Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 21:06   #1651
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
A jescze jedno, Brat mnie dzisiaj opierniczył, że ma nie stosować DUkana, bo czytał w gazecie, że jest szkodliwy dla organzmu. Ale jak mu wyjasniłam, że wszystko trzeba robić z głową to przestał na mnie najeżdżać. ehh
tak mnie tez duzo osob meczy wiec im sie nie tłumacze tylko mowie ze nie jem chleba makaronu i ziemniaków
bo tak to ze tłumaczyłam to kazdy swoje

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

żeganam wszystkich ide spać jutro doczytam mam nadzieje ze bedzie spadeczek

gratuje dzisiaj wszystkim spadziorków
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:14   #1652
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie dot. przypraw

Zrobiłam przed chwilą test dot. długości poszczególnych faz i tak.. wyszło mi, że moja faza uderzeniowa powinna trwać TYLKO dwa dni! Dziś właśnie kończę drugi dzień... Planowałam wstępnie 5 dni bo chciałam schudnąć co najmniej 11 kg a tu taki zonk. W wątku doczytałam się, że nie wolno przedłużać fazy uderzeniowej (w książce i na innych forach jakoś mi to umknęło - liczba dni zależała od przedziału wagowego, który chemy stracić). Nie ważyłam się bo jestem przed @ więc to nie ma sensu, zresztą czuję się cięższa Powinnam przejść jutro do II fazy, czy jednak mogę U przedłużyć o 3 dni?

Wybaczcie, po prostu pokładam w tej diecie duże nadzieje i stracha mam, że coś zawalę. Na dodatek jestem tydzień po zakończeniu d. kopenhaskiej - na razie waga się trzyma ale teraz mam ciarki na myśl o przytyciu z powodu zwiększenia liczby kalorii.

Kobietki kochane, co robić?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:14   #1653
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

[QUOTE=ROZALKA4;22508808
żeganam wszystkich ide spać jutro doczytam mam nadzieje ze bedzie spadeczek

gratuje dzisiaj wszystkim spadziorków[/QUOTE]

Ja też sie żegnam na dziś z jeszcze wiekszym bólem gardła
Dukanoc
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:15   #1654
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
tak mnie tez duzo osob meczy wiec im sie nie tłumacze tylko mowie ze nie jem chleba makaronu i ziemniaków
bo tak to ze tłumaczyłam to kazdy swoje

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

żeganam wszystkich ide spać jutro doczytam mam nadzieje ze bedzie spadeczek

gratuje dzisiaj wszystkim spadziorków
Bo w gruncie rzeczy tak jest. Rezygnujemy z chleba, makaronu, ziemniaków i mąki

dobranoc
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:15   #1655
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
bardzo mi przykro. Chyba będziesz muaiała zastąpić to jakimiś mniej forsujacymi ścięgno ćwiczeniami
Pewnie tak..tylko jakimi!!Zresztą samej w domu to pewnie nie będzie mi się chciało a w grupie to ja lubię..tzn lubiłam Dobra juz się nie urzalam!Muszę najpierw noge wyleczyć i pozniej myslec o ćwiczeniach.Narazie pocieszę się brzuszkami!!

Mój syncio smacznie spi i ja dołączam się zaraz do niego
DOBRANOC WSZYSTKIM
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:16   #1656
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

A ja mam pytanie!
Skąd wy te testy bierzecie, co wykazują ile jaka faza?

Co do serków homo, to kupowałam dziś w realu, naturalny.

Zaopatrzyłam się też w brukselki, więc jutro będę szamać kapuche
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:18   #1657
kasia252524
Raczkowanie
 
Avatar kasia252524
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie dot. przypraw

Zrobiłam przed chwilą test dot. długości poszczególnych faz i tak.. wyszło mi, że moja faza uderzeniowa powinna trwać TYLKO dwa dni! Dziś właśnie kończę drugi dzień... Planowałam wstępnie 5 dni bo chciałam schudnąć co najmniej 11 kg a tu taki zonk. W wątku doczytałam się, że nie wolno przedłużać fazy uderzeniowej (w książce i na innych forach jakoś mi to umknęło - liczba dni zależała od przedziału wagowego, który chemy stracić). Nie ważyłam się bo jestem przed @ więc to nie ma sensu, zresztą czuję się cięższa Powinnam przejść jutro do II fazy, czy jednak mogę U przedłużyć o 3 dni?

Wybaczcie, po prostu pokładam w tej diecie duże nadzieje i stracha mam, że coś zawalę. Na dodatek jestem tydzień po zakończeniu d. kopenhaskiej - na razie waga się trzyma ale teraz mam ciarki na myśl o przytyciu z powodu zwiększenia liczby kalorii.

Kobietki kochane, co robić?
Ja bym Ci radziła iść według obliczeń doktorka!!!Nie przedłużać fazy U, bo i tak w tej fazie ubywa nam tylko wody z organizmu!Tłuszczyku zaczynamy pozbywać się od fazy drugiej!Powodzenia
__________________
07.11.2011 POWRÓT DO POLSKI
kasia252524 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 21:19   #1658
Samanti83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie!
Skąd wy te testy bierzecie, co wykazują ile jaka faza?

Co do serków homo, to kupowałam dziś w realu, naturalny.

Zaopatrzyłam się też w brukselki, więc jutro będę szamać kapuche
\

Pierwsza strona tam masz link do testu
__________________
Dukam sobie od 13.09.2010

Start: 70kg 170cm
22.10 : 65 kg powoli to idzie ale Dukam dzielnie dalej
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-SUKCES!!Mój cel to 59kg
Samanti83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:22   #1659
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie dot. przypraw

Zrobiłam przed chwilą test dot. długości poszczególnych faz i tak.. wyszło mi, że moja faza uderzeniowa powinna trwać TYLKO dwa dni! Dziś właśnie kończę drugi dzień... Planowałam wstępnie 5 dni bo chciałam schudnąć co najmniej 11 kg a tu taki zonk. W wątku doczytałam się, że nie wolno przedłużać fazy uderzeniowej (w książce i na innych forach jakoś mi to umknęło - liczba dni zależała od przedziału wagowego, który chemy stracić). Nie ważyłam się bo jestem przed @ więc to nie ma sensu, zresztą czuję się cięższa Powinnam przejść jutro do II fazy, czy jednak mogę U przedłużyć o 3 dni?

Wybaczcie, po prostu pokładam w tej diecie duże nadzieje i stracha mam, że coś zawalę. Na dodatek jestem tydzień po zakończeniu d. kopenhaskiej - na razie waga się trzyma ale teraz mam ciarki na myśl o przytyciu z powodu zwiększenia liczby kalorii.

Kobietki kochane, co robić?
Ksiazka byla napisana ladnych 'pare' lat temu i drukuja ja caly czas taka sama. W tej chwili na francuskiej i brytyjskiej stronie Dukana jest test, ktory zadaje wiecej pytan i bierze pod uwage wszystkie czynniki - jak ciaza, ilosc przebytych diet, budowa ciala - przeczytaj w Vademecum (link w moim podpisie) dlaczego nie warto przedluzac pierwszej fazy. Wazylas sie przed rozpoczeciem diety? Musisz wiedziec z jakiej wagi startujesz zeby wiedziec jak dluga III faze przeprowadzic (10 dni na kazdy kilogram z I i II fazy)

Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie!
Skąd wy te testy bierzecie, co wykazują ile jaka faza?

Co do serków homo, to kupowałam dziś w realu, naturalny.

Zaopatrzyłam się też w brukselki, więc jutro będę szamać kapuche
Pierwsza strona watku, pierwszy i drugi post - bez tego to nie powinno sie nawet zaczynac
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:30   #1660
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Depersonalizantka Pokaż wiadomość
Ale Activia to taki pic na wode bo jadłam naturalną nie opłaca się jej kupować w połowie jest pusta ;| porcelana wcale się nie poprawia bo jadłam jedną dziennie przez tydzień i nic szczególnego nie zauwazyłam i nie ma błonnika a to właśnie dzięki błonnikowi porcelanka się rusza
(chyba że coś pomotałam )
Na mnie działała znakomicie a mam z porcelaną nie lichy problem od zawsze.. piłam 2sztuki dziennie przez pół roku tak namiętnie i problem "balona" zniknął, niestety pić przestałam i wzdęcia wróciły
Porcelana szła jak ta lala
Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
dzięki Konczita, Siala_Bala za zainteresowanie. jakoś tak nie mam zadnej przyjaciolki od kilku lat. a z wami jakoś tak się zżyłam;* i z innymi dukankami;*
eh, wszyscy mi tak mówią, ale wiesz... ja go kocham. i to jest najgorsze;/ jednak postanowilam sobie coś. jeszcze raz i koniec. postanowiłam też sprawdzić czy mnie nie okłamuje. w piatek sie wszystko okaze. podziele sie z wami tym, jeśli chcecie oczywiscie
Kochana, ja tu nowa jestem i może nie bardzo jeszcze się wkręciłam w towarzystwo ale swoje w zyciu przeszłam i mogę jakiś poradnik napisać Dziewczyny mają rację, świętą rację, rumcia pięknie to opisała i Konczita też. Facet się nie zmieni. Ja byłam z M 3 lata.. wszystko super.. były zaręczyny.. zaczęło się psuć ale uznałam, że to stresy.. cały ślub zaplanowany, zaklepany.. 3 miesiące do daty ślubu a ja co? Orewuar i żegnaj bejbe, cze jak czapka, spadówa, adijo pomidory
Stwierdziłam, że basta! I nie spędzę reszty życia z kimś kto mnie nie szanuje i zrobiłby ze mnie niewolnicę.
"kto kłamstw nauczony jest, kłamstwem ma skażoną krew, na kłamstwie swoje życie budować chce".
Jeśli on odstawia takie numery to Cię nie szanuje zwyczajnie! Myśli, że może oszukiwać i wcale się tego nie boi! Świnia jedna! Wiem, że kochasz bo i ja kochałam ale pomyśl czy warto. Ja zmusiłam się do zerwania i zrobiłam to natychmiast, nie można wchodzić kilka razy do tej samej rzeki i powiedziałam sobie, że choćby robił cuda na kiju to już do niego nie wrócę! I nie wróciłam choć był dla mnie całym światem.. do teraz czasem za nim tęsknię.. choć mam męża i cudownego synka ale wiem, że to był najbardziej odjechany krok w moim życiu i nie żałuję.
Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
No kochana to oczywiście Twój wybór ale nie ma co się oszukiwać wiem że to boli ale niestety raz skłamał będzie kłamał ... zwykle ta teoria się sprawdza może są i wyjątki ja osobiście takich nie znam.
Ale jeśli chcesz to spróbuj
Zgadzam się, ja też nie znam takich wyjątków.
Cytat:
Napisane przez akrochmal6 Pokaż wiadomość
Witam niewiem czy ze mna jest cos nie tak ale niemoge was nadrobic w dzien niemam czasu was odwiedzic ale niewiem czy to ma sens bo jaks niezwracacie na mnie uwagi wiem ze jestescie juz jakis czas razem i wam tak dobrze ale czemu to sa grupy wsparcia jak niemozna sie dowas przylaczyc naprawde ciezko sie tutaj wbic .probuje sie do was przylaczyc ale nie jestem w stanie pisac kilku postow dziennie niestety a jak probuje sie wyzalic to nikt mi niechce pomoc i znow jestem sama na polu bitwy.Mam tylko nadzejeze niepolegne.
Zycze wam duzych spadkow i wytrwalosci!!
Trzymam i za Ciebie kciuki. Nic się nie martw, zluzujesz troszkę i może znajdziesz więcej czasu na wizaz Każdy sobie rzepkę skrobie a jak się sklei jakaś rozmowa to tym lepiej więc pisz śmiało.
Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Ale napisałyście od ranaNadrobiłam wszystko!Byłam dziś u lekarza i się załamałam Przez to,że mam naderwany mięsień i ścięgno nigdy więcej nie będę mogła iść na fitness ani aerobic A ja tak to kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!Przez to wszystko zjadłam dziś ze 100g słonych paluszków.Jeszcze jutro idę na badania krwi Ciekawe czy też sie załamię
za te paluszki
Trzymam kciuki za wyniki badań! A różne rzeczy się w naturze dzieją i być może stanie się coś, że jednak będziesz mogła uczestniczyć w tym co kochasz
Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
no super a powiedz mi gdzie w toronto jest stokrotka i jak wyglada opakowanie
o no to klops
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:33   #1661
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
o no to klops
Ale to chyba o Torun chodzilo
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 21:47   #1662
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie dot. przypraw

Zrobiłam przed chwilą test dot. długości poszczególnych faz i tak.. wyszło mi, że moja faza uderzeniowa powinna trwać TYLKO dwa dni! Dziś właśnie kończę drugi dzień... Planowałam wstępnie 5 dni bo chciałam schudnąć co najmniej 11 kg a tu taki zonk. W wątku doczytałam się, że nie wolno przedłużać fazy uderzeniowej (w książce i na innych forach jakoś mi to umknęło - liczba dni zależała od przedziału wagowego, który chemy stracić). Nie ważyłam się bo jestem przed @ więc to nie ma sensu, zresztą czuję się cięższa Powinnam przejść jutro do II fazy, czy jednak mogę U przedłużyć o 3 dni?

Wybaczcie, po prostu pokładam w tej diecie duże nadzieje i stracha mam, że coś zawalę. Na dodatek jestem tydzień po zakończeniu d. kopenhaskiej - na razie waga się trzyma ale teraz mam ciarki na myśl o przytyciu z powodu zwiększenia liczby kalorii.

Kobietki kochane, co robić?
Nic nie przedłużać!
Ja mam do zrzutu 30 kilo i miałam 6 dni U.
Idź wg testu. I tak zejdzie ci tylko woda, tłuszcz później i wolniej nie ma nic odrazu a przedłużając U tylko sobie zaszkodzisz i wydłużysz cały proces chudnięcia.
Cytat:
Napisane przez asio90 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie!
Skąd wy te testy bierzecie, co wykazują ile jaka faza?

Co do serków homo, to kupowałam dziś w realu, naturalny.

Zaopatrzyłam się też w brukselki, więc jutro będę szamać kapuche
Pierwszy post tego wątku.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ale to chyba o Torun chodzilo
No to też klops bo ja nie byłam tam nigdy.
Swoją drogą.. nigdy też nie słyszałam o nazywaniu Torunia Torontem
Może autorka pytania sprecyzuje o jakie Toronto chodzi
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:47   #1663
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radziła iść według obliczeń doktorka!!!Nie przedłużać fazy U, bo i tak w tej fazie ubywa nam tylko wody z organizmu!Tłuszczyku zaczynamy pozbywać się od fazy drugiej!Powodzenia
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ksiazka byla napisana ladnych 'pare' lat temu i drukuja ja caly czas taka sama. W tej chwili na francuskiej i brytyjskiej stronie Dukana jest test, ktory zadaje wiecej pytan i bierze pod uwage wszystkie czynniki - jak ciaza, ilosc przebytych diet, budowa ciala - przeczytaj w Vademecum (link w moim podpisie) dlaczego nie warto przedluzac pierwszej fazy. Wazylas sie przed rozpoczeciem diety? Musisz wiedziec z jakiej wagi startujesz zeby wiedziec jak dluga III faze przeprowadzic (10 dni na kazdy kilogram z I i II fazy)


Dziękuję za odpowiedzi. Tak oczywiście ważyłam się przed rozpoczęciem diety, nie ważyłam się tylko teraz po tych 2 dniach fazy U i pewnie nic nie schudłam, ale mam nadzieję, że odbiję to sobie w II fazie. W takim razie od jutra urozmaicam dietę. Dobranoc
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:48   #1664
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez kasia252524 Pokaż wiadomość
Dobrze napisane tylko bardzo mało jest takich idealnych związków!!!NIESTETY

hmm czas - należy dać czasowi czas ... a miłość bez zaufania nie jest miłością ... sorry ... ale to moja opinia na ten temat ... chyba za dużo w życiu naoglądałam kobiet szlochających przez facetów
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:48   #1665
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

piszecie tak NIESAMOWICIE szybko, że to jest po prostu nie do opisania aby nadążyć za każdym postem xD słuchajcie, mam pytanie, czasem wieczorami robię się glodna, nie jakoś mega ale tak 22 bym coś zjadła - wiem, że nie ma ograniczeń czasowych ale ja po prostu od lat nie jadam po 18 i jakoś nie mogę się przemóc, czy to źle? ; p po za tym mam problem z porcelanką, niby dziś pw, activia z kawą i plackiem z otrąb i nic, a na ostatnim pw wszystko grało ( system 1/1 ) .. ;(
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:52   #1666
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
piszecie tak NIESAMOWICIE szybko, że to jest po prostu nie do opisania aby nadążyć za każdym postem xD słuchajcie, mam pytanie, czasem wieczorami robię się glodna, nie jakoś mega ale tak 22 bym coś zjadła - wiem, że nie ma ograniczeń czasowych ale ja po prostu od lat nie jadam po 18 i jakoś nie mogę się przemóc, czy to źle? ; p po za tym mam problem z porcelanką, niby dziś pw, activia z kawą i plackiem z otrąb i nic, a na ostatnim pw wszystko grało ( system 1/1 ) .. ;(
A o ktorej chodzisz spac? Bo jesli kolacje jesz o 18 a o 23-24 jeszcze nie spisz to jest to za dluga przerwa miedzy posilkami. Kolacje jemy ok 2 godziny przed spaniem, najlepiej czysto bialkowa - jajko, tunczyk, kurczak, twarog itp

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No to też klops bo ja nie byłam tam nigdy.
Swoją drogą.. nigdy też nie słyszałam o nazywaniu Torunia Torontem
Może autorka pytania sprecyzuje o jakie Toronto chodzi
Moze to torunska 'gwara'? Bo synaesthesia jest z Torunia
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:57   #1667
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez niuta91 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe przywitanie
Powiedzcie mi czy Wy tez tak macie czy tylko ja jestem taka dziwna, że jak tak jem to mam wrażenie, że wcale nie schudnę? Wiem, to nie jest normalne, chyba dieta zawsze kojarzyła mi się z tym, że wcina się sałatę i jest się ciągle głodnym

ja non stop mam wrażenie, że jem za dużo i mnie to po prostu przeraża, chociaż po przemyśleniu aż tak dużo nie wychodzi, a miewam dni, że jem malutko a wtedy też jest przecież źle, ech!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

SimplyDivine : kolację jem właśnie koło 18, kładę sie zazwyczaj koło 24, czasem jak już jestem naprawdę głodna to na jogurt zerówke się przemogę, ale coś typu jajko, rybka - nie daję rady, chociaż wiem o tych przerwach!
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:58   #1668
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

spokojnej nocy laseczki i spadzików życzę
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:03   #1669
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
ja non stop mam wrażenie, że jem za dużo i mnie to po prostu przeraża, chociaż po przemyśleniu aż tak dużo nie wychodzi, a miewam dni, że jem malutko a wtedy też jest przecież źle, ech!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

SimplyDivine : kolację jem właśnie koło 18, kładę sie zazwyczaj koło 24, czasem jak już jestem naprawdę głodna to na jogurt zerówke się przemogę, ale coś typu jajko, rybka - nie daję rady, chociaż wiem o tych przerwach!
Na tej diecie im wiecej jesz dozwolonego tym lepiej bo szybciej chudniesz. Jogurt to nienajlepszy pomysl bo ma wegli duzo, nawet ten 0% tluszczu. Najlepszy na noc jest twardy nabial - twarog, ewentualnie serek wiejski - bo wtedy nasz organizm spala go w nocy, ale nie jest ciezki na zoladku. Wiele z nas wlasnie jako ostatni posilek je chudy twarog czy to na slodko z kakao lub cynamonem czy na slono ze szczypiorkiem np. I nawet mowimy sobie Dukanoc, twarog na noc wiec cos w tym musi byc

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
spokojnej nocy laseczki i spadzików życzę
Zdrowiej kochana
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 22:05   #1670
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Na tej diecie im wiecej jesz dozwolonego tym lepiej bo szybciej chudniesz. Jogurt to nienajlepszy pomysl bo ma wegli duzo, nawet ten 0% tluszczu. Najlepszy na noc jest twardy nabial - twarog, ewentualnie serek wiejski - bo wtedy nasz organizm spala go w nocy, ale nie jest ciezki na zoladku. Wiele z nas wlasnie jako ostatni posilek je chudy twarog czy to na slodko z kakao lub cynamonem czy na slono ze szczypiorkiem np. I nawet mowimy sobie Dukanoc, twarog na noc wiec cos w tym musi byc

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



Zdrowiej kochana


wieeem!, właśnie wiem, ach trzeba się wyrzec tych staruch nawyków, postaram się coś tak złapać przed snem w takim razie, wielkie dzięki
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:06   #1671
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez rumcia1 Pokaż wiadomość

Gratuluję. Piękny wynik. Teraz 200 dni na III i to już zmykaj
ja jeszcze nie chce, chyba, zreszta sama nie wiem co chce - niech ktos za mnie podejmie decyzje

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Lidlu - firma Pilos - w wiadereczkach 500g

Rabarbarowy czy rabarberowy ? Bo nie wiem czy to pomyłka czy jest rabarber o którym nic nie wiem.
co sie literowek czepiasz

ja tez zmykam, musz pocwczyc i do spanka
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:06   #1672
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
no super a powiedz mi gdzie w toronto jest stokrotka i jak wyglada opakowanie
W Bumarze (na Lelewela) jest naprzeciwko Boti
A opakowanie..takie małe, prostokątke, biało-niebieski wierzch. Z TSM (chcoiaż waniliowe są już z Łowicza ). Jedno opakowanie 180 gram kosztuje ok 1.79 zł

http://wolewygodniej.pl/ld.php/syste...p.php?w=145402 tu masz taki serek ale ananasowy - takie opakowanie, tylko że biało-niebieskie wieczko ma



Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No to też klops bo ja nie byłam tam nigdy.Swoją drogą.. nigdy też nie słyszałam o nazywaniu Torunia Torontem Może autorka pytania sprecyzuje o jakie Toronto chodzi
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Moze to torunska 'gwara'? Bo synaesthesia jest z Torunia
Tak, mawia się u nas czasami "Toronto" na Toruń
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:09   #1673
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Tak, mawia się u nas czasami "Toronto" na Toruń
Ha! Jaka ja madra jestem
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:13   #1674
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

SimplyDivine : jeszcze jedno - oglądam własnie fotki Twoich dukanowych potraw i są po prostu FANTASTYCZNE ciasteczka robiłam raz i wyszły mi mokre placki, nieważne xD
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:17   #1675
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie chce, chyba, zreszta sama nie wiem co chce - niech ktos za mnie podejmie decyzje



co sie literowek czepiasz

ja tez zmykam, musz pocwczyc i do spanka
Aj bo nie miałam komu dziś podokuczać :P
Poza tym to nie pierwszy raz
Co do włosów to ja ci proponowałam pewną fryzurkę ale nie wiem czy mnie zignorowałaś/przeoczyłaś.. ja też mam takie liche włosy a fryzjerka wyczarowała superową fryzurę na mój ślub - ja dałam jej pomysł a ona rewelacyjnie wykonała, może by ci się spodobało... i bez obcinania/doczepiania i innych cudów
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Ha! Jaka ja madra jestem
chylę czoła

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Właśnie! Simply - zdjęcia są cudne, że aż mam ślinotok.. a przepisy to gdzie? Nie masz gdzieś spisanych albo linków chociaż? Przepisownię przekopywac?
Ok.. część znalazłam ale nie ma wszystkich
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-10-05 o 22:21
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:29   #1676
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez pozytywna-wariatka Pokaż wiadomość
SimplyDivine : jeszcze jedno - oglądam własnie fotki Twoich dukanowych potraw i są po prostu FANTASTYCZNE ciasteczka robiłam raz i wyszły mi mokre placki, nieważne xD
Dziekuje moze musisz zrobic mniejsze i dluzej podpiec? U mnie zazwyczaj siedza ok 10 - 12 minut w piekarniku, w srodku sa miekkie a na zewnatrz, moze nie chrupiace, ale napewno nie mokre

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
chylę czoła

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Właśnie! Simply - zdjęcia są cudne, że aż mam ślinotok.. a przepisy to gdzie? Nie masz gdzieś spisanych albo linków chociaż? Przepisownię przekopywac?
Ok.. część znalazłam ale nie ma wszystkich
No jak, wiekszosc jest Weszlas w 1 w blogu? Tam sa linki. Przeciez nie bede dawac przepisu na pieczen rzymska z jajkiem bo kazdy widzi co to jest Ale jak sie ktorys konkretnie spodoba a przepisu/linka nie ma to krzyczec a naskrobie

Teraz zmykam spac i chce 86 jutro zobaczyc chocby i mialo miec 9 po przecinku

Dukanoc, twarog na noc
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:40   #1677
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dziekuje moze musisz zrobic mniejsze i dluzej podpiec? U mnie zazwyczaj siedza ok 10 - 12 minut w piekarniku, w srodku sa miekkie a na zewnatrz, moze nie chrupiace, ale napewno nie mokre



No jak, wiekszosc jest Weszlas w 1 w blogu? Tam sa linki. Przeciez nie bede dawac przepisu na pieczen rzymska z jajkiem bo kazdy widzi co to jest Ale jak sie ktorys konkretnie spodoba a przepisu/linka nie ma to krzyczec a naskrobie

Teraz zmykam spac i chce 86 jutro zobaczyc chocby i mialo miec 9 po przecinku

Dukanoc, twarog na noc
No widzieć, widzę ale jak to zrobić to już dupa blada.
Jajco wcisnąć do czegoś.. obłożyć mięchem..surowym? Piec ile i jak.. jakie przyprawy dać.. to co dla Ciebie jest oczywiste dla innych może być czarną magią... i właśnie taka jest dla mnie kuchnia i gotowanie
Ja nawet naleśniki spartolę dziś zeżarłam albo spalonego albo półsurowego... i kleiły się do teflonu, mimo oleju parafinowego

Dziś zrobiłam malinowego zimnego księcia.. tego chyba nie da się spartolić... z resztą.. idę sprawdzić i posmakować

Ojezuuuu.. posmakowałam i... chyba tylko nim się będę żywić w dni białkowe pychota
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-10-05 o 22:47
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:45   #1678
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

No, więc zrobiłam test i wyszło, że I fazę ma mieć 6 dni, czyli tak, jak zrobiłam

Wygląda na to, że 26 stycznia 2011 będę ważyć 65,8 kg. Ciekawa jestem, czy moja słaba 'silna wola' wytrzyma do tego czasu i czy napewno będzie to ta waga, czy troszke większa.

Z testu wynikło, że w I fazie miałabym schudnąć 2 kg. Schudłam 3,1 więc oby tak dalej :P

Dobranoc wszystkim Dukającym!!
I spadków jutro
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:58   #1679
pozytywna-wariatka
Zadomowienie
 
Avatar pozytywna-wariatka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 024
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Simply : spróbuję, w końcu na jednych ciastkach świat się nie kończy

ja lecę do łożka, życzę wam wszystkim pięknych spadków z rana < ja swój obejrze dopiero w przyszły poniedziałek, w sensie spadek mam nadzieje > oraz kolorowych dukanowych snów, do jutra, na pewno zajrzę jak codzień z rana
pozytywna-wariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:09   #1680
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja nawet naleśniki spartolę dziś zeżarłam albo spalonego albo półsurowego... i kleiły się do teflonu, mimo oleju parafinowego
Ty smażyłas na parafinowym? Nie wolno!

Chociaż ja jako mało wyuczone kuchennie dziecięcie, smazyłam dziś rybę i nie mam pewności czy dosmażyłam ją, czy nie była przypadkiem półurowa xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.