Leczenie kana³owe - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-28, 22:37   #1
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 11 683
GG do Jolkaaa

Leczenie kana³owe


Je¿eli taki w±tek ju¿ istnieje to przepraszam, ale jestem w nag³ym wypadku czyta³am inne forum i nic siê nie dowiedzia³am konkretnego.

Mniej wiêcej od 7pa¼dziernika bola³a zaczê³a boleæ mnie lewa górna 7 ból siê nasila³ coraz bardziej wiêc 11pa¼dziernika posz³am do dentystki na NFZ ta wsadzi³a mi lekarstwo i powiedzia³a, ¿e jak przestanie boleæ to po ok miesi±cu go zrobimy, a jak zacznie boleæ to ¿eby przyj¶æ z nim (dentystka by³a nie mi³a, nie da³a mi znieczulenia z powodu ci±¿y, ból by³ okropny) przez 2dni z±b mnie nie bola³, a¿ zacz±³ siê znowu ból straszny ból nie chcia³am ju¿ i¶æ do tej dentystki poniewa¿ mia³am do niej uraz i szuka³am gdzie¶ prywatnie, ale dopiero uda³o mi siê umówiæ na 21pa¼dziernika posz³am dentystka wywali³a mi to lekarstwo, wsadzi³a inne skasowa³a 50z³ i powiedzia³a, ¿e w poniedzia³ek 24pa¼dziernika trzeba zrobiæ leczenie kana³owe jednorazowo na jednej wizycie ca³o¶æ koszt 550z³ by³am w szoku, ale zgodzi³am siê posz³am zrobili mi kana³owe trwa³o to 1,5h potem w czwartek czyli wczoraj mia³am wizytê kolejn± bo mam kilka z±bków do zrobienia wiêc posz³am powiedzia³am, ¿e ten co robili mi kana³owo ju¿ nie boli, ale jak dotknê jêzykiem to boli, tak samo boli przy jedzeniu i czujê reakcje na zimno, dentystka mi opi³owa³a tego zêba i powiedzia³a, ¿e ból minie a reakcja na zimno to napewno nie ze strony 7 tylko z innego zêba co by³o dla mnie dziwne bo chyba ja wiem sk±d czujê ból i rekacje. Babka wziê³a siê za kolejne zêby zrobi³a mi praw± górn± 8 znowu wsadzi³a jakie¶ lekarstwo na tydzieñ powiedzia³a, ¿e jak nie bêdzie boleæ to mi wsadzi plombe (gdzie ten z±b wogóle mnie nie bola³) oraz zrobi³a górn± 4 malusi ubytek i skasowa³a 200z³ szok...kolejna wizyta pi±tek czyli dzisiaj dalej mówiê, ¿e lewa górna 7 boli i czujê reakcje na zimno ona mówi, ¿e nie mo¿liwa jest rekcja ze strony 7 i zrobi mi 6 zaczê³a wierciæ powiedzia³a, ¿e od razu zrobi 5 i znowu wsadzi³a mi w 5 i 6 lekarstwo powiedzia³a, ¿e 6 jak nie bêdzie nic boleæ to wsadzi za tydzieñ plombe (gdzie z±b mnie nie bola³) a co do 5 ¿e to niby ona reagowa³a na zimno i trzeba j± leczyæ kana³owo by³am w szoku bo 5 mnie wogóle nie bola³a i nie staæ mnie znowu na leczenie kana³owe za dzisiejsz± wizytê zap³aci³am 100z³ za te ¶mieszne lekarstwa moim zdaniem to zdzierstwo totalne nie wiem co robiæ. I czy ta 7 kana³owa przestanie mnie boleæ przy dotykaniu jêzykiem i przy jedzeniu...
W poniedzia³ek mam wizytê u innej dentystki ¿eby siê poradziæ co robiæ bo moim zdaniem ta przesadza
Bardzo proszê o pomoc mo¿e kto¶ co doradzi.
__________________
01.10.2011r. - Nasz ¦lub

MICHA£EK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-29, 00:41   #2
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Leczenie kana³owe

Przestania Mnie przestala bolec po roku jakos. Przez caly ten czas mialam czesto bardzo przeszywajacy bol i wrazenie,ze zab sie rusza. Bylam u kilku dentystow i powiedziano mi,ze nerwy zab jst martwy, ale bolec cos tam moze Przez 2 tyg po leczeniu jeszcze uczucie bylo nieprzyjemne i bylam na kilku konsultacjach,ale kazano czekac I brac paracetamol, a jak nie pomoze to ibuprofen Takze uzbroj sie w cierpliwosc!
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-29, 13:07   #3
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Leczenie kana³owe

Oby faktycznie ta 7 przesta³a boleæ, a teraz mam problem z 6 i 5 po wczorajszej wizycie bol± mnie dzi±s³a i s± jak by napuchniête, rano czu³am te¿ pulsuj±cy ból nie wiem co jest przyczyn± w poniedzia³ek mam wizytê u innej dentystki, a pogotowie stomatologiczne w moim mie¶cie zosta³o zlikwidowane 2lata temu nie wiem co robiæ czekaæ do poniedzia³ku czy dzwoniæ i prosiæ kogo¶ prywatnie
__________________
01.10.2011r. - Nasz ¦lub

MICHA£EK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-23, 12:14   #4
skierka 18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Leczenie kana³owe

przez 3 dni bolal mnie zab.wkoncu wybralam sie do dentysty.okazalo sie ze zab musi byc leczony kanalowo.jedynka po prawej stronie.lewa byla juz wczesniej leczona kanalowo ale u innego dentysty i zupelnie inaczej.na poczatku rozwiercil go i szperal w tych kanalach ale to nie bylo czyszczenie kanalow bo trwalo doslownie minutke.bolalo bardzo-bylo bez znieczulenia.potem zostawil taka rozwiercona dziure do nastepnego dnia.nastepnie przeplukal czyms smierdzacym i dalej zostawil do nastepnego dnia.dzis zalozyl lekarstwo i mam sie zglosic za 2 tygodnie.czy to normalne?a kiedy beda czyszczone te kanaly?podobno zab juz jest martwy ale troszke bolalo gdy nakladal to lekarstwoprosze o odpowiedz
skierka 18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.