Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 16:31   #271
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja ten spray kupiłam w Irlandii w aptece (w załaczniku zdjecie). Pachnie bardzo intensywnie kokosem, dlugo sie ten zapach na wlosach utrzymuje. W porownaniu do tego z Rossmana i z Avonu to ten jest duzo lepszy Jak sama rozczesujesz to nie masz na kogo zwalic ze ciagnie
Nie mam niestety .

Chetnie o spreju poczytam.

btw: jak mloda czeszesz? Moze to, ze ja boli to wina zlego czesania. Ja udoskonalilam sztuke czesania, spokojnie to moze stwierdzic .

Jesli chcesz to moge Ci napisac kilka moich sposob . Teraz nic nie boli.

btw: ooo, Roszpunka . Lubie Roszpunke . Bajka jednak byla jedna wielka sciemna. Jak myla te wlosy? Nigdy jej sie nie plataly . Podasz nazwe spraju bo na zdjeciu nic nie widac?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-11-17 o 16:34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 16:50   #272
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37672067] Podasz nazwe spraju bo na zdjeciu nic nie widac?[/QUOTE]

Disney Princess Tangled Detangling Spray
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 17:34   #273
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37672067]Nie mam niestety .

Chetnie o spreju poczytam.

btw: jak mloda czeszesz? Moze to, ze ja boli to wina zlego czesania. Ja udoskonalilam sztuke czesania, spokojnie to moze stwierdzic .

Jesli chcesz to moge Ci napisac kilka moich sposob . Teraz nic nie boli.

btw: ooo, Roszpunka . Lubie Roszpunke . Bajka jednak byla jedna wielka sciemna. Jak myla te wlosy? Nigdy jej sie nie plataly . Podasz nazwe spraju bo na zdjeciu nic nie widac?[/QUOTE]

Przytrzymuje włosy u góry i delikatnie próbuje rozczesywac ale i tak płacze i sie wydziera. Jakbys mogła top napisz co Ty robisz (albo tu albo na PW jak wolisz). Jak bede w Irlandii (w grudniu) i jak bedzie jeszcze ten spray to Ci kupie i wysle to sobie zobaczysz (jak nie bedzie Ci pasowac to moze masz jakies dziecko w rodzinie to dasz. Bede napewno go szukac bo on jest najlepszy z tych co dotychczas stosowałam

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Disney Princess Tangled Detangling Spray
Tak to jest ten spray
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2012-11-17 o 17:38
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 17:38   #274
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W SCC dzisiaj wariatkowo - noc zakupów, uciekłam stamtąd czym prędzej, bo ludziów, jak mrówków i szło oszaleć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 19:23   #275
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Przytrzymuje włosy u góry i delikatnie próbuje rozczesywac ale i tak płacze i sie wydziera. Jakbys mogła top napisz co Ty robisz (albo tu albo na PW jak wolisz)[COLOR="Silver"]. Jak bede w Irlandii (w grudniu) i jak bedzie jeszcze ten spray to Ci kupie i wysle to sobie zobaczysz (jak nie bedzie Ci pasowac to moze masz jakies dziecko w rodzinie to dasz. Bede napewno go szukac bo on jest najlepszy z tych co dotychczas stosowałam
Dziekuje za propozycje. Chetnie skorzystam .

A jak sie czesze? Przede wszystkim nalezy zwrocic uwage czym Mloda czeszesz. Podstawowa zasada brzmi: szczotka nie sluzy do czesania. Szczotka stylizuje wlosy, nablyszcza. I tyle.

Wyjatkiem jest Tangle Teezer. Na Teezera bym jednak uwazala. Teezer owszem, ogranicza bol. Wyrywa jednak sporo wlosow. Zamiast rozplatywac klaki on je wyrywa.
Poza tym wrazenie bolowe sa mniejsze, ale wciaz sa. Moim sposobem o ktorym ponizej wyeliminowalam je do zera.

Czesac nalezy sie wiec grzebienien. Do placzacych sie wlosow polecam grzeben z jak najrzadszymi zabkami. Jak ciagnie dalej Mloda to powylamuj zeby. Ja tak zrobilam. Dziala jak ta lala.
Poza tym zeby w grzebieniu musza byc grube. Grube mniej ciagna jako ze nie maja tak szpiczastych zakonczen jak te cienkie. Zahaczaja zatem mniej wlosow .

Oprocz grzebienia wazna jest tez pielegnacja. Mam wlosy jak dziecko: cienkie, lekkie, placzace sie jak cholera. Suply, koltuny to norma. Odzywka zawsze byla u mnie podstawa. Wlosy plataly sie jednak dalej. Najgorszy odzywkowy syf to to. Badziew do kwadratu. Mialam tak splatane po niej wlosy, ze koltuny trzeba bylo obcinac bo rozplatac sie nie daly. A jak bolalo...
Pierwszym szamponem (a uzywalam naprawde wielu), ktory sprawil, ze moje wlosy rozczesuja sie lepiej jest ten. Ma inna butelke niz na zdjeciu w KWC - gwoli informacji. Po pierwsze, pierwszy raz w zyciu nie musze uzywac odzywki. Po drugie dociaza wlosy, nie fruwaja na wietrze jak oszalale juz. Po trzecie, mniej placza mi sie wlosy. Zauwazalnie mniej. Uzywam go co kila dni i nawet gdy uzywam innego szamponu (i odzywki w tym wypadku oczywiscie) to wlosy mniej sie placza.
Standardowo nakladam jednak zawsze olejek Joico. Uzywam go od okolo dwoch lat po kazdym myciu. Probowalam zastepczo i Orofluido Revlonu i Loreala Proffesionel cos tam, i paru innych. Zawsze wracam potulnie do Joico. Nic mi na rozczesywanie tak nie pomaga.

Co do techniki czesania: nie czesze nigdy calej glowy na raz. Dziele wlosy na dwie czesci. Mam jednak malo wlosow. Jak cora ma wiecej to podziel na wiecej czesci. Zawsze zaczynam czesac do dolu. Czesze pare cm dlugosci i posuwam sie w gore. Zawsze trzymac wlosy okolo 2 cm nad miejscem gdzie czesze. Tu moim zdaniem tez polega blad. Piszesz, ze trzymasz wlosy u gory. To niewiele daje. Powinnas trzymac wlosy dokladnie nad ta czescia wlosow, ktora czeszesz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-11-17 o 19:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 19:28   #276
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

witam!
nie wiem czy już ktoś o tym donosił (jeśli tak, to przepraszam) ale na perfumeria pl jest świetna promocja na produkty do włosów Wella Professional (- 50 %), np maska do włosów 200 ml kosztuje po obniżce ok 15 zł http://www.perfumeria.pl/sz,3-7025661,0,1,0,1.html

kod WELLA50
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 19:39   #277
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
witam!
nie wiem czy już ktoś o tym donosił (jeśli tak, to przepraszam) ale na perfumeria pl jest świetna promocja na produkty do włosów Wella Professional (- 50 %), np maska do włosów 200 ml kosztuje po obniżce ok 15 zł http://www.perfumeria.pl/sz,3-7025661,0,1,0,1.html

kod WELLA50
Starocie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 20:14   #278
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Corii, byc dzis w SCC to jak popelnic samobojstwo ;-)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 21:11   #279
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37621887]
Mnie mama lata temu zrobila fasole po bretonsku. Zapakowala ladnie i wyslala ja do Wroclawia. Jak ja odkrecilam to poczulam, ze cos smierdzi. Zadzwonilam do matki z zalami, co to za smrod. Ta szla w zaparte, ze przepis jak zwykle, ze nawet przyprawy te same, przeciez sloik nowy i nakretka nowa. Ja dalej swoje, ze smierdzi. Dopiero jak powiedzialam jej czym konkretnie smierdzi to matka przyznala sie co zrobila. Otoz, nakretke kupila nowa. Sloika w rozmiarze nie bylo, wiec umyla uzywany (!), wyparzyla, wlala fasolke i tak mi wyslala . Myslalam, ze sie nie zorientuje jak wyszoruje sloik i wyparzy kilka razy. Mowila, ze nic nie bylo czuc. Przyznac sie nie chciala bo myslala, ze po prostu marudze a szklo wedlug niej smierdziec nie powinno. Dopiero jak powiedzialam, ze wali burakami to sie przyznala.[/QUOTE]
A spróbuj taki używany słoik umyć z sodą oczyszczoną
Ja tak ostatnio puszkę po kawie "czyściłam".

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
To ustrojstwo chyba ponad 200zł kosztuje bo tak mi sie na all przewinęło

O karmelki to miałam kilka pytań czy wygodne gdzie i za ile i same pochwały że piękne.
Moje czekają w kartonie jak je do szewca zaniosę fleki wymienic obym zdążyła przed śniegami bo ja taki zapęd mam
Ja zazwyczaj wiozę do taty i mi wymienia
Chociaż ostatnio sama wymieniałam

A ja się tak zapędziłam, że nie zauważyłam wątku
A co do waszej dyskusji o swatchach na blogach i obróbce - no niestety
Dlatego ja unikam swatchy Albo szukam po kilku blogach.
I to nie do końca tak, że ps czy inny program wszystko zmienia
Przede wszystkim znaczenie ma światło przy zdjęciu - no i nie każdy aparat łapie tak samo. I jak się już przechodzi do obróbki to obrabiając zdjęcia tak samo jedne wyjdą naprawdę paskudne, a inne naprawdę przyjemne, jeśli chodzi o kolory.
No i jeszcze jest coś takiego jak kalibracja monitora - u każdego może to wyglądać zupełnie inaczej.

Mi przy obróbce zdarza się: użyć auto poprawienia, zwiększyć kontrast, zwiększyć jasność czy coś takiego, zwiększyć ostrość, wykalibrować, ocieplić kolory, czasami coś wymazać Ale nie używam PS, chyba, że tej wersji na iPada
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy

Edytowane przez Zwies
Czas edycji: 2012-11-17 o 21:13
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 21:17   #280
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Corii, byc dzis w SCC to jak popelnic samobojstwo ;-)
Owszem, dlatego zwiałam przed 18 stamtąd
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 21:33   #281
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

http://www.triumph.com/pl/pl/210.html#.UKgBxoaA9k2
może kogoś zainteresuje taka promocja
"Przynieś swój stary biustonosz i wymień go na biustonosz z nowej kolekcji Triumph z 20% rabatem."
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 08:34   #282
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37674890]Dziekuje za propozycje. Chetnie skorzystam .

A jak sie czesze? Przede wszystkim nalezy zwrocic uwage czym Mloda czeszesz. Podstawowa zasada brzmi: szczotka nie sluzy do czesania. Szczotka stylizuje wlosy, nablyszcza. I tyle.

Wyjatkiem jest Tangle Teezer. Na Teezera bym jednak uwazala. Teezer owszem, ogranicza bol. Wyrywa jednak sporo wlosow. Zamiast rozplatywac klaki on je wyrywa.
Poza tym wrazenie bolowe sa mniejsze, ale wciaz sa. Moim sposobem o ktorym ponizej wyeliminowalam je do zera.

Czesac nalezy sie wiec grzebienien. Do placzacych sie wlosow polecam grzeben z jak najrzadszymi zabkami. Jak ciagnie dalej Mloda to powylamuj zeby. Ja tak zrobilam. Dziala jak ta lala.
Poza tym zeby w grzebieniu musza byc grube. Grube mniej ciagna jako ze nie maja tak szpiczastych zakonczen jak te cienkie. Zahaczaja zatem mniej wlosow .

Oprocz grzebienia wazna jest tez pielegnacja. Mam wlosy jak dziecko: cienkie, lekkie, placzace sie jak cholera. Suply, koltuny to norma. Odzywka zawsze byla u mnie podstawa. Wlosy plataly sie jednak dalej. Najgorszy odzywkowy syf to to. Badziew do kwadratu. Mialam tak splatane po niej wlosy, ze koltuny trzeba bylo obcinac bo rozplatac sie nie daly. A jak bolalo...
Pierwszym szamponem (a uzywalam naprawde wielu), ktory sprawil, ze moje wlosy rozczesuja sie lepiej jest ten. Ma inna butelke niz na zdjeciu w KWC - gwoli informacji. Po pierwsze, pierwszy raz w zyciu nie musze uzywac odzywki. Po drugie dociaza wlosy, nie fruwaja na wietrze jak oszalale juz. Po trzecie, mniej placza mi sie wlosy. Zauwazalnie mniej. Uzywam go co kila dni i nawet gdy uzywam innego szamponu (i odzywki w tym wypadku oczywiscie) to wlosy mniej sie placza.
Standardowo nakladam jednak zawsze olejek Joico. Uzywam go od okolo dwoch lat po kazdym myciu. Probowalam zastepczo i Orofluido Revlonu i Loreala Proffesionel cos tam, i paru innych. Zawsze wracam potulnie do Joico. Nic mi na rozczesywanie tak nie pomaga.

Co do techniki czesania: nie czesze nigdy calej glowy na raz. Dziele wlosy na dwie czesci. Mam jednak malo wlosow. Jak cora ma wiecej to podziel na wiecej czesci. Zawsze zaczynam czesac do dolu. Czesze pare cm dlugosci i posuwam sie w gore. Zawsze trzymac wlosy okolo 2 cm nad miejscem gdzie czesze. Tu moim zdaniem tez polega blad. Piszesz, ze trzymasz wlosy u gory. To niewiele daje. Powinnas trzymac wlosy dokladnie nad ta czescia wlosow, ktora czeszesz.[/QUOTE]

Dziekuje Jemes Naprawde sporo mi to wyjasniło. Niby powinnam wiedziec takie rzeczy, ale sama mam grube i geste włosy wiec włosy mojej corki (diamentralnie inne) traktowałam tak samo. Nie kupie narazie szczotki tylko sprobuje z grzebieniem. Z tego co pamietam swoj kupiłas w Rossmanie? I sprobuje z odrobina tego mojego olejku, dla mnie jest super bo włosy miekkie i lsniace, zobaczymy moze troche pozmoze

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziewczyny nie moge znalesc inf. od kiedy ta promocja w Rossmanie? Wydawało mi sie ze od 21 ale wole sie upewnic czy nie od jutra?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:29   #283
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Dziekuje Jemes Naprawde sporo mi to wyjasniło. Niby powinnam wiedziec takie rzeczy, ale sama mam grube i geste włosy wiec włosy mojej corki (diamentralnie inne) traktowałam tak samo. Nie kupie narazie szczotki tylko sprobuje z grzebieniem. Z tego co pamietam swoj kupiłas w Rossmanie? I sprobuje z odrobina tego mojego olejku, dla mnie jest super bo włosy miekkie i lsniace, zobaczymy moze troche pozmoze

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziewczyny nie moge znalesc inf. od kiedy ta promocja w Rossmanie? Wydawało mi sie ze od 21 ale wole sie upewnic czy nie od jutra?
Promocja od 22 do 28
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:45   #284
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Madziulllka Pokaż wiadomość
Promocja od 22 do 28
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:51   #285
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Dziekuje Jemes Naprawde sporo mi to wyjasniło. Niby powinnam wiedziec takie rzeczy, ale sama mam grube i geste włosy wiec włosy mojej corki (diamentralnie inne) traktowałam tak samo. Nie kupie narazie szczotki tylko sprobuje z grzebieniem. Z tego co pamietam swoj kupiłas w Rossmanie? I sprobuje z odrobina tego mojego olejku, dla mnie jest super bo włosy miekkie i lsniace, zobaczymy moze troche pozmoze
Prosze bardzo. Pomysl rowniez nad zmiana pielegnacji jesli uzywasz szamponow dla dzieci. One najbardziej placza wlosy .
Grzebien mam z Rossmana. To naprawde zwyczajny grzebien, wiec taki nawet w kiosku znajdziesz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:01   #286
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, czy zdarzyło Wam się, by pani w S. zrobiła Wam próbkę zapachu z testera? Chciałam przetestować Guerlain Insolence. Nie mam co liczyć na to, że akurat tę próbkę będę miały do rozdania. Nie chce kupować w ciemno.

Swoją drogą czy jest jakiś odpowiednik tego zapachu? Tańszy oczywiście
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:25   #287
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zdarzyło Wam się, by pani w S. zrobiła Wam próbkę zapachu z testera? Chciałam przetestować Guerlain Insolence. Nie mam co liczyć na to, że akurat tę próbkę będę miały do rozdania. Nie chce kupować w ciemno.

Swoją drogą czy jest jakiś odpowiednik tego zapachu? Tańszy oczywiście
Tak, wystarczy poprosić, przeważnie robią. Raz mi Pani odmówiła, jak tester się kończył.
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:52   #288
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37681331]Prosze bardzo. Pomysl rowniez nad zmiana pielegnacji jesli uzywasz szamponow dla dzieci. One najbardziej placza wlosy .
Grzebien mam z Rossmana. To naprawde zwyczajny grzebien, wiec taki nawet w kiosku znajdziesz .[/QUOTE]

O widzisz ja własnie uzywam szamponu Jonhson Baby. A ten szampon Sante to gdzie kupie? Tak w normalnej drogerii, czy w aptece pytac? Zamęczę Cie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:01   #289
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zdarzyło Wam się, by pani w S. zrobiła Wam próbkę zapachu z testera?
Robia bez problemu.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
O widzisz ja własnie uzywam szamponu Jonhson Baby. A ten szampon Sante to gdzie kupie? Tak w normalnej drogerii, czy w aptece pytac? Zamęczę Cie
Sante kupilam on line. Jak masz jednak w okolicy jakis sklep z naturalnymi kosmetykami to moze tam go znajdziesz.

Z doswiadczenia wiem, ze szampony dla dzieci kiepskie sa. Mialam Hipp, Bambino, Johson, Babydream i pare innych. Najlepszy byl Hipp, ale mi wlosy troche obciazal. Sprobuj dla cory Hippa z konikiem. Reszta z kolei oprocz robienia suplow wysuszala bardzo skore glowy.
Mozesz sprobowac szampony swoje zaaplikowac corze. Rozrob je z woda, aby byly delikatniejsze i jesli jej nie podraznia to mozesz smialo stosowac .

Nie zameczasz mnie. Jak masz jakies pytania jeszcze to pisz smialo. No i daj znac czy zmiana sposobu czesania i olejek pomogly .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:03
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 14:31   #290
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja również Czeszę się cały czas sama i moja córcia. Nie szarpie nic a nic
Zgadzam się z powyższym - używamy obie z córką , jesteśmy z gatunku grubowłosych i tylko ta szczota daje sobie z nimi radę bez bólu
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:05   #291
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym - używamy obie z córką , jesteśmy z gatunku grubowłosych i tylko ta szczota daje sobie z nimi radę bez bólu
Ja z kolei mam włosy cienkie, ale skore do plątania. TT daje radę rozczesać je nawet po eko-szamponie i bez odżywki. Oczywiście wymaga to czasu i sporej dozy cierpliwości, ale grzebień np. w moim przypadku w ogóle się nie sprawdza.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:16   #292
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam włosy cienkie, ale skore do plątania. TT daje radę rozczesać je nawet po eko-szamponie i bez odżywki. Oczywiście wymaga to czasu i sporej dozy cierpliwości, ale grzebień np. w moim przypadku w ogóle się nie sprawdza.
Wbrew pozorom czesanie to spora filozofia przy wymagajacych wlosach. Moja wiedza o tym jak rozplatac moje wlosy bez obcinania i lez kosztowala mnie kilka lat, prawie metr obcietych wlosow i kilka tysiecy zlotych.

Fajnie, ze Ci Teezer pomaga . Dla mnie byl koszmarny. Wyrywal bardzo duzo wlosow.
------------------------------------------------------------------------
A wlasnie: jak tam w temacie wypadajacych wlosow? Ktos poczynil postepy w odkryciu jakiegos cuda?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:42   #293
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37685475]Wbrew pozorom czesanie to spora filozofia przy wymagajacych wlosach. Moja wiedza o tym jak rozplatac moje wlosy bez obcinania i lez kosztowala mnie kilka lat, prawie metr obcietych wlosow i kilka tysiecy zlotych.

Fajnie, ze Ci Teezer pomaga . Dla mnie byl koszmarny. Wyrywal bardzo duzo wlosow. [/QUOTE]

U mnie też niestety czasem coś wyrwie, ale zazwyczaj dzieje się tak gdy sytuacja jest dramatyczna (siano na głowie), a ja się spieszę. Mam własną technikę czesania, a najlepiej czesze mi się mokre włosy (choć to podobno dla nich szkodliwe ).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:00   #294
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Lexxie,
skoro córka podczas czesania tak bardzo cierpi, to może sensownym rozwiązaniem byłoby włoski podciąć na długość, która uniemożliwi aż takie plątanie? Po co się męczyć?

Jeśli chcesz czesać grzebieniem, i za radą James zamierzasz powyłamywać w jakimś egzemplarzu zęby, to pamiętaj, że nikłe szanse są na to, by w miejscu wyłamania była gładka, niehacząca włosy powierzchnia. A jak wiemy - wszelkie zadziorki haczą i niszczą włosy, szczególnie te delikatne. Co by nie było z tego więcej szkody niż pożytku. Ja bym jednak polecała jak już to kupić porządny grzebień, z wystarczająco szeroko rozstawionymi zębami, i odlany przyzwoicie (jeśli będzie z tworzywa sztucznego).

Sama mam długie, skłonne do plątania włosy, i daję sobie z nimi radę czesząc się TT, albo szczotką z włosiem z dzika, przy czym zawsze mniej więcej od wysokości ucha stosuję jakiś olejek tudzież Glossing Cream od Fekkai (poślizg daje niesamowity wręcz!).
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:11   #295
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Lexxie,
skoro córka podczas czesania tak bardzo cierpi, to może sensownym rozwiązaniem byłoby włoski podciąć na długość, która uniemożliwi aż takie plątanie? Po co się męczyć?
Skad pewnosc, ze podciecie cos zmieni? U mnie nie zmienilo nic.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz czesać grzebieniem, i za radą James zamierzasz powyłamywać w jakimś egzemplarzu zęby, to pamiętaj, że nikłe szanse są na to, by w miejscu wyłamania była gładka, niehacząca włosy powierzchnia. A jak wiemy - wszelkie zadziorki haczą i niszczą włosy, szczególnie te delikatne. Co by nie było z tego więcej szkody niż pożytku. Ja bym jednak polecała jak już to kupić porządny grzebień, z wystarczająco szeroko rozstawionymi zębami, i odlany przyzwoicie (jeśli będzie z tworzywa sztucznego).

Ja mam grzebien z szerokorozstawionymi zebami. Mimo to musialam powylamywac kolejne. U mnie nic nie haczy. Zeby maja okolo 2,5 cm dlugosci. Moje kilkucentymentrowe pasmo tyle grubosci nie ma. Zadne wlosy chyba takiej "szerokosci" nie maja. Nic wiec nie haczy. Czesze sie wlosy delikatnie zebami a nie nasada grzebienia . Nie "wbijam" grzebienia gleboko we wlosy tylko je czesze. Nie ma co haczyc.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-11-18 o 20:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:45   #296
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37690278]Skad pewnosc, ze podciecie cos zmieni? U mnie nie zmienilo nic. [/QUOTE]
James, przeczytaj uważnie jeszcze raz moją wypowiedź:
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Lexxie,
skoro córka podczas czesania tak bardzo cierpi, to może sensownym rozwiązaniem byłoby włoski podciąć na długość, która uniemożliwi aż takie plątanie? Po co się męczyć?
Gdzie Ty tu widzisz "pewność"? Podałam Lexxie pewną propozycję. Słowem-kluczem jest tu słowo "może". Zauważyłaś je w tekście? Może będzie to sensowne rozwiązane, może nie. Ocenę pozostawiam Lexxie, to do niej kierując wypowiedź.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37690278] Ja mam grzebien z szerokorozstawionymi zebami. Mimo to musialam powylamywac kolejne. U mnie nic nie haczy. Zeby maja okolo 2,5 cm dlugosci. Moje kilkucentymentrowe pasmo tyle grubosci nie ma. Zadne wlosy chyba takiej "szerokosci" nie maja. Nic wiec nie haczy. Czesze sie wlosy delikatnie zebami a nie nasada grzebienia . Nie "wbijam" grzebienia gleboko we wlosy tylko je czesze. Nie ma co haczyc.[/QUOTE]
Jeśli ktoś ma włosy puszące, falowane, kręcone, to przy długości zęba 2,5cm jakkolwiek nie układając grzebienia i tak część włosów zapewne dotknie jego nasady , choćby z uwagi na średnicę skrętu (jakkolwiek to się nazywa).
Swoją drogą, jak czeszesz włosy przy ich nasadzie, nie wbijając jednocześnie grzebienia?
Żeby nie było, latami czesałam się grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, teraz wolę TT, a jak mam więcej czasu - to rzeczoną już szczotkę z dzika (choć ta niechętnie dociera do nasady włosa, jeśli za cel mam stricte włosów rozczesanie).
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:56   #297
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
James, przeczytaj uważnie jeszcze raz moją wypowiedź:

Gdzie Ty tu widzisz "pewność"? Podałam Lexxie pewną propozycję. Słowem-kluczem jest tu słowo "może". Zauważyłaś je w tekście? Może będzie to sensowne rozwiązane, może nie. Ocenę pozostawiam Lexxie, to do niej kierując wypowiedź.
Napisalam "pewnosc" bo sama propozycja wydaje mi sie bardzo odwazna i nieco, przyznam, szalona . Dla mnie obcinanie wlosow do koszmar, dramat i wielka meka. W lipcu pozbylam sie kilkudziesieciu centymetrow moich pukli. Przezywalam jak mrowka swieto lasu.
Gdyby cora chciala obciac wlosy to Lex juz pewnie dawno by ja do wloso-niszczyciela zabrala .

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma włosy puszące, falowane, kręcone, to przy długości zęba 2,5cm jakkolwiek nie układając grzebienia i tak część włosów zapewne dotknie jego nasady , choćby z uwagi na średnicę skrętu (jakkolwiek to się nazywa).
Swoją drogą, jak czeszesz włosy przy ich nasadzie, nie wbijając jednocześnie grzebienia?
Mam wlosy jak w avatarze. Moje wlosy po myciu sa proste, wygladaja jak po prostownicy. Zdecydowanie 2,5 cm grubosci nie maja. Nigdy zreszta prostych wlosow o takiej grubosci nie widzialam. Nie wbijam wiec grzebienia na glebokosc 2,5 cm bo zaledwie kilka milimetrow pod wlosami jest moja czaszka .

Jaka masz szczote z dzika? Zalinkujesz?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-11-18 o 20:57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 21:21   #298
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

James,
czasem jak widuję dziewczynki z włosami do pasa, lichymi jak diabli, i z kołtunami, to się zastanawiam, czy średniowiecze mamy, że opiekunowie sądzą, iż hodowanie takiego kołtuna uchroni dziecię przed wszelkim złem tego świata (a na pewno: chorobami), i dlatego wolą nie ścinać? Bo ładne takie włosy nie są, to na pewno.

Wiem, że Lexxie pisała o krótszych niż do pasa włosach - akapit powyżej to taka generalna myśl w temacie długich na siłę włosów ;-)

Inna sprawa, że nie wszystkie dziewczynki koniecznie chcą mieć długie włosy - nie wiem, jak córka Lexxie zapatruje na tą kwestię. Ja jako dziecko cieszyłam się jak nie wiem, jak mi ścięto włosy do ramion, bo mi zwyczajnie lżej i wygodniej było. A na wyglądzie mi na ten moment nie zależało - to przyszło później I doskonale rozumiem, że Ty - w doroślejszym już jednak wieku - niechętnie pozbyłaś się w tym roku kilkudziesięciu centymetrów włosów. Też bym to teraz przeżyła mocno.

Co do szczotki - mam taką, już od ładnych kilku lat. Spisuje się bezbłędnie, a jedyne, co bym ewentualnie w niej poprawiła, to długość włosa (na dłuższą) - ta nie dosięga mi z łatwością do skalpu, tzn. ciężko mi nią te rejony na mokro rozczesać. Ale od tego mam obecnie TT, którego ząbki nie wyginają się tak łatwo jak włosie z dzika. No ale ja akurat mam gęste włosy. I z bujnym życiem własnym.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 22:27   #299
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Mam pytanie dotyczące kodu -20% z SMS do sephory . Czy jeśli jutro ż niego skorzystam, to do 25 mogę jeszcze raz ponownie to zrobić, czy jest tylko jednokrotnego użytku ?
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 22:40   #300
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące kodu -20% z SMS do sephory . Czy jeśli jutro ż niego skorzystam, to do 25 mogę jeszcze raz ponownie to zrobić, czy jest tylko jednokrotnego użytku ?
Jest wielokrotnego użytku
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.