Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera? - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 14:54   #2761
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Smaka mi narobiłaś, niedobra. Widziałam szampany w Biedronce - masz ten za niecałe 4,50 zł, "Michała Anioła"? Fajna cena, jakbym widziała wcześniej, to bym go wzięła zamiast innego. My kupiliśmy Dorato i jakiegoś innego, za AŻ 14,99 zł. Do tego będą "chlebki" czosnkowe i cebulowe z Tesco, sos czosnkowy do maczania (mój własny przepis - jogurt naturalny z Biedro, ten za 1,29, do tego cała paczka przyprawy tzatzyki, nieco czosnku granulowanego, nieco majeranku, można to zagęścić dwiema-trzema łyżkami majonezu lub sera feta - będzie bardzie słone; może być też serek Fresek z Biedro), prażynki paprykowe z Biedro, sałatka owocowa (ananas, brzoskwinie, banany, truskawki, wszystko to zalane sokiem bananowym - off course z Biedro). Ze słodkości Jeżyki (3 opakowania, z czego pewnie sama zjem jedno), a jutro kupimy lody i może jeszcze jakieś orzeszki.

Zastanawiam się również nad tym, czy mój ulubiony bar z kebabami będzie długo otwarty. Big Rollo w Sylwestra - to by było coś...
Na początku miałam wziąć tego za 4,50, ale w końcu zrezygnowałam, bo on jest półsłodki i wzięłam słodkiego za chyba 5,50
A Ty mi smaka narobiłaś Tymi chlebkami i sosem! Ale już za późno na zakupy, bo do Biedronki mam daleko Zapiszę sobie gdzieś Twój przepis na sos i na pewno kiedyś wypróbuję
Też miałam kupić jakieś ciastka, ale zapomniałam z prozaicznego powodu- nie znoszę ciastek, miały być dla siostry... Mam za to szarlotkę z budyniem, mniam mniam

Chyba o 18 zacznę szykować żarełko, bo muszę ugotować jajka, zrobić tę pastę, upiec chleb tostowy (z Biedronki ), a potem koreczki

A co podajesz do picia? Bo ja mam tylko napoje z kartonu i butelki. Może jak mnie najdzie to sama zmiksuję jakiś sok z owoców.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.

Edytowane przez Arethaf
Czas edycji: 2008-12-31 o 14:56
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:08   #2762
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja miałam iść na domówkę do kolegi, ale wczoraj się wszystko posypało i imprezy nie ma. Dzisiaj jeszcze chcieli coś organizować, ale ja jakoś nie mam siły ani ochoty..
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:23   #2763
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Na początku miałam wziąć tego za 4,50, ale w końcu zrezygnowałam, bo on jest półsłodki i wzięłam słodkiego za chyba 5,50
A Ty mi smaka narobiłaś Tymi chlebkami i sosem! Ale już za późno na zakupy, bo do Biedronki mam daleko Zapiszę sobie gdzieś Twój przepis na sos i na pewno kiedyś wypróbuję
Też miałam kupić jakieś ciastka, ale zapomniałam z prozaicznego powodu- nie znoszę ciastek, miały być dla siostry... Mam za to szarlotkę z budyniem, mniam mniam

Chyba o 18 zacznę szykować żarełko, bo muszę ugotować jajka, zrobić tę pastę, upiec chleb tostowy (z Biedronki ), a potem koreczki

A co podajesz do picia? Bo ja mam tylko napoje z kartonu i butelki. Może jak mnie najdzie to sama zmiksuję jakiś sok z owoców.
Ja też mam tylko sok dwulitrowy - czerwone pomarańcze z Costy. A i sok Bananowy (niespodzianka - z Biedro ), którego doleję do sałatki owocowej - robię taki sałatko-poncz, że da się to i jeść i pić. Moja siostra też miała iść na jakieś zakupy, więc pewnie kupi jeszcze jakiś sok. A zamiast lodów kupiłam jednak składniki na drugą sałatkę - zrobię ryżową z tuńczykiem (2 torebki ryżu ugotuję, tuńczyk w kawałkach z Lidla, kukurydza z puszki, papryka ze słoiczka, do tego przyprawy i majonez).

A ten sos czosnkowy uzależnia (oczywiście mniej leniwym osobom polecam pokroić lub zetrzeć 1-2 ząbki prawdziwego czosnku; ja go jednak wolę robić szybko i bez bawienia się w krojenie).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:29   #2764
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

I ja również zostaję w domu z rodzinką
Dużo jedzenia jest, będzie dobrze
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:39   #2765
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ja też siedzę w domu.

aczkolwiek wszystko zepsuli mi rodzice
miało być tak pięknie, ja+koty+tv+mnóstwo żarcia, a będzie jedno wielkie g
mieli iść gdzieś, a tu nagle naspraszali sobie gości, a niestety nie mam tv w pokoju.
w ogóle lepiej sie zamkne i zgasze światło bo już słysze te komentarze ' a co ty tu robisz, jak mogłaś zostać w domu, przecież wszyscy sie bawią' wrrrrrr !
normalnie już mi się płakać chce na samą myśl, zazdroszczę wam spokojnego siedzenia w domu
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:48   #2766
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

angel1710 mam dokladnie to samo;/

w tamtym roku nigdzie nie bylam bo nie mialam nigdzie ani z nikim pojsc wiec siedzialam z rodzicami,.. mama narobila jedzenia, jakos znosnie bylo choc myslalam ze gorzej byc juz nie moze ale wlasnie moze .. do rodzicow prychodzą znajomi a ja sama bede siedziec na górze

widze ze wiekszosc z was zostaje z wlasnego wyboru w domu, ja niestety nie i chcialabym gdzies pojsc
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:48   #2767
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

TZ, ja, psy, kot, cztery sciany... i mialybyc kebaby domowej roboty, jednak beda tortille z kurczakiem, bo cos mnie zoladek po sosie czosnkowym (swoja droga robie inaczej) meczy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 15:51   #2768
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja też mam tylko sok dwulitrowy - czerwone pomarańcze z Costy. A i sok Bananowy (niespodzianka - z Biedro ), którego doleję do sałatki owocowej - robię taki sałatko-poncz, że da się to i jeść i pić. Moja siostra też miała iść na jakieś zakupy, więc pewnie kupi jeszcze jakiś sok. A zamiast lodów kupiłam jednak składniki na drugą sałatkę - zrobię ryżową z tuńczykiem (2 torebki ryżu ugotuję, tuńczyk w kawałkach z Lidla, kukurydza z puszki, papryka ze słoiczka, do tego przyprawy i majonez).

A ten sos czosnkowy uzależnia (oczywiście mniej leniwym osobom polecam pokroić lub zetrzeć 1-2 ząbki prawdziwego czosnku; ja go jednak wolę robić szybko i bez bawienia się w krojenie).
Sałatka z tuńczyka to moja ulubiona! Tylko, że nie dodaję tej papryki. W święta zjadłam sama całą miskę. Chciałam to na Sylwestra zrobić, ale potem jakoś mi wyleciało z głowy totalnie.
Ale będziesz miała pyszności
Ja chyba pójdę wstawić jajka do gotowania, bo nie mam w kuchni podzielnej uwagi i wolę robić wszystko partiami
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:07   #2769
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
ja też siedzę w domu.

aczkolwiek wszystko zepsuli mi rodzice
miało być tak pięknie, ja+koty+tv+mnóstwo żarcia, a będzie jedno wielkie g
mieli iść gdzieś, a tu nagle naspraszali sobie gości, a niestety nie mam tv w pokoju.
w ogóle lepiej sie zamkne i zgasze światło bo już słysze te komentarze ' a co ty tu robisz, jak mogłaś zostać w domu, przecież wszyscy sie bawią' wrrrrrr !
normalnie już mi się płakać chce na samą myśl, zazdroszczę wam spokojnego siedzenia w domu
endżelita, nie denerwuj się. chociaż wiem, że to tylko łatwo się mówi. sama siedzę dziś w domu, nie lubię tego dnia. chociaż jakby parę osób do mnie przyszło to bym się nie obraziła, ale widać tylko ja o nich pamiętam (nieraz ratowałam kiedy nie mieli dokąd pójść/jakieś imprezy im nie wypalały, przychodzili do mnie i było ok), szkoda...

masz kompa w pokoju? może chociaż tak Ci się uda coś obejrzeć. w tv chyba i tak nie ma nic ciekawego, przynajmniej z tego co ja widziałam w programie tv. obejrzę sobie "Angielską robotę" ("The Bank Job") i "Księżną" ("The Duchess") i tyle. ale okazało się, że przed północą będę chyba musiała wyjść z domu i pójść z życzeniami do rodziny. niby mogłabym powiedzieć 'nie', ale to trochę skomplikowane, sama nie wiem co robić, słuchać własnego widzimisię czy zadowolić innych.

jeśli mowa o jedzeniu to ja właśnie skończyłam ciasto, ale niestety muszę poczekać z konsumpcją, bo najlepiej smakuje po kilku godzinach w lodówce. zaraz zabieram się za robienie sałatki z ryżem i kotletów-pizz z piersi kurczaka.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:08   #2770
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Ja go spędzę samiusieńka... Kupie popcorn, mam już przygotowane sporo filmów i bede całą noc oglądac coś na kompie ;]
o ja tak samo tyle, że nie na kompie tylko Tv i nie będę miała kaca jutro czego nie znoszę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:13   #2771
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Jak się ciesze, że sama nie jestem ja zostaje w domu.. w sumie to pierwszy raz, bo zawsze byłam z kumpelą, trzymajcie sie kochane
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 16:15   #2772
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
endżelita, nie denerwuj się. chociaż wiem, że to tylko łatwo się mówi. sama siedzę dziś w domu, nie lubię tego dnia. chociaż jakby parę osób do mnie przyszło to bym się nie obraziła, ale widać tylko ja o nich pamiętam (nieraz ratowałam kiedy nie mieli dokąd pójść/jakieś imprezy im nie wypalały, przychodzili do mnie i było ok), szkoda...
niewdzięcznicy
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:21   #2773
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Niestety pełno jest takich ludzi, którzy są tylko wtedy jak czegoś potrzebują, zawsze byłam w sylwka z kumpelą, a teraz sobie poszła na impreze...:/
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:26   #2774
kaska14.08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

a ja też zostaje sama w domu na sylwestra.. no może nie taka sama bo z rodzicami. wieczór zapowiada się jak każdy inny tv lub komp, tylko ze znajomymi nie da rady pogadać bo każdy gdzies będzie..

w sumie nawet nie wiem czy załuję czy nie, że sie nie wkręciłam na jakąś impreze. I tak za sylwestrem nie przepadam. Za dużo wyobrażam sobie jak to będzie wspaniale w nowym roku a potem i tak z tego nic nie wychodzi..
kaska14.08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:30   #2775
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez kaska14.08 Pokaż wiadomość
a ja też zostaje sama w domu na sylwestra.. no może nie taka sama bo z rodzicami.

w sumie nawet nie wiem czy załuję czy nie, że sie nie wkręciłam na jakąś impreze. I tak za sylwestrem nie przepadam. Za dużo wyobrażam sobie jak to będzie wspaniale w nowym roku a potem i tak z tego nic nie wychodzi..
Dokładnie:win ko: wasze zdrowie
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:34   #2776
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Niby wszystko miałam zaplanowane.. Miałam spędzić tego sylwka z przyjaciółką u jej znajomych.. Specjalnie wczoraj nałaziłam się po sklepach w poszukiwaniu jakiś fajnych ciuchów. Jej znajomi mieszkają w innym mieście, więc trzeba wcześniej wyjechać.. Przyjaciółka miała zadzwonić dzisiaj rano żebyśmy się umówiły dokładniej.. Nie zadzwoniła... w dodatku ma wyłączony telefon, dzwoniłam chyba ze 100 razy.. ;/ czyli nie pozostaje mi nic innego jak samotne siedzenie w domu.

Kurcze.. Jestem rozżalona, chce mi się wyć..
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:35   #2777
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
Niby wszystko miałam zaplanowane.. Miałam spędzić tego sylwka z przyjaciółką u jej znajomych.. Specjalnie wczoraj nałaziłam się po sklepach w poszukiwaniu jakiś fajnych ciuchów. Jej znajomi mieszkają w innym mieście, więc trzeba wcześniej wyjechać.. Przyjaciółka miała zadzwonić dzisiaj rano żebyśmy się umówiły dokładniej.. Nie zadzwoniła... w dodatku ma wyłączony telefon, dzwoniłam chyba ze 100 razy.. ;/ czyli nie pozostaje mi nic innego jak samotne siedzenie w domu.

Kurcze.. Jestem rozżalona, chce mi się wyć..
Wiesz, jezeli cos powaznego sie nie stalo to nie wiem czy ja bym taka osobe nazwala przyjaciolka
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:37   #2778
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

uwazam tak samo, ale faktycznie może coś złego się stało...
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:39   #2779
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Hmm... Nie pomyślałam w ten sposób, ale może rzeczywiście coś jest nie tak.. W sumie nie mam do niej tak daleko, więc chyba zaraz pojadę obadać co się dzieje.
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 16:43   #2780
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Moje plany tez nie wypaliły. Także kola, ciasta, pizza, kołderka...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:48   #2781
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

oooo jak fajnie ze jest taki watek

myslalam ze cos nie tak ze mna bo sie bardzo ciesze na dzisiejsze siedzenie pod kocem z tz i liskaczem w rece
tylko te petardy nie daja mi spokoju

Wesolego sylwestrowania i bezkacowego wskoku do Nowego Roku
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:48   #2782
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez mariolka16 Pokaż wiadomość
angel1710 mam dokladnie to samo;/

w tamtym roku nigdzie nie bylam bo nie mialam nigdzie ani z nikim pojsc wiec siedzialam z rodzicami,.. mama narobila jedzenia, jakos znosnie bylo choc myslalam ze gorzej byc juz nie moze ale wlasnie moze .. do rodzicow prychodzą znajomi a ja sama bede siedziec na górze

widze ze wiekszosc z was zostaje z wlasnego wyboru w domu, ja niestety nie i chcialabym gdzies pojsc
Ja też bym chciała gdzieś pójść, ale nie mam gdzie.
Myślałam nawet czy by sobie nie pójść na parę filmów do kina, ale w Multikinie robią Sylwestra Poszłabym na nie, gdyby nie to że są od 18 lat.
Tak więc spędzę te sylwestra przy kompie i TV, słuchając muzyki i jedząc czipsy. Wypas
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:50   #2783
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

A ja właśnie pokłóciłam się z moim TŻ... Siedzę i ryczę. I będę siedziała sama w pokoju. Po 22 pójdę spać.
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:50   #2784
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

coś jakby. też w domu.
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:54   #2785
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez michas545 Pokaż wiadomość
A ja właśnie pokłóciłam się z moim TŻ... Siedzę i ryczę. I będę siedziała sama w pokoju. Po 22 pójdę spać.
przed 24 napewno się pogodzicie
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:14   #2786
iwona***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z Tarnowskich Gór
Wiadomości: 370
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Witam

Ja Sylwestra spędzam spokojnie w domu. Mój wybór. Mogłam iść na imprezę, ale wolę jednak być dzisiaj sama. Mogła też przyjść do mnie kumpela, ale kilka dni temu przeżyła śmierć swojego ukochanego psiaka i nie ma nastroju na zabawę - i ja to doskonale rozumiem.

Tylko Rodzice myślą, że nie będę dziś sama, a ja nie chcę ich martwić. Chcę żeby oni dobrze się bawili i nie myśleli o tym. Pewnie by uznali, że źle mi z tym, że nie spędzę go z nikim.

Popcornu co prawda nie mam, ale zapiekanki sobie zrobię na kolację. Później może jakiś budyń czy galaretka z owocami i też będzie dobrze. TV lub filmy na dvd, na które nie mam nigdy czasu i będę szczęśliwa

Życzę Wam udanej zabawy - w domowym zaciszu - obojętnie czy będziecie same, z Tż-ami, z Rodzicami czy z czworonożnymi przyjacielami

Napiszę jeszcze jak już faktycznie będę sama [Rodzice wychodzą ok. 20] i oczywiście w Nowym Roku.
Może się pouczę, poczytam książkę - na pewno pójdę spać po 2 dopiero. Mam zbyt wiele do przemyślenia żeby iść spać wcześniej. Ten spokój mi się przyda.

Przepraszam, że się tak rozpisałam. Ale dziwnie się czuję... z tym "Zostaję Sama" choć Sama tego chciałam...
iwona*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:20   #2787
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Cytat:
Napisane przez katie-lee Pokaż wiadomość
przed 24 napewno się pogodzicie
Nie sądzę. On też tak twierdził zanim wyszedł. Powiedział że do 20 autobusy kursują. Tym razem nie odezwę się pierwsza...
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:48   #2788
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

Ja zostaje w domu.
Z rodzicami. Nawet brat o 5 lat młodszy poszedł na jakąś domówkę.
Szkoda, bo zwykle jak komuś trzeba cos załatwić, sama nawet załatwiałam kolezance żeby ją kumpel zaprosił na urodziny to byłam super. A w dzień taki jak dziś nikt nie pamieta. Trudno płakać nie bede.

A co tam, moge sie pożalić. Na uczelni w piątek przed świętami do mnie i koleżanki podszedł kumpel z grupy i pyta jak bedziemy spędzac sylwka:
Ja: ja zostaję w domu
Kolezanka: ja tez nigdzie nie idę
Kumpel: Słuchaj, Iza (kolezanka), to wpadnij do mnie, organizuję małą domówkę
Kolezanka: dzięki, ale juz zaplanowałam że zostanę w domu
Kumpel: aaahaa, no to cześć.

I poszedł. A ja poczułam sie jak bym dostała od kogoś w pysk.

No i sie wyżaliłam.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:50   #2789
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Olewam Sylwestra

podbijam

ktoś olewa w tym roku ?
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:52   #2790
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: Tegoroczny Sylwester - która z Was nigdzie się nie wybiera?

ankasz nie przejmuj sie tym chlopakiem, moze poprostu nie ma na tyle taktu jaki powinien miec czlowiek na poziomie...
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.