Króliczek Miniaturka IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 10:34   #1741
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Gwiazdeczka90, rozumiem, że króliczki zaprzyjaźnione żyją razem? Jeśli masz parkę to samiec jest wykastrowany czy samica wysterylizowana?
Możesz oddać króliczki poprzez adopcje SPK, tutaj znajdziesz informacje http://adopcje.kroliki.net/
Wtedy masz pewność, że króliki trafią do odpowiednich opiekunów, a nie na karmę albo do pseudo hodowli.
Czasami jednak adopcja trwa bardzo długo, ponieważ jak widać na podanej wyżej stronie króliczków szukających nowych domów jest cała masa, a niektóre na adopcje czekały ponad rok, dlatego trzeba mieć świadomość, że to może potrwać i nie będzie tak, że króliczki znajdą się na stronie, a po tygodniu będą już w nowym domu.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:23   #1742
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Dziewczyny to ja się dołączam i mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie

Od miesiąca mam baranka, obecnie ma 4 miesiące i zwie się Czaki . Jest bardzo mądrym króliczkiem. Kiedy go dostałam wogóle się nie bał i szybko oswoił się z nowym otoczeniem. W 2 dni nauczyłam go korzystania z kuwety, a jak puszczam go, żeby sobie pokicał wieczorem to nie ma mowy o jakimkolwiek siku lub bobku! Jak mu się coś zachce to szybko kica do klatki. Ale najśmieszniejsze jest, że do klatki wskoczyć potrafi, ale wyskoczyć to juz nie. Kupra mu się nie chce podnieść i czeka aż ja podejdę . Meble itp. wogóle go nie interesują. Tylko często koło 3 w nocy włącza swojego powera i skacze po klatce, jak oszalały i spać nie daje . Narazie nie kupiłam mu kuwety, bo u mnie w zoologu nie ma takich większych i po prostu ten róg klatki wysypuję trocinami, ale to kłopotliwe bo roznoszą się po całej klatce i jak kica to się wysypują i mam wieczny syf wokoło. Powiedzcie, czy mogę z czegoś sama zrobić tką kuwetę? Tylko, żeby miał na długo, a nie taką np. z kartonu..
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:24   #1743
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja się dołączam i mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie

Od miesiąca mam baranka, obecnie ma 4 miesiące i zwie się Czaki . Jest bardzo mądrym króliczkiem. Kiedy go dostałam wogóle się nie bał i szybko oswoił się z nowym otoczeniem. W 2 dni nauczyłam go korzystania z kuwety, a jak puszczam go, żeby sobie pokicał wieczorem to nie ma mowy o jakimkolwiek siku lub bobku! Jak mu się coś zachce to szybko kica do klatki. Ale najśmieszniejsze jest, że do klatki wskoczyć potrafi, ale wyskoczyć to juz nie. Kupra mu się nie chce podnieść i czeka aż ja podejdę . Meble itp. wogóle go nie interesują. Tylko często koło 3 w nocy włącza swojego powera i skacze po klatce, jak oszalały i spać nie daje . Narazie nie kupiłam mu kuwety, bo u mnie w zoologu nie ma takich większych i po prostu ten róg klatki wysypuję trocinami, ale to kłopotliwe bo roznoszą się po całej klatce i jak kica to się wysypują i mam wieczny syf wokoło. Powiedzcie, czy mogę z czegoś sama zrobić tką kuwetę? Tylko, żeby miał na długo, a nie taką np. z kartonu..
Moja siostra zamowila z allegro chyba narożną kuwete i zamiast tych strasznych wiórek trocin uzywala jakis zbrylonych trocin, wyglada to jak zwirek taki jak dla kota
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:46   #1744
LiryczneCudo
Raczkowanie
 
Avatar LiryczneCudo
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 191
GG do LiryczneCudo
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cześć dziewczynki Mam problem, który wynikł dzisiaj w nocy. Myszora nie siedzi w klatce praktycznie odkąd ją dostałam i już na samym początku nauczyła się korzystania z kuwety, kiedy śpię to ona zawsze się wpycha na poduszkę nad moją głowę i właśnie dzisiaj nie wiem czemu zrobiła siusiu nad moją głową i na dodatek na moją rękę. Nie mam pojęcia czemu to zrobiła nigdy jej się coś takiego nie zdarzyło nie wiem co mam o tym myśleć nie wiem czy to się powtórzy
__________________
...Nothing Else Matters...
LiryczneCudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 13:13   #1745
niuta91
Rozeznanie
 
Avatar niuta91
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 593
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja się dołączam i mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie

Od miesiąca mam baranka, obecnie ma 4 miesiące i zwie się Czaki . Jest bardzo mądrym króliczkiem. Kiedy go dostałam wogóle się nie bał i szybko oswoił się z nowym otoczeniem. W 2 dni nauczyłam go korzystania z kuwety, a jak puszczam go, żeby sobie pokicał wieczorem to nie ma mowy o jakimkolwiek siku lub bobku! Jak mu się coś zachce to szybko kica do klatki. Ale najśmieszniejsze jest, że do klatki wskoczyć potrafi, ale wyskoczyć to juz nie. Kupra mu się nie chce podnieść i czeka aż ja podejdę . Meble itp. wogóle go nie interesują. Tylko często koło 3 w nocy włącza swojego powera i skacze po klatce, jak oszalały i spać nie daje . Narazie nie kupiłam mu kuwety, bo u mnie w zoologu nie ma takich większych i po prostu ten róg klatki wysypuję trocinami, ale to kłopotliwe bo roznoszą się po całej klatce i jak kica to się wysypują i mam wieczny syf wokoło. Powiedzcie, czy mogę z czegoś sama zrobić tką kuwetę? Tylko, żeby miał na długo, a nie taką np. z kartonu..
Kuwety raczej nie zrobisz sama, bo ona powinna być plastikowa. Możesz ją zamówić np tu http://www.sklep.videozoo.pl/product...oducts_id=1490, chociaż taniej byłoby zamówić ją u siebie w sklepie zoologicznym, panie często sprowadzają przy okazji zamawiania towaru. Kuwetę wypełnij drewnianym żwirkiem niezbrylającym ,trociny pylą i szkodzą króliczkom.
Jeśli nie uda Ci się zamówić takiej narożnej króliczej kuwety to możesz kupić taką mniejszą kocią i wstawić ją do klatki.




Jaka tu cisza ostatnio
niuta91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 10:06   #1746
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Króliczek Miniaturka IV


Aneczki kochane

radości w życiu, szczęścia w miłości, wiele uśmiechu i wiele radości, wszelkiego szczęścia w Waszym życiu młodym i niegasnącej nigdy urody, wszelkiego szczęścia i moc słodyczy w dniu imienin Ismenka życzy.

__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2009-12-31 o 13:36
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 11:05   #1747
niuta91
Rozeznanie
 
Avatar niuta91
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 593
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Wszystkim Annom wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i pociechy ze zwierzaków
niuta91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 11:08   #1748
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość

Aneczki kochane

radości w życiu, szczęścia w miłości, wiele uśmiechu i wiele radości, wszelkiego szczęścia w Waszym życiu młodym i niegasnącej nigdy urody, wszelkiego szczęścia i moc słodyczy w dniu imienin Ismenka życzy.

Cytat:
Napisane przez niuta91 Pokaż wiadomość
Wszystkim Annom wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i pociechy ze zwierzaków
dziękuje za życzenia
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 08:41   #1749
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

ja tez dziekuje kochane i wszystkim innym Aniom tez zycze wszystkiego co najlepsze

watek nam ucichł na całego

co tam u Was ciekawego, jak zwierzaczki?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 09:34   #1750
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Dziewczyny, może Wy coś poradzicie...

Mój mały uchatek jest u mnie od ok czerwca. Kiedy już się oswoiliśmy oboje ze sobą, mały zaczął wesoło brykać po pokoju. Znalazł sobie jedno miejsce (na dywanie, a jakże ) w które bardzo chętnie sie załatwiał
Chodziłam i sprzątałam , nacierałam octem itp zabiegi wyczytane w internecie. Jakoś mu się odwidziało i przez chwile był spokój.
Teraz znowu znalazł sobie ulubione miejsce W moim pokoju stoi wiatrak i kiedy wypuszczam królika z klatki, on pierwsze co robi to podbiega do wiatraka i ociera się podbródkiem - w internecie wyczytałam, że oznacza to, że to jest JEGO terytorium W tych okolicach teraz załatwia się.
Słuchajcie sprawa doszła do tego stopnia, że kiedy królik siedzi w klatce chociażby cały dzień to nie załatwi się tam! Sucho i czysto - wyjdzie z klatki od razu narobi
Kiedy np schylam się z zamiarem posprzątania z dywanu tego co narobił on od razu mnie atakuje
Nie wiem już co robić, naprawdę... najchętniej bym go nie wypuszczała z klatki! No ale bez przesady, nie kupiłam go po to, żeby łądnie wyglądał w klatce... nie chce, zeby się męczył..

Ale się rozpisałam Jak mam sobie z nim poradzić ? Macie jakieś pomysły?
Moze to już ten wiek, kiedy trzebaby go wykastrować ?

Z góry dziekuję za pomoc
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:26   #1751
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja tez dziekuje kochane i wszystkim innym Aniom tez zycze wszystkiego co najlepsze

watek nam ucichł na całego

co tam u Was ciekawego, jak zwierzaczki?
hej ja wróciłam po 2 tyg rozłąki z wizażem i Migotka musialam ja wczoraj troche ostrzyc bo miala dlugie futerko a tak to nic nowego dalej jest taka słodka
Cytat:
Napisane przez katie-lee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy coś poradzicie...

Mój mały uchatek jest u mnie od ok czerwca. Kiedy już się oswoiliśmy oboje ze sobą, mały zaczął wesoło brykać po pokoju. Znalazł sobie jedno miejsce (na dywanie, a jakże ) w które bardzo chętnie sie załatwiał
Chodziłam i sprzątałam , nacierałam octem itp zabiegi wyczytane w internecie. Jakoś mu się odwidziało i przez chwile był spokój.
Teraz znowu znalazł sobie ulubione miejsce W moim pokoju stoi wiatrak i kiedy wypuszczam królika z klatki, on pierwsze co robi to podbiega do wiatraka i ociera się podbródkiem - w internecie wyczytałam, że oznacza to, że to jest JEGO terytorium W tych okolicach teraz załatwia się.
Słuchajcie sprawa doszła do tego stopnia, że kiedy królik siedzi w klatce chociażby cały dzień to nie załatwi się tam! Sucho i czysto - wyjdzie z klatki od razu narobi
Kiedy np schylam się z zamiarem posprzątania z dywanu tego co narobił on od razu mnie atakuje
Nie wiem już co robić, naprawdę... najchętniej bym go nie wypuszczała z klatki! No ale bez przesady, nie kupiłam go po to, żeby łądnie wyglądał w klatce... nie chce, zeby się męczył..

Ale się rozpisałam Jak mam sobie z nim poradzić ? Macie jakieś pomysły?
Moze to już ten wiek, kiedy trzebaby go wykastrować ?

Z góry dziekuję za pomoc
moja śliczna załatwia sie i w klatce i poza nia i tez probuje mnie atakowac kiedy chce pozbierac kupki z dywanu probujac nauczyc ja korzystac z kuwety w klatce takze probowalam metody z octem i z sokiem z cytryny ale bezskutecznie dalej roznosi wszystko po klatce i nie wiem jak to zmienic czytalam gdzies zeby do kuwety wsypywac jej siuski jak nasika na zwirek tylko ze moja jak juz nasika w jednym miejscu to juz tam nie usiadzie a poza tym kuweta to jej miejsce dumania cos jakby fotel w ktorym sie wyleguje i za nic w swiecie nie nasiusia do kuwety bo niby jakby miala potem wylegiwac sie na siuskach ale i tak ja kocham
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 18:27   #1752
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
hej ja wróciłam po 2 tyg rozłąki z wizażem i Migotka musialam ja wczoraj troche ostrzyc bo miala dlugie futerko a tak to nic nowego dalej jest taka słodka

moja śliczna załatwia sie i w klatce i poza nia i tez probuje mnie atakowac kiedy chce pozbierac kupki z dywanu probujac nauczyc ja korzystac z kuwety w klatce takze probowalam metody z octem i z sokiem z cytryny ale bezskutecznie dalej roznosi wszystko po klatce i nie wiem jak to zmienic czytalam gdzies zeby do kuwety wsypywac jej siuski jak nasika na zwirek tylko ze moja jak juz nasika w jednym miejscu to juz tam nie usiadzie a poza tym kuweta to jej miejsce dumania cos jakby fotel w ktorym sie wyleguje i za nic w swiecie nie nasiusia do kuwety bo niby jakby miala potem wylegiwac sie na siuskach ale i tak ja kocham
Wiem, zbieram bobki i siuśki i wkładam do klatki, ale nic z tego
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 20:15   #1753
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

A ja zamówiłam przez internet tą kuwetę i czekam. Mam nadzieję, że mój boy dalej będzie chciał sie załatwiać w tym rogu i nie zrobi mu różnicy czy to trociny czy kuweta. A jak zaczęłam mu dawać troćki w tamten róg to pierwszego dnia był taki zgłupiały i nasikał na środku klatki, więc ja idąc za poradami internautów pościerałam to chusteczką i dałam ją na trociny. Od razu zakpował o co mi biega i mam nadzieję, że w razie czego z kuwetą będzie to samo
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 20:57   #1754
niuta91
Rozeznanie
 
Avatar niuta91
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 593
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez katie-lee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy coś poradzicie...

Mój mały uchatek jest u mnie od ok czerwca. Kiedy już się oswoiliśmy oboje ze sobą, mały zaczął wesoło brykać po pokoju. Znalazł sobie jedno miejsce (na dywanie, a jakże ) w które bardzo chętnie sie załatwiał
Chodziłam i sprzątałam , nacierałam octem itp zabiegi wyczytane w internecie. Jakoś mu się odwidziało i przez chwile był spokój.
Teraz znowu znalazł sobie ulubione miejsce W moim pokoju stoi wiatrak i kiedy wypuszczam królika z klatki, on pierwsze co robi to podbiega do wiatraka i ociera się podbródkiem - w internecie wyczytałam, że oznacza to, że to jest JEGO terytorium W tych okolicach teraz załatwia się.
Słuchajcie sprawa doszła do tego stopnia, że kiedy królik siedzi w klatce chociażby cały dzień to nie załatwi się tam! Sucho i czysto - wyjdzie z klatki od razu narobi
Kiedy np schylam się z zamiarem posprzątania z dywanu tego co narobił on od razu mnie atakuje
Nie wiem już co robić, naprawdę... najchętniej bym go nie wypuszczała z klatki! No ale bez przesady, nie kupiłam go po to, żeby łądnie wyglądał w klatce... nie chce, zeby się męczył..

Ale się rozpisałam Jak mam sobie z nim poradzić ? Macie jakieś pomysły?
Moze to już ten wiek, kiedy trzebaby go wykastrować ?

Z góry dziekuję za pomoc
Królik bobkami znaczy swój teren. W jakim wieku on jest? Jeśli masz zaufanego weta który wykonuje takie zabiegi to najlepszym rozwiązaniem byłaby po prostu kastracja tak jak napisałaś.
niuta91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 22:10   #1755
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

W takim razie jutro przejdę się do weta i wybadam co i jak

dziękuję
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 08:14   #1756
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam przez internet tą kuwetę i czekam. Mam nadzieję, że mój boy dalej będzie chciał sie załatwiać w tym rogu i nie zrobi mu różnicy czy to trociny czy kuweta. A jak zaczęłam mu dawać troćki w tamten róg to pierwszego dnia był taki zgłupiały i nasikał na środku klatki, więc ja idąc za poradami internautów pościerałam to chusteczką i dałam ją na trociny. Od razu zakpował o co mi biega i mam nadzieję, że w razie czego z kuwetą będzie to samo
moja by od razu zjadla chusteczke a trocinek jej nie daje raz ze sa niezdrowe a 2 ze ma dluzsza siersc i potem musialabym godzine wyciagac kazdego wióra
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 12:49   #1757
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Filip wraca do domu za nim trudne dziecinstwo w sklepie pseudozologicznym i ciezkie leczenie( kilka narkoz).
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 08:42   #1758
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

super , że Filipek juz ma za sobą to wszystko, zeby mu teraz bylo tylko lepiej.

pogoda w kratke i P. juz kaszle, a mnie tez cos jakos bierze.....
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:20   #1759
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

cześć
dawno mnie tu nie było teraz nawet nie mam czasu i ochoty siedzieć na kompie...u mnie i u Tupka wszystko dobrze...u mnie oczywiście jak zwykle wielkie zmiany...wszystko sie pochrzaniło i pozmieniało.... ale ja nie o tym...
jutro mam egzamin na prawko !! więc 3mać mocno kciuki ;-) o 10!!
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:28   #1760
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
dawno mnie tu nie było teraz nawet nie mam czasu i ochoty siedzieć na kompie...u mnie i u Tupka wszystko dobrze...u mnie oczywiście jak zwykle wielkie zmiany...wszystko sie pochrzaniło i pozmieniało.... ale ja nie o tym...
jutro mam egzamin na prawko !! więc 3mać mocno kciuki ;-) o 10!!
bede trzymac
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:39   #1761
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:49   #1762
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Gajqa tylko nie potrac nikogo na drodze ja tez zdawałam i po pierwszym złym podejsciu zrezygnowałam, ale lubie kierowac autem.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2009-07-30 o 09:46
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 06:34   #1763
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez gajqa Pokaż wiadomość
cześć
dawno mnie tu nie było teraz nawet nie mam czasu i ochoty siedzieć na kompie...u mnie i u Tupka wszystko dobrze...u mnie oczywiście jak zwykle wielkie zmiany...wszystko sie pochrzaniło i pozmieniało.... ale ja nie o tym...
jutro mam egzamin na prawko !! więc 3mać mocno kciuki ;-) o 10!!

i będzie ok

co sie pojawiasz to u Ciebie wielkie zmiany
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:41   #1764
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

tez trzymam kciuki, bo to zaraz

a u mnie lato w pelni, a ja katar dostalam , P. wczoraj mial kryzys, bo glowa caly dzien bolala go , ale dzis juz lepiej, tylko u taty tez nieciekawie, ech.....

Isemnkusia mialas mi napisac ktory to pelet
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:59   #1765
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

u mnie dzis zapowiada sie na upal..ufff
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:56   #1766
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Groszku ja sprzedawce peletu znalazłam w swoim miescie ale widze ze facet na all juz nie sprzedaje.Mam juz ten zwirek w domu i jest ok jak za taka cene. Troche pyli jak pigwa i jak jest duzo siusków w kuwecie to sie rozpada na taki piasek (pigwa tylko nasiaknie ale sie nie rozpada na drobne kawałki).

wczoraj zapomniałam wziac lekow od alergii i dzis mam usta jak tarka.

w ogole z Chmurki sie zrobił teraz taki głodomor i boje sie ze przytyje bo chodzi i jedzenia cały czas szuka a siana nie ruszy.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:06   #1767
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

ja kupuje Pinio, ale Julek to taki czyscioch, ze moze zz raz nasika i juz mu sie to nie widzi i obok kolo kuwety siuski, nie nadaze nieraz sprzatnac po tym jego siknieciu jednym

Rudke to przestawilam, tez taki glodomor, jak juz czyms szeleszcze to wariuje, ale ostatnio pomidorka lubi, siana je duzo, bo wlasnie staram sie jej mniej granulatu dawac, zeby gruba nie byla.

kanpake to dzis ja miele, nie chce mi sie za bardzo, pewnie przez katar
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:11   #1768
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

A ja już mam tą zamówioną kuwetę i kupiłam żwirek niezbrylający z Tesco, taki zwykły, ale się opłacało chyba (8 l = 10,99 zł). I pachnie jak odświeżacz do kibelka Nawet nie musiałam jakoś pokazywać Czakulowi o co biega, bo jak wszedł do klatki to prosto do kuwety i na siku Tylko potem tak kopał nóżkami w tym żwirku i nie wiem czy to normalne Oczywiście bobkuje mi całą klatkę, ale to raczej normalne, że byle gdzie robi kupe
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:57   #1769
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja kupuje Pinio, ale Julek to taki czyscioch, ze moze zz raz nasika i juz mu sie to nie widzi i obok kolo kuwety siuski, nie nadaze nieraz sprzatnac po tym jego siknieciu jednym

Rudke to przestawilam, tez taki glodomor, jak juz czyms szeleszcze to wariuje, ale ostatnio pomidorka lubi, siana je duzo, bo wlasnie staram sie jej mniej granulatu dawac, zeby gruba nie byla.

kanpake to dzis ja miele, nie chce mi sie za bardzo, pewnie przez katar
ja tez od ostatniego czasu kupuje pinio i jestem zadowolona wkoncu znalazlam jakis niedrogi i dobry granulat do klatki wczesniej kupowalam taki z kauflandu 5l za 10 zl zdzierstwo a jeszcze wczesniej z pets dreams ten z pinio sie najbardziej oplaca moim zdaniem
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:18   #1770
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

no i nie zdalam...testy do przodu ... ale owaliłam górke...której bałam sie najmniej ...bałam sie łuku bo mi nie wychodził a teraz normalnie cacy..a górka niestety... no cóż .. nastepny egzam 14.09
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.