Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-08, 14:29   #391
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, w którym momencie Wam z zamówień Clarins odejmowało 60 zeta? Bo nie wiem, czy to działa jeszcze
U mnie odjęło od razu po dodaniu do koszyka.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 14:37   #392
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka, w którym momencie Wam z zamówień Clarins odejmowało 60 zeta? Bo nie wiem, czy to działa jeszcze
Od wczoraj wieczorem już nie odejmuje.

Wystarczyło wrzucić dowolne kosmetyki do koszyka za min. ok. 199 (198 też się łapało) i automatycznie w koszyku zamówienia pojawiała się kwota zakupów, poniżej rabat -60 a na dole kwota do zapłaty (bez kosztów dostawy)

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
U mnie odjęło od razu po dodaniu do koszyka.
O, jasno i konkretnie. A ja się produkuję.

***
Uff, jak dobrze, że to wczoraj zaoszczędziłam 60 zł, bo dziś rachunki opłacić trzeba.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 14:54   #393
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Od wczoraj wieczorem już nie odejmuje.

Wystarczyło wrzucić dowolne kosmetyki do koszyka za min. ok. 199 (198 też się łapało) i automatycznie w koszyku zamówienia pojawiała się kwota zakupów, poniżej rabat -60 a na dole kwota do zapłaty (bez kosztów dostawy)


O, jasno i konkretnie. A ja się produkuję.

***
Uff, jak dobrze, że to wczoraj zaoszczędziłam 60 zł, bo dziś rachunki opłacić trzeba.
Bardzo lubię te twoje produkcje
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:03   #394
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62


za zakupy
dla czarnej owcy z golda
dla chorowitek i neath

pikusiowa

Teraz ja
Wczoraj polazlam do S poszukac co bym mogla brac z bon urodzinowy, wymyslic nie moglam, lazilam po tym sklepie jak w poszukiwaniu igly w stogu siana. Moja mama juz zmeczona chodzeniem za mna mowi zlote haslo (chyba na watasie siedzi tez i grazynkuje moze ) "nie wiesz co brac - bierz szanele"
No to wzielam mala Chanel Chance Eau Vive i mnie wyszlo 135zl gratisowo dostalam dwie probki, o jakie poprosilam Bottega Veneta Eau Sensuelle i Gucci Bloom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:09   #395
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

za zakupy
dla czarnej owcy z golda
dla chorowitek i neath

pikusiowa

Teraz ja
Wczoraj polazlam do S poszukac co bym mogla brac z bon urodzinowy, wymyslic nie moglam, lazilam po tym sklepie jak w poszukiwaniu igly w stogu siana. Moja mama juz zmeczona chodzeniem za mna mowi zlote haslo (chyba na watasie siedzi tez i grazynkuje moze ) "nie wiesz co brac - bierz szanele"
No to wzielam mala Chanel Chance Eau Vive i mnie wyszlo 135zl gratisowo dostalam dwie probki, o jakie poprosilam Bottega Veneta Eau Sensuelle i Gucci Bloom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brawa dla mamy Kobieta wiec co dobre
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:11   #396
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
brawa dla mamy Kobieta wiec co dobre



20171208_110504.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:24   #397
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Sama, na razie kapusta z grzybami sie gotuje, jutro lepię
Wow, szacun, od lat nie lepiłam - mam lenia .
Gotuję głownie potrawy, których przygotowanie trwa tylko trochę dłużej, niż jedzenie .

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tylko to nie był konkurs na IG tylko normalne na stronie Douglaa, chyba kjd3 wtedy też wygrała
Piszesz o konkursie, w którym nagrodą były słuchawki, bodajże Gucci?
Jeśli tak, to dla D. , ale wygrana badziewna, po miesiącu użytkowania zdechły .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 16:32   #398
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Wrocilam z pędzlem od Maxineczki i powiem wam, że MAC, który ma prawie ten sam kształt, to w dotyku w porównaniu do MBrush jest drapakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:33   #399
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wow, szacun, od lat nie lepiłam - mam lenia .
Gotuję głownie potrawy, których przygotowanie trwa tylko trochę dłużej, niż jedzenie .


Piszesz o konkursie, w którym nagrodą były słuchawki, bodajże Gucci?
Jeśli tak, to dla D. , ale wygrana badziewna, po miesiącu użytkowania zdechły .
Dokładnie o tym konkursie niesmak pozostał
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:40   #400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wrocilam z pędzlem od Maxineczki i powiem wam, że MAC, który ma prawie ten sam kształt, to w dotyku w porównaniu do MBrush jest drapakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam na macowy nie narzekam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:42   #401
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tam na macowy nie narzekam
Ja też nie narzekam, mówię o wrażeniu po dotknięciu nowego w porównaniu do maca, który ma ten sam kształt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 16:43   #402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja też nie narzekam, mówię o wrażeniu po dotknięciu nowego w porównaniu do maca, który ma ten sam kształt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubie mega miękkich pedzli za bardzo, wolę takie, jak macowe własnie.
A propo maca, nie wiem czy podoba mi sie, ze same syntetyki będą teraz, bo jednak niektóre z naturalnego włosia były fajniejsze niz sztuczne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:46   #403
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja mam akurat zrozumienie dla konsultantek w D., te kobiety pracuja zgodnie z wymaganiami przełożonych, aby na życie i dzieci zarobić, jestem asertywna i toleruję ich towarzystwo w zakupach z uśmiechem, nie warta jest ta sytuacja moich nerwów i przeżywania. I tak nie kupię niczego, czego nie chcę, a jak mi pokażą to i tamto extra-dla mnie super.
Zgadzam sie
Tez tak robie, zazwyczaj jestem bardzo mila dla wszystkich pan/panow sprzedajacych bo moim zdaniem maja bardzo cieżko pracę.
Jak nie jestem zainteresowana dziekuje z uśmiechem i to wystarcza.
A sfchowane ksiezniczki olewam u mnie akurat w S jest znacznie gorsza obsluga niz w D.
Oczywiscie tez czasami bywam niemila, ale to zazwyczaj reakcja zwrotna
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:49   #404
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Zgadzam sie
Tez tak robie, zazwyczaj jestem bardzo mila dla wszystkich pan/panow sprzedajacych bo moim zdaniem maja bardzo cieżko pracę.
Jak nie jestem zainteresowana dziekuje z uśmiechem i to wystarcza.
A sfchowane ksiezniczki olewam u mnie akurat w S jest znacznie gorsza obsluga niz w D.
Oczywiscie tez czasami bywam niemila, ale to zazwyczaj reakcja zwrotna
W punkt, mam tak samo choćby nie wiem jak mnei irytował ktoś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:58   #405
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Dzień dobry

Tarte -25% na wszystko, nalicza się też od cen obniżonych (np. paletę róży można dorwać za stówkę). Nie dotyczy korektora.

Coś się zmieniło w zasadach dostawy. Zawsze brałam przesyłkę z opłatami (podatki, cła) od razu naliczanymi i cena była od razu podwyższana. Teraz wyboru nie ma, wszystko mi liczy normalnymi cenami. Czy to oznacza, że cło mi naliczą "na miejscu"? Jeśli tak to lipa, bo bez kosztów przesyłki można robić tylko spore zakupy.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:09   #406
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
[/I]



e tam, najpierw masa potem ................... biszkopt



:Hahaha: :Hahaha: No hit


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


jaka miniunia śliczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:32   #407
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

za zakupy
dla czarnej owcy z golda
dla chorowitek i neath

pikusiowa

Teraz ja
Wczoraj polazlam do S poszukac co bym mogla brac z bon urodzinowy, wymyslic nie moglam, lazilam po tym sklepie jak w poszukiwaniu igly w stogu siana. Moja mama juz zmeczona chodzeniem za mna mowi zlote haslo (chyba na watasie siedzi tez i grazynkuje moze ) "nie wiesz co brac - bierz szanele"
No to wzielam mala Chanel Chance Eau Vive i mnie wyszlo 135zl gratisowo dostalam dwie probki, o jakie poprosilam Bottega Veneta Eau Sensuelle i Gucci Bloom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jaka mądra kobieta dawaj mamę na wątek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

***
Uff, jak dobrze, że to wczoraj zaoszczędziłam 60 zł, bo dziś rachunki opłacić trzeba.

aczkolwiek mogłaś zrobić dwa zamówienia i oszczędzić 120!!! no cóż, mądra Anula po szkodzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:41   #408
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

zamowilam ze strony chanel.com puderek
ciekawe w jakimm stanie dojdzie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:19   #409
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


aczkolwiek mogłaś zrobić dwa zamówienia i oszczędzić 120!!! no cóż, mądra Anula po szkodzie

Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 18:33   #410
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
pikusiowa

Ja znalazłam jeszcze jeden plus. Mam w zwyczaju brać paczki za pobraniem (nie ma problemów z zaginięciem paczki, większe prawdopodobieństwo tego że brokuły dojda,itp.) i taki Misiek np. nie będzie musiał łapać się za serce, za głowę, kiedy usłyszy wielkośc kwoty do zabulenia. Za portfel złapię się ja.

***
No cóż, kurierów to mam w zasadzie ok.
Na podium:
DPD, Tomek zawsze dzwoni, zawsze ma wydać (choć i ja zazwyczaj staram się mieć odliczone), zawsze na czas, zawsze puka-dzwoni, zawsze czeka (średnio widujemy się 2,3 razy w tygodniu, teraz zrobiliśmy sobie dłuższą przerwę )

Poza podium:
UPS, zawsze dzwoni, zawsze na czas, dowcipniś, no ale ma problemy z wydawaniem (nie oskarżam go o sabotaż, to ja powinnam mieć odliczone), chlopa widziałam ze 3,4 razy w życiu.

DHL, nie dzwoni, ale system od czasu do czasu wyśle smsa, reszta zależna od kuriera, jeden se każe przyjść pod samochód swoją obecność oznajmiając napierniczaniem w klakson, a drugi zadzowni do domu i ucieknie. Może ze 3 razy w roku przyjedzie, raz do mnie, dwa razy do Miśka. Za każdym razem inny.

Poczta Polska, jest jak lodziarz, słychać go z daleka, choć zimą coraz ciszej (zamknięte okna), fan głośnej muzyki disco i disco polo, zazwyczaj avizo wypisuje jeszcze zanim dojdzie do domu. Kiedy nie widzi samochodu przed mieszkaniem, łaskawie od razu kieruje się w stronę sąsiada. Ten to zazwyczaj przyjeżdża z darmoszkami do testowania (ostatnio rzadziej, bo żeby wygrać, trzeba grać).


I wszystko pod kontrola :pazurk i:

fajny ten frenczboks
jeszcze bardziej fajnie by bylo gdybym sie zalapala
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:36   #411
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

I wszystko pod kontrola :pazurk i:

fajny ten frenczboks
jeszcze bardziej fajnie by bylo gdybym sie zalapala
U nas zwykle pojawiał się kilka dni po francuskim, prawda?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:37   #412
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U nas zwykle pojawiał się kilka dni po francuskim, prawda?
Też tak mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:44   #413
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
A właśnie Madżesti , ja noszę przeciwsłoneczne z korekcją

i nie mam problemu z oprawkami , wręcz przeciwnie mogłabym po kilka par zamawiac

tylko ja zawsze wybieram takie gotowe przeciwsłoneczne i wymieniają mi w nich szkła na korekcję , w większości się tak da
ostatnio wymieniła mi laska na piekne szkła z szarą gradacją, no wygladają lepiej niż oryginal

fotochromów nie cierpię, ani żadnych nakładek
mam -1,75 oba oczka i używam okularów zwykłych korekcyjnych tylko w samochodzie, w kinie i do oglądania telewizji
a przeciwsłonecznych na dworze prawie zawsze

To zalezy jakie wygiecie / jaka wada i jak duze sa okulary sloneczne. w niektorych nie da sie wymienic progresywnych np. nie da sie srodka tak ustawic w stosunku do wygiecia. Np raybanki nie nadaja sie na progresywne. TZ chcial w kilku wymienic i tylko jedne byly ok. W moich slonecznych Missoni tez nie mogam wymienic na korekcyjne bo wygiecie nie takie...Ale trzeba pytac, bo kazdy ma inna wade, inne potrzeby i inne oprawki bedzie bral pod uwage.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:47   #414
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Dziewczyny, do prenumeraty Elle przychodzą pełnowymiarowe Bohoboco - ja zamówiłam dwie i dostałam Red wine&Brown sugar oraz Salt caramel

Muszę teraz powąchać gdzieś stacjonarnie, które sobie zachować, a które dać na prezent
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:51   #415
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
też mam przeciwsłoneczne z korekcją, ale niestety cena nie jest taka fajna jak zwykłych przeciwslonecznych, dlatego jak robię to jedna i wystarczają na rok lub dwa

no i niestety nie do wszystkich oprawek chcą robić szkła korekcyjne, zazwyczaj takie co mi się podobają i mi pasują to akurat się nie da
zgadzam sie. Mam kilka par drogich okularow przeciwslonecznych /
TZ tez / i zastanawiamy sie co z nimi zrobic bo pytalam kilka razy i nie da sie za bardzo wymienic.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wywołałaś Miśka z lasu.
Dzwonił co kupić.
- Skrzydełko na zupę.
- To wezmę dwa.
No na bogato.

pietek jest kobito, piatek!!! na cebuli wywar zrob!

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaowca5 Pokaż wiadomość
[/I]



e tam, najpierw masa potem ................... biszkopt


to ja poprosze ----dwa razy----- co bede sssseeee zalowac
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 19:07   #416
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do prenumeraty Elle przychodzą pełnowymiarowe Bohoboco - ja zamówiłam dwie i dostałam Red wine&Brown sugar oraz Salt caramel

Muszę teraz powąchać gdzieś stacjonarnie, które sobie zachować, a które dać na prezent
Oferta już nieaktualna.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 19:11   #417
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

w C.
2in1 Cleansing Micellar Gel + Makeup Remover Mini

Rozmiar: 30ml do zamowienia automatycznie sie dodaje.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 19:33   #418
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do prenumeraty Elle przychodzą pełnowymiarowe Bohoboco - ja zamówiłam dwie i dostałam Red wine&Brown sugar oraz Salt caramel

Muszę teraz powąchać gdzieś stacjonarnie, które sobie zachować, a które dać na prezent


Ja kupilam zestaw probek - na razie Red Wine mi sie nie podoba, Salt jeszcze nie testowalam ale generalnie zapachy zauważalne przez otoczenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 19:35   #419
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do prenumeraty Elle przychodzą pełnowymiarowe Bohoboco - ja zamówiłam dwie i dostałam Red wine&Brown sugar oraz Salt caramel

Muszę teraz powąchać gdzieś stacjonarnie, które sobie zachować, a które dać na prezent
Koleżanka testowała to wino i mówiła, że pachnie menelem spod sklepu
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 19:39   #420
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Olibanum jest fajne ale pachnie kościołem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-10 10:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.