Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 14:28   #3301
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
moja kolezanka musi polerowac raz na tydzien buty hosta i scielic codziennie lozka nie tylko dzieci, ale i rodzicow....
mi na szczęście nie proponowali czyszczenia butów, rozumiem sprzątanie po dziecku czy ścielenie jego uszka ale rodziców
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:21   #3302
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
ścielenie jego uszka
au au ałaaaa :/ aż razi... :/

a u mnie minął tydzień i 3 dni. Mała ciężko się przyzwyczaja do nowej osoby... :/ ale zobaczymy za jakiś czas...
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:45   #3303
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Sylwia, przecież Kate napisała to chyba celowo z błędem:P
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 18:13   #3304
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Sylwia, przecież Kate napisała to chyba celowo z błędem:P
to nie było celowe za co baaaardzo przepraszam postanawiam poprawę choć przyznaję przez myśl przeszło mi co innego.....
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 02:41   #3305
kachnienka
Przyczajenie
 
Avatar kachnienka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

banana84

jeżeli ta rodzinka naprawdę ci tak nie odpowiada to zacznij się rozglądać za nową i tak jestes na miejscu tylko tym razem wypytaj się o wszystko
kachnienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 15:22   #3306
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Też bym sie rozgladała za inna rodzinka na miejscu banany84.

Cieszę się, że ja tak dobrze trafiłam na uczciwych ludzi - hostka trzyma sie bardzo tego co ustaliłyśmy a nawet więcej - miałam mieć tydzień płatnego urlopu a tydzień minął a ja nadal mam wolne - jutro dzieci wracaja do szkoły więc praktycznie do końca tygodnia mam free. A w niedziele już wracam do PL
Płacili mi od środy do środy awansem i za ten tydz od środy [czyli właściwie 4dni wolnego] dostałam 60f wiec jestem bardzo zadowolona.
Życzę każdej z nas takich lojalnych pracodawców

Właśnie skończyłam pakować walizkę na próbe czy zmieszcze się ze wszystkim ale o dziwo udało się. Z resztą - jakie o dziwo - ciocia co była przejazdem w uk wzięła ode mnie część zakupów i 20kg paczka z emigracji poszła do kraju więc...
Jutro albo w czwartek ostatnie zakupy co by juz żadne pieniądze nie kusiły [a jestem dumna z siebie - odłożyłam połowę zarobków! ].

Cieszę się, że już wracam bom stęskniona ale nie umniejsza mojej radości z tego, że tu byłam To był dobry wybór.
Polecam każdemu - idealna okazja żeby sprawdzić siebie, przekonać się na ile jesteśmy samodzielne. Taki wyjazd to nie tylko szkoła życia, ale szkoła o samym sobie. Warto ją przejść
No i nie wyobrażam sobie teraz żebym za rok usiedziała w miejscu
Tak szybko zleciało te 9 tygodni w uk.
A teraz wracam na studia do PL.

Rozpisałam się, wybaczcie ale dawno sie nie odzywałam, musiałam nadrobić
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:04   #3307
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Katus! Dobrze czytac takie posty, jak Twoj!) Oby nam sie dobrze dzialo w tym watku....

Nie wiem, czy nowe dziewczyny wiedza, ale stare au pairki napewno pamietaja, byl raz jeden watek, gdzie kazda z nas miala jakies tragedie...o matko....to byl okropny okres...chyba rok albo dwa temu...


Ja wczoraj mialam pierwsza lekcje francuskiego.
Wiec...okazalo sie, ze oprocz mnie i jednego anglika z ktorym siedze nikt inny nie mowi po angielsku..! Nawet nauczycielka. Malo tego, to jest grupa ktora juz cos rozumie i mowi.LOL samam sobie taka wybralam, ale to dobrze, troche to wyzwanie dla mnie bo juz widze, ze bede musiala duzo w domu pracowac... Jest zabawnie, bo nauczycielka wszystko tlumaczy po francusku...ja jeszcze cos wylapuje, albo sama wiem niektore rzeczy, bo sama wyczytalam...ale moj kolega totalne nemo..musze mu po angielsku tlumaczyc, cale szczescie nikt nas nie rozumie, bo w wiekszosci czasu i tak gadamy o glupotach.
Reszta grupy to 5 portugalczykow.

No i podoba mi sie w tym roku moje operowanie ( odpukac). Dzieci maja duzo zajec pozalekcyjnych, ciagle gdzies biegamy, od szkoly do szkoly...nie mam czasu na nic, mimo ze mam go wiecej niz wczesniej. Ale jest fajnie, podoba mi sie takie zabieganie.

z Hostka ustalilam co nalezy, bedzie mi teraz placic regularnie ( nie jak np. ostatnio pod koniec czerwca dostalam kase sa maj...) - zrobila sobie zlecenie stale na przelewy.

No i unikam weekendow w domu, bo zawsze cos na mnie spada w stylu "posiedzisz z dziewczynkami, ja tylko skocze..."
Wiec zeszly weekend mialam dosc intensywny, i 3 nastepne takze sie zapowiadaja ciekawie ...


Dziewczyny, najgorsze w co mozemy dac sie wpedzic to pozwolenie hostom na wykorzystywanie nas i ....siedzenie w domu przed kompem, podczas gdzy mamy czas wolny, zamiast korzystac, zwiedzac, spotykac sie z ludzmi!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2011-09-07 o 08:08
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 08:19   #3308
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Alaaaa, te weekendy to z tajemniczym panem masz zaplanowane?
Bo myślałam, żę może mnie odwiedzisz wkrótce, ale jak z nim to nie będę ruinować waszych planów
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 11:58   #3309
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Alaaaa, te weekendy to z tajemniczym panem masz zaplanowane?
Bo myślałam, żę może mnie odwiedzisz wkrótce, ale jak z nim to nie będę ruinować waszych planów
heh....troszke..;P

Odwiedze odwiedze! Planujemy z kolezanka najazd na Thun i Interlaken, pieszesz sie?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:22   #3310
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

ALe jak to się wszystko rozwija?
Opowiadaj!

Piszę, piszę, ale keidy, bo ja 27ego jadę do Francji na 2 tyg <3
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:59   #3311
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ALe jak to się wszystko rozwija?
Opowiadaj!

Piszę, piszę, ale keidy, bo ja 27ego jadę do Francji na 2 tyg <3
sie spotkamy to poplotkujemy
Wole nie na forum

A moze poczatkiem pazdziernika? Powinnam juz miec kase za wrzesien, wiec bedzie dobrze? Moze zaraz jak wrocisz z Fr?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 19:23   #3312
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Okok!
ja wrócę z Fr gdzieś koło 9-ego (tyle zobaczyłam w kalendarzu)
więc będziemy w kontakcie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:25   #3313
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ale jaja!

Babka z ktora zbyt dobrze mi sie nie ukladalo w collegu odbiera dziecko w tej samej szkole co ja
dodam ze sie z nia pokolcilam nawet ze 2 razy a juz nie mwoiac o reszcie klasy i wogole, nikt jej nie lubial. Boje sie przy nieij odezwac bo nie wiem jak zareaguje jeszcze dala mi swoj nr i bedzie tam CODZIENNIE, pytala czy razem do parku pojdziemy z dzieciakami

I mam taki dylemat, czy najpierw zabic ja a pozniej siebie, tylko ja i uciekac do konca zycia czy moze od razu siebie
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:44   #3314
laines
Raczkowanie
 
Avatar laines
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 241
Wyślij wiadomość przez Yahoo do laines
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ja też jestem w grupie z francuskiego, gdzie ludzie uczyli się w szkole po kilka lat, w miare swobodnie budują zdania. A ja? hmm, dukam i dukam! Ale to chyba lepiej, nadgonie!
laines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:58   #3315
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Ale jaja!

Babka z ktora zbyt dobrze mi sie nie ukladalo w collegu odbiera dziecko w tej samej szkole co ja
dodam ze sie z nia pokolcilam nawet ze 2 razy a juz nie mwoiac o reszcie klasy i wogole, nikt jej nie lubial. Boje sie przy nieij odezwac bo nie wiem jak zareaguje jeszcze dala mi swoj nr i bedzie tam CODZIENNIE, pytala czy razem do parku pojdziemy z dzieciakami

I mam taki dylemat, czy najpierw zabic ja a pozniej siebie, tylko ja i uciekac do konca zycia czy moze od razu siebie
pomyśl o jakiś wymówkach choć z raz będziesz musiała sie z nią spotkać albo możesz jej w prost powiedzieć "przykro mi ale ja nie lubię Cię".
Szkoda marnować sobie życia na obmyślanie planu jakby ja tu zabić a potem ukrywać, że to ty
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:13   #3316
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
pomyśl o jakiś wymówkach choć z raz będziesz musiała sie z nią spotkać albo możesz jej w prost powiedzieć "przykro mi ale ja nie lubię Cię".
Szkoda marnować sobie życia na obmyślanie planu jakby ja tu zabić a potem ukrywać, że to ty
ona wie, ze ja jej nie lubie. kiedys sie z nia poklocilam przy calej klasie (zreszta to nie byl pierwszy raz kiedy ona sie z kims poklocila, wiec kazdy juz wiedzial jaka ona jest) i pozniej mnie przeprosila, za to ze na mnie wyjechala (jest wybuchowa), gadalismy troche w klasie ale to w wiecej osob a nie we 2. Nie wiem, ja bym tam mogla z nia pogadac ale problem w tym ze sie boje jej reakcji na cokolwiek powiem, albo czy sie usmiechne czy zrobie jakas mine ona zawsze moze zareagowac. Kurde kobieta kolo 35, samotna, mieszkajaca z rodzinka jako au pair juz od dobrych nastu lat. Swietnie mowi po francusku, hiszpansku, w swoim jezyku i jeszcze pewnie w innym, za to nie przyjeli jej na studia tutaj bo ma za slaby angielki hahah mialam satysfakcje. Ona wogole chyba dzieci miec nie moze, ale jakos mi jej nie szkoda. Pamietam jak w pierwszy dzien w collegu jej przeszkadzalo ze sobie dlugopisam czasami pstrykalam. Tak wogole to mysle ze jej faceta brakuje aby sie troche uspokoila i zrelaksowala, ale kto zechce taka s*ke?

Musialam sie wygadac!
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:44   #3317
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
ona wie, ze ja jej nie lubie. kiedys sie z nia poklocilam przy calej klasie (zreszta to nie byl pierwszy raz kiedy ona sie z kims poklocila, wiec kazdy juz wiedzial jaka ona jest) i pozniej mnie przeprosila, za to ze na mnie wyjechala (jest wybuchowa), gadalismy troche w klasie ale to w wiecej osob a nie we 2. Nie wiem, ja bym tam mogla z nia pogadac ale problem w tym ze sie boje jej reakcji na cokolwiek powiem, albo czy sie usmiechne czy zrobie jakas mine ona zawsze moze zareagowac. Kurde kobieta kolo 35, samotna, mieszkajaca z rodzinka jako au pair juz od dobrych nastu lat. Swietnie mowi po francusku, hiszpansku, w swoim jezyku i jeszcze pewnie w innym, za to nie przyjeli jej na studia tutaj bo ma za slaby angielki hahah mialam satysfakcje. Ona wogole chyba dzieci miec nie moze, ale jakos mi jej nie szkoda. Pamietam jak w pierwszy dzien w collegu jej przeszkadzalo ze sobie dlugopisam czasami pstrykalam. Tak wogole to mysle ze jej faceta brakuje aby sie troche uspokoila i zrelaksowala, ale kto zechce taka s*ke?

Musialam sie wygadac!

To kobitce można trochę współczuć ma 35 lat a robi jako au-apir, nie ma faceta (a przydałby sie bo jak wiadomo facet wytrzyma bez kobitki ale kobieta bez mężczyzny już nie a mam doświadczenie niezbyt miłe ze starymi pannami ) i na dodatek nie może mieć dzieci. Nie wiadomo jaki ma do tych dzieci stosunek jak taki sam jak do dorosłych to powinna pracowac w zamkniętym pomieszczeniu skoro taka wybuchowa. A może spotkaj się w większej grupie i weź ją ze soba a nóż może się z kimś zaprzyjaźni i da ci spokój.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:45   #3318
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Heheh, mi stukanie dlugopisu tez przeszkadzalo w szkole - mam nadzieje,ze ludzie z mojej bylej grupy nie mysleli "osz ty s*ko" , gdy czasem zwracalam uwage A dopisze,ze faceta mam i dzieci chyba tez miec moge:P
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:15   #3319
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ale, ale! Mi też przeszkadza pstrykanie długopisem. Przez trzy lata liceum wręcz wyrywałam go z ręki mojej przyjaciółce gdy zaczynała pstrykać albo stukać nim o ławke.
I mam nadzieję, że na takie określenie nieładne składa się więcej czynników niż to


Skoro już piszę to się podziele wrażeniami z ostatniej chwili.
Jak przez całe 2miesiące był spokój totalny z dzieciakami i pomiędzy dzieciakami tak dziś sytuacja awaryjna.
Przypomne - dwójka : dziewczyna 12lat, chłopak 10.
Przyszli ze szkoły, młoda pyta czy może wyjść z koleżanką - no ok. Wróciła przed 18 i prosiła czy może jeszcze iść na h.
Zgodziłam się żeby była przed 19. A tu 18.30 i pełna akcja "gdzie jest Olivia?!". Brat wydzwania do taty, tata wydzwania do domu. Za 5min młoda przyszła. Zadzwoniłą do ojca i znowu wyszła. Ale nie rzucałam się bo miała czas do 19. A za chwile znowu młody biega po domu z paniką, że nie wie gdzie ona poszła i taki stres, cały dygocze. Pytam się o co chodzi a tu mi młody mówi, że ona nie powinna być teraz na zewnątrz bo ma zaraz trening to raz i że on sie martwi bo nie wie gdzie jest.
I stoi z telefonem w ręce, wydzwania do siostry i w płacz. Ja - szok! Bo jak dla mnie nie było o co płakać. Przytuliłam go oczywiście, nagadałam że na pewno sie znajdzie i żeby sie nie martwił. Za chwile przyjechał tata i pojechał jej szukać. W tym czasie ja miałam szkołę pocieszania..
Za 5min telefon, że tata znalazł Olivię u koleżanki. Norma.
Pytam się więc młodego czy już wszystko ok. A on natychmiastowy spokój i mówi "tak już dobrze bo wiem, że ona jest bezpieczna" :O

Mówię Wam. Byłam pod wrażeniem jak bardzo uczuciowy jest chłopak - wcześniej tego nie zauważyłam.
Ile można się o ludziach nauczyć...
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 20:01   #3320
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
To kobitce można trochę współczuć ma 35 lat a robi jako au-apir, nie ma faceta (a przydałby sie bo jak wiadomo facet wytrzyma bez kobitki ale kobieta bez mężczyzny już nie
Facet wytrzyma bez kobiety
kobieta wytrzyma bez faceta.

Nie wiem skąd akurat pojęcie że kobieta nie wytrzyma bez faceta...
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:12   #3321
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

ja mam troche inna teorie niz sylwia i katte :P polemizujmy!! (torche offtop, ale jako ze mamy jakis martwy sezon, to rozruszajmy troche forum!)

uwazam, ze nikt bez siebie nie wytrzyma dlugoo:P

facet bez kobiety
kobieta bez faceta
kobieta bez kobiey
i facet bez faceta.

o.


czlowiek bez czlowieka ogolnie...i w kazdym znaczeniu. we wszystkich wlasciwie Jestesmy istotami socjalnymi
chcemy miec ludzi dookola i mamy popedy.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:20   #3322
laines
Raczkowanie
 
Avatar laines
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 241
Wyślij wiadomość przez Yahoo do laines
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Jak już się pozna jak fajnie jest dzielić z kimś życie, a potem jak się wszystko posypie, człowiek odczuwa pustkę i szuka na nowo.
Ja skłaniam się w kierunku opinii Ali
laines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:22   #3323
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Roux, chcesz rozpocząć dyskusyje? zarzuć jakiś choć deko kontrowersyjny temat. Ja już się na to pisze, sesesesesese
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:56   #3324
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez laines Pokaż wiadomość
Jak już się pozna jak fajnie jest dzielić z kimś życie, a potem jak się wszystko posypie, człowiek odczuwa pustkę i szuka na nowo.
Ja skłaniam się w kierunku opinii Ali
ladnie powiedziane...
Cytat:
Napisane przez rielka90 Pokaż wiadomość
Roux, chcesz rozpocząć dyskusyje? zarzuć jakiś choć deko kontrowersyjny temat. Ja już się na to pisze, sesesesesese
nie tylko ja jestem w nastroju do dyskusji..

ale taka wymuszona to nie to, co dawniej..............
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:58   #3325
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

nie tylko ja jestem w nastroju do dyskusji..

ale taka wymuszona to nie to, co dawniej..............


ojj bywało tu gorrrrrrrąco,bywało.
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 21:38   #3326
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Czy ja wiem, czy każdy człowiek jest taką istotą socjalną...

Jeżeli tak, to jestem jakimś wyjątkiem, bo tak na prawdę nie potrzebuję towarzystwa drugiego człowieka. Wręcz przeciwnie: lubię być sama ze sobą, bo wtedy nikt mnie nie drażni zachowaniami, które nie są 'po mojej myśli'. Ale może to jakiś syndrom jedynaczki.
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 22:07   #3327
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

ja wam powiem jedno:


DAJCIE MI CHŁOPA!!!!!!!!!!!!!!!!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 22:39   #3328
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ja wam powiem jedno:


DAJCIE MI CHŁOPA!!!!!!!!!!!!!!!!
no przecie mosz adoratora!
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 22:59   #3329
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

oj, ale takiego wiecie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 23:15   #3330
niquolle
Rozeznanie
 
Avatar niquolle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 862
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

pozdrowienia dziewczyny ze słonecznej Italii
napiszę jutro co i jak, bo padam na twarz..
__________________

Quando c'è il buon motivo la forza viene da sola..


Edytowane przez niquolle
Czas edycji: 2011-09-08 o 23:16
niquolle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.