Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 09:16   #661
Kieara
Raczkowanie
 
Avatar Kieara
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 153
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

madzior22, jak na moje oko to pierniczyc taka rodzinke. bedziesz mogla teraz spokojnie poczekac jak ci przydziela nowy match i moze ten bedzie "tym" wybranym powodzenia!
__________________
Odchudzam sie!!!

Start: 87 kg

Aktualnie:87

Cel 1: 80 kg



Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać...
Kieara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:42   #662
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Dzięki dziewczyny, uwielbiam naszą wizażową lojalność
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:24   #663
donia13071991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 189
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Umawiam się właśnie z hostką na kolejną rozmowę na skypie z dzieciakami

Wyjeżdżam 2 czerwca, 3 o 20 będę na Victorii, odbiorą mnie S napisała:


No winka nie odmówię

Roux, wiem, dzieki, czytałam wcześniejsze posty Jeszcze się przejdę do TKmaxx moze coś bedzie fajnego
winko fajna rzecz wygląda na to, że rodzinka świetna
donia13071991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:15   #664
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
No tak, ale w opcji "Waga bagażu rejestrowanego (całość)"jeżeli zaznaczymy 15-20kg to musimy dopłacać kolejne 84zł...

Dziewczyny nie rozumiem tego.

Kacha, mogłabyś mi napisać po prostu, czy jak kupujesz bilet, to za bagaż musisz coś płacić, czy płacisz za bilet, opłaty, ew.ubezpieczenie i w tym masz te 20+10 bagażu?
nie wiem ja wizz kupowalam

placilam :


Type of service Description Total Base fare Ticket fare 50.87 GBP TAX 3 Government tax 11.00 GBP TAX 4 Facility charge 14.11 GBP Type of service Description Total BAG Baggage fee 26.00 GBP SMS
1.00 GBP CC Booking fee 8.00 GBP

Grand total

110.98 GBP




czyli z bagaz 1x32 kg [bo za podreczny sie oczywiscie nie placi to jest w cenie] placilam 26Ł
sms z potwierdzeniem 1Ł
za zabookowanie 8Ł


nie wykupowalam ubezpieczenia jak mowilam predzej
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:43   #665
kse
Raczkowanie
 
Avatar kse
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 96
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez donia13071991 Pokaż wiadomość
dokładnie a jak nie to najwyżej przedłużyć sesje, ale miejmy nadzieje, że to nie będzie konieczne powodzenia a gdzie Ty jedziesz?
doFinlandii. A ty? Pewnie pisałaś już gdzieś, ale tyle tu zamieszania z tymi rodzinami u wszystkich dziewczyn, że już miesza się
kse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 13:46   #666
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cześć wszystkim

Dołączam się do Was, bo zaczęłam sobie szukać rodzinki na wakacje.

Jak do tej pory odezwały się dwie. Obie rodzinki żyją na wsi. Co myślicie o mieszkaniu na wsi?

Z tym że ta pierwsza rodzinka prowadzi farmę, no i jakoś tak ciągle tylko o tej farmie pisali, że dzieci lubią się tam bawić, że ojciec wolny czas spędza z dziećmi na farmie.. Jakoś tak mnie to odpycha, bo mam wrażenie, że będę tam pracować na farmie Ale wiecie co mi zaproponowali? Czy miałabym jakiś wolny weekend w maju lub w czerwcu żeby do nich przyjechać i się poznać. Zaproponowali, że oczywiście zapłacą za bilet. Miałyście tak kiedyś?

A druga rodzinka jest taka bardziej nowoczesna, mieszkają też na wsi, ale blisko od dużego miasta. Pisali, że na wsi jest bar w którym się spotykają inne aupair i że to jest w ogóle lovely place.

A jak to jest, często rodziny oferują, że będziemy miały do dyspozycji samochód. To znaczy że pokrywają koszty benzyny, czy to jest do ustalenia?
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:16   #667
donia13071991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 189
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez kse Pokaż wiadomość
doFinlandii. A ty? Pewnie pisałaś już gdzieś, ale tyle tu zamieszania z tymi rodzinami u wszystkich dziewczyn, że już miesza się
Francja :P mnie też już każda się myli gdzie jest i gdzie jedzie

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Dołączam się do Was, bo zaczęłam sobie szukać rodzinki na wakacje.

Jak do tej pory odezwały się dwie. Obie rodzinki żyją na wsi. Co myślicie o mieszkaniu na wsi?

Z tym że ta pierwsza rodzinka prowadzi farmę, no i jakoś tak ciągle tylko o tej farmie pisali, że dzieci lubią się tam bawić, że ojciec wolny czas spędza z dziećmi na farmie.. Jakoś tak mnie to odpycha, bo mam wrażenie, że będę tam pracować na farmie Ale wiecie co mi zaproponowali? Czy miałabym jakiś wolny weekend w maju lub w czerwcu żeby do nich przyjechać i się poznać. Zaproponowali, że oczywiście zapłacą za bilet. Miałyście tak kiedyś?

A druga rodzinka jest taka bardziej nowoczesna, mieszkają też na wsi, ale blisko od dużego miasta. Pisali, że na wsi jest bar w którym się spotykają inne aupair i że to jest w ogóle lovely place.

A jak to jest, często rodziny oferują, że będziemy miały do dyspozycji samochód. To znaczy że pokrywają koszty benzyny, czy to jest do ustalenia?
Witaj witaj Ja co prawda nie jestem taka doświadczona jak koleżanki tutaj, ale wybrałabym tą drugą opcję :P Ja jadę (mam nadzieje jak wszystko dobrze pójdzie) do niewielkiej miejscowości turystycznej ponad 4600 mieszkańców ale żadnych farm tam nie ma, raczej taka rekreacyjna miejscowość. Była ich au pair mówi, że w sezonie duuużo turystów
A u Ciebie jak blisko duże miasto to też fajnie wyskoczyć na weekend

Co do tej benzyny to nie mam pojęcia, też mam mieć do dyspozycji auto w wolnych chwilach ale nie rozmawialiśmy o tym

Gdzie w ogóle jedziesz?
donia13071991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 14:27   #668
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:

Gdzie w ogóle jedziesz?

Jeszcze nie jadę, na razie szukam rodzinki i te dwie się do mnie odezwały Nie zastanawiam się nawet nad tą farmą, bo po prostu nie zaiskrzyło między nami Tylko byłam ciekawa czy Wasze rodzinki te chciały organizować takie spotkanka


A ta druga rodzinka jest z Irlandii. Mieszkają 2 km from a big town, a 12 hm from a big city. No i mają bliziutko do morza. Podobają mi się, nie ukrywam, ale dopiero był pierwszy mail i chcą pogadać na skypie.


Ale boję się, że zastęsknię się tam za TŻ (
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 14:32   #669
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Roux jak sie maja sprawy lekarza ginekologa, dentysty we Francji ( w Paryżu) płaci się za wizytę, czy jest to na ubezpieczenie?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:00   #670
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość

A ta druga rodzinka jest z Irlandii. Mieszkają 2 km from a big town, a 12 hm from a big city. No i mają bliziutko do morza. Podobają mi się, nie ukrywam, ale dopiero był pierwszy mail i chcą pogadać na skypie.


Ale boję się, że zastęsknię się tam za TŻ (
Czy ta rodzinka ma dzieci w wieku 4 i 10? Bo brzmi znajomo ten opis
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:15   #671
Lena_ruda
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 2 435
GG do Lena_ruda Send a message via Skype™ to Lena_ruda
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

CzerwoneUsta- dziękuję

a jak Wam minął dzień? ja teraz wróciłam do domu.. o tej godzinie w Holandii są największe korki.. masakra.


roux-tak wiem,wiem.. ale Ona chce kogoś w tym tyg.,a ja muszę poczekać na wypłatę..
__________________
Niewidomi - śnią, niemi - myślą, głusi - czują, a Ty? Czy patrząc - widzisz?
Lena_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 16:25   #672
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Ja w pracy , o 20.00 koncze juz odliczam do domku, popojutrze lece z Luton na Pn
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:35   #673
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez KatusKatus Pokaż wiadomość
Czy ta rodzinka ma dzieci w wieku 4 i 10? Bo brzmi znajomo ten opis
Tak też do nich aplikowałaś??
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:12   #674
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
Tak też do nich aplikowałaś??
tak tak, nawet odpowiedzieli mi pozytywnie
Ale widzę, że z Tobą już mejlują to może nie będe Ci wchodzić w drogę
Ja chyba poważnie zaczynam nastawiać się do Bexleyheath - hostka napisała mi właśnie dzisiaj że chciałaby pogadać przez skype'a szkoda tylko że ja go nie mam także muszę coś skombinować.
No i jak myślicie dziewczyny - miałabym tam 3dni w tyg wolne od rana do 16, przez miesiąc póki dzieciaki do szkoły chodzą - myślicie udałoby się załapać jakąś dodatkową niewielką pracę żeby dorobić?
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:31   #675
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez KatusKatus Pokaż wiadomość
tak tak, nawet odpowiedzieli mi pozytywnie
Ale widzę, że z Tobą już mejlują to może nie będe Ci wchodzić w drogę
Ja chyba poważnie zaczynam nastawiać się do Bexleyheath - hostka napisała mi właśnie dzisiaj że chciałaby pogadać przez skype'a szkoda tylko że ja go nie mam także muszę coś skombinować.
No i jak myślicie dziewczyny - miałabym tam 3dni w tyg wolne od rana do 16, przez miesiąc póki dzieciaki do szkoły chodzą - myślicie udałoby się załapać jakąś dodatkową niewielką pracę żeby dorobić?
dziękuję, dam Ci znać jak się sprawa potoczy
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:08   #676
Mrs_Darcy
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Darcy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pemberley
Wiadomości: 95
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
A jak to jest, często rodziny oferują, że będziemy miały do dyspozycji samochód. To znaczy że pokrywają koszty benzyny, czy to jest do ustalenia?
Rodziny, które mieszkają na wsi bardzo często oferują samochód do dyspozycji jako czynnik zachęcający do przyjechania w takie miejsce. Często jest to również konieczność związana z wożeniem dzieci z/do szkoły i na dodatkowe zajęcia. Co do benzyny to kwestia dogadania się. Ja w Irlandii dostaję 20€ tygodniowo na pokrycie benzyny związanej z wożeniem dzieci. Na swoje potrzeby płacę z kieszonkowego.
Co do mieszkania na wsi to zależy jakim się jest typem człowieka. Ja mieszkam na wsi, 3km od większego miasteczka i trochę więcej od Dublina. Nie narzekam, bo mam samochód do własnej dyspozycji, w miasteczku są puby, sklepy, klub, więc nie jest źle.
Mrs_Darcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:10   #677
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
No tak, ale w opcji "Waga bagażu rejestrowanego (całość)"jeżeli zaznaczymy 15-20kg to musimy dopłacać kolejne 84zł...

Dziewczyny nie rozumiem tego.

Kacha, mogłabyś mi napisać po prostu, czy jak kupujesz bilet, to za bagaż musisz coś płacić, czy płacisz za bilet, opłaty, ew.ubezpieczenie i w tym masz te 20+10 bagażu?
Hej polecam to http://mlecznepodroze.pl/ po prawej jest PORADNIK PODROZNIKA. Bardzo pomocne dla tych dziewczyn, ktore kupuja pierwszy raz bilet. Co do raynaira - cytuje - Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę (z wyjątkiem niemowląt) o wadze nie większej niż 10 kg i wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm (torebki, teczki, komputery przenośne, zakupione produkty, aparaty itp. mogą być przewożone tylko w dozwolonej 1 sztuce bagażu podręcznego). - Przy czym slyszalam ze w raynairze lubia sie "czepiac" nawet wagi podrecznego czy wymiarow. Rzadko sie to zdarza w wizzairze. I wlasie bagaz podreczny jest wliczony w cene poczatkowa biletu. Potem maymy opcje do wybory bagaz rejestrowany 15 lub 20 kg i ilosc sztuk. Dla porownania wizzair douszacza az 32 kg i to za cene mniejsza niz 15 w raynairze;D Ubezpieczenia sie nie oplaca kupowac - tak jak ktoras z dziewczyn wspomniala jak sie ma cos stac to sie wydarzy w domu
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:22   #678
donia13071991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 189
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Dziewczyny!!!

Jako zielona w lataniu pytam Was
https://www.klm.com/travel/pl_en/app...ricebump=false

co myślicie o tym locie?

Z Warszawy do Tuluzy przez Amsterdam. 669 zł w obie strony. wyjazd 28 czerwca a powrót 29 września. Akurat w tych dniach jest najtańsza ta oferta. Gdybym chciała przylecieć do Paryża to rodzinka nie mogłaby mnie odebrać z lotniska bo to ponad 600 km od Paryża, więc właściwie nie dziwie im się. Musiałabym dojechać bezpośrednim pociągiem do miejscowości. A z Tuluzy odbiorą mnie (ok 150 km od nich).
Ahh nawet nie chce mi się do sesji uczyć, bo taka zafascynowana tym wszystkim jestem
donia13071991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:31   #679
lovelytraces
Raczkowanie
 
Avatar lovelytraces
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 206
GG do lovelytraces Wyślij wiadomość przez MSN do lovelytraces
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Hej
Mam nadzieję, że mogę się dołączyć. Rodziny poszukuje od jakichś 3 miesięcy, niby bylo parę fajnych ofert, w sumie już pomału rezygnowałam, aż tu dziś dostałam telefon z Londynu Jesteśmy umówieni na 10 czerwca, jedno 4-letnie dziecko
Naprawdę strasznie się cieszę, któraś z Was może też jest aktualnie w Londynie? Jak wrażenia?
__________________
bo pod powłoką marzeń kryje się obawa o jutro...
lovelytraces jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 18:53   #680
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Hej dziewczyny

Zdecydowalam sie na wyjazd do Heywood blisko Manchesteru - rodzina wydaje sie byc ok, jedno dziecko- chlopiec 1 rok. Oplacaja bilet na autobusy do Manchesteru - 7 mil. Juz mam podpisany kontrakt, znalezli mnie wlasciwie oni przez aupairworld. W kontrakcie zaznaczone ze początkowo 90 funtow po 2mies 110 , jak przypadniemy sobie do gustu.
Mam tylko pytanie czy któras z Was mieszka gdzies w okolicach i zna fajna szkole jezykowa, inne au pair, kawa mile widziana badz wspolne wyjscia wieczorem

Jade z zamiarem studiowania w UK po roku lub dwoch, poki co chce poznac ludzi, lepiej jezyk i poczuc sie pewnie
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:56   #681
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lovelytraces Pokaż wiadomość
Hej
Mam nadzieję, że mogę się dołączyć. Rodziny poszukuje od jakichś 3 miesięcy, niby bylo parę fajnych ofert, w sumie już pomału rezygnowałam, aż tu dziś dostałam telefon z Londynu Jesteśmy umówieni na 10 czerwca, jedno 4-letnie dziecko
Naprawdę strasznie się cieszę, któraś z Was może też jest aktualnie w Londynie? Jak wrażenia?
Co prawda nie jestem au- pair ale chciałam w jakiej części Londynu będziesz mieszkać?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:07   #682
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

lovelytraces, ja będę od 3 czerwca W Fulham Będzie to mój drugi raz jako aupair w Londku więc jakby coś to uderzaj! Gdzie będziesz mieszkała?
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:09   #683
lovelytraces
Raczkowanie
 
Avatar lovelytraces
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 206
GG do lovelytraces Wyślij wiadomość przez MSN do lovelytraces
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Asmenaa Haha w przypływie euforii nawet nie zdązyłam zapytać Ale na dniach pewnie będę jeszcze dzwonić Na szczęscie z dojazdem nie mam problemu, bo zawiozą mnie rodzice. Mój "pracodawca" był bardzo zadowolony, że będzie mój ich poznać, a oni natomiast zobaczyć jak żyje i pracuje
__________________
bo pod powłoką marzeń kryje się obawa o jutro...
lovelytraces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:12   #684
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lovelytraces Pokaż wiadomość
Asmenaa Haha w przypływie euforii nawet nie zdązyłam zapytać Ale na dniach pewnie będę jeszcze dzwonić Na szczęscie z dojazdem nie mam problemu, bo zawiozą mnie rodzice. Mój "pracodawca" był bardzo zadowolony, że będzie mój ich poznać, a oni natomiast zobaczyć jak żyje i pracuje
W Londynie w wolne dni zawsze możemy się spotkać jak będziesz się nudzić
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:17   #685
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Ale ruch na watku fajnie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:22   #686
ankaa_
Raczkowanie
 
Avatar ankaa_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Czytam i czytam i tak mnie zazdrość zżera Każda ma już prawie rodzinkę Kuuurde kiedy i ja się doczekam:/
ankaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:22   #687
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Zdecydowalam sie na wyjazd do Heywood blisko Manchesteru - rodzina wydaje sie byc ok, jedno dziecko- chlopiec 1 rok. Oplacaja bilet na autobusy do Manchesteru - 7 mil. Juz mam podpisany kontrakt, znalezli mnie wlasciwie oni przez aupairworld. W kontrakcie zaznaczone ze początkowo 90 funtow po 2mies 110 , jak przypadniemy sobie do gustu.
Mam tylko pytanie czy któras z Was mieszka gdzies w okolicach i zna fajna szkole jezykowa, inne au pair, kawa mile widziana badz wspolne wyjscia wieczorem

Jade z zamiarem studiowania w UK po roku lub dwoch, poki co chce poznac ludzi, lepiej jezyk i poczuc sie pewnie
Bierz bierz bierz... ja mam do manchesteru jakies 10 mil, wiec kawka bedzie na pewno a i potem pewnie winko i tak dalej;D Jestem tu od miesiaca... prawie poltora juz;D i jak na razie poznalam tylko jedna operke z tych okolic i ciesze sie ze przybedzie nowy nabytek;D No i masz dobre warunki, ja mam 80 funtow za opieke nad 2-letnim dzieckiem, 0d 7.45 do 17.30 pon-pt, bez zadnych dodatkow;D Ze szkola jezykowa nie powinno byc problemu, sa w Manchesterze i mniejszych miasteczkach. Ja np jutro ide na pierwsza lekcje do Asthon;D - ja z tamtych okolic, dokladnie Mottram Jakby co pisz na priva;D
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:23   #688
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ja podczytuję Was regularnie od trzech wątków Miałam zostać au pair ale nie wiadomo dlaczego zablokowali mi konto na aupairworld !
Pisałam do nich ale nic to nie wskórało.
Od lipca będę już w Londynie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:32   #689
lovelytraces
Raczkowanie
 
Avatar lovelytraces
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 206
GG do lovelytraces Wyślij wiadomość przez MSN do lovelytraces
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
W Londynie w wolne dni zawsze możemy się spotkać jak będziesz się nudzić
Pewnie, że tak

Tak się cieszę, że w końcu coś się ruszyło..Aha, mam stawka to 80funtów tygodniowo, normalnie? Zaznaczam, że pierwszy raz bedę au pair, chociaż moja siostra już była, więc co nie co wiem na ten temat
Mój host? wydaje się bardzo miły, powiedział, że dobrze się składa, że przyjeżdzam w czerwcu, bo ma urodziny i koniecznie muszę wpaść
__________________
bo pod powłoką marzeń kryje się obawa o jutro...
lovelytraces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:49   #690
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez KatusKatus Pokaż wiadomość
tak tak, nawet odpowiedzieli mi pozytywnie
Ale widzę, że z Tobą już mejlują to może nie będe Ci wchodzić w drogę
Ja chyba poważnie zaczynam nastawiać się do Bexleyheath - hostka napisała mi właśnie dzisiaj że chciałaby pogadać przez skype'a szkoda tylko że ja go nie mam także muszę coś skombinować.
No i jak myślicie dziewczyny - miałabym tam 3dni w tyg wolne od rana do 16, przez miesiąc póki dzieciaki do szkoły chodzą - myślicie udałoby się załapać jakąś dodatkową niewielką pracę żeby dorobić?
Dziewczyny, a te dzieci to chłopiec i dziewczynka? Bo ja chyba też mam takich na profilu
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.