Metamorfoza Qby...:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-08, 09:16   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Metamorfoza Qby...:-)


Witam serdecznie wizazystki i pania Agnieszkę.
Zwracam się do was z małą prośbą. Chciałabym poradzić się was w sprawie mojego dobrego kolegi z roku, który postanowił zmienić image i poprosił mnie i moją qmplę o pomoc. Troche już zostało zmienione tzn. spora część nowych ciuchów i fryzura, ale ja mam wątpliwości czy dokonałysmy dobrych wyborów w kwestii kolorystyki itd [img]icons/icon41.gif[/img] Dlatego też prosiłabym was o poradzenie w kwestii kolorystyki ciuchów (styl już został wybrany [img]icons/icon7.gif[/img] ) oraz może w doborze fryzury i może koloru włosów? Qba ma teraz króciutkie włosy, z natury jest blondynem o niebieskich oczach i ma ciemną
oprawę oczu.
Za wszelkie rady będe baaaaaaaaardzooo wdzięczna.
Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 10:54   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Droga Kamilo

Nie wiem, czy Ty wiesz, ale właśnie przecierasz nowe ścieżki - metamorfozy facetów. [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale do rzeczy. Nikt nie napisze do Kuby - użyj korektora tu i tam, podkładu, cieni... bo to przeciez facet. Dlatego metamorfoza może polegać na:
<ul>[*]zapuszczeniu włosów i zrobieniu czegoś z nimi (obecnie materiału jest co kot napłakał albo szalony fryzjer zostawił)[*]określeniu się przez samego Kubę jaki styl noszenia się lubi i dobrze w nim czuje: elegancki, elegancki-biznesowy, sportowo-elegancki, bardzo-dresowo-sportowy, a la metal, a la punk [img]icons/icon12.gif[/img] (...wpis tu cokolwiek jeszcze) - czy bydle-jaki (czyli tak jak teraz).[/list]Wtedy będzie jakoś łatwiej zacząć, bo teraz to widać tylko niezaorany ugór w najokropniejszych - w dodatku podejrzanie politycznych - czerwonych trampeczkach jakie w życiu widziałem.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:01   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Złomisiu - to trudne bo mężczyźni faktycznie metamorfozy ograniczają do włosów i ciuszków ....
Jeśli chodzi o Qbusia
to ma spore pole manewry - szczupły o twarzy "inteligenta" ... byleby nie poszedł w strony dress-design....
Ja tam bym go wsadził w sportowy gajerek wełniany i lekki golfik... do tego miękkie butki na płaskiej podeszwie , włosy + 2 cm do stanu obecnego a końcówki poszarpać, wyżelować i zafarbować w/g uznania [img]icons/icon7.gif[/img]

Ti. KreatorTalentów [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:03   #4
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

P.S.
To byłem ja a nie Ola - jakoś jej nie wylogowało i automatycznie założyło że jak ktoś wchodzi z mojego PC na Wizaż to musi być Łooola [img]icons/icon7.gif[/img]

Ti. Sprostowywacz
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:08   #5
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Złośliwcze, jesteś ZŁOśliwy!
Chciała Kamila przekonać kolegę, że wizaż to taki sympatyczny basenik dla miłych dziewczynek, a tu się na wstępie chłopak dowie, że pływa tu też taki jeden rekin...[img]icons/icon12.gif[/img]
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:38   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Witam...
Hmm...te ciuchy na tych zdjęciach są obecnie trendy wśród młodzieży zarówno licealnej jak i studentów (do nabycia w C&A). Qba broń Boże nie chce byc dresem!! [img]icons/icon7.gif[/img] O nie nie on [img]icons/icon10.gif[/img] Bardziej woli styl nonszalancki, troche na luzika, koszule (T-shirty) dopasowane,jeansy też lekko dopasowane może rozszerzane nogawki?? Chodzi mi głównie o kolorystykę ciuchów, z tego co dotychczas zrozumiałam to powinien troche zapuścic włosy, a może tak powinien pogłębic odcień koloru, albo całkowicie zmienić??
Pozdrawiam
Kamila
Ps. Naprawde liczę na wasze rady [img]icons/icon7.gif[/img]Qbie niestety net nie działa więc to ja w jego imieniu wysłałam tu jego zdjątka [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 11:59   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Droga Kamilo

Możesz mi proszę powiedzieć nieco dokładniej czego oczekuje Kuba? Bo na załączonych zdjęciach dokładnie widać zobrazowanie śląskiej reguły: modny, ale jakuś niłodny...

Tak więc jeśli już mogę coś doradzić, to szczerze odradzam stylizowanie się na czternastolatka, bo chyba Kuba ma nieco więcej wiosenek, prawda?

Podoba mi się propozycja Ti o stylu luźnego intelektualisty, myślę, że można by znaleźć coś ciekawego, w czym Kuba wyglądałby jak człowiek. Akurat jeansy nie należą do tego stylu, ani dopasowane do nieco zbyt zapadniętej klatki bluzeczki (błeee! kto to mu doradził???).

Sugeruję miękkie, bawełniane koszulki o pół numeru na duże lub zapinane, lniane lub bawełniane, koszule rozpięte na max dwa guziki (chronić wielkom klatę przed słońcem i rozbawionymi spojrzeniami!), bawełniane (ewent. sztruksowe) lejące się luźne spodnie, na upały sandały - wszystko w kremowych, ciepłych i "spranych" odcieniach. Fryzura u intelektualisty nie widziała nigdy żadnych smarowideł nabłyszczających - ale rozczochrana głowa pełna rozgalopowanych myśli jest jak najbardziej OK [img]icons/icon7.gif[/img]

Podsumowując - przegnać Kubę od tej pseudomody, nie pasuje mu wyjątkowo! Każdy inny styl będzie lepszy od obecnego.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-08, 12:26   #8
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Metamorfoza Qby/pani Agnnieszko proszę o porady

Dzięki zło [img]icons/icon7.gif[/img]
Może na zdjęciach tak wyszło, ale Qba nie ma zapadnietej klaty [img]icons/icon10.gif[/img] Jest owszem szczupły, ale nie chudy, nie wiem czy mu spodobają sie zbyt luźne ciuchy...Napisałam wcześniej, że lubi styl nonszalancki, lekko zawadiacki (Qba ma niecałe 21 lat) owszem na luzika, ale hmmm nad tym stylem intelektualisty trza będzie pogłówkować dokładniej i przebiec Poznań w poszukiwaniu odpowiednich sklepów [img]icons/icon10.gif[/img]. Ale to jest to co lubimy najbardziej [img]icons/icon10.gif[/img].
Dzięki za porady Zło [img]icons/1cmok.gif[/img] i czekam na dalsze [img]icons/icon7.gif[/img]Proszę również o radę panią Agnieszkę i inne wizażanki, jakbyście widziały Qbe w jakim jeszcze stylu???
Z góry dziekuję [img]icons/icon35.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 13:12   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Metamorfoza Qby/pani Agnnieszko proszę o porady

Kontynuując serię przykładów negatywnych - w załączeniu przerazy z życia kreatorów mody...

ponoć w tym się chodzi! [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Dior.gif (45,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (8,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (10,6 KB, 11 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 13:36   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Metamorfoza Qby/pani Agnnieszko proszę o porady

Kuuuuurna, jaki fajny kolega... [img]icons/icon10.gif[/img] Szkoda, że taki stary - powiedziała nieletnia Lejka. [img]icons/icon10.gif[/img]

Możesz mu powiedzieć, że podoba się małolatom. [img]icons/icon10.gif[/img]

Lejka. Zboczone dziecię [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 15:54   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

W zasadzie zgadzam się ze Zło, też bym styl Qby widziała inaczej: precz z opinającymi koszulkami, kolory jasniejsze zdecydowanie - w tych szaroburych Qba wygląda nieciekawie... Włoski dłuższe, ja bym nawet widziała fryz (tył króciutki, przód dłuższy) jak ze Stowarzyszenia Umarłych poetów (podobny jak na zdjęciu z Hugo Bossa), ale wiem, ze chyba ciężko byłoby mu się przestawić [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Materiały naturalne, spodnie jasne (beż, piaskowy, wielbłądzia wełna, ew. khaki, brązy), takie "grzeczne" ciuchy, zimą golfy i "klubowe" swetry i do tego np. pojechane oprawki okularów - np. w stylu vintage - stylizowane na takie z grubymi oprawkami z lat 60-tych... Jak koszula rozpięta głębiej [img]icons/icon12.gif[/img] to pod spodem T-shirt. Buty klasyka sportowa, żadnych adidasów, raczej takie zamszowce. plus koszulki polo - są super, a prawie się ich nie nosi.

Dałam kilka zdjęć sugerujących ogólnie o co mi chodzi. Z tego co wiem fajne ciuchy w takim stylu dostać można w Cottonfieldzie - nie są najtańsze - ale mozna obejrzeć i zorientować się o co chodzi, a potem poszukać gdzie indziej...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-08, 17:03   #12
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

podpisuję się pod postem Zło!

modne nie każdemu pasuje, niektórym facetom pasuje taki styl jak ten ze zdjęć Kuby - samemu Kubie nie bardzo.

1.Facet_macho, 2.dobrze zbudowany lub 3.lekko lalusiowaty może się tak ubrać.. ale nie Kuba..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 17:08   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Do zastanowienia podrzucam też dwa linki - trochę długo się ładuje grafika, ale warto obejrzeć [img]icons/icon10.gif[/img]

Aha, większość zdjęć z poprzedniego posta plus te linki to kolekcje spring - summer 2003 [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

http://www.parttwo.dk/inwear/parttwo...?OpenDocument#

http://www.parttwo.dk/inwear/parttwo...k?OpenDocument

Moim zdaniem takie ciuchy będą Qbie pasowały o wiele bardziej [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 17:15   #14
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Metamorfoza Qby...okiem Zło

Mrrrrauk.... Buniek, nie podsyłaj takich zdjęć bo cierpię, jak patrzę później na naszych osiedlowych machos... [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Ula
P.S. Qba imo koniecznie powinien zapuścić włoski, chociaż trochę, a co do ciuchów - zgadzam się z Bunią w 10000% [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 18:22   #15
Olunia55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 115
Minammmmm :PPPP

ten pan od Tommego Hilfigera.....jest piękny.....miodzikkkkkkkk kkkk [img]icons/icon12.gif[/img]
Olunia55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 18:31   #16
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Minammmmm :PPPP

Pan Miodzik Mniam [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] nazywa Alex Lundqvist i jest top-modelem, tudzież jednym z najprzystojniejszych mężczyzn świata [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 18:44   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Metamorfoza Qby...:-)

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Qba jest przystojnym facetem i na pewno w wielu ciuchach będzie wyglądał bardzo dobrze.
Po pierwsze proponowałabym również nieco dłuższe włosy. Nie musza być bardzo długie, ale dodanie im kilku centymetrów ułatwi nadanie fryzurze jakiegoś stylu choćby odrobiną żelu.

Po drugie przywiązywałabym jednak większą uwagę do kolorów i jakości materiału. Sam krój, pod warunkiem, że nie będą to spodnie z krokiem w kolanach [img]icons/icon10.gif[/img] nie jest tu tak bardzo ważny - Qba musi się w nim dobrze czuć [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale kolory i ich zestawienia będą bardzo istotne. Jeśli nakłada coś ( ciemny brąz, granat, zieleń, khaki..) to niech złamie ten obraz na przykład czystą bielą podkoszulki, jaśniejszymi spodniami...

A do tego jak dołączy jakość materiałów - zamsz, wełna, sztruks, bawełna, to na pewno efekt będzie super [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 19:40   #18
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Metamorfoza Qby...:-)

W takich okularkach Qba wyglądał by superrr. A co do ubioru to Qba wygląda mi za grzecznie - do inteligentnej twarzy i super okularków powinien być bardziej rozchłestany, trochę rozciągnięty podkoszulek, jakieś porwane spodnie - to jest luzacki styl i oczywiście wyglądałby świetnie w czerni lub w ciemnym popielu, a do tego jakiś poszarpany plecaczek, buty - wysokie trapery lub zamszowe człapaki.
To dopiero styl chyba gdybym zobaczyła takiego faceta to bym w słup jakowyś wlazła, tak bym się za nim oglądała.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-08, 21:54   #19
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Metamorfoza Qby...:-)

O ja dziewczyny bardzo wam dziękuję za porady!!! [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img] .Będę się z Qbą jutro widziała i wszystko omówimy,opowiem mu jak go widzą wizażanki, chyba że net już mu działa to sam wszystko przeczyta. Naprawde jeszcze raz wam dziekuję, pani Agnieszco, Zło... no Lejuś z pewnością Qba ucieszy się z powodu miłych komlpementów z twojej strony pod jego adresem [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Jesteście super
Pozdrawiam serdecznie i ściskam [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-09, 22:16   #20
sumerolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 16
Re: Metamorfoza Qby...:-)

Helou.
Witam wszytskich i bardzo dziekuje za wszytskie odpowiedzi. Nota bene, to ja jestem na tych zdjeciach, i od razu Kamili dzieki za fatyge! Na szczescie net juz mi dziala, wiec moge sobie przeczytac co wizazanki sadza na temat mojej skromnej osoby.
W kazdym razie - ciesze sie bardzo ze jestem pierwszym facetem poddajacym sie metamorfozie.
I od razu dziekuje wszytskim za porady, a Lejce zwlaszcza dziekuje za komplementa [img]icons/icon7.gif[/img]
Stroje sa fajne, niektore nawet bardzo fajne, i zastanawiam sie nad kilkoma z nimi, zwlaszcza podobaja mi sie te ciasne sweterki typu cardigan, zapinane.
Natomiast wydaje mi sie ze luzne ciuchy to jednak nie to dla mnie... juz kiedy chodzilem ubrany w ten sposob, i po prostu przejadlo mi sie. Zwlaszcza styl - koszulka + koszula rozpieta luzna + spodnie. Jakos juz mi to nie pasuje, czuje sie w tym srednio. wole wlasnie rzeczy dopasowane, czuje sie w nich lepiej, i swobodniej (jakkolwiek osobliwie to brzmi Propozycja tych okularkow mi sie podoba. Kwestia najwazniejsza natomiast jest taka - styl jaki mi obecnie przynajmniej pasuje to styl takiego nonszalanckiego, ale jednak chlopczyka, szcuzplutkiego (w koncu skoro udalo mi sie nie upasc to korzystam i grzeczniutkiego. Wlasnie cos w stylu obcislych bluzeczek, waziutkich spodni.
I takie mniej wiecej "klimaty" mi odpowiadaja. Ciesze sie ze padlo tu tyle ciekawych uwag, ale jednak musze powiedziec, ze jakos nie przemawia do mnie ten styl luzny i rozchelstany, no moze rozchelstany jeszcze to fajne, ale taki rozchalestany pod kontrola, wlasnie cos w stylu dopasowana koszulka, waskie spodnie grzecznia fryzurka ale na spodniach jakies rozszarganie, albo tez z innej beczki - fryzura rozchochrana.
Wiem ze troche ogolnikowo to napisalem, postaram sie w kazdym razie znalezc jakies zdjecia ilustrujace jaki styl mi sie podoba, i gdybym mogl poprosic o jakies komentarze dalsze to bede bardzo wdzieczny, bo widze ze ta metamorfoza spowodowala lawine postow. Z czego nie ukrywam - jestem bardzo zadowolony)))))))
Pozdrawiam wszystkich
Jakub
PS. Zlosliwcze, ten facet w czerwieni ktorego zaprezentowales jest boski wrecz!!!
Gdzie mozna kupic takie ciuchy??
sumerolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 22:23   #21
sumerolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 16
Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

n/txt
sumerolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 22:56   #22
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

A moim zdaniem kiepściutko wyglądasz w tej obcisłej bluzeczce, trochę nawet jak babka bez piersi. Nawet zastanawiałam się na początku, czy przypadkiem dziewczyny nie kupiły Cie damskiej bluzki! [img]icons/icon10.gif[/img] Uważam że propozycje Babci są super. Natomiast za tak ubranym facetem jak Ty na tych zdjęciach nie obejżałabym się na pewnio, pod pedała to troszkę podchodzi jak dla mnie. I te buciki, jak powiedział Złośliwiec, też niezabałdzo. No chyba że chcesz się odmłodzić, bo faktycznie te zdjęcia to taka świeża czternastka. Nie bierz moich słów do siebie, bo krytykuję nie Ciebie, tylko te ciuchy. Są fuj. Ty sam w sobie, gdybyś odpowiednio się ubrał, jesteś bardzo spoko. Nie marnuj się w tych szmatkach, pleassssse!!!!!!!!!!!!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 23:21   #23
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

Witam Karola.
Propozycje Babci są super [img]icons/icon7.gif[/img]i bardzo mi się spodobały.Muszę wziąść tu w obronę Qbę. Myślę, że powinnaś zajrzeć do sklepu C&A w dział męski żeby przekonać sie że bluzka jest na faceta nie na kobietę. W czerwonych butach nie widzę nic złego, ładnie rzucają się w oczy nie są jakieś żarówiaste.Treaz w sklepach jest masa czerwonego obuwia także męskiego. A do pedałów to nic nie mam dażę ich sympatią wg. mnie dobrze rozumieją kobiety i potrafią niejednej doradzić przy zakupie ciuchów i nie tylko... [img]icons/icon7.gif[/img]
Peace 4 all
Kamila [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 23:31   #24
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

Pzrepraszam za byka ort. miało być oczywiście darzę [img]icons/icon35.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 06:09   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

A co do homoseksualistów, to ja niedawno szalałam za chłopakiem, na którego wszyscy pedał mówią...

Oj, Qba wlozł, aż się zrumieniłam. [img]icons/icon10.gif[/img]

Lejka. Dziwne dziewczę. [img]icons/icon10.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 07:12   #26
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Metamorfoza Qby...:-)

sumerolog napisał(a):
> PS. Zlosliwcze, ten facet w czerwieni ktorego zaprezentowales jest boski wrecz!!!
> Gdzie mozna kupic takie ciuchy??

Qbas

To jest kolekcja Diora. Moim zdaniem - do totalnego odstrzału, ein Bischen zu schwul... [img]icons/icon12.gif[/img]

I tutaj też prośba, żebyś może zobrazował swój wymarzony styl, ponieważ z tego co widzę, to metamorfoza nie ma sensu, bo Ty doskonale wiesz, czego chcesz [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 11:07   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Nota bene - Qba to ja właśnie:)))

Ojejejej, ja też nie mam nic do gejów!!!!!!! Tyle tylko, że przypuszczam, że Kuba nim nie jest [img]icons/icon10.gif[/img] Takie obcisłe ciuszki pasują do trochę innych facetów po prostu. Może to i jest modne, ale trzeba mieć odpowiednie ciałko, żeby tak się ubierać. Mój chłopak też jest w miarę szczupły, ale w życiu bym Mu nie doradziła takiej bluzki. Zresztą wiesz Kamila, co się jednemu podoba, nie musi się podobać drugiemu. Ja wyraziłam swoja opinię, bo uważam, że ładniej by Kubie było w luźniejszych ciuchach, a w tych wygląda jak jakiś techno-maniak. Zresztą powiem szczerze, że mi nawet "więksi" faceci nie podobają się w takich ciuchach. Po prostu wolę taki styl, jak własnie podesłała Babcia. I taki by pasował do Kuby, a nie ten na zdjąćkach.
A co do damskiej bluzki, to żartowałam, przecież wiem, że byście nie kupiły Mu damskiej [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiesz co, wszystko zależy, w czym Kuba czuje się dobrze. Jeśli pasują Mu te ciuchy, to niech sie nie przejmuje opiniami, natomiast jeżeli jeszcze nie jest pewien i potrzebuje porady, lub chciałby wiedzieć, co inne dziewczyny myślą o Jego stylu, to sobie to poczyta. I tyle. Buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 13:27   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Metamorfoza Qby...:-)

hmmm... cytuję: Zwracam się do was z małą prośbą. Chciałabym poradzić się was w sprawie mojego dobrego kolegi z roku, który postanowił zmienić image i poprosił mnie i moją qmplę o pomoc.

hmmm... generalnie wszystkie posty sugerują, że Kubie nie do końca pasuje dotychczasowy styl {zdaniem Wizażanek} - mimo tego Kuba i jego koleżanka Kamila przekonują, że jego obecny styl jest całkiem OK. [img]icons/icon7.gif[/img]
[że buty są fajne, że bluzka też...]

więc o co tak naprawdę chodzi? [img]icons/icon12.gif[/img]

generalnie nie podoba mi się styl ze zdjęć Kuby, ale znam facetów, którzy wygladaliby w takich strojach "nieźle".. Kuba do nich nie należy..

pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:00   #29
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Metamorfoza Qby...:-)

Heh, ja mam wrażenie, ze to już jest ten nowy image, bo w końcu Kamila napisała, ze styl jest już wybrany, a tylko chodzi jej o kwestię kolorów [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] A Qba napisał, ze w proponowanym przeze mnie stylu (T-shirt, koszula) już chodził...

Niestety wydaje mi sie, ze niezbyt trafiony ten new look, chyba, ze Qba chce podobać się 16-latkom (pozdrawiamy Lejkę [img]icons/1cmok.gif[/img])

Ale Qba, nie przejmuj się: jesli w tym Ci wygodnie i dobrze sie czujesz, to chodź tak ubrany, w końcu nie wszystkim się musi podobać...

Tylko wybieraj jaśniejsze kolorki, jeśli już musisz nosić takie obcisłe bluzeczki, to wybieraj kolory żywe: czerwienie, pomarańcze, , kombinację słonecznych z ciemniejszymi. Jeśli bluza ciemna, to np. spodnie pomarańczowe. Żeby było bardziej odjazdowo, bo na razie jest tak... myszkowato... [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:59   #30
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Metamorfoza Qby...:-)

Dziewczyny jestem wam naprawde wdzięczna za wszelkie porady, każda jest naprawde bardzo cenna i ważna [img]icons/icon7.gif[/img]. Jeśli chodzi o moje uwagi na temat bluzek i butów to poprostu broniłam kolegi przed pewnymi zarzutami....[img]icons/icon9.gif[/img].
Jeszcze raz bardzo wam dziękuję za tak żywy odzew. Największy właśnie problem stanowiła kolorystyka i kwestai fryzurki. Qba z tego co widać czuje się dobrze w tzw. stylu klubowym, lekko niedbałym, z pewnością zostanie on ożywiony przez odpowiednie kolorki [img]icons/icon10.gif[/img].
Pozdrawiam wszytkich cieplutko [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] i wracam do nauki [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.