depilacja laserowa bikini - przygotowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 20:04   #1
lumidee
Przyczajenie
 
Avatar lumidee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20

depilacja laserowa bikini - przygotowania


Od lat zmagam się z depilacją bikini - po maszynce pojawiają się krostki, a krem nie usuwa mi wszystkich włosków:/ W końcu zdecydowałam się na laser. Wiem że przed depilacją laserową trzeba usunąć włoski maszynką lub kremem. W moim przypadku będzie to maszynka. Ale nawet po ogoleniu pozostają mi w tych miejscach czarne kropki... Nawet jak kilkakrotnie przejade maszynką i tak pozostają malusieńkie włoski, takie centeczki czy będzie to problem do przeprowadzenia zabiegu? Odkąd do kąd sięga linia bikini?
Dziękuje za każdą odpowiedź
lumidee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:58   #2
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Cytat:
Napisane przez lumidee Pokaż wiadomość
Od lat zmagam się z depilacją bikini - po maszynce pojawiają się krostki, a krem nie usuwa mi wszystkich włosków:/ W końcu zdecydowałam się na laser. Wiem że przed depilacją laserową trzeba usunąć włoski maszynką lub kremem. W moim przypadku będzie to maszynka. Ale nawet po ogoleniu pozostają mi w tych miejscach czarne kropki... Nawet jak kilkakrotnie przejade maszynką i tak pozostają malusieńkie włoski, takie centeczki czy będzie to problem do przeprowadzenia zabiegu? Odkąd do kąd sięga linia bikini?
Dziękuje za każdą odpowiedź
Jesli golisz dokladnie a i tak zostanie to nic innego nie wymyslisz. Powinno byc ok.
A linia bikini to pojecie wzgledne - w kazdym salonie oznacza co innego.
W jednym mozesz zrobic wszystko do zera plus zjedzie jeszcze na uda ladnych 10cm od pachwin, a w innym - bikini to tylko pachwiny.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:13   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Nie ma się czym przejmować, wszystko jest w porządku.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:03   #4
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

hej!

ja miałam taki sam problem, zdecydowałam się na fotoepilację. Póki co jestem po jednym zabiegu, za tydzień drugi i jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona! Wykupiłam cały pakiet w promocji na grouponie jakiś czas temu. Było napisane po prostu 'bikini' ale kobieta, która mnie depilowała po prostu zapytała jak głęboko chcę sięgać.
Sam zabieg - nie powiem, bolał BARDZO, a przeżyłam parę razy depilację woskiem, więc wiem, co mówię. Na następny raz zamierzam wysmarować się kremem znieczulającym. Po zabiegu skóra lekko zaczerwieniona, ale już nic nie bolało. Włoski wychodziły bardzo stopniowo - na początku byłam bardzo sceptyczna, bo wypadło mi z 4 włoski? ale teraz, po trzech tygodniach od zabiegu jestem przeszczęśliwa, bo bardzo się przerzedziło, a w niektórych miejscach są 'łyse' plamki, gdzie skóra jest zupełnie bladziutka bez żadnych plamek, zaczerwienień albo śladów włosa. Także ja gorąco polecam!

No i uwaga - nie 'strzelają' laserem w okolice błon śluzowych, więc musisz się liczyć z tym, że tak 'na załamaniu' najbliżej tych błon włoski zostaną nieruszone.
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 12:14   #5
rosalana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Ja byłam już 3 razy na depilacji laserowej i szczerze mówiąc jestem zawiedziona, bo pomimo tego, że mam ciemne włosy i jasną karnację - wciąż nie mogę się ich pozbyć. Zostały mi dwa zabiegi - nie wiem czy zdażę jest wykonać bo robi się gorąco Najgorsze jest to, że przed zabiegami nie można brać żadnych tabletek przeciwbólowych. Przez to musiałam odroczyć dwa spotkania...
__________________
Zapraszam na mój blog o kosmetykach Wkładam kij w mrowisko
http://bezpieczny-kosmetyk.pl/
rosalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 12:26   #6
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

bałam się takiego zabiegu i zostaje przy maszynce na razie...
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 08:14   #7
1989gosia
Przyczajenie
 
Avatar 1989gosia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Te kropeczki o których mówisz w przypadku depilacji laserowej są raczej atutem, a nie wadą. Kosmetyczka będzie wiedziała dokładnie w które miejsca powinna "strzelać" laserem.
1989gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 10:38   #8
basia_1988
Przyczajenie
 
Avatar basia_1988
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Bardzo bym chciała pójść na taki zabieg, ale niestety jestem na razie na etapie zbierania funduszy.
basia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:00   #9
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Podziwiam, moj strach przed bólem jest silniejszy, dlatego u mnie tylko krem + maszynka
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 19:36   #10
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa bikini - przygotowania

Ogolenie strefy bikini maszynką dzień lub dwa dni wcześniej jest wystarczające do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej, jeśli w niektórych miejscach zrobisz to niedokładnie - zostaniesz podgolona w gabinecie, więc nie masz się czego obawiać.
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-02 20:36:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.