buty będą modne kilka lat i kilka lat non stop w każdą porę roku będę w tych jednych ale porządnych chodzić? Raczej nie...

Chyba szkoda dyskutować, bo raczej się nie dogadamy na ten temat a więc z mojej strony temat został zakończony
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:24   #14
morphine36
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wiosenny Deichmann

Myślę,że jakość jest słaba,lepiej kupić na allegro,ja kupiłam oryginalne hiszpańskie buciki Larot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (20,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (51,2 KB, 1 załadowań)
morphine36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:02   #15
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Wiosenny Deichmann

ładne te pierwsze
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 06:18   #16
granola
Raczkowanie
 
Avatar granola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wiosenny Deichmann

kazdy ma swoja racje i swoj punkt widzenia, nieraz tez kupie cos taniego tzn.tania chinszczyzne i po 2 miesiacach zaluje bo kasa poszla sie "pasc na łączke" a ciuchy sa do wyrzucenia,
a co do butow to mam kilka par na dana pore roku i nie wszystkie sa skorzane,
a w temacie byly "buty z deichmanna" i obiecalam sobie ze juz nigdy tam nie kupie butow ani sobie ani dzieciakom, bo jakosc u nich nie idzie w parze z cena
a w Polsce sa niestety ubrania drogie w porownaniu do naszych zarobkow
kazdy kupuje to na co mu fundusze pozwalaja

Edytowane przez granola
Czas edycji: 2011-02-22 o 06:21
granola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 06:25   #17
Nikita300
Przyczajenie
 
Avatar Nikita300
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenny Deichmann

Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Nie chodzi o myślenie, ale o to że nawet kupując tę jedną bluzkę za np. 100zł będę non stop chodzić w jednej przez 2 lata bo nie stać mnie na więcej? Nie... bo jak kupię kilka i to badziewnych jak to nazwałaś to choć mogę zmieniać na inną, a nie mieć jedną czy dwie markowe rzeczy i porządne jak uważacie i wciąż chodzić w tym samym.. a takie buty super drogie na kilka lat... ok wygodne to się zgodzę bo dla mnie to też najważniejsze, ale te jedne buty będą modne kilka lat i kilka lat non stop w każdą porę roku będę w tych jednych ale porządnych chodzić? Raczej nie...

Chyba szkoda dyskutować, bo raczej się nie dogadamy na ten temat a więc z mojej strony temat został zakończony
I dalej wracamy do punktu wyjscia.Lepiej miec 5 par chłamu i chodzic co sezon w nowych ( niekorzystne dla zdrowia- stopy ) niz w jednych a skorzanych w których stopa moze oddychac .
Nikita300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 06:43   #18
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Wiosenny Deichmann

Tak tak w skórzanych szpilkach cały rok nawet na - 20 albo w kozakach na + 30 BOSKO, gratuluję zdrowia Twoim stopom i nie chcę wiedzieć jak wyglądają
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:31   #19
granola
Raczkowanie
 
Avatar granola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wiosenny Deichmann

czyli i tak wszystko zalezy od punktu widzenia,
jedna kupi buty na wiosne za 200-300zl, ktore bedzie nosic 2 lata i nie bedzie jej przeszkadzac ze ma tylko jedne na wiosne a inna za taka kase kupi 3 pary, bo chce miec wiecej i chce byc modna
jest jeszcze jeden aspekt, niektore z nas nie niszcza butow wiec inwestuja w drozsze, ktora im posluza na troche
ja np.co roku kupuje sobie nowa pare butow na jakis sezon, nie niszcze butow, wiec powiedzmy po 2-3latach na jeden sezon uzbiera mi sie z 3-4 pary butow, poza tym nie moge nosic latem z ekoskorki obuwia na gola stope strasznie mi sie nogi przyklejaja do japonek
czesto kupuje na wyprzedaz gdzie mozna naprawde cos super upolowac
granola jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.