Ratunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 14:31   #1
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Exclamation

Ratunku!


Na początku chcę się przywitać-Dzień dobry...
A teraz przejdę do rzeczy...
Z moim chłopakiem jestem już w sumie 7 miesięcy.
Od pewnego czasu pocałunki już mu nie wystarczają...
Wciąż szuka sytuacji żeby włożyć mi rękę pod bluzkę
Bardzo go kocham,ale jak powiedzieć nie?!
On wogóle nie reaguje!
A kiedy mówię "nie", on robi to jeszcze bardziej zawzięcie
Co mam zrobić?
Doradźcie,bo dłużej tego nie wytrzymam a chcę z nim zerwać!
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:06   #2
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: Ratunku!

przede wszystkim samo "NIE" nie wystarczy. Jeżeli Ci na nim zależy, a nim rządzą tylko jakieś burzliwe hormony to porozmawiajcie na spokojnie. Nie wiem jak traktujecie swój związek, ile macie lat itd. , ale możesz spróbować mu wytłumaczyć, że nie jesteś jeszcze gotowa, że wolisz żebyście poznawali swoje ciała bardzo powoli, że narazie chcesz się koncentrować na bliskości emocjonalnej.
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:08   #3
sexy body
Rozeznanie
 
Avatar sexy body
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 653
Dot.: Ratunku!

A jak myślisz, jemu apetyt zmaleje czy się zwiększy?
Bo ja myślę, że się zwiększy i jeśli nie uzyska tego, co chce może być jeszcze bardziej natarczywy. A jeśli nie zwraca uwagi na to czy Ty chcesz się posunąć dalej czy nie to ja na Twoim miejscu bym się bała. Zahacza mi to o brak szacunku.
Zastanów się porządnie nad tym czy z nim być czy nie.
I jeśli możesz to napisz wiecej o waszych codziennych relacjach, jaki jest Twój TŻ, czy jest wobec Ciebie w porządku. To też może dużo powiedzieć.
__________________
Czarny kot już jest!



sexy body jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:22   #4
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Ratunku!

Jak na 13 lat - siedmiomiesięczny staż w związku to sporo

Myślę, że faktycznie jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczynanie pieszczot, tym bardziej skoro nie masz na nie ochoty. Powiedz chłopakowi, że nie chcesz posówać się dalej niż pocałujnki, bo po prostu czujesz się jeszcze nie gotowa.

Jeśli to uszanuje - to będzie bardzo dobrze o nim świadczyło. Jeśli nie, to znaczy, że hormony wzięły góre i jedynym słysznym wyjsćiem będzie po prostu rozstanie.

Jesteś młodziutka, na pewno jeszcze w Twoim życiu nastąpi wiele zmian, przeżyjesz jeszcze wiele zauroczeń. Nie warto robić coś, czego się tak naprawę nie chce dla chłopaka, który nie jest w stanie zrozumieć że Ty potrzebujesz jeszcze czasu.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:24   #5
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Sexy Body:
Na codzień jest bardzo czuły,kochający.świetnie się dogadujemy-tzn. bez słów...
Raczej nieśmiały, małomówny...Ale kiedy wybieram się do niego do domu-jest aż za bardzo "namiętny".Powoli zaczynam się go bać.To fakt, mieszkamy daleko od siebie i widzimy się raz na 2 tygodnie,ale cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym.On często mówi że mnie kocha, snuje plany na przyszłość,przedwcześnie się upewnia czy napewno za niego wyjdę...I jak można takiego nie kochać?
Ale kiedy jesteśmy sami, staje się istnym demonem...I bardzo trudno mu nie ulec.Nie chcę z nim zrywać!

Dodam jeszcze że ona ma 15 lat.
I przypuszczam co teraz myślicie...
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-11-17 o 02:05 Powód: Post pod postem.
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:35   #6
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Ratunku!

Oj, wiek to jedna sprawa, a to jakim sie jest człowiekiem-druga....
Twoj chłopak powinien uszanowac to ze nie jestes gotowa na tego typu "działania"... Sławne powiedzenie..jesli kocha to poczeka... Uwierz, ja stara wyjadaczka(4 letni zwiazek) wiem, co mowie... Mój facet czekał prawie rok.. Nie ma, ze on sobie nie moze poradzic czy cos.. to tak wcale nie jest... On po prostu MUSI to w tobie uszanowac.. a dla ciebie mała rada.. pogadaj z nim o tym wprost, i nie powtarzaj sie.. jak znow nie uszanuje twojej decyzji i bedzie chcial cos zrobic na siłe po prostu podziekuj i idz w swoja strone.. Jesli cie kocha to przyjdzie i przeprosi.. a jak nie to poszuka gdzie indziej... i ty wcale sie tym nie przejmuj.. Jestes jeszcze baaardzo młodziutka, i nie jeden jeszzce bedzie ci mowił, ze chce sie z toba ożenic i miec dzieci powodzenia
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:39   #7
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez sysuni@ Pokaż wiadomość
Oj, wiek to jedna sprawa, a to jakim sie jest człowiekiem-druga....
Twoj chłopak powinien uszanowac to ze nie jestes gotowa na tego typu "działania"... Sławne powiedzenie..jesli kocha to poczeka... Uwierz, ja stara wyjadaczka(4 letni zwiazek) wiem, co mowie... Mój facet czekał prawie rok.. Nie ma, ze on sobie nie moze poradzic czy cos.. to tak wcale nie jest... On po prostu MUSI to w tobie uszanowac.. a dla ciebie mała rada.. pogadaj z nim o tym wprost, i nie powtarzaj sie.. jak znow nie uszanuje twojej decyzji i bedzie chcial cos zrobic na siłe po prostu podziekuj i idz w swoja strone.. Jesli cie kocha to przyjdzie i przeprosi.. a jak nie to poszuka gdzie indziej... i ty wcale sie tym nie przejmuj.. Jestes jeszcze baaardzo młodziutka, i nie jeden jeszzce bedzie ci mowił, ze chce sie z toba ożenic i miec dzieci powodzenia

zgadzam sie w 100% podpisuje sie pod tym obiema rekami
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 17:40   #8
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Ratunku!

powtórze za innymi, że jeśli nie chcesz to się nie zmuszaj. powiedz o tym otwarcie chłopakowi.

ale stanę też po stronie chłopaka 15latkowi już same buziaki mogą nie wystarczać, to zrozumiałe że chciałby jakiegoś większego kontaktu i nie można go za to negatywnie oceniać.

"jak kocha to poczeka" -czy miedzy 15 a 13 letnią osobą jest miłość? a poza tym to tak samo idiotyczne powiedzenie jak naciski chłopaków w stylu "udowodnij mi że chcesz się ze mną spotykać i daj mi seks"
wieczne czekanie bądź dawanie seksu pod przymusem nie jest żadnym dowodem miłości.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:07   #9
mamboochaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 233
Dot.: Ratunku!

wspolczuje.
ja radze pogadaj z nim. Kurde chlopak 15 lat to hormony mu buzuja.Ale nie ma prawa Ciebie macac skoro tego sobie nie zyczysz
mamboochaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 19:32   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ratunku!

popieram dziewczyny, ze skoro tego nie chcesz to musisz mu dac to wyraznie do zrozumienia i nie pozwalac mu na to. Sprobuj z nim o tym porozmawiac, bo takie zachowanie to po prostu brak szacunku....
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:24   #11
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
powtórze za innymi, że jeśli nie chcesz to się nie zmuszaj. powiedz o tym otwarcie chłopakowi.

ale stanę też po stronie chłopaka 15latkowi już same buziaki mogą nie wystarczać, to zrozumiałe że chciałby jakiegoś większego kontaktu i nie można go za to negatywnie oceniać.

"jak kocha to poczeka" -czy miedzy 15 a 13 letnią osobą jest miłość? a poza tym to tak samo idiotyczne powiedzenie jak naciski chłopaków w stylu "udowodnij mi że chcesz się ze mną spotykać i daj mi seks"
wieczne czekanie bądź dawanie seksu pod przymusem nie jest żadnym dowodem miłości.
Moze i głupie powiedzenie jak ktos nie wie wogole o co w nim tak naprawde chodzi...
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 21:53   #12
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Ratunku!

Zgadzam się z sysunią, że "jeśli kocha to poczeka" po tym na prawdę można poznać intencje chłopaka... jeśli chłopak potrafi czekać gdy nie jesteś gotowa to bardzo dobrze o nim świadczy, że jesteś dla niego ważna, że zależy mu na Tobie bardziej niż na swoich popędach i bardzo dużo mówi o jego szacunku do Ciebie i Twojego zdania.

A jeśli chłopak słyszy "tak" gdy mówisz "nie" to bardzo źle... to Twoje ciało i Ty decydujesz kiedy nastąpi "coś więcej". A jeśli chłopak powoła się na to, że jeśli go kochasz to posuniesz się dalej - uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Napisałaś "chce z nim zerwać!" i myślę, że to słuszna decyzja.
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:16   #13
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Ratunku!

Miłość podobno nie wybiera.Miłość zaskakuje.Wiem że to może brzmi dziwnie, ale jednak to prawda.Nie wiem czy jemu chodzi o sex, ale z jego zachowania widocznie nie może się powstrzymać.Za miesiąc kończy 16 lat.Ja skończę 14 dopiero we wrześniu.I jestem (mam nadzieję) na tyle odpowiedzialna że wiem o tym, że to jest największy skarb jakim kobieta może obdarować mężczyznę.Ja swój pierwszy raz wolałabym przeżyć po ukończeniu pełnoletności...Ale jak mu o tym powiedzieć?
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:40   #14
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Greena Pokaż wiadomość
Miłość podobno nie wybiera.Miłość zaskakuje.Wiem że to może brzmi dziwnie, ale jednak to prawda.Nie wiem czy jemu chodzi o sex, ale z jego zachowania widocznie nie może się powstrzymać.Za miesiąc kończy 16 lat.Ja skończę 14 dopiero we wrześniu.I jestem (mam nadzieję) na tyle odpowiedzialna że wiem o tym, że to jest największy skarb jakim kobieta może obdarować mężczyznę.Ja swój pierwszy raz wolałabym przeżyć po ukończeniu pełnoletności...Ale jak mu o tym powiedzieć?
Wprost
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:51   #15
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Ratunku!

Dokładnie! "wprost". Jeżeli czuje do Ciebie coś więcej i rzeczywiście wiąże z Tobą przyszłość, poczeka. Jeśli będzie uważał to za problem, nie jest tego wart. Musicie oboje "dojrzeć" do tej decyzji, nie tylko on, powinien to zrozumieć.
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 10:16   #16
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Ratunku!

Z tym że ja już z nim o tym rozmawiałam.Przez 3 miesiące dał sobie spokój.Ale teraz to wszytko znowu się zaczęło.W sumie kiedy on to robi, z jednej strony myślę sobie-tak.W końcu go kocham.Ale z drugiej strony coś wrzeczczy-nie!!!
Jestem za młoda, niedoświadczona, mogę żałować!
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:04   #17
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Ratunku!

Jeżeli masz nawet najmniejsze wątpliwosci- poczekaj ja tez czekałam i nie załuje. Gdy w końcu sie na to zdecydowałam, wiedziałam, ze to jest dla mnie dobre w stu procentach. Poczekaj, aż poczujesz taka pewność- WARTO! Jesteś mądrą osóbką, i Twój Tż na pewno to zrozumie i doceni,choć hormony buzują i często biorą górę nad zachowaniem- szczególnie w tym wieku. POWODZENIA!
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 17:02   #18
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Ratunku!

Dzięki Agatkia.
Ja już czuję taką pewność, z tym że wiem że jestem za młoda i w późniejszym życiu będę żałowała że nie poczekałam.
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 01:55   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ratunku!

Kilka kwestii chciałam tu poruszyć

1. "Jak kocha, to poczeka"
Może i coś jest w tym powiedzeniu. Ale nie ufałabym mu w 100% .
Kwestia seksu jest ważna w związku (Greena - mówię o związku starszych partnerów, na innym nieco etapie życia. Nie bierz tego fragmentu mojego posta jako rady ). Myślę, że osoba z większym temperamentem "skazana" na dłuuuugie czekanie - może bardzo mocno odczuwać brak "czegoś" w związku. I uważam, że seks jak najbardziej może stać się powodem rozpadu związku.

Greena, jesteś bardzo młoda. Czujesz, że za wcześnie dla Ciebie na posuwanie się dalej i nie ma w tym niczego dziwnego czy złego. To normalne. Jeśli nie czujesz się gotowa, powiedz to TŻtowi wprost. Wiem, że to bywa trudne - ale się opłaca . I wyjaśnij mu dobitnie, że kiedy mówisz "nie", to dokładnie to masz na myśli. Nie. I koniec. Kiedy nie chcesz żeby Cię dotykał i mu to mówisz, a on nie słucha - to on robi źle.

2. Dziewictwo jako "największy skarb"

Greena, naprawdę uważasz, że pierwszy raz jest najcenniejszym, co możesz dać chłopakowi?
Możesz dać mu znacznie ważniejsze rzeczy. Możesz mu dać swoje myśli, marzenia, uczucia, duszę, swój czas i uwagę, przyszłość, wsparcie kiedy będzie mu ciężko, miłość, możesz dać mu siebie.
Możesz dać mu swoje ciało. I nieważne, czy będzie to pierwszy raz w życiu, kiedy uprawiasz seks, czy będzie Twoim kolejnym partnerem. To jest tak samo cenne . Za każdym razem.

Osobiście uważam, że każdy nowy partner sprawia, że czuję się, jakby to był pierwszy raz. I taką samą wagę do tego przywiązuję . Pierwszy raz z daną osobą... jest wyjątkowy .

Więc, Greena... Zastanów się, czy naprawdę uważasz to za najcenniejsze. Bo myślę, że masz znacznie, znacznie więcej do "zaoferowania"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 06:42   #20
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dałam mu już:myśli, marzenia, uczucia, duszę, swój czas i uwagę, przyszłość, wsparcie kiedy będzie mu ciężko, miłość, możesz dać mu siebie.Z tym że on chce więcej

Najcenniejsze w JEGO kwestii.Ogólnie mam takie samo podejście jak Ty...Ale niestety przy nim tak się chyba nie da
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-11-12 o 11:23
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:52   #21
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ratunku!

Zgadzam się z dziewczynami


I jeszcze dodam, że może on to twoje słabiutkie "nie" traktuje jako rodzaj kokieterii? Musisz być stanowcza, powiedzieć głośno, że nie chcesz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 11:41   #22
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Greena Pokaż wiadomość
Na początku chcę się przywitać-Dzień dobry...
A teraz przejdę do rzeczy...
Z moim chłopakiem jestem już w sumie 7 miesięcy.
Od pewnego czasu pocałunki już mu nie wystarczają...
Wciąż szuka sytuacji żeby włożyć mi rękę pod bluzkę
Bardzo go kocham,ale jak powiedzieć nie?!
On wogóle nie reaguje!
A kiedy mówię "nie", on robi to jeszcze bardziej zawzięcie
Co mam zrobić?
Doradźcie,bo dłużej tego nie wytrzymam a chcę z nim zerwać!
uprzedzam cię, że igrasz z ogniem. moja koleżanka miała identyczną sytuację aż w koncu któregoś dnia chłopak nie wytrzymał i zrobił swoje nie zważając na jej protesty.
musisz mu zdecydowanie powiedzieć czego chcesz a czego nie. może nie dociera do niego, że mówisz poważnie to "nie". związek to przede wszystkim rozmowa i porozumienie, na seks przyjdze jeszcze czas. i jeżeli już ustalicie, że pewnych rzeczy nie robicie to trzymaj się tego twardo. jeżeli on zobaczy, że miękniesz to będzie dalej robił swoje aż w końcu osiagnie cel.
a jezeli on dalej będzie dążył do zbliżeń mimo ustaleń to radzę ci wiać. chłopak nie dojrzał jeszcze do związku.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:42   #23
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Dot.: Ratunku!

Pkawecka, bardzo Ci dziękuję
Myślałam że takie rzeczy się nie zdarzają, a jednak.Spojrzałam mu prosto w oczy i prawie krzyknęłam że jeżeli mówię nie, to to dokładnie-ani mniej, ani więcej-znaczy nie!
Dobrze że chociaż nie pobudziłam sąsiadów :P
Dał sobie spokój na 3 tygodnie.A później znowu wałkowanie tego samego...
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:58   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Greena Pokaż wiadomość
Miłość podobno nie wybiera.Miłość zaskakuje.Wiem że to może brzmi dziwnie, ale jednak to prawda.Nie wiem czy jemu chodzi o sex, ale z jego zachowania widocznie nie może się powstrzymać.Za miesiąc kończy 16 lat.Ja skończę 14 dopiero we wrześniu.I jestem (mam nadzieję) na tyle odpowiedzialna że wiem o tym, że to jest największy skarb jakim kobieta może obdarować mężczyznę.Ja swój pierwszy raz wolałabym przeżyć po ukończeniu pełnoletności...Ale jak mu o tym powiedzieć?
Nie obraź się, ale niepotrzebnie dajesz mu się rozbudzić erotycznie. Skoro nie chcesz niczego, jeśli chodzi o seks, to również pocałunków powinnaś unikać (poza w miarę neutralnymi, przyjacielskimi całusami w policzek, czy usta - bez języczka). W chłopaku buzują hormony, podnieca się całowanie. I widać nikt mu nie wytłumaczył, że od "A" wcale nie trzeba przechodzić do "B" czy "C". Widać Ty to musisz zrobić. Tylko może być już za późno - on może Ci zarzucić, że jakoś wcześniej chciałaś się całować (w jego rozumieniu: dawałaś przyzwolenie na coś więcej) a teraz się nagle wycofujesz. Oczywiście to nie jest Twoja wina. I nie daj się przekonać do czegoś, co Ci nie odpowiada. Ale licz się z tym, że może jednak będziecie musieli się rozstać. Może rozstanie to byłby najlepszy pomysł, skoro nie chcesz brnąć w tym kierunku (seksu i zdobywania doświadczeń erotycznych w tak młodym wieku).

Dobrze, że chcesz się "dobrze prowadzić" ale wierz mi, że dziewictwo to żaden największy skarb, a z doświadczenia wiem, że faceci, którzy przywiązują do niego wagę, to często hipokryci i dranie. Porządny facet w przyszłości będzie patrzył na Ciebie jako całość i zbiór wspaniałych, fascynujących cech, a nie tylko poprzez to, czy "nie miał" Cię nikt inny. Tylko strać to dziewictwo wtedy, gdy będziesz chciała i z kimś fajnym, aby mieć miłe wspomnienia (niekoniecznie z facetem na całe życie, a z kimś naprawdę miłym aby mieć co wspominać, jak już się zwiążesz z kimś na amen).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 07:23   #25
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Greena Pokaż wiadomość
Miłość podobno nie wybiera.Miłość zaskakuje.Wiem że to może brzmi dziwnie, ale jednak to prawda.Nie wiem czy jemu chodzi o sex, ale z jego zachowania widocznie nie może się powstrzymać.Za miesiąc kończy 16 lat.Ja skończę 14 dopiero we wrześniu.I jestem (mam nadzieję) na tyle odpowiedzialna że wiem o tym, że to jest największy skarb jakim kobieta może obdarować mężczyznę.Ja swój pierwszy raz wolałabym przeżyć po ukończeniu pełnoletności...Ale jak mu o tym powiedzieć?
chłopak w wieku 16 lat myśli głównie ... hormonami. nie jest to ani jego wina ani zasługa - po prostu tak jest. z czasem wydorośleje (chociaż nie każdy niestety). i młode dziewczyny powinny o tym pamiętać kiedy wydaje im się, że "to miłość". miłość to przede wszystkim dawanie i troska o drugiego człowieka, a nie tylko branie i roszczenia. a gdyby naprawdę cię kochał zorientowałby się sam, że tobie się to nie podoba i uszanowałby to.
i tak jak powiedziała Doris1981 nie pozwalaj, żeby sytuacja przekroczyła bezpieczne granice np. spotykajcie się w towarzystwie osób trzecich albo na neutralnym gruncie np. w miejscach publicznych, na spacerze itp.
ps. a tak przy okazji powiedz mu, że obcowanie seksualne z osobą która nie ukończyła 15 lat jest przestępstwem.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 16:24   #26
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Powiedziałam że to jest karalne

Droga Doris1981
Powoli dochodzi do tego że on dosłownie(!) musi zatykać mi nos, żeby wpakować ten język, bo bez tlenu niestety się nie żyje
Mniej więcej to wygląda tak :
Nie wiem co się z nim dzieje...Wiele razy rozmawialiśmy, ale to nie daje żadnych efektów.Nawet tymczasowe rozstanie (długo rozpaczałam).Nie zerwię z nim, bo nie wyobrażam sobie życia bez Mr.T!
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-11-17 o 02:06 Powód: Post pod postem.
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 17:49   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Greena Pokaż wiadomość
Droga Doris1981
Powoli dochodzi do tego że on dosłownie(!) musi zatykać mi nos, żeby wpakować ten język, bo bez tlenu niestety się nie żyje
Mniej więcej to wygląda tak :
Nie wiem co się z nim dzieje...Wiele razy rozmawialiśmy, ale to nie daje żadnych efektów.Nawet tymczasowe rozstanie (długo rozpaczałam).Nie zerwię z nim, bo nie wyobrażam sobie życia bez Mr.T!
No ale widzisz czasami w życiu jest albo wóz, albo przewóz. Może porozmawiaj o tej sytuacji z kimś dorosłym, godnym zaufania. Może oboje powinniście odbyć rozmowę z kimś starszym i bardziej doświadczonym życiowo. Niestety, sama mówisz, że chcesz z nim być i nie wyobrażasz sobie życia bez niego. A jednocześnie seks Ci nie w głowie. Natomiast dla niego bycie z kimś to jest najwidoczniej również całowanie i seks. Więc Wasze oczekiwania się mijają i to bardzo mocno. Nic się samo w takim przypadku nie ułoży. Ktoś wcześniej, czy później zrobić coś nieodpowiedniego: Ty dasz mu to, czego on oczekuje bez przekonania i chęci z własnej strony (i będziesz żałowała) albo on weźmie to siłą (bo pozwalasz mu się całować, co widać dla niego jest przyzwoleniem na inne rzeczy). Sama się zastanów czy da się to pogodzić i czy wiesz czego chcesz. Bo jak dla mnie to dajesz mu mylne sygnały. Wasze drogi się niestety zaczęły w pewnym momencie rozchodzić i może czas się z tym pogodzić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 07:05   #28
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No ale widzisz czasami w życiu jest albo wóz, albo przewóz. Może porozmawiaj o tej sytuacji z kimś dorosłym, godnym zaufania. Może oboje powinniście odbyć rozmowę z kimś starszym i bardziej doświadczonym życiowo. Niestety, sama mówisz, że chcesz z nim być i nie wyobrażasz sobie życia bez niego. A jednocześnie seks Ci nie w głowie. Natomiast dla niego bycie z kimś to jest najwidoczniej również całowanie i seks. Więc Wasze oczekiwania się mijają i to bardzo mocno. Nic się samo w takim przypadku nie ułoży. Ktoś wcześniej, czy później zrobić coś nieodpowiedniego: Ty dasz mu to, czego on oczekuje bez przekonania i chęci z własnej strony (i będziesz żałowała) albo on weźmie to siłą (bo pozwalasz mu się całować, co widać dla niego jest przyzwoleniem na inne rzeczy). Sama się zastanów czy da się to pogodzić i czy wiesz czego chcesz. Bo jak dla mnie to dajesz mu mylne sygnały. Wasze drogi się niestety zaczęły w pewnym momencie rozchodzić i może czas się z tym pogodzić.
świetnie powiedziane!
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 13:40   #29
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: Ratunku!

ej no co Ty dziewczynko 7 miesiecy to juz chyba czas najwyzszy zeby powiedziec tak
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 07:56   #30
Greena
Raczkowanie
 
Avatar Greena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
GG do Greena
Cytat:
Napisane przez olenka2303 Pokaż wiadomość
ej no co Ty dziewczynko 7 miesiecy to juz chyba czas najwyzszy zeby powiedziec tak
Olenko, bo to tak łatwiutko, no nie?A Ty byś na moim miejscu to zrobiła?Pewnie

A Wy dziewczyny jak myślicie?
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-11-17 o 02:07 Powód: Post pod postem.
Greena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.